Erkeğin ilişki konusunda en güçlü silahları

 1. Dışarı açılmak : Eğer hatun kişi sizinle yatmıyorsa, başkası ile seks yapmak
 2. Çekip gitmek : Eğer hatun kişi size kötü davranıyorsa, hatunu bir daha geri gelmemek için terketmek

Bu ikisi, erkeğin ilişki cephaneliğindeki en önemli iki silah demiş The Red Pill Reddit yazarı (The Two Most Powerful Weapons In A Man’s Relationship Arsenal: Stepping Out, And Walking Away). Biz buna bir üçüncüsünü ekleyeceğiz ki bu ikisinden daha etkili : kadının hayal gücü.

Önce bu ikisine bakalım. Seks ve İlişkilerin Temel İlkesinde belirtmiştik, bir kadın kendi cinselliğinin kapı bekçisidir. Yani bir kadın erkek ile arasında seks olup olmayacağını belirleyen kişidir. Fakat günümüz sosyal geleneği (a) bu gerçeği çarpıtır ve (b) bu elmanın ikinci yarısından hiç bahsedilmez.

(a) Bir kadın kendisi ile bir erkek arasında ilişki olup olamayacağına karar veren kişidir ama erkeğin tek başvuracağı kapı değildir. Bu ruh ikizi kişilik bozukluğu çarpıtması ile gölgelenen bir gerçektir. Birçok erkek seks olmasa da aynı kapıda bekler ama bunun zerre gereği yoktur.

(b) Elmanın ikinci yarısı ise erkeğin ilişki kapısının bekçisi olmasıdır. Yani seks olup olmayacağına kadın karar verir, bunun ilişkiye gidip gitmeyeceğine de erkek (önce seks olmadan kapıda hem ilişki hem de kısmetse seks olur diye yatan ayak paspaslarından bahsetmiyoruz tabii ki).

Neyse, bu durumda bir kadının seks silahını kullanması, ancak sizin “hayatımın aşkı”, “ruh ikizim“, “onsuz yaşayamam” beyin yıkamalarına başarıyla boyun eğmeniz ve başka kapıda seks aramayacak olmanız durumunda erkilidir (erkeklerin 80%si üzerinde etkilidir maalesef).

Dırdır, sürekli hır çıkarma silahı ise ancak siz çekip gitmeyecek olduğunuz zaman etkilidir.

Bu arada belirtmeden de edemeyeceğiz, evlilik bu iki silahınızı da devlet zoruyla çöpe atmanızdır ve bu nedenle eğer girilecekse çok dikkatli yapılması ve mümkünse uzak durulması gereken bir kurumdur. Eğer evli değilseniz ve bu silahları kullanamıyorsanız toplum tarafından iğdiş edilmiş olmanızdandır. Durumunuz kötü olsa da evli erkek kadar felaket değildir.

Bu ikisi nükleer opsiyonlardır. Daha az tahrip gücüne sahip ve aslında oldukça etkili silah ise kadının hayal gücüdür. Her kadının, hayalgücünden kaynaklanan ve sizden gizlemeye kastıkları bir rekabet stresi vardır. Kadınlar zamanın kendi aleyhlerinde ama erkeklerinin lehinde işlediğini içgüdüsel olarak bilir ve daha genç ve istekli diğer kadınların erkeklerini ellerinden almasından çekinirler. Kadınlarının ayak paspası olmuş sünepelerin kadınları bile ilginçtir bu strese sahiptir.

Eğer kadın size seks ve dırdır kartı ile geliyorsa, yapmanız gereken tek şey çoğunlukla kadının “bu herifin gözü mü açıldı / açılabilir” şüphesini ateşleyecek birşey yapmaktır. Pat diye bir hobi edinmek, spora başlamak, giyim kuşamı iyileştirmek, dışarda takılmak (fazla mesai bile olur) ve hatunun başkası mı var sorularını hafif bir alayla karşılamak genelde yeterlidir.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

12 thoughts on “Erkeğin ilişki konusunda en güçlü silahları”

 1. Haha çok iyi ya yemek tarifi gibi.

  Yemeğin hazırlanışı:Bir tutam hobi,spor vb. kadının kaynamakta olan beyin suyuna atıyoruz.Üzerine yeni parfüm ve kıyafetlerle harmanlıyoruz. Uzun saçlı birkaç erkek arkadaşınızdan numune alıyoruz.Ve yemeğiniz hazır.
  İşte yemeğe hazır Meraklı,Endişeli ve Sadık Kadın Tarifi
  Servis için: Eve yüzü gülen ve umursamaz bir şekilde geç gelmek.

 2. Değerli arkadaşlar.Yardımınız gerekiyor.Konuyu özet geçiyorum: 1 senedir birlikte çalıştığımız bir arkadaş var.Bir iki ay öncesine kadar ilgimi çekmiyordu.Kafam sürekli dışarıdaydı.İnstada,facede sürekli hatun kovalıyordum.Sonra ona olan ilgim artmaya başladı ve arkadaşlardan onun özel hayatına dair biraz bilgi aldım.Densiz arkadaşlarımdan biri ona ilgimden bahsetmiş.Sonra dişi kişi sabah 08.30 da cesaretin var mı aşka? benzeri ilişki üzere karikatürler atmaya başladı.Spor salonunun merdivenlerini çıkarken kolumu tuttu.Ben de elini kolumdan alıp elimle tuttum ve itiraz etmedi.İnanılmaz ilgi göstermeye başladı.Sonucu biliyosunuz:)Yağmurlu bir akşamda durumu anlattım.Bana “Arkadaş kalalım” dedi.Bende arkadaş olamayacağımızı söyledim ama iş icabı her gün odama gelmek zorunda.Mecburen konuşmak zorundayım.Şimdi çalıştığımız yerde başkasıyla çıkmaya başladı. Bana da ilgi göstermeye devam ediyor.NASIL DAVRAM GEREKTİĞİ KONUSUNDA KAFAYI YİYORUM.Sevginin karşılığı nefret değildir.Umursamazlıktır biliyorum ama ikisini birlikte görünce her ne kadar stres yapıp saçmalamasam da sonrasında kendimi kötü hissediyorum.NASIL DAVRANMAM DAHA DOĞRU OLUR ARKADAŞLAR .KENDİMİ NASIL KURTARABİLİRİM.YARDIM EDİN LÜTFEN.

  1. Iş yerinde böyle işlere girmeyin diye boşa söylemiyoruz. Yemişsin bir bok sineye çekip önüne bakacaksın. Sorumluluğunu alacaksın.

   Donovan Sharpe iş yerindeki ilişki parladıktan sonra ikili aynı iş yerinde maksimum 6 ay kalır ve ayrılan da genelde erkek olur der. Aynı fikirdeyim. Hatun masanızın altına girip fermuarınızı indirecek kıvamda olsa da bulaşmayın.

   1. Mahmut Abi suçlu olduğumu biliyorum.Daha dikkatli olmam gerekirdi.nasıl davranmam gerektiği konusunda yardım gerek.Çok çaresiz hissediyorum.Tabakta birkaç kız var ama iş yerinde diyaloğumu nasıl devam ettirmem doğru olur.Dişi kişi bir yandan tabakta tutmaya çalışıyor beni.Çerçevesine girmiyorum kesinlikle ama sürekli çabalamam gerekiyor.Elime dokunmalar omuz atmalar falan.Mahmut Abi ocağına düştüm.

    1. Zor işin. Öncelikle hatundan uzak dur. Bence işten ayrılman bile gerekebilir. Hiç yemediğim bir bok ve ne yapılır bilemem.

     Eğer kıza hala az da olsa kayıksan hala bu büyük aptallık. Taşaklarını avuçlasa hatunu istememen lazım dokunma falan diyorsun.

     1. Bir şekilde zihnimi başka yere vermem gerek.Bir yolunu bulmalıyım sanırım.Ya da işten ayrılıcam.Uzak durma olayı üzerine çalışmam lazım.İlgine teşekkürler…

    2. Nötr yani normal davranmanı öneririm. Yani normal iş ilişkisinin gerektirdiği kadar yakınlıkta. Hiçbir şey olmamış gibi davran, işine odaklan, iş ilişkisinin gerektirdiği iletişim mecburidir, onun dışında iletişimde bulunma ve bu kadınla yalnız kalmamaya bak tecavüz veya taciz iftirası olmaz belki ama riske atma derim bunu paranoya da yapma sakın.(Mesajlar var ise bu kadınla silme ya da işyerinde ses kaydını açık tutabilirsin.) Bu kadını nextlemedi isen kafandan tamamen atıp başka hatunlara yürü dememe gerek var mı? Tabii ki işyerinde değil.

     Son olarak bunu senin kendi duygusal gücünü arttırman için bir fırsat olarak görmeni tavsiye ederim. Sakin ve normal kalmaya çalışarak bu noktada da duygusal güç kazanıyor insan. İşten ayrılma ise kovulmadığın sürece bence düşünme derim, o en son düşünülecek şey.

     1. Önerilerin icin tesekkurler.Ancak buradan bazi detaylari veremedigim icin bana verdiginiz bilgiler benim durumum acisindan yeterli olmuyor.Örnegin is iliskisi disinda yuz vermiyor olmama ragmen normalde yapmadigi bisey olan sana cay getireyim mi sorusunu soruyor.Ďavranislarini yorumlayip dogru duruşu sergilemekte zorlaniyorum.Tabii ki savasa devam edecegim ama bazi durumlarda atacagim adimlari belirlemekte kararsiz kaliyorum.Bu da beni hataya sevk ediyor.Teşekkürler.

     2. olmama ragmen normalde yapmadigi bisey olan sana cay getireyim mi sorusunu soruyor.Ďavranislarini yorumlayip dogru duruşu sergilemekte zorlaniyorum.

      Biz iş yerinde ilişki olmaz bırak diyoruz sen hala “acaba ilgi mi gösteriyor” mavi haplılığındasın. İsterse masaya oturup sik beni diye bağırsın uzak dur diyoruz. Sana ne davranışlarını yorumlamaktan? Bir kıza kız seni istese de istemese de farketmeyecek kadar sırtını çevirmek bu kadar mı zor?

  1. Yoo, hiçbir şey yapma ve düşünme diyorum da sen kendi işine geldiği gibi anlıyorsun. Hala mavi haplı bir umut, acaba bana ilgili mi ki böyle yapıyor modu. Bırak bunları. İş yerinde olmaz o işler. Kızın ne yaptığını yorumlama, kıza da asla bulaşma.

 3. Benim buraya kadar olan postlardan anladığım özetle şu:

  Seksten öncesi ve seksten sonrası var.Sekse kadar erkek kadının belirleyiciliğinin etkisini azaltmak(kendine güç\güven sağlamak) için farklı faaliyetler gerçekleştiriyor(Tabak çevirmek vs.).

  Seksten sonra ise güç büyük oranda erkek tarafına geçiyor.Seksten sonra kadının erkeğin peşinden koşması hatta ve hatta seksten sonra kadının sanki aynı evde yaşayacakmışız gibi kendi eşyalarını(hepsini değil tabi 🙂 ) erkeğin evine getirmesi(valizle geleni bile gördüm 😂) burdan çıkıyor.

  Seks olmuyorsa zaten Next.

  Umarım doğru anlamışımdır. ☺

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *