Uydu erkekliğin kahreden ızdırabı

Sen uydu erkekliğin resmini yapabilir misin Abidin?

Resmi yapılabilir mi bilmem ama fotoğrafı çekilmiş. Bu insan evladı mericin gözleri, Friendzone (Uydu Erkek) ülkesinin (kendisi Çin ve Hindistan’dan sonra dünyanın en kalabalık memleketidir) o ızdırap dolu coğrafyasını bütün şiddetiyle yansıtıyor. Tam dibinde olup da dönüp koklayamamak. Sabırla derdini dinlerken, bilgisayar programlarını yüklerken, kötü çocuklar canını yakarken ağlayacak omuz olurken, ödevini yaparken, birgün aslında aradığı erkeğin yanıbaşında olduğunu anlamasını beklerken heba olmak …

Friendzone, kıza çıkan ön kapısı parmaklık, arka kapısı ağzına kadar açık bir hapishane hücresidir. Ordan 5 saniyede çıkmak mümkünken, 5 ay çıkamamanın sebebi tamamen uydu erkeğin mavi hap beyin yıkanmışlığıdır.

Bu duruma her genç erkek az çok bir kere düşer. Az düşün, bu şekilde batmayın. Ve bir kere düşün. Hatta Erkek Adam okuyorsunuz, hiç düşmeyin.

My Best Friend = En iyi arkadaşım demiş pilicimiz.
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

14 thoughts on “Uydu erkekliğin kahreden ızdırabı”

 1. merhaba erkek adam,calistigim mekanda bir kiz var haftasonu hosteslik yapmaya geliyor,birbirimizi bir suredir taniyoruz,beni gordugunde yakinima gelip konustugumda/konustugu zaman gozbebekleri buyuyor farkediyorum,ama muhabbeti ortamdaki diger cocukla kuruyor,o cocuk ise tam meric kiz kankileri falan var.

  Bu kiz neden bunu yapiyor olabilir?

  Benim tahminim kiz benden hoslaniyor ama tabak cevirme dediginiz olayi yapmadigim icin o anki alternatifsizlik/opsiyonsuzluk durumum belli oluyor ve kizin cekilmesine neden oluyor.Dogru mu

  Bir avmde restoranda calisiyorum Mahmut Abi,acilis yapmak icin ortam cok musait fakat uniformadan dolayi tedirginim biraz,nasil bir gunduz oyunu acilisi onerirsin?

  1. ,beni gordugunde yakinima gelip konustugumda/konustugu zaman gozbebekleri buyuyor farkediyorum …

   Yok böyle bir şey. Bu bir işaret falan değil.

   Bu kiz neden bunu yapiyor olabilir?

   Bir kız “bla bla” yapıyor acep neden sorusunu çok alıyoruz? Maalesef bu sorunun cevabı genellikle “ben nereden bileyim”. Senin durumda da aynen öyle.

   Benim tahminim kiz benden hoslaniyor ama tabak cevirme dediginiz olayi yapmadigim icin o anki alternatifsizlik/opsiyonsuzluk durumum belli oluyor ve kizin cekilmesine neden oluyor.

   Yok böyle bir şey 2. Kız senden ya hoşlanır, ya hoşlanmaz. Opsiyonsuzluğunu takıyorsa kendini çekmiyordur, hoşlanmıyordur.

   Bir avmde restoranda calisiyorum Mahmut Abi,acilis yapmak icin ortam cok musait fakat uniformadan dolayi tedirginim biraz,nasil bir gunduz oyunu acilisi onerirsin?

   Ben iş yerinden birine yazmasını kimseye önermem. Yaş iş. Kız kabul etmezse sürekli yüzyüzesiniz. Kabul ederse diyelim ikişkiye girdiniz. Sonra bitti. Yine yüz yüzesiniz. Aynı ofis, sınıf, vs. gibi yerlerdeki kızlara yürümeyin. Benim tavsiyem bu. Yani bana göre ortam müsait değil 🙂

   Ama genel olarak senin sorduğun sorular çok geliyor. Bir kıza yürümenin ön koşulu senden hoşlanıp hoşlanmaması değil, senin ondan hoşlanıp hoşlanmamandır. Anladığım kadarıyla sen bu kızdan hoşlanıyorsun. O zaman yürüyeceksin. Ama tabii ki sen bu soruları sorarak kızın ilgi seviyesini tahmin etmeye çalışıyorsun ki yürüdüğünde başarı şansın yüksek olsun. Zira sürekli yan yana olman gereken bir kız.

   Başka alternatifin yoksa (ki restoran işleri yoğundur, olmamasını anlarım), en iyi yöntem bir iki gün muhabbet kurup sonra dışarı çağırmaktır. Bir şeyler içmeye olabilir. Ya da bir yemek arasında beraber çıkıp yemeyi teklif edersin. Yanlız geliyorsa, ışık vardır. Yok gelmiyorsa ya da yanına kuyruk takıyorsa, pek ışık yoktur.

   Dışarda ise sanki daygame imiş gibi muhabbet kur. Londra gündüz oyunundaki gibi. Önce şakacı tahmin yap, sonra paslaşma oluyorsa devam. Zoka geliyorsa (yani kız da sana sorular soruyorsa) muhabbet eder ve oradan zaten anlarsın kızın ilgisini. Telefonunu alırsın ya da kızı başka bir yere davet edersin (konuşma sırasında çıkan ilgi duyduğu şeye göre bir şeye).

   Bu aşamada sen maskülin davranırsan, kızın sana ilgisi varsa işleri kolaylaştırır, yoksa o buluşmadan bir şey çıkmaz. Tek bir kızla bir erkeğin şansı genelde dörtte biri geçmez, o nedenle fazla kafaya takma.

   1. Tesekkur ederim Mahmut Abi,cok dobra ve guzel yaziyorsun.Bir gun firsat olursa mekanda sizi agirlamak da isterim 🙂

    son bir sorum var,durak ve/veya benzeri bir yerde beklerken yakinimdaki bayani gozlerimi ayirmadan kesiyorum ve kiz sagli sollu saclarini duzeltmeye basliyor.Bu yd galiba?

    Baska bir gun ayni yerde farkli bir kiz bakistiktan sonra uzerini toparlamaya dekolte kapamaya falan basliyor,bu “bana yurume” isareti mi Mahmut Abi?

    Ilk hatun 8,ikincisi 7 lik hatun bu arada

    1. Valla aslında iyi olurdu. Ben her zaman açım 🙂

     Saçlarını düzeltmeyi yd olarak algılayabilirsin. Kendini kapamayı da yaklaşma işareti. Genelde Türk kadını erkekle ilgilenmedi mi gözünü kaçırır ve bir daha bakmaz ama bu eleman ne bakıp duruyor diye bakanı da bulursun.

     YD İngilizce approach invitationdan çevirme. Buradaki invitation biraz cüretkar bir tanım. Aslında YD yokken şansın 10’da bir iken YD varken belki 5’te birdir. Yani YD illa olumlu sonuç anlamına gelmez. YD değerlendirdiğinde bir tek kızla olan şansın fazladır ama yarıdan bile azdır. YDleri düzenli (mesela haftada bir) değerlendirirsen ise kısa sürede yeni bir kız bulursun.

     Bir de YD anlıktır. Sonra üstünde düşünülecek bir şey değildir. YD değerlendirmediysen unutacaksın. Ve YDleri her zaman değerlendiremezsin.

 2. Merhaba, kızların kız arkadaşlığından çıkıp nasıl onların erkek arkadaşı olabilirim? Şu an öyle bir durumdayım ama bu kadar aşırı bir şey değil ama kızın beni sallamadığı çok açık, tabi gelip erkek arkadaşından falan bahsetmiyor.

 3. Vaktinde yedim bu boku. Lisansın son senesi toptan siktiri çekip, kızdan dost mu olur dememle birlikte tabakları dönmeye başladı. Ulan diyorum seks yok, sevgi yok ee bu kız bana ne veriyor da ben bunun dertlerini dinliyorum utanmadan diye iç sesim sürekli bağırırdı. Neyse ki bir iki yıl bu mavi haplılıktan çıkmam da hayvanlar gibi başka hatunlarla sevişmeye başlamamım etkisi büyük. Sistemin ortasına kendini oturtmazsanız, sikindirik bir uydu olarak milletin etrafında dönersiniz. Okuyun, araştırın, çabalayın. Güçlü bir çekim için taşşşakların da ağırlığının artması lazım beyler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *