Day game Training (Başarısız Açılış)

Bir yorumda da başarısız açılış denemelerini de paylaşmamız istenmişti.Beraber yorumlayalım sizin düşünceniz nedir?    

Ben: Merhaba 

Kız: merhaba ne oldu?   

Ben: seni az önce marketin önünden geçerken gördüm gelip merhaba demek istedim.

Kız: Teşekkürler ilgilenmiyorum. Dedi ve gitti.

Sanırım burada “Gelip sana merhaba demek istedim.” diyerek kızın cevabını beklemem onay bekleyen birisi gibi algılandı. Uzun zamandır açılış yapmadığım için biraz soğumuşum. Yaklaştığım da gülümseyip gülümsemediğimi bilmiyorum, biraz gergindim. Vücut dilimin duruşumun iyi oldugunu düşünüyorum … Kaybettiğim nokta onay bekleyen birisi olarak yaklaştığım için sanırım.

                                                                                                               Epavarman       

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Epavar Man

Erkek Adam sitesinin, genç ve dinamik daygame icraacısı.

14 thoughts on “Day game Training (Başarısız Açılış)”

 1. Hocam ben bunun başarısız bir açılış olduğunu düşünmüyorum. İstediğin kadar sağlam dur, sağlam açılış yap, birçok kız ilgilenmeyecektir.

  Ben gündüz oyununa, kimyanızın uyacağı kızı bulmak olarak bakıyorum. Açılışın ve gidişin hatasız olması çok önemli zira eğer kötü açarsan, kimyan uyacak kızı bile kaçırırsın.

  Ama erkek nüfusunun yüzde 0.1’i hariç hiçbir erkek her kızın tipi değildir. O nedenle başarılı bir oyunla bile sokakta şansın hiçbir zaman yarı yarıya bile olmaz.

 2. Başarısız hissetmemin sebebi bir şeyleri yanlış yaptığı mı düşündüğümden.
  Sanırım gülümsemedim ve yukarıda söz ettiğim gibi onay bekleyen bir halim vardı. Bunların olmaması gerekli . Kendi düşüncem Daygame kimyanızın uyacağı kadını bulmak değil de. Çok kısa sürede karşında ki kadına yüksek değerli bir erkek gösteriyorsun ve kadın sizden etkileniyor olay bundan ibaret

  1. Evet vücut dili (gülümseme gibi) önemli.

   Fikir yürütmek açısından şöyle birşey söyleyeceğim.

   “Seni az önce marketin önünden geçerken gördüm gelip merhaba demek istedim” gibi bir girişte iki tane problem olabilecek nokta var. Birincisi, yaklaşmanın sebebini açıklıyorsun ki birşeyi niye yaptığını açıklama ihtiyacı ima ediyor. İkincisi, aslında direk giriş değil, mesela niyrtin yok. Bunun yerine “seni az önce marketin önünden geçerken gördüm, çok tatlısın / güzelsin, merhaba” daha iyi gibi.

   Örneğin daha önce anlattığın oyundaki “Az önce yanımdan geçtin ve gözlerin bakışların o kadar anlamlıydı ki 2 saniyelik göz göze gelmemize ragmen beni etkilemeyi basardın” açılışında hem açıklama yok hem de güçlü bir direk giriş var.

 3. Dostum türkiyede ki son yıllarda en iyi daygamer benim çünkü herkesten çok sahada set açtım.

  Açıkçası direkt daygame her erkeğin bilmesi gereken bir silah ama oyun stilinin kendisi kadına yeteri kadar zaman vermediği için bazı kalitelerini göstermeni engelliyor. 15 İnstant date yaptım 40 günde ve bir sürü de buluşma. Daygame bolluk için çok uygun ama hayatını buna adamamalısın.

  Aksiyon alın kadınlarla tanışmayı öğrenin ama asıl olay yüksek değerli olmakta. Yani sokakta 50 kızla konuşursan 1 tanesiyle yatabilirsin. 49 kadın seni reddeder bu doğaldır ama yüksek değerli bir erkek olduğunu bilirse bu kadınlar belki 5 tanesi reddeder.

  Aklınıza takılan soruları sorun. Eğer daygame ve online game ile ilgili yazı isterseniz yazarım erkek adam. Türkiyede bu konuda en tecrübeli kişilerdenim.

  1. Selam. Teklifin için teşekkürler. Eğer konuk yazar olarak yazmak istersen kapımız açık. Ama çok iddialı bir giriş yaptın, şimdi senden beklentimiz büyük 🙂

  2. Merhaba, online game ile ilgili yazılarınızın çok faydalı olacağını düşünüyorum. Özellikle Instagram ve Tinder için. Sadece set açma açısından değil de yüksek değerli erkek profili nasıl olmalı gibi sorulara cevap vererek…

   Şahsi fikrim, sokakta yüksek değerli olduğunuzu göstermek zor fakat online game de başarı oranının daygame den daha yüksek olduğunu düşünüyorum.

  3. yeni başlayan açılışları nasıl olmalı ?
   birkaç basit veya uzun süre konuşma devam ettirebileceğim açılış örnek verebilir misin ?

 4. Öncelikle bu konularda pek başarılı olmayan biri olarak bence;

  Ben: Merhaba, ismim xxx (Bu noktadan sonra kızın “eee?” veya “ne oldu?” gibi bir tepkisine maruz kalmadan bir sonraki aşamaya geçmeli, ne çok aşırı aceleci ne de çok yavaş. Çok yavaş kalınırsa kız “eee?” gibi bir tepki verir.)

  Seni az önce marketin önünden geçerken gördüm gelip merhaba demek istedim. Sen de mi buralarda oturuyorsun?

  Burada kızdan onay beklemeden kıza durumla alakalı olacak basit bir soru sormak bence daha etkili olurdu.
  Gerisi kızın tepkilerine göre muhabbeti devam ettirmek.

  Bu şekilde daha sonuç alıcı olabileceğini düşünüyorum. Sizler ne dersiniz?

 5. İki tane felsefe var aslında; birincisi: Yaptığın hiç bir açılış başarısız değildir. Diğeri ise; sonunda penisin vajinaya girmediği her set başarısızdır. Şahsen, ikincinin doğruluğuna inanırdım ama bir süre sonra başarısızlık psikolojisi ile mücadele etmek çok zor oluyor. Uzun vadede hiçbir yararı olmuyor maalesef, hele day game gibi “state” e girmenin mümkün olmadığı durumlarda. Faydalı olan, açtığın her seti başarılı olarak görmek. Böylece kendi motivasyonunu da yükselir, şöyle düşün sonucunda bu bir “numbers game” ve sen bu sette sonuca ulaşamayarak, bir sonraki setinin başarılı olma olasılığını arttırdın sadece.
  Teknik olarak yanlış bir şey görmedim, daha iyileri tabii ki olabilir ama günün ilk seti için beklenti düşük tutulmalı. Yanlışın aynı gün başka set açmamak olmuş, gerçi daygame de uygun set sayısının azlığı en büyük problem. Bşalnagıçta sonra yarım saat içinde 5-6 set açabilirsen, diğerlerinde progressive olarak daha iyi gittiğini göreceksin ve büyük ihtimalle de görmüşündür şu ana kadar.

 6. Sizlere danışmak istediğim bir konu var. Post day game ile ilgili olduğu için buraya yazmanın uygun olduğunu düşündüm. 35 40 yaşlarında birinin day game’de şansı düşük müdür? Sokakta kızlara yürümek bu yaşta bana garip geliyor. Utandığım ve çekindiğim için bahane ürettiğimi düşünürseniz haklısınız. Online gamede çok az buluşma ayarlayabildim. Ağırbaşlı bir yapım var ve içine kapanık biriyim. Erkek adam bir yorumunda introvert kişilerin day game’de gerilip bahane üreteceklerini söylemişti. Yapılması gerekiyorsa kendimi zorlayarak denemek istiyorum.

  1. Hayir dostum, bir videoda 45 yasinda adam 22 lik kizi tavlamisti. Ki ozcan deniz 25 luk hatunla evlendi, acun da öyle. Kendini neden sinirlayasinki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *