Saha Raporu – Shit test level : Model

Selam gençler, bayadır yazmıyordum, güzel bir saha raporu ile geri döndüm.

Çok da iyi bilmediğim bir şehirde, bir iş seyahati esnasında hatun kişisi ile Tinder‘dan eşleşip telefon numaraları alındı. Bir cuma akşamına buluşmak için sözleşildi. Buraya kadar herşey güzel.

Kız 22 yaşında öğrenci, part-time modellik yapıyor. Oldukça güzel bir hatun, tabi böyle bir hatunu elde etmek de biraz acılı oldu.

Hatun tam olarak şu:

Hazırlanıp buluşma saatinde cafede olacak şekilde taksiye bindim ancak sağolsun taksici beni şehrin bambaşka bir yerinde bırakınca, tekrardan bir taksiye atlayıp buluşma yerine yaklaşık yarım saat geç gittim. Açıkcası normal şartlarda bu bir sorun değildir ki bu arada kıza durumu söyledim, “Tamam ben yakınlardayım zaten sorun değil” gibisinden bir cevap aldım.

Bu noktadan sonra işler garipleşti, ben gittim mekana oturdum ama kız inatla gelmiyor. “Telefonumun şarjı bitiyor onu şarj edip geleceğim” dedi, dedim gel burda şarj aleti var. “Yok ben burada şarj aleti buldum bekle” dedi.

Yarım saat sonra gelip gelmediğini sordum, bu sefer önce geleceğim dedi, sonra yok gelmiyorum dedi. En son “Valla 15 dakikan var gelmek için yoksa ben kaçar!” dedim, “İyi git o zaman” dedi. Açıkcası bu noktada normalde kızı bırakıp o gece kendi keyfime bakardım ancak garip bir durum vardı. Kız hala inatla mesaj atıyordu. En son durup dururken, ki bu arada yaklaşık 1.5 saattir mekanda yalnız oturuyordum, “Sen gel buraya” diye bir mesaj geldi.

Nerede olduğunu öğrendim, yakınlarda bir yerde bir McDonalds’da oturuyordu. Garipsedim açıkcası cuma akşamı saat olmuş 11, bara gelmek yerine McDonalds’da olmayı tercih ediyor. Gidip gitmemek noktasında emin değildim açıkcası, hatun hem beni 1.5 saat sözleştiğimiz yerde bekletip hem de ayağına çağırmıştı. Kafamda bir oyun planı olmadan gitme kararı aldım. Kıza da geleceğimi söylemedim.

Mekana varınca önce dışarıdan bir içeriyi süzdüm, yanında bir eleman vardı ama elemanın her halinden rakip v.s. olmadığı belliydi. Girdim içeri, ufak bir göz temasından sonra direk kızın yanındaki sandalyeye oturdum.

Ben: “Naber?”

Hatun: (Önce 1-2 sn kim olduğumu anlamaya çalıştı malum ilk kez görüşüyoruz)”Aaa beklemiyodum ben senin gelmeni!”

Ben: “Hahaha niye ki? Geldim işte napıyosun?”

Hatun: “Telefonumu şarj ediyorum, arkadaşım şarj aleti getirdi.” (Eleman klasik meriç)

Eleman: “Aaa sen nerelisin?”

Ben: “Bilmem tahmin et..”

1-2 ufak muhabbetten sonra (max. 3-4 dk) hiçbir şey söylemeden kalktım ve kahve almaya gittim. Kahveyi aldıktan sonra masaya döndüm, ancak oturmadım. Kıza dönüp:

Ben: “Ben gidiyorum gelecek misin?”

Hatun: “Nereye?”

Ben: “Bilmiyorum yakınlarda bira içebileceğim bir yer bulacağım..”

Hatun: “Bu saatte mi?” (Saat 12 falan olmuştu bu arada)

Ben: “E evet, cuma bugün napayım kös kös McDonalds’ta mı oturayım.”

Kız bi 10 saniye duraksadı, arkadaşına ben gidiyorum dedi, eşyalarını topladı ve çıktık. Ben içimden, “herhalde olup olabilecek en ağır shit test‘i atlattım bundan sonra rahat bırakır” diyorum bir yandan. Yakınlarda bir mekan bulup oturduk. Hatun ben içmeyeceğim dedi, dalga geçtim, kendime bir bira söyledim.

Bundan sonrası daha da garipleşti. Hatun habire elinde telefon instagram v.s. geziniyor, arada ufak ufak muhabbet dönüyor ama kafa bambaşka bir yerde gibi. En azından ben öyle zannediyordum.

Bir ara, ilk mekana geç geldiğim için beni bu gece böyle beklettiğini ima etti,  gülerek “Taksici ile aynı dili bile konuşamıyorum, ne yapsaydım, adamın suratına ingilizce olarak bağırmayı denedim ama pek işe yaradığı söylenemez” dedim ve geyiğe vurdum. Bir daha da bu konu asla açılmadı zaten.

Mekan, bir tarafı koltuk, bir tarafı sandalye olan masalardan oluşuyor. Ben sandalyede, hatun koltukta oturuyoruz. Normalde böyle bir mekan seçmem ancak tüm gece doğaçlamaya dönünce mekan konusunda şanssız bir seçim yapmak zorunda kaldım.

Baktım 1-2 ufak dokunuşa hatun ters tepki vermeyince, bütün gece çekilen acının üzerine atağa geçtim. “Senin koltuğun ne rahat öyle kay bakayım” diyip hatunun yanına kuruldum. Zaten o dakikadan sonra, dokunuşu ilerletmek hariç yapılacak pek de birşey yok. İlk öpücüğü almam sadece 5 dakika sürdü. Sonra bir 15 dakika daha oyalanıp hesabı istedim.

Ben: “Bana gidiyoruz değil mi?”

Hatun: “Yok gelmem ben.”

İç Ses: “Öehh artık!”

Ben: “Ne yani Cuma akşamı eve gidip yalnız başına uyuyacak mısın?”

Hatun: “PMS oldum, bak.” (elimi alır ve o pedin varlığına beni ikna eder)

Ben: “İyi o zaman, Pazar görüşürüz?”

Sonuç olarak kız pazar güni buluşma falan uğraştırmadan direk eve gelir. Sonrası malumunuz…

Daha sonrasında farkettim ki, hatunun instagramda aşk şiirleri döşediği bir sevgilisi var. Ben yakın bir zamanda tekrar aynı şehre gideceğimden sağolsun beni de bir kenarda tutmaya devam ediyor. Diğer elemana, bu kadar salak olduğu için üzülmedim desem yalan olur. Ama bu demek değildir ki, ben tekrar gidince bu hatunu es geçeceğim 😉

Gelelim ben bunu neden anlattım:

Bazı hatunlar, kendilerine olan ilginin fazlalığı sebebiyle ayarsız shit test’lere maruz bırakabiliyorlar. Bu noktada ana etmen her zaman ama her zaman soğukkanlı kalabilmek. Bir gecede maruz kaldığım shit test’ler:

 • Mekanda 1.5 saat bekletilme
 • Mesajlara geç ve kısa cevaplar verme
 • Buluşulan mekana gelmeyip, saçma sapan bir yere çağırması
 • O saçma sapan mekanda oturmaya devam etmek istemesi
 • Buluştuktan sonra ilginin %75 telefonunda olması

Adım gibi eminim, ben bunlardan birini sorun etsem, konuyu uzatsam şuan kuracağım cümle “Ulan taş gibi hatundu da, sonunu getiremedik yazık oldu.” olurdu.

Bir erkeğin oyunu, hatun ne kadar saçmalarsa saçmalasın, sakinliğini koruyup, hatta mümkünse kadının yaptığı saçmalıklarla dalga geçerek, hedefine odaklanmaktır. Hele hele de yeni tanıdığınız bir hatuna karşı, tartışarak ya da kadının davranışlarını sürekli sorun ederek hiçbir sonuç elde edemezsiniz.

Hatun shit test’in seviyesini arttırdıkça, sizin de cool olmanın seviyesini arttırmanız gerekiyor. Ben o McDonalds’tan kahveyi alıp “hadi ben gidiyorum geliyorsan gel” diye bir hareketle hatunu şaşırtmasaydım bu hikayenin başarısız bitmesi çok yüksek bir ihtimaldi.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Hank Moody

Ekşisözlük: @stormshadow

49 thoughts on “Saha Raporu – Shit test level : Model”

 1. Açıklayıcı. Çok ama çok açıklayıcı:D Böyle bir durumda kızdan bize dair kesinlikle hayat belirtileri alamazsak (telefonla, yanındaki diğer erkeklerle veya başka bişeyle fazla ilgilenip, bize kısa kısa cevaplar vermesi vs) kızı bırakıp gitmeli miyiz? Yoksa burada denildiği gibi cool yapmaya devam mı etmeliyiz? Çünkü kız bizimle ilgilenmiyorken bizim cool yapmamızın bi manası yokmuş gibi geldi. Güzel post. Tabak çevirmeli postlara daha bi odaklanacağım:)

  1. Açıkcası ikinci mekana geçtiğimizde, telefon olayının sadece bir shit test olduğu belliydi, yoksa benimle mekana gelmezdi zaten. O yüzden devam kararını almam kolay oldu.

   Ben şöyle bir kabul ile hareket ediyorum: hatun seninle hala aynı masadaysa, yaptığı her kötü hareketi shit test olarak kabul etmek lazım. En kötü ihtimalle o gece başarısız geçer ama yenilgiyi önden kabul etmenin bir gereği yok. Bunun için de ayrıca bir saha raporum var, yarına da onu yazayım bari 🙂

  2. Artı, sızlanmak ve mızmızlanmak erkek davranışı değildir, o an alkolün etkisiyle bazı şeyler yitip gidebiliyor, benim de aklımdan çıktı:) Beyler, SIZLANMAYIN, MIZMIZLANMAYIN, YAKINMAYIN, ŞİKAYET ETMEYİN. Bunların hepsi daha çok feminen davranışlar ve evli kadınlarda bu davranışları sıklıkla görebilirsiniz. Yanılmıyorsam bu da “frame control” olayına dahil bir durum.

  3. Hocam bu cooluklarla risk alıyorsun. Ve burda önemli nokta : Hank bu restleri hep gülerek ve gerilimsiz yapıyor. Zira eğer soğuk ve gergin yapsa trip atıyor olacak ki feminen bir hareket.

   Hank ben gidiyorum dediğinde kız gelmeyebilirdi.

   1. Yalnız Türkiye’de bu şekilde “ben gidiyorum” dediğinizde hatunların pek skinde olmuyor. Ruhsuz şekilde “Hıı tmm iyi akşamlar” deyip masaya-ortama geri dönüyorlar. Benim sorduğum kısım da tam olarak bu:)

    1. Açıkcası ben o cümleyi kurduğumda kızın ilk surat ifadesi ortalama bir Türk kızından farklı değildi. Birkaç kere “Nasıl yani gidiyor musun?” diye sordu. Zaten burada olay, hatunu o ikilemde bırakıp, o süreçte de “coolluğu” koruyabilmekte. Ne yapacağı konusunda panik olan o olsun, sen değil. Ne yapacağını bilmemek tam olarak bir kadın özelliği, o yüzden sen yapınca itici duruyor.

     Ben göt gibi kalma riskini aldım. Açıkcası kızın size ilgisi yoksa, o iş orada bitsin daha iyi zaten. Vakit kaybından kurtarır.

    2. Muhtemelen senin şu anki vücut dilin ve ruh halinle sana öyle davranıyorlar. Ya da çoğu erkeğe. Emailleşmemizde de gördün farkında olmadan, sadece iletişim tonunla işlerin çıktısı nasıl taban tabana zıt olabilir.

 2. Merak ediyorum şu Tinder’da takılan kızların takılma amacı ne? Seks mi gerçekten? Ben Tinder’dan yalnızca 1 kızla seks yapabildim. Diğerleri hep öylesine takılıyorum kafasında konuşuyordu. Kimisine göre Tinder’daki kızlar parası olan, yakışıklı elemanlarla buluşup peşlerinden koşmasını sağlayıp egolarını tatmin ediyor ve asla seks yapmıyor. Kimisine göre ise oradaki kızlar seks yapıyor. Bana neden denk gelmiyor? Mesela buradaki yazıda ki kızın kafasında seks, sevişme düşüncesi var mıdır mesela önceden? Yoksa bu sonradan gelişen bir şey mi? Buluşurken kızların beklentisi ne yani? İşin sonunun sekse gideceğini bilerek mi buluşuyorlar?

  1. “Öylesine takılıyorum, ben birşey aramıyorum” tinder alemi için baya klasik bir shit test. Bu lafa “Peki” dediğin anda da bu shit test’i geçemedin ve muhtemelen bu sürecin sonunda hiçbir şey elde edemeyeceksin demektir. Süreci hemen buluşmaya evriltmek, evrilmiyorsa da hatun kişisini ilgi arayışında bir başına bırakmak gerek. Sırf ego tatmini için orada olan hatunlar var ancak, 2 kere buluşalım dediğinde kesin ve net bir şekilde reddedilerek bu hatunları kolayca tespit edebilirsin.

   Sadece seks aramayan hatun sayısı da ciddi oranda fazla, bir kısmı ilişki kovalıyor. Ancak yatağa gitmeyen herhangi bir randevunun ilişkiye doğru gitmesini ben pek önermiyorum.

   Açıkcası ben 1.75 boyunda ortalama bir Türk erkeğiyim. Para konusunda da öyle çok matah bi adam değilim. Yakışıklılık ve paraya bakmadıklarını kendi deneyimlerimle çok rahat bir şekilde söyleyebilirim.

   Reddit’te zamanında okuduğum bir söz vardı: “Eğer bir kadın sizinle buluşuyorsa, kafasının bir yerinde sizinle sevişme ihtimali vardır. Bunu ancak ve ancak siz mahvedebilirsiniz.” diye. Ben son 6 aydır bu motto ile tüm buluşmalarıma gidiyorum ve şunu kafama kazıdıktan sonra başarı oranım ciddi anlamda arttı. Tabi şuradaki önerileri unutmamak gerek.

   Kafanda “Ya bu hatun acaba benimle sevişir mi?” sorusu olduğu sürece tereddüt edersin. Sen “Bu hatunu kesin yatağa atarım.” parolasıyla maça çık, olursa olur olmazsa olmaz.

  2. Kimisine göre Tinder’daki kızlar parası olan, yakışıklı elemanlarla buluşup peşlerinden koşmasını sağlayıp egolarını tatmin ediyor ve asla seks yapmıyor.

   Bir kız tinderda tanışıp ego tatmini için buluşmaz. O sadece mesaja bağlayan kızlarda olabilir. Buluşmayı herhangi bir yakınlığa çevirmek erkeğin işidir. Erkeğin bu işine çomak sokmaya çalışarak da onu test etmek kızın işi. Bu olay eğlenceli bir oyun aslında fakat çoğu erkek bu testleri kibir olarak algıladığı için saçma tepki gösterir ve sonra da kız ego tatmini yaptı sanar.

 3. Hocam, ilgili süreçte naber mesajı ve ardından da kızın söylediklerine istinaden sevimli ve komikli bir mesaj gönderdim. “Hahaha güzelmiş bu” cevabı geldi biraz önce. Next mi devam mı? Ona göre engelleyeceğim. Biraz bölük pörçük oldu kusura bakmayın, şu süreci iyi-kötü sonlandırıp, sıradakine geçmeyi düşünüyorum, cevaplarınız için teşekkür ederim.

  1. Hocam işte kızın son ağzından çıkan lafla olayı komik hale getirdin ve çevirdin. Neden next? Tam buradan itibaren sana dediğim gibi sanki o bizim gördüğümüz konuşma hiç olmamış gibi bir daha o gerilime düşmeden eğlenceli şekilde kaldığın yerden (bizim gördüğümüz mesajlaşmalar öncesinden) devam et.

     1. Senin kafa harbiden yanlış çalışıyor. Shit test demek doğru yoldasın demek. Geldiğine sevinmen lazım.

     2. Bende Tristan gibi düşünüyorum hep, shit testlerin sonu gelmiyor. Bu söylediğin aklıma yattı açıkçası. Hatun bizi teste tâbi tutuyorsa bu iyi birsey)) hoşuma gitti. Ama hakikatten bazı hatunlarda etini cımbızla koparircasina test yapıyorlar. Neyse ki sakin adamım.

     3. Abi işin özü bu shit testlerden zevk almakta. Kendini rahat hissetmeye başladığında bunların çok ciddi bir kısmı muhabbeti ilerletmek, konuyu tahrik edici noktalara çekmek için bir fırsata dönüşüyor. Hatun senin aptal bir meriç değil de, onun shit testine rağmen atağa geçebilen bir adam olduğunu anladığında çok da fazla birşey yapmana gerek kalmıyor.

 4. Bence bu kadar shit testi çekmeye değmez. Tanrıça bile olsa, bir mekanda 1.5 saat bekletilmek çok büyük terbiyesizlik. Hatta bana göre shit test bile değil, tamamen kızın aptalca davranması.

  Ne bileyim, bu kadar uğraşa, bütün bir günün mahvolmasına değmez gibi geliyor bana. Hem 1,5 saat bekletecek haber vermeden, hem mesajlarına adam gibi cevap vermeyecek, mekana gelmeyecek gidecek McDonalds’ta oturacak, yanında arkadaşı ile vs vs, say say bitmiyor, yazarken ben daraldım. Buluşmaya neden arkadaşını getiriyorsun? Ve PMS olmana rağmen buluşmaya neden geliyorsun?

  Model veya değil, bu kadar uğraşa değmez gibi geliyor bana, bilemedim.

  1. Açıkcası bu hareketleri yaparken arada kalmadım değil. Ancak bir noktayi yanlış anlamışsın hatun mesaj atmayı kesmedi hiçbir zaman.

   Bu noktada benim görüşüm biraz farklı. Bu kadar red flag veren hatundan ilişki materyali olmaz tabiki ancak tek gecelik ilişkiler için çekilebilir dertler. Aslında iş biraz da “challenge accepted” moduna bağladı bir süre sonra. Her zaman mantık sonuç getirmiyor.

 5. Yalnız burada benim aklıma takılan ve mümkünse bir yazı konusu olması gereken bir konu var. Sevgilisi olduğunu bildiğin bir hatun ile görüşmeye devam etmek doğru mu yanlış mı?

  Başka bir deyişle bu riski almaya değer mi? Açıkçası ilk buluşmadan sonra ben olsam devam etmezdim, onun yerine başka avlar aramaya devam ederdim. Acaba ben mi fazla çekingenim yoksa bunu yapmak doğru mu?

  1. Hocam bu devirde sevgili falan boş iş, zaten kızın gözü fellik fellik dışarıdaysa bize de pompalamak düşer. Risk dediğin şey ise, eğer kız ve sevgilisini tanıyorsan veya sosyal çevren içindelerse o zaman belki sıkıntı olabilir, ama sokaktan düşürdüğün veya internetten düşürdüğün bir kızın sevgilisinin olup olmaması sorun değil zaten çakıp geçiyorsun.

 6. hocam bu kadar boktan hareketlerde bulunan bir hatunun bir buçuk saat sonra ayağına gitmek bile mavi hap hareketi olmuyor mu? böyle bir hatunla birlikte olmaya çalışmaktansa kendi yoluna bakmak daha erkekçe bir hareket değil mi? lütfen yanlış anlaşılmasın amacım asla yazarı eleştirmek değil ama daha önceden okuduklarımla bir çelişki var sanki..

  1. Yok hocam yanlış anlaşılma olmaz merak etme.

   Aslında değil. Nasıl ki bir kırmızı hap erkeğine kadınlar konusunda seçici olmalarını söylüyorsak bu da kadınların seçici olma yöntemi bana göre. Kadın kendini ne kadar değerli görüyorsa uyguladığı shit testler de o kadar sert oluyor.

   Burada bana devam kararını verdiren şey bütün bu saçmalıklara rağmen hatunun beni başından atmaması oldu. Mesajlaşmaya sürekli devam etti. Onun test edesi varmış, benim de o testleri geçesim.
   Böyle bir kadınla uzun süreli birliktelik tabiki düşünülmez ama yanında güzel bir hatun uzanırken daha bir erkek hissedebiliyor insan 🙂 Elde edilmesi zor gibi gözüken birşeyi elde etmenin hazzını küçümsememek lazım.

  2. Kız model diyor, eğer gecenin sonunda model bir kızla sex yapma ihtimali varsa bu tür boktan hareketlere katlanmak gerek bence, sonuçta bunu yazan elemanda ortalama bir erkek yani. Aynı hareketi şişko bir kezban yapsa zaten siktir edersin, ama kendi seviyenin üstünde bir hatuna yürüyorsan bazı şeylere katlanmak zorundasın. Şahsen ben 1.5 saat bekletilmenin sonunda ateşli bir hatunu sikeceğimi bilsem beklerim.

   1. Yarın bununla aynı zamanlarda gerçekleşmiş bir saha raporu ile neden bu shit test çekiliri anlatacağım. Bolluk mentalitesinin bu konuda ciddi bir faydası var. Elinde hazırda yatacak hatun olduktan sonra 1-2 tanesine ekstra uğraşmak batmıyor insana.

 7. Hocam konuyla alakasız olup sizden tavsiye almak istediğim bir konu var.

  Hocam arkadaşlarım benim rezil ce aşırı saçma bir hareketimin olduğu bir fotoğrafı alıp instagramda storylerine koymuşlar. (instagram kullanmıyorum, bence beta yuvası bir yer, fakat yazdığım bir çok kızın instası var ne yazık ki) Bugünde instagramlarında bu fotoğrafı gören ve benim için aday olan kızların çoğu görmüş bunu.

  Şimdi bu kızların bana karşı tepkisi ne olur? Eğer konuşmazlar ise benimle sikimde bile değil fakat ne olur yani, merak ettim tecrübenizin ne diyeceğini 🙂

  1. Sana tavsiyem, sana gelip de bu fotoğrafın geyiğini yapan her kıza iş at çünkü bu çok büyük ihtimalle bir shit test denemesi olacak. Fotoğrafla ilgili de kendini küçük düşürmeden geyik yap geç.

   Sana ilgisi olmayan bir hatun zaten umursamaz ve seninle konuşmaya devam eder. Sana ilgisi varsa da gelir seninle dalga geçmeye çalışır, muhabbeti tek bir saçma fotoğraftan kesmez. (Tabi fotoğrafta ne kadar saçma bir durum olduğuna da bağlı)

   Her fırsatı değerlendirmek lazım 🙂

    1. Hayır. Shit test nedir yazısını tekrar oku. Kız arkadaş ya da eş olan kadın sorun olduğunu düşündüğünde (yani senin hala erkek olup olmadığından emin olamadığında) shit teste başvurur.

     Yani tanıştığın hatunun shit test yapması demek, seninle birlikte olma ihtimalini değerlendiriyor demektir. Eğer shit test görmezsen, ya kadın çok aç veya kendine güvensizdir ya da daha büyük ihtimalle, seninle birlikte olmayacağına emin olmuştur.

     Yeni tanıştığın hatundan shit test kızgınlık veya ego ile karşılamak yerine dört gözle beklemen lazım.

     Bu konuya Kadınlar için uğraşmak yazısında değindim.

  2. Kızlar ne tepki verir bilemezsin ama senin kuyruğu dik tutup sikine takmaman lazım. Bu arada arkadaşların pek “arkdaşın” olmayabilirler.

   Çoğunuzun hatası sadece kendi sosyal çevrenizde avlanmanız. Belki bu olayla daha geniş sahalara açılırsın.

 8. Bu aşamada, ilk durumda yani “telefonumu şarj etmeye çalışıyorum” dediğinde “tamam sen gelmek istemiyorsun belli, hadi güle güle” diyip telefonu kapatmak, shit testi geçmek mi olur? Kalmak mı olur?

  1. “Tamam sen gelmek istemiyorsun belli” diye trip atmak feminen bir davranış, bu bir. Yine bu kısım “Hadi güle güle” kısmına açıklamaya yapma gereğini gösterir, bu da iki. Duble yenilgi.

   Shit testi hatunun donundan içeri girmek için geçersin, akşam balkonda gururunla baş başa sigara içmek için değil.

   Bazı hatunlar çizgiyi aşarsa onu orda bırakmak lazım ama yazıdan hemen anlaşılmamış galiba, kız burda oyun oynuyor, Hank geç gitti diye.

 9. O kadar iyi bir saha raporu ki yorumda bulunamadım.

  Adam, resmenm durumu José Mourinho gibi gözlemleyip, ona göre yapmış hamlelerini.

  Helal olsun. Aydınlatma fişeği gibi aydınlattınız buraları hocam 😀

 10. Herkese selamlar.Size bir sorunumdan bahsetmek istiyorum.
  Liseye kadar ağır betalık ve eziklikle geçen günlerim Robert Greene ile tanışmamla son buldu .Kendimi geliştirmeye ve game ile tanışalı 1 sene oldu.6 ay çönce The Red Pill ile tanıştım.Önceleri çok şişmandım kilo vermeye başladım .Her şeyi yontup düzelttim.Spora başladım ağırlık kaldırıyorum kicboksa başlamıştım ama ara verdim .Kılık kıyafet , konuşma şekli her şeyi düzelttim .Boyum 190 .İriyimdir kaslıyımdır yani ama sonradan tabi kazandım bunları.Eskiden aşırı ezik ve beta olduğum için çok fazla beta shaminglere maruz kaldım yani beta utandırma kızlar tarafından .Bazı flört girişimlerim oldu ama özgüvensizlikten dolayı yapamadım .Halbuki kızı etkilemek istesem çok hızlı ilerliyorum çünkü oyunum sağlam ama bir kızı unutamadım falan sonra hiçbir kızla iletişime geçmedim.İnanamazsınız son 4 ayda bir gün bile doğru dürüst muhabbet ettiğim sadece normal bir kız arkadaşım bile yok…
  Bunun sebebini anladım.Sanırım kızlar benden tiksiniyor yada nefret ediyor .Ya auram kötü ya kaderimde yok .Artık böyle düşünmeye başladım.Kendimden nefret etmeye başladım .Boyum uzun iriyim sakallı falanım belki kızlar bu yüzdrn tiksiniyor benden .Bana mı öyle geliyor acaba bilemiyorum çok moralim bozuk çok.Yeter artık canıma tak ettii bu yüzden bir kez bile kızlarla konuşamıyorum nefret ediyorum kendimden.Lütfen yardım edin dostlarım içimdeki burukluk anlatılmaz…Bu histen nasıl kurtulacağım kitaplar bile çare olmuyor .Ders çalışırken aklıma geliyor kollarım hissizleşiyor
  Moralim bozuluyor üzüntüden bayılacak gibi oluyorum.Lütfen yardım edin ne yapabilirim…

  1. Selam. Kızların senden iğrendiği fikrini nasıl yeşerttin? Kızlara yürüdüğünde “ıyk iğrenç git başımdan mı diyorlar” yoksa sen de çoğunluk gibi kendini kapadığın zindandan hiçbir kız seni gelip çıkarmıyor diye mi böyle düşünüyorsun?

   Kızlar sakala ve uzun boya bayılır. Boydan sağlam avantajın var. Eğer pasaklı veya aşırı çirkim değilsen kızları itme şansın az. Ama kafandaki aşırı negatif gözlerine yansıyordur belki …

 11. Hank moody ve erkek adam size önemli bir sorum var test hakkında

  Üniden bir kızla tanıştım cold approachla kız makyajlı 9/10 baya hoşuma gitti

  Neyse ben buluşma ayarladım kız ben soğuğum ayağına yatıyor gerçekten de namaza filan gidiyor sabahları , sonu olmayan bir ilişkiye başlamak saçma diyor. Geniş kıyafetler filan giyiyor gerçekten aradığı sevişme değil belli , neyse biz konuşmaya devam ediyoruz bende ilişki ayağına takılıyorum.

  2 buluşmadan sonra kıza koluma girmesi için uzattım girmedi , sarılmıyo zaten bana , fakat benle muhabbet etmeye hevesli hayatını filan açıyor %80 o konuşuyor.

  2 haftadan sonra mesajlarıma geç cevap vermeye başladı arıyorum açmıyor 3-4 saat sonra dönüyor , tam 3.bulusma için konuşuyorduk telde ben oyunu bırakmıyorum fakat ortalama üstü ilgi gösteriyorum(çok mesaj ve 2 günde arama gibi)

  Kız dediki buluşuruz ama yarın müsait değilim dedi bende ondan sonraki günü söylediğimde bilmiyorum olabilir ama ajandama bakmam lazım dedi bende kızın gerçekten meşgul olduğunu bildiğim için tamam sen bak sonra mesaj at ona göre ayarlayalım dedim tamam dedi kapattı(telefonda sohbet tam ilgili bir kızın sohbeti şeklindeydi)

  Kız sonra mesaj atmadı ertesi gün atar diye bekledim o günde atmadı 1 haftadır konuşmuyoruz bende si*erim artık senle mi uğraşcam diyip saldım

  Hata yaptığım yeri bulamadım kız mesaj atıcam dediği halde ben atsaydım kendimi çok gurursuz hissederdim çünkü 2 haftadır konuşuyoruz dediğim gibi problem nerde anlamadım

  Çok yakın ilişkilerden anlayan bir kız kankam , kıza karşı gizemin kalmamış en başta senle konuşmak için can atıyordu ama sana karşı ilgisi kalmamış her şeyi ortaya dökmüşsün çünkü dedi hak verdim , kızla buluşup buluşup niyeti belli etmeyen betalardan olmak istemedim

  Yorumunuzu çok merak ediyorum fark etmediğim bir şey olabilir çünkü site çok faydalı teşekkürler 🙂

  1. Selam. Öncelikle cold approach yaptığın için tebrik ederim.

   Bir kızla sona gitmemesinde her zaman kendinde hata arama. Bir şekilde sen ne kadar düzgün oynasan da bu iş olmayabilir. Ama tabii senin hatan büyük ve bariz o nedenle ders alman lazım :
   1) Vücut dili çok önemli, seninkisi nasıldı bilme şansımız yok. Orada hatan var mıydı düşün.
   2) Kankanı anlamadım ama eğer kendinle ilgili çok fazla şeyi ona anlatmışsın diyorsa katılıyorum. Eğer kendini çok açtı isen, hele de sadece 2 haftada, diğer herşeyi iyi yapsan da biter! Kadını seks eşiğinden aşırmak ve kadını seks eşiğinden aşıramamak yazılarımızı oku.

   Niyetini başından belli etmen lazım ama asıl herşeyi söze dökmek betalıktır.

   3) Olsaydı kesin söylerdin diyorum ve 2 hafta önce bir kıza cold approach yapıp angaje olduğundan beridir, aynı şekilde angaje olduğun bir kız olmamış diye tahmin ediyorum. Hatta erkeklerin çoğu gibi bu angajmanı bulduktan sonra muhtemelen hakkıyla cold approach yapmamışsındır bile.

   Yani durum bu ise bir başka hatan da pompalı tüfek yöntemi ile değil, sniper yöntemi ile avlanman. Bolluk zihniyeti yaratmaman. tekeşlilik hedeflemen (ya da hedefler göründün bana).

   Üniversitede okuyan genç biraderlerim. Az önce birine daha yazdım. Allah aşkına üniversitedesiniz, bu memlekette sizin yaşıtlarınızın yüzde 90’ı askerde, tarlada, kahvede, atölyede, fabrikada hatunlardan uzak iken siz hayatının baharında hatunlarla çevrilisiniz. Ne kadar şanslı olduğunuzun farkında değilsiniz. Ve bunun ne kadar kısa bir dönem olduğunun.

   Neyse, cold approach için tebrik ediyorum. Bu şekilde 3 kız olsa idi mesela, ikisi böyle ekerdi seni, biriyle çıkardın. 6 kız olsa, 4’ü ekerdi seni, ikisi ile tabak çevirirdin. Çoğu erkek gibi seri değil, paralel yaz.

   1. Cevap için çok teşekkür ederim. Doğru tahmin ettiniz kızla konuşmaya başladıktan sonra diğer kızlara yazmak için motive bulamadım tek bu kıza odaklanayım diye.

    Problem şu ki ben ailemle kalıyorum en yakın arkadaşlarımda ailesiyle kalıyor ev problemi var. Bu yüzden tabak çevirince sonu gelmemesi beni motivesiz bırakıyor ne gerek var takılıp takılıp gezmeye işin sonunda sevişmek yoksa.

    O yüzden tek hatun olsun,
    Hem kaliteli hem cool hemde güzel olsun, kampüste her yerde adam gibi onla takılayım diye strateji benimsedim. Siz buna karşısınız sanırım.

    Gelelim bu hatuna beden dilim her zaman iyidir mekanlarda otururken hep dikkat ederim. Bu hatun bloguna bir yazı yazmış o yazıda her yerde beni gördüğünü , artık yalnızlıktan sıkıldığından , gel beni al tarzında bir şeyler yazıp bana atmıştı ilk buluşmadan sonra

    Fakat ne olduysa 2.buluşmadan sonra oldu her şey bana romantik yazılar atan , senle buluşmak istiyorum diyen kız birden mesajlarıma 5 saat geç arayla tek tük cevaplarla , aramalarıma geç cevaplarla dönmeye başladı

    Benim kafamı karıştıranda ilk 1 1.5 haftada benle bu kadar ilgili hatun bu süre zarfından sonra artık yedek gibi muamele etmeye başladı, işte telefonuma bakamadım , işim vardı , ajandama bakmam lazım gibi…

    Buda bende sinire yol açıyor kampüste hatunu yanıma çekip nedenini öğrenmek istiyorum biliyorum doğru cevabı alamayacağım , kafa yapımda yanlış red pille göre fakat gerçekten 1 tane kaliteli kızla adam gibi ilişki yaşamak istiyorum bu yüzden tek bir hatuna yazdım

    Yoksa 3 gün önce yine cold approachla bir kızla tanıştım 1.80 boyunda sarışın çoğu erkeğin beğeneceği cinsten ama ben pek hoşlanmadım nereye kadar gidebilirim ki bu kızla

    Umarım derdimi bulunduğum şartları anlatabilmişimdir sizin cevabınız benim gelişimim fark etmediğim noktaları fark etmem için ilaç gibi geliyor cevabınızı bekliyorum.

    1. O yüzden tek hatun olsun,
     Hem kaliteli hem cool hemde güzel olsun, kampüste her yerde adam gibi onla takılayım diye strateji benimsedim. Siz buna karşısınız sanırım.

     Hayır karşı değiliz, tek hatunun olabilir ama senin bu süreçte hatun sayın sıfır. Bir hatun senin hatunun olana kadar (öpüşme ve ilişki ile de olabilir, seksten bahsetmiyoruz) uslu uslu tek hatuna yazmanın mavi hapın dibi olduğunu söylüyoruz. Tam olarak sniper avı. Birden fazla aday olacak, biri ipi göğüsledi mi, diğerleri kalır kalmaz sana kalmış.

     Tekrar ediyorum, bu kız hiçbir zaman senin kısa ya da uzun süre ilişkin olmamış. Onunla takılmayı birşey sanarsan kendini kandırırsın. İstersen sniper mantığı avlanmaya devam edin. Ama hiçbir kız böyle avlanmaz. Hep birkaç adayları olur. Siz sniper giderseniz, sonunuzun çoğunlukla böyle hüsran olmasına hazır olun.

     Benim kafamı karıştıranda ilk 1 1.5 haftada benle bu kadar ilgili hatun bu süre zarfından sonra artık yedek gibi muamele etmeye başladı, işte telefonuma bakamadım , işim vardı , ajandama bakmam lazım gibi…

     Shit testlerde fire vermişsindir, zaten kendini fazlaca açıp kadının hayalgücü zevkini elinden almışsın, senden daha özgüvenli ve atak bir aday daha ileri gitmiştir ki kadınlar genelde bir aday öne çıkınca diğerlerini yedeğe alırlar, vs … vs ..

     Buda bende sinire yol açıyor kampüste hatunu yanıma çekip nedenini öğrenmek istiyorum biliyorum doğru cevabı alamayacağım ,

     Sıçmısşsın, sıvarsın. Böyle bir konuşma, bu aşamada yapabileceğin en ezik beta hareketi. Kızın zaten gözünden düşersin de bence asıl facia, kendi kendinin gözünden düşmek olacaktır. Erkek olma yolunda önemli bir fırsattır, bu aşamada hatanı yutup kadını tamamen NEXT etmek. Bu kadını kaybedersin ama kişisel olarak başka bir aşamaya yükselirsin.

     kafa yapımda yanlış red pille göre fakat gerçekten 1 tane kaliteli kızla adam gibi ilişki yaşamak istiyorum bu yüzden tek bir hatuna yazdım

     Bahane bunlar … reddedilme korkusu ya da yanılıp şaşırıp sana yüz veren bir kız bulunca ona sarılıp dışarda reddedilme ile yüzleşmekten kaçmak.

     1 tane kaliteli kızla adam gibi ilişki yaşamak istiyorum

     Sandığının aksine buna lafımız yok. Bunun en sağlam yolu bir tane kız ilişki ipini göğüsleyene kadar birden fazla adayının olması. Herhangi bir kızla ilişkin yokken sadece bir kıza yazıp kendi zaman ve enerjini (ve daha da kötüsü opsiyonlarını) sadece ona feda etmen, bizim feminen buyruk / beyin yıkama diye anlattığımız şey zaten. Uslu uslu, feminenin senden istediği şeyi yapman demek. Erkekliğini bastırıp, kendini feminene adaman demek. Çok ulvi gibi bellediğin “tek kıza yazayım adam gibi yazayım” inancı beyin yıkaması.

     BONUS :
     VI. Onu hep tahmin eder durumda bırak
     Esrarengiz doğaları gereği kadınlar, direk cevap istemedikleri sorular sorarlar. Bı sorulara direk yanıt veren erkek – beta azabına hapsolur. Geçiştir, şaka yollu takıl ve kafasını karıştır. Kadının duyguları sizin onu düşündüğünüzü hayal ettiğinde serpilir, sizin gerçekten ne hissettiğinizi bildiğinde ise solar. Bir kadın finansal ve aile güvencesi isteyebilir ama tutku güvencesi istemez. Aynı şekilde eğer size bir yamuk yaparsa, anında cezalandırın ama size bir doğru yaparsa, yavaş yavaş ödüllendirin. Onun güzel davranışını parça parça ve tahmin edilemez bir şekilde ödüllendirin ve görün ki kadın, sizi memnun etmek için çalışmaktan hiçbir zaman yorulmayacaktır

     Amcığın 16 Buyruğu

     1. Teşekkür ederim cevaplar için içten içe biliyorum anlattıklarının doğru olduğunu fakat kafamdaki feminen düşünceler mi yoksa hatuna yaptığım duygusal yatırım mı benim böyle düşünmeme davranmama sebep oluyor bilmiyorum.

      Çünkü dediğim gibi kampüste 3-4 kızı idare ettiğim zamanlarda oldu fakat neden bilmiyorum bazen 1 hatun çıkıyor beyaz tenli kumral tatlı mı tatlı diğer kızlara cevap vermek bile içimden gelmiyor

      Sonra bu kız benim tek konuştuğum kız oluyor ve her hareketi bana batıyor. Beni böyle değişik hareketlere sevk ediyor.

      Bunun sebebi benim hiç tatminkar uzun ilişki yaşamamam mı , yoksa kafa yapım mı , ya da duygusal olarak kendimi kontrol edememem mi bilmiyorum ama bu stratejim çok beğendiğim bütün hatunları kaçırmamı sağladı en başta benden hoşlansalar bile.

   2. Buna niye cevap verilir anlamam. Adam tek bir kız hakkında koca bir paragraf yazmış üstelik kız da belli sıkıntılı bir tip. Böyle şeylere bence cevap yazılmamalı. Biz erkeklerin en büyük hatası kadınlara genel olarak odaklanmamız yerine, tek bir kadına spesifik olarak odaklanmamız. Şunu unutmamamız lazım ki her güzel kadın potansiyel manita demektir.

 12. Zertuna kardeşim 1.90 boyla kızlar sana böyle davranıyorsa kesinlikle oyuna bakış açında sorun var derim. Sırf boyu uzun erkek olsun diye kendini yırtan kızlar biliyorum. Muhtemelen kızlarla konuşurken vücut dilin onlara itici geliyor. Kendine güven tavsiyesi vermeyeceğim, kolay bir şey değil. Ama bil ki tanıştığın çoğu kız güzelliğinden başka elinde hiçbir kozu olmayan tipler. Tavsiyem güçlü vücut dili geliştirmen ve “cocky-funny” “amused mastery” dediğimiz konuşma dilini kapıp hatunlara uygulaman. Tip konusunda endişe etme yani, dili geliştirmen lazım.

 13. Genel olarak başarılı buldum.Tipik arsız komik tekniği.Bu çok beğenmediğim mystery method içerisinde de yer alıyor.Kızı siklememek ve shit testlerinden etkilenmemek vs(kısaca beni davranışlarınla etkileyecek br güce sahip değilsin)

  sadece ‘bana gidiyoruz değil mi? ”sorusu yanlış.Seçimi kıza bırakmışsın.Bunu daha manipülatif bir şekilde daha dolaylı yoldan belirtebilirsin.Direk eve gidelim bazı kızlarda sırf bu cümleyi kurduğun için dahi sıkıntı çıkarır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *