Saha raporu – Bir hatunu beklerken

Açıkcası bunu yazmayacaktım ancak dün bir çok takipçimizden şu saha raporu için “ya bir hatuna bu kadar efor harcanır mı?” tepkisi alınca, boşlukları doldurmak için bunu da anlatmakta yarar var.

Önceki saha raporunda, hatun kişisi beni yaklaşık 1.5 saat bir barda tek başıma bekletmişti ya, şimdi size o 1.5 saat boyunca ne yaptığımı anlatacağım.

Mekanda otururken sıkıntıdan, gelen tinder match’leri ile yazışmaya başladım. Bu kızımız da 22 yaşında, öğrenci. Kendi iddiasına göre tek gecelik ilişki, fuck buddy v.s. aramıyor kesinlikle uzun ilişki bakıyor. Müslüman ve dindar biri olduğunu söylüyor. Tahmin ediyorum çoğunuz böyle bir hatuna yürümeyi aklının ucundan bile geçirmez çoğu zaman.

Tinder’dan telefona geçmek için 3-4 mesajlaşmadan sonra, whatsapp’a geçildi. İlk yeşil ışık “ne zamana kadar buradasın?” sorusu oldu, kadın dilinde bunun meali “gitmeden bir görüşsek ya senle” tam olarak. Baktık buluşacak vaktimiz var, ikinci sinyal geldi:

Kız: “Olgun görünüyorsun sen.” (yaş 27)

Ben: “Haha, kibar bir şekilde yaşlı mı demeye çalışıyorsun bana?” 

Kız: “Yoo ben olgun severim”

Herhalde normal bir erkeğin, daha fazla yeşil ışığa ihtiyacı yoktur. Mekanda hatun tarafından bekletilmenin etkisi ile, hatuna “gel şimdi buluşalım” dedim, “evdeyim yok olmaz” dedi. Biraz daha ısrar ettim, başı ağrıdığını söyledi.

Bence kritik nokta tam olarak burasıydı, burada “aaa tamam o zaman geçmiş olsun” demek en normal yol gibi gözükürken, bir akşamımı bu hatuna harcamaya değer mi sorusuna cevap aramak için atağa geçtim:

Ben: “Gel sen ben senin baş ağrını geçiririm ;)”

Kız: “Heheh nasıl olacak o?”

Ben: “Sen gel, gösteririm ben sana..”

Kız: “Gelemem ki, ailemle yaşıyorum ben.”

Ben: “Haa, peki o zaman yarın görüşürüz ;)” (gecenin 11’inde evden kaçıp gelmesini beklemek de artık fazlaca ısrar etmek olacaktı)

Kız: “Dışarda başka kızlara bakma ama :(“

Ben: “Valla sen gelip bakmamı engellemedikten sonra, ne yapacağıma söz veremem.. Haha”

Baktım bundan bir hal yol olacağı yok o gece, gidip mekan mekan avlanmaya da üşendiğimden, bir önceki hatuna doğru yola çıktım.

Bu hatunla, bir sonraki gün yemek için buluştuk. Zaten bir önceki günden hatunu elde etme ile ilgili soru işaretlerinin çoğunu elemiştim. Yemeğimizi yedik, hatunun çekingenliği sebebi ile dışarıda pek birşey olmadı. Yemeği bitirdiğimizde saat 8’di ve kız 11’de evde olması gerektiğini söyledi.

Eve gidip film izliyelim dedim, itiraz etmedi. Evde filmi 15 dakika kadar izleyebildik. Sonrasında hayatımdaki en ciddi son dakika direncine maruz kaldım ancak gece yine de mutlu son ile bitti.

Dün ben size bir önceki saha raporunu yazarken, bu arkadaş bana sen beni unuttun mu diye çıplak fotoğraf atıyordu. “iyi aile kızı” rolünü sadece 1 gün sürdürebildi, yazık.

Gelelim ben bunu neden anlattım:

Aslında bu kadar kolay kapanan saha raporu yazmayı sevmiyorum. Ama bir önceki saha raporundan sonra size, tek bir hatuna değil birden fazla hatuna düzenli olarak yazıyor olmanın yararını anlatmam lazımdı.

Burada ana nokta şu, önceki saha raporunda yazdığım kız benim tek yazdığım hatun olsa, kesinlike tökezler ve başaramazdım. Elinizde, hele de bir ilişkiniz olmadığı zamanlarda olabildiğince fazla hatun olsun. Hepsine yazın. Kimine fazla efor harcayın, kimi zaten kendi kendine gelip yatağınıza sokulsun. Tek bir hatuna odaklanınca, verilen emek fazla gibi gözükebilir ancak benim o hatunu 3 günden fazla umursayacak halim yoktu. Canım o gece onu götürmek istedi, bende ekstra efor harcayıp götürdüm.

Eğer gerçekten tabak çevirmek istiyorsanız size tavsiyem şu sayıları tutturmaya çabalayın:

Düzenli yatılan hatun sayısı: 2-4

Herhangi bir anda buluşma adayı hatun sayısı: 5-10

Sayılar yükseldikçe kendinize olan özgüveniniz artacak ve bu işi çok daha kolay yapabilmeye başlayacaksınız.

Erkeklik istatistik işidir, yeterince hatuna yürümeye başladığında, “match’den yatağa 4 saat” şeklinde gerçekleşecek ilişkilerin de olacak (bunu da ayrıca bir saha raporu olarak yazacağım, baya komik bir hikayem var), bir kere vermek için 3 date süründüren de. Burada hiçbir zaman bunun acısız bir süreç olduğunu söylemedik, çabalamayana ekmek yok.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Hank Moody

Ekşisözlük: @stormshadow

10 thoughts on “Saha raporu – Bir hatunu beklerken”

 1. Hocam Tinder konusu açılmışken sormak istedim. Giriş mesajı önemli mi? İlk mesaj nasıl olmalı? Merhaba, selamdan daha farklı mesaj olması şart mı? Yüzlerce erkek aynı mesajı atıyor sonuçta. Kızın biyografisi ya da fotoğrafına bakarak bir edebiyat yapıp ona göre cümle kurmak mı gerekir yoksa? Ben öyle yapıyorum fakat bazen yorum yapacak bir şey bulamıyorum çok dişününce olmuyor. Amaann diyip merhaba yazıyorum. O hatuna da merhaba yazan 20-30 erkek var listede, ondan dolayı cevap verme zahmetine bile girmiyor. 140 eşleşmem var. 103 tanesine henüz hiç mesaj atmadım. Kimisi eşleşmeyi kaldırdı. Mesaj atmamamın sebebi ise ne yazsam diye düşünmekten sıkılmış olmam. Bazıları çok soğuk yapıyor. Mesela konuşma gayet eğlenceli devam ederken, konuyu numara almaya getirince ya konuşmayı kesiyorlar ya da gerek yok bence falan diyorlar. Şu ana kadar 12-13 tane kızın numarasını almayı başardım gerçi ama eşleştiğim kızların çoğuyla da aynı sonuca ulaşmayı isterdim.

  1. Selam. Evet önemli. Genelde profilinde ya da fotoğraflarındaki bir şeyden girmek daha mantıklı.

   Eğer hiçbirşey bulamazsan şu bile daha iyi:

   “Merhaba Cansu. Clojure ben. Nasılsın?”

   Ama bulursan daha iyi. Buna bir örnek şurada : Tinder Mesajlaşma Taktikleri : Profilde Yazandan Yürümek

   Bak şimdi sana kendi Tinderımdan bir giriş yazayım. Telefon numarasına giden :

   (Kızın profil fotolarından birinde, kalplerle bezeli bir masada doğum günü pastası ve elinde gül var. Profilinde ise : “Ben sadece bir insanım, ne olur beni suçlama. Bu arada kötü çocuklar, eğlence ve tek geceli ilişki arayanlar. Beni sola atın lütfen” yazıyor)

   Ben : “Selam”
   Ben : “Şimdi ben senin kalbini çaldığımda, 4 numaralı fotoğrafındaki masayı hazırlayan elemanın kalbi çok kırılacak :(”

   (1 saat sonra cevap)

   Kız : “Merhaba”
   Kız : “Hahaha. O masayı arkadaşlarım hazırladı :)”
   Ben : Doğum günün ne zamandı?
   Kız : Geçen hafta 🙂
   Ben : O zaman sana yeni yaşında yakışıklı, cool ve sakallı (benim fotom sakallı) bir erkek diliyorum 🙂
   Kız : Ah umarım :))

  2. 140 eşleşmede, 12 – 13 numara, Türkiye’de kötü bir rakam değil. Ben İstanbulda kullanıyorum ama bende de rakam sanırım 20 civarı öyle yarısından numara aldığım yok.

   Fakat, bunun asıl sebebi, kızların mesajlara dönmemesi. Bende 1000den fazla eşleşme var ve çoğu kıza ben de dönemiyorum. Kızların eşleşmesi daha fazladır, düşün artık onlar sana nasıl dönsün 😀

   Mesaja dönenlerin çoğundan numara alıyorum. Bu da mesaj oyununun kalitesi ile alakalı.

   1. 1000 eşleşme iyiymiş 😀

    Dediğiniz gibi eşleşme fazla olunca mesajlara dönmek de sıkıntı oluyor. Ben önceden kızlar mesajlarıma dönmüyor diye üzülürdüm. Sonra bi tane fake Tinder hesabı açayım dedim. Kısa bir süre sonra neredeyse her erkekle eşleşmeye başladım. Benim 1 ayda edindiğim eşleşme sayısını fake dişi profili ile 2-3 günde edindim diyebilirim. Ve zırt pırt mesaj atıyorlardı. O zaman kızların işinin kolay olmadığını, egoların neden bu kadar yüksek olduğunu da anlamış oldum. Bundan sonra bir kız mesajıma dönmediği zaman bunu eşleşme sayısının fazlalığına, bolluk içinde olmalarına bağlıyorum 🙂

 2. yahu kusura bakmayın da bu tinder olayına pek inanmıyorum ben. tipim 10 üzerinden 6-7 arası. fakat eşleşme alamıyorum bir tane bile. alsam bile escort oluyor bu. hele hikayeye hiç inanmadım. hikayenin gerçek olması için azar arkadaşın 10 üzerinden 9’luk bir kıvanç tatlıtuğ olması gerek. bu dediklerim istanbul için geçerli bu arada. yurt dışını bilemem.

  1. kanka bu tarz seks için kendinden taviz veren erkek zaten kaybetmiştir.şekilden şekle girer.yaptığının da matah bir yanı yok yatağa atmak için kendinden taviz vermişsin.herkes kendine yakışanı yapsın.

   1. Yurt disini gorsen hayata kusersin. Istanbul ise bazilarina sifir bazilarina cok sahane. Ortasi yok sanki.

  2. Yurt disini gorsen hayata kusersin. Istanbul ise bazilarina sifir bazilarina cok sahane. Ortasi yok sanki.

   1. hocam tinder için yurt dışına gitmeye gerek yok. fake gps ile ukranya yaptığım zaman konumu 2 günde 30 match aldım. sizin dediğiniz gibi paralı kullanmak lazım eğer ortalama bir tipsek.

    1. Hocam hatunu yatağa atmak için yurt dışına gitmen lazım 😀 Yani match almak tamam da tam Kievde iken o meyvelerden birini aynı gece toplayınca ve sonraki gece başka meyve toplayınca ve sonra … ha siktir bu ne lan diyorsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *