Bekaret

Bekaret ile ilgili yazmam çok istendi. Bu konuya pek girmedim zira ben kişisel olarak önemsemiyorum.  Bekareti önemseyenlere sözüm yok ama ben bunun sizi hipergamiden koruyacak bir gücü kalmadığını düşünüyorum. Nedenini anlatayım.

Bekaret ve namus konularının geleneksel toplumda neden bu kadar önemli olduğunu anlamak çok zor değil. Daha 30 yıl öncesine kadar on binlerce yıl, bir erkeğin, kadınından doğan çocuğunun kendinden olup olmadığını gerçekten bilmesinin hiçbir yolu yoktu (kadın hızını alamayıp başka ırktan birinden hamile kalmadığı sürece). Hipergami ve adet döngüsünün alfa dönemi gibi “tehlikeler”e karşı, kadınlar üzerinde oldukça sıkı uygulanan “bakaret” ve “namus” kodları konulmuşa benziyor. Yani kadını baba evinden bakire almak, sonra namus kodları ile çevirmek, başkasının çocuğunu yetiştirmemek için önlemler.

(Bakın bu nedenle de feministler ne derse desin, kadınlar ile erkeklerin aldatması arasında fark var. Erkeğin aldatması iyi birşey demeye çalışmıyorum, ama erkek aldatsa da kadın yine çocuğunun kendinden olduğuna emin, ama erkeklerin böyle bir lüksü yok).

Bekaret konusunda şöyle bir varsayım var: bakire kadın, alfa dulun ya da 30una kadar her haltı yiyip sonra evlenmek isteyen kadının zıttır. Bu nedenle de eğer kızı bakire alırsak, hipergamiden korunuruz. Ben bunun yanlış bir varsayım olduğunu düşünüyorum. Bu düşünce, erkeklerin üzerine kabus gibi çöken “beni böyle anam gibi seven bir kadın bulayım, hayat boyu onunla ideal ilişkimizde yan gelip yatayım” idealizminin kolaycılığı maalesef. Betalığın bir parçası.

Öncelikle şunu söyleyeyim : Benim gözlemlediğim çoğunlukla spesifik seviyede bir narsisizme sahip ve önüne gelenle yatma performansı gösteren kadınlar alfa dul olmaya meyilliler. Yoksa yanılıp şaşırıp bir kere bir alfayla yatmış bir kadının yüzde 100 alfa dul olacağını söyleyemezsin. İkincisi, 30una kadar her haltı yemiş kadın, Sceptico’nun da yazdığı gibi “sefam olsun” modeli sayıca çok partnere sahip, uzun dönemli ilişkileri beceremeyen, ekstrem denebilecek deneylerde bulunmuş (grup seks, tek gecelik ilişkiler, uyuşturucu, illegal aktiviteler vs)”. Yoksa kadın 20lerinde bekaretini kaybetmiş, uzun dönemli 3- 5 ilişkisi olmuş ise ona bu yaftayı yapıştıramazsınız.

Kırmızı hap camiasında son yıllarda, kadının cinsel partner sayısı ile evlilikteki mutluluğunu ve boşanma oranlarını gösteren iki yazı meşhur oldu. İlki 2014’te çıkan bir araştırmaya göre, kadınların cinsel partner sayısı arttıkça, evlilikte mutluluk oranları azalıyor. Bu araştırmalar çok kullanılıyor ama ben bu araştırmaların kullandıkları istatistik yöntemlerin sağlam olduğuna ikna olmadım.

Yanlış anlamayın. Evlenilecek kadın – evlenilmeyecek kadın ayrımı yok demiyorum. Bu ayrım bariz var ve buna çok iyi dikkat etmeniz lazım. Yine, kadının geçmiş cinsel partner sayısı önemsiz de demiyorum. Ara ara 20lerinin başında ve “ben muhtemelen senden daha fazla sayıda kişiyle” yatmışımdır diyen, örneğin 22 – 23 yaşında 40 erkekler yatmış kadınlarla karşılaşıyorum (*) ki bunu övünerek anlatıyorlar. Bunlarla evlenecek mericin vay haline.  Alfa dul ve geçmişindeki seks hayatı gözlerine 1000 Yarrak Bakışı olarak düşmüş hatun sayısı hızla artıyor, bu gerçeği de gözardı etmiyorum hatta bu blogda bu konuda bolca uyarı da var.

Ama bekaret artık çok yanıltıcı bir kriter. Şöyle ki :

Çok tecrübesiz ve genç bir kızla evleneyim de kafam rahat etsin diyen çok erkek var. Fakat bu erkekler, kızın artık 21. yüzyılın internet çağında yaşadığımızı, evlendikten sonra kızın gözünün açılıp (televizyon tek başına bunu yapmaya yeter), “ben hayatımı yaşamadan evliliğe kapandım” deme tehlikesini es geçiyorlar. Yani bekaret artık diğer tüm ayakları yıkılmış bir sosyal kültürün kalan tek ayağı ise, ona pek güvenmeyin derim.

Günümüzde erkeklerin feminen beyin yıkaması o kadar güçlü ki,içindeki betayı öldüremeyen bir erkeğin bakire ya da tecrübesiz kızdan ciddi bir NAWALT / ONEitis yaratma tehlikesi var. Böyle bir erkek, en anne eliyle seçilmiş, en el değmemiş, en saf kadının içindeki hipergamiyi bile azdırır.

Bekaret konusunda birçok erkeğin şöyle bir varsayımı daha var: bakire olmayan kadın kaşardır, evlenilmeye müsait değildir.”Daha önceden erkek arkadaşları olmuş, kendi halinde yaşayan bazen uzun dönem bazen kısa dönem ilişkisi olan ama sorumluluk bilinciyle hareket eden, mutluluğu arayan, özetle aslında “kaşar” olmayan ama geleneksel kuralları pek sallamayan kadınları” evlilik materyali değil diye es geçemezsiniz. Kriterini böyle ayarlayan bir erkek, bu devirde partner havuzunu ciddi oranda daraltır ve sonunda istemediği halde yalnız kalabilir.

Ve başında dediğim gibi, namus  ve bekaret, erkeğin doğan çocuğun kendinden olmasına emin olması için var. Ama toplumun bu kadar dinamik olduğu ve kadın – erkek sosyal / iş ortamlarının birbirine karıştığı bu zamanda işler daha karmaşık. Kısacası, yıl 2017 olmuşken, sizin maskülin ve oyunu olan, ilişkisini aktif olarak yöneten ve dominant bir erkek olmanıza bir alternatif yok.

(*) Burada komik ama ciddi anlamda geçerli bir kriter var : makaslı yarrak platformu. Bir kadının beraber olduğu erkek sayısını, 15 cm ile (ortalama penis boyu diyelim :p) çarpıyorsunuz. Eğer makaslı platformla hesaplanan  yüksekliğe çıkıp beton zemine atlarsanız ciddi şekilde yaralanma veya ölme tehlikeniz varsa, o kadından uzak durun. Örneğin 5 erkekle birlikte olmuş kadın için bu sayı 75 cm. Başka kriterlere bakarak karar verin. Ama 20 erkek, 3 metre eder! Yamulabilirsiniz! Uzak durun. 40 erkek. Ölürsünüz!

 

 

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

22 thoughts on “Bekaret”

 1. Güzel post. Çökmüş ve bitik evlilik kurumunun yağmayan ama gürleyen bir unsuru bekaret. Ahlakla ilgili de yazarsanız gayet güzel olur. Elinize sağlık.

 2. İyi bir yazı. Ve ben de ahlak konusunda yazılmasını istiyorum. Vicdan denen şey içeride duruyor. Onu ne yapayım bilmiyorum.

  Bu konuda profesyonel yardım gerekiyor.

 3. Çoğu erkek bu topraklarda yanlış dini eğitim ile büyütüldüğünden ve sokak kültüründen dolayı bu konuyu önemsiyor. Dahası vicdan, ahlak konuları var.

  Tam bir çöplük, çöplük olmasa da darmadağın bir ev bizim beynimiz. Kodlamalarımız böyle. Vicdan dediğimiz şey süper ego, o da şekillendirilebiliyor oyun hamuru gibi ancak şimdiye kaskatı oldu çoğumuzunki. Bundan sonra haşlak su ile terbiye edilmedikçe çözülmeyecek gibi.

  Tristan gibi ben de yardıma ihtiyaç duyuyorum.

  Ayrıca İndex yeniden eskiye liste işi iyi olmuş.

 4. Bekaret konusunda artık elimizden fazla bir şey gelmez konuma geldik gelişen teknolojiyle beraber . Çünkü internette kısa bir araştırma yaparsanız görürsünüz ki “yapay kızlık zarı” isminde kapsüller satılıyor. Bu kapsüller kadın tarafından vajinaya yerleştirilip 15 dk sonra ilişkiye girdiğinde tıpkı bekaret kanına benzeyen boya ortaya çıkıyor. Yani gidipte geleneksel bir kızla bile evlenseniz eğer kız çok aşırı salak değilse erkeği kandırması çok basit. İnternette bu kapsülden kullanıp “hayatımı kurtardınız teşekkürler” diye yazan kadınlar dolu. Zaten tarih öncesinden beri kadınlar tarafından bu konuda çeşitli yöntemler geliştirilmiş ama biz erkekler fazla bilgi sahibi değiliz bu konularda. Eski tarihlerde de vajinanın içine sülük yerleştirip dokuyu tahriş etmek gibi yöntemler mevcutmuş mesela. Dolayısıyla aptal yerine konmak istemeyen bir erkeğin yapabileceği en iyi şey öncelikle şekle kanmamak, ikincisi ise hem kendini hem karşındaki kişiyi analiz edebilecek kadar felsefe, psikoloji ve bilimden dolayısıyla dünyadan haberdar olmak bu sayede de gerçekten sizi sevip değer veren, sadakat ve anlayış gösterecek güvenebileceğiniz birisini bulmak olmalı.

  1. Hocam erkeklerde o kadar salak olmasın artık ya. Gidip bir araştırsınlar ne var ne yok hatta geçmişiyle ilgili küçük bir bilgi bile işlerine yarayabilir. Bodosloma olarak kıza güvenirsek tabiki duvara toslarız.

  2. Kardeşim Türkiye’de din ve inanç konuları, çoğu kişinin yumuşak karnı. Buraya oynayarak, çok zengin olabilir, istediklerine sahip olabilir hatta cumhurbaşkanı olup, ülkeyi demir yumrukla bile yönetebilirsin. Kadınlar da karşısındaki adamları buna göre tartıp, nabzına göre şerbet veriyor. “Kan mı görmek istiyor? Tamam, kabul” deyip geçiyor. Geçen yaz evli bir kadınla görüşüyordum. Dışardan da dört dörtlük, “evlenilecek” bir hatundu. Tüm çevresi, sağı solu, kadına içi geçerek bakıyordu. Hatta bekar sanıp, oğluna, torununa isteyenler oluyordu. Gelin görün ki, zamanında yaptığımız sohbetler ve bana gönderdiği fotoğrafları görseniz, diliniz götünüze girerdi, o kadar diyorum. O yüzden ufak ufak yemleyip, verdikleri tepkileri gözlemek iyidir. Kendisi müthiş bir oyuncu olabilir, ama beden dili yalan söylemez. Benim bekaretle ilgili yazı istememin sebebi, bir arkadaşın da bahsettiği gibi kadınların bunun üzerinden maneviyata oynayıp, pazarlık yapmaları. Ayrıca ilişki sürecinde de bunun süregelen etkileri de dahil. Ben muhafazakar bir ailede değilim, yaşadığım yer muhafazakar. Günümüzde “evlenmeden olmaz” muhabbeti de çok ağır bir shit testtir.

   Masumiyeti, güzelliği ve hanımlığıyla dibinizi düşüren hatunların kapalı kapılar ardında en hardcore şeyleri yaptığını unutmayın. Bir düşünürün bir sözü vardı: “Kim bişeyden çok fazla bahsediyorsa, onda o yoktur” gibi bişeydi.

   “Kadınların skoru 3 ile çarpıp, erkeklerinkini 3 ile bölün” muhabbeti esasında doğruluk payı içeriyor. Etrafta öyle çok fazla götçü hatun var ki, bilseniz şaşarsınız.

  3. “Bekareti önemsiyenlere sözüm yok” demem senin gibi düşünenler için. Ama kızın kendini kocasına saklaması, artık herşeyin daha açık olduğu bir dünyada “geçmişim gelecekte yapacaklarımın teminatıdır” olayı azaldı. Eğer siz meriç olursanız bakire kızın bile tokatını yersiniz.

    1. Yani Türkiyede yaşıyoruz. Erkek kendine göre nedenlerle ya da dini inanç gereği ister bir şey diyemem. Bir kadın kendimi kocama saklıyorum diye bakire kalıyorsa bu riski azaltabilir ama çevre baskısından böyle deyip sonradan çiçek gibi açılacaktan nasıl korunulur yine soru işareti.

     1. Ama şimdi yorumları okudum da arkadaşlar yazınca bu zar diktirme ve yapay kan aklıma geldi. Cidden bekaretin artık pratik değeri kalmadı.

      Hatta şimdi aklıma daha neler neler geldi. Ortadoğulu kızların avrupada neden anal queen diye anıldığı geldi 🙁 Geçmişte ben kendimi kocama saklıyorum diye sadece oral seks yapanı aklıma geldi 😮

      Devir fena değişti.

     2. Hocam şimdi doğru diyorsunuz erkekte bütün denemeleri yaptıktan sonra hani istiyor.Bakire olupta 17-18 inde meme fotoları atan kızları bende gördüm ama onlar küçük testlerle bile elenebiliyor. Şöyle ki ilerde bakire vsvs geçmişini size temiz diye yutturmaya çalışan oyuncu bir hatun çıktı diyelim siz bu hatunu kendi cpdnizin üzerinde güvendiğiniz bir erkekle sınarsanız az çok ele verir zaten kendini. Ben mesela ilerde beraber oalcağım kızı ne kadar bakireyim, şöyleyim, böyleyim elime erkek kedi patisi deymedi dese bile bana en yakın olan yada bende yüksek cpdli bir kardeşimle test yaptırıcam.Kızın zayıf noktalarını vericem ve kızı kendisine çekmesini isteyeceğim. Erkek Adam hocamızdan öğrediğim bir şey var sa kızlar opsiyonları çok olduğu için alfa erkeklere ilişki sırasında bile şans verebilir. İşte kız yemi yutarda eskilere dair şeyler ”benden gizli” olarak yürütüp yapmaya çalışırsa zate en mal olduğu belli olur. Kızların shit testine karşı bende kafamda böyle bir eleme sistemi yaptım.Biraz saykoluk içeriyor ama kızların en zayıf noktalarından biriyle onları ağa takma işi olarak düşünüyorum 😀

 5. Hocam yazdıklarınıza katılıyorum ama ilk defa bir karşı fikir sunmak isterim. Ben bekareti doğan çoçuklar benimmi acaba sorusundan çok kızın geçmişte hipergamisini nasıl kontrol ettiğini, geleneklere göreneklere bağlımı olduğunu, irade sahibi bir karaktermi olduğunu düşünerek karar veriyorum. Mesela bir örnek vereyim. Bir kız düşünelim ve bu kız 17 sinde bir erkeğe aşık olsun.(aşk yok blyrm söz gelimi :D) Sonra bu kızımız bu erkekle ciddi bir ilişkiye girsin ama uni hayatında bu erkekten ayrılmak zorunda kalsın.(ya meslek yüzünden yada aile vs şeyler yüzünden mecburi kasın). Kız 20lerine gelince başka bir erkekle karşılaşsın hatta alfa bir erkek olsun ve bu erkekle evlensin.Şimdi hocam burda şöyle bir sıkıntı var birincisi o erkek o kızın kendini sevdiğini hiçbir zaman anlayamıyacak.(geçmişteki erkeği varsayarsak) ikincisi sadece kaynak ve çoçuk üzerinden erkeği sevmiyeceği için (alfa erkekle karşılaştı ya) ona karşı arzusu olduğu için evlenecek ama bu geçmişte fırsat olsaydı ilk olan erkekle evlenmeyeceği anlamına gelmiyor.
  Kızların bekaret konusunu evlenecekleri erkeklere hediye edecekleri bir lütuf olarak görüyorum. Bir kız bir erkekle vücudunu kirletecekse sadece o erkek olmalı(tecavüz oalylarına hiç girmeyeceem ondada savunmam var ama baya uzun olur) . Düşünsenize bu dünya süresi boyunca sadece sizin olacak bir vucüt.Tek bağlılığı size ve geçmişte acaba gangbang yapmışmıdır diye düşünmüyorsunuz bile 😀
  Hipergami konusuna gelecek olursak bekareti hipergamiyi azaltmasından çok dahada arttırdığına inanıyorum.Çünkü kız ne kadar vücudunu değere bindirirse seçeceği erkek bir o kadar yüksek cpd taşımak zorunda. Ama burda kastettiğim işinin hakkını vermiş alfa bir erkeğin buna layık olması.Tabii erkekler yapsın kızlar yapmasın sonrada yapmayan kızları kafalasınlar demiyorum ama bir insanda ne özellik istiyorsak kendimizdede az çok özellikleri barındırmalıyız. Bence bir insan onetious hastalığını keşfeder ve ondan uzak durmaya çalışırsa ilerde ne kadar bunu yapmak istesede kendini dizginler gibime geliyor. Yada ben bu konuda aşırı takıntılıyımdır bilmiyorum 😀

  Güzel bir posttu doyurucu açıklamalar ve sağlam bir perspektifiniz var hocam teşekkürler…

 6. @BayDooku kardeşim yöntemin sıkıntılı olabilir, başka yöntemlere odaklan bence:) sonra bi de bakmışsın ki, cpdsi yüksek arkadaşının pezevengi oluvermişsin, arada çok ince bi çizgi var. sırf hatunun shit testlerinden geçebilmek veya hatunla olup olmayacağını sınamak için böyle bişeyi yapma. otomatik olarak kendini oyun dışı bırakıp, bacağına sıkmış olursun. cpdsi yüksek arkadaşın senin çeşnicibaşın mı ki birlikte olacağın kızı onunla sınıyorsun? erkekadam burada tabak çevirme yanlısı. ben mgtow olduğum için gözlemliyorum sadece. benim kendi düşüncem böyle. tabağını kendin çevirmeye bak. sadece bu konular için değil, herhangi bişey için de geçerlidir: mecbur kalma kimseye. kendi işini kendin gör. başkalarını karıştırma. kızdan yanlış bir sinyal aldığında yapman gereken belli: nextnextnextnext. tabii her daim olacak diye bir kaidesi yok; o yüzden boş zamanını da gelişimine ayır. ben ekseriyetle yaratıcılığımı kullanıyorum. bol şans kardeşim:)

 7. Konuyla pek alakalı gözükmeyebilir ama hatırlayacaksınızdır ki 2014 senesinde Amerika da yaşanan bir olay vardı hani şu 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Elliott Rodger isimli bakir ergenin kızlardan ilgi göremediği için dellenmesi ve youtube a yüklediği videolarda“kendisiyle yatmayan sarışın orospulardan” ve “herkes eğlenirken yalnızlık içinde çürüdüğü bu dünyadan” öç alacağım diyerek 7 kişiyi öldürmesi, ardından polis tarafından vurulmasıyla sonuçlanan olay, hatırlamayan veya bilmeyenler için;
  http://www.5harfliler.com/internette-aclik-oyunlari-elliott-rodger-ve-kadin-nefreti-2/

  Bu olay bugün işten eve dönerken aklıma geldi bu elemanın olayı çok ilginç o yüzden “case study ” olabileceğini düşündüğümden paylaşmak istedim.

 8. Bekaret konusu bir yana, bu kınuyla ilgili bahsedilen şey, Hipergami’den kurtulmak değil, hayatına daha az partneri girmiş bir kadının daha az yara almış olması ihtimalidir. muhtemelen bu niyetle yazmadınız, fakat; bulunduğumuz çizgide ttavizkar olmamak gerekir. sonra bir de bakmışız sadece düşündüğümüz şey adına herşey gitmiş içi boşaltılmış bir etiket kalmış. herkes bekarette bekaret diye tuttursun demiyorumi fakat, bütün ideoloji ve düşünce yapılar sistem tarafından eğilip-bükülüp içi boşalttılmıştır. dediğim gibi yazan arkadaşa bir kastım yok bilakis, site admin’i onca emek vermiş, muhtemelen hepimizin keyifle okuduğu yazılar paylaşmış o ayrı.

 9. Bakire dediğimiz kızlar içindeki her türlü yiyişmeyi, sürtüşmeyi, blow-handjobları yapıp zarı patlattırmayan kızlar olduğunu da unutmamak gerek

  1. O tip bakire kadın aramıyoruz elbette gerçekten bakire olanı arıyoruz.

   Ayrıca kadınların tamamı öyle değil. Bu kadar da abartmayın. Milyonlarca kadının içerisinde bir tane bile mi yok Allah aşkına? Sorun bunu anlayabileceğimiz yöntem olmamasında. Bu konuda bir yazıya ihtiyacımız var Mahmut abi bekareti nasıl anlarız?

 10. Evlilik düşündüğüm kızın daha önceden 2-3 defa partneri olmuş.Bu ilişkileri uzun süreli.Kız 27 yaşında.2 yıldır beraberiz.Daha önceden geçmişini hiç kafaya takmazken iş ciddiye binince sürekli geçmişini düşünür oldum.Aklıma sürekli geçmişte olan ilişkileri pornografik şekilde aklıma geliyor.Modum kalmıyor,gün boyu salak gibi oluyorum.Acı çekiyorum bildiğiniz.Ne yapmalıyım bu durumda?Şimdiden böyleyse evlenince neler olur kim bilir bana.

  1. Senin kafandaki adamların ikilemine benim bir çözümüm yok. Kızın 2 – 3 partneri olmuşsa ve bunlar uzun süreli ise bu kızı kafanda kucaktan kucağa atlayan hatun seviyesine düşüren zihniyetten kurtulmaya bak. 2 yılda hatunun ne olduğunu anlayabilmen lazımdı. Başka kırmızı alarm var mı yok mu?

   KH içinde bakire olmayan hatunla ciddi ilişki düşünen erkeği “başkasının attırdığını ben mi alacağım” diye aşağılamaya çalışan adam çok. Kendilerine bol şans diliyorum. O ilerde bulacakları bakire meleklerinin giriş – çıkış harici attırmalı işler yapmadıklarına inanacak kadar saf iseler kendilerinin bu dünyada kazık yemeden yaşama şansları zor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *