İçindeki alfayı cilalayıp parlatmak

İçindeki betayı öldürmek  yazısında bir okuyucu yorum ile şöyle sormuş :

aşmaya çalıştığım şeyi daha da açayım; beğendiğim bir kadının karşısında sesim farkında olmadan inceliyor, vücut dilim dostane-talepkar arasında bir şekle bürünüyor. seksi bir kızla sohbetim ilerlerken o insana alışıp kendimi biraz rahat hissetmeye başladıktan sonra kıkır kıkır gülmeye başlayıp kendimi salıyorum. gevşeyip frame kaybediyorum. bunların her an farkında olmak ve düzeltmek için zihinsel mücadele vermem gerekiyor. dedim ya şartlandırılmış evcil hayvan gibi. alçaltıcı bir ifade ama çoğu erkeğin durumunu özetlediğine inanıyorum.

Evet, doğru söylüyorsun. Çoğu erkeğin durumu bu.  Daha önce de söylediğim gibi, alfa aslında bir erkeğe değil bir davranışa sıfat. Bu konuda tekrardan Rollo Tomassi’nin yazısına bakabilirsiniz. Bizim basitçe “alfa erkek” dediğimiz adam, “alfa / maskülin davranışları” daha çok olan erkek. Yani beta da, beta davranışları daha çok olan bir erkek. Zaten bu nedenle ben son zamanlarda maskülin benlik kavramını kullanmaya başladım. Alfa biyolojide bir türün belli bireylerini ima ettiği için kafa karıştırıyor. Biz de burada kolay kaçıp alfa erkek / beta erkek dediğimiz için kafaları daha çok karıştırıyoruz.

Otomatik Beyin

Yukarıda bahsettiğin erkek, kadın karşısında beta davranışları şahlanan erkektir. Yani güzel bir kadın gördü mü, 95% beta, 5% alfa davranışı sergiler. İşin sizi umutsuzluğa düşüren tarafı şu : siz kırmızı haptan haberdarsınız, belki bu siteyi baştan aşağı okudunuz ama mavi haplı adamdan hala sadece marjinal olarak iyisiniz. O 95% – 5% iken siz belki bu öğreti ile 90% – 10%siniz. Pratikte aynı betalık! Neden?

Aslında beynin nasıl çalıştığını düşündüğünüzde bunun neden böyle olduğunu anlamanız zor değil. Hoşlandığın ve güzel bir kadın ile iletişime girdiğinde, aranızdaki iletişimin yüzde 90’ı vücut dili. Sorun da burda. Vücut dili daha çok, beyinde otomatik devrelerce idare edilir. Vücut dilini istediğiniz zaman bilinçli olarak da kontrol edebilirsiniz ama doğal eğilimimiz vücut dilini otomatik devrelere bırakmaktır.

Bu otomatik devreler ise bir şeyi ancak defalarca tekrarlayarak öğrenir. Bisiklet sürmeyi düşün. Bisiklet sürerken yaptığın hareketleri istersen bilinçli olarak yönetebilirsin ama çoğunlukla dikkatin dağılır ve bisikleti sürmeyi otomatik devreye bırakırsın.

Yani sen kırmızı hapı biliyorsun ama senin kadınla iken vücut dilini kontrol eden devreler daha bunu bilmiyor. Onları da öyle bir gecede değiştiremezsin. Bir gecede 90% beta – 10% alfa davranışından, 10% beta – 90% alfa davranışına geçemezsin. Yapman gereken, yapana kadar yapıyormuş gibi yapmak ve tekrar. Bu konuya maskülin benliği geliştirmek yazısında değindim ama tekrara vurgu yapmadım.

Tekrar

90% beta – 10% alfa davranışından, 10% beta – 90% alfa davranışına geçmenin tek yolu var. Kendini bu davranışı gösterdiğin duruma maruz bırakmak (güzel bir kızla iletişim kurmak) ve bunu yaparken de  elinizden geldiğince 10% beta – 90% alfa gibi davranmaya çalışmak. Ve şu süreci göze almak :

İlk defa bunu yaptığında sen 10% beta – 90% alfa gibi davranmaya çalışacaksın ama 89% beta – 11% alfa davranacaksın. Pratikte beta olacaksın ve 1%lik iyileşmeyi algılayamayacaksın.

İkinci defa bunu yaptığında sen 10% beta – 90% alfa gibi davranmaya çalışacaksın ama 88% beta – 12% alfa davranacaksın. Pratikte beta olacaksın ve 2%lik iyileşmeyi algılayamayacaksın.

Üçüncü defa bunu yaptığında sen 10% beta – 90% alfa gibi davranmaya çalışacaksın ama 87% beta – 13% alfa davranacaksın. Pratikte beta olacaksın ve 3%lük iyileşmeyi algılayamayacaksın.

Bu şekilde devam ettiğinde, bir yerde 50% beta – 50% alfa davranacaksın ve ondan sonra alfa özelliklerin baskın olmaya başlayacak. Bu noktada iyi bir haber vereyim. İlk başta her yaklaşmanda belki 1% iyileşeceksin (hatta belki 0.5%) ama sen 10% beta – 90% alfa gibi davranmaya çalışırsan bir süre sonra bu iyileşmeler sıçrama yapacak. Tek bir denemende belki olumlu tepki alacaksın ve 10% iyileşeceksin. Bunun tersi de doğru. Yani geriye gitmen de mümkün ve iyileşmenin yavaşlaması da. Fakat sonuçta o eşiği aştığın an gelecek.

Harekete geçmek

Burada tabii çoğunluğun yaptığı 2 önemli hatayı yapmazsan bunun olma ihtimali var :

Birincisi, erkenden havlu atmak. Örneğin diyelim ki 10. yaklaşmandasın. Sen 10% beta – 90% alfa gibi davranmaya çalışacaksın ama 80% beta – 20% alfa davranacaksın. Pratikte beta olacaksın ve o 10%luk farkı da belki algılayamayacaksın. Sürecin bu aşamalarında birçok erkek, o kadar denedim birşey değişmiyor diye havlu atar. Değişim daha su yüzüne çıkmamıştır çünkü.

İkincisi, yaklaşma sıklığını ayda yılda bir tutarsan, yani ayda bir bu tür bir yaklaşma yaparsan, 20 yaklaşmayı 2 senede yaparsan yani, bir yerde istesen de istemesen de havlu atarsın.

Burada sen tekrarlarla beynindeki devreleri değiştiriyor, otomatik devrelere 10% beta – 90% alfa öğretiyorsun. Bunun tekrardan başka yolu yok. Sihirli hapı yok. Bu siteyi istediğin kadar oku, git başka kitaplar oku, harekete geçmediğin sürece, bu tekrara dayalı süreci yaşamadığın sürece, bahsettiğin betalaşmayı azaltamazsın, yani içindeki betayı öldüremezsin :

Ne yazık ki, sana seni mucizevi şekilde olmak istediğin Erkek’e gönüştürecek standart bir program veremeyeceğim. Bu yolu ancak sen bulabilirsin. Fakat şunu söyleyebilirim, olmak istediğin Erkek olmak, harekete geçmeni gerektiriyor. Hedefin her zaman senden uzağa doğru hareket ediyor ama aslında bu iyi birşey. Bizi büyümeye, olgunlaşmaya ve zorluklarla mücadele kapasitesi kazanmaya iten birşey bu. Ama bütün bunlar, senin harekete geçmenle mümkün.

Bu blogda ve kırmızı hap komunitesinde günlerce tavsiye okuyup, bilgelikten faydalanabilirsin ama bunların hiçbiri sen harekete geçmedikçe bir işe yaramayacak. Sayamayacağım kadar çok genç erkeğe her türlü tavsiyeyi verdikten ve onları pratiğe dökmeleri için teşvik ettikten sonra, bu erkeklerin harekete geçecek motivasyonu bulamadıklarına şahit oldum. Çoğunlukla harekete geçmek için dibe vurmayı ya da çok ciddi bir travmayı bekliyorlar.

Buraya gelip saha raporlarını okuyorsunuz, taktikler öğreniyorsunuz. Bunları bilmeniz önemli ama eşiği aşma azmi ile uygulamadığınız sürece, sahada başarılı olma şansınız yok.

Eşiği aşma anı

Bu şekilde tekrarların bir yerinde, eşiği aşıyorsunuz. Ve bu da aslında hayatınızda ilginç bir anı oluyor.

Ben kırmızı hapın öncülü fikirlerle ilk karşılaştığımda, bunlar genelde kızlara yaklaşma üzerine idi. O zaman internetten yürümek pek yaygın olmadığından, bu da barda ya da sokakta yaklaşmak anlamına geliyordu.

Kendime şöyle demiştim. 100 kere yaklaşıp deneyeceğim ve 100ü bulana kadar pes etmeyeceğim. Kaç kere yaklaşıp havamı almam gerekti tam hatırlamıyorum ama 30 bile değildir.  O gün de diğerleri gibi üç dört kızla iletişime geçip, işi yürümeye çevirdiğimde havamı aldığım günlerden biri idi. O gün de davranışlarımın çoğu beta idi. O gün de tünelin ucundaki ışık görünürlerde yoktu.

Biraz suratsız ve yorgun bir şekilde markete girip birşeyler almak için raflara bakıyordum. Etrafıma baktığım yoktu, radarlarım kapanmıştı. Bir rafta durmuş bir ürünün etiketini okurken sol tarafımdan çok tatlı bir sesin “merhaba” dediğini duydum. Kafamı çevirdiğimde yanımda bütün vücudu bana dönük, 1.60 boylarında oldukça güzel bir kız vardı.

“Merhaba. Şu tepedeki deterjanı almama yardımcı olabilir misin?” dedi. Kıza vücudumu dönmeden sıratıma bir sırıtış geldi ve sonradan kendim de şaşırsam da “Telefon numaranı verirsen olurum tabii” deyiverdim.

Kız şaşırdı ama hemen yapıştırdı : “Senden her yardım isteyen kıza böyle asılır mısın?”

İşte oyun bilgileri burda birden işe yaramaya başlıyor. Kızın sesinden beni çekici bulduğunu hissetmiştim. Ama cevaben “git işine” demeyip de benimle iletişime devam edecek şekilde shit test atması bana yürü ya Mahmut gazı vermeye yetti.

Gözünün içine bakarak ve hala gülümseyerek “Tabii ki hayır. Sadece kırmızı çizmeli, kıvırcık saçlı ve güzel olanlara asılırım” dedim. Sonra da birşey demeden döndüm ve deterjanı indirip kıza verdim. Ardında da telefonumu çıkardım. Kız gülümseyip telefonu aldı ve numarasını yazdı. Birşey demeden çekti gitti ama bir iki kere dönüp bana bakmayı da ihmal etmedi.

İşte o an bunca “faydasız” yaklaşmanın bende Mr. Miyagi etkisi yarattığını anladım. Onca cilala parlat sonrası hiçbir bok değişmedi diye sinirlenirken, ilk yumruğu, binlerce kez cilalayıp parlatmış Daniel San gibi karşılamıştım. Artık kartal vuruşuna giden yolum açılmıştı!

Ha kız yüzüme gülüp telefonuma yanlış numara girmiş, ordan ekmek çıkmadı. Ama aslolan daha önce asla cesaret edemeyeceğim bir girişkenlikle fırsat değerlendirmem, shit test savurmam ve vücut dilimin tamamen “oyun” modunda olması idi. Birşeylerin geri dönüşsüz değiştiğini hissetmemdi. O hatunda iş çıkmasa da gerçekten bu olay bende otomatik hale geldi ve sonradan çok ekmeğini yedim. Yıllar sonra bile o devreyi kullanıyorum. Mesela yıllar sonra bira kuyruğunda bana “bir bira daha alsana, 2 bira alana bir tane bedava” diye akıl veren kıza “tamam, o ekstrayı benimle içeceksen alayım” diye atlayan devre, o gün o markette son bağlanışını yapıp aktive olmuştu.

“bunların her an farkında olmak ve düzeltmek için zihinsel mücadele vermem gerekiyor. dedim ya şartlandırılmış evcil hayvan gibi” derken doğru söylüyorsun. Ama o mücadele, eğer sen o mücadeleye kendini sürekli maruz bırakır ve dediğin gibi her an farkında olarak düzeltirsen, azar azar otomatikleşecek ve bir noktada şartlanmış evcil hayvandan, şartlanmış vahşi kurta dönüşeceksin. Tabii erkeklerin çok azı gibi yolu yürümeyi göze alabilirsen.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

29 thoughts on “İçindeki alfayı cilalayıp parlatmak”

 1. Çok başarılı bi yazı olmuş yine Mahmut hocam 😁.Sokakta açılırken 1 haftada 50 kıza yürüyeceğim mantığıyla davranmak çok daha akıllıca.Aksi takdirde reddedilme korkusu tam olarak kırılmıyor.

  1. Bir yerde yazmıştım sanırım. O kadar hızlı gitmemek lazım. Bu iş sayı oyunu ama o kadar hızlı gidersen her yaklaşmaya gereken itinayı gösteremezsin ve hatalarını gözden geçirip not etme şansın olmaz. Günde 3 kere ve haftada 2 – 3 set yeter.

   Zen bilgesine öğrencisi sormuş. Hergün 8 saat meditasyon yapsam kaç senede uçarım diye. Bilge demiş 10 sene. Peki hergün 16 saat meditasyon yaparsam kaç senede uçarım? Bilge demiş 20 sene 🙂

   1. Hocam peki %90 %10 alfa beta olayı önceden seni beta gören kadına da işlermi yada önceki pas gecilip yenisindemi işe yarar…bazı arkadaşlarım işe yarar püf nokta sosyal medya resimlerin hatunla dolu olsun (sevgili pozları ) yeterki maskülenlik olayı vs vs diyor..Herhalde sosyal olarak bu bahsettigim olay kanıtlanmış değil galiba ne dersiniz hocam sizden alalım bilgisini.

 2. Bu sitede kendi tecrübelerimizi yayınlatabiliyor muyuz, saha raporu gibi şeyler. Herkesin haber olmasını istediğimiz bazı olaylar gibi.

   1. Eklemeyi unuttum yorumlardada paylaşırsan okuyucular için güzel bilgi sağlamış oluyorsun. Artılarıyla eksileriyle farklı perspektifler ortaya çıkıyor ve beyin fırtınası gibi bir durum oluşuyor.

    1. evet ama yorumlarda bunu yazmak yeni okuyucalara ulaşımını ciddi şekilde kısıtlar. o yüzden o şekilde sordum.

 3. Sitenin kurulduğundan beri anlattığı şeylerin özetini ve bilmemiz gerekenleri anlattınız hocam
  Acaba bu bir veda mı ediyorsunuz ?

 4. Hocam Kh’yi yuttuktan sonra ve 6 ay gibi bir süre geçirdikten sonra dışarı açılmada ben tabak çevirmeye pek sıcak bakmıyorum.Daha çok uzun süreli ve kontrol edebileceğim ilişkileri tercih ediyorum acaba bu bir zayıflıkmı yoksa betalıktan kalan bir özellikmi? Bir de 3-4 sene beraber olacağım ve kafamda kararlaştırdığım 20lerinde bir kızı 24-25 lere gelince evlenmek için bana baskı yaparsa kıza ne demeliyim? Senin cpden düşmeye benimki yükselmeye başlıyor o yüzden artık ayrılalımmı demeliyim yoksa kızın zayıflıklarını kabullenmeye başlayıp onlamı yola devam etmeliyim? Çünkü hocam az çok bir şeyler okudum bu sitede çok emeğiniz var ve sonuç olarak bir erkek 30 larından sonra gerçek kızı aramalıdır ve 30 una kadar olabildiğince tecrübe kasmalıdır bilgisine ulaştım. Ama bilemiyorum içinde az çok betalık kalan biri bu kızı en yüksek değerlerinde kafalarım beni kabul ederse bende onu en yüksek değerlerimde kabul ederim aşk masalına çözüm bulamadım :/

  1. Bu sorularına ben cevap veremem. Ben size optimum ve en risksiz yöntemi söylüyorum. KH görüp mgtow olan da var, tabak çeviren de, risklerini bilerek uzun süreli ilişkiye giren de. Eğer uzun süreli ilişki ve evlilik yolunu seçersen riskleri ve feda ettiklerini bil de gir. Bunu feda ettiklerine ağlamak için yapma, bir kadının bu fedakarlıkları hiçbir zaman küçümsemesine izin verme diye yap.

   20lerinde evlenip de doğru iş yapan yok mu? Var. Ama yanlış tercih şansı daha çok, olgunlaşmamış olma şansı çok, vs.

  2. 24 – 25 yaşında kızı reddetme sebebin cpd olamaz. 22likle evlensen ne yapacaksın, 3 sene sonra boşayacak mısın?

 5. hocam artık canlı kanlı alfa örnekleri vereceğiniz ve alfa nedir, ne değildir tarzında GENİŞ bir yazı yazsanız çok çok iyi olur

  Zira masküliniteyi pek iyi anlamadım. Yani ağır abilik mi, istediklerini yapmak mı, yıkım mı? Bu soru işaretlerine ilaç olur o yazı

  1. Kanlı canlı alfa örneği vermek zor olur be hocam böyle soyut bir kavramı embody etmek 🙁
   zirâ o insanlar bile ALFA olduğunu bilemez
   Desen ki Trump sen Alfasın lan adamın dibi yada ortamlarda paso kız sikmiş bir elemana gizlice desen ki sen gerçek bir ALFASIN ne olur ?
   Kocaman bir bullshit
   Alfa mentalitedir
   En baba alfa mentaliteli adamın beta takıntıları olabilir

 6. Konuyla alakasız ama İzmir ‘de boş ev sorununu nasıl çözebilirim ?
  Çoğu kızı bunun yüzünden kaçırdım.
  Pansiyon günlük kiralık mı önerirsiniz ? Günlük kiralık olursa kıza söylemeli miyim ?

 7. Hocam konuyla alakasız ama merak ettim. Yorumlarsanız sevinirim.
  Başka arkadaşların da yorumunu almak isterim.

  Samimi olduğum bir kız var, çocukluktan beri tanışıyoruz fakat yıllardır görüşmüyorduk. Aynı mahallede oturuyorduk. Ben 22 yaşımdayım. Kız benden 2 yaş küçük. Son 1.5 yıldır falan yavaş yavaş samimi olmaya başladık. Fiziksel temas kurmaktan çekinirdim fakat artık çekinmiyorum. Kız bana karşı oldukça saygılı. Benimleyken oldukça eğlendiğini söylüyor ve sohbetim hoşuna gidiyor. Kafa yapılarımızın uyuştuğunu söylüyor. Zeki birisi olduğumu vurgulayıp duruyor. Normalde kendisine aşırı güvenen bir kız, tüm kızların kıskandığı ve tüm erkeklerin dibinin düştüğü bir kız fakat benim yanımdayken uysallaşıyor ve gözlerime uzun uzun bakamıyor. Aramızda önceden arkadaşlık gibi bir şey vardı fakat samimi değildik mesafeliydik. Ama son bir kaç ayda bu değişti. Aramızda arkadaşlıktan daha farklı bir ilişki olduğunu o da dolaylı yoldan dile getiriyor. Kız daha önce benimle selfie çekip bunu instagrama atmıştı. Dün tekrar selfie çekildik. Ve güzel çıktı. Onu da atmak istediğini söyledi.

  Fotoğraflarımızı atmak istemesinin sebebi ne olabilir? Ego kasıyor olabilir mi benimle? Ya da birilerini kıskandırmak gibi bir derdi olabilir mi? Bu arada bu kız önceden bir çok erkekle görüştü, ayrıldı falan. Benle samimi olduktan sonra kız değişti. Artık kendisine odaklanmak istediğini, erkeklerden sıkıldığını söyledi. Ve benim yanımdayken hiç telefonu eline almıyor. Normalde instagramdan çıkmazdı bu kız. Takip ettiği erkek sayısı oldukça fazlaydı. Çoğunu engelledi, takipten çıktı. Açıkçası uydu erkek olmak istemiyorum. Aslında öyle olduğumu da hissetmiyorum çünkü kızın hiçbir çıkarı yok. Ana odaklanıyor, eğlenmesini biliyor, maceracı bir tip.

  Bu arada kız bir gün sarhoştu, arkadaşlarıyla içmişti ve beni aradı. Gidip onu arkadaşının evinden aldım eve götürmek için. Arabada benim sakallarımı okşamaya başladı. Benim dikkatim yoldaydı, dur kaza yapıcaz falan diyordum. Sürekli kolumu falan tutuyordu, başını dizlerime koymaya çalışıyordu. En sonunda dudağımdan öptü beni. Fakat bunu ona hiç söylemedim.

  1. En sonunda “En sonunda dudağımdan öptü beni. Fakat bunu ona hiç söylemedim” bölümüne kadar gayet uydu erkek gidiyordun da sonu kafamı karıştırdı? Bunu ona hiç söylemedim ne demek? Arabayı kenara çekip ya da yol bitince kızı neden öpmedin?

   1. Kız beni öpünce ben öpüşmeyi devam ettirdim zaten. Resmen ayağıma geldi, bende öptüm kokladım, hatta okşadım orasını burasını… Fakat bunları kız sarhoşken yaşadı. Belki hatırlamıyordur diye hiç bunlardan bahsetmedim. O da bir şey söylemedi. Hiç dün neler oldu diye bile sormadı.

     1. Merhaba dostum.

      Basitçe açıklamaya çalışayım.
      Bir hatun kişisi eğer uzunca bir tanisikliktan sonra sana bu tür yaklaşımlar sergiliyorsa(erkeklerden biktim, seninle uysallasiyorum vs.) Seni yörüngeye fırlatmaya çalışıyordur. Hele birde “eğlence bittikten sonra” (tırnak içinde yazılana iki kere dikkatini cekiyorum)sarhoşken seni arayıp beni al diyorsa bu kesinlikle ve kesinlikle seni uydulastirma politikasıdır. Tabii ki kızın bir sosyal hayatı olacak ama bu tavırları genelde hatunlar uydu potansiyeli gördükleri erkeklere shit test olarak uygularlar. Bu konuyu söyle çözüme kavusturabiliriz.

      kıza bir kaç hafif karşı shit test uygulamalısın bence.
      1)aptalca espriler yap ve bak bakalim gülüyor mu?))
      2) seni öpmesini ufaktan bir hatırlatmayı dene bakalim tepkisi ne olacak. (Burada yine shit test yeme durumun var, zira hatun “sarhoştum özür dilerim” tavırları takınabilir. Cevap olarak şuna benzer birşey soyleyebilirsin “gidip içecek bir şeyler alacağım, vodka sever misin?” Olabilir.😈)

      Eğer hatun sana ilgisini açıkça veya dolaylı yollarla belli ederse yürü Mahmut)) yok ısrarla arkadaş kalalım benim fikrim NEXT düğmesine basman. 22 yaşındayken bilmeyi çok isterdim dediğim birkaç olgu var. Onlardan biride erkek ile kadın arasında arkadaşlık olmaz. Ya kızın uydususundur, yada fuckbuddy sinizdir.

 8. Yorumun için teşekkür ederim ED.

  O yaşananlardan sonra kızla bir gece buluştuk. Normalde dışarı çıkması zor. Ispanaklı börek sevdiğimi söylemiştim ona. Dün akşam konuşurken laf arasında “ben de işte ıspanaklı börek yaptım” falan dedi… Hadi ya, en sevdiğim dedim. Çıkabilseydim getirirdim aslında sana dedi. O sırada saat gece 12’ye geliyordu. DAha sonra kız çıkmaya çalışıcam dedi. Yani çıkıp bana börek getirecek sonra da gidecekti… Ben de zahmet etme falan dedim. Yok şimdi canın çekmiştir dedi. O da doğru gerçi dedim. Gittim evinin önüne (evi bize yakın).. Arabanın içinde bekliyordum. O sırada saat 1.30 falandı. Kızın ailesi uyumuştu. Ve risk alıp çıkmayı başardı. Geldi yanıma, böreği de afiyetle yedim 😀 Daha sonra eve gitmek istemediğini söyledi. Bizimkiler uyanmaz dedi. Biraz takılalım dedi. Ben de kabul ettim. Arabayla dolaştık istanbulu resmen. Yollar da boştu. Sabah 7’ye kadar takıldık. Sonra kızı annesi aradı nerdesin diye.. O biraz sorun oldu ama sonradan annesine de doğruyu söylemiş.

  Bu arada sabaha kadar arabanın içinde oturduk sohbet ettik o sırada kızı gözlemledim. Gerçekten yanımdayken uysal davranıyor, gözlerime bakamıyor ve söylediğim şeylere gülüyor. Yanağından makas almak istedim. Olmaz dedi. İçimde kalır gel buraya dedim. Yine olmaz dedi. Güldü ve yanaklarını sakladı, hayır sonra yanaklarım sarkar dedi… Çok sıkmam merak etme dedim, yine olmaz dedi 😀 En sonunda tamam ısrar etmiyorum seni eve götürmenin zamanı geldi dedim. Yolda giderken baktım yanağını uzatıyor. Al içinde kalmasın dedi biraz çekindi o sırada. Ben makas alacakmış gibi yapıp öptüm kızı yanağından. Sonra yaaa pislikkk kandırdın dedi güldü 😀

  Bunlardan nasıl bir sonuca varmam gerekiyor bilmiyorum. Ama bildiğim bir şey var ve o da kafamı karıştırıyor. Kız yanyanayken bana karşı çıkamıyor, çekiniyor, uysallaşıyor falan. Ama uzaktayken mesela telefonda mesajlaşırken daha asil, kontrollü ve mesafeli davranıyor. Mesajlara geç cevap veriyor mesela. Yine mesajlaşırken gülüyor ediyor ama sanki daha mesafeliymiş gibi takılıyor.

  1. Erkek adamin belirttigi yaziyi okuduysan oradaki Batman&Robin gorselindeki gibi tokadi yedigini farz et ve ac gozlerini.

   Söyleyeceğim şeyi kulağına küpe olarak tak ve sürekli her ilişki denemende bunu hatırla.

   Eğer bir kadınla aranızdaki muhabbet güzelse, bir uyum var ise bunu seks ile pekistirmelisin. Yok pekstirmezsen kadın senden soğur ve bir süre sonra senin o aradığı alfa erkek oldugun konusunda şüpheye düşer. Daha sonra ibre tersine döner ve bu sefer kadın kacar ve sende kovalarsın. Işte o vakit arabesk şarkıların ne işe yaradigini anlarsin. ))

   Bu durumu tecrübe ettiğim için söylüyorum. Tecrübe ettiğim hatun bir kaç yıl sonra bana “sana her türlü fırsatı sundum. Beni bagirta bagirta sikmen için ama sen bana kıyamadın. Sen bagirtmadin, başkaları çok güzel bağırdılar.”

   Kadınların tatliliklarina, sevecenliklerine aldırma. Onların değil, kendinin mutluluğu için yaşa. )

 9. Arkadaşlar bu siteyi takip edenlere edilen nasihatler çok bilinen atasözümüzdeki musibete denktir. Lakin size ekstradan bir şey katması için bir kitap önericem. Osman Pamukoğlu – Akıllı ol!
  Kırmızı hap’ı çoğunlukla içselleştirmiş kişilerin bilgilerini perçinleyecek bir “Lider ve yokluğu” bölümü vardır, tavsiye ederim. İyi okumalar.

 10. merhabalar. sitenizde ve benzer sitelerden çok yazı okudum. kendime daha yakın bulduğum için size sorayım dedim. özellike çokeşlilik yüzünden tehlike arz eden hastalıklara karşı ne düşünüyorsunuz? takdir edersiniz ki prezervatif hatta hijyen bile bu konuda tek başına gerçek birer koruyucu değil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *