Soru : İlk buluşmada öpüşen kız, motor mudur?

Okurumuz Tristan e-posta ile sorduğu soruları yanıtlamaya devam ediyoruz. Bu soru güzel :

Soru : (HEPSİNDEN VE KONUDAN AYRI OLARAK ŞAHSİ SORUM) İlk buluşmada öpüşen kız, motor mudur?

Kısa cevap : Tabii ki hayır 🙂

Uzun cevap.

Bir kadının ilk buluşmada öpüşüp öpüşmemesi bence kadından çok erkeğe bağlı. Hatta bunu sekse de uzatabiliriz. Standart bir erkekle defalarca buluşmasına rağmen seksi hep erteleyen hatun ile daha oyuncu bir erkekle buluştuğu gece seks yapan hatun genelde aynı hatundur. Olay erkeğin doğru zamanda (kadının adet döngüsüne bağlı bu ki bunu yazalım) doğru alfa olması ile alakalıdır daha çok. Ben sıklıkla ilk buluşmanın gecesi seks yapıyorum ve bu kadınların ciddi bir kısmına ortalamadan daha yollu diyemem. Ve onların anlattıklarından bildiğim kadarıyla hepsinin defalarca buluştuğu ama daha öpücükle bile şenlenmemiş çok sıkıcı erkekler var. Çok muhtemel ben kendileri ile bir iki haftadan fazla takılmadığım için onlardan birinin kızarkadaşılar şimdi.

Yanlış anlama, her kadın aynıdır demeye çalışmıyorum. Evlilik / kız arkadaşı materyali ve tek gece materyali kadın ayrımı genelde olan birşey. Fakat ilk buluşmada öpüşmek bence herhangi bir alarm değil. Fakat ben şahsen ilk gece seksi bir kırmızı alarm olarak not alıyorum. Bu demek değil ki benimle hemen yatan kadını “sürtük bu bundan kızarkadaş olmaz” diye yaftalayayım. Tam tersi ortamda aslen sürtük olan ve bunu saklamak için özellikle senle yatmayan hatun bayağı fazla. Mesela benim tamamen şahsi gözlemim, oral seksle ciddi derdi olan hatunların önemli bir kısmı (hepsi ya da çoğu diyemem) daha önce deliler gibi oral seks yapmış ama bunu şimdi sürtük gibi görünmemek için yapmayan hatunlar. Yani 3 kere buluşup da hala seks yapmaması o kadının motor olmadığını da göstermez (fakat sana erkek arkadaş materyali olarak baktığını gösterir).

 

Bir kadını böyle ciddi bir kategoriye atmak için birden fazla kırmızı alarm gerekir. Bir kızın kız arkadaş materyali olduğuna sırf ilk gece öpmedi diye nasıl karar vermiyorsan, ilk gece öptü diye de karar veremezsin. Fakat tabii tek atışta vuran alarmlar da vardır. Hatun sana grup seks maceralarını anlatıyorsa ballandıra ballandıra, RUN Forest RUN!

Kısaca : Bir kadın motor tabirine denk gelecek şekilde dejenere ise onu zaten ele veren bir düzine kırmızı alarm (red flag) vardır. Amsalak olmadığın sürece genelde bu alarmlar fark edilebilir. Çok iddialı konuşacağım ama 20lerinin sonuna dayanmış ortalama bir motoru sadece bakışından bile tanırsın. Buna ecnebiler bin yarrak bakışı (1000 cock stare) derler ve cidden de karakteristiktir …

1000 Yarrak Bakışı
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

1 thought on “Soru : İlk buluşmada öpüşen kız, motor mudur?”

  1. Elinize sağlık. İlginç şekilde bahsettiğim kız, 26-27 yaşlarında ve bakışı da görseldekine yakın. Tabii buradaki kadar ruhsuz bakmıyor; ama yine de buna yakın. Sırf bunun için bile saygı duydum size, valla helal olsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *