Beta vücut dili – Dibin dibi

Eğer vücut diliniz aşağıdaki fotoğraftaki erkeğinkine benziyorsa ve buluştuğunuz kız da fotoğraftaki gibi bir kadınsa, o buluşmayı hemen orda sonlandırın zira sonrasından birşey çıkaramazsınız.

 

Nerden başlasak bilemedim. Oğlumuz olabilecek tüm belli başlı beta vücut dili hareketlerini topluca sergilemeyi başarmış.

Elemanın yanlışları (belli başlıları en azından);

 • öne eğilmiş
 • eller önünde kapalı ve daha kötüsü apış arasını kapıyor
 • aşağı eğik bakışlar
 • sanki osurduğu için özür diliyor gibi bir duruş

Hatunun bilinçsizce ve otomatik olarak verdiği “benden uzak dur” duruşu :

 • geriye yaslanış,
 • eller ve ayaklar vajinayı komple kapamış
 • aradaki mesafeyi arttırmak için koltuğun olabilecek en dip köşesine çekilmiş
 • osuruk kokusu almış gibi bir bakış

Ben Saphiro’nun avukatı burada çok kötü bir av çıkarıyor ve Tomi de aşırı hevesli bir adayın karşısında her güzel kadın nasıl tepki verirse öyle tepki veriyor – tüm vücudu ile değerli yumurtalarını vasatın altındaki spermlerin pisletmesinden koruma pozisyonuna giriyor.

Peki avukat bey nasıl oturmalıydı? Mad Man duruşunu canlandırın kafanızda : Babasının malı gibi koltuğa yayılmalı, kollarını ve bacaklarını açarak, geriye (kadının olduğu yönün tersine, arkasına yaslanarak), baş dik ya da hafifçe arkaya doğru (çene yukarı doğru) ve gülümsemeden. Eğer bu alfa erkek duruşunu benimserseniz kadının otomatik tepkisi daha feminen bir duruş almak olacaktır. Siz geriye yaslandıkça kadın size eğilir, siz gülümsemedikçe o gülümser (kendinden esirgediğiniz gülüşü kapmak için) … onu hafif eleştirel bir gözle süzerseniz, o bakışların altında utangaçlaşır  …

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

7 thoughts on “Beta vücut dili – Dibin dibi”

 1. Hocam bu ilk buluşma (gergin oluyor haliyle) esnasında, hatunların korkunç bir sessizliği var. Hayvan derecede zor durumda bırakan bir shit test bu sanırım. Hem kendinden bahsetmemek, hem de erkek sessizliği bozsun (arada kendine dair de bişeyler anlatsın da açığını yakalayıp, notunu vereyim düşüncesi galiba) diye uzunca susuyorlar da susuyorlar. O uzun ve sinir bozucu sessizliğe (bilinçli yapılmış sessizlik) karşı yapılabilecek bişey var mıdır? Çünkü onun sessizliğine karşılık, siz de susarsanız, bunu pasif aktiflik olarak algılıyor ve tehdit olmaya başlıyorsunuz, çok konuşursanız da, ispat kaygısı güttüğünüzü düşünebiliyorlar. Böyle durumlarda sessizliğe karşı ne yapılabilir, yapılmalıdır?:)

  1. Hocam herhangi bir buluşmada hatunun başında biraz gergin olması normal. Erkeğin gerilmemesi gerekiyor. Bunu da ancak bolluk mentalitesi ve hatunu kafanda çok büyütmeden atabilirsin. Bu nedenle de tavsiyem olabildiğince çok hatunla buluşup, kafanda bunu çok da büyütülmeyecek bir şey haline getirmen.

   Ufak ufak sorularla kızı konuşturup, aldığın cevaplar üzerinden yürümek genelde bunu aşmakta işe yarıyor. Amaç kendin konuşmak değil, hatunu konuşturmak. Hatta kendinle ilgili olabildiğince üstü kapalı konuşmanı tavsiye ederim çünkü kadının kafasındaki gizem senden hoşlanma ihtimalini arttıracaktır. Eğer bir buluşmada iki taraf da susuyorsa bu senin de gergin olduğunu gösteriyor ve genelde kötü sonuçlanıyor.

   1. O susuyorsa sen de sus.sen saklaban degilsin?sessizlik sirasinda gozlerini gozlerine sabitle ki zararsiz bir kopek yavrusuna donusme.seni becerecegim havasini verirsen daha iyi

  2. Saha Raporu – 30luk abi, 20lik iki hatun, iki farklı oyun, iki farklı sonuç yazısından :

   “Neyse kızla buluştuk. Kızın ilk tepkisi, mesajlaşmanın tam tersi inanılmaz soğuktu. Oturup yemek yemeye başladığımızda elinde telefon mesajlaşıyordu ki, farkında olmasa da arkasındaki panelden gördüğüm kadarıyla tinder açıktı.

   Kız ise 24 yaşında, fotolarından daha güzel bir afet. 30luk abi olarak oyunu iyi oynamam lazım. Shit test acımasız olacaktı ki klasik soğukluk olarak başladı (bkz. aşağıdaki kıssadan hisse bölümü).

   Fakat bu sefer defosuz, sağlam kafa ve vücut ile oradayım, çerçeveyi bırakmadım. Buraya flörte gelmiştim ve flört edecektim. Bu soğukluk ise nükleer shit testti. İstifimi bozmadım. Kızın güzelliği ile ilgili 2 – 5 saniye afallamıştım ama onu da çaktırmadım. Klasik “kadın 70% konuşur – erkek 30%” kanunu ile kızı konuşturmaya başladım. Sorular sorarak. İki ciddi bir flört soru ile. Çenemi kapalı tutarak, bana sorulan soruları cevaptan bir gram fazlasını söylemeden yanıtlayarak.”

   NOT 1 : Bu durumda çoğu erkek ya sus pus olur ya da çok konuşur.
   NOT 2 : O soğukluğun yarısı shit test ise yarısı da kızın utangaçlığı, bunu da unutma. Buzları eritmek senin işin.

 2. Utandığını anladık bu durumda shit test’e tabi tutar.
  “Yaa” & “öfff” gibi şeyleri gülerek söylüyorlar. (Tahmindir)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *