Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi II – Ceza ve rütbe düşümü

Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi yazımızın ikinci kısmını gecikmeli olarak da olsa yazıyoruz. Eğer okumadıysanız önce gidip o yazıyı okuyun.

Herhangi bir seviyede ilişkili olduğunuz kadın size değişik şekillerde yanlış yapabilir ya da sizi üzebilir. Belki yemeği yakar ya da gömleğinizi yırtar. Bu tür hatalar rütbe düşürmeye neden olmaz zira hatalarına rağmen sizin için zaman ve emek harcıyordur. Bu tür hatalar için illa gerekiyorsa bir ceza düşünebilirsiniz ama bu kadının rütbesini indirmeyi gerektirmez.

İtibarınızı, otoritenizıiya da ona harcadığınız zaman ve emeği  küçük düşüren hareketler rütbe düşürmeyi gerektirir. Bu suçlar kasti ya da kasıtsız olabilir.

Kasti olmayan yanlışlar genelde düşüncesizce söylenen ve yapılan bir davranış şeklindedir ve temel nedeni kadının size karşı olan duygularında azalmadır. Bu azalma ile bilinçli çabalaması azalır ve kadın bilinçaltı hipergamik kuvvetlerin etkisi altına girer.

Bu tür kasti olmayan yanlışlara birkaç örnek :

 • Bilinçsizce başka erkeklerle flörte varan yakınlık (shit test, her rütbede hatunda olabilir)
 • İhmal ya da kötü planlama sonucu bir sözünü tutmaması ve bunu size paraya, zamana ya da itibara mal olması (saygıda kusur olan bu hareket sadece Seviye 2 ve üstü hatunlarca yapılır zira zaten bunu altındaki kadınlara bunu yapacakları bir olanak vermiyorsunuzdur)
 • Ona verdiğiniz önemli bir görevi ihmal etmesi (yine saygıda kusur ve genelde Seviye 3teki hatunlar yapar)
 • Seks sıklığının azalması ve seks yapmak istediğinizde kadının bunu geçiştirmeye başlaması (ilgi azalması ve her seviyede olabilir)

Bir kadının kasıtsız yanlışı yapması ondan bir seviye rütbe sökülmesini gerektirir.

Kasıtlı yapılan suçlar ise kasıtsızlardan daha terbiyesiz ve kabadır. Bunlar genelde hedef alınarak yapılmış ve sizin hala ilişki için uygun olup olmadığınızı gösteren shit testlerdir. Bazı uç durumlarda aile ve arkadaşlarınız önünde yapılır ve itibarınıza yapılan kindar bir saldırıdır.

Örnekler :

 • Bir erkekle kasten flört ermek ve sizi kıskandırmaya çalışmak (shit test, her rütbede hatunda olabilir)
 • Açıkça sizi aşağılamaya çalışmak (shit test, her rütbede hatunda olabilir)
 • Seks sıklığının azalması ve kadının sizin ilerlemelerinizi bilinçli ve hararetli bir şekilde savuşturması (ilgide azalma,  her rütbede hatunda olabilir)

Bir kadının kasıtlı suç işlemesi ondan iki seviye rütbe sökülmesini gerektirir. İtibarınıza kindar bir saldırı şeklinde ise bu suç, üç seviye rütbe sökmelisiniz.

Şimdi bu söyleyeceğim çok önemli o nedenle iyi dinleyin :

Bir kızın rütbesi bir kez söküldüğünde geldiği seviye, onun bundan sonra gelebileceği maksimum seviyedir.

Bir kadın siz rütbesini sökene kadar basamakları tırmanabilir ama bir kez seviye düşürdüğünüzde bir daha yukarı çıkamamalıdır.

Örneğin Seviye 1 tabak seksi savuşturuyorsa seviye 0’a düşer ve yerine başka tabak bulunur.

Seviye 2 bir FWB hiç pişmanlık duymadan pahalı kameranızı kaybettiğinde Seviye 1’de bir tabak olur ve öyle kalır.

Seviye 3 kız arkadaş sarhoş olup sizi arkadaşlarınızın önünde küçük düşürdüğünde 3 seviye düşer, bir gece daha belki siker hayatından sessizce çıkarsınız.

Ne düşündüğünüzün farkındayım. Kalıcı tabak statüsü? Terketmek? Bunlar biraz aşırıya kaçan cezalar değil mi?

Hayır, açıklayayım. Yukarıda bahsettiğimiz suçları bir kadın genelde şu iki durumda işler :

 1. Siz kırmızı haplı erkek olmayı savsakladığınız ve bu nedenle de onun size ilgisi azalmaya başladığı için.
 2. Sizle tanışmadan çok önce maruz kaldığı kötü çocuk yetiştirme yüzünden, yaptığı hatanın farkına bile varamayan bir kadın vardır karşınızda

Eğer sebep birincisi ise bu sizin suçunuz ve yeni bir kadınla yeni bir sayfa açmak yokuş aşağı yol almaya başlamış bir ilişkiyi döndürmekten çok daha iyidir. Eğer sebep ikincisi ise kız zaten sizin zamanınıza hiç değecek biri değilmiş, bunu gördünüz ve kızı geride bırakın. Bu kızlardan kız arkadaş materyali çıkmaz.

Unutmayın : Kızlar sürekli, azar azar sizi denerler ve neleri tolere ettiğinizi anlamaya çalışırlar. Eğer kötü davranışı olduğu anda cezalandırmazsanız, kızın otomatik olarak anladığı, yaptığının tamamen kabul edilir olduğudur. Hipergami doğası gereği bencildir ve acıması yoktur.

Bu konuda acımasız olmanın bir başka yararı daha vardır : bu tür ödünsüz cezalar vermek sizin içsel “bolluk” duygunuzu arttırır.

Sorunlu kızları hayatınızdan atmanızın size yararı çoktur. Çoğu erkek, yokluk zihniyeti ile sorunlu kızları hayatlarında ve hayatlarının odağında tutarlar.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Erkek Adam

Sitenin 30luk abisi ve admini. Üşengeçliğinden admin hesabından yaza yaza rumuzu erkekadam kaldı. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

5 thoughts on “Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi II – Ceza ve rütbe düşümü”

 1. “Sizle buluşmadan çok önce maruz kaldığı yanlış çocuk yetiştirme yüzünden yaptığı hatanın farkına bile varamayan bir kadın vardır karşınızda” bu kısmı anlayamadım cümle düşmüş gibi geldi ama açıklarsanız memnun olurum.

  1. buluşmadan yerine tanışmadan kelimesini kullanmak lazım o cümle için. kasıt şu: kız, ailesi tarafından çok yanlış bir biçimde yetiştirilmiş bunun neticesinde neyin doğru neyin saygısız davranış olduğunun ayırdına varamayacak kadar şuursuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *