Yeni Kırmızı Hap Podcast Kanalı : Sağlam Kazık

Podcast Türkiye topluluğu, YouTube üzerinden her hafta yeni podcastler ve sohbetler yayınlayan bir grup. Topluluk YouTube’da yeni bir kanal açtı, Sağlam Kazık. Sağlam Kazık, kırmızı hap ile ilgili bir kanal olacak. Kanal hakkındaki bilgi şu:

Sağlam Kazık kanalı, bir red pill – kırmızı hap erkek kanalıdır. Kadınları, karşı cinsi anlamak, kadınların algoritmasını çözmek ve kadınlar hakkında çok doğru bilinen yanlışları göstermek için kurulmuştur. Erkeklerin ADAM olmasını, feminen merkezli yetişmemesini sağlamak için açılmıştır.

Kadınları anlamakta zorlanan, hayatının bir kısmını sürekli kazık yiyerek geçirmiş olan ve artık eşeğini sağlam kazığa bağlamak isteyen, eşek erkeklerin, özgürlüğe kavuşması için kurulmuştur.

Arkadaşlar bizim yazılarımızı da podcasta okuyacaklar ve ilk videoları olan Arkadaş Kalalım Diyen Kız yeni yayınlandı. Podcastta Arkadaş Kalalım Diyen Kıza Cevap yazımızdan bölümler okuyorlar.

 

Kendilerine başarılar diliyoruz. YouTube  kanallarına üye olmanızı tavsiye ediyorum.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

20 thoughts on “Yeni Kırmızı Hap Podcast Kanalı : Sağlam Kazık”

 1. Daha hizli iletisim icin whatsapp ya da discord grubu acar misiniz,6 aydir bu isin icindeyim ve cok fazla sorum var.

  1. Dostum öyle gruplar açılsa bile faydası olacağını sanmıyorum. Yüzlerce üye ve mesaj yığılır kontrol edilemez.

   Sen, sorularını yeni postlardaki yorumlara ara ara yaz. Bilgi ve tecrübe sahibi olan arkadaşlar muhakkak yardımcı olacaktır.

   1. bölgesel veya belli yaş grupları/sosyal çevrede olanlar gruğ kursa güzel olabilir.Öğrenciler arası field report ve tavsiye grupları örn.
    Grupların wpse kurulması sorun olabilir gruplara sıçrayan bir feminazinin yapacaklarını hayal dahi edemiyorum.
    Pualae gibi messenger tarzı bir şey kullanılabilir

    1. discord mantıklı olabilir aslında çok kullanışlı bir uyguluma eğer başında gayet iyi moderatörler olursa karmaşa olmaz herkes ilgi alanı hakkında sorular sorar bilen insalar cevap verir vs.
     bitcoin ve kriptopara ile alakalı bir discord gurubuna girmiştim 3000 üyesi vardı bir sürü chat odası farklı başlıklar üzerine ve hepsini yöneten belli başlı kişiler karmaşayı önlüyordü ve gerçekten o gurup sayesinde madenciliğini yapmasından borsasına kadar bütün detaylara vakıf oldum bir ay içinde

 2. Teklif ettiğim ve beni bahaneyle savuşturan ya da işim var gelemem tarzı reddeden kızların benimle arkadaş olalım tarzı söylemini bile duymuyorum.genelde yüzlerinde reddetmenin pişmanlığını görüyorum bu kızlarla bulunduğum konum ne oluyo peki hocam

  1. Çünkü bi yerde okumuştum.bi kız eğer sana karşı bişey hissetse teklifine “hayır değil evet” diyo olurdu(ki hayır diye direk reddedeni de gördüm.madem beni reddetmiş oluyo neden seninle arkadaş olalım demiyo dese iş netleşecek ama hep bi yakınlaşmalar ilgi çekmeye çalışmalar.okuduğuma mı inanayım yoksa kıza tekrar mı yürüyeyim.kız acıdığı için mi yüzünde pişmanlık oluyo.benim o noktadan sonra siklememem mi buna sebep oluyo.kafamda deli sorular.

  2. Hocam ayrıntılarını bilmiyorum ama arkadaş kalalım reddedilişini bir erkek aktif olarak arkadaşı oynayarak yer.

   bu kızlarla bulunduğum konum ne oluyo peki hocam

   Arkadaş kalalım olarak reddedilen adamlardan daha iyi bir konum. Direk, niyetini saklamadan giriyorsun olaya. Doğrusu bu. Genelde mavi haplı tarafın sana “lan adamlar en azından arkadaş kalalım reddi yiyor, bana o bile yok” diye düşünür ama tam tersi, böyle reddedilmek daha iyi.

   1. Bi kaç tanesinden örnek vereyim.birisi kardeşimin arkadaşıydı önce kabul etti teklifimi sonra reddetti.lisedeydim dil döktüm seni seviyorum niye böyle falan filan.dinlemedi.sonra evimize geldi bana yakınlaştı (sürtündü hatta) .ben pek oralı olmadım.başka birine dershanede teklif ettim arkadaşlarının içinde o da gülerek hayır dedi ama sonraki gün göz göze geldik üzüntü içinde gördüm onu da sallamadım(daha doğrusu tekrar gitmek için cesaret edemedim) başka bir örnek üniversite de 1.5 sene bekleyip de(ki o da hamle yapmam için bana işaretler gönderiyodu o da oneitis yapmış beni galiba) sonra birden kahve içmeye çağırmam sonucu hayır diyip sonra sınavlarım var uzun süre gelmeyeceğim gibi türden bahaneyle savuşturup ikinci dönem görüşürüz demem sonrası görüpde gitmemem(yine cesaretimin kırılmasından dolayı) onun da yüzünde üzüntü görmem ama bi taraftan gurur yapmam sonrası dolmuşta karşılaşmamızda yanıma oturup sürtünmesi sonrası meraba dedim o da meraba dedi fakat sonraki gün başka biriyle yakınlaşmaya başladı.ben kaybetme korkusu yaşayıp üstüne düştüm.beni herkesin içinde rezil etti.bunu gözümde büyüttüm.başka biriyle olsa da çevresinde olmaya başladım.sonra sikerler diyip sallamadım üstüme düştü.sonra çocuktan ayrıldı.başkasıyla tekrar yakınlaştı onunla da çıktı. Ben yine dolaylı yoldan ilgi gösterdim.(aptallığın sınırını zorladım) fakat sonra topyekün vazgeçtim fakat diğer çocukla çıkmaya devam etse de o çocuk yokken ilgimi çekmek için götünü yırttı.(bi taraftan çocukla da sarmaş dolaş görüyorum taki beni farkeder kadar.sonra çocuktan uzaklaşıyodu) Sallamadım ama sallamadıkça düştü Üstüme ama bi taraftan da çıkmaya devam ediyordu.(ben yine saf gibi acaba seviyo mu ikileminde kaldım) ikilemde kalsam da üstüme düşse de inat ettim sallamadım başka kızlarla kıskandırdım. sonra ondan da ayrıldı. Fakat hiç bırakmadı peşimi bi taraftan da başka biriyle gözümün önünde flört ediyordu. Çünkü zayıf noktayı buldu ya sanıyordu ki ben üstüne düşecem ama onu da umursamadım son görüşüm oldu.(ağır travma geçirdim) fakat benim yaptığım acaba bişey olur mu ümidi yaşamamdı şimdi düşünüyorum da acaba niye beni bu hallere sokmak için çabaladı başkasıyla çıktığı halde neden inatla peşimi bırakmadı.bana bi taraftan bu şekil ümit vermeye devam etti maksadı neydi uydusu yapmak içinse siklenmediğini anlayan köpek bile kuyruğunu kıstırır giderdi. Bunda o gurur da yoktu.şimdi bu kızın amacı ne diye sormazdım belki şimdiki aklımla ama o zaman ki bilinçsizliğim ve psikolojim üzerindeki tahribatın dolayı soruyorum. Bu kızın amacı neydi. Yine de reddetmiş mi oluyodu.yoksa uydusu yapmak için mi götünü yırtıyordu. Bi kız erkeği uydusu yapmak için bu kadar inatçı ve pislik olabilir miydi.

 3. Kimse kusura bakmasın ama analarını sikeyim orospu evlatlarının, boşuna demiyorlar çok orospu çocuğu var diye ! Hakikaten varmış, bunu bir şekilde arkadaşın şimdiye kadar çektiği kayıtları rar’layıp dağıtma imkanı olursa çok makbule geçer. Devamı gelmeyecekse bile öncekileri alalım en azından ya da şayet youtube’a şikayet filan edilebiliyorsa sakıncalı olmadığına dair başvurumuzu yapalım.

 4. Sadece red pill çevirilerin olduğu temiz ve saf metinleri ayrıştırmalısın bence.hatlar çok karışıyor.ayrıca saha raporlarının çoğu betalık kokuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *