İyi çocuk olmak – Acıların çocuğu olmanın şaşmaz formülü (1)

Beyni yıkanmamış bir erkeğin sergilediği en temel davranış, elle tutulur hedeflerini atılgan bir şekilde odaklanmasıdır. Hiçbirşey onun önünde duramaz. Bu tip bir erkek iyi çocuk değildir. Bu piçin teki olduğu anlamına da gelmez. Bu konsepti anlamak bir erkeğin yılların beyin yıkamasının etkisini atma ve maskülen doğasını ortaya çıkarma yolundaki en önemli adımdır.

Basitçe belirtmek gerekirse, kadınlar iyi çocuklardan tiksinirler. Evet tiksinirler, abartı yok. Bu hayatın acı gerçeklerinden biri ama 100% doğru bir gerçek.

Kadınlar iyi çocuk olmayı aşağılık olmakla bir tutarlar.

Kadınlar, güçlü – kuvvetli olmayı içinde barındıran maskülen karakteri arzularlar. İyi çocuk olmak, güçsüz olmakla eş değerdir. İyi, efendi çocuk rolüne büründüğünüzde kadına “ben güçsüz biriyim” mesajı gönderiyorsunuz. Bunu bir kadın aynı zamanda aranızdaki ilişkide, o ilişki her neyse, tüm ipleri ona bırakıyorsun olarak da algılar.

Bu kendi ayağına korkunç bir kurşun sıkma haline en güzel bir örnek bir erkeğin hakkında daha pek birşey bilmediği bir kadına seni seviyorum demesidir. Bu aptalca davranış hiç de çekici birşey değildir ve sadece kadının tüm ipleri elinde tuttuğuna inanmasını sağlar.

Bir kadın kendisine ihtiyacı olan ve herhangi bir şekilde muhtaç davranan bir erkeğe ilgi duyamaz. İyi çocuk olmak aslında bir kadınla herhangi birşey olma ihtimaline yaptığınız kamikaze dalışıdır.

Efendi çocukların bir diğer problemi daha vardır : Kötü çocuklar. Bu kötü çocuklar en azından bu acımasız, rekabetçi ve vahşi dünyada, kadınların dünyasını da kapsayan bu dünyada, nasıl ayakta kalabileceklerini bilirler ve iyi çocukların pek de rekabet edemeyecekleri rakipler olarak karşılarına dikilirler.

Kadınlar vahşidir demeye çalışmıyorum, ama karnında 9 ay, kucağında 2-3 yıl bebek taşımak zorunda olan bir kadın, bir erkeğe göre eş seçiminde çok daha acımasız ve gözü karadır. Olay, hayatta kalmak ve evrim ile alakalı.

Kötü çocukları çekici kılan şey, ancak evrimle açıklanabilecek derinlerden gelen bir dürtüdür : en güçlü olanın hayatta kalması = kadınların güçlü ve acımasız bir erkeği arzulaması.

İyi çocuklar bir kadını serserinin teki ile her gördüklerinde bunun bir istisna olduğuna inanırlar, bunu defalarca görseler bile. Eğer bir erkek kadınların iyi / efendi / kibar erkeklerden hoşlanmadıklarını gerçekten anlasa, kadın – erkek ilişkilerinde kendi kendini ayağından vurmaya eşdeğer bu ruh halini hemen üzerlerinden atarlar. Burada asıl problem, iyi çocukların “iyi çocuk” olmanın çalışır bir strateji olduğunu sanacak şekilde programlanmışlardır.

Kadınlar iyi çocuklardan hoşlanmazlar. Bu kendilerine kötü davranılmasından hoşlanırlar anlamına da gelmez (birçok iyi çocuğun olayı yanlış anlayıp o uca savrulması da görülmemiş birşey değil).

Fakat tekrar edelim, kadınlar iyi çocuklardan sadece hoşlanmamakla kalmazlar, onlardan tiksinirler.

Bunun sebebi basit : fazlaca iyi çocuk olmak öncelikle doğal değildir. Bu Bu ruh hali bir erkeğin doğal seksiliğini ve erkeksiliğini kapatan yapay bir katmandır. Bu davranış kalıbının bir erkeğin doğal yapısı olduğunu sanmak, beyin yıkamadan başka birşey değildir. Ve hoşlandığınız kadına karşı iyi / efendi / nazik çocuk olamayacağınızı bilmek pek de hoş hissettirmeyen bir gerçektir.

Ama bir kadınla “kötü çocuk” olmak iyi ve doğal birşeydir. İyi çocuk olmanız, kadında “günahkar” cinselliğini aseksüel bir iyi çocukla paylaşması nedeniyle suçluluk duygusu ortaya çıkarır. İyi çocuk olmak yapaydır. Erkeksi olmak seksi ve doğaldır. İyi çocuk olmak iki yüzlü olmaktır. Kadından seks koparmak için “gerçek” doğanı saklamaktır, kıçını yalamaktır.

“Neden böyle sonuçlandı anlamıyorum. Ona çok kibar davrandım, her zaman destek olmaya çalıştım. Ona çiçekler, hediyeler aldım. Onu sevdim, ona onu sevdiğimi defalarca söyledim. Başka kızlara bakmadım …”

Evet, tam olarak da bu ezik iyi çocukluk herşeyi mahveden şey. Problem şu ki çoğunlukla ortamda bunu bilen tek erkek grubu “kötü çocuklar” gibi durmaktadır. Bu erkekler, kıçlarını yalayan iyi çocuklardan ölesiye sıkılan kadınları ağlarına düşürürler. Bu kadınlar iyi çocukları seks için haftalarca bekletirken, serseri tiplerle ilk buluşmada yatabilirler.

Tabii ki kadınlar bu serserilerden şikayet edip dururlar. Kuyruk acısı ile iyi çocukların omuzlarında ağlarken, ilk fırsatta yine bir serserinin eline düşmekten kendilerini alamazlar. Oysa ortamın bu avcılara kalması kader değil.

Devamı için İyi çocuk olmak – Acıların çocuğu olmanın şaşmaz formülü (2).

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

7 thoughts on “İyi çocuk olmak – Acıların çocuğu olmanın şaşmaz formülü (1)”

 1. hocam inci sözlük’te buraya gel çok şey kazanacaksın adlı bir başlık var orada hepsini samimi bir dille anlatıyor, paylaşımlarını takip ediyor hepsine katılmıyorum.

  1. Hocam selam. Oraya bakmaya çalışacağım. Katılmadığın noktaları belirtirsen aslında iyi bir tartışma konusu çıkabilir.

 2. Sevgilim aldattı ve bu site çok faydalı oldu. Hayata bakış açım değişti, hayatım yalanmış diye okuyorum.Xd İçeriklerin tamamını okumadım ama feminizm eleştirisini topluluk üzerinden mi terimsel anlamda mı reddediyor red pill?

 3. annem bir kadın ve bu hisleri biliyorsa neden bizi bu şekilde yetiştirdi ?? babamda çok uyumlu bir adamdır daha bugüne kadar evde annemle kavga dövüş ettiklerini görmedim , aile hayatımız çok düzgün
  şiddet yok annemin bir ahlaksızlıgınıda görmedim babamın bir öküzlügünüde ama gel gelelimki ben böyle bir aile hayatı kuramıyorum kuramayacağım da ???

 4. arkadaş çocukluğumdan beri efendi ol , kibar ol dürüst ol , bencil olma , kimseyi ezme , kibirli olma kadınları sev onlara eşit davran onları adam yerine koy kadın erkek eşittir , gibi düşüncelerle büyüdüm ki çevremde çok bozuktur bizimkiler bizde başı bozuk olmayalım diye çok üstümüze düştüler
  ama gel gör ki 30 yaşındayım tam tersi insanlar hem toplum tarafından itibar görünüyor hemde kadınlar tarafından , annem otoriter bir kadındı , bizi neden böyle yetiştirdi kadınsa bu duyguları biliyor olmalı neden bizi sünepe biri gibi yetiştirdi anlamıyorum , babamda çok efendi bir insandır daha bugüne kadar ağzından anneme kötü bir söz çıktığını görmedim aile ortamımızda anneminde babama karşı bir yanlışını görmedim ama ben ailem gibi bir hayat kuramıyorum
  hiç bir kız arkadaşımın bekaretini bozmadım ilerde evlencegim kadının bakire olmasını istedim , fakat ortada bir tane bakire kız yok , bakirelik önemmlimi diyeceksini önemli anasını satayım çünkü bu kadınlar ilk erkeklerini unutmuyorlar (sen unuturamamışsın demeyin adam sikmiş ertesi gün terk etmiş kız hala unutmamış yahu dedim oha ulan sana böyle bir kötülügü yapan birini nasıl sevebilirsin daha ?? ki seviyorlar bir tanesi evliymiş adam hala aklının onda oldugunu söylüyor )
  biz mi kötüyüz insanlar mı kötü anlamadım ?? dogru yanlış kavramlarım allah bullak oldu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *