Saha raporuyla birlikte, Muhteşem oyun planı

Finaller dolayısıyla yazmaya pek fırsat bulamadım arkadaşlar, size Daygame açılışıyla başlayıp güçlü bir oyun planıyla elde edilmiş bir hedef anlatacağım ve bu plan kadın – erkek ilişkilerin de tavlama dediğimiz sürecin tam olarak yansıması olacak.

Bir kafede çalışan garson bir kızı gözüme kestirmiştim ama çalıştığı yerde onu zor durumda bırakmamak ve gereksiz sosyal baskı hissetmemek için sokakta, iş çıkışın da karşılaşmayı hedefliyordum. Ama bu karşılaşma tabii ki tesadüf eseri olmalıydı. Olmasa bile onun bunu böyle bilmesi gerekli ..! ( Takip eden bir sapık damgası yemesek bile en kötü ihtimal onu orada bekleyerek çok yüksek bir değer kaybı yaşayacağımız kesindir.)

İstediğim gibi karşılaşma gerçekleştiğinde; önüne çıkıp açılışımı yaptım onu daha önce kafede gördüğümü, çok tatlı olduğunu ve insanlara servis yaparken yüzünde yapmacık zoraki bir gülümseme olduğunu söyledim. Sonrasında sohbet duruma göre akıcı bir şekilde devam etti. 3 – 4 dakika orada ayak üstü sohbete devam ettik. Arkadaşlarımın yanına gideceğimi söyleyerek, numarasını istedim vermeyi reddedince İnstagramdan eklememi söyledi. Ben de istesem araştırıp onu İnstagramdan bulup ekleyebileceğimi ama yüz yüze konuşmanın benim için daha iyi olduğunu, sanal alemde takılmadığımı belirterek eklemeyi reddettim. Sonra kız, yarın kafeye gelip konusabileceğimi söyledi ve ayrıldık.(Benim açılışlarda kullandığım yöntem 2 yorum bir soru şeklinde sohbeti yönlendirmeye çalışırım. Önce duruma göre ya da dikkatimi çeken konuya göre olabildiğince yorum yaparak giriş yaparım sonrasında 1 soru sorma hakkı elde etmiş olarak onu sohbete çekebileceğim bir soru yöneltirim.)

Bir sonra ki gün kafeye gittiğimde hiçbir şey umduğum gibi olmadı ve bana bir ilişki istemediğini söyledi ama arkadaş kalabileceğimizi söyleyerek beni reddetti (bir çoğumuz burada hedeften vazgeçer). Ben de durumu kabul edip o an kafede oturan başka bir arkadaşımı gördüm ve onunla 10 – 15 dakika sohbet ettikten sonra kafeden ayrıldım. 3 gün sonra o kafeye tekrar gittim ve gittiğimde kızın içten içe beni kestiğini de fark ediyordum, bakışıp göz göze gelince birbirimize gülümsüyorduk. Diğer günler arada sırada kafenin önünden geçerken bile göz göze geldiğimiz de kızın bana ilgisi olduğunu fark ediyordum ve bir akşam cafenin önünden geçerken İnstagramını istedim hiç beklemediği bir anda olmuştu ve o an hemen birbirimiz ekleyerek oradan ayrıldım. Buluşmaya yönelik İnstagram da konuştuk. Bir sonraki gün o kafeye gittiğimde birlikte güzel vakit geçirdik ve numarasını aldım. Bundan sonrasını anlatmaya gerek yok zaten 🙂 Umarım size sıfırdan sizi hiç tanımayan birini baştan çıkartmanın aşamalarını aktarabilmişimdir.

Şimdi kendi sosyal ortamınızda bile uygulayabileceğiniz güçlü bir tavlama oyun planından bahsetmek istiyorum. Bunun büyük bir örneği yukarıda da mevcut umarım hikaye ile planı bağdaştırabilirsiniz.

İlk önce ÇEKİCİ ve KALİTELİ BİR ERKEK olarak hedefimizin bizi fark etmesini sağlıyoruz. Ben bunu yukarıda iş çıkışı yaptığım daygame açılışıyla yaptım. Siz sürekli karşılaştığınız bir kadına daha önce hiç iletişiminiz olmasa bile, (yani sizi görmüş ya da ilgisini cekmediğiniz birinin) başka birgün farklı olarak, ona bugün çok farklı göründüğünü, iyi bir enerji yaydığını özgüvenli bir şekilde söyleyin, vaktiniz olmadıgı için kısa tutarak oradan ayrılın. Durup sohbet etmenize gerek yok. Sonrasında ki gün emin olun o kızın size bakışı değişecektir. İlgisini çektiniz ve kafasına “acaba benden hoşlanıyor mu?” düşüncesini yerleştirdiniz. Sonra ki günlerde hiçbir şey olmamıŞ gibi davranın ve onu görmezden gelin. Bunu yapmamızın nedeni kafasına karmaşık sinyaller göndermek. Sizden emin olamasın hiçbir zaman, kafasında ne kadar çok yer ederseniz size karşı o kadar çok çekim hissedecektir (onu görmezden gelmemizin nedeni bizi fark etmesini sağlayıp, ondan hoşlanıp hoşlanmadığınızdan emin olamamasını sağlamak.İnanın bana bundan emin olduğu anda oyununuz biter.)

Günler geçtikçe artık yeterince ilgisini çektiğinizi fark ettiğiniz de ve havadan sudan sohbet edip onu dışarıda bir yerlere davet ettiğiniz de büyük ihtimalle, sizinle buluşmak, bir şeyler içmek için can atacaktır. Bunu sağlayan şey sizin ona olan davranışınızı anlamlandıramaması, sizin onun hakkındaki düşüncelerinizden “acaba benden hoşlanıyor mu “sorusuna cevap bulamaması olduğundan size karşı çekim hissetmeye başlar. Ama şu yanılgıya düşmeyin şu an sizden hoşlanmıyor sadece onun gözünde çekici bir erkekseniz (tabi herşeyi doğru yapabilen kalibrasyona sahip olmak gerekli. Bunu sağlamanın en kolay yolu düzenli olarak set açmaktır ve yaklaşım korkunuzu yenmektir!!). Sizden deli gibi hoşlanmasını sağlayacak olan tek anahtar ise KADININ TESTLERİNİN FARKINDA OLUP ONLARI GEÇMEKTİR.

Testleri de geçtiğiniz de ise artık fiziksel birlikteliğin de zamanı gelmiş demektir. Artık birbirinizden hoşlanıyorsunuz. Ve önemli bir not : Bir kadınla cinsel birliktelik yaşamak onu elde ettiğiniz anlamına gelmez. İlk başlarda değerli yansıttığınız karakterinizi ilişki içinde olduğunuz kadına yansıtmaya devam etmeniz gerekir. Bunun en iyi yolu da ona hiç bir şekilde MUHTAÇLIK göstermemektir.

EPAVAR MAN

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Epavar Man

Erkek Adam sitesinin, genç ve dinamik daygame icraacısı.

13 thoughts on “Saha raporuyla birlikte, Muhteşem oyun planı”

 1. Kizin ilk başta numarasini vermemesinin sebebi bitch shield yani kolay kiz gibi görünmeme isteği.Kizin davranisini iyi okuyup yurumeye devam etmen güzel.Kadinlari söylediklerine degil yaptiklarina bakin cümlesini doğrulayan nitelikte bir yazi olmus.

 2. Vay anasını rollo tomassinin yazılarını çeviren adam “de” leri bile düzgün ayıramayan KALİTELİ hödük betanın yazısını paylaşıyor. Teşekkürler Türkiye

  1. öncelikle yorumun için teşekkürler. Alfalık ya da betalık bununla ölçebileceğin bir şey değil. Evet bir beta olsaydım. senin bu aşağılayıcı yorumunu burada paylaşmazdım. Daha yeni yazmaya başladım.İlk defa bu tür paylaşımlar da bulunuyorum. Kafanı “-de -da ” ya yoracagına veya benim sahip olduğum karakterime dil uzatacağına içeriğe odaklanıp faydalanmaya odaklanmanı isterdim.

 3. Siz “de” leri ayırın adam bacakları. Site imla sitesi değil beyler bırakın adam nasıl yazıyorsa yazsın.

  1. Konuyu elbette imla kurallarının üzerinde tutuyoruz. Lakin bu tarz basit imla hataları yüzünden anlam bütünlüğü kaybı sözkonusu oluyor, akıcılık uçup gidiyor. Dilbilgisi ve Türkçe yazım kurallarının var olmasının bir sebebi var. Saygılar.

 4. Bu 2 soru bir yorum olayını açmak lazım. Çoğu erkek kızı sorguya çeker givi soru sorduğu için muhabbet 2 dkya kalmaz tıkanır.

  Yorumu aç istersen birçok eleman ne olduğunu anlamayabilir. Benim aklıma gelen kızı gözlemledikten sonra tahmin yapmak ve biraz daha ileri aşamada gayrı ciddi suçlama.

 5. Bir kadınla cinsel ilişkiye girmek, onu elde ettik demek değildir doğru ama şöyle bişey de var kardeşim: Çoğu erkek, klasik beta davranışı olarak “önce bana güvensin, sonra cinsellik olur” gibi saçma ve aptalca bir kafada. Cinsellik, kadını tamamen bağlamasa bile, en azından “çözüyor”. Gerisi tamamen kişinin kendisine kalmış.

  Seks, kadını unlock eder. Oksitosin rulez everywhere.

  1. Valla kadınla cinsel ilişki olsun yeter diyenler de var tristan kardeşim hatta öyle saplantılı kişiler çok ben bile öyle düşünenlerdenim bunun bir birçok sebebi var başta kızın o kişiye cektirdikleri neyse sizin anlam bütünlüğünüzü bozmayayim

 6. Bu yazdıklarınızın kadınlar için olan versiyonu da var mı acaba? Bu arada muhtaçlık konusuna katılıyorum fakat bu iki taraf için de geçerli bence. Yani kadın da erkek de birbirine muhtaç olduğunu göstermemeli, hissettirmemeli. Yoksa bitiyor. Mutlu olmak için birine ihtiyaç duymadığını, bağımsız olduğunu ve en önemlisi hayatında kendini adadığın bir tutkun olduğunu göstermelisin ki karşı taraf her an o tutku için kendisini bırakıp gidebilme ihtimalin olduğunu bilsin. Ha mevzu bırakıp gitmek değil de daha çok, ilişkide öyle bir olasılığın var olma durumu. Böylelikle ilişkiye karşı taraf için değerini sürekli koruyarak ve sıkmayarak devam edilebiliyorsun. Karşıya ihtiyacın olmadığını göstermiş oluyorsun. Bir tutkunun olması çok önemli burada. Bu her şey olabilir, kitap okumak bile ama önemli olan hayatında bir meşgalenin, uğraşın, son derece keyif aldığın bir şeyin var olması. Tutkusuz da devam edilebilir ama bu sefer de tutkusuz insanın karşısına yine kendi gibi biri çıkar ve açıkçası ben istemezdim bunu.. Ve dediğim gibi bunun hem kadınlar hem de erkekler için geçerli olduğunu düşünüyorum. Daha önce hiç bir kadından yorum aldınız mı bilmiyorum ama, dişi bireyler de okuyor bu siteyi bilin istedim 😀

 7. Muhtaç olmak nasıl bir zayıflık göstergesi ise, bir kadının size muhtaçlığından hoşnut olmak da aynı şekilde zayıflıktır.

 8. “de” kelimesine normalde çok takık bir adamım. fakat yazıda anlatılan konu ne kadar akıcı; olaylar o kadar güzel ki; tek kelimeyle harika bir yazı olmuş. burada paylaşılan şey gerçek bir profesyonellik. işini iyi yapan gerçek bir sanatçıyı; bambaşka bir konuda bu şekilde eleştirenleri anlamıyorum. olayı Türkiye eleştirisine getiren kişiyi de art niyetli buluyorum.
  Size yazı dolayısıyla teşekkür ederim. saygılarımla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *