Beta vücut dili – Fotoğraftaki beta

Patolojik seviyedeki narsisit kadınların öncüsü, dünyanın en önde gelen ünlü olmaktan başka bir yeteneği olmayan kadınlarından biri Paris Hilton, nişanlısı ile fotoğrafını paylaşmış.

Bu poz o kadar yaygın ki, klasik beta erkeği pozlarından biri haline geldi.

 

Klasik beta pozu şu : kadına aşkla bakan beta erkek, kameraya bakan narsisist patron, pardon kadın.

Eleman ile Paris Hilton’un şu aşağıdaki pozunun verdiği mesaj, size artık hiç yabancı gelmemeli.

Evet, Beta erkeğini seviyormuş numarası yapan kadının vücut dili. Bu da bir klasik artık.

Son dönemde bu poz o kadar arttı ki, sürekli karşımıza çıkıyor. Eski fotoğraflarda babalarımız cool cool uzaklara ya da kameraya bakardı. Artık kocişler (evet eşinin canı baklava çekince iki tepsi alan kociş bu) aşk dolu bir şekilde “gerçek aşklarına” bakıyorlar. Gerçek aşkları ise İnstagramdaki sevgili takipçilerine.

Bir erkek sevdiği kadına bakabilir, ama şu aşağıdaki pozu vermeyin. Klasik beta pozu bu. Yukarıdaki kociş zengin kociş, belki paçayı kurtarır (ben yine de ufukta sağlam bir nafaka ihtimali görüyorum) ama bu betalık sizi yarı yolda bırakır.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

2 thoughts on “Beta vücut dili – Fotoğraftaki beta”

  1. Hocam beta vücut dilini gösteren sayısız insan var etrafımda bunlar evli yada sevgili olarak birçok kişi..neden böyle davranıyorsun deyince bu devirde karı bulmak kolaymı diyorlar iyide onur ve karizma kaybı ne olacak dedinmi tık yok yada ben böyle iyiyim diyor bu kişiler..ve birçoğu da zengin denebilecek insanlar yani bir korku var terkedilme adına..yani kırmızı hapı yutmak öyle kolay değil birilerine göre..ben geçmişte yaptığım tüm hatalardan arınıp,maskülen havamı ortaya çıkarıp,tabak çevirip kimseye muhtaç havası vermeyip artık yeni bir sayfa açmak istiyorum..çünkü eskiden beta şimdiki alfanın pek tutmayacagını galiba siz demistiniz..hiç kız arkadaşım olmasa bile artık bu tutumumu degistirmiyecegim..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *