Hayalgücü

Bir kadının hayalgücü, oyun cephaneliğinizdeki en önemli silahtır. Her teknik, her gündelik tepki, her jest, üstü kapalı söz ve sözel olmayan iletişim, kadının hayalgücünü uyarma temeline dayanır. Rekabet stresi buna dayanır. Kendini olduğundan daha yüksek statüde göstermek buna dayanır. Cinsel gerilim (vajina karıncalanmaları) buna dayanır. Buna “hamsteri kafeinlemek” de diyebilirsiniz ama bir kadının hayalgücünü tetiklemek ilişki konusunda öğrenebileceğiniz en güçlü yetenektir (uzun süreli ilişki, kısa süreli ilişki, tek gecelik ilişki, tabak çevirmek farketmez)

Bu yetenek, ortalama sokaktaki betanın ilişki konusunda en büyük çuvalladığı yerdir : kendileri ile ilgili herşeyi hemen kadına anlatma eğilimindedirler ve kendilerini en doğru ve açık şekilde kadına anlatmaya özen gösterirler. Bunu, kadının ilişkide erkeğin kendisini tamamen kadına ifşaa etmesini arzu ettiklerini sandıklarından yaparlar. Şunu geç olmadan öğrenin :  Kadınlar hiçbir zaman tam açıklık istemezler. Bir kadın için kendi mistik kadınsı içgüdüleri ile bir Erkek Adamı yakaladığını düşünmek, en tatmin edici duygudur.

Bir erkek kendi hayat hikayesini, karakterini, değerlerini vs. kadına fazlaca açarsa, kadının erkeğe arzu duymasına neden olan biyo-kimyasalları tetikleyen mistik atmosfer ortadan kalkar. Kadının erkek ile ilgili imajının asıl seksi kısmı olan hayalgücü temelli öğeleri bir anda buhar olur. Sokaktaki beta bunu tam olarak daha ilk buluşmada yapar ve daha sonra da neden arkadaş kalalım çöplüğüne atıldığına şaşar kalır. Aşinalık baştan çıkarıcılığı öldürür. Oyunu, arzuyu ve lipidoyu bilinirlikten daha hızlı öldüren başka birşey bulmak zordur. Kadınlar ne kadar “birbirimizi tanıyalım” oyunu oynasalar da, karşılarındaki erkekle sekse giden yolda asıl ihtiyaç duydukları şey hayalgüçlerinin kamçılanmasıdır.

Aslında kadının hayalgücünü ateşlemek uzun süreli ilişkide daha kritiktir. Kadının hayalgücünü ateşlemek sağlıklı bir uzun süreli ilişki için şarttır diyeceğim ama bunu söyleyince şu soruyu soracaksınız : uzun süreli kızarkadaşın veya karın seninle ilgili hemen herşeyi bilirken bunu nasıl yapacaksın?

Cevap ilişkiye başlarkenki dönemde sizinle ilgili herşeyi bilmesine izin vermemeniz – uzun süreli ilişkinin sağlığı ve ömrü sizin kadınla ilişkiye başlarkenki çerçeveniz ile alakalıdır (bkz. Tomossi’nin Birinci Demirden Kanunu). Sağlıklı bir ilişkinin temelleri siz bekarken ve tek eşli aşk hayatı yaşamıyorken atılır. Kız arkadaşıyla uzun süreli ilişkiye, beraber yaşamaya ve evliliğe başladıktan sonra daha fazla ve tutkulu seks yaptığını söyleyen erkeğe henüz rastlamadım. Bunun sebebi, bu tür rutin beraberlik aşamalarının kadının rekabet stresini azaltmasına ve bu nedenle de erkeği ile seks yapma gerekliliğinin de azalmasına neden olmasıdır. Maalesef birçok erkek ilişkiyi bu aşamalara taşımadan önce kendi çerçevelerini bırakırlar. içinde bulundukları Matrix nedeni ile ilişkinin ciddileşmesini, kendi çerçevelerini bırakıp kadın çerçevesine geçmekle eş tutarlar. Bunu bir de arzu öldürücü aşinalıkla birleştirirseniz, kadının cinsel isteğinde azalmayı açıklayabilirsiniz.

Peki bunu önlemek için ne yapmalı? Öncelikle uzun süreli ilişkiye kimin çerçevesi ile girdiğinizin o ilişkinin temeli olduğunu öğrenin. Eğer “bu kadının dünyası, içinde yaşa gitsin işte” mentalitesinde iseniz, bir erkeğin uzun süreli ilişkiye geçmesini kadının kazanması olarak algılıyorsanız, kaybedersiniz. Durum buysa uzun süreli ilişkiden uzak durun. O sizin dünyanıza giriyor, siz onun değil.

İkincisi, uzun süreli ilişki öncesi ve süresince kendinizle ilgili bir tahmin edinemezlik öğesi yaratmanız lazım. MÜKEMMEL SIKICIDIR. Kadınlar Mr. Güvenilir istiyorum diye hüngür hüngür ağlarken gidip Mr. Heyecan Vericiye verirler. Uzun süreli ilişkide hem güvenilir hem de heyecan verici olmanız gerekir ama bu ikisinden biri diğerini egale etmeyecek şekilde. Birçok evli erkek, heyecan verici olma fikrinden korkarlar zira seks yaşamları tamamen karılarını keyfine ve çerçevesinin insafına bağlıdır. Bir kadın, sizin sadece onun için değil ama başka kadınlar için de ne kadar heyecan verici olabileceğiniz gerçeğinin ara ara farkına vardırılmalıdır. Bu, ince ve dolaylı bir şekilde başka kadınların sizi çekici bulduğunu kendisine ima ederek olur. Kadınlar, şüphe ve kızgınlığın verdiği kimyasal patlamaya bağımlıdırlar. Eğer bunu siz sağlamazsanız, bunu tabloid gazetelerden, romantik romanlardan ya da hala bekar kızarkadaşlarının anlattığı hikayelerden tatmin etmeye çalışacaklardır.

Bu kimyasal patlamanın oyuncu ve eğlenceli kaynağı olarak kalmak, onun hayalgücünü sürekli ateşlemek, sizin ilişkinizi sağlıklı yürütmenizin temel yardımcılarından biri olacaklartır. İmzayı basmadan beyaz bayrağı çekmiş “yenik” kocişler, “oyunun” evlilik boyunca da lazım olduğunu anlamazlar ya da bunu anlasalar da karılarından korktuklarından bunu uygulayamazlar.

Evli erkekler, spor yapmaya ve forma girmeye başladıktan sonra eşleri ile seks hayatlarının nasıl renklendiğine şahit olup şaşırırlar ve bunu daha iyi görünmelerinin karılarını tahrik ettiği ile açıklarlar. Bu ne kadar doğru olsa da, asıl mekanizma erkeğin fazla bilinir oluş kalıbını  kırması (daha fazla para kazanması, promosyon alması, daha yüksek statülü davranması nın da yaratacağı gibi) kadında rekabet stresini tetiklemektir.

Çeviri : Imagination

Rollo Tomassi : Kırmızı Hap camiasının en önemli figürlerinden biri olan Rollo Tomassi'nin The Rational Male kitabı her erkeğin okuması gereken başucu eseri. Oldukça popüler olan The Rational Male bloğunun da sahibi de olan Rollo, The Rational Male - Preventive Medicine (Volume 2) ve The Rational Male - Positive Masculinity: Positive Masculinity (Volume 3) adlı kitapları ile ilk kitabındaki fikirleri daha da geliştirdi. Rollo Tomassi'yi burada Rollo Tomassi etiketinde de takip edebilirsiniz.
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

10 thoughts on “Hayalgücü”

 1. Bu hayal gücünün kadın da oluşturduğu etkileri görmek için örneklendirebilirmisin? Anlattığın konuları örneklendirmediğin zaman pek oturmuyor bu anlattıkların.

 2. Redpill ne kadar ilişki öncesinde kullanılsa da yazarın dediği gibi uzun süreli ilişkilerde dehşet etkili. Mavi hapla geçirdiğim 1 aylık ilişki sonunda uçurumdan düşmeden Kırmızı Hapa dönmemle ilişki 3 günde istediğim hali almaya başladı. İlişkinin ilk ayının körüklemesiyle yanımda duran kız artık adnan oktara bakan kedicikler gibi bana bakmaya başladı.
  Maalesef oyun yapıyor, aldatıyor gibi görünsek de onlar böyle istiyor. Onlar dost, arkadaş değil ERKEK istiyor. Biz de Redpill ile onlara istediklerini veriyoruz.
  Bloga çok teşekkürler

 3. Peki bu hayalgücünü nasıl tetikliycez? Anlatılanları nasıl uygulayabiliriz? Nasıl gizem yaratabiliriz?

  1. Dostum, öncelikle tahmin edilemez olacaksın, her şeyini evliysen karına, bekarken sevgiline, kız arkadaşına anlatmayacaksın. Mutlaka kafasında acaba soru işaretleri olacak. Acaba beni aldatıyor mu, o kadına niye öyle baktı, bunu nereden tanıyor diye içi içini yiyecek. Kadınlar kafasında acaba sorusuyla yaşamayı cidden severler. Mümkünse aldat, bundan mutlu olan kadınlar da vardır. Çünkü senin başka kadınlar tarafından arzu edilmeyen, kendisinden başka kimsenin ilgilenmediğin, ciddiye almadığı erkekleri istemezler. Görünmez insanlar vardır. Bazı insanları görmeyiz, onlara bakmayız bile, her hangi bir eşya gibi görürüz. Görünmez insan olmamak lazım.

   Bunun için ağırlık kaldırmak lazım, ağırlık kaldırmak testosteron salgıladığı için cildiniz gergin olacak, hareketleriniz ağır ve oturaklı olacak, duruşunuz düzelecek, ses tonunuz kalın olacak. Testosteron etkisi kadınlar tarafından anında algılanıyor. Adını koyamıyorlar ama bu etki onları anında etkiliyor. Sende bir değişiklik var, bugün çok iyi görünüyorsun falan diyorlar.

   Erkeklik yan gelip yatma yeri değildir, devamlı kendini geliştireceksin, bir enstrüman çalmayı en kısa zamanda öğreneceksin, İngilizce hayati derecede önemli, en az B düzeyinde bileceksin, giyim kuşamınız tarzınız , parfüm seçimi tarzınız olacak yeri geldiğinde 7,5 liralık bir deodorant cildinize tam uyacak, pahalı olması önemli değil, tenine, cildine uygun olacak.

   Çok konuşmayacaksın, bilmediğin konuda bilmiyorum demek acizlik değildir, bilmiyorum demeyi bileceksin. Bildiğin konuyu da ucundan anlatıp bırakacaksın, onlar senin ağzının içine bakacaklar anlatsın diye espri ile geçiştireceksin, al sana bir gizemli olma durumu. Acaba daha neleri bu kadar iyi biliyor diye merak edecekler.

   En önemlisi de sevgili dostum, özgüvenli olacaksın, özgüven sadece kadınları etkilemez çevrendeki erkekler de etkilenir, saygı duyarlar. Özgüvenli insanlar her yerde fark edilir, özgüven, özgüven, özgüven sihirli sözcük özgüven.

   Çevrene pozitif enerji yayacaksın, insanlar sen geldiğin zaman mutlu olacaklar, senin etrafında dönecekler. Ağzından çıkacak sözcükleri bekleyecekler, sağlam espri yeteneğin olacak, bunun için bol bol mizah dergisi okuyacaksın.

   Kısaca, kaba hatları ile bu kadarı başlangıç için yeter, inan o kadar yazacak şey var ki dostum, sen de bir an önce araştır, içselleştir, uygulamaya başla.

   Selamlar.

 4. Yazının ortalarındayım keşke bitirip yazsam ama dayanamadım 😀 Bir kıza kendimizi çok açmazsak mesela isim söyleriz yaş söyleriz nerde okuduğumuz bunlar söylenir tamam. Biraz özele girildiğinde dur mu dememiz lazım? Mesela farklı inanca sahip olduğumuz yada hayatımızdaki dertleri anlatmak yerine saklamak iyi bir fikir anladığım kadarıyla. Fakat kadın durmadan şu isteği yapacak: ”bana biraz kendinden bahset, Kendini anlat, seni tanımak istiyorum” Bu cümleler karşısında ne yapmamız lazım? Naparsak bu cümleleri atlatırız bu cümleleri atlatırsak yolumuza kendimizi anlatmadan devam edebiliriz.

  1. Kadınlar başından kendilerinden bir sürü şey isteneceğini düşünüp o istekleri nasıl tatmin edeceğini düşünen mavi haplıların kokusunu alıp onlardan bir sürü şey isterler. Kadın arzu duyduğuna verir ama bu adam bulamazsa verdiği karşılığında sürekli bir şey yapmak zorunda kalan adama verir. Kadın senden sürekli bir şey ya da açıklama istiyorsa bu senin arzu uyandıran bir erkek değil işe koşulması gereken düşük rütbeli erkek olduğun anlamına gelir.

   Camiada bu fark alışveriş seksi ya da validasyon seksi olarak bilinir. Günümüz erkeklerinin 90%ı hayatları boyunca validasyon seksi (arzu seksi) görmezler. Onlar ancak karşılığında bir şey verirlerse seks alabilirler.

 5. Selam mahmut abi ,
  sen tavsiye olarak ortamdaki mistik havayı bozmamak için “NOT TALK ABOUT YOURSELF ” demişssin peki kız sormaya devam ederse örnek vermek gerekirse hayatımla alakalı , sence buna cevap verilmeli mi yoksa “tahmin et ” tarzı savşturulmalı mıyım ?

  1. Hep tahmin et oynayamazsın, sululuk olur. 2 kere düz cevap ver bir kere dalgaya al. Sorulara direkt cevap veriyorsan da sorulandan fazlasını cevaplamamaya bak. Sessiz kalmamak için hayatını anlatmana gerek yok. Bunun tersine hiçbir şey anlatmayacağım diye kasmaya da gerek yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *