Ayın merici : Kız arkadaşının pembe topuklu ayakkabısını giyen Çinli

Ayın merici, kadın – erkek nüfus oranının aleyhlerine işlemesinin de etkisi ile, mericin harman olduğu Çin’den geliyor. MSN haberi dünyanın en iyi erkek arkadaşı mı? başlığı ile vermiş tabii ki.

“Adanmış bir erkek arkadaşın, kız arkadaşının pembe topuklu ayakkabılarını giydiği fotoğrafları yayınlandıktan sonra tüm dünyadaki kadınlarca alkışlandı.

Güney-batı Çin’de bir hastanede çekilen fotoğraflarda, erkek, kız arkadaşının pembe topuklu ayakkabısını giyerken ve kendi rahat sandaletleri kızın ayağında görüntülendi.

Fotoğrafı çeken kadın, ikilinin hastaneye ayakkabıları değiş tokuş etmiş halde geldiğini söyledi. “Kadın erkeğe tekrar değiştirmeyi teklif etti ama adam reddetti. Çok tatlı. Fotoğrafları erkek arkadaşını “eğitmek” için kullanmak üzere çektim” demiş hanım kızımız.

Olaya bir de şu açıdan bakın : bu mericin bile bir kız arkadaşı var, sizin neden olmasın. Gerçi böyle kız arkadaşın olacağına MGTOW olun daha iyi.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

5 thoughts on “Ayın merici : Kız arkadaşının pembe topuklu ayakkabısını giyen Çinli”

  1. Kadın neden üzerinde yürüyemeyeceği ayakkabıları tercih ediyor onu anlamadım, daha vahim olan şey bir erkek bunu nasıl kabul edebiliyor.Kadınların alkışlaması hayranlık duyması da fasa fiso.
    Hiçbir kadın, maskülen görüntüsünü kaybetmiş erkeğe eş gözüyle bakmaz.Gerçekten vahim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *