Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi

Hemen herkes, iş sekse gelince, o işin olup olmayacağına karar verenin kadın olduğunu bilir. Kadınlar seksin bekçisidirler. Ama çok az kimse, iş ilişkiye gelince, o işin olup olmayacağına karar verenin erkek olduğunun farkında değildir. Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi der ki kadınlar cinsel ilişkinin bekçisi iken erkekler de ilişkinin bekçileridir.

Günümüzde, uzun süreli ilişkiyi hayatının amacı haline getirmiş o kadar çok beyni yıkanmış, kadınsılaşmış erkek var ki. Oysa bir erkek için uzun süreli ilişki asla amaç olmamalı. Bir erkek uzun süreli ilişkiye açık olabilir ancak.

Eğer erkekseniz bunu kafanıza kazıyın, erkek ilişkinin kapı bekçisidir. Kadının seksi amaç haline getirmesi nasıl ona bazı aşağı sıfatlar getiriyorsa, erkeğin ilişkiyi amaç haline getirmesi aynı sıfatları hak eder. Seks nasıl kadının ilişkiye getirdiği kaynağı ise, ilişki de (yanı zaman ve emek) erkeğin getirdiği kaynaktır ve bu kısıtlı kaynak sadece kadın bunu hakederse ona verilmelidir.

Sizin kadını seks yapmaya nasıl ikna etmeniz gerekiyorsa, kadının da sizi ilişkiye ikna etmesi lazım. Bir erkeğin büyük bir dikkatle koruduğu “İlişki Kapısı”nın ardında her kadının yaşamak istediği cennet bulunur. Bu cennette en sıkışmış kavanozlar bile kolayca açılır, örümcekler ezilir, kadına şoförlük edilir, aletler onarılır, cesaret ve siparişler verilir. Bu cennet, erkeğin zamanı ve emeği ile işler.

Bir erkek olarak sizin zaman ve emeğiniz en değerli kaynaklarınızdır. Bu kaynaklarınızı “işler yapmak” için kullanırsınız – özellikle de hayattaki amacınızı gerçekleştirecek işler. Bu nedenle bu zaman ve emeği bir başkasına verdiğinizde, o kişinin bu muazzam armağana saygı duyması ve takdir etmesi gerekir.

Bir kadınla ilişkinin yönetiminin temeli budur. Kadınınızın sizin zaman ve emeğinizi takdir etmesini ondan taviz vermeden beklemelisiniz.

Bazı erkekler zaman ve emekleri için takdir beklemezler. Bu erkekler kadınların ilişki kapısından kolayca geçmesine göz yumarlar. Hiçbir kriterler, duvarları, bariyerleri yoktur. Bu erkeklere meriç ya da beta uydu erkek denir. Friendzone denilen bir dördüncü dünya ülkesinde yaşarlar genelde.

Bazı erkekler ise zaman ve emekleri konusunda aşırı korumacıdırlar. Kadınlara genelde geçici seks vizesi verirler ve bir iki pompa bastıktan sonra da bu kadınları sorgusuz sualsiz bu sınırdışı ederler. Bunlar  yanlız kovboy alfalardır.

Siz muhtemelen bu ikisinin ortasında bir yerde olmayı tercih edeceksinizdir. Yani bir kadınla romantik ilişkiye girmek isteyeceksiniz – ama ancak o bunu hakederse. Unutmayın, sizin masaya koyduğunuz şey (zaman ve emek), kadının masaya koyduğu şeyden (seks) daha değerli. Erkek kadınla birlikte olmak isteyebilir, ama buna ihtiyacı yoktur. Kadının ise erkeğe ihtiyacı vardır (en azından büyük çoğunluğunun).

Strateji : Kadın oyunu nasıl oynar?

Bir kadın, sizinle ilişki konusunda 3 seviyede bulunabilir :

Seviye 0 – Tek gecelik ilişki, sik-ve-bırak : Burada açıklayacak pek birşey yok. Bu seviyedeki bir kadınla tek gece yatıyorsunuz ama o size tekrar ulaşmadıysa bir daha onunla herhangi bir alışverişiniz olmuyor.

Seviye 1 – Tabak ya da Fuck Buddy: Bu seviyede bir kadınla birden fazla kez seks yapıyorsunuz ama aranızda seks hariç çok az bir ilişki var.

Seviye 2 – Friends With Benefits: Bu seviyede bir kadınla aranızda seksten daha fazla birşey var ama hayatınızdaki tek kadın kendisi değil ya da kendisi ile her buluştuğunuzda seks yapmıyorsunuz.

Seviye 3 – Kız Arkadaş: Bir kadının çıkabileceği en yüksek seviye. Bu kız varsa (neden yok?) diğer kızlardan daha ön planda ve muhtemelen de tek seviye 3 hatun kişisi.

Şimdi, feminen toplum tarafından iğdiş edilmemiş bir erkek için oyunun kuralı şu.

Bir kadın sizinle ilişkiye seviye – 0 ya da 1’den başlar. Bu aşamadan sonra bu kadının seviye 2 veya 3’e çıkması sizin için seks harici çaba harcaması ile olur. Size yemek yapması, bir yemeğe çıkarması, hediye alması vs. gibi yatırımlarla.

Bir kadın eğer seviye 2 veya 3’e çıkmak istiyor ise, sizin için zaman ve emek harcamalıdır. Burda altın oran geçerlidir. Yani sizin her 2 emek ve çabanıza karşı kadın 3 emek ve çaba göstermelidir :

5 – Altın orana uy

Kadına sana verdiğinin üçte ikisini ona ver (2/3 kuralı namı diğer altın oran). Her 3 mesaj ya da aramaya karşı 2 mesaj veya arama yap. 3 kez söylenen sevgi sözcüğüne karşılık 2 sevgi sözcüğü söyle. 3 hediye, 2 gece dışarda yemek. Tabii bunun için her zaman kadının birşey vermesini bekleme. 2 kere şevkat gösteriyorsan, 3 kere sevgi görmeden bir daha şevkat gösterme. 2 mesaj attıysan, 3 mesaj almadan yazma.

Peki neden seks dışı çaba? Friendzone mahkumu uydu erkekler bilmez ama seks bir ilişkide zaten kadının default vemesi gereken birşeydir. Seks olmazsa zaten seviye 0 bile olmaz. Bir de seks kadının bir çaba harcamadan verdiği birşey.

İkinci bölümü şurada bulabilirsiniz : Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi : Ceza ve Rütbe Düşümü.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

22 thoughts on “Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi”

 1. Sevgili dostum,

  Blogundaki yazıların gerçekten çok güzel ve okunası. Üç gündür postlar arasında gezinip duruyorum. Yalnız bu postta anlamadığım bir nokta oldu, açıklarsan sevinirim.

  “Erkek kadınla birlikte olmak isteyebilir, ama buna ihtiyacı yoktur. Kadının ise erkeğe ihtiyacı vardır (en azından büyük çoğunluğunun).”

  Önceki postlarda hipergami olgusunu ele alırsak, erkeklerin diğer şeylerden (pareto analizi, yeteri derecede maskülen olamamak, maddi şartlar, vs) ötürü sekse kolay ulaşamaması gibi bir durum varken, kadınlar istedikleri an sekse ulaşabiliyor. Biraz tezat gibi geldi. Yazılarının devamı gelir umarım, teşekkürler.

  1. Merhaba,

   Yazıları takip ettiğine sevindim. Bu arada biz 2 kişiyiz ve bir de Asyada maceralarını yazsın diye Göçmen Türk geldi aramıza 🙂

   Erkeklerin bir kadınla ilişkiye ve kadın ilgisine ihtiyacı yoktur demek istedim orda. Birlikte olmak ilişki anlamında, seks değil. Kadınların ise buna ihtiyacı vardır. Burada en önemli nokta kadınlarla erkekler için ihtiyaç duyulan şeyin farklılığı. Erkekler için seks önemlidir, kadınlar için ise ilgi. Aslına bakarsan maddi şartlar hariç bir erkeği seksten alıkoyan birşey yoktur, beyin yıkamayı saymazsan. Parayla sekse karşı olanlar ne parayla ne de parasız seks yapan elemanlar genelde 🙂

 2. Yazılarına bakıyorum çocukluğumdan beri kendimi geliştiririm. Bu arada yorum yazıldığını yeni gördüm ve yorumumu buraya konu dışında yazmak istiyorum. Yazılarının dışında kadınlar hakkında her boku bildiğimi düşünüyorum ukalalık olmazsa. Fakat bu şekilde insanları ayıltmanın kendine zarar vermekten başka birşey olmadığını düşünüyorum. Yani açıkçası kadınlara güvenmediğim kadar erkeklerede güvenmiyorum ben. Bunun bir bilimsel açıklaması varmı bilmiyorum ama sanırım etrafta rakip çoğaltmaktan başka birşey yapmıyorsunuz 🙂

  1. Selam. Yorumun için teşekkürler. “Etraftaki rakipleri çoğaltmak” uyarısı ile çok karşılaşıyorum 😀 Şu anki durumun kaymağını yemekten memnunum ama erkeklerin aşırı feminenleşmesinin uzun vadede toplumu yıkabilecek kadar büyük bir sorun olduğunu düşünüyorum. O nedenle de bu konuda yazmayı görev biliyorum.

   Rekabet artar belki ama eğer erkekler uyanmazsa etrafta beraber olacak “kadın” sayısı da azalacak. Zira erkekler feminenleştikçe, kadınlar erkekleşiyor. Bugün Batı Avrupa ve Amerikada ortalama bir 20lik eğer plaj topu figürüne sahip değilse bile kadın gibi değil erkek gibi davrandığından, büyük konuşmayayım ben bir daha Amerikalı ya da Batı Avrupalı bir kadınla yatmam gibi geliyor. Bu ülkelerdeki birçok erkek de aynı şeyi hissediyor. Tabii bu “erkekleşmiş” kadınlar artık cinsel olarak çekici olmadıklarını kabul edecek değiller, “erkekler, zeki, başarılı kadınlardan korkuyor” diye kendilerini kandırıyorlar.Türkiye de bu konuda maalesef Asya ve Doğu Avrupaya göre daha ileri durumda olsa da henüz tam anlamıyla bozulmuş değil. Bu şekilde bozulursa arkadaşım rekabet olmayacak belki ama ortada şöyle feminen kadın da pek kalmayacak.

  2. Rakip ne kadar çoğalırsa çoğalsın, yine de bir çok güzel ve çekici kadınların hayatlarında bu tür erkekler parmakla sayıla bilecek kadar az olmuşdur belki de hiç olmamışdır. Hem etrafda erkekden çok kadın var yani problem değil 🙂
   Erkeklerin feminenleşmesindense rakip olması daha iyidir.

   1. Dogru. Hatunlari kadin olmaya tesvik eden alfalarin artmasi, kadinlari ilgiye ve iltifata bogarak tamamen yozlastiran omegalarin artmasinda cok daha iyi.

 3. Hocam, Türkiye için konuşmak gerekirse burada yaşayan günümüz kadının hali içler acısı, şöyle ki çoğunda ne temizlik kalmış ne hijyen, kadın 120 kilo, sakalları çıkmış benim spor yapmaya ihtiyacım yok diyor. Çünkü hali hazırda onun bile kıçını yalayan biri ve ayrıca çevirdiği üç tane de tabağı var. Standartlar şu anda diplerde 4-5 puanlık kadınlar kendilerini 10 puanlık sanıyorlar. İşini bilen kendine bakan 8-9-10 skalasındaki hatunlar ise resmen jet sosyete peşinde, şimdi yazdıklarınızı okuyunca düşündüm aslında bunun bariz bir alfa eksikliğinden kaynaklandığı aşikar.

 4. Ben de bir Meriç’tim belki halen öyleyim bilmiyorum. 2 sene önce Facebook üzerinden benimle aynı üniversitede okuyan bir kıza merhaba diye mesaj attım, o da aynı şekilde cevap verdi mesajlaştık birkaç hafta, sonra buluşma ayarladım sahilde oturup konuştuk. Diğer buluşmada eve getirdim seviştik ama üzerini çıkartmadı. Bir sonraki buluşmada yine üzerini çıkartmak istemedi, ısrar ettim üzerini çıkarttı ama seks yapmak istemedi. Telefonda sürekli seks hakkında yazışırken buluştuğumuzda bırak seks yapmayı üzerini bile çıkartmak istememesinin sebebi ne olabilir?
  Not: Asosyal, utangaç bir erkeğim. Bu olaydan 3 hafta sonra ayrıldık. Çünkü Facebooktan kendisine tanımadığı erkeklerden gelen arkadaşlık isteklerini kabul ediyordu.

  Sanırım sorumun cevabını biliyorum artık bu sitedeki yazıları okuduktan sonra. Ben kendimi ona adamış, hayatımdaki bütün kızları çıkartmış, sadık gibi görünen aslında terk edilmekten deli gibi korkan zavallının biriydim. Bir kız neden benimle seks yapsın ki? Oysa aynı anda birçok kızla flörtleşseydim, diğer kızlar tarafından arzulandığımı ona gösterebilseydim, tüm gün evden çıkmayan film ve masturbasyon bağımlısı biri olmasaydım ve onu eve atar atmaz hemen kıtlıktan çıkmış gibi ‘seks yapalım’ diye tutturmasaydım o kendisi seks yapalım derdi. Bence bir erkek kızla yatağa girdiğinde hemen kızı soymaya başlamamalı , çünkü böyle yapınca kızlar kolay kız değilim mesajı vermek için ‘dur’ diyorlar. Yapılması gereken kızın tepkilerine ve vücut diline göre hareket etmek. Kızın gözleri ve dokunuşları ‘seks istiyorum ‘ diyorsa o zaman onu soymalıyız. Doğru mu?

  1. Kızı azdırmalısın. Çok az kadın sen eğer azdırmazsan sekse hazırdır. Azdırmak da pipini göstererek olmaz. Soyarak falan olmaz. Erkekler görsel şeylerden tahrik olurlar, kadınlar ise daha çok sözel şeylerden. Kino, kısık ses tonuyla cinsel gerilimi yükseltmek gibi şeylerle. Bunlardan sonra kızın soyunması önsevişmenin bir parçası olmalı. Ama kız ileri gitmiyorsa da ısrara gerek yok. Son dakika direnci yazısını oku.

   Bir de yaşın kaç? Kızların bakire olduğu yaşlarda hele Türkiye’de seks olmaması doğal..aslında facebook üzerinden iyi oyun oynamışsın.

   1. Yaşım şu an 24 ama bu olay yaşandığında ben 22 kız 20 yaşındaydı ve büyük ihtimalle bakireydi. Çünkü bir kere yapalım bir daha yapmayız dediğimde ‘bir kere yaptıktan sonra zaten…’ demişti. Malesef utangaç olduğum için kızla çok az konuştum, buluştuğumuzda mal mal denizi izliyorduk, o da çok utangaçtı. Eve geldiğinde de açıp film izlerdik hiç sohbet etmezdik. Telefonda bir kere konuşmadık 3 ay boyunca sadece mesajlaştık. Sebep; telefonda sesim kötü çıkarsa beni itici bulur düşüncesi. Ama çok normal bunlar ikimizin de ilk ilişkisiydi ve benim kızların işitsel uyaranlardan etkilendiğini bilmemem normaldi. Evet facebook’ta doğru hamleler yaptığımı düşünüyorum. Aynı üniversiten kızlara mesaj attığında dönme ihtimalleri çok yüksek. Ama ben bunu son çare olarak görüyorum. Asla alfa erkeğin sevgili bulmak için ilk seçeneği sosyal medya olmamalı.

 5. RedPill sonuç olarak çeviri ya, biz de Türkiye’de yaşıyoruz. Birçoğu tutmuyor. Bir kızla Cinsel İlişki orta nokta desek. O Orta Noktaya ulaşmak için, Yabancılar; Tanış, Çekiciliğini Uygula, Kino Yap, Öp, Yatağa At.. Mantığı tutuyor. Ben birçok kişiden bunun Türkiye’de tutmayacağını dediğini duydum. Türkiye’deyse Çekicilik, Kino’dan sonra BAĞ KURULMALI deniliyor. Yani Sevgili Olmaktan söz ediyorum. Sen Türkiye’de hangisini öneriyorsun? Sevgili olmadan mı cinsel ilişki (cinsel ilişkiden sonra bağ kurulur bu durumda) ; Sevgili Olduktan sonra mı Cinsel İlişki? (Sanirsam 6.soruşum bunu görülecek 😄)

  1. Hocam bunlar Türkiye’de işlemez diyorsan, kendin denemek yerine çoğunluktan duyduğuna göre hareket edeceksen, bu konuda sonuna kadar özgürsün. Bunlar birine asla zorla dayatılamayacak şeyler.

   Ben dünyanın neresinde olursanız olun önce cinsel ilişkiyi hedefleyin ve kendinizi sevgililiğe kaptırmayın diyorum. Eğer kadın sevgili olmadan seks olmaz diyorsa kafanızı kullanın, kırmızı hap mankafalılığı yapmayın ve şu soruyu sorun : bu hatun beni yeterince çekici bulmadığı için mi oyalıyor yoksa gerçekten gelenek yüzünden mi? Bu soruyu açık kafayla çok rahat cevaplarsınız, öyle zor değil : kız cinselliğin olmamasını sizin için bir şeyler yaparak ve adımlar atarak kapamaya çalışıyorsa, masaya cinsellik hariç bir değer koyuyorsa, o kız sizi muhtemelen oyalamıyordur. Eğer bu süreçte kendini bana ispatla, bana bir şeyler ver ve ver ver ver modundaysa, masaya bir şey koymuyorsa, bırakın gitsin.

   Bunlar 100% teknikler mi? Değil. Bazen gerçekten iyi bir kızı reddedeceksiniz, bazen gereksiz bir kadınla aylarca oyalanacaksınız. Hayat maalesef böyle çalışıyor. Ama genel olarak standart mavi hap mantığından çok daha doyurucu bir hayat yaşarsınız.

   1. Yazdıkların çeviri olmasa dahi çok güzel ve değerli oluyor.. Sitedeki birçok kişi sadece yazılara odaklansa da, senin verdiğin cevapları da okumalılar. Cevap anlaşılır ve öz’dü teşekkürler..

 6. Bundan 1.5 2 ay önce bir kız ile tanıstım.Sosyal medyada kisa bir tanisma faslından sonra olayı bulusmaya getirip barda bulusma ayarladim.Hatun ile bulustuk kaynastık güzel bir aksam gecirip ayrıldık.Oldukca hazirlikli gelmisti onlarca shit teste magruz kaldim ve burdan ogrendigim teknikler ile hepsini savurmaya calistim.Sanirim basarili oldum ki mekandan cikarken agzi kulaklarina variyordu mutluluktan.İzlenimimden cok etkilenmis olmali ki telefonda pamuk kivamina gelip övgüler yagdirmaya baslamisti.Cok hızlıydı kıvama hemen gelip sevgili ask modlarina girmeye baslamisti tehlike sinyallerini sezmeye baslamistim.Neyse aradan bir kac hafta gecti daha da yakinlastik ve bir gece bende kalmak istedi.Bu sure zarfinda telefonda erotizme de vurmustuk tabii.Gün belirleyip canli muzige götürdüm ve sonra evime getirdim.Güzel bir gece gecirdik. Malum son bilirsiniz..
  Gel zaman git zaman hatun fuck buddyim olmustu 2 gunde bir bana gelmek istiyordu.Surekli telefonda sex konusmaya baslamisti ve doymuyordu bir gecede 3 4 posta istiyordu isler rayindan cikmaya baslamisti ve reddetmeye baslamistim artik.(hatunda hormonal bozukluk vardi doymuyordu hastanelere gidiyordu)
  Müzik prodüksiyon işi ve okulum oldugundan zaman ayiramamaya basladim.Surekli sevgili olmak ve bana gelmek bende kalmak istiyordu.Soyledigim sebeblerden ötürü zamanimi kendimi gelistirmeye ayiriyordum ve ilgisizlige dogru kaymaya baslamistim.Onunla sevgili olmadigim icin her gecen gun öfkesi artip kavgalarin siddetini artiyordu.Ben ise iliskiyi sadece flört-fuck buddy seviyesinde tutmaya calisiyordum yani sevgili potansiyeli olarak gormuyordum ve idare edebildigim yere kadar etmeye calisayim kafasindaydim.Ama bir gün telefonuma “Seninle bir daha konuşmak istemiyorum.Sorun sen degilsin.Hayatimda kimse yok onu dusunme sakın ama kimseye anlatamadigim sorunlarim var” diye mesaj atti.O cok ilgili övgüler yagdiran , yatakta yastiklari parcalayan hatunun boyle bir anda mesaj atmasi beni soka ugratmisti.Ne oldu ne bitti derken kendimi toparlayip “Tamam sen bilirsin ” diye mesaj attim.Uzunca bir sure konusmadik iletisimimiz kesildi haliyle.Bir gün evde otururken telefonum caldi ve arayan oydu. Telefonu actim naber nasilsin faslindan sonra hastaneye raporlarini almaya gidecegini ve lösemili cocuklari ziyaret edicegini soyledi ve benimde gelmemi istedi.(wtf?)
  Olayin soku ile musait olmadigimi soyledim.Telefonu kapattim.Şimdi rastgele telefonu kurcalarken whatsappta eski sevgilisine geri döndügünü gördüm.Güldüm 🙂
  Hayat gercekten tecrübelerle dolu.2 ay fuck buddy im olan kız , övgüler yagdiran , ailesine kadar beni anlatan ve beni deyim yerindeyse gözünde göklere cikaran birinin ansizin boyle bir ayrilik mesaji atmasi kendimi sorgulamama sebeb oldu.Isin icinden cikamadigim icin soluğu burada aldim tabii. Yukarida ki yazida ilgi yönetiminden bahsetmissin abi ama sanirim ben bu bahsettigin ilgi yonetimini fuck buddyimde uygulayamadim.Sosyal aktivitelere katilma istegini zamanim olmadigindan reddettim,yeri geldi sexi reddettim,sevgili olmayi en basta reddettim kisaca sadece vuruştum işin acigi ve son terkediliş oldu.Tabi hayatta her sey tecrube.Bende nerede hata yaptim(?) sorusunun pesine dustum.Ilgi yönetimini sanirim beceremedim.Fuck buddye karsi nasil tutum sergilemem gerektigini bilmiyorum sanirim.Bu konuda fikirlerini belirtir misin abi ?
  Böyle hatunlara nasil davranmaliyiz? Ilgi yonetimini fuck buddy adaylarina da mi ayni sekilde dagitmaliyiz yoksa baska sekilde mi yaklasmaliyiz onlara bilemiyorum.Varsa hatalarım / dogrularimi belirtirsen diger adaylarda daha basarili olabilirim.Yorumlarini bekliyorum saygılar

  1. Ailesine kadar seni anlatan kız seni fuck buddy görmüyordur. Senden ilişki olmayacağını anlayınca da kendisine bir iyilik yapıp seni terk etmiş. Bence çok iyi de etmiş. Fuck buddy olmak bir kadının kendisine yapabileceği büyük bir saygısızlıktır. Erkeğin sünepe uydu erkek olmasının kadın karşılığı. Erkek nasıl uydu olmayı reddetmeli ise kadın da fuck buddy olmayı reddetmeli.

   Bir kız senin fuck buddyn olmayı kabul etmezse ilgi yönetimini nasıl yaptığının bir önemi kalmaz. Zerre yatırım yapmadığın kızdan ne kadar getiri bekliyorsun anlamadım.

   1. Uç noktalarda dolasmisim baya sonradan onun bende farkina vardim ama is isten gecti.Sevgili olmak isteseydim suan farkli olurdu bunu biliyorum ama dedigin gibi sifir yatirim yaptigim icin bir yerlerde tıkandı iliski.
    Cok yatirim yapmak ile hic yatirim yapmamak arasinda ki cizgiyi tutturamadim.Haliyle de son kacınılmaz oldu.Fuck buddy de işler daha farkli yürür kafasindaydim bugüne kadar ama yanlış yaptigimi fark ettim.Bundan sonra bu olaya dikkat edeceğim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *