Uydu erkekliğin kahreden ızdırabı

Sen uydu erkekliğin resmini yapabilir misin Abidin?

Resmi yapılabilir mi bilmem ama fotoğrafı çekilmiş. Bu insan evladı mericin gözleri, Friendzone (Uydu Erkek) ülkesinin (kendisi Çin ve Hindistan’dan sonra dünyanın en kalabalık memleketidir) o ızdırap dolu coğrafyasını bütün şiddetiyle yansıtıyor. Tam dibinde olup da dönüp koklayamamak. Sabırla derdini dinlerken, bilgisayar programlarını yüklerken, kötü çocuklar canını yakarken ağlayacak omuz olurken, ödevini yaparken, birgün aslında aradığı erkeğin yanıbaşında olduğunu anlamasını beklerken heba olmak …

Friendzone, kıza çıkan ön kapısı parmaklık, arka kapısı ağzına kadar açık bir hapishane hücresidir. Ordan 5 saniyede çıkmak mümkünken, 5 ay çıkamamanın sebebi tamamen uydu erkeğin mavi hap beyin yıkanmışlığıdır.

Bu duruma her genç erkek az çok bir kere düşer. Az düşün, bu şekilde batmayın. Ve bir kere düşün. Hatta Erkek Adam okuyorsunuz, hiç düşmeyin.

My Best Friend = En iyi arkadaşım demiş pilicimiz.
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Erkek Adam

Sitenin 30luk abisi ve admini. Üşengeçliğinden admin hesabından yaza yaza rumuzu erkekadam kaldı. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *