Crazy, Stupid, Love Filmi – Efsane Alışveriş Merkezi Sekansı

2011 yapımı Crazy, Stupid, Love filminin efsane alışveriş merkezi sahnesi. Karısı tarafından aldatılan bir ömür boyu beta Cal (Steve Carrell), barda tanıştığı ve kendine acıyan alfa kurt Jacob (Ryan Gosling) tarafından oyunun kurallarını öğrenmeye başlıyor. Cal’ın the red pill’i yutmaya başladığı bu sekansta Jacob önce Cal’ın giyimini değiştiriyor.

 

Film çok güzel, daha önce yapmadıysanız mutlaka izleyin.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Erkek Adam

Sitenin 30luk abisi ve admini. Üşengeçliğinden admin hesabından yaza yaza rumuzu erkekadam kaldı. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

5 thoughts on “Crazy, Stupid, Love Filmi – Efsane Alışveriş Merkezi Sekansı”

 1. Film ve düşünce stili çok güzel.Kızlarla konuşma konusunda ki vaatleriniz doğru yada yanlış bilmiyorum , denemeye cesaretim de yok zaten ama kişisel gelişim adına kız tavlamaktan öte işler yapıyorsunuz.Çok merak ettiğim birşey var.Utangaçlık olayını aşmanın yolunu göstermişsiniz.Ancak yazıları daha okumaya başlamadım.Kızlarla konuşmaya şimdiden başlamalı mıyım yoksa yazı serisini bitirip mi başlamalıyım.Çok mütevazi ve muhafazakar bir şehirde yaşıyorum.Ne önerirsiniz bana.Gidip konuşmasına konuşurum ama bir sonuca varacağımı düşünmüyorum.Sonuç almak için ne yapmam gerekiyor?

  1. Gidip konuşmasına konuşurum ama bir sonuca varacağımı düşünmüyorum.Sonuç almak için ne yapmam gerekiyor?

   Evet gidip konuştuğun kızların çoğu ile bir sonuca varamazsın. Biz burda zaten bunu öğretmiyoruz (her ne kadar buradaki felsefe ile sonuç alacağın hatun sayısı artacak ama yine de çoğunluk olmayacak). Gidip konuşarak senin yaptığın sonuç alacağın kadınları aramak. Bunlar kadın popülasyonu içinde her zmaan azınlık ama ONEitis hastalığının insanı inandıracağı gibi tek bir kadın da değil. Binlerce var böyle.

   Sen konuştuğun kadın ile iletişiminde maskülin tavır ve ses tonunu muhafaza edersen, bu kadınlardan bazıları ile konuşmanın bir sonuca gideceğini göreceksin.

   Alfa davranışı gidip konuştuğun kadınların çoğuyla sonuca varmak değildir, karşınızda kendi düşünceleri ve zevkleri olan bir kadın var, bir robot değil. Alfa davranışı bir popülasyonda sonuca varacağı kadınları aramak ve sonuca varmayacak kadınları hemen NEXT etmek ile alakalıdır daha çok.

   1. Yanıt için saolasın.Bu sitede ki gerçekçi tavır hoşuma gidiyor.En azından istisnasız tüm kadınlarla beraber olabileceksin gibi saçma sapan , altı boş vaatler yok.Umarım birgün bende tam manasıyla cinsiyetimin hakkını verebilirim.

 2. 20 yaşında üniversiteli bir erkek olarak giyim tarzım nasıl olmalı. Filmdeki giyim tavsiyeleri 30 lu yaşlarda iş sahibi erkekler için sanırım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *