Saha Raporu – 50 öpücük bir la pompa

Hatunla internette tanıştık. Kısa bir yazışmadan sonra bir yerlerde ikimiz de müsait olunca buluşmak üzere anlaştık. Normalde 30 yaş üstü hatunlarla pek takılmam ama bana spor olarak direk dansı tercih ettiğini söyleyince ilgimi çekti ve numaralarımızı aldık.

Aradan 20-25 gün geçmişti ve bir anda aklıma geldi ve yazdım.  Hatun yakında olduğunu ve kısa da olsa goruşebilecegimizi söyledi. 15 dakika sonra anlaştığımız yere geldim. Karşımda dudakları hafif silikonlu, sarışın bir bomba vardı. Hiç istifimi bozmadan selamlaştık ve içeri geçtik.

Hemen alfa erkek pozunu alıp hatunun yanına oturdum. Birkaç dakikaya kalmaz ellerim omuzlarında idi. Güzelliğini çok övüyordu, belli ki uyduları çok iltifat ediyordu. Ben ise hergün gördüğüm birşey bu havasında takılmaya devam ettim. Çok güzel yemek yaptığımı ve onun içinde özel birşeyler hazırlayabileceğimi söyledim. Eğer  beğenirse karşılığında özel bir dans istediğimi söyledim. Evine bırakırken dudaklarının tadına baktım.
Anlaştığımız gün öncesi bana beni hiç tanımadığını ve bende kalamayacağını söyledi. Ama ikna ettim bu akşam görüşelim dedi. Ben de bu akşam başka planlarım var deyip reddettim. Gece bana gece klubünde olduğunu ve istersem gelip biraz takıldıktan sonra bana gidebileceğimizi söyledi  bende bunda bir “beta oder”  durumu gördüğüm için whatsapp mesajını okuyup cevap vermedim. Ertesi gün goruşmemize 2 saat kala türlü bahaneler uydurup bana gelmeyi reddetti. Ben de ona açıkça “yeterince kadınım var, senin olgun bir kadın olduğunu ve daha derin bir ilişki kurabiliriz diye düşünmüştüm ” dedim. O da hadi sinemaya gidelim dedi. Yine tavrımı koydum, “senin istediğin seyleri yapmak zorunda değilim. Eğer gerçek bir erkekle olmak istiyorsan kuralları ben koyarım” dedim. Hatun mesajlarımı çok uzun aralıklarla okuyor ve okuduktan sonrada biraz daha bekleyip cevap veriyordu. Son mesajımın üzerinden 1 saat geçmişti artık başka alternatiflerle plan kurmaya baslamışken bana sex shop ürünü omuz askılarını aşağı indirdiği bir hizmetçi kıyafetiyle fotoğraf gönderip ona yakışıp yakışmadığını sordu ve ekledi “çok rahat bir elbise, tenime değmesinden çok haz aldığım bir kumaşı var”. Ben de “eh işte fena değil” diye cevap verdim. Zoruna gitmiş olacak ki üzgün  smile lar atmaya başladı ve “demek beğenmedin” dedi. Ben de ” bana tam boy fotoğraf gönder, bu şekilde gözüm yanlış yerlere kayıyor” dedim ve en sevdiğim şeytan smilemi gönderdim. Oda “evet galiba elbiseyi gölgeledim”dedi. Daha sonra telefonda biraz konuştuk. Ben çerçevemi ona kabul ettirmeye kararlıydım. Bu tür hatunlar için burada Türklerin yarattığı bir deyim var: “yedir-içir dobriy vecer (iyi aksamlar) . Ceza oyununu seçtim.  Bana “kızgınlığın geçti mi?” Diye sorunca ben de ” sana ceza kestim, ödersen affederim. Cezan bana 50 öpücük.. ” hoşuna gitti. “Nereyi öpecegimi kendim mi seçeceğim?” Diye sordu ve ekledi “eğer 50 defa seni farklı yerlerinden öpersem bu gece sinemada bitmez”. Ama şartımı kabul etti.

Arabaya biner binmez dudağına öpücüğü kondurup.”kaldı 49″ dedim ve bütün film boyunca saydım. Film çıkışı bana gidiyoruz diye emri-vaki yaptım. Yine biraz mırıldadı ama ben yolu kendi evime doğru cevirdim. Kararlılığımı görünce itirazı kesti. Ve şart saymaya başladı. Ben de sadece bakıp sinsice bir gülüş attim :).

Eve varınca hemen dudaklarına yapıştım ve kucaklayıp yatağa görürdüm. Hatun tam bir porno yıldızı gibiydi. Dik, sert ve iri göğüsler(silikon sandım ama doğal olduğunu söyledi ve ameliyat izi yoktu ) incecik bir bel. Yuvarlak ve sert bir popo. Direk dansı yaptığı için geniş ve güçlü omuzlar ve harita gibi bir sırt. Sert ve uzun bir la pompa sırasında şarıl şarıl orgazm oldu. Pozisyon değiştirmek istediğini söyleyip ayağa kalktı ve ellerini duvara koyup arkasını döndü. Bende kalkıp poposuna bir şaplak attım ve “şimdilik bu sana yeter. Söz dinlemeyi öğrendiğinde seni ödüllendirecegim” dedim ve banyoya gittim. Şimdi iş seyahatindeyim ve hatun bana evdeki bütün fantazi koleksiyonunu tek tek fotoğraflayıp heyecanla bekliyor.

Yeni tabagima hoşgeldin diyin 🙂

Konuk Yazar : Ed

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

10 thoughts on “Saha Raporu – 50 öpücük bir la pompa”

 1. Ed teşekkürler saha raporu için. Başlık işini bana bıraktığın için umarım pişman olmazsın 😀

  Rusya veya Slav ülkeler ne benim ne de Hank’in pek tecrübesi olmayan yerler. Buralardan saha raporları çok ilgi çekici. Rus Kızlarla Türk Kızları arasında, o bölgelerde normal ilişkiye (para vermeden) biri olarak bir karşılaştırma yazısı da fena olmaz hani 🙂

  1. Basliga bayildim)) Tarrantino film afişleri gibi olmuş.

   Zaten uzaktan bakıldığında slav ülkelerinde kadınlar üzerimize atlıyor sanılıyor.. bu aralar is nedeniyle seyahatteyim ve akşamları çok vaktim olacak. Guzel bir karsilastirma hazirlamaya calisacagim..

   1. Ben bugün iş için Tayland’a gidiyorum. Asyalı kızlarla ilgili yazasım var. Senin karşılaştırman ile beraber, geniş bir coğrafyayı kapsamış oluruz 😀

 2. aga; 27 yaşında, ailesi ile yaşayan bir arkadaşım var aiehaiaiea . bi tavsiye istiyor sizlerden. ev olayını nasıl çözeceğim diyor. otel çok pahalı ve her kadın gelmek istemiyor. saygılar.

  1. Ağa insan 27 yaşında ailesi ile yaşamamalı 🙁 Bir numaralı sevişememe sebebi zaten o.

   Ha bu durumda yapacak şey, evi olan arkadaşların evlerine gitmektir kızla.

  1. Hocam satış veya danışmanlık işleri genelde gezmen gereken işlerdir. Ulusararası bir şirkette çalışırsan yurt dışında da çok gezersin.

 3. şu gecenin sonunda “sen de gelsene” (gel de hesabı öde) mesajına nasıl bir kontra yapmak lazım?

  hatun bir kız arkadaşıyla gece eğlenmeye gidiyor yiyiyor içiyor, saat olmuş 11, bana whatsapp’tan “sen de gelsene” diyor. Amacı belli, hesabı bana kitlemek, bir de kendisini ve arkadaşını evlerine bıraktırmak… Bir bahane uydurdum gitmedim. Şimdi bu mesaja karşılık nasıl bir kontra çıkmak lazım? Açık açık “ben eğlendim, sen gel hesabı öde diyorsun yani?” mi demek gerekir? Ya da dolaylı yoldan mı bir kontra çıkmak lazım? Tavsiye…

  1. Gitmemek ile cevap vermişsin zaten.Neden bir de ekstra şeyler yazasın ki? Aranızdaki ilişkiyi devam ettirmek mi? Seni yörüngeye oturtmaya çalıştığını düşündüğün kadınla ne kadar az iletişim kurarsan o kadar iyi.

  2. Ben genelde öyle durumlarda mesajı okuyup cevap vermiyorum. Özellikle whatsapp ta okuduğunu belli ediyor olması ekstra güzel. Çünkü okuyup cevap vermemen hatuna “siklemiyorum seni” havası veriyor. Zaten hatun seni birdaha aramasa bile senin next yapman sana özgüven katıyor. Ama çoğunlukla geri dönüş alırsın. Geri donusteki shit testide geçtin mi tamamdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *