Joe Rogan’ın Kim Kardashian’ı uzaylılara anlattığı efsane parodisi

Amerikalı komedyen Joe Rogan, dünyaya gelen uzaylılara Kim Kardashian’ın neden dünyanın en ünlü kadını olduğunu, sahte götlü bir kadının nasıl ABD Başkanının 50 katı para kazandığını anlatmaya çalışıyor 🙂 Olaya da ünlü futbolcu O.J. Simpson’ın dünya kadar beyaz piliç sikerken bir çılgınlık yapıp bunlardan biri ile evlenmesinden itibaren ard arda gelen olaylar zinciri ile bağlanıyor …

Skeç, harika bir modern kültür eleştirisi. Eğer İngilizceniz varsa üstadın Joe Rogan Experience Podcastlarını mutlaka izleyin. Bu podcast şu an Amerikanın en popüler podcastlarından biri.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

3 thoughts on “Joe Rogan’ın Kim Kardashian’ı uzaylılara anlattığı efsane parodisi”

  1. Bu Kardashian denen kahpenin olayı nedir? Neden bu kadar ünlü ve çok para kazanıyor? Sadece bir göt, bu kadar şöhret ve para kazandırmak için nasıl etkili oluyor?

    1. Bunların ailecek bir realite şovları var. Benim hatun digitürkten sanırım arada izlerken baktım da böyle acayip bir şey. Travesti bir üvey babaları var falan. Erkek izleyicisi yoktur muhtemelen tamamen hatun dünyasına ait bir şey. Ama o program çok ünlü ve bu hatun da oradan ünlü.

      Bu arada hatun baba tarafından Karslı 😁

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *