Saha Raporu – Kimse Benimle Dalga Geçemez !

Selam dostlar. Ben Jagdpanzer. Geçenlerde kariyer anlamında yaşadığım ani yükselişi konu alan bir saha raporu yazmıştım. Şimdi kırmızı hap sonrası yaşadığım bir başka değişimi anlatmak istiyorum sizlere.

Kırmızı hap ile tanıştığımda skeptico‘nun blogunda gördüğüm bir satır adeta aklıma kazınmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam şöyle bir şeydi “On startup kurarsın dokuzu batar biri tutar” diye. Bende mavi haplı zamanımda üzerine çalıştığım bir proje ile ilgili bir iş kurmayı düşünüyordum hep otomotiv sektörü ile ilgili ama hep erteliyordum. Malum mavi haplı olmak kolay değil. Oynanacak o kadar bilgisayar oyunu, yenecek onlarca fastfood ve aynı evde yaşadığım sevgilimin bana “sadaka seksi” vermesi için kendisine yalvarmak varken iş kurmaya zaman mı kalıyordu ? Neyse. Artık kırmızı haplı bir erkektim. Erkek adamdım artık. Her sabah bu motto ile uyanıyordum.

Bir gün okula geldiğimde iş kurma fikrimi paylaştığım çok sevdiğim bir hocamın bana bir yarışma maili attığını farkettim. Yarışma iş fikirleri arasından en iyisini seçip ödüllendiriyordu. Normalde katılmayacaktım sınavlarım yaklaştığı için ancak kendimi durdurmak istemiyordum. Çünkü artık kırmızı hapı yutmuştum ve kendime güvenim tamdı. Gittim kaydoldum yarışmaya ve hayatımın yarışma öncesi son bir haftasını okul-spor-kütüphane üçgeninde yaşadım bildiğin. Bir saat ders çalışıp verdiğim arada kahvemi alıp iş planımı yazıyordum ve pazar araştırması yapıyordum. Böyle böyle çalıştıktan sonra (inanılmaz yorucu oluyor itiraf etmeliyim) yarışma günü geldi çattı.

Yarışma salonuna diğer iş fikirleri için ekip halinde katılmıştı herkes ve ben tektim. Prosedür gereği herkesin iş fikrini 5 dakika içinde anlatması gerekiyordu ben de sıra bana gelene kadar konuşma metinimi volta atarak ezberlerken, başka bir takımdan yüzü güzel olmayan ama fiziği hoş bir kız bana dönüp “Ciddi ciddi böyle ezber mi yaptın?” dedi ukala bir tavırla. O zaman hemen bunun shit test olabileceğini düşünemedim ama direkt olarak ” Hıı evet omzumda havlu elimde kronometre çalıştım” dedim ama bozulduğum belliydi yani cevap geçti ama tavır kaldı. Bu bir yana kafamda şu cümle oluştu “Sen görürsün!”

Herkes sunumunu yaptıktan sonra sonuçlara geldi sıra ve evet ben birinci olmuştum gittim juriden para ödülümün yazılı olduğu çeki aldım. Ama o da ne ?Benle dalga geçen kızın bulunduğu ekip sonuncu olmuştu.

Herkes yarışma alanından toparlanırken aynı kız gelip bana beni tebrik etti. Ben ise soğuk bir şekilde teşekkür edip montumu alıp çıktım salondan.

Neden böyle yaptım peki ? Çünkü o an o kızı öyle bozmak hatta tek başına katıldığım bir yarışmada diğer bütün ekipleri bozmak bana yapacağım en ateşli seksten bile daha eğlenceli geliyordu.

Ben Jagdpanzerdim artık. Kimse benimle dalga geçemezdi. Ciğerini sökerdim geçenin…

Şimdi ben bunları neden anlatıyorum Romalı kardeşlerim. Öyle seks yok ciddi bir şeyde yok ?

-Sizinle billur geçilmesine izin vermeyin. Ya o sırada shit testi geçin yada bir şekilde bunu yapanlardan üstün olduğunuzu ispat edip gözlerinin içine “Sikerler” bakışı atın. Ama sinirli olmayın tabi anladınız siz.
-Günlük hayatta bir çok insandan üstün olduğunuzu kanıtlayabileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkacaktır. İnisiyatif alıp durumu lehinize çevirin.
-Karşınıza çıkan zorluklara daha fazla yükselmek için bir fırsatmış gibi yaklaşın. Sadece bunun farkında olarak bile stres denen şeyi yenebilirsiniz.

Konuk Yazar : Jagdpanzer

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

15 thoughts on “Saha Raporu – Kimse Benimle Dalga Geçemez !”

 1. bu biraz da muhtaçlık gibi. kendini ondan yüksek görmeye muhtaçlık. egoyla alakalı. kimseden yüksekte görünmeye ve egoya prim vermeye gerek yok.

  1. Direkt bakınca öyle gözüküyor da ben bazı şeyleri gözden kaçırdığınızı düşünüyorum. Ben o yarışmayı kıza hava olsun diye kazanmadım birilerine hava olsun diye de kazanmadım. Peterson’un dediği gibi bu işi nasıl daha iyi yapabilirim mantığıyla düşünerek çalışıp kazandım.

   Kıza gelince bana test attı evet hatta bozulmamam gerekirdi ancak ben oraya “o işi yapmaya” gittim. Bana bu konuda saldıranlar oldu ve cevaplarını verdim yaptığım işle. Biraz makyavelist olmakla alakalı yani. “Güçsüzlüğünü, güce çevirmek” ilk etapta ilkokul çocuğu gibi taşak geçilip sonra bunun üzerinden gücünü ispat etmek.

 2. Taşak ne kadar sert gelirse gelsin göğüste yumuşatıp yere indirmek gerek, yoksa boynunuzda asılı gezersiniz. Kendini gereğinden fazla önemsemek körlüğe neden olur. Duygusal güç herşeydir.

 3. Ciddi bir sekilde yardima ihtiyacim var umarim yanitlarsiniz.
  Red pille yaklasik 7 ay once tanistim ve o zamanlar ozguvensiz spor yapmayan bir insandim.
  Spor yapmaya basladim ve daha ozguvenli bir insanim su anda kadinlar hakkinda fikirlerim de degidti fakat su anda tum hayatim red pill oldu ve bundan memnun degilim her saniye bu yazilar aklima geliyor arkadaslarimin yaninda alfa olmaya calisiyorum bu olayi yanlis anladigimdan degil cok takinti yaptim bunu su aralar daha sakin olmaya calisiyorum kendimi kitaplara verdim ne yapmaliyim yardim ederseniz sevinirim.

 4. Konuyla alakasız

  Hocam bir kadın birden erkek olsa (tabi gay eşcinsel felan olmayacak) doğal bir alfa mı olur? Sonuçta kadın psikolojisini biliyor. Samimi olduğum bir kıza erkek olsan ilk ne yapardın dediğimde gülerek “bütün kızları düzerdim” demişti.

 5. Hocam benim bir projem var. Kendimce başarı seti oluşturmak istiyorum alacağım birkaç kitapla, sizin önereceğiniz kitaplar ne olabilir mesela? Bununla ilgili paylaşım gelecek mi? Yorumlarınızı cidden önemsediğim için soruyorum.

   1. Evet ilk oradan hocam baktım, Türkçe manosfer ile ilgili zaten iki blog takip ediyorum. Sizden daha iyi tanımlayan henüz görmedim.

 6. Bir saha raporu paylaşmak istiyorum.
  Masturbasyon gerçekten çok büyük bir illet imiş. Bunu daha iyi anladım bugün.
  Uzun süredir porno ve masturbasyondan uzağım. Sporda yapıyorum. Bugün şirkette öğle yemeğinden çıkarken, benimle konuşmaya dahil tenezzül etmeyen hatun kişisi ile denk geldim. Kokumu hissetti sanki, döndü direk baktı, yedi bitirdi. Ve bu sadece kendime özen gösterip, saygı duyarak oldu. Muazzam bir güç hissediyorum. Özgüven tavan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *