Saha raporu – Çay 1.5 lira, gündüz oyunu paha biçilmez.

Yeni bir üniversite dönemi başlamıştı. 3 aylık bir yaz tatilinden sonra okuduğum şehre geldiğim de burada hiç takılacağım bir kız yoktu, 4 – 5 tane kadınla iletişim halindeydim fakat hepsi 600 km lik mesafede olan memleketimde kalmışlardı. Ben de saatin akşam 10 buçuk olmasına aldırmadan sokağa cıkıp set açmaya karar verdim.

Direk konuya girmek gerekirse 15 – 20 dakika boş boş dolandıktan sonra yanımdan 1.70 boylarında mini şortlu ve aşırı göğüs dekolteli 19 – 20 yaşlarında bir kız telefonla konuşurak geçti. Onu durdurup onunla sohbet başlatmak beni deli gibi heyecanlandırıyordu. Ama öylece gitmesine izin vermek tamamen salaklık olurdu, şansımı denemeliydim. Ve peşine takılıp takip etmeye başladım. ( daygame de yeterince tecrübeli olmayan arkadaşlara kesinlikle önermiyorum. 3 saniye kuralına uyun , zaman uzadıkça kendinizi manupule edip başarısız olma ihtimaliniz aşırı artıyor ) telefonu kapatmasını bekliyordum fakat kapatmıyordu. Yaklaşik 5 – 6 dakikalık takipten sonra tüm cesaretimi toplayarak açılışımı yaptım. Harika oynamalıydım, bu kızı kesinlikle kaçırmak istemiyordum.

Arkasından gelerek 45 derecelik açıyla bir anda önüne çıkıverdim. O anda yan tarafta bağlı bir köpek vardı. O havlamaya başlayınca ikimiz de çok korkmuştuk.

Ben: Korkma korkma bağlıymış.

Kız: Şaşkın bir ifadeyle yüzüme bakıyor. Telefondaki arkadaşına biraz bekle diyerek beni dinlemeye başlıyor.

Ben: Sen kesin sporla falan uğraşıyorsun bu ne hız cok hızlı yürüyorsun sana yetişmek için nefes nefese kaldım.

Kız: Evet besyoya hazırlanıyordum fakat kazanamadım. Neden bana yetişmeye çalışıyorsun?

Ben: Az önce yanımdan geçtin ve gözlerin bakışların o kadar anlamlıydı ki 2 saniyelik göz göze gelmemize ragmen beni etkilemeyi basardın.

Bütün bunlar calışılmış cümleler değil tamamen doğal, spontane o anda aklıma gelen seyler (ve tamamen yalan aslında göz göze falan gelmedik ehehe). Etkilenmiş gözüküyordu. 2 – 3 dakikalık sıradan ne okuyorsun, nerelisin tarzında konuşmadan sonra işi yoksa benimle bir kafeye gelmesini söyledim ( buradaki önemli nokta “gelir misin?” tarzında evet ya da hayır cevabı alabileceğiniz şekilde sorarak degil çünkü kadınlar insiyatif almayı bilmezler coğunlukla böyle sorular hayır cevabı ile sonuçlanır ).

Kafeye geldiğimizde 15 dakikalık bitmek bilmeyen shit testlere maruz kaldım. Bunlardan hatırladıklarım :

– özgüvenimi sorgulaması

– sokak ortasında bütün kadınlara aynı şekilde yaklaştığımı sorgulayan imalar

-ve en önemlisi koca göğüslerini masaya dayayarak aşırı derecede frikik veriyordu göğüsleri dekolteden fırlayacak gibiydi. Bu kesinlikle bir testtir. Asla ama asla gözünüz kaymamalıdır. Onun goğüslerine baktığınızı fark ederse oyun biter. Bütün çekiciliginiz yerle bir olur, Game over olursunuz .

Yarim saatlik instant date den sonra telefon numarasını alarak gece bitti. Ben de cok seksi bir kızı etkileyip numarasını almanın sevinciyle evime gitmiş oldum hem de sadece 1.5 tl cay parasi odeyerek.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Epavar Man

Erkek Adam sitesinin, genç ve dinamik daygame icraacısı.

18 thoughts on “Saha raporu – Çay 1.5 lira, gündüz oyunu paha biçilmez.”

 1. Epavarma hoş geldin.

  Özellikle daygame oynayan genç bir erkeğin bu siteden deneyimlerini paylaşmasını istiyordum. Umarım bu açığımızı Epavarma bu tür saha raporları ile kapatacak.

 2. Şimdi yorumlar :

  – Genel olarak iyi bir oyun ve daygame’in öyle sihirli sözlerle süslü bir hokus pokus oyunu olmadığına güzel bir örnek.

  – Evet takip etmeyin ve eğer ediyorsanız da kıza takip ettiğinizi söylemeyin. Duble “yapılmaması gereken” ama burada tecrübe, vücut dili ve maskülin duruş sağlammış demek ki, oyununu baltalamamış. Tahminimce burada ne dediğinden ziyade nasıl dediğin önemli kuralına iyi bir örnek var. Ben gerektiğinde takip edersem kızı durdurduğumda elimle geriyi gösterip “şurda duruyordum” diye çok uzak olmayan bir noktayı gösteririrm ki takip ettiğim anlaşılmasın 🙂

  – Giriş iyi. Köpek de hiç bilmeden iyi bir wingman olmuş 😀 Giriş şu :

  “Sen kesin sporla falan uğraşıyorsun bu ne hız cok hızlı yürüyorsun sana yetişmek için nefes nefese kaldım.”

  Tahmin oyunu. Asla soru sorarak başlamayın. En iyi giriş iltifat ve tahmin oyunudur. Genelde önce iltifat, sonra tahmin ama çok farketmez. Eğer biraz daha cesaretli ve tecrübeli iseniz, suçlama oyunu da işe yarar. Örneğin “Çok hızlı yürüyorsun, banka mı soydun neyden kaçıyorsun” gibi. Özellikle simsiyah giyinen veya kışın atkılı kızlara duble komik bir giriştir.

  – Kıza ilk söylediğiniz şeyler kesinlikle onunla ilgili olmalı. Sonradan konuşma da büyük oranda onunla ilgili olmalı. Bu teknik iyi kullanılmış. İltifat da, tahmin de kızla ilgili.

  – … “işi yoksa benimle bir kafeye gelmesini söyledim” kısmındaki evet / hayır sorusu sormamak çok önemlidir. Cold call ile satışın altın kuralıdır ki direk daygame de bir nevi cold call satıştır (kendinizi satıyorsunuz). Evet, hayır cevaplı soruya çok büyük ihtimalle hayır cevabı alırsın, sorma.

  – “15 dakikalık bitmek bilmeyen shit testlere maruz kaldım” : Kız genç, güzel ve durdurma ile başlayan oyun var. Shit test yağmur gibi yağar. Tom Toreronun böyle bir ses kaydı var, çevireceğim bir ara. İbretlik. Hatun güle eğlene saydırıyor, Tom Torero ise tek tek hepsini savuşturuyor.

  – “sokak ortasında bütün kadınlara aynı şekilde yaklaştığımı sorgulayan imalar” : Ben buna “genelde balkondan önüne atlayarak yaklaşırım ama seni ıskaladım böyle oldu” derdim. “Sadece XXXXlere” de iyi bir cevap. “Sadece senin gibi mor atkı takanlara, diğerlerine ıslık çalıyorum” gibi.

  – “Onun göğüslerine baktığınızı fark ederse oyun biter”. Evet,cidden orda biter. Bazı hikayeler vardır bunun tersine ama onlar istisnadır. Örneğin kızın “neye bakıyorsun öyle” sorusuna “götüne” cevabı veren bir eleman vardı, kızla sonra çıkmışlardı. Bunlar arada olur ama çok nadirdir, istisnadır.

  1. Hikaye güzel fakat benim buna inanasım gelmiyor abicim. Nasıl abi nasıl ya? Nasıl gün ortasında bunu yapabiliyor ve nasıl pozitif cevap alabiliyor anlamıyorum. Arkadaş galiba yurt dışında yaşıyor o yüzden başarılı olmuş. Daha 3 gün önce daygame’i denedim, denemez olaydım yerin dibine girdim amk. ne özgüven kaldı ne istek. Amınakoyayım o kadar zaman keşiş modu takılıyordum yine eski halime dönmekten korkuyorum sırf şu olay yüzünden. Bana şöyle kızların da ilgilendiği takip ettiği bir şeyler yazın azıcık kültürleneyim, konuşunca çok tıkanıyorum lan!

   1. bu hikayenin yazarı olarak sana cevap veriyorum kardeşim.
    Bu olay türkiye de hem de tutucu sayılabilecek bir şehirde geçiyor büyük bir şehir değil yani.
    bu seviyeye gelmek öyle 1 2 kere deneyip bu işin olup olmadıgının kanıtlamaz sana.Evet bizler gerçeğiz ama bu seviyeye gelene kadar neler çektik ? neler denedik neler yaptık ? ne küfürler ne retler yedik ?
    ama seninle aramız da ki fark şu. Sadece vazgeçmedik.
    bu sefer diyeceksin ki sen yakısıklısındır. Paran vardır boyun uzundur vs. vs. Sen bunları sormadan cevaplayayım maddi gelirim yok öğrenciyim. yakısıklı oldugum söylenemez normal bir tipim var uzun ve kaslı da değilim. Bu raporun yatak raporu da gelecek 1 2 gün içerisinde takipte kalmanı dilerim iyi geceler

   2. Yerin dibine girmen daha iyi olmuş bence.

    Daha fazla dene, daha fazla batır, taa ki reddedilmenin doğal bir şey olduğunu ve siklememeyi içselleştirene kadar. Bu senin için büyük bir kazançtır, doğru taraftan bak. Reddedilme korkusu üzerinden uçup gittiği zaman, vücut dilin de seni güçlü ve rahat olarak gösterecek. Hatta, ilerleyen zamanlarda daygame senin için sadece hobi olarak yaptığın bir şeye bile dönüşebilir.

    Bol şans.

   3. Dostum adam saha raporu diye reddedilişlerini anlatmayacak.Belki 50 kere denedi 1 tanesinde işler yolunda gitti ve onu da burada anlatıyor.Erkek Adam söylemişti, Tom Torero sağlam bir kadın avcısının 30’da 1 skor yapacağını söylüyormuş.Bu adamda konuyla ilgili yaşadığımız dönemin en iyilerinden birisi diye biliyorum.Bende konuşmakta zorluk çekiyorum, bugün 2 kere reddedildim.Bir tanesi önce dinledi sonra siktir git seninle uğraşamam dedi.Benim burda ki tek zararım o kızın egosunu havalara uçurmam oldu.Keşke 9. gündüz oyunumun başrol avcısı olduğunu bilseydi de kendini bu kadar önemli zannetmeseydi.Yapacak bişey yok. 🙂

   4. Hacı , kızlarla ilişkilerde önemli olan enerjindir. Bu maskülen enerjiyi sağlamak için meditasyon , spor , telkinler ve alfa frekansına geçirecek nefes egzersizleri yapmalısın.Herşey bir anda olacak değil fakat 1 yıl bunlara devam edersen kadın mıknatısı olacağına eminim. Benim gibi xd

   5. Dostum diğer arkadaşlar da demişler gerçi ama bu iş tek deneme değildir merak etme. Aynı numarayı 100 kıza denersen belki 10 tanesi ile düzgün muhabbet edersin. Geriye kalanı ile bir diyalog oluşmaz bile.

    Sonra o 10 tanenin içinden belki 5 tanesi ile muhabbeti devam ettirir, telefon vs. alırsın. Ki bu da sandığın kadar kötü bir skor değildir. Gerek burada gerek başka yerlerde anlatılan çapkınlık hikayeleri ile üzülmene gerek yok. 1-2 denemende başarısız olman normal. Bu konuda şahsi tecrübelerim şu şekilde;

    1. Muhabbet kuracağın kızı iyi seç. Çoğunlukla dışa dönük olarak görünen kızlarla daha iyi muhabbet edersin. Öyle gereksiz havalı tiplere çok da vakit kaybetme, gereksiz muhabbete girip moralini bozarlar. Bu kızlara aksine olabildiğince cool ol. Senin ilgini çekemedikçe daha çok delirecekler.
    2.Üç beş kız seni reddetti diye moralini bozma. O iş o kadar kolay değil. Hele üniversitede, kızların çoğu evden anneleri tarafından aman yavrum dikkat et seni mikecekler diyerek gönderiliyor. Merak etme sıradan bir kızın face hesabına baktığında bile aynı gün içinde en az 3-4 kişinin mesaj attığını görürsün. Türkiye şartlarında bu olay şansını zorlaştırır. Ama bu yine de denize olta atmana engel olmasın.

  2. Goguslere bakma konusunda size katilmiyorum. Ben genelde göguslere bakma l shit testini avantaja ceviriyorum, Ama Turkiyede ise yararmı bilmem. Eğer hatun göğüslerini sergiliyorsa ben ona sans vermeden “özür dilerim ama dikkatimi sana veremiyorum” gibi bir cümle kuruyorum. Hatun neden diye sorunca once göğüslerine dikkatlice bakıp sonra gozlerinin icine bakip hafif bir siritmayla “bilmiyorum bir seyler dikkatimi dagitiyor ” diyorum. Burada asil husus piçlik yapıp kızın göğüslerine bakmak değil, göğüslerden sonra gözlerine delici bir bakış atıp kızı neyin dikkatinizi dağıttığına dair tatlı bir ikilemde bırakmak. Bu durum ayrica bakislarinizi ozgurluge kavusturuyor. Şu ana kadar sadece 1 kez basarisiz oldum hatırladığım kadarıyla. O hatunda “dikkatimi sana veremiyorum” deyince “dikkatini topladıktan sonra ara beni deyip” numarasınıda vermeden gitmişti.)

 3. Hocam sonuna kadar müthiş bir oyun, ama meme konusunda endişen gereksiz olmuş bence. Abartmak da bir tür shit test geçme metodu olduğu için abartılı bakarak bunu da oyuna çevirirdim ben olsam 🙂 mesela oraya dikkatlice bakıp “hı sen anlat ya dinliyorum” diye dinlemediğini açıkça belli eden bir laf da olaya espri katabilirdi. Tabi bu olmadan bile müthiş girişim 🙂 sevgili adminden ricam, başarılı olanlar kadar başarısız saha çalışmaları da anlatılsın ki nerede hata yaptığımızı görelim, bende mevcut böyle oyunun iyi uygulanmamasından kaynaklanan bir kaç başarısız hikaye.

  1. Ben şahsen burda yazar gibi memeye bakmamak gerektiğini düşünüyorum. Birincisi çoğu aç erkekten farklı (Türkiye’de en azından) görünürsünüz. İkincisi bu bir nevi iltifattır. Bir oyunda tek iltifat hakkın vardır ve epavarman onu zaten başında kullanmış.

 4. Bende day game yaptığım zaman en çok yediğim test buydu bilmiyorum geçiyor muydum örnek :

  – Her sokaktaki kıza böyle gelip konuşur musun
  +hayır, senden elektrik aldım.
  -her elektrik aldığına yürür musun
  +canım o an ne isterse

  Gibi dürüst cevap vermeyi seçiyorum

  Yoksa “sadece senin gibi tatlı kızlara” dersem sanki içimde kız kendini özel hissetmez , onu önemsiz hissettirim diye böyle cevaplar vermiyorum.

  -Her ilk konuştuğun kızın numarasını ister misin
  +Eğer aramızda kimya varsa evet

  Gibi cevaplar nasıl cevaplar ?

  1. Selam. Sen söyle. Telefon alabiliyorsan çalışıyordur. Alamıyorsan çalışmıyordur. Ben senin cevabı hiç denemediğim için bilmiyorum ama bunu çapkın bir sırıtış ile yapıyorsan çoğunlukla işe yarar gibi geldi bana.

   1. Genelde karakterimle uyumlu olduğu için söylediğim şeyler işe yarıyor. Ama shit testlere verilmesi gereken cevaplara bakınca bi sormak istedim

    Hocam bide gerçek hayatta buluşma gibi planınız var mı?

    Ankara’da olupta daygame yapmak isteyen , kendini geliştirmek isteyen 20-30 yaş arası biriyle tanışmayı çok isterim.

    Malum sosyal çevrede böyle şeylere ilgisi olan çok az kişi var

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *