Cinsel pazar değerini yükseltmek – Kiloları düşürerek

Aşağıdaki fotoğraf serisi, şişmanlığın kadının cinsel pazar değerini nasıl alaşağı ettiğinin bir kanıtı. Kızımız oldukça şişman olan (197 pounds yaklaşık 90 kilo) ve en fazla HB 4 diyebileceğiniz halinden istikrarlı bir şekilde zayıflayarak 56 kiloya düşüyor ve gerçek bir HB 7.5 güzele dönüşüyor.

 

Bu fotoyu neden paylaştık? Şunun için : Kadına tapan, feminen ve çekingen bir beta erkek, bir kadına yukarıdaki fotoğraflardaki 194 poundluk hatun nasıl görünüyorsa öyle görünür. Dış görünümü bile kurtarmaz. Bu erkeğin oyun (öğrenilmiş karizma) edinmesi + kas yapması + giyimine özen göstermesi +  ise, bu kızın 34 kilo vermesi gibidir. Oyun özellikle zaman alır, öğrenme sürecinin ilk yarısında ilerleme olsa da çekicilik ve kadınlarla başarı pek artmaz ama azimli bir çaba ile yolun sonunda erkek bir kadına, yukarıdaki kızıl saçlı ve kırmızı elbiseli hatun nasıl görünüyorsa öyle görünecektir.

İnternette bu tür transformasyonların erkek versiyonları da var ama erkekte CPD sadece kaslara bağlı değil fakat bu transformasyonları dökümante edenler genelde hep kas kısmına odaklanıyor. Aşağıdaki eleman gibi. Şu transformasyon için tek ihtiyacınız olan şey azim, niyet ve çok çalışmak. Ne para lazım, ne kadın ilgisi ne de destek. Sağlam bir rahip modu, tek ihtiyacınız olan şey.

Not : Oyununuz, statünüz ve nüfusunuz varsa soldaki halde bile oyunsuz ama sağdaki gibi vücutlu bir elemandan daha fazla kız tavlarsınız …

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

7 thoughts on “Cinsel pazar değerini yükseltmek – Kiloları düşürerek”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *