Kadını seks eşiğinden aşırmak

Okurumuz Tristan sormuş :

… Sonuçta bu kadınla yakınlaşmak istiyoruz. Ben o yakınlaşma (yavşama, yürüme artık hangisiyse) yani sonuca götürecek temas, öpücük ve daha ileri safhalara geçiş kısmında sıçanzi. Ya da hatun istedi, ben anlamadım veya hatun baştan istemedi vs. …

Buna benzer bir okur mektubuna uzun bir yanıt yazmıştım, ondan biraz bozarak cevap vermeye çalışayım.

Buluşmayı ilişkiye / sekse götüremiyorum sorusu çok geliyor. Bunun en büyük nedeni bir erkeğin kızı rahat hissettireceğim diye zararsız bir tavşana dönmesidir ve ortalama bir kadın bir tavşanla yatmak istemez zaten. Buna camiada Beta Game denir. Bu feminen propoganda temelli oyunda erkek, kadınla önce arkadaşlık temelli bir bağ kurup, ordan işi sekse yükseltmeye çalışır. Önceliği ortak noktalar aramak, beraber iyi vakit geçirebileceği aktivitelere odaklanmak ve bu “kaliteli” zaman harcanan buluşmaların sonucunda da işlerin seks eşiğini aşacağı bir noktaya varacağını ummaktır.

Oysa bir buluşmayı en kısa sürede ya da eninde sonunda seks ile sonlandırmanın yolu, seksi masaya en kısa sürede sürmektir. Kıza seks eşiğini aşırmak sizin işiniz, eğer bu nasıl yapılır bilmiyorsanız, daha da kötüsü bunu en az 2 – 3 kere buluşmadan öne sürmenin kaka bir hareket olduğunu düşünüyorsanız, aslında sizinle yatabilecek bir kadınla arkadaş arkadaş takılır ve pastanecileri zengin edersiniz.

Fakat tabii eğer seksi masaya, aranızdaki kıvılcımlar çakmadan önce sürerseniz, sapık damgasını da yersiniz ve o iş orda biter. O yüzden bunun zamanlamasını ayarlamak cidden tecrübe ile olan birşey. Fakat genel olarak şunları söyleyebilirim :

Seks konusuna direk girmeyin. Kadınlar hem alenen konuşmadan hoşlanmazlar hem de bu pek yakışık alan birşey değil. Seks üstü kapalı konuşulmalı. Örneğin sizin ilk kuracağınız şey, yanağa öpücük oyunu gibi birşey olmalı. Kızın tepkisi olumlu ise (oynuyor ise), bu buluşmada o öpücüğün alınması şeklinde devam edecektir. Eğer olumsuz ise, o kızdan bir iş çıkmama ihtimali yüksek. Sonra dudağa öpücük oyununa geçebilirsiniz.

Üstü kapalı seks konuşmak ise birkaç değişik oyunla olur. Mesela eğer kız sizden hatırı sayılır şekilde küçükse prenses oyunu oynayabilirsiniz. “Tamam seni kurtaracağım o sıkıcı hayattan prenses, kulenin koordinatlarını ver. Ejderhayı kesip alacağım seni” gibi bir oyun bu. Uyuyan Güzel iyi bir metafor zira “seni uyandırmak için öpmem lazım” diyebileceğiniz bir ortam yaratıyor. Burdan öpücük olayını geliştirebilirsiniz. Bunlar tabii örnek. Ana fikir kızla fantazi dünyasında örtülü seks muhabbeti yapmak ve bir yandan da kendini öpülebilir bir adam olarak kızın kafasına işlemek.

Bu yukarıdaki gibi oyunlarla üstü kapalı seks konuşamadığınız kadınları NEXT eyleyip sıradakine geçmiyorsanız, bolluk zihniyetine geçememişsiniz demektir. Önce o konuda birşey yapmanız lazım. Bu tür üstükapalı seks topuna girmeyen hatundan iş çıkması zordur genelde.

İkincisi, her buluşmayı sekse kolayca gidecek şekilde ayarlayın. Burada ne kadar ayrıntı düşünseniz, o kadar iyi. Akşam saat 7den sonra buluşun. Eğer kız yanlız yaşıyorsa ve sizde araba yoksa kızın evi sizin evinizle buluşma mekanı arasında olsun ki taksi ile önce kızın evinin oraya gideceksiniz ve orda kızla inme şansın var. Kesinlikle yanyana ve gece sonu sarılacağın bir settingde buluşun. Çatı katı barları mesela ideal. Onların böyle manzaraya bakan ve yan yana oturulan kenarları oluyor. Böyle karşılıklı oturmayın. Mümkünse soğuk bir yer olsun. Kız üşüyeceği için sarılıyım gel üşüme diyeceksiniz. Mekan gürültülü ise daha iyi, yakın oturmanız gerekecek.

Sekse en kolay giden buluşma böyle içip muhabbet edeceğiniz buluşma fakat kaliteli muhabbet olayını fazla kafaya takmayın. Türkiye’de erkeklerin kafasında nedense kızlarla cool ve ilginç konular konuşmak gerektiği var ve bunu nerden çıkarıyorsunuz bana biri anlatabilirse çok sevinirim. Tüm muhabbet tamamen kur yapma ve öpme üzerine kurulu olmalı. Tamam abarttım hepsi değil belki ama sık sık konuyu buraya kaydırın. Öyle ortak ilginizi bulup sadece örneğin sinema konuşmaya başlarsanız o gece yatağa yanlız girersin. Hatta o kızla zor yatarsın. Bunlar feminen propoganda (aranızda entellektüel bağ kurun zırvaları). Amacın yan yana oturmak, içmek, dans edebiliyorsan dans etmek ve öpüşmek (ilk gece seksi hedeflemesen de öpüşme hedefle).

İlk buluşmada yapılan en yaygın cinsellik öldürücü beta davranışı, erkeğin çok konuşmasıdır, hatta eşit konuşmasıdır. İlk buluşmada hedef 30 – 70tir. Yani yüzde 30 erkek, yüzde 70 kadın konuşmalıdır. Eğer 50 – 50 ya da erkeğin daha çok konuştuğu bir buluşma olursa, ordan seks çıkması zorlaşır. Sessiz kalmaktan korkmayın ama ince zeka kullanarak, kısa sorularla konuşmayı geliştirin.

İlk buluşmada yapılan en yaygın cinsellik öldürücü beta davranışlarından bir diğeri ise erkeğin kendisi ile ilgili herşeyi ortaya dökmesidir. Bu kadını rahatlatmak için ya da erkeğin sessizliğin stresine dayanamaması nedeniyle olur ve bir kadının vajinasını kurutmak için en kestirme yollardan biridir.

İlk buluşmada, vücut dili de çok önemlidir. Beta vücut dili sizi kızın yavru köpeği yapar en fazla. Alfa vücut dilini arayın ve öğrenin.

ÖNEMLİ NOT 1 – Kadınlarla başarılı olmak için bu konuda belli bir uçuş saatine ihtiyacınız olduğunu yazmıştık. Bize yazan çoğu okurda gördüğümüz ortak problem, ellerindeki tek oyunun sosyal çevre oyunu olması. Yani tanışacağı kızların arkadaş çevresinde yaptığı aktivitelerde, okuduğu üniversitede falan olması.

Bir kere bu oyundan yeterince av çıkmaz. Eğer yanlız iseniz, haftada en az 2 kadına yürümeniz lazım (günde 1 ideal). Bu sayı, sosyal çevreden çıkmaz. İkincisi ise yukarıdaki eşik aşırma taktiklerini, ustalaşmadan kendi sosyal çevrende denersen adın çıkabilir. Bar game, day game ya da tinder gibi online uygulamalar ile, sosyal çevreniz dışından hatun çıkarmanız gerek.

ÖNEMLİ NOT 2 –  Tomassi’nin 3 Numaralı Demirden Kanunu :

Seninle seks yapmayı erteleyen, ya da seninle seks yapmayı ertelediğini ima eden kadınla seks yapmak HİÇBİR ZAMAN beklemeye değmez ( bir fahişeyle yatmak daha iyi bir alternatiftir).

Bir kadın seni seks için bekletiyorsa, sen o kadının ilk önceliği değilsindir. Seks, kadın – erkek arasında birden alevlenen kimyasal bir reaksiyondur, pazarlıkla alınan ve verilen birşey değildir. Önce seks, sonra ilişki olmalıdır. Bunun tersi olmaz. Seninle seks yapmak isteyen bir kadın, bir yolunu bulup seninle seks yapar. Ülkenin bir ucundan bir ucuna uçması, tel örgülerin altından sürünmesi, senin odana tırmanması gerekse bile gelir ve seninle seks yapar, karın geldiğinde dolapta sessizce uygun bir anda sıvışmayı bekler. Sana biraz zamana ihtiyacı olduğunu, ancak biraz ısındıktan sonra seninle seks yapabileceğini söyleyen kız, doğru zaman, doğru mekan ve doğru alfayla karşılaştığında, o alfaya daha tanıştığı saatte verir.

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

26 thoughts on “Kadını seks eşiğinden aşırmak”

 1. Bence görmezden geldiğiniz bir şey var. Türkiyede yaşıyoruz ve bekaret hala önemli bir kavram. İlk buluşmanin seks ile sonlanmasini beklemek Türkiye gerçeğinden çok uzak olmuyor mu ? Uçuk kaçık modeller konu dışı :d

  1. Selam. Dediğin doğru. Başarılı kapanışın tek kriteri seks değil. Öpüşmek, elini tutmak, sarılmak da başarılı kapanıştır. Ve bunların hiçbiri ilk buluşmada olmak zorunda değil. İlk gün illa öpüşeceksiniz – koklaşacaksınız diye birşey de yok, hele Türkiye’de. Ben bir kızın kişiliğine göre 3 veya 4 buluşmaya kadar esneyin derim … Ama sizin ortamı en iyi kapanışı hedef alarak hazırlamanız lazım … Ve cinsel tınıyı konuşmada hep canlı tutun. Eğer siz zararsız buluşmalar yapayım ve sonra birden cinsel tınıyı yükselteyim derseniz işte o ters teper.

 2. Aradığım cevap buydu. Elinize kolunuza sağlık. Ufak bir soru: Kızın buluşmada yanına değil de karşısına geçmenizi istemesi ve sanki evlilik programındaymış gibi “önce senden alabileceğim elektriğe bakmalıyım, kararımı sonradan vericem” türevi konuşması, epic fail midir?

  Sessizliği bozmak istemek, tam olarak yukarıda açıkladığınız gibi ve çoğu kişide de böyle oluyor. Temelinde yatan şey, aslında hatunu rahat hissettirmek veya kendine dair çoğu şeyi açmak (bak ne kadar samimiyim, aradığın mert, özü sözü bir adam benim bebeğim sinsiliği) Tahmin edersiniz ki bu boku geçmişte benim kadar esaslı yiyen olmamıştır. Sessizlik zaten yeterince gerilimi arttırırken, üstüne (biraz da çekimser şekilde) sorulan sorular “eee havalar da soğudu baya, sizin orda nası?” çapsızlığına kadar gidebiliyor. Zaten hatunun bakışlarında sizi çözümlemek ve gizeminizi ortaya çıkarıp (bundan tarifsiz bir haz alıyorlar) ne yapacağına karar vermesi gereken bir ifade beliriyor. Bunu daha detaylıca soracağım, çünkü yazdığınız üzere bu ciddi anlamda tecrübe gerektiren bişey.

  Vücut diline göre, kız kesinlikle oralı olmadı, mevzuyu bitirme şekli nasıl olmalıdır?

  Seks olmasa bile öpüşmek kara geçirir mi? Bunun bi kriteri var mıdır?

  Elinize sağlık.

  1. Kızı karşılıklı oturacağın bir yere götürürsen gider karşına oturur tabii ki, benim dediğim karşılıklı oturmayacağın bir yere gitmek. Yoksa daha başında manyak herifin teki gibi kendi tarafını bırakıp onun yanına sandalyeyi çek demek istemiyorum 😀 Öyle mekanlar, gidebileceğin mekanların yüzde 10udur ama onları bul ve kullan. Benim favorim mesela belli bir saatten sonra oturamayacağın ve anca bar başında ya da yüksek sandalyede yan yana durabileceğin popüler yerler ve manzara izlemek için çatı kenarında yan yana oturman gereken yerler.

   Bu bahsettiğin “benden korkma Nalan, bak ne kadar sevimli ve zararsız bir tavşanım” bokunu yemeyenimiz azdır, merak etme 😀
   Sorular öyle havadan sudan olmamalı. Sorular onunla ilgili olmalı. Ya aslında bu zor değil zira kadınlar kendilerinden konuşmaya bayılırlar, susturman zor hatun kısmını. Emin ol, beta davranışlardan kurtuldun mu, hatun senden elektrük alamasa da çok konuşur. Hele de senin bir daha görüşmeseniz onu yarın unutacak bir adam olduğunu vücut dilinden anladıktan sonra.

   Kızla ilgili birşeyler biliyorsan illa soracağın şey çıkar. Mesela kız mimar ise “anlat bakalım, ne üzerine çalışıyorsun şu aralar” diye girersin.
   Tabii ne dediğinden çok nasıl dediğin, nasıl oturduğun önemli 😀

   Kızı iki aşamalı dışarı çıkar. Önce bir yerlerde ayak üstü icmek için. Konuşma 30 – 70 yüzde oluyorsa ve ilgi görüyorsan, kızı asıl götüreceğin yere gidersiniz. Eğer bu olmuyorsa, orada oturuşu uzat ama sonra bir mesaj almışsın ve gitmen gerekiyor gibi özür dileyip kalk, görüştüğüne memnun olduğunu söyle ve sıvış. Bir daha arayıp sormana da gerek yok.

   Evet eğer öpüştü iseniz, sen başarılı olmuşsun demek, illa seks olması şart değil. İlk gün illa öpüşeceksiniz diye birşey de yok, hele Türkiye’de. Ben bir kızın kişiliğine göre 3 veya 4 buluşmaya kadar esneyin derim …

   1. “Konuşma 30 – 70 yüzde oluyorsa ve ilgi görüyorsan, kızı asıl götüreceğin yere gidersiniz.’
    Yani yatağa mı?
    Şimdi KH ile tanışma yaşımın geç olması (32 yaşındayım ve moda sahiline gidip kızlara daygame yaoma cesaretim yok) ve hep facebook üzerinden tanışıp buluşma gerçekleştirmeyi başarabildiğim üzere, ilk bululmada sekse mi yoğunlaşmam gerekiyor bu yorumlara bakıp?

    Ağır bir beta olduğum geçen yıl benden yaşça büyük hatunla fb’den tanıştım. İlk buluşmada hatunun da rahat olmasından ötürü içinde seks konularının da olduğu mevzuları açtım. Buluşmanın sonunda kendisini öpmek istediğimi söyledim. Önce shit test yaptı, “saçmalama” … “ben arkadaş olarak geldim” … “yaşça senden büyüğüm” lakin ben geri vites yapmadım. Eve döndükten sonra gece yazışmaya başladık. Açık açık kendisiyle sevişmek istediğimi söyledim. Sonra bu muhabbetler haftaiçi akşamları sanal sekse ulaştı. İkinci uluşmada yatağa geçmeye ikna etmek için uğraştım fakat işeri bür tarihe erteledi, bir tarih aldım. O tarih geldiğinde de sabah mesaj attı, gergün olduğunu ve henüz hazır olmadığını yazdı. Ben de hemen bıraktım onu.

    1. Yani yatağa mı? Hahahah, becerebiliyorsan neden olmasın.

     Kızı 2 seviyeli çıkardan kastım şu : kızla önce ucuz bir yerde (starbucks mesela) buluş ve burada muhabbet iyi ise sonra daha pahalı ve içkili (içiyorsan) mekana geç. Asıl götüreceğin mekan starbuckstan fazlası olmalı ama bunu kıza söylemezsin. Kızı önce starbucks gibi bir yerde test et. Bunu yapmazsan gelir o pahalı mekanda paranı yer ve gider.

     Sex and The City’de bir laf vardı : kötü buluşma yoktur. İyi buluşma ve bedava yemek vardır diye. O bedava yemek kısmını azaltmak için bir önlem bu.

     Şimdi KH ile tanışma yaşımın geç olması … Henüz evli değilsen o kadar geç sayılmaz. KH ile geç tanışmak mavi haplı iken evli ve çocuklu hayattan KHya uyanmaktır 😀

    2. Böyle açık seks konuşmaları kadına aç beta görüntüsü vermene neden olur. Seksi dolaylı konuşman lazım. Neden? Zira seksi direk konuşan adamın kadınlarla tecrübesi az olarak algılanır ki pek de haksız bir değerlendirme sayılmaz.

     Bir kere öpmek istiyorsan öpmek istiyorum demezsin. Kıza öpücük borcu çıkarırsın. Mesela kızın bir hatasını yanağa öpücük olarak tahsil edeceğin şakası yaparsın. Eğer yanağa öpücük alırsan dudağa da alırsın. O yüzden dudağı istemeye gerek yok.

     Kıza seninle seks yapmak istiyorum dediğin an hatun için olay artık “ben he dedim mi tamam, hayır dedim mi olmaz” yetkisini veriyorsun ki tüm güç onun eline geçiyor. Çoğu kadın bu durumda erkekten soğur. PUA sanatı son ana kadar kızı “acaba bu iş olacak mı” şüphesinde bırakma sanatıdır. Tüm ilerlemeyi erkek yaptığı için.

     Bu tür açık seks konuşmaları hemen her zaman kızın çark etmesi ile sonuçlanır ki kayıptır. Zira kadın aslında yatağa atılabilir biri.

     30luk ablalarla (hiç 40 deneyimim olmadı) eğer abla ciddi biri ise benim oyun genelde şöyle :
     – git karşılıklı otur muhabbet et.
     – Sonra bir bahaneyle yanına otur (örneğin telinden foto göstermesini iste).
     – Kızı fazla içirme ama biraz içsin. Sen de çok içme.
     – Yan yana iken kino
     – Eğer bu kinodan eve gidene kadar öpüşme olmamış ise yolda kahveye ihtiyacım var de. Yatacak hatun sana kahve yapayım der zaten.
     – Eğer kinodan sonra öpüşme varsa “hadi rahat bir yerde içmeye devam edelim” diye kızı al eve git.

     Bunlar olacak ya da ilk gecede olacak diye bir kural yok.

   2. Yorumu gören ankaralı arkadaşlar. Bildiğiniz böyle mekanlar var mı? Mazeret bulup yanına geçmeyi zoraki bulanlardanım ben de. Biraz needy hissettiriyor. 😀

  1. Tam tersi. Kadının konuşmanın yüzde 70ini yapmasının tek yolu zaten senin ona soru sorarak konuşmayı yönlendirmen ki bu da dominant olman demek. O kadar çok konuşursan nasıl yönlendireceksin ki konuşmayı? Senin yapman gereken kız konuştukça “hadi ya, peki sonra ne oldu” falan gibi şeylerle kızın konuşmasını uzatmak.

   Lafı evirip, çevirmenin gereği yok; ilk buluşmada gereğinden çok konuşan erkek bunu stresinden, sessizliğin stresine dayanacak duygusal gücü olmamasından ve de feminen eşitlik propogandasının “kendini samimi bir şekilde ona açman en sağlıklısı” saçmalığından yapar. Bunlarda dominant bir yan yok.
   Kız da size soru soracaktır ki bunları çok uzatmadan yanıtlayın. Eğer kız karşılığında sorular sormuyorsa ya sizle çok ilgilenmiyordur ya da çok utangaçtır.

   Bu soruların sıkıcı olmaması lazım ve içinde her zaman şakalaşmalar olmalı.

     1. Hocam, tüm sayfada anlatılan davranış şekillerini toplayınca aslında bu çıkıyor. Siz biraz da yanına bolca özgüven ve maskülenlik katın demişsiniz gibi oldu. Basitlik iyidir:)

 3. Mahmut abi geçenlerde tinderdan eşleşip buluştuğum kızla ilk buluşmamızda öpüştük , sarıldık vs . şimdi konuşurken cinsel tınıyı canlı tutuyorum ve öpüşmeyle ilgili kız bana öpüşmeyeceğini söyledi sizce bu bi shit testi midir ilk buluşmada öpüştüğünden ben öyle kızlardan değilim mi demek istiyordur ve ben buna nasıl bi tutum sergilemeliyim fazla iplememeli miyim , hafif tripli geç cevap mı vermeliyim (şu an yaptığım) yoksa hiç bi şey olmamış gibi mi konuşmaya devam etmeliyim?

  1. Öncelikle mesajlaşmayı sadece lojistik için kullanmalısın. Sonra kızlarla bu tür konuları konuşmamalısın özellikle mesajlaşma sırasında. Nasıl tutum sergilemen gerektiğine de daha yetkin arkadaşlar cevap versin.

 4. Club (party) game’de değerin nasıl en hızlı şekilde yansıtılacağı hakkında bildiklerinizi anlatabilir misiniz?

 5. Bugün buluşmaya geç gelen kıza ceza olarak her 10 dk için bir öpücük oyununu oynayarak (+1 kahve) sonrasında dudağa getirdim. Az ekmeğini yemiyoruz Mahmut abi. Kralsın 🙂

 6. 33 yaşındayım ve evlilik öncesi bir ilişkideyim. Halen gerçekleştirdiğim oyunlarla başkalarıyla sex yapabiliyor olsamda sadece evleneceğim kişiyle sex yapamıyorum şu an. İlk tanışmamızdan bu yana buluşmalarımızda her türlü atraksiyonu yaşıyoruz. Fakat cinsel birleşmeyi istemiyor. Şimdi zaten sex ihtiyacın yok diyenleriniz olabilir ama evleneceğim kişiyle evlilik öncesi cinsel birleşme gerçekleştirmeliyim bu konuda ne yapabilirim?

  1. Hatun kaç yaşında? Hatunun geçmişi hakkında ne biliyorsun? Sence neden cinsel birleşme istemiyor? Prensip / inanç meselesi mi yoksa geçmişte her haltı yeyip şimdi seni beta öder gördüğünden mi? Eğer hatun bakire değilse ve seninle yatmıyorsa 2.si büyük ihtimal. Eğer olay 2. ise ben olsam bu hatunla evlenmeden 40 kere düşünürdüm.

 7. 31 yaşında 5 yıl aynı iş yerinde çalıştık öncesinde de tanıyordum iş ve harici ortak arkadaşımız çok beraber çalışırken iş dışında da sosyal ortamlarda çok görüştük evlerimizde yakın işe bile beraber gidip geldik son 1 yıldır başka iş yerinde işten ayrılınca yürümüştüm 1 yıldır birlikteyiz cinsellik konusunda zaten kapalı kutuyda hiçbir şey bilmiyordu son 1 yılda öğrendi. Bakirelik biliyorsunuz fiziksel olarak değişkenlik gösterebiliyor bilirkişi değilim ama dediğim gibi sadece birleşme hariç hertürlü atraksiyonu yaşadığımız için benim gördüğüm bakire kendide bakireyim diyor. Öyle inançlı biri değil konunun inanç olmadığını düşünüyorum. Yani açıkçası eminim olay beta ödesin şeklinde değil ama bilemiyorum yinede

  1. Şimdi zaten sex ihtiyacın yok diyenleriniz olabilir ama evleneceğim kişiyle evlilik öncesi cinsel birleşme gerçekleştirmeliyim bu konuda ne yapabilirim? Bence hatun evlendiğinizde de böyle devam ederse sıkıntı.

   Kimseyi cinsel birleşmeye zorlayamazsın. Tek yapabileceğin o “her türlü atraksiyon” dediğin şeyleri sen başlatma bir süre ve bak bakalım hatun napıyor? Bir kere senin yaşında girmeden atraksiyonlar cidden erkeği az çok komik gösteren şeyler. İkincisi kötü sekse hayır demek seksi iyileştirebilir. Önce bak bir bakalım ısrarın ve sana verdiği ile tatmin olman ortadan kalkınca ne yapıyor. Kadınlar da sekse ihtiyaç duyarlar ve o nedenle kapalı kutu olması ilginç ama kendi ihtiyacını boşverirsen aslında sana daha fazlasını vermesi için bir neden yok. Sen kendini kötü seksten çekene kadar.

   Ultimatom vermemen gerektiğini biliyorsun umarım.

 8. Anlıyorum hocam atraksiyon dediğim iyi bir seksin başlangıcında olan durumlar aslında. Giriş ve gelişme var ama birleşme kısmında istemiyor. Bende zorlamıyorum zaten, ültimatom da vermiyorum fakat evlilik öncesi olmasını istememdeki sebep tam da başında bahsettiğiniz gibi evlendikten sonrada böyle devam ederse diye. Anlattığınız gibi uygulucam teşekkür ederim.

 9. Mahmut abi flört asamasinda olunan bir kızı sürekli sarılıp öpmeye çalışmakta aşırı ilgi gösterimi mıdır? Yada bu bizi saldıray mı yapar.

   1. “Öpmeye çalışmak” ifadesini kullanmış. Peki “çalışmayıp” gerçekten öpüyorsa?
    Ben bir karıyla ilk gün bankta oturuken gece, sık sık dudağına yapışıyordum, böyle iki üç dakikada bir. Bir ara “niye sürekli öpüyorsun beni” dedi. Ben de “hoşuma gidiyor” dedim sırıtarak.
    Bir de buna yorumun ne olur? Saldıray Durgun modunda olduğu kesin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *