Vaka Çalışması – İyi kızlar da “yaparlar”

İyi kızlar, hiç yakalanmamış kötü kızlardır.

6 yıl önce bir arkadaşıma yaptığım danışmanlıkla ilgili bir vaka çalışması anlatacağım. İşe aldığım ve beraber çalıştığım, Ray isminde iyi bir arkadaşım var. İş arkadaşı olarak tanıştık ama zamanla Ray benim iyi dostlarımdan biri oldu ve kendisinin fişini Matrix‘ten bizzat ben çektim. İyi bir öğrenci idi ama fişten çekilmek için bir dönüşüm sürecinden geçmesi gerekti. Hayat boyu feminen koşullama ile beslenmiş birçok erkek gibi, benim öğrettiklerimi kabul ediyor görünürken, arka planda AFC kafa yapısını gizlice devam ettiriyordu. Ve bu, dönüm noktası gelene kadar devam etti.

Benim haberim olmadan Ray, çekici sayılabilecek bir promosyon kızı ile flörtöz bir “arkadaşlık” kurmuş. Benim HSAO (Hadi Sadece Arkadaş Olalım) reddedilişi ve arkadaşı oynamak hakkında diyeceklerimi bildiği için, bu “ilişkiyi” benden habersiz sürdürmüş. Kızlar birkaç kere “çıkmış” ve ara sıra alkollü iken “öpüşme” dışında hatun Ray’ile arasındaki mesafeyi standart kadın teknikleri ile korumuş : “İlişkiye hazır değilim“, “şu an erkek arkadaş aramıyorum”, “biz arkadaşız”, vs. Fakat kız Ray’i küçük samimiyet havuçları ile 3- 4 ay “ilgi ağında” tutmaya devam etmiş. Şunu da belirtmem lazım, Ray beta diyebileceğiniz biri değil. Fazlaca kadınla birlikte olmuş biri ama bu şirin ve “iyi kız” (en iyi ihtimalle HB7), Ray’in ONEitis‘i haline gelmiş.

Bütün bu süreç, kızın Aaron Lewis’in evet Staind’den) bizim kumarhanedeki solo akustik gösterisinde çalıştığı zaman yaptığı bir tek gecelik ilişki ile duvara toslamış.  Kısaca anlatmak gerekirse, kızımız gece alkolü fazla kaçırınca, Aaron Lewis’in tur müdürü ile klasik “doğru-alfa, doğru ortam, doğru koşullar” durumunda sikişmiş. Kız bunun üstüne de olayı Ray’e anlatma hatasını yapmış ve Ray de kıza doğru olduğunu düşündüğü şekilde yaptığı bunca yatırımdan sonra ihanete uğramış gibi hissetmiş. Bir tarafta doğru kimyasal reaksiyon ile (“eleman seksi idi, ben sarhoştum, olaylar gelişti, nasıl olduğunu anlamadım”) kızı bir gecede siken bir adam var, diğer tarafta ise Ray’in 3 – 4 aylık kişisel yatırımı.

Tabii bu noktada Ray olayı ve olaya giden süreci bana anlattı.  Kız Ray’den deliler gibi özür diledikten sonra ona HSAO reddedişini zeytin dalı olarak uzattı. Cevaben ona yapmasını tavsiye ettiğim şeyi yaptı ve hayatında ilk defa bir kadını öylece bırakıp gitti. Bu, kız için tam bir şok oldu. Bu tepkiyle daha önce hiç karşılaşmamıştı ve tüm kartlar bir anda Ray’in eline geçti. Düzenli olarak barlarda ve aktivitelerde Ray ile “karşılaşıyor” ve “bir kere daha konuşmak” istiyordu. Kız, Ray’in “arkadaşı olmak” için tavırlarında keskin bir U dönüşü yapmıştı.

Ray ile gurur duyuyorum zira geri çekilmenin gücünü farkeden birçok erkeğin aksine, Ray kızın peşinde koşmasından etkilenip HSAO içine girmektense olaydan tamamen çekildi. Aslında halen kullandığı çok önemli bir silahı öğrendi – geri çekilmenin gücü. Aynı zamanda kadınları anlamanın temel prensibini öğrendi : kadının ne söylediğine değil, ne yaptığına bak. Davranışları okumanın önemini öğrendi. 6 – 7 ay kadar Ray’in peşinde koştuktan sonra, kız “arkadaş olmak” için uğraşmayı bıraktı. İleri yıllarda ara ara konuşmaya devam etseler de, işin çerçevesi tamamen değişmişti. Kızın Ray’e, Ray peşinde koşarken hiç olmayan bir saygısı var. Eğer Ray, HSAO’a teslim olsaydı, bu saygı kesinlikle olmazdı.

İyi kızlar

Bu kız her fırsatta “uygunluğunu” göstermeye çalışan ve her sorulduğunda “iyi kalpli bir erkek” aradığını söyleyen biri idi. Promosyon kızı olarak sürekli dışarı çıkan biriydi ama sürekli “elalem ne der”e önem veren biri izlenimini veriyordu. Onunkisi klasik davranışları, söylenenlerden çıkarma vakası idi. Biyoloji sonuçta kendi kendine ikna ettiği şeyleri yendi – cinsellik, biz ne kadar bastırabileceğimizi düşünsek de, kendini göstermeden yapamadı. Cinsellikten soyutlanmış rahipler, ahlak bekçisi Cumhuriyetçi devlet adamları, zamanında Oneitis yaptığınız kardan da temiz kızların hepsinin içinde taşacak doğru zamanı bekleyen bir cinsellik var. FaceBook’dan gördüğüm kadarıyla kızımız şu an, hatunun hipergamisinin ipini koparabilme potansiyelinden zerre kadar habersiz beta kocası ile Montana’da yaşıyor.

Bir erkeğin “iyi kız” olarak algıladığı kadınla ilgili düşeceği tuzaklardan biri de onu bir melek gibi görüp tepesine çıkarmaktır. Beyaz şövalyeler zaten buna hep düşerler ama en sahada pişmiş PUA’lar bile “iyi kızların” kişiliğini keşfetmeye meyillidir. Şirince bir HB8 “iyi kız”, ONEitis reçetesidir zira baştan çıkarılamaz gibi görünür. “Sadece iyi kalpli olsun” söylemi, peri masallarından çıkma bir mükemmeliktedir, yeteri dozda bir saflıkla birleştirirsen, kız Disney masalı dileklerine gönülden inanan bir ilahe haline gelir. Oyunu olan erkekler için o, yeni önüne gelenle yatma paradigmasının sayısız “yollu” kızları arasında nadide bir mücevherdir. Beta beyaz şövalye için kız bir arketiptir – dünyanın pisliğine bulanıp kendisi ile asla çıkmayacak olan diğer kadınlara dönüşmeden kurtarılması gereken masum prensestir. İki tip erkek de, bu masum prenses alfa tur müdürü ile sikiştiğinde aynı şekilde şok olur.

Henüz okumadı iseniz Robert Greene’nin Art Of Seduction (Baştan Çıkarma Sanatı) kitabını okuma listenize eklemenizi şiddetle tavsiye ederim. Bu ufuk açıcı eserinde Greene, baştan çıkaran arketiplerinin profilini çıkarır ve bizim “iyi kız”ın Doğal baştan çıkarıcı olduğunu gösterir : baştan çıkarıcı bir güdüyü maskeleyen çocuksu bir masumiyet. İyi kızı bir azize olarak görmeye meyilli olabilirsiniz, ama bu çoğunlukla hatadır. İyi kız, hipergaminin kendisine çalışması için baştan çıkarıcı şekilde şirin olmak zorundadır. Tüm o azizelik adayları, daha iyi opsiyonları gözden geçirene kadar kenarda tutmak için vardır, ya da bizim promosyon kızında olduğu gibi, birden karşısına çıkan alfa deneyimini yaşamak için.

İyi kız oyunu, erkeklerin meyilli olduğu “Kaliteli Kadın” mitini oynama üzerine kuruludur. Erkekler böyle kadınların, duvara toslamadan bir erkek kapama peşinde koşan soğuk, kibirli ve şirret kevaşeler sürüsünün içinde, nadide çiçekler olarak var olduklarına inanırlar. Bakire bir azize ya da Babil orospusu değildir bu kız, bu ikisi arasında bir şirinedir. Kız sadece HB 7 – 8 seviyesindedir, tanrıça HB9 değildir, yani gösterip de vermeyen bir ulaşılabilirlik imajına da sahiptir. Bütün bunlar onu idealize edilmiş, gayet dayanıklı bir ONEitis yapar.

Her erkeğin öyle ya da böyle bir oyunu olduğu gibi, kadınların da kendilerine has oyunları vardır. Feminen gerçeklikte yaşadığımız için, kadınların oynadıkları oyunlar yapay sayılmıyor. Bunlar sadece kadınların doğal hali, kadınların anlaşılmaz yaratıklar olması miti gibi. İyi kızı diğer kızlardan ayıtan özellikler bile hala feminenin sosyal normları içinde oluşur. Oyunun bilge oyuncusu erkekler kendileri için neyin çalıştığını bilirler, ama aynı zamanda kadınların kendileri üzerinde oynadıkları oyunların da farkında olmalıdırlar. Amused Mastery (Eğlenceli Ustalık) Prensibinin en önemli özelliklerinden biri, aslında ustalığa eğlenmek için sahip olmaktır. Şifreli konuşuyorum gibi görülebilir ama kadın oyunundan ne beklenmesi gerektiğini bilecek kadar deneyimli olmak, onun üzerinde ustalaşmak ve bu oyunla karşılaşınca oyunla gülüp eğlenebilmek.

Mesela, kadın oyununun pratik amacı, hipergamiyi maksimize etmektir. Bu kadın oyununun temelidir. Bunu bilerek, kadınların sizin üzerinizdeki tüm baştan çıkarma metodlarına karşı eğlenceli bir tepki bulabilirsiniz. İyi kız da hala alfa aramaktadır, ve fırsat bulduğunda, iyi kız postunu atıp o alfayla sikişmeye hazırdır. Bir iyi kızla ya da onun kızkardeşlerinin tüm oyunları ile karşılaştığınızda, nihai amaçlarının ne olduğunu bilerek başlayın

Çeviri : Good girls “do”

Rollo Tomassi : Kırmızı Hap camiasının en önemli figürlerinden biri olan Rollo Tomassi'nin The Rational Male kitabı her erkeğin okuması gereken başucu eseri. Oldukça popüler olan The Rational Male bloğunun da sahibi de olan Rollo, The Rational Male - Preventive Medicine (Volume 2) ve The Rational Male - Positive Masculinity: Positive Masculinity (Volume 3) adlı kitapları ile ilk kitabındaki fikirleri daha da geliştirdi. Rollo Tomassi'yi burada Rollo Tomassi etiketinde de takip edebilirsiniz.
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

13 thoughts on “Vaka Çalışması – İyi kızlar da “yaparlar””

   1. Hocam, maili attım. Görselli attım biraz daha iyi anlaşılsın diye. Tam olarak bahsettiğim kısımda kafam çok karıştı gerçekten. İçinden de çıkamadım.

    1. Hocam Hank ile okuduk. O yazıyor şimdi, benim vaktim yok. Ama az çok yazacaklarını önceden konuştuk, ben de aynı fikirdeyim.

 1. Her kadının içinde gizlenmiş bastırılmış cinsel arzular vardır. Uygun şartlar sağlandığında, doğru kişiyle, doğru zamanda karşılaştığında kadın cinsel arzusunu ister istemez dışa vuracaktır gibisinden bir söz okumuştum bir yerde. Sanırım bu sitedeydi. Bu söze katılıyorum çünkü daha önceden buna benzer bir olay başıma geldi.

  1 yıl önce bir arkadaş grubum vardı. 2 erkek 2 kız şeklinde takılıyorduk. Kızlardan birisi kapalıydı ve tam böyle namuslu, ev hanımı, arzularını belli ederse cehennemde yanacağını düşünen tipten bir kızdı. Ya da bana öyle izlenim veriyordu. Kızın yüzü oldukça saf, doğal ve güzeldi. Beyaz tenliydi, ceylan gibi gözleri vardı, kirpikleri uzun ve siyahtı. Sesi ise oldukça etkileyiciydi. Diğer kız ise ona göre daha rahat, saçı açık bir kızdı ve arkadaşım ondan hoşlanıyordu. O kızı pek beğenmiyordum. Bana göre değildi. Biz 4 kişi, her hafta takılıyorduk. Ben kapalı kızla hiç muhattap olmuyordum. İlk zamanlar hiç birisiyle muhattap olmuyordum. Yalnızca arkadaşımla işte.

  Beni o kızlarla tanıştıran arkadaşımdı. Başlarda sesim çıkmıyordu fakat sonradan sohbet etmeye, güzel hikayeler anlatmaya, yaşadığım kamp maceralarını falan anlatmaya başlayınca sanırım kızların dikkatini çektim. Özellikle de kapalı kızın. Fakat dikkatimi pek vermiyordum ona, konuşurken bana baktığını hissediyordum ve emin olmak için ona baktığımda ise hemen kafasını çeviriyordu. Biz böyle her hafta takılmaya, buluşmaya devam ettik. Bazı zamanlar ben katılmıyordum onlara işim oluyordu ve beni soruyorlardı. Neyse böyle zaman geçti herkes git gide birbirine alıştı falan. Arkadaşıma nazaran ben daha çok dikkat çekiyordum sanırım.

  Her ne kadar ortamda en çok o konuşsa da, kızlar onun söylediklerine gülse de, anlattığı şeyler çoğu zaman boş şeylerdi ve kızları güldürmek için çabaladığı çok belli oluyordu. Bir zaman sonra kızlar ayıp olmasın diye gülmeye başladılar, hatta ara sıra o kızları güldürmeye çalışırken ben ortamdan sıkılmışçasına uzaklara dalıyordum, telefona bakıyordum vs.. O sırada açık olan kız sıkıldığımı hissedip, “Clojure” sıkıldı sanırım diyip gülümsüyordu. Yine tüm dikkatler bana çevriliyordu ve arkadaşımın kızları güldürme çabası da yarım kalıyordu. O zaman anladım ki, aslında kızlar ayıp olmasın diye onunla sohbet ediyor, benim konuşmamı istiyorlardı çünkü sohbetimi beğeniyorlardı. Nasıl konuşacağımı biliyordum. Bunu bana onlar belli ediyordu zaten.

  Bir gün geldi, içme kararı aldık. Kapalı kız ık mık etti fakat o da istiyordu. Ben hiç zorlamadım. KArar arkadaşımdan çıkmıştı. Diğer kız onay verdi. Bana sorduklarında ise neden olmasın, farklılık olur dedim. Son olarak kapalı kızı ikna etmeye çalıştılar ve sonunda başardılar. Sürekli sürekli iyi kız rolünü oynayıp sıkıcı bir profil çiziyordu ama oyunu bilen birisi, o kızın rol yaptığını, içindeki tüm arzuları bastıran bir kız olduğunu bildiğinden dolayı sıkılmazdı. Akşam vakti geldiğinde içmeye başladık. Tekila, bira vs.. Kızı tekilaya alıştırdılar, kız kaptırdı kendisini, fena değilmiş diyip içtikçe içti, ortamın gazına geldi… Sonuç olarak sarhoş oldu herkes. Ben de sarhoştum ama bilinçli düşünebiliyordum. Benim arkadaş diğer kızı aldı odaya götürdü, zaten saçma sapan davranıyordu, bi de kapıyı kitlemiş pezevenk. Kapalı kızla baş başa kaldık. Sürekli gülüyordu. Yanıma geldi ve elini kolumda gezdirmeye başladı, sonra elimi yüzüme değdirdi, sakallarımda gezdirdi yavaşça… Sakalların çok hoş dedi…

  Orada içindeki arzuları yavaş yavaş dışa vurmaya başlamıştı. Ben aha tamam bu kıvama gelmiş dedim. Tanıştığımız günden beri aslında dikkatimi çekiyorsun, oldukça olgun birisisin fakat biraz egoistsin ama sana yakışıyor dedi ve gülmeye başladı… Ben kızın dudaklarına yaklaştım test etmek için, o sırada ensemden kendisine çekip yapıştı dudaklarıma deliler gibi öpmeye başladı. Seviştik fakat fazla ileri gitmedim. Kız öpüşürken sanki yanlış bir şey yapıyormuş algısına kapılıp sürekli kendisini geri çekiyordu ve sonra tekrar öpüşmeye devam ediyordu.

  Bi ara bu doğru değil falan dedi (içindeki fahişeyi tekrar zincirleme isteği) Ben kendimi geri çektim falan, uzak durdum fakat ben öyle davrandıkça kız daha fazla yakınlık kurmaya başladı. Hatta bazen laf atıyordu, kaçıyor musun yoksa, neyden korkuyorsun gibisinden, beni rahat bırak diyordu hatta ama bunu verdiği basit kız izlenimini yok etmek için söylüyordu. Beni rahat bırak diyip yanıma geliyordu. Sanki ben onu baştan çıkarıyormuşum gibi davranıyordu. Neyse sabah oldu, sabah herkes bi boklar yemiş gibiydi zaten… Kız da her şeyi hatırlıyordu, bunu belli ediyordu, gözlerinden anlaşılıyordu hatırladığı fakat kendisini suçlu hissediyordu sanırım.. Sonuçta içindeki fahişeye engel olamadı. Fahişe dediğime bakmayın, içindeki iyi kızın kötü kıza dönüşmesi olayına kısaca fahişe diyorum ben.

  Biz yine takılmaya devam ettik falan zaman geçti, kız yavaş yavaş tüm ilgisini ayık kafayla belli etmeye başladı ister istemez. Konuşmalarımla, baş başa takılmalarla, onu rahatlattım ve kendime alıştırdım. Bir zaman sonra seviştik. Seks yaptık. Böyle anlatınca her şey çabucak olmuş gibi görünüyor fakat çok detay var buraya yazmıyorum.

  Uzun zaman aldı ama oldu. Sonuç olarak iyi görünümlü namus kızı sikmiştim. Asla ciddileşmedik, o da ilişki istemedi zaten. Sadece kendisini kaptırmıştı bana. Ciddi ilişkiyi bi ara istiyormuş gibi davranıyordu fakat benim isteksiz olduğumu görünce hevesi kaçtı.

  1. ama oyunu bilen birisi, o kızın rol yaptığını….
   Sen de söylemişsin zaten.
   Kelimenin tam anlamıyla olay rol yapmak ….
   Onun iyi olduğunu göstermez.
   Bu kız iyi kız falan değil.
   Görüntülerle değerlendirme yapıyorsunz.
   Aynı şekilde efendi çocuk diye bir şey de yok.
   Yani gerçek iyi adam varsa o da yine rol yapanlardan ayırt etmek zor olabilir çogu kişi rol yapıyor.

   Gerçek bir iyi kızı zaten asla öyle bir ortamda bulamazsin oturur evinde evleneceği kocasini bekler. Saklar ve sadece kocasına çıkarır tüm arzusunu.
   Erkeklerle takılmaz tek bir erkek arkadaşı bile olmaz.
   İtaatkardir uysaldir arkadaşlari sadece kizlardir ve bu kızlar da sadece iyi kızlardir.
   Yani önce kim iyi kim kötü bence onu görüntüye göre yapmayı bırakın.

 2. Mükemmel olmuş çok sevdim bu postu ya 😀 İLk baştaki olay benim başımada gelmişti gerçi tam olarak aldatma değildi kız benle birlikte bir tane çoçukla görüşüyor sanaldan foto yolluyormuş. Bnde salak gibi KH’yi yutmadan önceki zamanlarımda kızı onetiousum yapmıştım.Hatta birlikte söz üzerinde uniyi beraber gidip evlenme. çoçuk işleri vs planlarını düşünüyordu.Tam komedi ya daha yaşımıza başımıza bak düşündüğümüz şeylere bak.Neyse kızın gerçekten beni sevdiğini sanıyodum ama son zamanlarındaki şüphelerimle çok ekstrem denilecek bir erkeği B planda tuttuğunu öğrendim. İşte sonra inkar etmeler, nasıl olduğunu bilememeler, sadece arkaşadaşı olduğunu söylemeler eresi başlamıştı.Bende o anki sinirimle kızı tamamen hayatımdan silmiştim.Sosyal platformlarda ulaşmaya çalışıyor arkadaş olalım mesajı sürekli geliyordu 😀 Farketmeden hocamızın tekniğini yapmışım. Çok derinden bağlıydım ama en güvendiğin kızın bile bunları yapması insanı gerçekten çok güç bir duruma sokuyormuş.

 3. sanırım şu iyi kızlar konusunda atlamam gereken çok şey var. hala aklımın bir köşesinde 23-24 yaşında geleneksel bir hatunla evlenmek var. fakat bu kızlık zarı dikimi olayları aşırı derece de korkutuyor beni. bilmiyorum bu olayla ne yapacağım. yanlız da ölmek istemiyorum. fakat bakire olmamasını kabul edemem. içimden gelen bir dürtü bu. ailem bu konuda bir şeyler söylemedi bana. sadece ileride evleneceğim kadının zevkle başka bir erkekle birlikte olmasını kabul edemiyorum. ha ben başka kadınlarla birlikte oluyor muyum? evet. iki yüzlülük ama kabul edemiyorum böyle bir şeyi.

  1. Hocam dikilen kızlık zarı benim bildiğim 3-4 gün gidiyor. Ve bu işlem sık sık yapılamıyor.
   Tatil, gezi vb. gibi bir etkinlikle şüpheciliğini kamufle edip 1 hafta seks yapmayarak emin olabilirsin.

  2. Bendede aynı takıntı vardı. Özellikle 1 sene önce çıktığım her kızı sorgulardım ve e ufak hatasında tiksinmeye başlardım. Bak ben şöyle düşünürdüm, bu kızın en değerli şeyi vücudu ve onu geçmişte bir veya birkaç erkekle paylaştı ise şuan beni daha çok sevdiğini nasıl inanırım diyordum. Bir bakıma kız içi tek ve özel olan erkek olmak istiyordum ama bu düşünce tarzının KH sonrası onetis olduğunu farkettim. Kızın ne kadar senin için yaratılmış olduğuna inanırsan ona o kadar çok yatırım yaparsın.(bunun bir kaynağı yok ama bunun üzerine çok düşündüm ve bu fikir doğdu). Ha geçmişten gelen karakterin bir türlü update olmana izin vermiyordur, o zaman yapman gereken şey kızların sadece zaman farkı olduğu gerçeğini kendini inandırman.
   Zaman farkı derken onuda açıklayayım. Bir kızla çıkarsın aşık olursun hatta evlenirsin. Bunları hiç yapmayıp başka bir zamanda karşına başka bir kız çıkar ve aynı şeyleri onlada yaşarsın. Bunuda yapma hadi karşına yine bir kız çıksın ve onunla evlen.(hepside bakire olsun bunların) Farkı görebiliyorsun dimi? Tek kız diye bir şey yok. Sadece zaman, mekan, eşleşme denilen bir şey var.
   Kız seninle seks yapmasa, başka bir zamanda başka bir erkekle seks yapmış olacak. Hani o masum gözüken kız her türlü mantığa aykırı şekilde bakire olmuyor.
   O bahsettiğin önceki erkeklerle seks yapmış olma kısmı gerçekten üzücü. Hani aklıan şu geliyordur kesin , ”Bende önce memelerini kim emdi, kim bağırta bağırta hoplattı veya kime deli gibi aşık olupta bana hayatında hiç söylemediği sözleri ona söyledi ?” gibi senaryolar evet gerçekten çok can sıkıcı. Ama dediğim gibi bu senaryolar sadece bir yanılsama. Dediğim bakış açısı sert geliyor olabilir anlarım, senin gibi düşününce biri bana söylese bunları ” gavata bak amk, senin aşk kavramına tüküreyim ” derdim. Ama ciddiyim bak, kızın bakire olması hipergami anlamında aşk anlamında çokta bir fark yaratmayacaktır. Bakire olup yiyişenler bilmemneler çok var, ve bu kızlar asıl korkutucu olanlar. Çünkü inanılmaz bir şerefsizlik sergileyerek erkeği usta seviyesinde kandırıyorlar. Böyle yalan ustası olmuş kızları deşifre etmen çok zor. Diğer yandan yanılıp yenilip bir kere ilişkisi olmuş bir kız, geçmişini saklamıyor anlatıyorsa bilki sağlıklı bir ilişki için bir kaynaktır.(evet geçmişteki o 1 erkek can sıkıcı) Ama kendini rahatlatmak için gidip başka kızlarla beraber olabilirsin veya bu kıza ulan buda sırasını bana veren bir kız sonucta duygusal yatırıma girmemem lazım diyip çerçeveni koruyabilirsin. Senin dediğin düşünce tarzı, ağır aşk kavramı ve onetis içeriyor. Böyle bir aşk, bu devir için çok fazla 😀
   O sebepten diyeceğim şu ki, kızın kalitesini ölçmeye çalış, bakire veya vücuduna dokundurmamış bir kız baya bir zor bulunur. Bulsan bile hb’si seni tatmin edecekmi orası şüpheli ?
   Ha zengin kızı hb7lik bir arkadaşım var.Hukuk okuyacak ve geçmişte bir iki erkekle sevgili olmuş.(seks yok sadece biriyle öpüştüm diyor artık ne kadar doğru bilmem ama kızın ahlak değerlerinin yüksek olduğunu ve çokça erkek reddettiğini biliyorum)
   Bu tarzlar tam aradığın tarza benziyor dimi ? Ama seni temin ederim, ilişki içerisinde patlak verecektir zira evlenmek istediği erkekte büyük farklılıklar beklerler.

   Diyeceklerim bu kadar ve özet geçeçek olursam, ilişki yaşamamış kızı onetis yapma ihtimalin yüksek ve ilişki içerisinde betalığa düşebilirsin. Birde duygusal yatırım yapmışsan mavi haplı günler tekrar dönüyor demektir..

 4. Merhaba , sorum şu . 6,5 aydır nofap yapıyorum ve yaklaşık 2 aydır da monk mode içerisindeyim . Üniversite sınavına hazırlanmak için ise dershaneye gidiyorum ve bu 2.senem ( Mezuna Kaldım ) . Şimdi bu dershanede ise 2 aydan beri ısrarla YD atan kızlar var ve bunlara set açarsam F-Close olacağından adım gibi eminim çünkü o bahsettiğim birkaç kız asılı kalma şeklinde YD atıyor ve benimde hormonlarım fırlamış durumda . İçgüdülerime göre hareket edip set mi açayım yoksa aklımı ve mantığımı kullanıp sınav bitene kadar sabır mı edeyim ? Artık sabredecek takatim kalmadı .

  1. Bem YDye set açarsam kesin f close olacağından adım gibi emin olamam. En sağlam PUAlar bile olamaz. Bir tek kağıt üzerinde egosu 10 kaplan gücünde ve sekse uzak en fclose olmayacak yaştaki ergenler emin oluyorlar. Seninkisi ibresi 300e çıkmış ergen fantazisi. Bu tip bir ego reddedildi mi patlar o patlamayı üniden sonraya sakla ve otur dersine çalış.

   Nofap ise neden gerekli anlamış değilim. Abartmayın yeter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *