Yeni başlayanlara tavsiyeler

 1. Asla ama asla seni aldatan bir hatuna geri dönme. Bana kalırsa bitmiş herhangi bir ilişkiye geri dönme. Emin ol bu kararından %99 pişman olacaksın. Kaybettiğin zamana yazık. (bkz. Tomassi’nin 7 Numaralı Demirden Kanunu)
 2. Bir hatunun kafasındaki düşünceleri değiştiremezsin. Değiştirmene gerek de yok. Hatunun modunu değiştirmen sorunu büyük oranda çözecektir. Olmadık bir anda yapacağın bir espri, kavgayı başlamadan bitirecektir.
 3. Hiçbir hatun senin mutluluk kaynağın olmasın. Önce kendine çeki düzen ver ve kendini geliştir.
 4. Boktan hatunlarla asla uğraşmayın. ASLA.
 5. Cinsel dürtülerinden ve isteklerinden asla utanma! Hatunları sevişmek istemeyen ve sevişmek için ikna edilmesi gereken varlıklar olarak görmekten vazgeç. Sevişme dürtüsü erkekler için priz gibidir. Sadece aç ve kapa komutu vardır. Hatunlarda ise ses ayarı gibidir, yavaş yavaş açman gerekir.
 6. Tahmin edemeyeceğin kadar çoooook hatun, yatakta saçının çekilmesini, kıçına şaplak atılmasını veya ona ne yapması gerektiğini söylemeni istiyor.
 7. Hani şu “ulan bu hatun bu adama nasıl bakmış” dediğin heriflerin o hatunlarla takılıyor olmasının tek sebebi, denemiş olmaları. Denemeden hiçbir hatunu elde edemezsin!
 8. Bir hatunun ailesine ve arkadaşlarına davranış şekli, ileride sana nasıl davranacağı ile ilgili çok fazla bilgi verir.
 9. Cesur olmak zorundasın. Günün sonunda, reddedilmenin vereceği acı, pişmanlığın vereceği acıdan çok daha az olacaktır.
 10. Hatunlara iltifat edip egolarını besleme. Bırak Meriç kardeşlerimiz bunu yapsın. Sen bakışlarınla beğenini belli et, yeter.
 11. Sen hatuna dokunmak istiyorsun, emin ol o da dokunulmak istiyor. Asla çekingen olma. Özür dileme. Tensel teması, spontane bir şekilde konuşurken ilerletmeye alış. Doğal olsun.
 12. Herhangi bir ilişkiyi bırakıp gitmeye hazır ol. Hiçkimse senin için vazgeçilmez olmasın. Bu gerçek hayat için de geçerli. Birşeyler yanlış gidiyorsa vakit kaybetme, yoluna bak.
 13. İlişkiye daha çok yatırım yapan her zaman hatun olsun. Sen gücü elinde tutan ol.
 14. Mesaj ile çekim yaratamazsın. Mesajı sadece ilişkinin lojistik ihtiyaçları için kullanın. Yüz yüze görüşmeden önce konuşulan hiçbirşeyin bir değeri yok.
 15. Asla bir hatunu amacın haline getirme. Sen kendi yolundasın ve hatun bu yolda sana eşlik edebilir, hatun yolun kendisi olmamalı.
 16. Hatunun seni aldatmaması için şebeklikler yapma. Bunu kendi doğal haline ve alfa’lığına sağlıyor olman lazım. Bu konuda yapacağın her hareket aleyhine olacak.
 17. Hatunlara insan gibi davran, tanrıça değil. Bu dünyada onlardan da 3 milyar tane var.
 18. Hatunlar ilişkilere erkeklerin işlerine yaklaştığı gibi yaklaşır. İyi bir işin, güzel bir gelirin varken “Neyse ben bu işte biraz daha takılayım” demek kolaydır. Ancak biri sana gelip 3 kat maaş vericem, astronot yapıcam seni derse bir dakika bile düşünmezsin dimi? Heh işte onlar da düşünmez. Senden iyisi karşısına çıkıp hatunu etkilemeyi başarırsa hatun arkasına bile bakmadan gider.
 19. Bir maymun, yeni bir dalı tutmadan, elindeki dalı bırakmaz. Sen de bırakma.
 20. Sürekli şansını dene. Denemediğin her fırsatı kaçıracaksın. Hatunlar kar taneleri değil, her gün binlercesi 18 yaşına basıyor.
 21. Gerçek aşk istiyorsan köpek al. Hatundan bunu bekleme.
 22. Hiçbir hatun senin değil, sadece şu anda senin sıran.
 23. Eskortlar genelde ortalama bir sevgiliden daha ucuza gelir ve git dediğinde giderler. Aklının bir köşesinde bulunsun.
 24. Hatun kişisi ve cep telefonu ayrılmaz bir ikilidir. Genelde 2-3 saatten daha fazla kontrol etmedikleri olmaz. Eğer bir hatun sana cevap vermiyor ve anca 1-2 gün sonra cevap atıyorsa, seni pek umursamıyor ve muhtemelen friend zone’a almaya çalışıyordur. Sen de umursama. Hele sana cevap vermeyen bir hatuna asla ikinci mesajı atma.
 25. Bir hatunla çok uzun süredir birlikte olsan da, birlikte bir sürü anınız olsa da, ilişki için ikiniz de hayvan gibi efor sarfetmiş olsan da… hatunun seni unutması maksimum 1 hafta sürecek ve en kısa sürede yeni bir erkeğe yelken açacak. (Bkz. Hipergami’nin umrunda değil).
 26. Hatunlar kendilerini kollayacak bir adam ararlar, ancak kollayanın kendileri olduğunu düşünmek isterler.
 27. Manyak hatunlarla asla yatma ve her zaman korun.
 28. Kim ne derse desin, bir hatun her zaman değer ister. Yanlış anlama burada bahsettiğim değerin senin onu sevmenle uzaktan yakından alakası yok. Hatun senin statünü, servetini, korumanı ve ona sağlayacağın konforu ister.
 29. Vücut geliştirmeyi asla bırakma!
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Hank Moody

Ekşisözlük: @stormshadow

19 thoughts on “Yeni başlayanlara tavsiyeler”

  1. Çok çok kötüdür. Stalklamak tamamen alt rütbe beta davranışıdır (betalığın da rütbeleri var). Kadınlar yapar bunu ve onlar yapınca da o kadar kötü değildir ama bir erkeğin kendine olan öz saygısını oldukça yıpratan ve doğasına aykırı bir davranıştır bu.

   Bak dikkat edersen stalklamak dedim. Eski sevgili ya da hedefteki bir kadın farketmez, bir erkek asla stalk yapmamalıdır. Hoşlandığınız kızları ya da tabaklarınızını asla stalklamayın. Sizin psikolojinizi aşağı çeker bu.

   1. Bence burada niyeti göz önünde bulundurmak lazım sapkınlık seviyesinde olmaması lazım ama hedef olarak belirlenen kişiyi bir gözden geçirmek karakteri hakkında analiz yapma şansı veriyor bu analiz ise yatağa giden yolda insan piskolojisinden anlıyorsanız kırmızı halı görevi alabiliyor.
    (Kız red ettikten sonra veya ayrıldıktan sonra ise tamamen saçmalık)

 1. Tek kelimeyle mükemmel öneriler. Eğer bunları cidden uygulanabilseydim şu an içinde bulunduğum sıkıntıları asla yaşamazdım.

  Not: siteye; chat.. soru cvp.. yorumun cevaplandığının görülmesi gibi yenilikler gelse süper olur

 2. hmm güzel bir başlık ama aklıma takılan bir söz var “Manyak hatunlarla asla yatma ve her zaman korun.” kim bu manyak hatun ?

 3. usta kız arkadaşım ilk zamanlarımızda sınıfta mast yapmıştım o kadar kişi arasında gizlice elimi taytının içine sokarak fakat gel görki şimdi ki duruma bak öğrenci olduğum için ve boş bulabileceğim bir ev fırsatım olmadığı için kızı avmde kabine çektim anlık gelişti planlanmış değil di kız orada sikimi yaladı fakat garip bir şekilde sevişirken memelerini emmemi ve memelerini açmayı istemedi bu kafama takıldı ayrıca daha sonra kabine çekme girişimlerimde başarısız oldu ilişkimiz ilk başında çevremde flört şeklinde olan daha çok kız varken o avm kabini olayları sırasında hiç yoktu. en önemli etkenin bu olduğunu düşünüyorum.sizinde fikirlerinizi almak isterim

 4. mrb. 36 yaşındayım.
  2 hafta önce 23ünde bi kız ile iş icabı tanıştım
  çok sıcaktı. hoşlandım
  ertesi gün ekledim
  2-3 gün içinde hoşlandığımı yazdım
  görüşmek istediğimi falan
  başta can sıkınıtısını bahane etti
  şidi de daha tanımadığını.
  bana yazmıyor
  bazen yazdığıma cevap da yazmıyor
  ama özlediğimi söyleyince de foto gönderdi
  aradığımda sesi çok sıcak.
  son 3 mesajıma, çevrimiçi olasına rağmen cevap vermedi

  çok hoşlanıyorum. next mi?

  1. 36 yaşında biri 2 3 gün içinde birine hoşlandım yazmamalı. Kız 2 buluşma teklifini reddettiyse next.

   Çok hoşlanarak ayağına sıkmışsın. Çok hoşlanmak değil o. Tanımadığın birinden bu kadar hızlı hoşlanamazsın.

   1. abi 3.de “bana bırak, düşüneceğim” dedi,
    sonra özledim deyince foto attı,
    karşılaştığımızda sıcak davrandı,
    kafamı karıştıran bu
    neden yapıyor bunu

    1. 36 yaşında biri ”hoşlandım” yazmaz. 16 yaşından sonra bu söylenmez.
     ”özledim” de, hatun sevgilin ise ve ”beni özlemedin mi” falan derse belki söylenir.

     Bu soruları soruyorsan sitedeki yazıları okumamışsın demektir.

     Artık bu kızdan sana yar olmaz. Uğraşıp kendini heba etme.

     Hemen başka 3-5 kızla konuşmaya başla.

     Hee kız küçük bir ihtimal sana gelirse de, böyle yaklaşan birine gelen kızda değerini çok düşüren bir arıza vardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *