Sevgilim bana karşı saygısız

Kırmızı hapı yutup betalıktan yeni uyanan erkeklerin en çok sordukları soru da kız arkadaşlarını bu yeni farkındalıkta nasıl idare edecekleri.

“Kız arkadaşım bana saygısız davranıyor / davranmaya başladı, ne yapmalıyım?”

“Kızı karşıma alıp, ‘senden beklediğim saygıyı gördüğümü düşünmüyorum ve bu beni çok rahatsız ediyor’ mu diyeyim?”

Nein nein nein! Acındırma senaryosu asla işe yaramaz, eğer süzük gözlü bir yavru köpek değilsen. Bu kadının seni daha da fazla küçümsemesine neden olur.

“‘Bu saçmalığa hemen son ver. Ya bana saygı göster ya da bu iş burda biter’ mi desem?”

Bu saçmalığa son ver ya da bunun gibi birşey demen doğru ama orda durman lazım. Bir şeyi neden istediğini söylediğinde, isteğinin etkisi azalır. Bir kıza “bana saygı göstermene ihtiyacım var” demen (ki nasıl söylersen söyle böyle anlaşılır) neredeyse bebek gibi zırlamaktır. Eğer saygı gösterilmesini sözel olarak soruyorsan, saygıyı haketmiyorsun demektir ve zaten bu yüzden de saygı görmüyorsundur.

Saygı, bir erkeğin kazandığı birşeydir, sorarak aldığı ya da kızı “ya saygı ya ben” diye seçime zorlayarak elde ettiği birşey değildir. Bu nedenle de kıza bunu sözel olarak sorarsanız, kızın size saygısı daha da azalır. Aslına bakarsanız kız belki de size saygısını kaybettiğinin farkında bile değildir ve bunu konu ederek kızın bilinçaltında giden bir olayı ona da farkettirip daha da hızlandırabilirsiniz.

(Ara not : Feminen kültürün erkekleri betalaştırma propogandasının en önemli ayaklarından birisi, erkeklere isteklerini ve dertlerini açık açık kadınlarıyla konuşarak, pazarlık ederek elde edebilecekleri dolmasını yedirmektir. İlişkilerde açık iletişim bir yalandır.)

Peki abi ne yapacağız?

Öncelikle bu durumu konu etmiyoruz. Dedik ya, saygısızlığını söze vurup, bunu onaylayıp onun sizin kadın saygısı dilenen bir erkek olarak saygıyı haketmediğinizi düşünmesini sağlamak yapılacak şey değil.

Bunun yerine kızın size saygısızlık yaptığı zamanlara kızı tolere etmemeniz. “Böyle davranmayı kes” demeniz ve buna devam ediyorsa da elinizde ise kızı postalamanız elinizde değilse kendinizi hemen kızın yanından postalamanız yeterli. Asla nedenini açıklamadan (bana saygı göster diye dilenmeden).

Eğer kız saygısızlığı son zamanlarda kendinizi salıp bir beta gibi davrandığınız için shit test olarak yapıyorsa, kıza o anki davranışını tolere etmeyeceğinizi söylemek ve kızı azarlamak, kız eğer devam ediyorsa kızı bırakıp gitmek yeterli olacaktır. Muhtemelen hatun size geri gelecek ve özür dileyecektir (üstüne bir de barışma seksi olur ki tadından yenmez).

Eğer hatun size cidden geri dönüşsüz olarak ilgisini yitirmiş ise kız size geri gelmeyecektir ve bu ilişki orada biter. Kazan – kazan durumu, sizinle ilişkiye devam etmemesi kendi hayrına olan kız da kazanır, maskülin özsaygınızı muhafaza ederek ilişkiyi bitiren taraf olan siz de.

Tabii bu kısa dönemli çözüm. Aslında yapmanız gereken bu duruma düşme ihtimalinizi azaltmak. Kadının hayalgücünü kendi ilişki cephaneliğinizdeki en önemli silah olarak kullanmayı öğrenin.

NOT : Bazı kadınlar, sürekli dominantlık gerektirir ve arkanızı döndünüz mü size boynuz takabilecek kapasitededir. Bu hatunlar günlük disiplin dozajını kaçırdınız mı anında size saygısız davranmaya başlar. Eğer bu tür bir hatunla beraber iseniz, oyunu falan unutun, hatunu zaman kaybetmeden terk edin ve fuck buddy olarak bile tutmayın.

NOT 2 : Rütbe demiş iken, bazı saygısızlıklar vardır, kadın tarafından yapıldığı an o ilişki biter (bitmelidir). Bakınız Seks Ve İlişkilerin Temel İlkesi II

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

4 thoughts on “Sevgilim bana karşı saygısız”

   1. Belki de ‘kızgınlık’ safhası bu sebeple alakalıdır 🙂

    Yemin ediyorum şu NEXT olayı o kadar güzel bir şeymiş ki, önceden en basitinden Tinder’dan eşleştiğim birinden cevap alamayınca için için üzülüyordum. Şimdi NEXT eyliyorum ve kafam muazzam rahat. Önceden ‘ula unmatch etmiyim, belki bi gün cevap verir’ (ki genelde 7.5 ve üzeri kızlar için düşünürdüm bunu) kaygısı yaşamadan LAAPS diye basıyorum ve oldukça iyi hissettiriyor, bolluk zihniyeti güzel şey. Bu en basit örnek tabi 🙂

    1. Tinder’da eşleşilen ve mesajlaşılan kızların üçte ikisi unmatch hakediyor. Türkiye’de en azından durum bu. Bunların bir kısmı aşırı sıkıcı olmalarından diğerleri de hak sanısı içinde ve saygısız olmalarından unmatch edilebilirler. Hak sanısı özellikle çok kötü bir problem.

     NOT : Profilinde “beni sola atacak adamın alnını karışlarım” yazan hatunu otomatik olarak sola atmayan erkek bizden değildir 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *