Saha Raporu – Sarhoş Hatun İkilemi

Hatun kişisiyle akşam saat 8-9 sularında Tinder’dan eşleştik. Eli yüzü düzgün muhabbeti iyi bir hatun. Biraz muhabbetten sonra, ilgisi olduğunu da anlayınca telefon numarasını aldım.

Bu aşamadan sonra işler, beklediğimden biraz hızlı gelişti. Telefon numarasını aldıktan sonra akşam ne yaptığını sordum, arkadaşlarıyla barda içtiğini söyledi. Normal şartlarda bir insan, yeni tanıştığı bir hatuna, iyi eğlenceler dileyip muhabbeti o gecelik orada bırakır. Dedim gel eve gitmeden son bir bira da benimle iç. Kabul etti ve bir mekanda saat 11 sularında buluştuk. Hatun geldiğinde gayet kendinde gözüküyordu. Ancak olay 2 biradan sonra değişti. Ben çok iyi içerim bana hayatta birşey olmaz gazıyla gelen hatun gaza gelip 3. birayı da alınca masadan kafayı kaldıramaz hale geldi.

Aslında yapmam gereken hatunu bir taksiye bindirip evine göndermek olmasına rağmen, başına birşey gelmesine güvenemeyip gel bende kal dedim. Burada koruyucu tarafım mı yoksa lan belki sevişiriz diyen abaza tarafım mı devreye girdi emin değilim. “Yok abi sırf hatuna birşey olmasın diye yaptım” diyerek yalan atacak değilim.

Eve geldiğimizde hatunun kafa bayaaa iyi olduğundan üstüne başına bile dokunmadan yatağa yatırdım. Evde başka yatacak yer olmadığından ben de yatağın diğer köşesine kıvrılıp uyumaya başladım. Tabi bu ana kadar yaptığım salaklığın farkında değildim.

Gece 3 sularında bir ara uyandım ve hatunun sayıkladığını garip garip sesler çıkardığını farkettim. Dur lan kusar musar ölmesin bari diyerek sırt üstü yatan hatunu yan tarafına döndürmeye çalıştım. Çalışmaz olaydım. Tabi kütük gibi uyuyan hatun kişisini döndürmek mümkün olmadı. Ancak 5 dakika sonra uyanan hatun, sen bana birşey mi yapmaya çalışıyorsun diyerek hiddetle uyandı. Ben en başta ciddi ciddi şaka yapıyor zannettim çünkü üzerinde ceketi dahil hiçbir kıyafetine dokunulmamış şekilde yatan insana ne yapmış olabilirdim? Ama anladım ki konu ciddi. Oturup sakin sakin neden onu döndürmeye çalıştığımı, aslında onun beni uyandırdığını, bir bok yiyecek olsam gecenin 3’ünü beklememin mantıksız olduğunu açıkladım.

Neyse ki hafiften kafası yerine geldi ve ettiği lafın mantıksızlığını kendi de kabul etti. Ancak kendini rahat hissetmediğini ve eve gitmek istediğini söyledi ben de “siktir git” diyerek kapıya kadar uğurladım. Sabah da yaptığının çok salakça bir hareket olduğunu ve bir daha beni aramamasını söyledim.

Peki bu noktaya kadar herşey normal, ama bu hikayede düşünmediğim bir durum vardı. Bu hatun kişisi gece aklını başına almayıp uyku sersemi iddia ettiği şeyleri sürdürse ve polis çağırsa, muhtemelen şu an tecavüz gibi bir suçlama ile yargılanıyor olabilirdim. Çünkü elimde aksini iddia edecek hiçbir delil yok. Peki ben nerede yanlış yaptım?

Çıkarılan ders

 1. Kendinde olmayan, tanımadığınız hiçbir hatunu, ulan belki sevişiriz diye eve almayın. Ne kadar sarhoş olursa olsun, bindirin taksiye evine gönderin. Sarhoş olmak onun sorumluluğu, hatuna bakmak zorunda değilsiniz.
 2. Telefonunuzda bir ses kayıt uygulaması olsun. Bir insan evinize ilk defa geliyorsa, ses kaydını açık tutun. Hatta ilk gece uyurken bile açık olsun. Sabah silersiniz. Ses kaydını, böyle anlamsız suçlamalar ile karşılaşırsanız hem hatuna karşı hem de eğer iş büyür ve polis veya mahkeme işin içine girerse yasal bir delil olarak kullanabilirsiniz.
 3. 2. maddede yazanlar abartı gelebilir, ama inanın değil. Hatta konu ile ilgili şöyle bir örnek mevcut. Hikayedeki arkadaşın şu an hapiste olmamasının tek sebebi, ses kaydı yapmış olması.

NOT: Sizin de insanlarla paylaşmak istediğiniz hikayeleriniz varsa, erkekadamblogu@gmail.com adresinden bize gönderin, yayınlayalım.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Hank Moody

Ekşisözlük: @stormshadow

13 thoughts on “Saha Raporu – Sarhoş Hatun İkilemi”

 1. Benim ki sarhoş kız hikayesi değil ama karakola ve hastaneye düşecek kadar ilginç bir hikaye. Burada yaşanılanlar benim aptallığım, iyilik yapmadan duramamam ve yaptığım iyiliği kendini kurtarma yolunda beni harcayan kıza güvenmiş olmam.
  2012 senesi. Evime otobüsle dönerken, bir kız ayakta bir arkadaşıyla benim de ilgilendiğim bir konu hakkında konuşuyorlardı. Yaşlı bir amca geldi, yerimi verdim. Ayaktayım, kız ve arkadaşı benim yanımda. Otobüs ani bir kalkış yapınca kız düşecek gibi oldu ve ben kızı düşmesin diye kolundan tuttum. Yanındaki çocuk ve kız teşekkür ettiler. Tanışmış olduk, konuştukları konu üzerinde tecrübem olduğu için (Linux, Ubuntu, yazılım) fikir beyan ettim. Kızla aynı durakta indik, kız evine ben evime o şekilde o akşam bitmiş oldu. Bu olay o hafta Salı günü yaşandı. Kızı bir daha Perşembe günü gördüm, selam verdim, sohbet ettik. Konuşmalarımda herhangi bir haddini aşan, terbiyesiz durum yok. Zaten benim şu yaşıma kadar bir bayana karşı haddimi aşan bir sözüm olmamıştır. Haddini aşanlarla kanka, sevgili, fuckbuddy falan oluyorlar. Neyse. Cuma günü kız durakta benimle bir şey konuşmak istediğini söyledi. Tamam söyle ne söyleyeceksen dedim. Burada olmaz, şurada bir park var, oturalım, yüz yüze konuşalım dedi. Kız minyon tipli, konuşmaların saf olduğuna inandığım, hani o mükemmel kadın derler ya o tipte kendini pazarlayan bir kız. Ben de tamam dedim. Parka girdik, daha önce buraya geldin mi dedi. Yok, bu saatte burada ne işimiz var dedim ve şerefsiz, namussuz, o… çocuğu küfürleri eşliğinde arkamdan saldıran 3 kişi tarafından darp edildim. İlk yumruk arkadan sağ kulağıma geldi ve dengemi kaybedip düştüm. Öyle bir vuruyorlar ki, ayaklarında bot var botla kafama tekme atıyorlar, yumruklar durdurak bilmiyor. En az yarım saat dayak yedim. İki ön dişim kırıldı. Artık uyuştuğum için vurduklarını hissetmiyordum. Doğruldum ve neden vurduklarını sordum. Daha da hızlı vurmaya başladılar ama dediğim gibi hissetmiyorum. En sonunda ikisi beni tuttu, diğeri cebinden bıçak çıkardı. Kıza kolunu bu eliyle mi tuttu dedi. Kız evet anlamında başını salladı ve elimi bilekten kesti. Bıçağı tekrar tuttu, elini kesicem senin diye, elimi çektim, hayır diye bağırdım ve parka şapkasıyla biri girip o dersini almıştır, bırakın dedi. O akşam hastaneye gittim, karakola gittim, kendi işlerimi gördüm, ifademi verdim. Babacan bir polis memuru geldi. Olayda bıçak kullanıldığı için ifademi onun alması gerekiyormuş. Anlattım. Adam anlattıklarıma karşı doğru söylüyorsun diyince bu halde yalan söyleyecek neyim var! dedim. Neyse. Davası 2.5 sene sürdü. Kız ve diğerleri mahkeme tarafından suçlu bulundu ama suçun ilk kez işlenmesinden dolayı salıverildiler. Devlet benim yediğim dayaktan 25 bin lira para kazandı. Suçları para cezasına çevrildi.
  Daha sonra arkadaşlarım vasıtasıyla kızı araştırttım. Kız kucaktan kucağa gezen bir o… imiş. Son yediği haltı benim üzerime atmak için böyle bir plan kurmuş vs.
  Alkol almasına gerek yok, hormonları damarlarına yürüdü mü bir kadının ne yapacağını kestiremezsin. Evet burada çıkan sonuç, alfa fucks, beta bucks and beaten. Saygılarımla…

  1. Çok pis bir hatunla yolun kesişmiş. Neyse şu elemana tokmaklatıp hamile kalan sonra da orospu çocuğu babasına başka masum adamı hedef göstertip öldürten orospu olayındaki gibi canın da gidebilirdi.

   Burada görmezden gelinemeyecek şey ise bu itleri hapse girmeden salan yargı. Fırsatı olup da bu Afrika ülkesi seviyesinde olan ülkeden kaçana kızanı anlayamıyorum.

   Bir de eldeki bu kadın milleti ile bu tür centilmenliklerden uzak durun. Bırakın yuvarlansın.

   1. Olay yargıya taşındığı için ne kızı ne de darp edenleri bir güzel adreslerine uğrayıp dövebildim. Bu yaşadıklarım psikolojik olarak beni bir süre kadınlardan uzak tuttu. Bir kısım kız arkadaşlarım bile çok değiştin hiç konuşmuyorsun minvalinde söylendiler. Olayı anlatmadım tabi. Yalnızca yuvarlanan kızların hallerine gülmek için onları izledim.

    1. Bir amın peşinde böyle atarlanan zavallılar köteği zaten yer. asıl ceza hapis yatmaları. 1 hafta bile olsa. özellikle kendileri de üniversite öğrencisi ise.

  2. Nasıl olur ya? Elini kestiler, linç ettiler, hapse girmediler, para cezasını da devlet aldı ve sen öyle yediğin dayak ve darp ile kaldın? Öylece hayatlarına devam ettiler mi?

    1. Ben olsam, hapiss yatmazlarsa eğer, hepsinin götüne çakıyı sokarım. O şekil ceza almadılarsa sen de almazsın.

 2. Kız kendisini taciz ettiğim iftirasında bulundu. Avukatım dua et tecavüz demedi, başın çok ağrırdı dedi. Aslında tecavüz dese, bir taraflarında sperm izi bulunsa benim olmayacağı için kızın boku yiyeceği aşikar. O akşam karakoldan yarım saat geç çıksam dayak yeme ihtimalim varmış, polisin teki tacizcilere gıcık oluyorum, burada olsaydım onu döverdim minvalinde şeyler zırvalamış. Olay mahkemeye taşınınca beni arayıp tehdit etmelerini de saymıyorum. Ben neden bir şey yapmadım? İnançlı birisi olarak annem sütümü helal etmem, bir şey yapmayacaksın dediği için bir şey yapmadım. Yoksa gücüm de, tanıdıklarım da vardı onları dümdüz edecek. Sineye çektim, bazı hesaplar bu dünyada görülmüyor ne yazık ki. Ülkede adalet yok kardeşim. Adaletini kendin sağlayacaksın. Yapamıyorsan eğer ki inancın varsa hesabını diğer tarafa bırakacaksın. Ben elimin üstünde bıçak iziyle, 2 ön dişim yapılmış bir şekilde hayatıma devam ediyorum.

  1. Polise bak ya. Ne yapacaktı yani? Seni dövüp kızın kucağına oturmasını mı bekleyecekti bu kahramanlığı için. Polisin de hakimlerin de bu siteyi okumaları lazım. Bazı şeyleri ısrarla görmek istemiyorlar. Ülkenin polisi bu haldeyse biz yormayalım kendimizi.

   Senin hikayeni okudukça sinirden deliriyorum. İnşallah başlarına büyük felaketler gelir bu dünyada. Allah sana bunu görmeyi nasip eder umarım.

   1. Gül gibi yaşıyorlardır emin ol. Dünyanın kanunu bu. Nasıl ki alfa siker, beta öder diyoruz. Kızın birini alfa siker, ölüm betaya gelir. Kızın birini alfa siker, bıçak, darp, sayısız hakaret betaya gelir. Bunlar hayatın gerçekleri. Beni babam değil, annem büyüttü. Babamın her haftasonu bir düğün, nişan, cenaze zımbırtısı olurdu. Akşamları gelir, sigara, çay, haber üçlüsü ile vakit geçirirdi. 27 yaşındayım şimdi bile sohbetimiz yok.
    Benim hayatımdan eksik olan baba figürü beni her şeyde geriye itti. Sevdiğim kızları elimden aldılar, kahve içelim dediğim kız bana tecavüz etmek için evine çağırdı dedi 2 erkek üstüme yürüdü, tüm okula reklam oldum, kızın biri yüz vermediğim için ve aynı ortamda bulunmak zorunda olduğumuz için hayatı bana zindan etti.
    Yanlış büyütüldük, kodlarımıza bir şeyler işledi ve yaşadıklarımız en ağır şekilde içimize işledi.
    Ben de artık dünyanın kanunu bu diyip kabul ettim. Kabul etmesem psikolojik olarak çökebilirdim.
    Ben askerde nöbette arkadaşıma hayatımdan bir kesit anlattım, çocuk bana şükür sebebisin dedi.
    Şunu söyleyeyim. Ben o polisten o dayağı yeseydim iflah olmaz bir mgtow olurdum. O polis işin içine girmemesine rağmen neredeyse 1 yıl kimse ile konuşmadım. 27 yaşındayım ve cinsel olarak kimse ile bir münasebetim olmadı ama Yusuf misali ya gömleğimden çekiştirildim ya da türlü türlü işler geldi başıma.
    Ne zaman ki red pill, mgtow gibi akımları okuyup, bu siteye yöneldim, o zamandan beri tüm bu başıma gelenlerin sebebinin yeterince kötü olamadığım için gelmiş olduğunu gördüm. Şimdi bu sitenin yazdıklarını hayatıma uygulama yönünde adımlar atıyorum. Daha başındayım ama bu siteden önce bile kafamda bir şey vardı. 35 yaşıma kadar evliliğe hayır! Sonrasında bakarız…

    1. Babalarımız da analarımız da her konuda bizi eksik ve yanlış büyütmüşler. Söylediğimzde, ötnekleriyle anlattığımız halde anlamıyorlar. Başlangıcımız kötü olunca toparlamamız da aşırı zor oluyor.

     1. Bu nesiller boyu devam eden bir alışkanlık. Bu neslin bunu kırması ve rol model olması gerekiyor. Yoksa bir nesil daha kaybedecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *