Alfa olduğunu nasıl anlarsın?

İnsanlarla daha uzun göz teması kuruyorsun.

Duruşun daha iyi (ağırlık kaldırıyorsun / düzenli spor salonuna gidiyorsun).

Sesin daha derin (ağırlık kaldırıyorsun / düzenli spor salonuna gidiyorsun).

Saçmalıyorken bile kendinden emin konuşuyorsun.

Gerekirse kavga edebilecek yapıdasın. Çatışmadan / tartışmadan kaçınmıyorsun.

Güvendiğin insanlar dışındakilerin ne düşündüğünü fazla takmıyorsun. Bir alfa olarak insanların sana sürekli shit test atacağının farkındasın ve bunu pek fazla önemsemiyorsun.

Cinsel çekimin pazarlıkla olmadığının farkındasın. Kadını flört oyununda tavlanıp baştan çıkarılacak biri olarak görüyorsun, ilişkinin aynı seviyede eşitlikçi bir pazarlık ile olmadığının farkındasın.

Acı çekmeyi hayatın bir parçası olarak görüyorsun ve acıyı hedeflerine doğru seni iten bir güç olarak görüyorsun. Acı ve onun getirdiği motivasyonun olduğu sürece hiçbirşey senin ruh halini etkileyemiyor. Cehenneme gidip geri gelmiş biri isen rastgele hatunun birinin senin hakkında ne düşündüğünden sana ne? Hayatın getirdiği acının karşısına çıkıp meydan okuyan kişi, o acıdan sürekli kaçan kişiden daha güçlüdür. Acıyı düşmanın değil arkadaşın yapmayı biliyorsun.

Hakettiğinden daha azını sana veren kadının peşinde koşmuyorsun. Bu kadını hemen yenisiyle değiştiriyorsun, yeni kadınlara açılıyorsun. Ama tapmıyorsun. “Asıl ben ona ödülüm” düşünce yapısına sahipsin.

Dramaya harcayacak zamanın yok. Drama zamanın en büyük katilidir.

Sınırlarını her zaman koruyorsun.

Kaybet – kaybet oyunundan uzak duruyorsun. Bazen karşındakinin ikinizi de kaybetmeye ötelediğinin farkına varıyorsun ve o oyunu oynamayı bırakıyorsun / reddediyorsun.

Cesursun. Risk alabiliyorsun.

Projeleri, insanları yönetmeye talipsin. Üzerine sorumluluk alabiliyorsun.

İnsanların, özellikle de kadınların, hafifçe de olsa seni sürekli egemenlik testine (shit test) tabii tuttuğunun bilincindesin. Kendine güvenin ve çerçeven bu testleri otomatik olarak geçmeni sağlıyor.

Özellikle erkekler seni beta zamanlarına göre daha fazla test edecekler. Betaların senin erkekliğin ve kendine güvenin karşısında saldırıya uğramış hissedeceklerini ve sana daha fazla saçma testler yapacağının farkındasın. Bunu genelde pasif agresif şeklinde yapacaklarını biliyorsun. Bu açıdan betalar kadın gibidir. Beta / omega erkeklerin kadınsı davranışları daha baskındır.

Yukarıdakinin uzantısı olarak, bir de narsist alfalar sana üstünlük taslamaya kalkışacaklar. Spor salonundan çıkmayan (gym rat) tipleri düşün. Böyle bir eleman senin yanında saçmalıyorsa, varlığını tehdit olarak algılamıştır. Ne yazık ki erkek camiasının kardeşlik ilkesi herkese ulaşamıyor.

Bu dünyada kendi başına olduğunun, ebeveynlerinin birgün öleceğinin farkındasın. Herşey sana bağlı. İnsanlar gelip geçici; arkadaşlar, kadınlar, vs. İhtiyaçların için sadece kendine bağımlısın (5 kızkardeşten bahsetmiyoruz).

İnsanları gerektiğinde bırakmayı biliyorsun (bolluk mentalitesi)

Tembel değilsin, sürekli bir uğraş, yenilik peşindesin.

Motive ve risk almaktan korkmayan biri olduğun için sürekli yenilsen de sonunda başarının yolunu bulacağını biliyorsun (başarılı insanların başarı – yenilgi oranı ortalama 1’e 12). Yenilmekten korkmuyorsun.

Biri senin hakkında saçmaladığında, öfkeleneceğine, o kişi ile dalga geçiyorsun. Biri bunu ciddi ciddi yapıyorsa, o kişiyi umursamıyorsun.

Hayatın adil olmadığının farkındasın. Kıskançlık feminen bir karakter özelliğidir. Kıskançlığın üretken bir sonuç verme şansı yoktur. Senin gibi verimliliğin nadide örneği birinin kitabında kıskançlık yoktur.

Yapılması gerekenleri zamanında, yapılması gerektiği gibi yapıyorsun. Problemleri daha büyümeden hallediyorsun.

Alfa olma yolunda ilerleyenler 

Kırmızı hapın tam tesir etmesi uzun sürebilir. 6 aydır çabalıyorsanız ve daha bir sonuç alamadıysanız çok büyük ihtimalle henüz mavi hapın alışkanlıklarını temizleme aşamasındasınız. Belki ağırlık kaldırmaya başlamadınız ama alkol veya porno gibi kötü alışkanlıklardan kurtuldunuz ve bilgisayar oyunlarına harcadığınız zamanı azalttınız. Henüz kırmızı hap kazanımları yapmadınız ama mavi hapın zararlarından kurtuluyorsunuz. Bazı zamanlar mavi hapa döneceksiniz, ilerleme hiçbir zaman lineer değildir.

 

 

 

 

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

46 thoughts on “Alfa olduğunu nasıl anlarsın?”

 1. Hocam Mitch diye bir abinin olayı vardı rational male’da. Onu da çevirebilir misiniz? Süper bi unplugging örneği olmuş. Mitch’s purple pill idi sanırsam.

   1. Selam. Listeye eklerim. O amcanın daha unplugging için yolu var 🙂 Hayatınızın kadını için Doğu Avrupa’ya gidin ben oradan hayatımın kadınını buldum diye bir yorum yazmıştı. Bu hayatının kadınını da daha bir kere yüzyüze görmeden. Kendine “abi sen hala purple pillsin hayatının kadını diye birşey yok” diyenlere siktirin gidin zavallı negatif insancıklar falan diye bir yazı yazmıştı.

    Hayatının kadınını ABDye getirtip evlenmiş, kadını başka bir erkekle mesajlaşırken yakalamış, tükürdüğünü yalıyordu 🙂 İlginç bir hikaye.

    1. Aynen. Ama unplug evresinin önemli bir aşaması inkar edip sonra tükürdüğünü yalamak bence 😀 Sanırım şu an öfkeyi atlayıp pazarlığa geçmiş. Çokça buffer, arzunun pazarlığı var. İbret olsun diye buraya da konabilir. Teşekkürler.

 2. Ben the red pill olmadan bu hastaliklari temizledim bunu cok sik yapmam ogretisiyle,tam olarak alfa degilim fakat yukarida bahsettigin ozelliklerin %90 i bende var,the red pilli yeterli bulmuyorum yine de alfa karakteri bulmak cok zeki olsan bile 5-6 yilini alir mukemmel surunun icinde,bu ozelliklere sahip olman seni alfa yapmaz sadece alfa oldugunu hissedip taklide girersin..

  1. Hocam bu konuda yazmayı planlıyorum. Burada ve The Red Pill camiasında alfa, beta ve omega kavramlarını sanki kişilere denk gibi kullanıyoruz ama bunlar davranış kategorileri. Yani beta erkek deyince aslen olan şey beta davranışları çok daha baskın erkek. Alfa deyince alfa davranışları daha baskın. Bazı erkekler biyolojik olarak buna yatkın ya da şanslılar bunu çok erken yaşta geliştiriyorlar. Bazıları da bunu daha sonra geliştirmek zorunda kalıyor.

   İkincisi İngilizce’de “Fake It ‘Til You Make It” (Gerçek olana kadar taklit et gibi bir anlamı var) kavramının nörolojik temelleri var bildiğim kadarıyla. Yani herhangi bir davranışı “gerçek” yapmanın tek yolu, gerçek ne demekse, onu sürekli taklit ederek beyinde onu otomatik hale getirecek sinir devresini oluşturmak. Yani alfa olduğunu hissedip taklide girmek zaten olayın kendisi.

 3. Böyle olursa buna sosyal parkinsonlu diyorlar asdasd,hayatını hep taklit üzerinde geçirmek mi? Yoksa gerçek karakterde sağ şeride almak mı? Gerçek bir alfanın yaptığı gibi..
  Haci tyler adlı inci kullanıcısının yazdıklarını okumalısın bence

  1. Taklit konusuna pek katılmıyorum. Sen çocukken yaramaz oğlan çocuğundan şu anda olduğun “nice guy” olma sürecin de buna benzer. İzlediklerin, okudukların, insanların ve toplumun son dönemde dayattığı erkek profili zaten böyle olmana sebep oluyor. Yani aslında şu anda taklit ediyorsun. Burada bahsedilen kavramlar bir erkeğin özüne dönüş süreci. Takliti bırakmak için bir süre böyle yaşamayı taklit ediyorsun. Zaten bir süre sonra, geri dönülemez bir şekilde özüne dönmüş oluyorsun.

  2. Bilimsel olarak karakter elastik birşey ve bunu istediğin yere çekmenin en çalışır yolu taklit. “Kendin gibi ol” propogandasının doludizgin olduğu bu çağda buna sosyal parkinson, gerçek karakteri sağa çekmek gibi utandırıcı ve aşağılayıcı isimler takmaları normal. Devir shaming (utandırma) devri ve bu tür alaycı mentalite zaten feminen karakterde.

   Just Be Yourself yazısı bu konuda çevireceğim yazılardan biri.

   Ama burada senin dediğin sadece Pick Up Artist taktiklerini uygulamak ise evet, sadece yüzeysel alfa özelliklerini taklit ederek hep o modda kalma tehlikesi var. Zaten 2007ye kadar bu camia PUA iken sonradan The Red Pill’e dönmesi, işi daha kalıcı hale getirecek şeyler nedir arayışı.

   Örnek : Tabak Teorisi yazısında bahsettik. Ukala – Eğlenceli (Cocky – Funny) konseptini tabak çevirmeden taklit edersen, hayat boyu taklit etmen gerekir. O yüzden tabak çevirmeye odaklanmak ukala – eğlenceli maskesiyle gezmekten daha iyi.

 4. Erkekleri bu şekilde sınıflandırmanın pek de iyi bişey olduğunu düşünmüyorum aslında. Bende bu özelliklerin yarısı var, yarısı da yok. Olmayan özellikler tamamlandığında “mission accomplished” oluyor sanırım.

 5. Merhaba, yazılanlardan pek çoğu karakterimle örtüşmekte kadınlarla olan ilişkinde eğlenceli olduğumu da kendime itiraf edebiliyorum ama “Asıl ben ona ödülüm” kavramını karakterimde bir türlü gerçekten inanarak köklendiremiyorum. Bunun anlamı ne olabilir sizce ?

 6. Daha çok yeniyim bu konularda ama şunu çok net farkediyorum ki bazı arkadaşlarımdan gördüğüm tepkiler çok değişti.Çirkin biri olmama rağmen sürekli üstüme geliyorlar , oran böyle görünüyor , şuran şöyle görünüyor diye.Bende onayla ve abart yapıyorum genelde ama usandım artık.Canımı sıkmaya başladı bi tanesi siktiri çektim.Zaten shit testi analiz edip , cevap vermek , o beden diline girmek zor bi olay.İki üç tane beyinsiz için uğraşmanın da manası yok bence.

 7. Yeni posttan tekrar buraya geldim ve 24 maddeyi okuyup, bende olanlara tik attım. Sonuçlar pek iyi değil tabii.

  Bazı maddelerde ortada kalan kısımlar da var. Tam kesin karar veremedim.

  “Yukarıdakinin uzantısı olarak, bir de narsist alfalar sana üstünlük taslamaya kalkışacaklar. Spor salonundan çıkmayan (gym rat) tipleri düşün. Böyle bir eleman senin yanında saçmalıyorsa, varlığını tehdit olarak algılamıştır. Ne yazık ki erkek camiasının kardeşlik ilkesi herkese ulaşamıyor.”

  Bunu çok yaşıyorum. Kendim alfalığın yanından dahi geçmesem de, gittiğim yerlerde çoğunlukla en tepedeki adam bana üstünlük taslamaya ya da kendi çerçevesini kabul ettirmeye çalışır. Kendi yöntem ve davranışlarımla çoğunlukla da bunu kabul etmem. Okulda, askerde, işyerinde bunun sıkıntısını çok çektim, çekiyorum. Kontrolü elinde tutan her kimse, genellikle o insanla çok geçmeden dalaşırız. Bir süre sonra da sidik yarışına döner ve bırakırım. Bundan emin olamadım.

  “İnsanları gerektiğinde bırakmayı biliyorsun (bolluk mentalitesi)”

  Bollukta olmamama ve bolluk mantalitesine dahi sahip olmamama rağmen, insanları olduğu yerde bırakıp gidebiliyorum. Uğraşmayı vakit kaybı olarak görüyorum. Kadınlarda daha yavaş olsa da, en azından bu konuda ilerleme kaydettiğimi düşünüyorum.

  Bazı maddeler çok arada kalıyor:)

 8. arkadaş alfa beta diyorsunda , şimdi benim ailenin maddi durumu pek iyi degildi hem okuduk hem çalıştık duygu sömürüsü olsun diye demiyorum icabında sadece yol parasıyla okula aç gittik aç geldik , şimdi biz gelecegimizi kazanma derdinde iken bu bizim kızlar demeyeyim orospular diyeyim , hep bu baba parası yiyen bir boka yaramayan tiplerin oyuncağı olmuş , sitede bahsedilen alfalıkla alakası yok , adamın babası anası olmasa 3 günde açlıktan ölür şimdi de bakalım bana kim alfa kim beta ???

  1. Yaş kaç?

   Kaynak kadın için kaynaktır. Gökten yağmış, babadan gelmiş ya da sen günde 12 saat çalışarak kazanmışsın kadın için farketmez. Kaynağın nasıl geldiğini diğer erkekler önemser.

   Fakat, o kaynağı kendin kazanmak senin disiplin ve çalışkanlığından geliyorsa, oradan gelen karizma hatunların tepki verdiği bir şeydir.

   Normalde hayat zorlaştıkça erkek daha maskülen olur. Ama tabii hayatın zorlaşması ile arabeskleşip feminenleşen erkek de çok. Senin o anaları babaları olmasa 3 güne ölür dediğin adamların arasında da gayet maskülen çocuklar olduğu gibi.

   1. yaş 35 , demek istediğim alfalık olayı sadece kişisel özellikler değil , aile sosyal ve ekonomik durumlada alakalı gibi , paran yoksa özgüvenin nasıl olacak anca mutsuz ev kadınlarını sikersin

    1. Yoo sen beş parasız da alfa ve maskülen olabilirsin. Kadınlar sana bakmaz o ayrı. Para yoktan kastın ne? Ay sonunu tek başına zor getiriyorsan, ailenden ayrı yaşayacak paran yoksa ya da örneğin işportacılıkla ancak bir evde 6 erkek kalıyorsan eğer o seviye “param yok” ile kadın bulman çok zor.

     Paran yoksa ne demek tanımlaman lazım.

     1. paran yoksa problemli kadınlarla takılıyorsun yani bildigin keban yada mutsuz ev kadını en azından benim tecrübelerim öyle ha zengin hatun düşmezmi düşerde oda bir şekilde kadının ortamına girmekle alakalı , kaliteli ortamlarda takılmak için biraz ekonomi lazım yada lise önlerinde mi bekleyelim 😀 işportacılık nedir yaa o kadar değil 😀 para özgüvende verir cepte paran yoksa çarşıda boşboş dolanırsın hatta canım bile sıkılır geri eve dönerim

   2. 35 ünide ögrenciyken bu durum çok dikkatimi çekiyordu , pek eziklik duygusu içerisine girmedim ama manevi olarak bir çok şeyi yitirdim diyebilirim , ülkede biraz ekonomik uçurumlarda var , ha fakir maskülen yok mu var onunda sonu ya işsizlik ya ırgatlık bizzat çevremde yıgınla tamam gençken macera peşinde koşuyor ama sonrası felaket , hatta bu serserilik ayagına hapse mezara gidenlerde gördüm (maskülen tavırların türkiyede sonu kötü bitebilir ) , lisede kızlar duygusal ama ünide tm bir servet avcısı daha adını sormadan okudugun bölümü soruyorlar 😀 gelecegi parlaksa bir an önce kafesleyip götü saglama alma derdindeler bizim kızlar yani batılılar gibi özgrülük dertleri pek yok an azından pek çok ilde böyle burda yazılanlar biraz modernitenin tam olarak yayıldıgı ülkeler için geçerli bizim gibi köyden kente geleli 2 kuşak geçen toplumlarda biraz sıkıntı süreçler ve homojen değil insanlar , çok farklı kökenlerden gelenlerde var yani ne bileyim bekaretini yitirdi diye intihar edende var diktirip evlenende duygu sömürüsü yapande nerden baksan mide bulandırıcı , yani elde etmek için ugraştıgın şey aslında hiçbirşey bir değeri yok gibi geliyor paraylada siksen bedava yapsanda aynı arada pek fark olmuyor , okul bitince para kanazanmaya başlayınca fark ettim ekonomik güç çok etkiliyor tamam paranız var ama adam degilseniz paranızı yeyip boynuzlaya bilir . uzun lafın kısası hem insan çok değişken bir varlık hayvan degil karşı taraftan çok farklı beklentiler içine girebiliyor o bakımda bu alfa tanımı kısmen dogru olmakla birlikte bizim gibi gelişmekte olan ülkelerde biraz eksik hatta kişinin özgüvenini de sarsabilecek tanımlamalarda var , yani bencillik bu , evt kadınlar cahil ve evrimi geriden takip ediyor ama bu erkeginde öyle olmasını gerektirmez , yani en azından ben ahlaki olarak böyle düşünüyorum ve bu gidişatı iyi görmüyorum , ve bu alfalıgın üstün erkek olmakla alakası yok bildigin kasıntı bencil bir insan modeli , herşeyi geçtim bir insan bu şekilde ne kadar yaşaya bilir sürekli kendin degil bir başkası olmak , içinden geldiği gibi davranmamak hep bir pazarlık içinde olmak siz buna erkeklik diyorsunuz ama adamlık değil adam olmak lazım ?? yanlışsam düzeltin , bak şimdi eleştiriye açık biriyim diye maskülen olamadım mı mesela 😀

    1. Erkeğin performans yükü var. Bu on binlerce yıldır böyle. Bu yükü taşımayı bilen, hayatını görece iyi yaşar, kadına ulaşır ve neslini devam ettirir. Bu yükü taşımayı reddeden “ama bu karılar pardon orospular erkekten maskülen olsun, parası olsun bekliyorlar, AMA BU HAKSIZLIK ÖYLE DEĞİL Mİ”, “alfa dediğin kasıntı bencil ve yapay insan kendisi olmalı, ben bu oyunu oynamak istemiyorum ama kadınlarda bana gelsin istiyorum” diye arabesk türkü söyleye söyleye, uzaktan kinlene kinlene yükü sırtlayan erkekleri ve onların kadınlarını izler.

     Seçim senin. Burada bahsedilen erkek tipine binlerce kere lanet ederek yoluna kendin olarak devam etmeyi seçmen kimseye zarar vermez. Ama yazdıklarından anladığım kadarıyla bu yükü reddetmek sana pek güzel bir hayat sağlamamış.

     1. abicim tuturmuşsun bir performans evrim mevzusu allahını seversen koyunmu insanlar , cahil cühela insan yokmudur vardır ama karşıdaki ahlaksızsa cahilse sende öyle olacaksın diye bir şey yok , bilmiyorum sıkıntılı düşünceler yani ben ben olmadıktan sonra tüm karıları siksem ne fayda zaten çogu çocuk sahibide olmuyacak senden neslini nasıl devam ettireceksin prezervatif takmadan sevişmek gibisi varmı , milletin evli karısını sikip çocuk benden olacaksa zaten olmasın kendi çocugum başkasına mı baba diyecek yani bana pek mantıklı gelmiyor , ama katıldıgım bir nokta var evet kadınlar ahlaksız ama bunun sebebide televizyon erkekler birbirmizin karısına yürümesek aslında hepimiz rahat edecegiz , burda sanki ahlaksızlık meşrulaştırılıyor gibi bir fikir var bana öyle geldi , ve ahlak insanın kendini baglar namus bireyseldir yani kadın adamı aldatıyorsa bu adamın suçu degil kadının gözü dışardadır , sen istedigin kadar maskülenler de aldatılıyor yani kadın ahlaksızsa maskülende olsan aldatır feminende olsan aldatır karı beni aldatacak diye hayatımı istedigim gibi yaşayamayacaksam abuk sabuk polemiklere gireceksem ben o hayattan ne anladım ???

 9. insanlara ahlaksızlıgı meşru gösteriyorsunuz , insanları sevgiden saygıdan uzaklaştırıyorsunuz , tamam herkesin karşısına kötü insanlar çıkabilir , gennçlikte insanlar hormonlarından dolayı yanlış ilişkiler yaşaya bilir ama bunu kronikleşmenin bir alemi yok , haa kuş ötmüyordur , vajinusmus vardır , kadın histeriktir o zaman işler degişir doktora gidiler o kişiden uzaklaşılır , ama kendinize saygınız sevginizi kaybetmeyin değerlerinizi kaybetmeyin , kadınlarımız cahil her yönden cahiller onları korumakta bize düşüyor , böyle herkes sikip sikip ortada bırakırsa birbirinin manitasına yürürse ben söyleyim sonunuz felaket ya uyuşturucu bagımlısı olursunuz ya alkolik , intihara bile götürü bu yaşam tarzı insanı

  1. Senin yukarıdaki yazıyı okuduğunu sanmıyorum ya da okuduysan nasıl okuduğun belli değil?

   Yukarıdaki maddelerin hangileri ahlaksız, hangileri insanları sevgiden / saygıdan uzaklaştırıyor? Bir yaz da şenlenelim. Kendinden emin olmak mı, dramaya zaman harcamamak mı, sınırlar koymak mı? Bunların çoğu bu evrende erdemdir, sen hangi paralel evrenden geldin de bunlara ahlaksızlık diyorsun?

 10. “maskülenler de aldatılıyor yani kadın ahlaksızsa maskülende olsan aldatır feminende olsan aldatır karı ”
  +1000
  Bazi erkekler karısı muhteşem falan olduğundan değil yapisi gereği aldatmaz veya karısı kötü olduğundan değil aldatasi vardir aldatır, aynen kadın da öyle kadın ahlaksızsa yakışıklıymis karizmaymis zenginmis tutamazsın.

  Defalarca şahit olduğum bir şey aldatan kadının aldatasi varsa aldatıyor, kapıya gelen betalarin betasi sütçüye bakkala kadar veriyor.
  Dünya hayatı oyun ve eğlence zerre gözümde yok.
  İnsanın iç huzuru kalmıyor, piclik bana göre değil. Huzur istiyorum iç dünyamda.Mücadele etmek hayatta huzur veren şeylerden.
  Alfa diye picin tekine gidecek olan da gitsin defolsun zaten hiç arkasına bakmasın.

  1. Sen yanlış geldin. Sana kim “piç” ol diyorsa gidip ona yazsana bunları. Biz insanlara piç olmasını öğütlemiyoruz. Tam tersini öğütlüyoruz. İyi adamlar sünepenin sünepesi erkeklere dönüşürken meydan piçlere kalıyor diyoruz ve bundan da memnun değiliz.

   Senin özelde durumun ne bilmem ama bu dediğin şeyleri söyleyen erkeklerin çoğu, özünü kaybedip feminenleşmiş ve performans yükünü taşıyamayacak kadar cılızlaşmış adamlardır. Meydanı piçlere bırakıp giderler ve piçlere kaçan kadınlara saydırırlar.

   Maskülen olmak aldatılmayacaksın anlamına gelmez. Maskülen olarak, beraber olacağın kadını iyi seçerek ve beraber olduğun kadın tehlike sinyalleri veriyorsa abazanlıktan görmezden gelmek ya da mavi hap masallarına kanıp hatuna beyaz şövalyelik yapmak yerine hatunu bırakırsan aldatılma ihtimalin azalır.

   Senin kafanda alfa = piç ya da kötü çocuk sanırım. Böyle bir eşitlik yok. İyi çocuklara alfa kötü görünür zira kendilerini kadın için feda etmek yerine kendilerini öncelik haline getirirler. Genelde de kadınlar buna dışarıda alfa ile ilgili “beni üzüyor” ağlayarak tepki gösterirler. Onlar gerçek göz yaşları değiller.

   1. piç ile alfa arasında çok ince bir çizgi var sitenizin tamamı okununca anlaşılıyor fakat yinede efendilik en güzeli, efendiliği feminenlikle karıştırmayalım yalnız kadınlar belki efendi adamı güçsüz sanıyor ama onlar güç hakkında ne biliyor ki ??? zaten sıkıntıda burada erkek kendini kadını referans alarak değerlendirmemeli kadınlar ne biliyor ki neyi ölçsün , ilkel dürtülerine göre karar veriyor iyi de magra döneminde mi yaşıyoruz , her durumda kavga etmeye çalışsam ooo eve gelene kadar 40 kişi ile kavga ederim , az önce pezevengin biri kaldırımda yürüyor motorla kornaya bastım oralı bile olmadı bende çarptım aynayı dirsegine gördü ebesininkini bizim millet hanzo yapacak bir şey yok , efendi adamı korkak sanıyorlar tam köylü mantıgı 😀 köylü adamada laf anlataman bogalardan koçlarda göre göre kavgayla yola geliyor

    1. Gelip burda “insanlara ahlaksızlıgı meşru gösteriyorsunuz” diye suçluyorsun. Üstelik, yorum yazdığın yazının kendisinde, erdem değilde ahlaksızlık olarak görülecek bir tek şık yok. Ve üstüne, “bizim kızlar demeyeyim orospular diyeyim” diyen bir adam olarak bize ahlaktan, sevgiden falan bahsediyorsun.

     Efendi adamın tersine hanzoyu koymuşsun o ayrı mesele de. Bu tür uç duygusal patlamalar sana zararlı. Özellikle artık 25 değil 35 yaşında iken. Ortaya gelmeni tavsiye ederim.

     1. bak ne dedim yorumda “piç ile alfa arasında çok ince bir çizgi var sitenizin tamamı okununca anlaşılıyor” buraya dikkat şimdi bu sitede yazanları kim okusa bildigin iki yüzlülük der, dikkat çektiğin noktayı az çok anladık , kadınların orospu oldugu konusunda da ısrarlıyım sadece kimi bir kişinin orospusu oluyor kimi kamuya hizmet veriyor 😀

     2. birde bu gidiş gidiş degil onu söylemek istedim tamam alfa olursun da , sonu hayırlı değil , adam olsun herkes kimse kimsenin namusuna bakmasın , adam arkadaşınkine yavşıyor komşusunu kine yavşıyor , mesele yine biz erkeklerde bitiyor

     3. yoo o çizgi gayet kalın. Oğlum yavşayan yavşar bu çok engelleyebileceğin bir şey değil, ama etrafında gerçek maskülen adamlar olmaya başladığında bunlar zaten senin kadınına sevgiline falan bakmaz çünkü artık onun için çevresindeki gerçek erkeklerle olan işbirliği ve saygı alışverişi o kadının verebileceğinden çok daha fazlası, adamın zaten potansiyeli var dışarıda oneitis değil ki amk. Ama sen çerçeveyi düşürürsen senin kadının gözü kayabilir orası ayrı. Senin dediğin o yavşayan tipler abdurrahman çelebi, çoğu piç de bu gruba girer. Bi de alfa yerine maskülen kelimesini kullan, özellikle sen.

   2. “İyi çocuklara alfa kötü görünür zira kendilerini kadın için feda etmek yerine kendilerini öncelik haline getirirler”

    En erken yaşlarımdan beri, kadınların her istediğine soluyan köpek gibi koşan erkekler bk gibi göründü. Kadına tapar gibi yapan erkekler yine aynı şekilde. Olayın tam tersi olması gerektiğini düşündüm hep. Fıtrata ters bu adamlar.

    Yalnız her kadına orospu yarrak istiyor bu gözü ile bakan, her gördüğünü gözünün alabildiğini becermeyi” erkeklik”sanmak piclikse, diger tarz sümsük adamlar da aslında aynı duygu ile şehvetle yola çıkıp köpek gibi tapınma hareketleri yapıyorlar biri evcil köpek biri vahşi köpek. Sonuç köpek.
    Neden iyi çocukluk/iyi adamlik ile kadınlar arasında bağlantı kuruluyor.
    İyiliği ve erdemli dürüst sorumluluk sahibi olmayı mücadeleyi seviyorum ve iyilikle kadınlar arasında kurulan bağlantıyı hiç anlamıyorum. Hayata karşı güçlü durmak , kendine ve hayatına yön vermek olaylari kontrol etmek başarı, ihtiyaç duyan değil muhtaç olunan bir pozisyon da gücünü ihtiyaç sahipleri için kullanmak veya kötülük temsiline karşı yok edici bir güç odağı olmak güzel şeyler.
    Kadın bunun neresinde ?
    Kadınlarla olan durum da kişinin kendini ilgilendirir
    Sever sevmez sker skmez kime ne.

    1. Kadına ulaşabilen adam çevresindeki erkeklerden ama en çok da çevresindeki kadınlardan saygı görür, böyle bir şey var.

 11. Hocam zaten hayatında spor olan birisi bu “fake it till you make it” olayının temelini vücudunda fizyolojik olarak hissedecektir. Bunun en basit örneği bench pressi ilk denerken barı dengede dahi tutamıyoruz belli bir süre sonra merkezi sinir sistemimiz bu olaya adapte oluyor 100 kg benchi tuğla kaldırır gibi kaldırıyoruz hiç denge bozulmadan. Sinir sistemi fiziksel hareketlere adapte olabildiği gibi zihinsel, zihinsel + fiziksel (Vücut dili) davranışlara da adapte olabiliyor. Ben eskiden kız arkadaşımla buluştuğumda karşısında otururken kollarımı masaya koyarak kıza doğru eğilirdim. Aşırı iğrenç bir vücut dili hareketi. Zaten boğazıma kadar mavi haptım o zamanlar. Şimdi ise bir süre vücut dilimi fake it yaptım şu anda rahat oturmazsam oturamıyorum ya bacak bacak üstüne atıp arkama yaslanıcam ya ayı oturuşu yapıcam başka türlü olmuyor.

 12. Sizi incitmek için demiyorum yani incinmezsiniz zaten , zenci diyince
  aklınıza hemen seks gelecek kesinlikle bunun için de demiyorum ama yine de olayı sadece böyle anlayanlar çok olacaktır .

  Zenci erkekler kadınlar için çok ideal
  Bir kadını her anlamda muhteşem tamamlama özelliğine sahipler , hiç bir eksileri yok.
  Belki de erkekler asırlar boyunca kıskançlıktan panikle bunları köleleştirmişti kadınlarını almasınlar diye.

  Erkekler güzel uysal sakin kadın olsaydı heryer diye hayal kuruyorsunuzdur işte kadınların aklındaki erkek tanımı da genel olarak bu.

  Ama kadınlar bunu söylediği an olayı direk farklı anlıyorsunuz
  Beni babaannem büyüttü ve çok aşırı koruma altında yetiştirildim
  Bir kere ben seksin nasıl yapıldığından haberim yokken bile zenci bir erkek gördüğümde ben büyüyünce zenciyle evlenirim hayalleri kuruyordum .
  Allah onları öyle yaratmış herşeyleri ile kadınları tamamlayan kadınlar üstünde tam kontrol ve güç sahibi olan üstelik bu gücü de çok değişik bir şekilde gösteren sizin gibi düz göstermeyen
  Falan
  Ama müslüman olanları da çok yok galiba . 🙂
  Evet işte Slav kadınlar nasıl diğer kadınlardan kadınlık olarak çoğu zaman daha çekici diye biliniyor bu işte böyle .

 13. Şu penis boyu-seks geyiği yüzünden zenci diyince gülüşmelere maruz kalınıyor hep evet ama ben de zencileri hem fiziksel hem duygusal güçleri sebebiyle en azından genelde çoğunun iki açıdan da güçlü görünmeleri, bir de ırkçılığa tepki olarak gelişen sempatiden midir nedir çok beğeniyorum ve en iyi bulduğum erkek tiplerinden biri.

 14. O şeyle alakası yok gerçekten yok nasıl inandıralım. En azından yüzeyde yok belki de aşırı testosteron salgısıyla alakalıdır.
  Ben penis boyunu öğrendikten sonra zaten hiçbir şekilde sözedemez oldum hatta öyle ki aklıma bile getirmemeye başladım durumun bundan başka türlü anlaşılmaması da ilginç .
  Belki fiziksel duygusal olarak yapı güçlü görüntü
  Ben de çok yoğun şefkat duyguları hissettiriyorlar . Kesinlikle acıma değil . Onların rengi yüzünden dışlanması ve buna karşı sağlam duruşları belki filmlerle de alakalıdır.

  Sadece seks olsa zaten çok itici olmaz mıydı, patlayacak gibi şişirilmiş dudaklar göğüsler ve platin sarısı saçlar siz de kaç dakika ilgi uyandırabilir?

  Ama böyle bir ilginin olması kimsede en ufak kompleks yapmasın
  İstemem ben de gerçekten .

  Ben çocuk yaşlarda üniversite kadar yurtdışındaydım beni Rus slav sanırlardı ben bunu asla beğenilme algılamadım. Göz rengi boy gibi şeylere bağlardım . Türkiye’de hoşlandığım çocuk bana sürekli Rus kızı diyordu yine olayı anlamadım . Ben türküm . Ablama söyleyince eşinin de ona öyle dediğini erkeklerin rus beğendiğini söyledi .
  Ve ben hayatımın en saçma kompleksini yaşamaya başladım .
  Sonuçta ben Rus falan değildim benzetiliyordum sadece , ee o zaman bu çocuk aslında Rus seviyordu gibi bir mantık yürüttüm.
  Ne kadar aptalmışııımmm.
  saatlerce Rus kızlarının özelliklerini araştırmaya başladım , bunlardaki sır ne neden herkes seviyor anlamaya çalıştım Rus kızlarla tanışıp konuşmak anlamak istiyordum falan .
  Sonra o saçma sapan kompleksi aştım .
  Ne kadar ne kadar ne kadar aptalca …

  Eminim her erkeğin de kendine has bir çekiciliği vardır. Erkek olmak yeter aslında . Bu sonradan kazanılan bir şey değil . Siz sadece yetişmeden kaynaklı falan dişileşme gibi şeylerden kurtulmaya çalışıyorsunuz .

  Bu arada siteyi ne kadar çok kız takip ediyor :/
  O değil de konunuz sadece kadınlar yani bizim de suçumuz yok bakış açınızı merak ediyoruz .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *