Saha Raporu – Sadece Tecrübe Et

Herkese selamlar.

Kırmızı hapı alan biri olarak hayatımda yaşadığım değişimlerden bahsetmek istiyorum. Spora başladım kilo verip kas yaptım.
Kitap okudum kendimi geliştirmeye adadım ama her erkekte olduğu gibi porno ve mastürbasyon batağındaydım. Onları azalttım hatta yok ettim. Hayatımın ilk 20 senesi böyle ezik betalıklarla geçti Robert Greene ile tanışmak hayatımı değiştirdi. Haziran gibi kırmızı hapı aldım. Bütün yazıları ve blogları okudum. İngilizcem sayesinde redditi takip etmeye başladım, kendimi çok geliştirdim diyebilirim. Hocamız sağolsun ondan da çok şey öğrendik. Neyse konumuza dönecek olursak , her haliyle değişiyordum ama yürümüyordum kızlara sonra Yetti aq diyip başladım yürümeye.

İnternetten 20 küsür kıza yazdım. 2 tane ile devam etti konuşmamız. En son biri ile muhabbettimizi çok ilerlettim. Cold approach (soğuk yürüme) yaptım.  Cocky funny (ukala – eğlenceli) ile kızı baya etkiledim. Hatta ilk gece konuştuğumuzda baya da güldürmüştüm , bir şeyler içme sözü aldım kızdan. 1 hafta sürdü görüşmemiz internetten. Aynı anda 3-4 kızla beraber görüşüyordum ama paralel olarak (Tabak Çevirmeye başlamıştım).

Muhabbet ederken kızın kesinlikle etkilediğim bir özelliğim vardı. Fazla kendini beğenmiş , özgüveni yüksek biri olmak. Ayrıca kızı baya da şaşırtıyordum. Arada yapılan shit testleri baya tersleyerek savuşturuyordum. Beni test ettiğinde; beğenmediysen defolup gidebilirsin, diyerek ağırlığımı ortaya koyabiliyordum. Bakın bunlar sadece yazışmalarımızda yapılan şeyler. Sinemada öpeceğimi elleyeceğimi falan dedim. Komiktim, piç imajı verdim. Sonra kızı birşeyler içmeye çağırdım. Buluştuk bir yerde ama aslında baya vazgeçecek gibi oldum çünkü kızı uzaktan gördüm ama o beni hiç görmemişti. Tipini çirkin geldi sonra vazgeçtim eve geri gidiyordum ki düşündüm reddedilme korkusu ile ilgili hocamızın yazdığı önemli bir not vardı: REDDEDİLME VE YÜRÜME OLAYLARINI BİRAZ TECRÜBE KAZANANA KADAR DIŞARDA, BAŞKA ORTAMLARDA DENEMEK. OKULUMDAKİ DAHA GÜZEL KIZLAR İÇİN BUNA KATLANMAM GEREKİYORDU.Sonra sikerler amk deyip geri döndüm (Özgüvenimi yıllarca kıran orospu çocuklarını söve söve yürüyerek ) Kızı gördüm merhaba dedim büyük bir ciddiyetle. Sonra bir şeyler içmeye götürdüm onu.

Kızın tipini beğendim, fiziği de gayet iyiydi.

Cool takıldım , kendini beğenmiş hafif egolu modumu sürdürdüm. Aniden gelen sessizlikleri siklemedim. İçeceğimi içip insanları seyrettim kendisi soru soruyordu. Shit testlere karşı uyanıktım yaşımı ailemi falan sordu. Hepsini salladım. Kaç kardeş olduğumuzu da sorunca
KİMLİĞİMİ AL İSTERSEN DEDİM. Genel olarak BAĞIMSIZ EGOLU KARİZMA TAKILDIM. Shitlerin çoğunu savurdum. Sanane lan , Seni ilgilendirmez aq gibi tavırlardaydım ve bunu hem yazarak hem yüzüne söylüyordum.(Barzo erkeklerin belki de en büyük silahı SHİTLERİ HAYVANCA KOVMALARI VE FRAMELERİNİ ÖLÜMÜNE SAVUNMALARI ). Bunu mesajlaşırken de sık yapmıştım (skeptico ya selam çakıyorum buradan BANA KİMSE BİR ŞEY YAPTIRAMAZ HERKESİN AMINA KORUM -skepticonun öğütlediği – modundaydım. Hayatım boyunca sevgilim olmamış aq özgüvenime bakın … )

Bana içeceği bitince sonra “Şimdi ne yapacaz ” diye sorunca sinemaya gidiyoruz dedim .Sinemaya gittik. Hafiften elime dokunuyor gibiydi ama 30 dk sonra kafaya koymuştum öpüşecektim yada elleşme olacaktı kesinlikle. Sonra sarıldık öpüştük alt dudağımı ısırdı aq, göğüslerine dokundum ve elimi içine attım kendisi açtı düğmesini her yerine dokundum. Parmaklarımı ellerimi öptü hatta ısırdı . Amına elimle bastırıyordum titriyordu ,bacaklarını baya açtı. Dakikalarca kasıldığını hissedebiliyordum. Elimi en derinlerle götürdüm (Kaybedenler Kulübü sinema sahnesinin aynısı ) filmi izleyemedim bile zaten. Aşk filmiydi ,her öpüşme yada sevişme sahnesinde kızla yiyişiyorduk. Salon kalabalıktı ama buna rağmen film boyu memelerinin ucunu sıktım.

Öpüşürken çok zevk alıyordu kız gözünü kapatıyordu ama benimki açıktı anlamaya çalışıyordum bu duyguları. Ben zerre zevk almıyordum zerre… Onu okşarken gözlerin defalarca kapattı titriyordu. Ben de sadece nasıl bir şey olduğunu anlamaya çalışıyordum. O da benim sikimi eliyle falan sıkıyordu defalarca. Sonuçta neredeyse film boyunca durmadan yiyiştik. Filmin sonuna doğru öptürmemeye başladı ama yine öpüştük. Film bitti falan bu sefer shit testler gelmeye başladı . Yürürken önümde gidiyordu. Hayırdır amk acelen varsa git dedim sonra durdu koluma girmeye başladı. Bir yere oturmaya gittik birşeyler içmeye.

Göz kontağı kurmuyordum canım istemedikçe , modum devam ediyordu. Esprili küstah şakalar falan yapıyordum sürekli. Sonra işim var dedim yolladım onu. İsmini söylemedi bana ben de ona yalan söylemiştim ismimi. Benden büyük bir hatundu arada devam edecek onunla.

Sonuç Olarak;
1) Mesajlaşmada cinsel imalı hafif şakalar çok önemli
2) Shit testleri kovma için BOYUN EĞDİRİLMEZ
KİMSE BANA BİR ŞEY YAPTIRMAZ AMINA KOR modu önemli
3) Küçük ayrıntılara dikkat et : kızın önden yürümemesine falan dikkat et yada filmin Erotizm çağrıştırması önemli
4) Onu kaybetmekten korkma BOLLUK MENTALİTESİ ÇOK ÖNEMLİ. Tabak çevirme çok önemliyimiş… Şuan hali hazırda 3 kızla daha görüşeceğim mesela hatta birinde kahve içecem evind. Ayrıca gerektiğinde taşağını ortaya koyacak cesareti göster.
5) Hard seks çok önemli kıza ne kadar sert davransam o kadar hoşuna gidiyordu.
6) İplemez OL.
7) FAKE IT TILL YOU MAKE IT!
8) Sniper değil de shotgun tekniği çok önemli.
9) Kız bana baya ukala diyordu ama benden hoşlandı .DEDİKLERE DEĞİL YAPTIKLARA BAKIN.

Öpüşmeyi ve elleşmeyi sevmediğim bir hatunla yaptım ama bana iyi bir tecrübe oldu sadece BLUE BALLS oldum sjjsdm .Zerre zevk almadım ayrıca .Tecrübe çok önemli mesela öpüşmenin tadını aldım ve o kadar da siklemiyorum böyle şeyleri bundan böyle , artık oturup işime bakacağım spor ,ders neyse artık onlarla uğraşacağım.Ama tabak çevirmeye devam edeceğim. Kızlar gelir geçer yaşanan heyecan hep aynı. Önemli olan kendimize yatırım yapmamız ve GELİŞTİRMEMİZ. Hayatım boyunca kendimi şişman çirkin bir ucube olarak görmüştüm ama ilk yiyişme hepsini yok ettiajsjsjsn.

Diyeceklerim bunlar
ÜSTAD SAĞOLUN
KOLAY GELSİN HERKESE

Konuk Yazar : BenLark

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

49 thoughts on “Saha Raporu – Sadece Tecrübe Et”

 1. Yazı için teşekkürler. Fakat duşa sokan ayrıntılar NoFap orucundaki arkadaşlara zararlı 😀

  İnternetten tanıştım kızlarla dedin. İnternetten nerelerden yürüdün ayrıntılandırır mısın?

  1. Her türlü mecrayı kullanabilirsiniz.Kitapla ilgili muhabbet kurabilirsiniz yada instadan biraz inceleyip bildiği bir konudan girmeniz önemli.Konuşmayı ÇATTT !!! diye kesecek özgüveniniz olmalı zaten kız da afallayıp mesaj atar eğer onu etkilediyseniz .Zaten bana sürekli mesaj atar hale gelmişti .Hatta nasılsın dediğindd İŞİM VAR diyip muhabbeti kestim .Kız çıldırdı askdkdjd.
   Size hesap sorabilir kızlar neden yaptın neden böyle yaptın falan
   Cevap Belli :
   SANANE AMINA KOYIM.CANIM İSTEDİ YAPTIM SANA HESAP MI VERECEĞİM LAN !!! Diye sinirlenmek kadınları etkiliyor gerçekten .HELE KIZ KEZOYSA TAM ONUN ANLADIĞI DİL OLDUĞU İÇİN İYİ DOMİNE EDİLYOR

  2. Bende bunu yazacaktım.15 gün gidip sizin field report ile bozmuştum şimdi 9 dayım bozmayacağım.
   Hangi internet siteleri ve nasıl oldupunu paylaşırsan güzel olur

   1. Twitterda sağlam iş var .Genel kültür seviyesi düşük yani sağlam tecrübe alabileceğiniz hesaplar var rt ve favlara bakabilirsiniz

 2. Dostum, hakkını vermişsin. Tebrikler

  Yalnız, hiç bir şey hissetmemene (cinsel açıdan) takıldım ben. O kadar mı siklemiyordun kızı ?
  Ya da bu buluşma kendini kendine ispatlaman için miydi sadece ?

  Umarım kızı yatağa attığında da aynı hissizlik olmaz.

  1. Kızı yatağa atmayı düşünmüyorum o kadar etkilenmedim
   Keşke sevdiğim kızla olsaydı bunlar ama tecrübe önemli kardeşim..
   Kızı uzaktan gördüm hızlı adımlara mekana gidiyordu içimden bir ses “olm saçmalama aq bu ne lan başka yerde denersin siftahı yada reddedilmeyi” geri dönüp gidiyordum baya yürüdüm sonra Aklıma geldi ki KAÇ KAÇ NEREYE KADAR AQ NE ÖĞRENSEM KARDIR ZATEN KIZI BİR DAHA GÖRMEM diye düşünüp gittim.Bazen düşündüm de HAYATI SİKERLER AMK YA MODUNDA YAŞAMAK çok iyi olabiliyor…Comfort bölgeden kaçmak gerekiyor .

   Buluştuktan sonra Kızın tipi iyiydi fena sayılmazmış farkettim.Merak ettiğim nokta Öpüşmek elleşmek nasıl bir şey , yada cool baskın hava nasıl verilir denemek , görmek içim gelmiştim ama az kaldı salondan kovulacaktık aqsjjsjsjdjsj

   Kendime ispatlamam gerekiyordu kendimi maalesef… Ama bu kadar ileriye gideceğimi bilmiyordum kız da azgın çıktı gerçekten .Az kaldı kızla başka sinemaya daha tekrar girecektik gerisini sen düşün.Ayrıldıktan sonra Yolda yürürkenki cool ve rahatlamışlık hissi çok iyiydi .Ben kızı tersliyorum kız bana gülümseyerek bakıyordu aq

   1. Kardeşim ben galiba doyumsuz biri olduğum için o anda ne yaşasam beni uyarmıyordu mesela göğüse dokunsam daha ilerisi , yada öpüşsem daha ilerisi olmazsa zevk alamıyordum bu yüzden ben sadece tecrübe kazanmak ve azıcık zevk için gittim
    Ama pişmanım keşke eskiden olsaydı bu tecrübem

    1. Anladım.
     Bu bakış açın sana yarar sağlıyorsa, sonuna kadar devam et. Ama hep daha ilerisini düşünüp dururken, yaşadığından andan oluyorsun. Sürecin ötesini düşüneceğine sürecin kendisine odaklanabilirsin. Yani şunu demek istiyorum; mesela kızla öpüşüyorsun diyelim. O an öpüştükten sonrasını düşüneceğine o anı hisset. Sonra sen yönlendir sevişmeyi yine. Mesela, öpüştün tatmin oldun, bir sonraki seviyeye geç bir süre orada kal. O anı yaşa işte.

     Senin mentalitende ise ilerde problemler çıkabilir. Ya cinsellikten soğursun ya da tatmin olma hissini ararken, senin deyiminle “daha ilerisi” düşüncesinin sonu gelmezken, kendini kötü yollarda bulabilirsin.

     Tavsiyem bir süre zihnini doyurmaya çalışacağına, süreci içgüdüsel olarak ele al.
     Düz mentalite; erkeksin, sikmen lazım, siktin, boşaldın ve rahatladın. Bir süre böyle git. Sonra keyfine göre baharatla, süsle bu cümleyi.

     Örneğin; erkeğim, sikmem lazım, pantera çalarken headbang yaparak sikmek istiyorum, siktim, boşaldım ve rahatladım.

     Anladın işte 🙂

   2. “Keşke sevdiğim kızla olsaydı bunlar ama tecrübe önemli kardeşim..”

    Bu düşünce ilerde başına çok işler (ONEitisler) açmaya gebe. Dikkatli ol.

 3. Bazı şeyleri yaşamak için , yada en basit öpüşme için bile ÖNCE SEVMEM LAZIM ÖNCE BAĞLANMAM LAZIM laflarını söyleyecek belki bu kız ama bunlar
  BÜYÜK SHİT TESTLER
  Yani kız sana diyor ki MASKÜLENLİK GÖSTER , DEĞERLİ OLDUĞUNU KANITLA BANA HADİ BAKALIM EFENDİİİİ !!!
  Kıvanç Tatlıtuğ , Brad Pitt ,Çağatay Ulusoy gelse yine BANA ZAMAN VER SENİ TANIMAM LAZIM GÜVEN VERMEN GEREK mi diyecek sanki ?
  ASLA !!!

 4. Burda bir detay var.Barzo erkekler shit testleri geçemiyor aslinda, ugrasamam diyip kekoluk yapiyorlar.Halbuki kadin üstüne gitse sicacaklar.Kadinlar bunu anlasa cok iyi olacak.

 5. Konuyla alakasız

  Hocam genel konu kızlar filan ama arkadaş ortamında ağırlığımızı nasıl ortaya koyup dominant olabiliriz? Veya nasıl ortamın konuşganı ve lideri olunabilir?

  1. İlgi çekici bir şey yap
   Az konuş
   Dış görünüşünü iyi hale getir
   Başarılı Ol
   Maskülen Ol
   İstemesen de ortamın lideri olursun

 6. Tebrikler hocam, gayet güzel başlangıç. Tipi beğenmeyip gitmemen çok iyi olmuş. Eğer kız cidden çirkin veya şişman değilse özgüven kazanmak için tabaklara devam etmek önemli. Yeni öğrendiğiniz bir enstrümanda ilk olarak basit şarkıları çalmak gibi düşünün. Tek eleştirim randevu fazla uzatılmış gibi geldi, bu da kız ne kadar istekli olsa da kız bulunca bırakmadı yokluk zihniyeti var düşüncesi oluşturabilir karşı tarafta. Kızı sinemada sırılsıklam edince zirvede bıraksaydın bir dahaki buluşmaya koşa koşa gelmesi sağlardı, etkisi daha büyük olurdu diye düşünüyorum.

  1. Haklısınız .Kızla son durum olarak beni engelledi ahsjjss ama önemli değil sinema bileti aldı , tecrübe kazandırdı , biraz da yiyişti.
   Dediğin gibi biraz kısa tutabilirdim bana ders oldu kesinlikle
   Ağırlık idmanında Pump etkisini yakaldıktan sonra çalışmayı bırakmak gibi 🙂
   Aklıma gelmişken bir de SAKIN İNTERNETTEN TANIŞTIĞINIZ HATUNUN EVİNE GİTMEYİN.Riskli bir durum böbreklerden olmak da var

   1. İnternetten tanıştığım çok hatunun evine gittim, başıma hiçbir şey gelmedi. Tedbiri elden bırakmamak lazım ama bazen risk de almak lazım.

    1. Şimdiye kadar bana da bir şey olmadı.

     Kızın evine giderken o güven ile güvensizlik arasındaki muğlak hisler hoşuma gidiyor 😀

     1. Aklima hep Zorba The Greek filmindeki Alexis Zorba’nın konuşması gelir 😀

      “Hayat beladır. Sadece ölüm belasızdır. Yaşamak, uçkurunu çözüp belanı aramaktır.”

 7. Kardeşim, senin adına sevindim, tabii ki de devam. Keşke devamını da getirseydin; ama tabi tercih meselesi, zaten tecrübelenmek parolasıyla çıkmışsın, amacına ulaştıysan ne ala.

  Bakın genç arkadaşlar, sürekli girdiğiniz ortamlarda lider nasıl olunur? nasıl ilgi çekilir? nasıl daha yetkin olunur? gibi soruları çok soruyorsunuz, tek cümle ile örnek vermeye çalışayım: Bir ortamda kimi sorgulayamıyorsanız ya da yargılayamıyorsanız, o ortamdaki en güçlü kişi odur. Hiç değişmez. Bahsettiğim konu da tamamen frame control ile ilgili. Postta “kimse bana bişey yaptıramaz, adamın mnakorum” şeklinde kardeşimiz zaten yazmış. Ortamda ön planda olmak için kasmayın, rahat olun. Denildiği gibi, az konuşun. Ama konuştuğunuz zaman da herkes ağzınızın içine baksın. Siz konuştuğunuzda insanlar boşa konuşmadığınızı, aksine çok ilgi çekecek bişeyler söylediğinizi bilsin.

   1. Güçlü mü ? Neye göre Kime göre güçlü ? Onlardan daha güçsüz olduğunu düşünüyorsun ?
    Özgüvenini soğukkanlılığını test etmek amacıyla
    KENDİNİ BİLEREK ZOR DURUMLARA AT
    GEÇMİŞLE BAĞINI KES
    BİLİNMEYEN TOPRAKLARA GİT
    Keskinleşeceksin
    O zaman seni ezmek isteyenleri PARAMPARÇA EDERSİN

    1. Kardeşim, senden bedence kuvvetli olan kimselerden bahsediyorsun anladığım kadarıyla. Böyle tipler, fiziklerine dolayısıyla de kuvvetlerine güvenip, bilumum ortamlarda milleti pıstırmaya çabalar. Sende bunu denediğinde, bunu ilk olarak sözlü yapacaktır. Yapman gereken şu: Susma. Sakın susma. Ama susma derken, adama cevap verirken sesin çatallaşmayacak, eğilip, bükülmeyecek. Sert, yüksek, atak ve yargılayıcı (önemli olan bu. yargılayıcı ses tonu. durduk yere herkes kuvvetine güvenip ona buna yükselirse işimiz var) duyanı tedirgin edecek şekilde cevap verip, konuşursan, adamın bilinçaltına o kuşkuyu verirsin. Adamın sana tav olduğunu anlarsan da sesin adamınkinden yüksek çıkmalı. Yüksek tonda ve hafif emreden bir ses tonu, benim diyen delikanlıyı bile durup bi düşündürtür. Zaten kalıbına güvenip bu şekilde davranan adamlar saygı falan uyandırmaz. Herif ciddi klinik vakaysa (uyuşturucu, ex, esrar, bıçak veya silah taşıyorsa) o ortamda zaten bulunma. Böyle adamlarla oturup kalkmak zorunda değilsin. Bırak o piyasadaki hatunları kaldırdığını düşünsün. Kalıp, boy, pos, kilo, dil, din, ırk farketmez; yüksek tonda ve emir veren bir sese herkes bi durup düşünür. Söylediğimi deneyebilirsin.

     Artı bu işler kalıba falan bakmıyo güzel kardeşim. Kalıpla ya da gücüne güvenip ona buna yürüyen adamın zürriyetini sikerler. Genç yaşlarda dediğin ortamlar sık olur, üniversite ve askerlikten sonra demek istediğimi anlayacaksın. Özellikle ses olayını askerde çok iyi anlayacaksın.

     1. Yazın için teşekkürler fakat hayır, güçlü derken demek istediğim ortamda 2 tane alfa varsa ne olacak idi

 8. Keşke sevdiğim kızla olsaydı mavi hap belirtisi. Kötü bir saha raporu. Güzel bir site ama kaliteyi düşürmeyin.

 9. Başarılı olman beni sevindirdi ama eğer yazdığın gibi seni ilgilendirmez aq, acelen mi var aq gibi konuşuyor olman durumu biraz abartmışsın gibi hissettirdi bana.Hani http://erkekadam.org/2017/11/01/oyunun-bokunu-cikarmak/ diye bir yazı varya orda ki eleman gibi aşırı davranmışsın.Ben daha önce kimseyi ellememiş biri olarak söylüyorum bunu, dikkate alıp almamak senin elinde.Sonuçta böyle de bir noktaya varmışsın.

 10. BenLark senin adına sevindim ama bu “amının derinliklerine indim ” tarzı erotik site hikayelerindeki gibi detaylara gerek yoktu bence 😂 Tecrüben için tebrik ederim umarım devamı gelir .

  1. Ahahahah hocam sonradan aklıma geldi de Fap sürecindeki dostlar için sıkıntı olabilir diye sansürledik
   Amacım yaşadıklarımdan hem tecrübe kazanmak hem de arkadaşlara yardımcı olmaktı eğer arkadaşlara iyi manada yardımcı olabilmişsem ne mutlu bize
   Ayrıca OYUNUN GERÇEKTEN DE BOKUNU ÇIKARMIŞIM
   O kadar da kaba olmaya gerek yokmuş
   Hepsi ders oldu bunların

 11. Sana hakaret etmedim. Kibarlığa gelince hayat sana hatanı kibarca söylemez. Sevdiğim kadın diye bir hayal varsa kafanda çok şey öğrenmişsin ama hiçbirşey anlamamışsın demektir. Ayrıca trip atmak feminen bir davranış şeklidir. Fight Club’da Durden’ın dediği gibi biz kadınlar tarafından büyütülmüş bir nesiliz. Hata yapman doğal, alınacak bir durum yok.

 12. @İsmail burda kendini ne kadar satabildiğin önemli kardeşim. Pazarın, reklamın kötüsü olmaz diye bir laf vardır, belki duymuşsundur. Kendini satabilmek adına ortamın şebeği ol demiyorum; lakin burada biraz da hormonal şeylerin haricinde dış faktörler de konuşur: Maddi durum, daha iyi görünüş, halihazırda varolan özgüven gibi. Ama yorumuna göre heriflerin senden daha iyi olduğunu düşünüp, öyle kodlamışsın zaten. Burada ErkekAdam ve Hank de sıklıkla söylüyor: Göt olmayı, hatta zaman zaman şebek olmayı hayat felsefesi haline getirip, bunu içselleştirmen lazım. “Göt olmak” durumuyla aranı baya düzelttikten sonra bazı şeyler yavaş yavaş olmaya başlayacak zaten. Şöyle,

  Bir hapishanede bir mahkum var. Cezası da bir yıl. 364 gün boyunca diğer mahkumlardan her gün sopa yediğini de düşün. 364 günün sonunda o mahkum, kendisini sopalayan tüm mahkumların ve gardiyanların anasını sikecek beden ve psikolojik bütünlüğe ulaşacak hale gelir. (Ruhundaki hasarlar da derinleşecek tabii ama bundan ders çıkarması gerekiyor) Çünkü sopa yemekle, rezil duruma düşmekle ya da aşağılanmakla ilgili herhangi bir problemi kalmayacak; bağışıklık gösterecek bu duruma. Böyle düşün. Dene, yanıl. Daha çok dene, daha çok yanıl. Sonra farkında olmadan sen birilerini yanıltıyor olacaksın. Hoş bir tavsiye olmayabilir, diğer arkadaşlar için de söylüyorum: Duruma göre feci şekilde göt olmayı yaşam felsefesi haline getirin. Ta ki bunları umursamayacak duruma gelene kadar.

 13. Bugün aslında casus uydusu konumunda olduğum kıza açılacaktım ama kızı göremedim.Onun yerine bana ilgisi olan kıza bodoslama kahve içelim mi diye teklifte bulundum.o da şimdi işim var dedi.ben de numaranı ver sonra görüşelim diyip telefonu uzattım.numarayı yazmaya çalıştı heyecandan yazamadı.sonra ben yazdım numarasını acaba yanlış mı diye WhatsApp dan kontrol ettim.harbi harbi kızın resmi çıktı . fakat çaldırana kadar beklemedi gitti.artık kızı arayıp benim de müsait olduğum zamana denk getirip arayacağım.bundan sonraki gelişen detayı yazarım

  1. Selam. Ben bu çaldırma taktiğini beğenmiyorum. Eğer kız bana numarasını yanlış vermiş ise yanlış vermiştir, benim gibi bir ödülü kaybetmeyi haketti diyorum. Yanlış yazmıştır belki ama o zamanda şaşkınlığından benim gibi bir erkeği kaybeder diyorum. Ben kimseyi çaldırmam mesela.

   Bu işte tabak çevirmenin en “ahlaklı” hali. Bir kızla ilişkiye girene kadar kimseye bir sözün yok. O nedenle birden fazla kıza yazmanın ahlaki hiçbir problemi yok. Hızlı olan kız seni kapar ve kazanır, eğer istersen diğerlerine kapı kapanır. Daha hızlı davransalardı, onların suçu dersin geçersin. İyisi bu kızların çok azı sen yine boşta kalırsan “benimle değil onunla çıktı bir kere olmaz” der.

 14. numara doğru çaldır kaydederim dedi fakat beni kaydetti mi muamma. belki de kaydetmiştir.bunu artık arayınca anlayacaz .yoksa tabi ki fırsatı kaçırmak onun kaybı sonuçta bana ilgisi olan hatun bitmez.(bu psikolojiye casus uydusu olduğum kızla da girsem süper olacak. peki bu ödül olayıyla “kadınlar hakkında uğraşmak” makalesinde bahsettiğiniz konu arasındaki ince çizgi nedir.buradaki dengeyi nasıl tutturabiliriz. Bi de hocam burasını anlamadım yazdığınızın “Kötüsü bu kızların çok azı sen yine boşta kalırsan “benimle değil onunla çıktı bir kere olmaz” der.”

  1. Yanlış olmuş iyisi olacaktı. İpi erken göğüsleyemeyen kızları kenara atıp birinci kızla çıkarsan ve sonra ayrılırsan, diğer kızlara yeniden dönüp tabak yapma şansın var demek.

   casus uydusu olduğun kızı elde etmen zor zira o senin oneitisin. ben şahsen bir kız oneitis olursa onu orada bırakırdım, ama sen yeterince yanıp pişmen lazım o nedenle git yan. Yanlış anlama, oneitisi tavlayamam diye değil, tavlayabilirsin de. Ama tavladın mı ne olacak? Bu sefer de kız arkadaşın oneitis olup sonra üstüne terk edecek daha da iş.

   Kadınları bu şekilde gözde büyütüp Oneitis yapmamanın tek yolu BÖYLE BİR KADINDAN SIRF CANIN ÖYLE İSTEDİ DİYE VAZGEÇMENDİR. Ben başka yolunu bilmiyorum. Bunu yaparken sana “onu tavlayamadığın için kaçıyorsun değil mi korkak” diyen tarafın var ya, işte o tarafın mavi hapın ta kendisi. Oysa biz çok iyi biliyoruz o kızı tavlamaya and içip çevresinde uydu olmaya devam etmek mi cesaret yoksa ben kafam isterse en ceylanından hatunu bile kafamdan atarım demek mi?

   Sana bir ipucu vereyim, cesaret isteyen şeyi çok az erkek yapabilir 🙂

 15. Teşekkürler.Eski zamanda commodre 64 vardı.o zamanlara yetişemedim ama bildiğim kadarıyla oyunu oynamak için kafa ayarı çekmeden oynayamıyordunuz. heralde kızlarda o konsola (ya da bilgisayarmıydı neyse) çekilen kafa ayarı gibi o zaman bu tabak olayı her türlü kazan kazan yani (peki bu ödül olayıyla “kadınlar hakkında uğraşmak” makalesinde bahsettiğiniz konu arasındaki ince çizgi nedir) bunun cevabı verdiğiniz cevabın neresinde anlamadım.

   1. Hocam “kadınlar için uğraşmak” makalesinde feminizm eşitlikçilik ilkesinden etkilenen erkekler “kadınlar ego tatmini yapıyor, ben bu oyunu anlamıyorum” diyor “halbuki kızlar erkeklerden farklı bunun için size uyguladığı shit test sizinle seks yapma istediğinden kaynaklı” bu makaledeki yazıyla ‘kız eğer isteseydi gelirdi ben ödülüm” arasındaki fark nedir.

    1. Sizin bahsettiğiniz “Hızlı olan kız seni kapar ve kazanır, eğer istersen diğerlerine kapı kapanır. Daha hızlı davransalardı, onların suçu dersin geçersin” arasındaki fark

     1. Fark yok ki. Birkaç kıza paralel yürürsün, sana en hızlı tepki veren kız ile çıkmaya başlayınca eğer tek bir kızla ilişki yaşayacağım dersen diğerlerine yürümeyi bırakırsın. Sonuçta daha hızlı davransalardı belki onlar kazanacaktı.

    2. SEnin bu gezegen kızla aranda shit test olduğunu sen düşünüyorsun ama senin o kızla arandakinin coğu senin kendi kafanda muhtemelen. Zaten yaklaşsam shit test gelecek gibi falan yazmıştın hatırlarsan yani varsayım bunlar. Yaklaşacaksın ve kızla bir ayak üstü muhabbet edeceksin. Sonra eğer olursa ikinci muhabbette kızı bir yerlere davet edeceksin (Siz gencler ne ahlaklısınız kahveye davet ediyorsunuz, biz ahlaksız abileriniz gibi akşam belki seks olur diye bira icmeye değil). İşte o konuşmalarında ve buluşmada daha shit test gelecek.

     Kızlarda kaybetme stresi cok gucludur o nedenle seni facebookta engelleyen kızın aslında seni istiyor olmasını benim pek aklım almıyor. Ben sana seni engelleyen hatunla ne uğraşacan diye tavsiye verirdim ama zaten beni dinlemeyeceksin. Ne diyeyim, git bir konuş bakalım.

 16. Aslında sorum oneitisle alakalı değildi. Sadece bu iki açıklama arasında ikilemde kaldığımdan sordum. ama olsun oneitis yaptığım kızı istemeden o korkuyu yaşattığım için dönüyordu demek ki bu durumda bu korkuyu hep yaşatayım o zaman kahve formalite icabı bira da olur denemek lazım 🙂 (bira içmeye çağırınca geliyorlar mı yoksa kızın karakterine göre mi değişiyo) yani diyorsun ki buluştuğun kızın nazını çek(bok testleri geç) buluşmadığına ben ödülüm de resti çek. Bu durumda kahve içmeye çağırdığım kız gelirse ona makalede bahsedildiği şekilde(12 yaşında kız çocuğu) gibi davranmam gerekecek öyle mi.

  1. Bu arada kızı aradım . Cevap vermedi Üstüme düşüyordu okulda.selam felan veriyordu Artık düşmekle kalır. Ben de bana ilgi gösteren diğer hatunlara giderim.bu da başarısız bir deneyim oldu ama hiç denememekten daha iyidir

 17. saha raporu gayet başarılı ama bence biraz fazla kabasın kankam, bazı kızlarda ters tepebilir diye düşünüyorum. shit testlerde onayla abart deneyebilirsin bence negatif gerilimden ziyade iki taraf için de fazlasıyla eğlenceli oluyor benim tecrübe ettiğim kadarıyla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *