Küçük/Muhafazakar şehirler ve kırmızı hap pratiği

Öncelikle bu 7 yıla 2 LTR (Long Term Relationship – Uzun süreli ilişki) sığdırdığım ve daha öncesinde de pek sosyal tavşan olmadığım için yazdıklarımı çok ciddiye almanızı önermiyorum. Sadece bir kaç senedir kendi kendime üstüne bir kaç aydır da TRP sayesinde geliştirmeye çalıştığım yöntemler bütünüdür.

Öncelikle Küçük/Muhafazakar şehirlerin zorluklarından bahsedeyim metropollerden hiç çıkmamışlar için (ki ben de İzmirliyim):

 • Şehirlilik kültürü yerleşmediği için herkes birbirinin arkasından dedikodu yapar, aktivite azlığından buna tüm çevreniz çanak tutacak ve katılacaktır. İşinizi yakın çevreniz dışında gizlilikle yürütmeye dikkat edin, çekemeyen ve cockblock yapan çok olacak.
 • Şehirde eğlence merkezi yokluğu çekeceksiniz ki bu insanı en çok yıpratan sorun; dışarı çıkacak bira içecek dans edecek yeriniz olmayacak (olduğu zaman da bir iki yere gitmek zorundasınız bu da tanınmak ve afişe olmak anlamına geliyor aynı zamanda kadınların da tanınması ve çekingen davranmasına yol açıyor), kültürel aktiviteler çöp ayarında olacak (eğer şehir tiyatrosu geliyorsa şanslısınız kullanın yoksa recep ivedik vizyona girmesini bekleyen sürüyle sığırla tıkılı kaldınız).
 • Mekan azlığının tek iyi yanı bir yerin müdavimi olabilmek, kafeye bara hatta saçma bir okey salonuna girerken mekan sahibi ve çalışanlarının selam veriyor olması bile nedense kadınların ilgisini çekiyordu.
 • Sokaktaki erkek/dişi popülasyonu yüksekliği olan bir şehirde olmadığımdan çok zorluk yaşadığım bir konu olduğunu söyleyemem fakat kendinizi geliştirerek zaten yüksek yüzdeye girmeye çalışıyoruz.

Benim nacizhane tavsiyelerim:

 • Üstte de belirttiğim gibi kültürel etkinlikleri kaçırmayın, kültürlü kadın erkekle konuşabilmenin zevki başka ve size bir şey katabilecekler.
 • Spor Spor Spor, merdiven altı olmayan (her şehirde kalburüstü oteller var artık) bir salona kayıt olun ve düzenli gidin bir nevi şehir klübü gibi hizmet görüyorlar ve gelişiyor olmak da cabası. Bunun yanında ben eski yüzücü ve sutopu oyuncusu olduğumdan arada üniversite havuzuna da gitmeye çalışıyordum. Takım oyunu oynuyorsanız sosyal halkanızı genişletin bu aktivitelerle.
 • Hobilerinize ayırabileceğiniz zamanınız bol oluyor çünkü vakit kaybı yaşatmıyor küçük şehirler. Kendinize yatırım yapın bir şekilde dans (en ideali), müzik, tiyatro, fotoğrafçılık ucuz ve her yerde kursu ve katılımcısı olan etkinlikler.
 • Kesinlikle yabancı dilinizi geliştirin.
 • Para kazanmaya çalışın hatta iyi para kazanmaya çalışın, küçük şehirlerde gerçekten arabaya eve değer veriyorlar çünkü sosyal statüyü göstermenin ve hipergaminin en kolay yolu.
 • Sosyal medya kullanımına önem verin; instagram ve tinder hayatınızı kolaylaştıracak. (Yaptıklarınızı egzajere edip milletin gözüne sokun ve yürüyün cevap alma yüzdeniz kesin artacak çünkü onlar da sıkılıyorlar).
 • Evli kadınların ahlaksızlığına güvenebilirsiniz AWALT, eğer ilginiz varsa bunlardan sosyal medyadan çok iş düşecektir.
 • Eğer şehirde gerçekten sizi eğlendirecek hiçbir şey yoksa para ve zaman biriktirin ve istediğiniz şehirlere kaçamak düzenleyin. Hem gerçek hayattan kopmamış olursunuz.
 • Öğrenci iseniz boktan da olsa iş fırsatlarını değerlendirin sosyal çevre katacaktır, evde anime izlemekten yeğdir.
 • Öğrenci iseniz boktan da olsa meslek gruplarınıza katılın özellikle ilk senelerde (tıp öğrencileri birliği TurkMSİC’ten ekmek yiyenlerin haddi hesabı yoktu).
 • Yine öğrenci iseniz sosyal çember ve eğlenceli olmak kadına giden en kolay yol birbirinden farklı sosyal çemberler ile birbirinden farklı ve habersiz tabak çevirebilmeniz pek mümkün.
 • Yine öğrencilere; Yakın arkadaşlarınızı, ev arkadaşlarını iyi seçin olabildiğince alfalaşmaya çalışanlardan bir seçin ve birbirinden ne kadar uzak sosyal çevreleri olursa o kadar iyi (Biri mühendislik öğrencisi, biri güzel sanatlarda olması gibi ya da farklı kampüsler). Halısaha, Playstation, batak, evde tombul efes içmek kız düşürülebilen aktiviteler değil (ben baya denedim düşmedi ).

Bu arkadaşlarınızın sosyal çevrelerinden faydalanacaksınız bu de farklı tabaklar demek, ayrıca ufak şehirde götünüzü tutuşturacak bir durumda playstation ekibindense geniş çevreli şehirde tanınan bir dost grubu avantaj.

Belirttiğim gibi çok başarılı bir rehber olmadı biraz taşra öğrencilerine yönelik olmuş bile olabilir kusura bakmayın deneyimsiz ve öğrenmeye çalışan bir kardeşinizden cheatsheet olsun, üstadlara saygılar.

Konuk Yazar : Christian Troy

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

7 thoughts on “Küçük/Muhafazakar şehirler ve kırmızı hap pratiği”

 1. Bir diğer sorun, tabak çevirmeye müsait olabilecek hatunların tamamı gold digger ve thousand cock stare olmuş hatunlardan oluşuyor. Evli kadınlar da oldukça yüksek. Gizlilikle ve biraz da ipleri sıkı tutarsanız, tabak çevirebiliyorsunuz. Ama sonuç yüzdesi biraz düşük olabilir. Gazetelerin üçüncü sayfa haberleri de çoğunlukla böyle yerlerden çıkıyor, biliyorsunuz. Kıyıda köşede kalmış ve belki de kimsenin bilmediği hardcore pislikler (böyle deniyor) muhafazakar yerlerde dönüyor. Yalnızca fabrikalarda dönen pompalar bile yeterli. Benim gözlemlediğim şimdilik bu. Tabii buradaki postlarda yazılmış saha raporları gibi geniş kapsamlı olmadığı için yazmaya gerek görmedim, saygılar.

  1. Doğru söylüyorsunuz, tıp öğrencisi olduğumdan mütevellit taciz tecavüz cocuk gelin vakalarıyla çok karşılaşıyorduk hastanede. Özellikle muhafazakarlığın daha hardcore yaşandığı köylerde ve şehrin düşük sosyoekonomik bölgesinde.
   21 yaşında 6. çocugunu doğurttuğumuz bir kadın vardı mesela İzmirden gelen biri için oldukça şok edici bir deneyimdi ve işin ilginç yanı kadının kocası 1.5 senedir hapishanedeymiş 😀

 2. Şanlıurfa’dan selam.
  Çalışma günlerim ve saatlerim belirsiz diye herhangi bir kursa gidemiyorum. Evde spora başladım, arada yüzüyorum. Boyum 1.80. Kilo 90dan 82 ye indi. Bir aydır burayı okuyorum. Canım istiyorsa bi kıza rahatça yaklaşıp konuşabiliyorum. Biraz çeşitlilik ve tecrübe kazanma ihtiyacım var.
  Aklımda yakın yerlere gidip gezmek var. Gaziantep gibi. Doğa yürüyüşleri yapan gruplara katılmak, sosyal etkinlik takip etmek gibi. Bundan önce istanbul da kalıyordum.
  Bir zamanlar taşrada kalan ve halen taşrada yaşamakta olanlar vardır benim gibi.
  Başka neler yapılabilir ?

  1. Şanlıurfa gibi bir yerde “Oyun” nasıl oynanır hayal edebilmesi gerçekten güç. Şehir’de yanlış bilmiyorsam sadece bir adet içkili mekan var (Bkz baro lokali). Onda da yalnızca orta yaş ve üzeri erkekler takılıyor. Sokakta neredeyse türkçe’den çok kürtçe ve arapça konuşulduğu duyuluyor. Erkeklerin büyük bir kısmı hırpani tipler yani “oyun” esnasında tabaklardan birinin “sahibi” tarafından kestanenizin çizilme ihtimali yüksek. kızların çok büyük bir kısmı kapalı. bununla birlikte tuhaf bir biçimde vücudu gösteren dar kıyafetler giyiyorlar.

   buradaki “oyun” ihtimalleri konusunda tecrübeli abilerimizin aydınlatmasına ihtiyaç duyuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *