En iyimin en azını kocama saklayacağım

Nergis ile (gerçek ismi bu değil) Siberalem’de tanıştık (evet bir zamanlar Siberalem vardır). O zamanlar kırmızı hap yok ama Michael W. adlı bir Pick Up artistin bloğu ve kitabı (45 Dolar verip almıştım bu pdf kitabı ve hayatımın en iyi yatırımlarından biri idi) ile çeyrek kırmızı haplanmışım. Arkadaşlık siteleri sayesinde cinsel devrim yaşıyorum ama dedim ya hap tam değil. Bir sürü seks yapıyorum ama amaç kız arkadaş bulmak. Resmen sekse yan ürün gibi bakıyorum.

Neyse Nergis ile ilişki güzel, seks daha da güzel ama ben ilişkiye tipik alfa başlayıp ilişkide (hayatımın kadını moduna bağlayıp) betalaşma ile devam ettim. Bunu son yapışım da bu olmadı ama neyse. Kırmızı hap öncesi PUA teknikleri ve felsefesi ile daha çok seks yapabiliyorsunuz ama teorik temel olmadığından ne yazık ki, en temelde “aşk” ve “o özel kadın” masalları yerinde duruyor. Yani yeniden düşmek zor değil.

Rollo Tomassi’nin güvenlik ağı dediği bir olgu var. Bir kez hapı yutmanız yeniden betalaşmayacaksınız demek değil ama hap betalık nedenli kazığı yer yemez hemen yeniden toparlanmanızı sağlıyor. Bu deneyim bana bunu çok net göstermişti.

PUA kökenli alfa başlangıcın önünde tamamen feminenleşen bir kız arkadaş ve harika seks sayesinde (ne yapmış olursa olsun öyle oral seks yapan hatunu hala sempati ile anıyorum) Nergis hayatımın kadını olmuştu. Tabii ardından klasik “40 günlük kız arkadaşıma 40 yıllık karım gibi” davranayım yayılışı geldi. Erkeklik yan gelip yatma yeri değil tabii, shit testler yağmaya başladı. İlginçtir ki shit test nedir bildiğimden başlangıçta çok güzel ve eğlenceli şekilde aşıyordum ama o ara işsiz de olmamın etkisi ile hatun sıklıkla çok sıkıldığından bahsetmeye başladı (o zaman mesela, “ben sıkılıyorum Mahmut, eğlendir beni” kadınını hemen terk etmek gerektiğini bilmiyorum ve aşığım bir de).

Neyse bu birgün başka bir şehirde yaşayan eski erkek arkadaşının (ki bizimkini hala unutamamıştı bu meriç) İstanbula geldiğini ve görüşmek istediğini söyledi. Benim hayır görüşmeyeceksin cevabım direk ağız dalaşına gidince “tamam Nergis, tabii ki seni zorla alıkoyamam ama gider görürsen bu ilişki biter, hatta dur bence şimdi bitsin sen rahatça git gör” dedim ve son aylarda birkaç kere olduğu gibi yine ayrıldık. Kıza aşığım (beta mod on) ama çerçeve kontrolü de on. Şimdilik.

Nergis benim kendisini nadasa bıraktığım her olaydan sonra olduğu gibi bir iki gün sonra bana geldi. Benim arkamdan eski erkek arkadaşı ile buluşamayacağını, beni sevdiğini ve erkek arkadaşı olduğumu söyledi. Seks ve İlişkilerin Temel İlkesini ve rütbe sökmeyi de bilmiyorum tabii kabul ettim her seferinde olduğu gibi. Halbuki hatun çoktan Seviye 0’a atılmayı hak etmişti, süresiz olarak. Neyse dahice (!) bir ara yol ile geldi. Sen de gel beraber buluşalım. Hayır dedim ve de demeye devam ederdim ama murfaktan su almaya gidip geri döndüğümde Nergis halının üstünde çıplak yatıyordu ve gece o cevap evet oldu. Abazan mode on. Çerçeve kontrolü off. Aynı hafta 3 hatunla da yatsam (ki kız arkadaş yapınca öyle kaka şeyleri hemen bırakan özünde efendi bir çocuğum – o zaman yaş 27 bu arada) hala kafamda hatunun benimle seks yapmasını “şans” ya da bana bir lütuf olarak algılıyorum.

Böylece hayatımın en absürb buluşmalarından birini yaptım (evet marjinalmişiz). İşin kötüsü elemanı da pek sevdim, zararsız bir meriçti (sandım) ama herif hayvan da yakışıklı (ulan ben de yakışıklıyım ama bu Nergis işte ortanın bir tık üstü. Nasıl bu tip herifleri bağlıyorsa …) Fakat Nergis’in elemana hafif hafif kaydığını da farketmedim değil. Böyle bir shit testte abazanlık yapıp sıfır çeken bendenizin başına sonrasında gelenlerin gelmesi pek anlaşılmaz değil.

Nergis ertesi gün telefonda bana şunu söyledi : “Ben daha 22 yaşındayım, seninle şu yaşadığımız (sıkıcı) hayatı ben 30undan sonra kocamla yaşayacağım. Şimdi eğlenmek, gezmek ve görmek istiyorum (tercümesi cock carousel) ” diye başlayan hipergaminin dibi bir konuşma yaptı ve beni terketti. Sonrasında ise sosyal hesabında”seni yeniden sevmek tarifsiz birşey” gibi birşey paylaşınca bende jeton düştü tabii.

Aşığım ya, hemen hatunla ciddi bir mesajlaşma kavgasına girdim. “Bana bunu nasıl yaparsın”, “hani çocuğumuz olacaktı” (agghhh) diye salıyorum, “sen beni sürekli terk ediyorsun”, “o komşun hatunla yattın biliyorum” (yalan), “seviyorum anla beni” gibi full hamstering / kıvırma içeriği ile cevaplıyor. Bu arada hapı beraber yuttuğumuz bir arkadaş yanımda. Kızın attığı mesajı gösterip “buna ne yazılır lan şimdi?” diye sorunca :

Arkadaş : “Abi hatun senle ayrılmadan muhtemelen eski erkek arkadaşıyla yatmış, senin bu hatunu hemen o telefondan sonra NEXT etmen lazımdı. İki saattir efendi çocuk oldun yazışıyorsun. Yani, kes burda yazma bir daha”.

Ben : “Olur mu lan buna birşey yazayım sonra …”

Arkadaş : “Olur abi. Neden olmasın?”

Ben : “Evet lan neden olmasın.”

Hatunla mesajlaşmayı orda bıraktım. Birden bire. Ertesi gün telefon ve sosyal medya ile ulaşma çalışmalarını ise bloke ettim. Bir süre uğraştıktan sonra zaten o da vazgeçti. Rollo Tomassi’nin güvenlik ağı dediği şey bu. Hatun kazık atınca “aşk acısı” denilen bok çukuruna düşmüyorsun. Benim o ani NEXT’imden 2 ay sonra hatun tamamen aklımdan çıktı. 6 ay sonra da hatun bir anda karşıma çıktı. Eski erkek arkadaşı olan heriften 1 ay geçmeden yine ayrılmış. O gün hala bir miktar kızgın olduğumdan canım çekmedi ama 2 sene sonra bir daha karşılaştığımızda tek gecelik seks yaptık. Seks yaptıktan sonra aklına kız arkadaşım olup olmadığını sormak geldi ve ben de var deyince bir daha seks yapmadık.

Fakat kendisi Facebook’ta arkadaş listeme yeniden girdi. Helal olsun, dediğini de yaptı. 30una kadar “kendini keşfetti”, en iyisinin her zerresini partilerde kocası olmayacak adamlarla yedikten sonra 30unda müzmin beta bir elemanla evlendi ve şimdi sürekli canı oğlu ile fotoğraflarını paylaşıyor. Eleman hiçbir fotoğrafta yok ama biliyoruz ki fotoğraflardaki hayat tarzının yüzde 100ünü ödüyor.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

9 thoughts on “En iyimin en azını kocama saklayacağım”

 1. Hatunun çevirdiği tabak safhasını güzel özetlemişsiniz. “Kronik eski sevgili konusunda neler yapılmalıdır?” konulu bir yazı gibi de. Şu vakte kadar ne geldiyse zaten eski sevgili dalgasından geldi (yoklukla direkt olarak bağlantılı tabii) Ellerinize sağlık beyler.

   1. Dediğinize göre yapmıyordur bile:) ünideyken bi abimin dediği bi lafı hiç unutmam: “Bi kadın seninle aynı fotoğrafta bulunmak istemiyosa, o kadın için hiçsindir” demişti.

 2. Bu hikayeyi okuyunca evli olmadığım halde ağırıma gitti.
  Merak ettiğim bir şey var. Bir kız ile uzun süreli bir ilişki yaşadınız, aranızdaki uyum mükemmel, eğleniyorsunuz ama ilişkiniz sarılmak ve öpüşmekten bir adım ileri gidememiş. Evlendikten sonra diyip durmuş. Ailesi çocuğu öğreniyor ve kıza çocuk hakkında tipsiz, çulsuz, daha iyisini bulursun diyip kızın çocuğa karşı olan neyi varsa öldürüyor içinde. Çocuk da bunu sezip kendisi ayrılıyor. Şimdi düşününce bu kadar uzun süreli bir ilişkide kız başka şehirde üniversite okuyor, oğlan başka şehirde çalışıyor, okul bitince oğlanın yaşadığı şehre geliyor, evi orada vs. durumları da var. Bu oğlana sarılma, öpmeden başka yanaşmayan bir kız arka planda başka bir erkekle mercimeği fırına vermiş midir? Bu hikayeye bakınca arka planda bazı olaylar yaşandığı aşikar diye düşünüyorum.

  1. Vermiş olma ihtimali de var vermemiş olma ihtimali de var. Ama asıl ders şu : kız seninle çok iffetli diye otomatikman kızı maum melek saymayacaksın. Çoğu erkek bu hatayı yapıyor.

   1. Kh’yi aldığımdan beri melek anlayışı bitti bende. Dini açıdan bakılınca şeytan da bir melekti derim. Kızlar menfaatçi bir yapıya sahipler. O an ihtiyacı olan ne varsa, ilgi, seks, para vs. bunlar için ayrı ayrı tabaklar çevirebiliyorlar. Muhabbet etmek, zaman öldürmek için bile bir süre erkeğe sinyaller verip başka birisiyle muhabbet geliştiğinde buluşmamız uygun değildi zaten diye kestirip atabiliyorlar. İffet konusunda bir erkeğe dini argümanlar sunup diğerine balıklama atlayanları gördü bu gözler. O yüzden kadınların sıkıştıkları yerde din, aile gibi şeyler öne sürmelerini gülümseyerek izliyorum. İyi oyuncular ama bir çoğu yaş haddini aşıp yediği naneleri ödetecek birini bulamadıklarında erkeği suçluyorlar hatta bir kız arkadaşımın dahi bundan nasibini aldığını gördüm. (Kadından genç, evlenmemiş, ortalama bir güzelliğe sahip)

 3. PUA tekniklerini nereden öğrenebiliriz hocam? Bununla ilgili kitap, web site önerilerini yazabilir misin? (İngilizcem yok. Yeni öğrenmek için çalışmaya başladım youtube üzerinden)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *