Kendi gözlemim … Biraz yaşanmışlıkla gelen tecrübe. Genç arkadaşlarıma tavsiye

Arkadaşlar bir zamanlar alfa bir erkek olmak için özellikle çabalıyordum. Ama ölümcül derecede önemli bir detayı atladığımı fark ettim. Gerçekten alfa karaktere sahip olmak ile alfa gibi davranmak arasında dağlar kadar fark var. Ve bu bizim kendimizi kandırmamızdan ileriye geçmeyen bir yanılgıdan ibaret. Ve bu siteye spam kategorisine düşen TCMA okuyup gaza gelen o kadar çok ergen var ki beni en çok güldüren konulardan bir tanesi de budur. Sizi manipüle edip, NLP tekniklerini kullanarak, bir sabah uyandığınızda altın vuruşu yapıp alfa olacağını zanneden genç nesillerle doldurdu bu ortamları bu adam. Lütfen rica ediyorum sizden bu tür saçmalıklara kendiniz kaptırıp da sağda solda kendinizi küçük düşürmekten vazgeçin. Alfa olmak çok değişken bir kavram bunu anlamakta güçlük çekiyoruz. Kadınlarla olan ilişkisi ise çoğunlukla umursamaz, muhtaç olmayan ve bolluk mentalitesine sahip olmaktan geçiyor. Ama bakın şu detay çok önemli bu 3 özelliğe gerçekten sahip değilseniz, o zaman ben böyle davrandım ama yine kızlar benimle ilgilenmiyor diye psikolojinizi bozmanız olasıdır. Çünkü bu özelliklere sahip olmadığınız için moraliniz bozuluyor. Sadece taklitten ibaret, inanın ortamlarda çok kolay fark ediliyorsunuz. Sadece alfa gibi davranmaya çalışan ezik bir beta olarak algılanıyorsunuz.

Size en büyük önerim alfa karakter özelliklerini taklit etmekten vazgeçip gerçekten o karakterin verdiği özellikleri kendinize katmayı amaçlayın. Redpill öğretilerine değinecek olursak; burada paylaşılanları kendinize yararlı bir bilgi olarak almanızdır. Ama kafaya takmamanızdır.
Kendimden örnek vermem gerekirse eskiden bırakın sokakta kadınlarla tanışıp konuşmayı, sigaramı yakmak için yabancı bir erkekten bile çakmak istemeye utanırdım. Ama zamanla kendime kattığım, alfa karakter özellikleri olan cesaret ve özgüven oldu. İnanın bana bir kadını elde edebilmenin en etkin yolu gerekli özgüvene ve cesarete sahip olmaktan geçiyor. Tabii ki diğer konular da önemsiz demek değil bu. Pastanın tamamı cesaret ve özgüven ise geriye kalan detaylar çilek ve kremadan ibaret.

Epavar Man

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Epavar Man

Erkek Adam sitesinin, genç ve dinamik daygame icraacısı.

28 thoughts on “Kendi gözlemim … Biraz yaşanmışlıkla gelen tecrübe. Genç arkadaşlarıma tavsiye”

  1. Hiçbir yazı sana gerekli değil bunu kavrayınca gerçek bir özgüven sahibi olucaksın

   Kendimden örnek vermem gerekirse
   İşl başlarda siteye girip çok şey okudum sonra uygulamaya döktüm
   Fark ettim ki tavsiyeye ihtiyacım yok ulan ben bilirim ben bilirim
   (Abartmadan tabi-tecrübe edemediğimiz şeyleri okuyoruz bazen)

 1. Ya siktir git amk tcma nın tırnağı bile olmazsın.erkekten çakmak almaya utanan adam tcmaya sallıyor.Diğer ingilizce çeviriler felan iyidide sen kendi fikrini belirtme amk. O yazıyı köpeğe okutsan dile gelir insanları ve genç arkadaşlarımızı kandırmayalım

     1. Tcmanın alfa kavramıyla burdakiler apayrı zaten.Ben burayı genelkültür olarak okuyorum.O yazılardan büyük başarı eden dostlarım da oldu,çalışıyorsa devam edersin,çalışmazsa bok atarsın.Birçoğunuz aşmış ayaklarına yatan feministlerin erkek versiyonlarsınız,dişiler tarafından siklenmeyişinizi ‘dişiler aciz’dire çarpıtıyorsunuz.Redpillin de doğru kısımları var,çarpıtma ve aşmış taklidi yapan betalar tarafından öne sürülen teorileri de.

     2. Hah geldi bir tane daha TCMA müridi son “dişi” bükücü. Ne zamandır düşmüyordu.

      Siz kendinizi sadece insan dişisiyle sınırlamıyorsunuz sanırım, kadın yerine dişi deyip duruyorsunuz.

 2. Namı-ı diğer They Call Me Alpha… Belli bir yaşı geçmiş ve TRP hakkında gerçekten yol kat etmiş bir insanın güvenebileceği birisi değil. Özellikle liseli gençleri provoke etmesiyle meşhur bu arkadaşın daha sonra Fetö gibi ekiplerle bağlantısının olduğu söylendi. my7 isimli ayrı bir nick de kullanıyor.

  http://kancik.sozlukspot.com/w/bak%C4%B1n-orospu-%C3%A7ocuklar%C4%B1/

  Bu linkte yazdıklarını okursanız hitap ettiği kitleyi nasıl sindirdiğini anlayabilirsiniz. Anlaşılacağı üzere tam bir vakit kaybıdır. İtibar edilmemesi gerekir.

  Red pill, disiplin gerektiren ve harekete geçmenin ”zorunluluk” olduğu bir süreç. Gerçek bir alfa olmanın yolu düşünmek, motive olmak veya hayal etmekten geçmiyor. Güzel bir yazı olmuş.

 3. Bu bir bilgisayar oyunu değil.
  Bu bir level atlama şeysi değil.
  Bu sikindirik bir NLP öğretisi değil.

  Gerçek alfaların iki höt demesiyle altına sıçacak ergenler ve ergenlikten çıkamamış çakma alfa dallamalar, “olm ben bak nasıl alfayım kızlara köpek çekiyorum” filan diyor.

  Kolaysa sokakta da alfa ol. Hadi. Kadınlara köpek çekme kolay. En tırt iş.

  Kırmızı Hap işi kadınların arasında büyüyen, aslan oğlum kaplan oğlum büyütülen, kadın günlerine götürülen ve sıkıntıdan geberen erkeklerin anlayacağı bir şey değil.

  Ele ayağa düştü.
  YouTube’da tonla saçmalık var.
  Sanki saç şekli, Converse ayakkabı gibi bir şey bu canına yandığımın akımı.

  Anlamıyor, kafaları basmıyor. Vicdan denen şey insanın düşmanıdır bir yerde. Feminist ve hümanist propaganda ile, politik doğrucu öğretilerle ve tabii ki din ile çocukken oyun hamuru gibi şekillendirirle o vicdanı. Bak o alfalara, vicdanını dinliyor mu acaba o kadar? Bu onların vicdansız olduğu anlamına gelmez, vicdanını bu öğretiyi doğal yoldan öğrenerek yaşayarak şekillendirmelerinden gelir.

  Suyu çıktı. Saçını Johnny Bravo gibi dikip spor salonunda iki tane biseps çalışarak öğrenilecek bir şey değil lan bu.

  Sır tarikatlarını bilirsiniz işte masonlar vahdeti vücut falan vs vs gizli ilimler bilinmesin, özü yapısı bozulmasın, çoluk çocuğun ayağına düşmesin diye saklarlar sırlarını. Herkese vermezler.

  Diyorum ki bazen bu fikir akımı herkese yayılmasa mıydı? Aptal aptal adamların ego kavgasına dönüşmese miydi?

  Umrumda mı? Değil. Yapısı bozulsun ele ayağa düşsün ki imitasyonlar artsın. Orijinali herkes seçebiliyor zaten.

  Yazıda anlatılan duruma yani imitasyon sahtekarları okuyunca bunu yazdım.

  1. kırmızıyı herkes kaldıramaz, böyle bir şey MÜMKÜN DEĞİL, erkeğin statüsü kıyas ile vardır. herkes 1.90 ve ağzı laf yapar olsaydı kadınlar yine aralarından en iyisini seçecekti. adam veya çocuk açık açık yazmış, herkes bunu kaldıramaz, delirirsiniz diye. birileri başarısız olmak zorunda, birçok ergen yeniyetmenin aksine, adam kaldıramayacaksanız okumayın demiş, iyi ki demiş ki şuan bunları kaldıramayacak ergenlerin komikliklerini ve harekete zarar verdiklerini görüyoruz.

   kimse kusura bakmasın, adamın müridi değilim, ama adamın söyledikleri gayet tutarlı ve hapı pazarlamadan, kişisel gelişim ıkınmalarını anlatmadan, tak diye veriyor.

 4. Bakın kendini geliştirmede yapılan en büyük hatayı söyleyeceğim size;

  “SABIRSIZLIK”. Sabırlı olun dostlarım. Mesela, 1 ay vücut çalıştınız, kitap okudunuz, vücut dili geliştirdiniz, belirli mindsetlere çalıştınız vs. diye mucize olmasını beklemeyin. İlk 3 ayınız hasarların onarımına gidecek zaten. Ondan sonra gelişim kendini gösterecek.

  Size bu konuda tavsiyem SONUCA değil SÜRECE odaklanmanız. Bu süreç hayatınız boyunca kendiniz için yapacağınız en büyük yatırımın başlangıcı ve bu süreç bitmeyecek. O yüzden bu süreci sevin. Gelişimi gözlemlemeye başladıkça, hayatınızda olumlu değişiklikler olmaya başladıkça, motivasyonunuz hızla artacak zaten emin olun.

  Bunun gibi sitelerde takılıyorsanız, cevaplar arıyorsunuz ve kendiniz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz demektir. Bundan yola çıkarak, kendinizin en iyi haline gelmeden ölmek istemeyeceğinizi düşünüyorum. Bunu gerçekleştirin. Güzel bir amaç bu.

  Bir de cesur olun amına koyim.

 5. Vicdan güçlüleri korkutmak için düşünülmüş, korkakların kullandığı bir sözcükten başka bir şey değildir. (Shakespeare)
  İnsanlar hep kötülüğü sorgular ancak iyilik nereden gelir merak etmezler. (Sanırım A.Burgess)
  Ayrıca yazı doğru. İlk manitam bana merhaba dediğinde boğazım kuruyup guk diyebilirken sonradan o guk durumunda düşünemeyeceğim kadar rahat oldum. Konuşmayı, okumayı, gitar çalmayı sonradan öğreniriz, doğuştan değil. Çocukken ne kadar piçsen büyüyünce de o kadar piç olursun bu fazla değişmez. Özgüvenin yerindeyse içindeki potansiyeli çıkarabilirsin, değilse konuşmayı bile unutursun. Yeri gelir alfa bildiğin adamın yanından kızı alır gidersin bu kadar kafaya takmayın. İyi çocuk olmayın, karşılığı kötü çocuk değil.

 6. Baltasız viking fetö ile ilişkisi olduğunu sanmıyorum adam bloğu kız tavlamak ve hayatı yaşamayı öğretmek için açtı.ne beni takip edin dedi ne de başkasını dedi iki fetöcü aptal yazıları görüp alfayım fuck yea diyen betaları kontrol etmeye çalışıyor adam çoktan gitti.

  1. Bilmiyorum ama kim diye bakınca şu aşağıdakini gördüm, daha da bakasım gelmedi 😀

   istediğiniz insanı ağınıza düşürebilir, köleniz yapabilir, kendinize taptırabilir, istediğinizi yaptırabilir, yönlendirebilir, yönetebilir, bilinçaltını ele geçirebilir, konuşurken 30 adım sonrasını tahmin edebilir, muhabbeti istediginiz gibi yönlendirebilir, sadece gözünüze bakan bir insanın hakkinizda ne düşündüğünü öğrenebilir, kendinizi ona bir “cin” veya doğaüstü bir varlık olarak gösterebilir, baktığı heryerde sizi görmesini sağlayabilir, çirkin ve kısa boylu olsanızda o kişiye kendinizi brad pitt olarak gösterebilirsiniz; şaka yapmıyorum size bakınca bradd pit’i görür, istediğiniz kişinin rüyalarini ele geçirebilir, bedenlerini ele geçirebilir, yukarda yazdiklarimin hepsini “yapabilirsiniz”. istediginiz insanı oyuncaginiz yapabilirsiniz, ele geçirip serbest bırakabilirsiniz, musallat olabilirsiniz : ).
   bilinçaltı ele geçirme ve manipüle sanatı

   1. Hocam dönemin en çok para eden işini yapıyor belli ki.Umut satıyor gençlere.Yazıya gelecek olursak, bence bir süre alfa gibi davranmaya çalışan aptal bir beta olmakta fayda var.Çünkü ben hep fake it till you make it felsefesine inandım Bunun dışında özgüven mevzularında çok haklısın.

    1. Katılıyorum. mış gibi yaptığının dışarıdan farkedildiğini umursamayıp yapmaya devam ettiğin sürece gayet etkili çalışır. Zaten öğrenme süreci böyle birşey.

    2. öğrenene kadar alfaymış gibi yapmakla ilgili bir anımı anlatayım çünkü ben de aynı şeyi yapıyorum.Yaklaşık 1 yıl önce Alfa karakter özelliklerimle etkileyip, tanışmamızdan 3 gün geçtikten sonra yattığım kızı o günden sonra tam bir betalık yaparak 2 3 gün içinde kaybetmiştim. 1 gece birlikte olduktan sonra bir daha görüşemedik bile. Sebebi sürekli arayıp sormam,sürekli görüşmek isteyen taraf olmam ve muhtaç davranmamdı. o yüzden yukarıda da belirttim bir kızla yatmanız onu elde ettiğiniz anlamına gelmiyor diye…

     1. 12-13 sene kadar önce çok başarılı bir alfa taklidiyle (o zaman alfa değil, piç, skici) müthiş güzel bir hatunu 2 saatte yatağa attım. Kızın hastası oldum :)) çünkü gerçek bir piç değilim. Ama kastım ve aramadım, 2 gün sonra geri döndü, yine görüştük, rol kız üzerinde etkili oldu ya özgüvenim arttı, daha güzel yardırıyorum. Kız sana abayı yaktım diyor, kedi gibi dizimin dibinde. 4-5 sefer rolümü iyi oynadım, ama ben de kıza kesildim :)) (büyük salaklık, neden? neden?) Artık ben varım yavrum ayakları çekmeye başladım. Kızın ilgi eğrisi aniden aşağı yöneldi. Dur oğlum dedim, çüş de. Rolüme hemen geri döndüm. Bir akşam bara gittik, bakın kız çok güzel, etraf kurtlar sofrası, yılan gibi herifler var etrafta. Hiç bozmadım kendimi (frame imiş meğer). Kız hemen girdi çerçeveye geri. Yılan abiler geri çekildi. Tamam olum dedim sen artık oldun. Bir akşam başka bir bardayız, o zaman taksimin hızlı zamanları. Alkolü fazla kaçırdım, kontrolümü kaybettim, içimden skerim ulayn adamı çıktı. Sen kimsin mk salak? Kız hı hı, tamam ya falan idare etti. Ertesi gün salak gibi aradım bir de, ya akşam şöyle böyle gak guk, düzgün hızlanan doğrusal hareketle çakılıyorum. Bu sefer sinir yaptı o da. Anladım yol yakın, onurunla uza işte :)) Yok sarma sırası bana geçti. Cevapsız çağrılar, siklemeyen ses tonları derken tabuta son çivi de ben aşık oldumla geldi. Betalık pörtler bi yerden, ama yol kat ettirir mış gibi yapmak. Bir de şu var, uzun ilişki her bünyeye göre değil, süzme piç ya da çok uyanık olsan da. Donanıma uygun yazılımla takılmak daha doğru bence. Bug’ları temizle yeter.

 7. Ben bu yazıyı önemli buluyorum. Oyunun en kısa tanımına güzel örnek : “Oyun, öğrenilmiş karizmadır”.

  Kırmızı hapın başlangıç manifestolarından biri sayılan Erkek Düşmanlığı Balonu yazısında İmran Khan’ın Oyun tanımını hatırlayın :

  “Bir erkeği bir kadına çekici kılan özellikler, öğrenilebilir, pratikle geliştirilebilir özelliklerdir. Bir erkek bu yetenekleri öğrendikten sonra, bu konuda doğal yeteneği olan bir erkekten bir farkı olmadan karşı cinsi etkileyebilir. Bir erkeğin bu yetenekleri doyurucu bir uzun süreli ilişki bulma ya da kısa süreli ilişkilerle kendini tatmin etmek için kullanması, erkeğin kendi tercihine kalmıştır.”

  Oyunu sonradan öğrenmeyi küçümsemeye çalışan malların es geçtiği, insanlığın tarihi boyunca erkeklerin oğlan çocuklarından öğrenerek dönüştüğü gerçeği. Hatta bunun için eski toplumlarda oğlan çocuklarının ciddi acı ve zorluklara dayanmaları gereken erkekliğe geçiş ritüelleri vardır.

 8. Sitede okuduğum en boş yazılardan bir tanesi. Bir şeyler anlatacağını sanıp, nereye varacak diye merakla okuyordum ki yazı bir anda bitti. Yarıda kesilmiş gibi. Bir şeyler anlatma çabası yok. Onaylanmak isteyen, bakın ben x yaptım y oldum diye hikaye anlatan bi ergen irisi görüyorum sadece. Söylediğimin aksi olsaydı ne olduğunu değil nasıl olduğunu anlatırdı yazar arkadaş.

 9. TCMA hakkında bazı söylediklerin doğru olabilir ama adam kesinlikle mükemmel bir yazar ve pskolojik olarak üstünlük sağlıyor erkeklere ama olay sadece bu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *