Saha Raporu – Gym güzeli ile ilk gecede s-kapanışı

Özet : HB9 piliç ilk yaklaşmada soğuktan ikinci yaklaşmada samimiye döndü ve güçlü Sürtük-Görünmeme Savunmasına (SGS)(*) ve Son Dakika Direncine (SDS) rağmen spor / akşam yemeği sonrası baştan çıkarıldı.

Spor salonundan kaldırılan kızların mükemmel tabaklar olduklarını farkettim. Süper fit olanlarla, haftasonları diğer kızlar gibi ağır parti ortamına akmadıkları ve genelde kendilerine baktıkları için sikiş şahane, hele barda bulabileceğiniz standarda nazaran. Dürüst olmak da lazım … o göt var ya ah o göt.

Daha önce birçoklarından duyduğumuz bir laf var : “spor salonu sadece spor için” veya “yemek yediğin yere sıçılmaz”. Biraderlerim … çevreniz en alfa bakışları çekmek için alfalarla dolu (ağır kaldırıyorsunuz değil mi?) yerde en seksi gym kıyafetlerini giyen seksi piliçlerle dolu ve biz de onlara yaklaşıp sonra onları yatakta bağırtacağız elbet. Bunun gymde olup olmaması onlar için farketmez. Hayır, komik olmayın. Fırsatı nerede karşınıza çıkıyorsa orada değerlendirin. Ben salonda hala orda oluş amacım olan ağırlık kaldırmayı yapıyorum ve fiziğim de zaten bunu gösteriyor. Kafanızdaki “TRP spor salonunda kızlara yaklaşmayın dedi o zaman bak önüne …” sesine boyun eğmeyin.

Bu duruşum ile gymdeki herkes benim nasıl biri olduğumu biliyor. Bir yıldan kısa bir sürede gym’den 5 kızla birlikte oldum. Herkesle flört ederim; milfler, evli spor eğitmenleri ve ateşli piliçler. Böyle davrandığım için de sosyal olarak dışlanmadım. Eğer eğlenceli ve sonucun ne olacağını zerre sikine takmayan biriyseniz, hatunlar bunu seviyor bile.

Neyse bu 165 cm boylarında, 19 yaşındaki HB9 Asyalının inanılmaz bir göğüs – kıç oranı var. Her haftasonu model olarak çalışıyor ve sıkı yoga pantları ve karın kaslarını açıkta bırakan üstü ile her salona girişinde tüm gözleri üzerine çekiyor. Eğer ortalamanın bir tık üstü bir gym’de spor yapıyorsanız, nasıl bir hatundan bahsettiğimi anlamışsınızdır. Resting bitch suratı, gözünün içine bakmayan bir tip.  Sadece kulaklıklarını takan ve kendi sporuna bakan.

Ben 26 yaşındayım, yoga pantlarını çekişini görünce tamam dedim, hatunla konuşmak için harekete geçmiştim bile. Bu işin püf noktası bu, kendinizle gidip konuşmamak için pazarlık yapmaya fırsat vermeden gidip konuşmak. O kıçı gördüğüm andan ona yaklaşmama geçen süre 2 saniyedir. Beraber ağırlık kaldırdığımız eleman beni çok iyi bildiğinden sırıtmaya başladı ve “bunun olacağını tahmin etmiştim” dedi.

Hatun inanılmaz soğuk ve kapalıydı; kendisine doğru geldiğimi görünce arkasını döndü ve telefonuna bakıyormuş gibi yaptı. “Merhaba, ben Metalgear” dedim ama beni duymadı (bana duymazdan geldi gibi geldi). Bu yüzden koluna dokundum ve kız bana dönüp kulaklıklardan birini çıkardıktan sonra “oh bu makinede siz mi çalışıyorsunuz?, ben başka yere geçeyim” dedi. Ben de “hayır burda çalışmıyorum, ben Metalgear” dedim ve elimi uzattım. Yarım yamalak elimi sıktı ve “tanıştığımıza memnun oldum” dedi. Devam ederek “seni bir yerden tanımıyor muyum?” dedim. Küçümser bir eda ile kafasını salladı ve “hayır” dedikten sonra kulaklığı takıp beni tamamen görmezden geldi. Bana aynadan baktı, ben yılışık bir gülüşle karşılık verdim ve işime devam ettim.

Eski benliğimin homo hamsteri (**) tam gaz “orospuya bak ya” ya da “soğuk fahişe, seninle işim olmaz benim” diye çalışmaya koyulurdu. Bunun yerine daha yeni u/MikeHaines’in HOW TO GET LAID LIKE A WARLORD (Savaş Lordu gibi hatun kaldırmanın sırları) yazısını yeniden okumuştum ve bu hareketini bakalım baskı altında dağılacak mıyım diye çerçevemi test etmesine bağladım. Burda ana fikir, tüm kalbimle hatunun aslında benimle sikişmek istediğini ama önce benim maskülin bir erkek olduğumu ona kanıtlamam gerektiğini düşünmemdi.

Tam da tahmin ettiğim gibi ona ikinci kere yaklaştığımda beni gülücükler ile karşıladı. Bu sefer daha sıcaktı ve ben de onu biraz kızdırma ve onunla konuşma fırsatı buldum. Öğrendim ki NASM sertifikasyonu için hazırlanıyordu. Benim bu sertifikam vardı ve halihazırda spor eğitmenliği yapıyordum. Bunu onunla beraber spor yapma bahanesi olarak kullandım ve ona bir iki şey öğrettim (demonstrating Mastery – Uzmanlık Gösterisi). Telefonunu almayı ihmal etmedim ve gece yarısına kadar da ona mesaj atmadım (kural olarak numarayı aldıktan sonra hemen mesaj atmam, bunu yaparsanız yokluk zihniyetinizi kanıtlarsınız). Tek yazdığım”hey, Perşembe saat 6:00, orada görüşürüz” (mesajlaşmayı sadece lojistik ayarlamalar için kullan kuralı). 90 dakika bekledi ve “kulağa iyi geliyor” gibi bir mesaj attı. Bu hatun bütün spor boyunca bile telefonuna yapışıktı ve bu nedenle oyun oynadığının farkındaydım. (Erkek Adam Notu : Hatunların hepsi telefonlarına yapışıktır o nedenle mesajınızı görmeme ihtimali yoktur. Hatun güzelleştikçe mesajınıza cevap verme aralığı artar. Bu klasik bir shit testir ve “eğer neden cevap atmıyorsun” gibi bir mesajla yoklarsanız en içten bağırışınızla hatuna “BEN ALTERNATIFSIZ BİR ABAZANIM” diye bağırırsınız.)

Onunla Çarşamba karşılaştım ve ne kadar yorgun göründüğü ve makyaj yapmamış olması ile ilgili ona takıldım. Takılmak güzel kızlarla ilişkiye girdiğinizde mutlaka yapmanız gereken birşey. Güzel kadınlar, cennetten düşmüş bir melek gibi  davranılmaya o kadar alışmışlardır ki, sırf güzeller diye kıçlarını yalamayan bir erkekle karşılaşmak ruhlarında bir kıvılcım çakmasına neden olur. Yanında fazla durmadım, ertesi gün beraber çalışacağımızı teyit ettim sadece. Bütün spor boyunca onun güzelliğini görmezden geldim, sadece küçük bir kino (Red Pill Camiasında ufak dokunuş demek) yaptım, çok abazan görünmeden. Bunu da şöyle yaptım : Elinin boyutunu ölçerek standart mı, kadınlar için olan barbell mi kullanmasını anlama bahanesi ile elini elime koydum. Fiziğini kontol etmek için önümde bir döndürdüm ve ne kadar sert olduklarını anlama bahanesi ile karın kaslarına vurdum. Kıkırdadı ve bunun hoşuna gittiği belli idi. Sonra hareketleri “kaytarmadan” doğru yapmasına yardım bahanesi ile de dokundum birkaç kere. Tüm dokunuşlarım cesurcaydı. Dokunmak inanılmaz güçlü birşey ve ben de kendine güvenen bir erkek olarak kendimi kanıtladığım için beklemediği birşey değildi.

Sporun sonuna doğru onu jakuziye davet ettim. Maalesef yanında elbisesi yoktu. Ben de onu yemek yemeye davet ettim. Zaten daha önceden onu daireme çağırıp lezzetli bir spor sonrası yemeği yapma konusunda planımı yapmıştım. Evimle gurur duyuyorum, birçok erkek evimin standart “erkek mağarası” olmamasını çok takdir ediyor (olgunluk ve değer göstergesi). Muhabbet ettik ve ben ona, Country Müzik sevmesine rağmen Pulp Fiction gibi klasikleri bilmediği için takıldım. Bana netflixte bir seriyi izleyip izlemediğimi sordu, izlemediğimi söyleyince de mutlaka izlememiz gerektiğini söyledi. Pis pis sırıtıp kendi kendime “kendini kolay kadınmış gibi göstermeden benimle sikişmesi için uygun bir bahaneye ihtiyacı var.”

Son Dakika Direnci (SDD), bu kızla çok GERÇEKTİ. En az 10 kere 2 ileri 1 geri adım atmam gerekti. Sonunda SDD’sini kırmayı başardım ve konuyu sekse getirdim. Sadece onu azdıracağını bilerek seks ile ilgili her çeşit soru sordum. “Seks yaptığın en çılgın yer neresi idi? Hangi pozisyonu seversin, fantazin var mı, hiç bağlandın mı? ben saç çekip boğar gibi yapmaya bayılırım, sen de sert seksten hoşlanırsın değil mi?”  Aklıma gelen herşeyi sordum. Bu benim onu kaşıklamam ve göğüslerini okşamaya başlamam ile sonuçlandı. Hatunlar sizi her reddettiğinde sizin bunu bertaraf edebilmenizle daha da azarlar. Tek istedikleri SDDlerini bertaraf edebilmeniz. Bana inanın. Eğer bir kız bu konuda ciddileşirse ve yaptığınızı yüzünüze vurursa, o işi hemen orda bitirip kıçına tekmeyi basın. SDDyi toptan yıkmanın en iyi yolu, kızın elini alıp sikinize koymaktır AMA TABİİ BU ANCAK ÖPÜŞÜP, SEVİŞMEYE BAŞLADIKTAN SONRA YAPILMALI! Bu hareket bana çok sayıda s-kapanış (sikiş-kapanış / fuck – close) olarak geri döndü.

Tahmin edebileceğiniz gibi sonrasında yükümü şimdiye kadar yaptığım en hızlı şekilde boşalttım. Burada önemli olan ise süreci sahiplenmem idi.

Yeni bir tabağım oldu.

Kıssadan Hisse :

Ağırlık kaldırın, ağır kaldırın.

Sosyal olun. Her yerde yaklaşın, hoşunuza giden biri varsa gidin yaklaşın. Beklemeyin.

Bir kız ilk yaklaşmanızda size pas vermezse hemen savunmaya geçip kapanmayın. Bundan etkilenmeyin ve ne olursa olsun sizin çerçevenizi test etmeye ihtiyacı olduğunu unutmayın. Testi mutlulukla kabul edin. Meydan okumanın tadını çıkarın.

Kino, kino, kino. Rahat dokunuş sandığınızdan daha güçlü birşey. Davranış, kelimelerden daha güçlüdür.

Kızın güzelliğinden kesinlikle etkilenmeyin.

Kızları gururla götüreceğiniz bir “zevk malikaneniz” olsun.

SDD en iyi iki ileri bir geri şeklinde aşılır.

Sadece GERÇEK alfalar yüklerini 11 saniyede boşaltır (Erkek Adam Notu : Eleman erken boşalmaya alfa kılıfı biçmeye çalışıyor :D)

(*) ASD – Anti-slut defense

(**) Hamster, İngilizce argoda rasyonalizasyon makinesi anlamında kullanılıyor. Bizde kıvırmak anlamına gelen işi icraa eden tarafımız.

Çeviri : First night f-close on my gym crush

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

5 thoughts on “Saha Raporu – Gym güzeli ile ilk gecede s-kapanışı”

  1. Takilmaktan kasit satasmak degil. Kucuk kiz kardesini kizdiriyormus gibi hafif komedi soslu alaycilik. Kufur erkegi sosyal statu piramidinde en dibe isinlar, flortte isi ne anlamadim.

   1. dobra konuşmaktan bahsediyorum özellikle buradaki kızların çoğu bundan hoşlanıyor ona küfür etmemizden bahsetmiyorum tabi olaylar ve durumsal olarak bazen dobra konuşmak gerekiyor ben öyleyim mesela dozunda kullanırım. Ayrıca yazıda dikkatimi çekti savaş lordu gibi hatun kaldırmak yazısını çeviri yapıp paylaşırsanız yararlı olabilir teşekkürler.

    u/MikeHaines’in HOW TO GET LAID LIKE A WARLORD

    1. Hocam nasil hoslanmasinlar, “nadide bir cicegi, gokten inmis bir melegi” kaciracagim korkusu ile kic yalayan erkek yiginina karsi kizin ne dusundugunu sikine takmadigi icin dobra konusan adamdan kadin hoslanir tabii. Ama kadinlar uzun sureli rasyonel konusmadan hem anlamaz hem de hoslanmazlar.

     Evet o yaziyi cevirmek istiyorum. Bu gym saha raporunda en hosuma giden bolum adamin resting bitch face’i ele alis sekliydi. “Kari bana guldu demek ki beni seviyor” sapsalliginin dolu dizgin oldugu memlekette savunma olarak Turk kadininin yaklasmada tepkisi hemen her zaman resting bitch facedir. Buna takilip kalan cok genc var. O yazida da bunla ilgili ve bununla ilgili oldukca iyi bilgiler var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *