İlişkiye dünden hazır erkek

Bir erkeğin bir kadın ile buluşmaya başladıktan sonra yaptığı en büyük hata, işi hemen İLİŞKİYE itmesidir. Maskülinitesi bastırılmamış bir erkek bu buluşmaları ve seksi ilişkiye çevirmek için kılını kıpırdatmaz. Hatta kadın tarafından gelen ilişki baskılarına da en az birkaç ay direnir.

Eğer siz böyle bir erkek iseniz, diğer kadınlarla olan potansiyelinizi neden hemen kısıtlamaya hazır olacaksınız ki? O kadar aç ve çaresiz misiniz?

Gerçek şu ki kadın bir yandan ilişki baskısı yaparken, diğer yandan eğer erkek ilişkiye gitmeye dünden razı ise aynen yukarıdaki gibi düşünür. Doğal olarak da ilişkiye en hazır, kağıt üzerinde en erkek arkadaşlık efendi çocuklar kadınlarda zerre arzu uyandırmaz iken ilişki direnci olan erkekler kadın tarafından arzulanır ve ilişkiye zorlanır. Eğer kadının ilişki baskısına hemen boyun eğerseniz, sadece birbirinizle olma ve hergün telefonlaşma gibi standart kız arkadaş – erkek arkadaş olayına hızlıca ve dirençsiz girerseniz, kadın sizin yeterince Erkek Adam olmadığınızı düşünür.

Bu, bir erkeğin kadını sürekli sekse yönlendirmesine rağmen kadının kendisi ile kolayca yatması durumunda kadın için kötü düşünmesinin karşı cins versiyonudur. Bu blogdaki en önemli 10 yazıyı listele deseniz ilk 5’e koyacağım Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi yazısında bahsetmiştim :

… Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi der ki kadınlar cinsel ilişkinin bekçisi iken erkekler de ilişkinin bekçileridir.

Günümüzde, uzun süreli ilişkiyi hayatının amacı haline getirmiş o kadar çok beyni yıkanmış, kadınsılaşmış erkek var ki. Oysa bir erkek için uzun süreli ilişki asla amaç olmamalı. Bir erkek uzun süreli ilişkiye açık olabilir ancak.

Eğer erkekseniz bunu kafanıza kazıyın, erkek ilişkinin kapı bekçisidir. Kadının seksi amaç haline getirmesi nasıl ona bazı aşağı sıfatlar getiriyorsa, erkeğin ilişkiyi amaç haline getirmesi aynı sıfatları hak eder. Seks nasıl kadının ilişkiye getirdiği kaynağı ise, ilişki de (yanı zaman ve emek) erkeğin getirdiği kaynaktır ve bu kısıtlı kaynak sadece kadın bunu hakederse ona verilmelidir.

Unutmayın, sizin elinizin altındaki ilişki, kadının elinin altındaki seksten daha değerlidir. En basiti şunu düşünün : seksi şu an bir telefon ederek satın alabilirsiniz, bir kadın ise ilişki satın alamaz, kazanmak zorundadır!

Bu ilişkiye zihniyeti, kadınların erkekleri her zaman gerçek erkekler ve sünepeler diye kategorilere ayırırken (alfa / beta) kullandığı ölçülerden biridir. Sizin dört gözle beklediğiniz ilişkiye hızlıca girmeniz, kadının sizi sünepe kategorisine atmasına, en azından o kategori için değerlendirmesine neden olur.

Eğer gerçek bir erkek olsa idiniz opsiyonlarınızı bu kadar kolay çöpe atmazdınız: ŞU AN SİZİN İÇİN UYGUN, ULAŞILIR VE HER GEÇEN GÜN GENİŞLEYEN ON BİNLERCE KADINDAN OLUŞAN OPSİYONLARINIZI.

Her ne kadar kadınlar kolay lokma olmamayı daha çok oynasalar da, bu aslen erkeklerin doğası gereği olmaları gereken moddur. Erkekler evrimsel olarak sınırsız sayıda kadını arzulayabilecek şekilde inşaa edilmişlerdir.

Erkek cinsel stratejisi “sayıya”, “kalite”den daha fazla vurgu yapar. Erkeğin evrimsel olarak “yatırımı” mümkün olduğunca çok kadınla birlikte olmaktır. Tabii ki erkek de kalite arar ama kaliteye kadın kadar vurgu yapmaz.

Bunun evrimsel olarak nedeni erkeğin kadının yaptığı bebeğin kendisine ait olduğuna hiçbir zaman 100% emin olamamasıdır. Bu durumda erkeğin kendi genetik mirasını geleceğe bırakmasını 100% garantilemesinin yolu, birden fazla kadınla çocuk yapmasıdır. Kadınlar kendi doğurdukları çocuğun kendilerinin olduğunu 100% bilirler. O nedenle onlar için kaliteli genlere sahip ve kendisini bırakıp gitmeyecek bir erkek yeterlidir.

Bu durumda ne tip bir erkek (!) kendi doğasını bu kadar çabuk çöpe atabilir. Tabii ki çaresiz, aç ve beyni yıkanmış bir erkek. Kadınlar erkeğin opsiyonları olduğu gerçeğini milyonlarca yıldır kabul etmiştir hatta bunun erkek adam olmanın bir özelliği olduğunu bilir.

Doğada tek bir kadına bu kadar aç ve çaresiz bağlanan erkek, muhtemelen hiçbir kadının istemediği erkeklerden biridir.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

27 thoughts on “İlişkiye dünden hazır erkek”

   1. Red Pill bana tırnaklarını kemirmemi ve eskisi gibi dil faşisti olmamı getirdi.Bunun sebebi stressi yok etmem olduğunu düşünüyorum.İlk zamanlarda herşeyi birleşik yazmanıza uyuz olurdum ama artık(arada triggerlansam da)uyuz olmuyprum hatta bile bile hatalar da yapıyorum.

    1. Hocam çevirilerin çoğunu metroyla bir yere gidip gelirken ya da iş seyahatinde yapıyorum. Hız ve kalite arasında denge kurmam gerekiyor. Kalite 100% olmuyor tabii ki.

 1. Bir erkek bence uzun iliskiyi 3-4 aydan once dusunmemeli, sadece tanimaya, eglenmeye, hayatini guzellestirmeye odaklanmali.

 2. >”Bir erkeğin bir kadın ile buluşmaya başladıktan sonra yaptığı en büyük hata, işi hemen İLİŞKİYE itmesidir.”
  Hocam buluşma ile ilişki aynı şeyler değil mi? Sonuçta tanışma evresi geçilmiş, numaralar alınmış, ve buluşma ayarlanmış, yani bunlar ilişkiyi ilişki yapan ögeler değil midir? Saygılar.

  1. Bulusma da sohbet edersiniz, eglenirsiniz, beraber ilgi cekici aktiviteler yaparsiniz. Bu sekilde o kizi tanimaya calisiriz, bu da bi iliski tabi ama bizim iliskiden kastettigimiz duygusal biseyler besleme, sevgili olmak falan. 3-4 ay gecmeden o moda girince kizi tanimadigimiz icin sacma sapan huylari ortaya cikabiliyor bilmedigimiz, bize uygun birisi olmayabiliyor ya da kiz hemen seni elde ettigi icin anlamsiz hareketler yapip kaciyor. Bu yuzden hep eglenceli modda takilip, tabak cevirmeye devam etmek lazim bi kiza saplanmadan.

  2. Değil. 5 kere buluşup da sevgili olmayan var. Kızlar ilk 3 ayda radarlrını hep açık tutuyor. Erkekler sevdiceğim moduna girerken.

 3. Anlattıklarınız teoride çok mantıklı. Fakat pratikte bu kadar kolay olmuyor. Türkiye gibi bir ülkedeyiz. Kadına talep aşırı fazla. Aynı ayarda belki de daha iyi alternatifler hep var. Erkekler de ulan gül gibi kızı bulduk kaçırmayalım kafası ile ilişkiye balıklama atlıyor.
  Ağırdan satmanın acele etmemenin arzu uyardığı bir gerçek. fakat Türkiye gerçeği akıldayken hareketleri etkilememesi, o kıvama gelmek ciddi zaman aldıracak bir mevzu.

  1. Kadına talep aşırı fazla derken? Türkiyede şişmanlık nedeniyle güzel kadın sayısı az tabii. Ama bu kadına talep olayını abartmayın. Ortamda erkek diye gezenlerin çoğu oğlan çocuğu. Asıl gerçekten bu tip maskülin ruh haline sahip erkeğe talep çok fazla.

   1. admin burayı 3-4 aydır okuyorum hala yeni yeni öğrendiklerim var. fakat öğrenmek istemeyen hiç bir şekilde öğrenmiyor. itiraz ediyor inatlaşıyor. %3 kuralında olduğu gibi.

 4. İlişkiye dünden razı olmaları doğal bir şey bunda bir anormallik yok. Erkeklerin çoğu %90+ kadarı bollukta yani telefonu açtığında o an seks yapmaya gelecek 2-3 kadın bulamıyor. Ayrıca kadınlar çoğu zaman seksi ilişki garantisiyle takas etmeyi tercih ediyor. Eğer direkt seks için kadınları filtrelersen çok az sayıda kadın bulursun. 100 tane de 1 tane belki.

  Ayrıca kadının güzelliği arttıkça dediğin önerme teoriden öteye geçemez.

  Erkek gerçekten bolluktaysa yani güzel kadınlar etrafındaysa ki bu erkekler süper yakışıklı/zengin tipler doğal olarak gerçekleşiyor ama senin tavsiye verdiğin grup ya liseli sivilceli yalnız ergenler, ya üniversiteli mühendisler ya da orta gelirli beyaz yakalı 25 yaş üstü erkekler. Bu adamlar seksi direkt filtreleyemez. Mecburen ilişki içerisinde seks yapma şartını kabul edicek.

  Bu seks oyununu sadece erkeğin egosu üzerine çözmeye çalışmak hatalı.

  Yoksa her erkek minimum emek,zaman,para,yatırım vs kaybetmeden kızı sikmek ister. Hatta tanışılan dakika da sikmek ister erkek için başarı budur.

  Kadınlar böyle düşünmüyor. Yani hızlı seksi belirli dönemlerde belirli erkeklerle yapıyorlar. Kadın için ideal olanı arkasında bir hikaye olan ilişki. Bu hikayeyi seviyor kadın.

  1. Bolluk zihniyeti için elinin altında hazır seks olması gerekmez. Gerçi çok fakir değilse her erkeğin elinin altında bir telefon uzakta seks var ama bu parayla seks yapacağına aylarca otuzbir çek propogandası da ayrı bir yazı konusu.

   Neyse bolluk zihniyeti aynı anda on tane hatun gotururumden de gelir aynı anda tek bir hatunum olur ama o hatun olmaya aday yüzlerce kadın var dışarıda fikrinden de gelir.

   Zaten ben burda sonunda sağlam olacak bir ilişkiden bahsediyorum. İlişkiye giden buluşmalarda acele etmeyin diyorum ki bu ilişkiye zararlı. Burdaki bolluk zihniyeti zihinsel bir egzersiz, reelde paralel opsiyon olmasından bağımsız. Olsa iyi ama olmaması fark etmez.

   Açlık ve bu yüzde 90 propogandası yerine bu kız olmazsa başkası olur belki daha iyisi olur diye yavaştan almak. Kadın erkek nüfusu 50 – 50 ve en sıradan kadın bile bu zihniyete bürünebilirken erkeklerin bürünememesi propoganda.

  2. Senin burda bahsettiğin 90% – 10% ya da daha önce birinin sürekli çığırttığı hatun hoplatan 20% gibi şeyler radikal feminizmin end gamei zaten. Bunun halihazırda kazanılmış bir gerçeklik gibi muştulayanların 3. Dalga feminizm ile paralel bir pozisyon aldığını söyleyeyim. Senin dediklerini 3. Dalga feministi kadınların tweetlerinde de okuyoruz.

   Sırf şu herşey kaybedildi geçmiş olsun, 50% otuzbire devam tayfasına inat kendinizi geliştirin.

   1. Bolluk zihniyeti dediğimiz şey her an bizimle yatacak 2-3 kız olması demek değil aslında. Tabii ki bu olsa güzel olur ama bu zihniyetin esas hedefi karşıdaki kız shit test attığı zaman “bak sana yürüdüm diye götün kalkmasın senden dışarıda çok var” diyen vücut dilini ve özgüveni sergilemek.

    1. Evet ve aslında bir adım daha ilerisi. “Dışarıda bu kızdan çok var ve bu kızın kendini bana kanıtlaması lazım” demek. Açlık ve kızların tamamen tüm kartları tuttuğu fikri o kadar yaygın ki şu dediğim şey sanki uç bir şey gibi tepki çekiyor. Çok düşündürücü.

     Çoğu erkek bu savaşı daha başlamadan zihninde kaybediyor.

     1. Hocam sadece yürüdüğümüz kızlara değil, şu anda bunu (yani dışarıda da kız var mesajını) mevcut sevgilime de uyguluyorum. Eskiden olsa kızın anında beni terkedeceğini düşünürdüm, şimdi bilerek ve bıyık altından da gülerek yapıyorum, kızın dışarıdan kızmış görünürken içten içe daha da bağlanmasını izliyorum resmen. Erkeklerin aklına bolluk zihniyeti deyince aldatmak geliyor, halbuki bunun iması veya kızın zihnindeki sevgilim arzulanan biri düşüncesi bile inanılmaz pozitif sonuçlara yol açıyor.

 5. Sayın ErkekAdam; yazı için teşekkürler. Yazınızda “ilk on yazıyı listelesem” ifadesini kullanmışsınız. Aklınıza ilk gelen yazıları listeler misiniz? Ben herşeyi okumaya çalışıyorum; fakat henüz okumadığım daha neler kaldı diye panik halinde okuyorum. Bu işi de kolaylaştırır mısınız? Saygılar.

 6. Merhaba. Tonla yazı okudum. Aklıma takılan iki şey var: 1. Red pill diyor ki kadın diyelim üç yatırım yapsın sen bir. Önce kadın kanıtlamalı kendini. İsteyen zaten peşinden gelir. Gelmiyorsa next. Kadın anlayışı ve toplumsal pratik ise şu: Erkek bir süre yatırım yapmalı ki beni istediğini anlayayım. Çünkü kadın diğer kadınlardan herhangi biri olduğunu değil, özel olduğunu hissetmek ister. Üstelik erkek emek verdiğine, elde ettiğine kıymet vermez miydi? Erkeğin peşinden koşmak da erkeğin gözündeki değerini düşürmez mi? Şahsen adamın tabak çevirdiğini hissedersem tabiri caizse ben direk nextliyorum. Bir kadının bir erkekten aldığından fazlasını verdiğini düşünmesi (emek, zaman) kadını değersiz hissettirir ve kadın değerli hissetmediği yerde durmaz ki. (En azindan ben durmam.) Red pillin bu konuya bakış açısını biraz daha açar mısınız? 2. Seks kadının kozu, ilişki erkeğin. Kadın ilişkisiz seks vermek istemiyor, erkek de sekssiz ilişki. Zaten tabak çeviriyorsa bir süre ilişki olmadan sen bu adamla yatacaksın demek. Ve sonunda bir ilişki bile olmayabilir. Bunu da kaç kadın kabul eder, gerçekliği nedir? Kaçırdığım ya da karıştırdığım bir şey mi var aydınlatır mısınız?

  1. 1. Red pill diyor ki kadın diyelim üç yatırım yapsın sen bir. Bunu nerede dedik? Çeviri değil ise işaret et düzeltelim. Çevirilerin katılmadığım noktalarını editlemiyorum. Kırmızı hap sen kadına hemen varını yoğunu yatırmayacaksın, önden biraz yatırım yapıp karşılığını aldıktça yatırımını arttıracaksın der. Ve hatta ilk yürüme ve yatırım erkekten gelir. Bakınız : Yatırım tavsiyesi olarak kırmızı hap.

   Erkek bir süre yatırım yapmalı ki beni istediğini anlayayım. Tamam ama bu yatırım esnasında yatırımla karşılık vermeyen kadından yatırımı çekmesi lazım erkeğin. Bunun bir dengesi var.

   Erkeğin peşinden koşmak da erkeğin gözündeki değerini düşürmez mi? Yürümeyi ve ilişkiyi yönlendirmeyi erkek yapar.

   Şahsen adamın tabak çevirdiğini hissedersem tabiri caizse ben direk nextliyorum. Birçok kadın böyle yapar, birçok kadın erkeğine göre yapar ya da yapmaz. Sen bir grup kadına aitsin ama 100%ü temsil etmiyorsun. Fakat tabak çevirmeyi erkek göstere göstere yapmamalı. Tabak çevirmek kadınları birbirine kıskandırma değil psikolojik olarak dengeleme aracıdır. Erkeklerin kadınlar gibi tabak çevirmesi taraftarıyım. Karşı taraftan saklamaya çaba harcayarak.

   Bir kadının bir erkekten aldığından fazlasını verdiğini düşünmesi (emek, zaman) kadını değersiz hissettirir ve kadın değerli hissetmediği yerde durmaz ki. Bu böyle kim az verdi kim fazla verdi olayından ziyade karşılıklı yatırım hikayesi. Kırmızı hapın odaklandığı günümüz erkeklerinin hiç almadan sürekli vermesi ki evet biliyorum bunun tam tersi erkekler de var.

   En azindan ben durmam. Doğrudur. Sen durmazsın, durmayacak 1000 tane de kadın bulursun belki. Ama takdir edersin ki birçok (bence çoğu) kadın için burada tolerans eşiği erkeğine ve o erkeğin kadına verdiği çabalarsam benim olabilir fikrine de bakar.

   Yukarıdaki linkte yatırım olayını anlattım. KH içinde kadına hiç yatırım yapmayacan hacı, sikecen ve basıp gidecen mantığında bir akım var ama onlar bu mantıkla biraz zor ilişki yürütürler.

   Kadın ilişkisiz seks vermek istemiyor, erkek de sekssiz ilişki. Zaten tabak çeviriyorsa bir süre ilişki olmadan sen bu adamla yatacaksın demek. Ve sonunda bir ilişki bile olmayabilir. Bunu da kaç kadın kabul eder, gerçekliği nedir? Kaçırdığım ya da karıştırdığım bir şey mi var aydınlatır mısınız?

   Tabak çevirmek illa yatacaksın anlamına gelmez. 2 ve daha önemlisi tabak çevirme esnasında erkek ile kadın arasında ilişki vardır. Bu ilişkide tek eşlilik sözü verilmemiştir sadece. Bazen tek eşli ilişki olmamasını kolay yoldan ilişkisizlik olarak anıyoruz ama kolay kaçma bu. İlişkisiz Fuck Buddy olunur.

   Kadın – erkek cinsel stratejisi birbiri ile çelişkilidir ve bu çelişki üzerinde şekillenir. Tabak çeviren erkek eğer yatma talep ediyorsa buna hayır diyen kadın da olur hayır demeyen de. Ama yine tekrar ediyorum, kadının hayır demesi erkeğe de bağlıdır. Eğer ben bunu kafalarım ve bu adamı istiyorum diyorsa yatan çok kadın var.

   1. Oran 2/3’müş ve Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi yazısında okumuşum. İfade de şu şekilde: “Bir kadın eğer seviye 2 veya 3’e çıkmak istiyor ise, sizin için zaman ve emek harcamalıdır. Burda altın oran geçerlidir. Yani sizin her 2 emek ve çabanıza karşı kadın 3 emek ve çaba göstermelidir” Bir kadının ilişki elde etmek için hem seksi önceden vermeye hem de emek-ilgi olarak oran 2/3 bile olsa aldığından çok vermeye gönüllü olması (yatırımının karşılığını alamama ihtimali hala varken üstelik) hala kafamda oturmamış olsa da yanıtlarınız için teşekkürler.

   2. Roissy erkek kadının yaptığı yatırımın en fazla 2/3ünü yapmalıdır diyordu Rollo sanırım 1/3 gibi bir oran vermişti.

 7. “Kadın ilişkisiz seks vermek istemiyor, erkek de sekssiz ilişki. Zaten tabak çeviriyorsa bir süre ilişki olmadan sen bu adamla yatacaksın demek. Ve sonunda bir ilişki bile olmayabilir. Bunu da kaç kadın kabul eder, gerçekliği nedir? Kaçırdığım ya da karıştırdığım bir şey mi var aydınlatır mısınız?”

  Game’in temeli pazarlığı iyi yapmak zaten. Kadın ya erkeğin ilişki vereceğine inanmalı ya da erkek ilişki verme ihtimali düşük olsa bile “denemeye değer” diye düşünmeli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *