Yeni başlayanlara tavsiyeler

 1. Asla ama asla seni aldatan bir hatuna geri dönme. Bana kalırsa bitmiş herhangi bir ilişkiye geri dönme. Emin ol bu kararından %99 pişman olacaksın. Kaybettiğin zamana yazık. (bkz. Tomassi’nin 7 Numaralı Demirden Kanunu)
 2. Bir hatunun kafasındaki düşünceleri değiştiremezsin. Değiştirmene gerek de yok. Hatunun modunu değiştirmen sorunu büyük oranda çözecektir. Olmadık bir anda yapacağın bir espri, kavgayı başlamadan bitirecektir.
 3. Hiçbir hatun senin mutluluk kaynağın olmasın. Önce kendine çeki düzen ver ve kendini geliştir.
 4. Boktan hatunlarla asla uğraşmayın. ASLA.
 5. Cinsel dürtülerinden ve isteklerinden asla utanma! Hatunları sevişmek istemeyen ve sevişmek için ikna edilmesi gereken varlıklar olarak görmekten vazgeç. Sevişme dürtüsü erkekler için priz gibidir. Sadece aç ve kapa komutu vardır. Hatunlarda ise ses ayarı gibidir, yavaş yavaş açman gerekir.
 6. Tahmin edemeyeceğin kadar çoooook hatun, yatakta saçının çekilmesini, kıçına şaplak atılmasını veya ona ne yapması gerektiğini söylemeni istiyor.
 7. Hani şu “ulan bu hatun bu adama nasıl bakmış” dediğin heriflerin o hatunlarla takılıyor olmasının tek sebebi, denemiş olmaları. Denemeden hiçbir hatunu elde edemezsin!
 8. Bir hatunun ailesine ve arkadaşlarına davranış şekli, ileride sana nasıl davranacağı ile ilgili çok fazla bilgi verir.
 9. Cesur olmak zorundasın. Günün sonunda, reddedilmenin vereceği acı, pişmanlığın vereceği acıdan çok daha az olacaktır.
 10. Hatunlara iltifat edip egolarını besleme. Bırak Meriç kardeşlerimiz bunu yapsın. Sen bakışlarınla beğenini belli et, yeter.
 11. Sen hatuna dokunmak istiyorsun, emin ol o da dokunulmak istiyor. Asla çekingen olma. Özür dileme. Tensel teması, spontane bir şekilde konuşurken ilerletmeye alış. Doğal olsun.
 12. Herhangi bir ilişkiyi bırakıp gitmeye hazır ol. Hiçkimse senin için vazgeçilmez olmasın. Bu gerçek hayat için de geçerli. Birşeyler yanlış gidiyorsa vakit kaybetme, yoluna bak.
 13. İlişkiye daha çok yatırım yapan her zaman hatun olsun. Sen gücü elinde tutan ol.
 14. Mesaj ile çekim yaratamazsın. Mesajı sadece ilişkinin lojistik ihtiyaçları için kullanın. Yüz yüze görüşmeden önce konuşulan hiçbirşeyin bir değeri yok.
 15. Asla bir hatunu amacın haline getirme. Sen kendi yolundasın ve hatun bu yolda sana eşlik edebilir, hatun yolun kendisi olmamalı.
 16. Hatunun seni aldatmaması için şebeklikler yapma. Bunu kendi doğal haline ve alfa’lığına sağlıyor olman lazım. Bu konuda yapacağın her hareket aleyhine olacak.
 17. Hatunlara insan gibi davran, tanrıça değil. Bu dünyada onlardan da 3 milyar tane var.
 18. Hatunlar ilişkilere erkeklerin işlerine yaklaştığı gibi yaklaşır. İyi bir işin, güzel bir gelirin varken “Neyse ben bu işte biraz daha takılayım” demek kolaydır. Ancak biri sana gelip 3 kat maaş vericem, astronot yapıcam seni derse bir dakika bile düşünmezsin dimi? Heh işte onlar da düşünmez. Senden iyisi karşısına çıkıp hatunu etkilemeyi başarırsa hatun arkasına bile bakmadan gider.
 19. Bir maymun, yeni bir dalı tutmadan, elindeki dalı bırakmaz. Sen de bırakma.
 20. Sürekli şansını dene. Denemediğin her fırsatı kaçıracaksın. Hatunlar kar taneleri değil, her gün binlercesi 18 yaşına basıyor.
 21. Gerçek aşk istiyorsan köpek al. Hatundan bunu bekleme.
 22. Hiçbir hatun senin değil, sadece şu anda senin sıran.
 23. Eskortlar genelde ortalama bir sevgiliden daha ucuza gelir ve git dediğinde giderler. Aklının bir köşesinde bulunsun.
 24. Hatun kişisi ve cep telefonu ayrılmaz bir ikilidir. Genelde 2-3 saatten daha fazla kontrol etmedikleri olmaz. Eğer bir hatun sana cevap vermiyor ve anca 1-2 gün sonra cevap atıyorsa, seni pek umursamıyor ve muhtemelen friend zone’a almaya çalışıyordur. Sen de umursama. Hele sana cevap vermeyen bir hatuna asla ikinci mesajı atma.
 25. Bir hatunla çok uzun süredir birlikte olsan da, birlikte bir sürü anınız olsa da, ilişki için ikiniz de hayvan gibi efor sarfetmiş olsan da… hatunun seni unutması maksimum 1 hafta sürecek ve en kısa sürede yeni bir erkeğe yelken açacak. (Bkz. Hipergami’nin umrunda değil).
 26. Hatunlar kendilerini kollayacak bir adam ararlar, ancak kollayanın kendileri olduğunu düşünmek isterler.
 27. Manyak hatunlarla asla yatma ve her zaman korun.
 28. Kim ne derse desin, bir hatun her zaman değer ister. Yanlış anlama burada bahsettiğim değerin senin onu sevmenle uzaktan yakından alakası yok. Hatun senin statünü, servetini, korumanı ve ona sağlayacağın konforu ister.
 29. Vücut geliştirmeyi asla bırakma!
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Hank Moody

Ekşisözlük: @stormshadow

2 thoughts on “Yeni başlayanlara tavsiyeler”

  1. Çok çok kötüdür. Stalklamak tamamen alt rütbe beta davranışıdır (betalığın da rütbeleri var). Kadınlar yapar bunu ve onlar yapınca da o kadar kötü değildir ama bir erkeğin kendine olan öz saygısını oldukça yıpratan ve doğasına aykırı bir davranıştır bu.

   Bak dikkat edersen stalklamak dedim. Eski sevgili ya da hedefteki bir kadın farketmez, bir erkek asla stalk yapmamalıdır. Hoşlandığınız kızları ya da tabaklarınızını asla stalklamayın. Sizin psikolojinizi aşağı çeker bu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *