Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi II – Ceza ve rütbe düşümü

Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi yazımızın ikinci kısmını gecikmeli olarak da olsa yazıyoruz. Eğer okumadıysanız önce gidip o yazıyı okuyun.

Herhangi bir seviyede ilişkili olduğunuz kadın size değişik şekillerde yanlış yapabilir ya da sizi üzebilir. Belki yemeği yakar ya da gömleğinizi yırtar. Bu tür hatalar rütbe düşürmeye neden olmaz zira hatalarına rağmen sizin için zaman ve emek harcıyordur. Bu tür hatalar için illa gerekiyorsa bir ceza düşünebilirsiniz ama bu kadının rütbesini indirmeyi gerektirmez.

İtibarınızı, otoritenizıiya da ona harcadığınız zaman ve emeği  küçük düşüren hareketler rütbe düşürmeyi gerektirir. Bu suçlar kasti ya da kasıtsız olabilir.

Kasti olmayan yanlışlar genelde düşüncesizce söylenen ve yapılan bir davranış şeklindedir ve temel nedeni kadının size karşı olan duygularında azalmadır. Bu azalma ile bilinçli çabalaması azalır ve kadın bilinçaltı hipergamik kuvvetlerin etkisi altına girer.

Bu tür kasti olmayan yanlışlara birkaç örnek :

 • Bilinçsizce başka erkeklerle flörte varan yakınlık (shit test, her rütbede hatunda olabilir)
 • İhmal ya da kötü planlama sonucu bir sözünü tutmaması ve bunu size paraya, zamana ya da itibara mal olması (saygıda kusur olan bu hareket sadece Seviye 2 ve üstü hatunlarca yapılır zira zaten bunu altındaki kadınlara bunu yapacakları bir olanak vermiyorsunuzdur)
 • Ona verdiğiniz önemli bir görevi ihmal etmesi (yine saygıda kusur ve genelde Seviye 3teki hatunlar yapar)
 • Seks sıklığının azalması ve seks yapmak istediğinizde kadının bunu geçiştirmeye başlaması (ilgi azalması ve her seviyede olabilir)

Bir kadının kasıtsız yanlışı yapması ondan bir seviye rütbe sökülmesini gerektirir.

Kasıtlı yapılan suçlar ise kasıtsızlardan daha terbiyesiz ve kabadır. Bunlar genelde hedef alınarak yapılmış ve sizin hala ilişki için uygun olup olmadığınızı gösteren shit testlerdir. Bazı uç durumlarda aile ve arkadaşlarınız önünde yapılır ve itibarınıza yapılan kindar bir saldırıdır.

Örnekler :

 • Bir erkekle kasten flört ermek ve sizi kıskandırmaya çalışmak (shit test, her rütbede hatunda olabilir)
 • Açıkça sizi aşağılamaya çalışmak (shit test, her rütbede hatunda olabilir)
 • Seks sıklığının azalması ve kadının sizin ilerlemelerinizi bilinçli ve hararetli bir şekilde savuşturması (ilgide azalma,  her rütbede hatunda olabilir)

Bir kadının kasıtlı suç işlemesi ondan iki seviye rütbe sökülmesini gerektirir. İtibarınıza kindar bir saldırı şeklinde ise bu suç, üç seviye rütbe sökmelisiniz.

Şimdi bu söyleyeceğim çok önemli o nedenle iyi dinleyin :

Bir kızın rütbesi bir kez söküldüğünde geldiği seviye, onun bundan sonra gelebileceği maksimum seviyedir.

Bir kadın siz rütbesini sökene kadar basamakları tırmanabilir ama bir kez seviye düşürdüğünüzde bir daha yukarı çıkamamalıdır.

Örneğin Seviye 1 tabak seksi savuşturuyorsa seviye 0’a düşer ve yerine başka tabak bulunur.

Seviye 2 bir FWB hiç pişmanlık duymadan pahalı kameranızı kaybettiğinde Seviye 1’de bir tabak olur ve öyle kalır.

Seviye 3 kız arkadaş sarhoş olup sizi arkadaşlarınızın önünde küçük düşürdüğünde 3 seviye düşer, bir gece daha belki siker hayatından sessizce çıkarsınız.

Ne düşündüğünüzün farkındayım. Kalıcı tabak statüsü? Terketmek? Bunlar biraz aşırıya kaçan cezalar değil mi?

Hayır, açıklayayım. Yukarıda bahsettiğimiz suçları bir kadın genelde şu iki durumda işler :

 1. Siz kırmızı haplı erkek olmayı savsakladığınız ve bu nedenle de onun size ilgisi azalmaya başladığı için.
 2. Sizle tanışmadan çok önce maruz kaldığı kötü çocuk yetiştirme yüzünden, yaptığı hatanın farkına bile varamayan bir kadın vardır karşınızda

Eğer sebep birincisi ise bu sizin suçunuz ve yeni bir kadınla yeni bir sayfa açmak yokuş aşağı yol almaya başlamış bir ilişkiyi döndürmekten çok daha iyidir. Eğer sebep ikincisi ise kız zaten sizin zamanınıza hiç değecek biri değilmiş, bunu gördünüz ve kızı geride bırakın. Bu kızlardan kız arkadaş materyali çıkmaz.

Unutmayın : Kızlar sürekli, azar azar sizi denerler ve neleri tolere ettiğinizi anlamaya çalışırlar. Eğer kötü davranışı olduğu anda cezalandırmazsanız, kızın otomatik olarak anladığı, yaptığının tamamen kabul edilir olduğudur. Hipergami doğası gereği bencildir ve acıması yoktur.

Bu konuda acımasız olmanın bir başka yararı daha vardır : bu tür ödünsüz cezalar vermek sizin içsel “bolluk” duygunuzu arttırır.

Sorunlu kızları hayatınızdan atmanızın size yararı çoktur. Çoğu erkek, yokluk zihniyeti ile sorunlu kızları hayatlarında ve hayatlarının odağında tutarlar.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

33 thoughts on “Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi II – Ceza ve rütbe düşümü”

 1. “Sizle buluşmadan çok önce maruz kaldığı yanlış çocuk yetiştirme yüzünden yaptığı hatanın farkına bile varamayan bir kadın vardır karşınızda” bu kısmı anlayamadım cümle düşmüş gibi geldi ama açıklarsanız memnun olurum.

  1. buluşmadan yerine tanışmadan kelimesini kullanmak lazım o cümle için. kasıt şu: kız, ailesi tarafından çok yanlış bir biçimde yetiştirilmiş bunun neticesinde neyin doğru neyin saygısız davranış olduğunun ayırdına varamayacak kadar şuursuz.

 2. Bu yazıyı okuyana kadar “ceza ve rütbe düşümü” gibi bir şeyi bilmiyordum. Yazıyı okuyunca aslında içgüdüsel olarak (farkında olmadan) bunları aynen uyguladığımı fark ettim. Öyle ki artık bu, benim karakterimin bir parçası haline gelmiş. Bunu kesinlikle uygulayın beyler. Zira bunu uyguladığınız zaman bir erkek olarak eliniz çok kuvvetleniyor ve sorunlu, değeri düşük kadınlar bu yolla elendiği için en tepedeki, en güzel, kaliteli kadınlarla takılıyorsunuz. Seçicilik bir erkeğin sahip olması gereken önemli bir özellik.

 3. Hocam bi de kızın yalan söylemesi ya da bişeyler saklaması durumundaki (eski ilişkileri hakkında ya da ilişki içerisindeki herhangi bir konuda) düşünceleriniz nelerdir? Böyle bir durumda rütbe düşümü nasıl olmalıdır? Ne kadar afffedilir olunabilir? Teşekkür ederim, gerçekten bizim gibi gençler için mükemmel bir kaynak yapmışsınız.

  1. Kimse geçmişini size anlatmak zorunda değil. Burada olay tamamen gerçeğin ne olduğuna bağlı. En iyisini sona saklamakdaki gibi grup seks falan yapmış ama ben şimdi değiştim ondan söylemedim tarzı bir şey ise tüm rütbe sökülür tabii. Yalandan ziyade geçmişin yükünden.

 4. Hocam asıl sormak istediğim kadınlar genel olarak yalan söyler mi bişeyler saklar mı yoksa onlarda da biz erkeklerdeki gibi kişiden kişiye çok değişir mi trp de bununla ilgili bişeyler var mı karşılaştınız mı? Bi de geçmişlerini özel olarak anlatmak zorunda değiller tabii ama konusu geçtiğinde mesela farklı anlatırsa sonradan farklı olduğu anlaşılırsa (pek cinsellik geçmese bile) bu güven kırıcı olmaz mı yani size göre olmamalı mı?

  1. Acemi Neil Strauss 😀 Kadınlar hep yalan söyler de yalanın ne kadar büyük olduğu sıkıntı.

   Sizin temel felsefeniz, aksi ispatlanana kadar (örneğin 4 ay çıkıp bakmadan) kızın sağlam kazık olmadığını varsayacaksın.

 5. Selam, beta davranislarindan dolayi başlarda ilgili olan bir kızı kaybettik diyelim. Daha sonraları bu kızdan bir takım sinyaller alırsak tekrar denenebilir mi yoksa next mi? Kızın tekrar radara girmesi nasil anlaşılır yada?

 6. Bu rutbe düsürme olayi cok kati degil mi ? Uzun sureli bir iliskide o kadar emek ve zaman harcanmissa o kisiyi bi hatasinda fuckbody e dusurmek cok sert degil mi ?

 7. yalan mevzusu üzerine soru sorulmuş. ama üzeride yeteri kadar durulmamış sanki…benim de tam olarak karar veremediğim bir konu. yalanını yakalama durumunda nasıl bir aksiyon alınmalı. yalanın ne olduğu tabi önemlidir ama yalanın niteliğinden bağımsız olarak yalan ve saklama alışkanlığına karşı genel bir tutumumuz olmalı bence…ama nasıl olmalı? seviye indirmede bu tutum nasıl/ne şeklde devreye girmeli?

 8. Mahmut abi bir şey sorucam, benim 1 ay elimde tutamadığım 26 yaşındaki kızı, eski erkek arkadaşı 10 yıl boyunca her şekilde sikmiş üstüne başka kızlarla defalarca aldatmış kızın 3 yaşından beri tanıdığı tek arkadaşıyla bile aldatıp kızın tek arkadaşını kaybetmesine neden olmuş
  kız 15 yaşında erkek kendisini terk etmesin diye hamile kalıp gizlice iki kere kürtaj olmuş
  bunlara rağmen kız bu erkeğe aşık kalmış ve çocuk sonunda başka kızla evlenmiş ve bunu da her mecradan engellemiş.Kızı hem elinde tutuyor hem sikiyor hem de aldatıyor ve bunu uzun süre yapıyor.Bana bunları anlattığında kıskançlıktan çıldırmıştım ve söylediği şeylere inanamadım ama doğruymuş, beni böyle kabul edebilir misin ben kötü şeyler yaptım kimseye anlatmadım demişti ve benimle evlenmek istediğini söylemişti.
  anlamadığım bu kızla kavga etmeden bir gün geçirmek imkansızdı o çocuk nasıl nextlemeden 10 yıl boyunca ilişkiyi sürdürmüş olabilir acaba? yorumunu merak ediyorum.Uzun süreli ilişkinin sırları olmalı bu ilişkide tüm ipler erkeğin elinde görünüyor kırmızı hap ne der bu konuda?

  1. tüm ipler erkeğin elinde görünüyor kırmızı hap ne der bu konuda? Bütün bu sitenin konusu bu zaten. Baştan sona bir oku, cevabını bulacaksın. Kısaca ipucu vereyim :

   Sen o kızla ilişkinde sünepe iyi çocuksun : 1 ay uslu uslu elini tutmayı beklemişsin, vs … Eski erkek arkadaşı da götlük yapmasına rağmen dominant, maskülen, kendi zihin merkezine kendini koyan, vs … bir adammış.

   O çocuk kızda saf arzu yaratıyormuş, sen de bariz arzu yaratmayan ve ilişki için sürekli vermek zorunda olan iyi çocukmuşsun. Ya da bekleyen beta. Ya da en iyisinin sona saklanmadığı durumda sona kalan.

   Ayrıntıya girmeyeceğim siteyi okursan cevabını anlarsın.

   1. “kız 15 yaşında erkek kendisini terk etmesin diye hamile kalıp”

    bana kızın da çok ciddi mental problemleri varmış gibi geldi.

    1. Bana da enterasan geldi.Kız kardeşi bu adam sana sihir mi yaptı niye hala berabersin dese de yine de vazgeçmemiş.Çocuk kıza yardım etmiş zamanında ve her zaman yanımda olan tek arkadaşım oydu ben diğer kızlarla geçinemiyorum demişti.Ve kız da çocuğa yardım etmiş çok daha iyi bir iş bile bulmuş çocukta yeni araba alıp başka kızlarla çıkmaya başlamış,hayır bunu nasıl daha öncesinde göremeyip siktir çekmiyor ilginç yani adamda nasıl bir güç var kızda çok güzel elini sallasa ellisi, takılmış kalmış.Beni Allah kurtardı diyo şimdi ise, ee madem öyle 1.yıl ayrılsaydın mantık yok bunlarda.

     1. Bu kız acayip kırmızı alarm. Alfa dul, kızlardan çok erkeklerle arası iyi, vs … Topuk topuk kaç hala kaçmadıysan.

     2. Bunlara yanlış yerde şaşırıyorsun. Ya da şöyle söyleyeyim burada yazdıklarını okuyup şaşıran yoktur. Biz defalarca anlatmaktan bıktık sen siteyi bir oku. Bu simya falan değil. Maskülenlik.

    2. Kız batan denizaltındaki kırmızı alarm gibi kırmızı alarm. Mavi haplıların kadına çekici gelmemesinin bir artısı var. Bu tür kadınların eline düşmüyorlar. Hatunu elimde tutamadım diyor adam 😂 Yat kalk dua et sen hatun seni bırakmış.

     1. Aynen kiz etkilemede pro
      daha ilk bulusmamizdan itibaren garsona gulumsuyor konusuyor kasiyere gulumsuyor hele taksiciyle flortlesmesini saymiyorum bile ben bunlara kizinca da bana sariliyor tatli tatli konusup gonlumu aliyordu terk etmesine ragmen hala dusunuyorum aklimdan cikmiyor
      yazilari okudum ama duygularim ayni kaldi oneitis’den henuz kurtulamadim.

      aslinda asik degildim basta baskalarina da yuruyebilirim diye dusunuyordum ilk hafta ama kacan kovalanir ya benim mesajlara ilk once 5dk gec cevap vermeye baslayarak hergun sureyi artirip bir kac saat sonra ya da yarim gun sonra cevap vermesi birseye kizip benim mesajlara hic cevap vermeyip bir gun sonra pat diye arayip pozitif bir edayla konusmasi biraz konusup hadi benim isim var sonra konusuruz diyerek teli kapatmasi beni iyice kendine cekti o ne kadar ortadan kaybolursa ben o kadar ona cekim duyar hale geldim onsuz dayanamayacak hale geldim belli bir sure sonra.
      tam da bizim uygulamamiz gereken oyunu oynamis degil mi?
      tamam cok dusmusum fazla vurma mahmut abi

 9. Mahmut abi bu şekilde saygısızlık yapan bir kızı NEXTledigimiz zaman ilk başlarda içimizde oluşan o duygusallık normal mi?

 10. Bence sitedeki en önemli yazılardan birisi bu ama sanki biraz havada kalmış ve soft nextle çelişen bir yazı bence. Burada kızın yaptığı bir saygısızlıkta rütbe düşürüyoruz ve bir daha da yukseltmiyoruz fakat soft nextte kızdan uzaklaşıp ilgiyi üzerimize çekince tekrar dönüyoruz. Bu kriter neye gore belirleniyor acaba.

  Aldatmak dışında başka hangi durumlarda geri dönüşümsüz rütbe düşürülür. Bence havada kalmış bir konu.

 11. Ya mahmut abi daha önce başıma şöyle bir olay geldi. Bir kız arkadaşım vardı kızdan hicbir saygısızlık görmedim fakat şehirden ayrılmam gerektiği için kızı terkedip öyle ayrılmıştım bende. Kız 2 ay falan bayağı üzüldü bana ulaşmaya çalıştı ama hepsini geri cevirmistim. Sonrasında alıştı tabi yeni bir sevgili yaptı şimdi kendi hayatına bakıyor. Aramızdaki ilişki öyle berbat bir şekilde bitmedi hala ara ara görmek durumunda kalıyorum kizi bana karşı halen saygılı ve seviyeli bir iliskimiz kaldı geriye. KH böyle şeylere ne kadar karşıdır bilemem.?

  Başıma şimdi yine böyle bir şey geldi fakat bu sefer kızın bir saygısızlığı olduğu için NEXT eyledim. Kız bana defalarca ulaşmaya çalıştı cevap vermedim. Fiziksel olarak temas kurdu soğuk davrandım gitti. Bu kızda şuan kötü görünüyor ve ben bu durumlarda vicdan yapıyorum. Sonuçta onlarda bir insan ve birilerinin sevdiği evladı, kızı. Bu kızlada iletişime geçip bu kadar üzülmemesini sağlayabilirim. Gecmeli miyim?.Sence bu kafa mavi hap mı?

  1. Aldatmayan kadın çoktur ama hiçbir ilişkide aldatılma riski sıfır değildir. Ne kadar maskülen isen ve kadın ne kadar dürtülerine hakim ise risk o kadar azdır ama en iyi durumda bile sıfır değildir.

   Aslolan aldatılınca dünyası yıkılacak bir zayıf sünepe olmamandır. Bir kuş olarak konmak için sağlam dal bulacaksın ama herşeyden önce, dal kırılınca düşüp mahvolmana engel olacak güçlü kanatların olacak. Önce kanatlarına güveneceksin, dala değil. Dal kırılacak korkun ilişkilerden zevk almanı etkiliyorsa asıl soru dal neden sağlam değilden önce benim neden güveneceğım kanatlarım yok sorusudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *