Türk kızları yatağa atması zor kategorisinde

Dünyanın en meşhur ve tartışmalı seks turisti Daryush Valizadeh ya da daha da iyi bilinen adı ile Roosh V Amerikalı bir yazar ve “kız tavlama sanatı üstadı” (pickup artist). Dünyayı gezen ve dünyanın kadınını s.ken Roosh V sevenlerine göre seks ve ilişki konusunda erkeklerin gözünü açan bir devrimci iken diğerleri için ise bir şarlatandan başka biri değil. Eleman kitaplarına öyle isimler veriyor ki (Bang Ukraine gibi) kimilerince bu kitaplar tecavüz rehberi olarak anılıyor.
Her neyse, Roosh V üşenmemiş dünya kadınlarının tavlanabilirlik haritasını çıkarmış (afedersiniz elemanın ingilizce düzmek ya da bang kelimesini kullanmış ben kibarlık edip tavlamak kelimesini kullanacağım). Aşağıdaki haritada da görebileceğiniz gibi 5 kategori oluşturmuş:
1 – Tavlaması çok kolay
2 – Tavlaması kolay
3 – Tavlaması normal zorlukta
4 – Tavlaması zor
5 – Tavlaması çok zor
Harita Türk kızlarını “zor” kateforisine koyarken Ortadoğu ülkelerinin kızları “çok zor” kategorisine girmiş. Doğu Avrupa kadınları “kolay” kategorisine girerken batı ve kuzey Avrupa “normal” zorluk derecesine layık görülmüş. Avrupa’da istisna ise İspanyol ve İtalyan kadınlar. Roosh bu ülke kızlarını Türk kızları gibi zor olarak nitelemiş.
Peki yatağa atması en kolay kadınlar, Roosh adlı zata göre nerde? Vorek’e göre en kolay kadınlar Orta Afrika ve Güneydoğu Asya’da.
Vorek’e göre Orta Doğu’da tek gecelik ilişki neredeyse imkansız. Roosh V’nin haritası pek tabii ki oldukça negatif tepkiler çekse de internette fazlasıyla paylaşıldı.
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

3 thoughts on “Türk kızları yatağa atması zor kategorisinde”

 1. orta doğudaki meselenin kısmen gerçeği yansıttığını düşünüyorum. Ülkemizin büyük kısmı orta doğuda . Doğulu arkadaşlarım olsun ırak ve suriyeli arkadaşlar olsun ülkelerinde tek gecelik sex yaşanabildiğinden bahsetmişlerdi. İranda zaten muta nikahı var onlar da bu şekilde rasyonalize etmişler tek gece meselesini.

  Bir de Türkiyeye yerleşen arap arkadaşların bir çoğu her gece sex yapıyor.

 2. kolay zor diye bişi yok. yakışıklıysan her kızı kolaylıkla atarsın. tavlaması çirkinlere zordur. çirkin bodur bi erkek yetenekleriyle hobileriyle çenesiyle ön plana çıkması gerekirken(halbuki bu imkansız çünkü kız ilk görüşte tersler ve dışlar seni), yakışıklı erkek tipiyle boyuyla bir kızı rahatlıkla tavlayabilir. özgüvensiz de olsa çekingende olsa yakışıklılığından kazandığı için kız gelir ister

  1. Volkan hocam merhaba
   Benim bir kuzen pek yakışıklı değil ama gençliğinde çok iş yaptı barlarda vs cok kız kaldırdı
   ağzı iyi laf yapması sayesinde.
   Bunu nasıl açıklayabiliriz.
   ki ben de tipin cok önemli oldugunu düşünenlerdenim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *