Vaka Çalışması – Bir ilgi budalası ile evlenmek

Bir ilgi orospusu ile asla evlenme. Pompala ve bırak ama nişanlanıp evlenme.

Sosyal medya starı, fitness salonu faresi ve ortalama bir golfçü olan Paige Spiranac, golf yeteneğinden ziyade yeşil sahalarda ve instagramda dar ve açık elbiselerle bol bol sergilediği memeleri ve poposu ile kendisine bir milyondan fazla aç beta erkeği ve beta kadını takipçi elde etmiş bir hatun.

Kendisi evlilik yolunda ilerliyor iken müstakbel kocası Steven Tinoco ile ilgili şunları söylemiş :

“Steven bana çiçek alan ve benim için kapı açan ilk erkek. Beni gerçekten bir buluşmaya götürdü ki bu onca netflix izleyip keyif yapmaktan sonra çok ferahlatıcı bir deneyim. O gerçekten çok kibar, saygılı ve iyi kalpli biri. Onca kötü ilişkiden sonra sonunda iyi biri karşıma çıktı.”

İlgi orospusu kategorisinde tepelere oynayan hanım kızımız kaş yapayım derken göz çıkarmış diyebilirsiniz. Oğlumuzdan önce piç erkeklerin (onca kötü ilişki) kucağından kucağına (Netflix derken koltuktan koltuğa belki) atladığını hiç gocunmadan belirtiyor. Çok büyük ihtimal 2 seneye kalmaz boşayacağı ve hunharca nafaka takacağı iyi çocukla ilgili güzel şeyler de söylemeyi ihmal etmiyor.

Yukarıdaki davranış alfa siker devrinden beta öder devrine terfi etme zamanı geldiğini anlayan (gerçi kızımız daha 24 yaşında biraz erken davranmış) modern hatunların giderek artan sıklıkta yaptıkları birşey : müstakbel beta erkeklerini uluorta rezil etmek (şu yazıdaki feminazi olayında bir uç örneğini görebilirsiniz). Neyse bu konuyu bir başka yazıya bırakalım.

Seksi golfçü Paige Spiranac
Seksi golfçü Paige Spiranac, yeşil sahalarda ve instagramda milyon küsur takipçisi olan bir günümüz ilgi orospusu.

Açlıktan kuduran, porno bağımlısı beta sürüsünün beğenisine sunmak üzere bitmek tükenmek bir hevesle sürekli dekoltesini, dar yoga pantolonu ve gece elbisesi kaplı poposunu yayınlayan instagram faresi ile evlenmek iyi bir fikir mi? (Retorik soru tabii ki).

Paige Spiranac, 20li yaşlarının ilk yarısında kucaktan koltuğa, koltuktan yatağa maratonu ile evlilik materyali olma vasfını kaybetmiş bir hatun(*). İyk yobaz diye çıkışanlara : Burda bahsi geçen fiziksel kirlenmiş falan gibi saçmalık değil. Bu tip kadınlar psikolojik olarak evli kadın rolüne bürünemezler. Bir nevi alfa dul olayı.

Bu hatunlardan uzun süreli kız arkadaş ya da evlilik materyali çıkması çok zor. Bu devirde internetten basit bir arama ile müstakbel eşinizin bu tip biri olup olmadığına bakabilirsiniz. Eğer öyle ise ciddi red flag (kırmızı alarm) var. Çoğu aslında serseri kucağı turunu 27 – 28 yaşına kadar sürdürür sonra ellerinde çiçekler kapısında sırılsıklam bekleyen bir uydu erkeğe yamanır. İnce eleyip sık dokuyun.

Evet, kedi maması firması hisselerine büyük yatırım yaptım, ondan bu kadınların evlenmesini engellemeye çalışan bir hainim 😀

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

5 thoughts on “Vaka Çalışması – Bir ilgi budalası ile evlenmek”

  1. Bu vakalar Türkiye’de şöhret camiasımda çok var ama bu kadar acımasızca küfredip rahatlamaya kalkmaya çalışmak hukuki olarak belaya sokar 😀👌

  2. Hem böyle bir karıyla evlenmenin mantığı ne? “Evlenmeden vermem” moduna mı girmiş? Aslında cevap basit; kıstırdığı bir betayı kaynak sağlayıcı olarak kullanmak için seksi “evlilik paketi” içinde bir silah olarak kullanıyor.

    1. Mavi haplıların çoğu için cinsel pazarı otomatikman evlilik değerine eşit. Çok güzel kadına hergün sahip olma fantazisi gözlerini bağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *