Eğer benim en kötü halimle baş edemezsen, beni en iyi halimle katiyen hak edemezsin.

“Eğer benim en kötü halimle baş edemezsen, beni en iyi halimle katiyen hak edemezsin”. Kızların profillerinde sıkça kullanılan bir özlü(!) söz. Sözlerin sahibi de Marilyn Monroe. Tamamı şöyle :

“Kendini beğenmiş, sabırsız ve biraz da özgüvensiz biriyim. Hatalar yaptım, bazen kontrol edilemez ve zor başedilir oldum. Ama eğer benim en kötü halimle baş edemezsen, beni en iyi halimle katiyen hakedemezsin.” – Marilyn Monroe.

Ne güzel, tam da Dünyanın ihtiyacı olan şey : Kariyerine poposunu göstererek başlayan, alkolik, 29 yaşına kadar 12 tane kürtaj yaptıran (prezervatif kullanmayı akıl edemeyecek bir aptal), uyuşturucu bağımlısı ve overdosedan 36 yaşından ölen bir mankafanın felsefesi. Şu sözlerin güzel veya manalı birşey gibi on binlerce kadının diline dolanması, modern dünyanın saçmalıklarından biri.

Marilyn Monroe doğru söylemiş. Hiçbir erkek hayatında böyle bir kadını hak etmez. Bu tip bir kadının en iyi haline bile değmez.

Tinder’da falan rastlarsanız bu söze, hatunu hoyratça sola atın.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Erkek Adam

Sitenin 30luk abisi ve admini. Üşengeçliğinden admin hesabından yaza yaza rumuzu erkekadam kaldı. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

3 thoughts on “Eğer benim en kötü halimle baş edemezsen, beni en iyi halimle katiyen hak edemezsin.”

    1. Yurt dışı kadar efsane değil ama tutuyor hocam … Yalnız benim Türkiye deneyimim, maalesef kadınların hayalkırıklığı çıkması oranı dışarıya göre daha fazla 🙁 Yaşını 10 yaş az yazmak, 10 sene önceden foto koymak vs … sanki daha yaygın bizde.

    2. Şu Ekşiden takip edebildiğime göre bizim erkeklerin de biraz sorunu var :
      (1) Dünyada Tinderdan sevişen – sevişemeyen oranı 20% – 80% ise Türkiye’de sanki bu oran 10% – 90%.
      (2) Türk kadını etraf abazan dolu olduğundan daha ağır shit test uyguluyor (ya da her ülkenin kadını kendi erkeğine karşı öyle belki) ki bizde erkeklerin çoğu onu geçemiyor muhtemelen. Akdeniz erkeğiyiz, duygusalız maalesef.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *