Kadınlar için uğraşmak

Bir süredir kayıp olan Hank Moody, dün sağlam ve ses getiren bir saha raporu ile geri döndü : Saha Raporu – Shit test level : Model. Sanırım, sitenin en çok yorum alan yazısı olan bu saha raporuna gelen bir grup okuyucu yorumu dikkatimi çekti zira sitede çokça gördüğümüz bir yorum tipi bu. Örnek olsun diye Altanus’un yorumunu buraya koyuyorum ama aşağıda yazacaklarım sadece ona değil, bu tip “böyle kadınlarla uğraşmaya değmez” yorumlarına :

Bence bu kadar shit testi çekmeye değmez. Tanrıça bile olsa, bir mekanda 1.5 saat bekletilmek çok büyük terbiyesizlik. Hatta bana göre shit test bile değil, tamamen kızın aptalca davranması.

Ne bileyim, bu kadar uğraşa, bütün bir günün mahvolmasına değmez gibi geliyor bana. Hem 1,5 saat bekletecek haber vermeden, hem mesajlarına adam gibi cevap vermeyecek, mekana gelmeyecek gidecek McDonalds’ta oturacak, yanında arkadaşı ile vs vs, say say bitmiyor, yazarken ben daraldım. Buluşmaya neden arkadaşını getiriyorsun? Ve PMS olmana rağmen buluşmaya neden geliyorsun?

Model veya değil, bu kadar uğraşa değmez gibi geliyor bana, bilemedim.

Bu düşünce 1990 sonrasında doğan nesilde çok yaygın. Daha önce de yazdım, bir üst nesil bu tür kırmızı hap teknikleri gördüğünde genelde “vay lan, tabii ya, kızlar böyle çalışıyor hakkaten, o zaman oyunu böyle oynuyoruz” derdi, şimdiki nesil ise genelde “lan sikerim böyle aşkın ızdırabını, kızlar ego tatmini yapan şımarık yaratıklar ve ben bu oyunu oynamıyorum” tepkisi veriyor. Bunda 1990 sonrası neslinde narsisizmin yaygın olmasının etkisi büyük (evet arkadaşlar, ego sorunu sadece kızlara özgü değil). Ama başka bir problem daha var. Bu ciddi bir problem ve buna orada bir yorumla değil, yazı ile dikkat çekmek istedim.

“Bu kadar uğraşa değmez” öncelikle ilginç bir yorum. Dikkat ederseniz, Hank burda tek gecede yatış kapaması yapmış. Kızla uslu uslu, tek öpücük almadan 5 kez muhallebiciye giden adamın yaptığı yatırımın ve uğraşın 10’da biri bile yok.  Hele hele bir kıza kafayı takan ve kızla tek kere buluşmasa da saatlerce onu düşünen, hayal eden adamın yatırımının yüzde biri bile yok 🙂 Bir de zaten yeni saha raporunda yazdığı gibi orda boş boş da oturmuyor. Yani gece 2 – 3 saat kendi kendine takılmanın uğraş olarak değerlendirilmesi, efor olarak pek mümkün değil.

Bu tür yorumlarda “uğraş” denilen şey, kadın davranışları ve shit test ile uğraşmak aslında. İşte bu görüş de tam olarak feminizmin genç erkekler üzerinde ne kadar sağlam işlemiş olduğunu gösteriyor. Kadın ve erkek aynıymış ve aynı davranırmış gibi konuşuyorsunuz. Ne demek istediğimi anlatayım. İlgiden ve muhtemelen daha 22 yaşında olmasına rağmen yediği düzinelerce pompadan ruhu çürümüş bu zavallı kız iyi bir örnek değil ama her hatun az çok böyle çocukça davrandığı için yine de buradan devam edeceğim.

Johnny DeLusion geçenlerde güzel bir tweet attı :

“Eğer erkekler tanıştıkları kızlara 12 yaşındaki yaramaz kız kardeşine davranır gibi davransaydı. Tüm ilişki problemleri çözülmüş olurdu.”

İşte 90 sonrası doğanların feminizmin eşitlikçilik akımından etkilenmesi tam olarak bu. 22 yaşında bir kızın kız gibi (genelde de çocuk bir kız gibi) değil de, 22 yaşında bir erkek gibi davranmasını beklemek.

Feminizmin oldukça ulvi olan kadın – erkek eşitliğini 70lerdeki cinsel devrim sonrası kadın – erkek aynılığına bozması sonucu, toplumda çok yaygın bir propoganda var ve bu da kadın ve erkeğin aynı olduğu yanılgısı yaratıyor.

Eğer “delikanlı adamın delikanlı sevgilisi” olur diyen gay bir erkek değilseniz, elinizdeki malzeme bu arkadaşlar. Kadınlar ve erkekler, hormonal, fiziksel ve zihinsel olarak çok farklılar. Fakat bu basit gerçek, maalesef gençlerin farkında oldukları birşey değil. Bu farkı bilerek hareket eden bir erkek için oldukça eğlenceli olan shit testler, bunu bilmeyen çoğunluk için bir işkenceye dönüşüyor. Çünkü birçok erkek, bu tür bir davranışı bir erkekten gördükleri zamanki gibi davranıyorlar ve sinirleniyorlar. (Şimdi düşünün, kız gibi davrandığı için karşısındaki erkeğin birden ciddileşmesi ve sinirlenmesine maruz kalan kadının hayal kırıklığını ve şaşkınlığını).

Size tavsiyem, geri dönüp Saha Raporu – Shit test level : Model yazısını, Hank’in kıza 12 yaşındaki yaramaz kız kardeşine davranır gibi davrandığı farkındalığı ile okumanız.

Bitirmeden alakalı olduğu için Clojure’un şu yorumunu ekleyeyim :

Merak ediyorum şu Tinder’da takılan kızların takılma amacı ne? Seks mi gerçekten? Ben Tinder’dan yalnızca 1 kızla seks yapabildim. Diğerleri hep öylesine takılıyorum kafasında konuşuyordu. Kimisine göre Tinder’daki kızlar parası olan, yakışıklı elemanlarla buluşup peşlerinden koşmasını sağlayıp egolarını tatmin ediyor ve asla seks yapmıyor. Kimisine göre ise oradaki kızlar seks yapıyor. 

Oraya yorum olarak da yazdım ama, bir kız tinderda tanışıp ego tatmini için buluşmaz. Böyle bir ego tatminini, sadece mesaja bağlayan ve genelde çekici olmayan bazı kızlar yaparlar. Buluşmayı herhangi bir yakınlığa çevirmek erkeğin işidir. Erkeğin bu işine çomak sokmaya çalışarak da onu test etmek kızın işi. Neden? Tarih öncesinden gelen bir oyun bu ve daha önce Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi yazısında söyledik : Kadınlar seksin kapı bekçisidir, erkekler ise ilişkinin. O nedenle kadın o kapıyı hemen açmaz, sizi sınar.

Bu olay eğlenceli bir oyun aslında fakat çoğu erkek, yukarıda bahsettiğim eşitlikçi zihniyetten dolayı, bu testleri kibir olarak algıladığı için saçma tepki gösterir ve sonra da kız ego tatmini yaptı sanar.

Ben ne zaman “egolarını tatmin ediyor ve asla seks yapmıyor” duysam, ki çok duyuyorum, orada erkeğin bu feminen beyin yıkaması nedeniyle kaçırıldığu bir fırsat görüyorum. Zira daha önce shit test yazısında söylediğimiz gibi  “bir kadın size shit test yapıyorsa sizinle cinsel ilişkiye girme ihtimali kafasında belirmiş demektir“.

Aklınızdan hiç çıkarmayın, erkekler sadece görsel olarak karşılarında olana bakarak (gençlik, tazelik, güzellik, güzel cilt, memeler, kalçalar ve meme – kalça oranı, vs …) buluşmanın ilk 10 saniyesinde bu kızla yatabilir mi, yatamaz mı anlar (bu kızdan ilişki malzemesi çıkar mı ayrı konu). Bir kadın ise, erkekle buluştuğu anda ilk 10 saniyede bu adamla hiç işi olmayacağını anlar ama eğer bu sonuca varmamış ise erkeği “belki” bölgesine atar ve sınamaya başlar. Neden? Zira kadınların erkeklerde aradıkları şey görsel olarak karşılarında değildir (maskülinite) ve kadın karşısındaki adamın erkek mi, yoksa erkek rolü yapan oğlan çocuğu mu olduğunu anlamasının tek yolu, erkeği sınamaktır. Biz bu sınamaya shit test diyoruz. Alın size kadın ve erkeklerin farklarından biri daha!

(Önemli bir ikinci fark da, erkeklerin görsel öğelerle tahrik olurken, kadınların sözler ile tahrik olmasıdır. Bunu bilmeyen oğlumuz, “belki” bölgesinde iken kendisine savrulan shit testleri, kadını sözel olarak tahrik eden cevaplara çevirmek yerine az önceki gibi ciddileşirse, kendisi önündeki vücuttan tahrik olurken, kadını buzlar kraliçesine çevirir).

Şunu da aklınızdan çıkarmayın, sayıları az olmasa da ciddi anlamda azınlıkta olan psikopatlar haricindeki kadınlar, zerre kadar beraber olmak istemedikleri erkekleri shit test ile dürtüp acı çektirmezler. Yani eğer kadın sizi “belki bu adamla olabilir” bölgesine almasa idi o “ego tatmini” sandığınız davranışları göremezdiniz.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Erkek Adam

Sitenin 30luk abisi ve admini. Üşengeçliğinden admin hesabından yaza yaza rumuzu erkekadam kaldı. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

38 thoughts on “Kadınlar için uğraşmak”

 1. Şahane, şahane,şahane bir yazı. Müthiş!
  Dün akşam benden 8 yaş küçük bir kızla buluştum.
  Soğuk tavırlar, yüzüme bakmamalar falan filan…
  Umrumda bile olmadı.
  Dalga geçtim, espri yaptım, kolunu tuttum, eline vurdum(şaka olarak) …Tavırlarından bir gram etkilenmedim.
  Sonuç??
  Kız mesaj atıp duruyor 😉

  1. Teşekkürler 🙂

   Çok doğru davranmışsın. Aslında kız yaşça oldukça küçükse, bu “yaramaz küçük kız” davranışı daha doğal oluyor ama işin traji-komik tarafı, bize kendinden sadece 3-4 yaş küçük kızlara “bana abi der, kendine yanaştırmazsa” diye mesaj atan çok fazla erkek var maalesef.

   Kızların ilk buluşmada soğukluğu, yaş farkı olduğunda daha belirgin ama buna takılmamak lazım. Şurda bununla ilgili bir saha raporu var :

   Saha Raporu – 30luk abi, 20lik iki hatun, iki farklı oyun, iki farklı sonuç

 2. Posttaki yorumu yaklaşık 1-2 ay önce başka bir postta ben yazmıştım zaten. MGTOW orijini gibi duruyor. Ama geçen anlattığım duruma istinaden, hala çok kasılırsam next demek bana daha mantıklı geliyor.

   1. Üstad sizin ödül mekanizması iyi çalışıyor çünkü işin sonunda yaşanacakları biliyorsunuz ve sabır ediyorsunuz ama yeni nesi gençler ve kırmızı haplıysa bir kıza bu kadar durmayabilir ama zamanla yetenek ve özgünemimiz gelişince sizin yaptığınız seviyeye gelebiliriz

   2. 2 veya 3 sene önce. Ben skor olarak bakmıyorum olaya. Sadece toplumsal ve sosyal taraflarıyla ilgileniyorum. Hala da iddia ediyorum; kasıyorsa ya next derim, ya da bırakırım. MGTOW olmak, biraz seks orucuyla ilgilidir. Libidonu kontrol etmek ya da etmeyi başarmak bence burada yazılan ve yazılmış tüm şeylerden daha önemli. Bunun ucu düzene, kapitalizme, sisteme kadar uzar gider.

 3. Hocam sitede genelde day game tarzı, ilk defa gördüğümüz kızlara yanaşmakla ilgili, içerikler var.
  Biraz da aynı ortamda bulunduğumuz kızlara nasıl yaklaşmamız gerektiğiyle ilgili yazabilir misiniz?

   1. Hocam sonuçta o da bir kız ve aynı zamanda potansiyel bir hedef, neden olmasın? Ortamımız kurs ortamı, haftada bir görüşüyoruz. Henüz yeni tanıştık ayaküstü bir muhabbet evresi, gülüşmeler falan güzel geçti ve ilerletmek istiyorum nasıl yaklaşmam gerektiği konusunda tavsiye istiyorum sizden.

    Bir başka sıkıntım da şu, konuşmalarda kimi zaman tıkanıyorum bunun için önerilerinizi istiyorum şimdilik en büyük sorunum bu, her ne kadar konuşmayı kıza bıraksam da ilerleyen evrelerde muhabbetin ilgi çekiciliği sönüyor bunun için ne önerirsiniz?

    1. Muhabbete çok takıyoruz ya böyle kızın ilgisini çekmeye falan çalışıyoruz bence daha maskülen takıl .Beden dili ve karakter gibi şeylerin alfalık dozunu artır .Kıza modern dans tarihi külliyatını anlatsan bile işe yaramayabilir hocam. kıza kendini satmaktan vazgeç .En azından ben öyle yapıyorum bu aralar 4 tabak ile iyi başlangıç yapan biri olarak diyorum bunu .Kolay gelsin 😀

     1. Bir de muhabbette bir kanca noktası bul ve buluşmaya çağır bence en azından daha net görürsün bazı şeyleri

    2. Anladım. Yakın ortam deyince benim aklıma iş ve arkadaş çevresi geliyor ilkin tabii üniversite, okul ve kurs var.

     Hocam eğer tanışmak olsa idi konu gidip direk konuşmak lazım zira ortak zaten noktanız var. Sen tanışmışsın zaten.

     Bu aşamadan sonra cold approachtan bir farkı yok ki! Kızı dışarı davet edeceksin. Teke tek olacaksınız ki işi ilerletebilesin. Bu durumda da Kadına seks eşiğini aşırtmak yazısına bak.

     Konuşmayı kıza bırakmaktan kastın ne? Öncelikle kız ile yukarıda dediğim gibi buluştunuz mu? Olayı kurs ortamında ilerletemezsin. Kızı bir yerlere davet et. Konuşmayı sen yönlendirmelisin ama konuşma kısmını kız yapmalı. Ama konuşma tıkanmasın istiyorsan kızı ilkin bir yere davet et.

 4. Merhabalar. İnternet üzerinden tanışılan bir kızın sürekli kısa cevaplar vermesi ve hiç soru sormaması bir shit test midir ? Bu duruma sinirlenip en son verdiği cevaba “seen” olup bir daha cevap atmamam -1 0 +1 midir ?

  1. Bu durumda kızı nadasa bırakmayıp sinirlenerek işi zaten bitirmişsin. NEXT. Next yüzünden bir ihtimal dönebilir ama düşük ihtimal.

 5. Erkek adam, senin gözünden evlilik için ideal kadın tipi ve genel evlilik dinamiklerini içeren bir yazı almamı z mümkün mü?

 6. Abi sence lise ortamı boyle isler icin uygun mu? Bide bu yasta(16) kari kiz isleriyle ne olcude ugrasmak lazim?tavsiyelerini bekliyorum.

  1. Karı kız işleri demen bile ne kadar tecrübesiz ve olduğunu gösteriyor 😬
   Bir seneye kadar devam et ama sonra derslere yardır

  2. Merak etme ben karı – kız derken ne demek istediğini anladım 🙂 Bir yandan ne kadar erken başlarsan o kadar iyi. Lisede eskiden bu işler genelde flört ve en fazla yiyişme şeklinde olurdu, şimdi nasıl bilmem.

   Fakat sizin önünüzde, eğer üniversite okumayı düşünüyorsan, üniversite sınavı var. Eğer düşünmüyorsan, ciddi bir mesleki eğitim ya da zanaat eğitimi var. Onlara hazırlık her zaman birinci öncelik olmalı. Daha bu yaşta aşık olup bunalıma girmediğin sürece pek sorun yok diyeceğim ama ilk kızlardan biri ile mutlaka o boka bulaşıyorsun.

 7. Shit Testler hakkında kendimce bir yorum ürettim .
  Kadınların cinsel seçilimde erkeğe yaptığı bu shit testler erkeğin TAŞAĞININ kilosunu ve büyüklüğünü ölçmek için yapılan testlerdir .
  Artık shit test gelmezse moralim bozuluyor önceleri bu kız bana bunları neden dedi aq diye üzülürdüm şimdi desin de görsün bakalım diye düşünüyorum.Bu mentalite kazandırır işte 😉

  1. Evet. Şimdi bir daha Yürüme Davetiyesi yazısında yazdım :

   “Bu noktada bilmeniz gereken en önemli şey, kadınların flört mekanizmasının bizden tamamen farklı olduğudur. Biz bir kızı kesmeye başladığımızda, sadece gözümüzün önünde olana bakarak (kalçalar, memeler, kaşlar, saçlar, ten ve tabii ki oranlar), “tamam, ben bu kızla birlikte olurum” ya da “yok ben bu kızla birlikte olmam” kararını veririz. Zira kadınların cinsel pazar değeri, erkek için çoğunlukla görseldir.

   Bir kadın bir erkeği kestiğinde, görsel öğelere bakarak (sadece boy, kaslar, giyim, bakım değil, vücut dili, duruş, gülüş, duyuyorsa sesinin tonu, yansıtılan statü ve diğer kadınların erkeğe ilgisi – önseçilim de dahil) “bu adamla işim olmaz” kararını hemen verebilirler ama bunun aksi karar bizim gibi “bu adamla birlikte olurum” değil “bu adamla olabilirim belki”dir. Neden? Zira görsellerin hiç biri, erkeğin maskülin bir erkek mi, yoksa erkek rolü yapan bir sünepe mi olduğunu tam olarak söyleyemez. Bunu anlamanın tek yolu, adamın kendisi ile konuşmaya başlaması ve bu konuşma sonucunda kadının adamın erkek olup olmadığını test etmesidir (shit test).”

 8. Hocam üniversitede sinifimda yaklaşık 300 kisi olduğundan bircok kisiyle kac senedir ayni sınıfta olmamiza ragmen tanışmamış durumdayız ve yabancı gibiyiz. Yaklaşık bir bucuk ay önce konferans salonunda ders icin arkadasimla otururken sınıftan iki kız benim yanima oturdu ve tanısmiyoruz. Benim yanima denk gelenin dersteki hareketlerini inceledim ara ara. Benden etkilendigini ve yanimda oldugu icin de heyecanlandigini anladim, arada telefondan saate bakarken eli hafifce titriyordu, solunda oturuyordum arada sola dogru bakıyordu. Açıkçası ben de ondan etkilendim biraz belli ettim mi bilemiyorum. Ara verilince ben çıktım ve ikinci derse girmedim eve gectim. Sonrasında yaklasik 20 gun okula gitmedim. 20 gun sonra okula gittigimde konferansa kapidan girince etrafa bakınarak gectim ve kiz gozume carpti. Kiz ben kapidan girdikten ve beni gordukten hemen sonra kankasinin kulağına eğildi bir şeyler fısıldadı, kiz surekli bu kiz kankasiyla beraber. Dönem bitti, artık olursa ikinci yarıyıl olur. sizce nasıl davranmaliyim, tanismali miyim yoksa onun bana adım atmasını mı beklemeliyim? O mu çaba sarf etsin? En son bir kız vasıtasıyla bayağı betalastim, o kizda uydu erkek bile oldum diyebilirim, özgüvenim çok sarsıldı. Sizden tavsiye bekliyorum.

  1. Bu arada ek olarak kız hakkında: sinsi, içten pazarlıklı ve uyanık biri gibi geldi bana ve özgüveni yerinde duruyor en azından oynuyorsa bile iyi oynuyor. Sadece benim ilgimi kazanıp ondan sonra geri çekilecek biri olabilir diye düşündüm, bunu yaşadım bir kere o yüzden belki de benim kuruntum.

   1. Öncelikle kız sana Approach Invitation (Yürüme Davetiyesi) göndermiş. Yanına denk geldiği anda “merhaba ben tears” diye tanışman lazımdı. 20 gün sonra ikinci davetiyede kesin yanına gidip “merhaba ben tears” demen lazımdı. Kankayı takma. Kanka sanki orda yokmuş gibi bir kere bile kankaya bakmadan kızla konuşursan, sen gittikten sonra kankanın ilk lafı “Ay Cansu adam bir kere bile bana bakmadı, gözü hep sende idi” olacak ki doğrusu budur.

    Öncelikle bu uydu erkek oldum dediğim kızla ilişkini tamamen kes ve hatta kız sanki yokmuş gibi davran. İkincisi ise, ikinci yarıyıl kızı görürsen şunu yap :

    1 – Kıza bak ve göz göze gelirseniz asla ama asla gözünü kaçıran sen olma. Kız gözünü kaçırdıktan sonra hemen kızdan gözünü almadan kıza yürü ve merhaba ben tears de. Burada 3 şey önemli :
    – Yavaş ve sakin konuşmalısın
    – Sesin yeterince yüksek olmalı (fazla yüksek olması, düşük olmasından iyidir)
    – göz temasın hep güçlü olmalı
    – vücudun dik olmalı ( ağırlık kaldırıyor musun?)
    – kıza asla eğilmemelisin. ağırlığın bir ayaktan bir ayağa geçmemeli

    Kızla konuş biraz. Tanıştığıma memnun oldum, görüşürüz de ve çek git. İlk yaklaşmada kız soğuk olabilir, aldırma. Sonra ikinci gördüğünde konuş ve burada sana soğuksa kızı bırak ve unut. Değilse, yürü ya tears …

    1. Hocam öncelikle çok teşekkür ederim. Siz de gayet anladınız, resmen mavi haplıyım. Önce sizden, sonra ise bu güzel ve cok faydalı siteden öğreneceğim çok şey var.

     Bu bahsettiğim kız için o yaklaşık 20 gün sonra karşılaştığımız, ben sınıfa girince kankasinin kulağına fısıldadı ğı gün diğer ders bittikten sonra ben daha çabuk çıkıp kapının onundeydim arkadaşımı bekliyordum, kız da kankasiyla çıktı ama benim karşısında olduğumu anlayıp benimle goz göze gelmekten kaçındı, at gözlüklü gibi çok zorlama önüne baktı. Bu durumda orada zaten konuşma niyetim yoktu da bana bakmadığı goz teması kurmadigi icin gitmem uygun olmazdı değil mi? Sadece orada bir ozguvensizlik gördüm onda, normal şartlarda kendine güvenli duruyor. Daha sonra ucuncu karşılaşma yine 20 gün kadar sonra sınavın birinde aynı siniftayiz. Ben biraz geç kaldım, herkes oturmus sıralara sınıfa girince bu kızın yine bariz bana baka kaldigini, yani ilgi duyarca baktığını hissettim, ben pek oralı olmuyor gibi yapıyorum gitsem konuşsam falan sacmalarim heyecan falan batiracak gibi hissediyorum nitekim batirdiklarim oldu, o yüzden bir yerde de batiracagina yuz verme diyorum. Oyle ki sinifta görünce bu kızın bana ilgisi olduğundan ben heyecan yapabiliyorum halbu ki bana ilgisi olan o, cok sacma ama boyle. Bu tarz sorunlarimi asabilsem her sey cok guzel olacak.
     Özgüvenim, yersizce yani kendime guvenmemem için hicbir sebep yok iken çok ama çok eksik. Özgüven ve özgüven kazanma ve de genel bir şekilde mavi haptan kurtulma rehberi gibi bir yazı çok faydalı olurdu.

     MikeHustle cevap için sana da teşekkür ederim.

   2. Sadece benim ilgimi kazanıp ondan sonra geri çekilecek biri olabilir diye düşündüm, bunu yaşadım bir kere o yüzden belki de benim kuruntum.

    Tipik mavi haplı çocuk BAHANESİ! Bir erkeğin bu şekilde yorumladığı olay çoğunlukla şöyle gelişir : Kız erkeği beğenir ve adama “Yaklaşma Davetiyesi” atar. Erkek kıza yürür ama senin tam şu anda yaptığın gibi hemen yürüyeceğine kafasında evirip çevirerek kızı oneitis yaptığı için ve mavi haplı çocuk oyunu oynadığından, sesinde ve vücut dilindeki bir kadına çok itici gelen heyecan ile ürkeklik ile kızla konuşur ve 10 saniyede kız erkeğin aslında henüz toy oğlan çocuğu olduğunu anlar ve erkekten haklı olarak soğur. Oğlumuz da kız kuyruk sallıyor ama sonra kendini geri çekiyor yani ego tatmini yapıyor sanır. Sen sanma.

    Mavi haplı çocuk oyunu oynuyorsun. Koca dönemde bir kızla bakışmışsın gibi. Buraya kız 1 şöyle … kız 6 şöyle diye yazman lazımdı. Allah aşkına üniversitedesin, bu memlekette senin yaşıtlarının yüzde 90’ı askerde, tarlada, kahvede, atölyede, fabrikada hatunlardan uzak iken sen hayatının baharında hatunlarla çevrilisin. Ne kadar şanslı olduğunun farkında değilsin. 8 yarıyılın 1’ini böyle harcamamalısın!

    Dikkat et burda biz kılıcı kendimize, iğneyi kızlara batırıyoruz. Olan muhtemelen benim yazdığım, kızın ego tatmini değil.

  2. Sen bunları düşünürken o kız şu anda çoktan başka ellerde, bence Mavi Haplı ve Kırmızı Haplı çocuğu tekrar okumalısın. Aynı kızın yanından iki kere geçme ihtimalin yok ! Sınıfında olsa da karşı komşun olsa da GYM’de gördüğün kız olsa da her gördüğünde ve bir şey yapmadığında bir şeyler olma ihtimalin misli misli azalıyor bunu unutma…

 9. Disiplin ile ilgili yazılar gelecek mi? feminen yapının zehirlerinden biri de disiplinsiz bir yaşam tarzı benimseyen erkekler de görülen artış. disiplin hayatımızın birçok alananı kapsıyor trp sadece iki cinsiyet arasında ki ilişkiye açıklık getirmesi değil erkeğin statüsünü yükseltecek doneler de paylaşması gerekir. teşekkürler.

 10. “Nadasa bırakmak” potansiyel tabağın ilgisini arttırabilir mi? İki veya üç gün süresince yazmamak, ilgilenmemek vs bunlar tabağı yakınlaştırabilir mi? Yukarıda bir arkadaş sormuş. Benim de ilgimi çekti.

  1. Evet ilgisinşn azaldığını düşündüğün tabak ya da kız arkadaşa karşı en iyi önlem birden kendini çekmektir … de. Zaten tabakla en fazla 2 günde bir falan yazışmak lazım. Hergün iletişime geçmek çok iyi değil.

   Kendini çekmek kız arayana kadar ya da 1 – 2 haftadır. 2 – 3 gün değil.

   1. Bir de tabakla iletişimde altın orana uyun. Kız 3 yazıyorsa siz 2 yazın. Siz 2 yazmışsanız kız 3 yazsın sonra yazın. Tabii sürekli uyamazsınız ama genel mesaj – arama oranı bu olsun.

    1. Mesajlaşma olayını biliyorsunuz. Az yazınca sıradanlaşıyor, çok yazınca da beta olup yine bize girme tehlikesi var. Uzak mesafedeki kişiye karşı nasıl davranılmalı?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *