Eski sevgiliyi geri kazanma (eski sevgili olmadan hemen önce)

Bir erkeğin kadınların davranışlarına değil de sadece dediklerine bakmasının en fazla zararlı olduğu zamanlardan biri de ilişkinin son haftalarıdır. Birçok erkek, davranış okuyamadığından ya da okuduklarını doğru yorumlayacak cesaretleri olmadığından, pat diye terk edildiğini sanır. Oysa kadınların resmi olarak eski kız arkadaşınız olmadan yaşadıkları kısa bir geçiş dönemi vardır. Eğer illa ayrılmamak istiyorsanız, kızın fikrini değiştirmek için bu dönemde kısa bir şans pencereniz var. Unutmayın, bir kadın resmi olarak eski sevgiliniz olduktan sonra onu geri döndürme ihtimali çok düşüktür ve zaten Rollo Tomassi’nin Demirden Kanununu hatırlarsanız, bu konuda zaman harcamamanız gerekir :

Tomassi’nin 7 Numaralı Demirden Kanunu
Yeni bir ilişki kurmak için zaman harcamak, eski ve bitmiş bir ilişkiyi yeniden canlandırmak için çaba harcamaktan her zaman çok daha iyidir. Çöp, çöp kutusuna atıldıktan sonra ASLA çöp kutusunu karıştırıp onu ordan çıkarmaya uğraşma. Üstün başın kirlenecek, insanlar bunu yaptığını görecek ve sen ne kadar “buna değer” desen de, buna zerre kadar değmeyecek.

Bir kadınla ne kadar süredir birlikte iseniz o kadın size o kadar fazla “ben yakında gidiyorum” mesajı verir. Çoğu kadın 2 yıllık ilişkiyi bir gecede bitirmez (bitirenini gördüm ama bunlar sayıları az ve gittiğine ilerde sevineceğiniz rahatsız insanlardır); 2 yıllık bir sevgili, size en az bir ay “ben gidiyorum” sinyali verir. Senin görevin Jim, bu tehlike sinyallerini yakalamak ve ona göre tavır almaktır. Seks sıklığının azalması ve kızın sekse isteksizliği tabii ki bir alarm. Ama asıl alarmlar kadının aramalarınıza ve mesajlarınıza geç ve eskiye nazaran soğuk cevap vermesidir. Gülerken gözleri de gülüyor mu? Bu da bir sinyal. Kızların ses tonları da asla yalan söylemez : kız mutlu iken sesi müzik gibidir, kedi iken sesi kız çocuğuna döner, azdığında nefesi kesilir gibidir ve size saygısı bittiğinde tamamen monotonlaşır. Yaptıklarınızın ona batması (gözlerini küçümser şekilde çevirmesi, onaylamaz manada şeyler söylemesi ya da sesler çıkarması, dırdır, vs …) bir başka işarettir. Eğer size enteresan sorular soruyor ve konuşma garip yerlere gidiyorsa, bu da bir alarm. Aslına bakarsanız, kendinizi kandırmazsanız ve kızların davranışları ile söylediklerinin ağızlarından çıkandan daha önemli olduğunu yakalarsanız, bu tür ipuçlarını hissedersiniz. Eğer “Merve’ye birşey oldu, eskisi gibi sıcak değil” diyorsanız, 90% doğrudur.

Kadının bu tür davranış değişikliği, hatunun sinsiliğinden olmaz. Normalde hatunların genellikle bir dalı bırakırken diğer bir dalı tutması lazımdır ama yeni dalın eski daldan daha iyi olduğu çoğunlukla bariz değildir. Yani bir bocalama dönemi olur. Eğer tabii siz inanılmaz feminenleşmemişseniz (mesela “o çok sevdiğim küçük parmaklım saçlarını her duştan sonra kuruttuğum” gibi). Normalde dedim zira günümüzde erkekler o kadar betalaşabiliyor ki, hatrı sayılır sayıda erkek, yenisi bulunmadan terk ediliyor. Yanlızlık bu adamlarla çıkmaktan daha iyi!

Neyse, bu geçiş döneminin farkına varmak işin yarısı. Bunu yakaladığınız an ise tamamen soğukkanlı davranmanız gerekiyor. Önemli birini ya da bir şeyi kaybetme ihtimaliniz yüzünüze çarptıktan sonra kafanıza üşüşecek hain duygusallıklara karşı koymanız lazım. Eğer bunlara karşı koyarsanız, hala kazanma ihtimaliniz var ama karşı koyamazsanız, kazanma ihtimaliniz SIFIR! Kazanmak mı istiyorsunuz (kaybetme ihtimali olsa da), duygusallaşıp (ve siz nasıl kendinizi kandırırsanız kandırıp pratikte “beni terk etme” diye yalvarmak olan şeyler yapıp) kaybetmeyi mi?

Şimdi yapmanız gereken şey : Kadının sizinle ilişkisine olan şüpheleri kesinleşmeden HEMEN BAĞLANTIYI KESİP ULAŞILMAZ OLUN! Sahayı terk eden siz olmalısınız! Kadını arayıp ayrılın demiyorum, kaybolun! Tamamen değil ama yüzyüze görüşmeyi minimuma indirin. Kızı aramayın ya da mesaj atmayın. Kız ararsa kibar olun ama kısa kesin. ASLA ONUN HAYATINI ARAŞTIRMAYIN! Yanılıp şaşırıp buluştuğunuzda gördüğünüz saçma hareketlerine gülün. Ve HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ DAVRANIN. Sakın ha ilişkinizin geleceği ile ilgili konuşmaya çalışmayın.

Eğer kadın sizin soğuduğunuzu sezerse, atlayacağı dalın büyüsü kırılır. Siz daha değersiz olan daldınız ama öyle iseniz neden değersiz bir dal gibi davranmıyorsunuz? Sizin onu elde etmek için çabalamanız, o sizden soğuyunca onu ısıtmak için eksta romantik hatta arabesk olmanız lazım gelmez miydi? Ha siktir yoksa siz daha değerli misiniz? Kendisi seksi, sıcaklığı, kediliği ve muhabbeti soğuttuğu için sizi kaybetmekte mi? Bunun sonu her zaman olmasa da kadının kendi değerlendirmesini sorgulamasına ve size geri dönmesine sebep olacaktır. Burada Oyununuza devam edin. Kesinlikle oyununuzu ele vermeyin : yani kızın size soğuduğunu bildiğinizi asla belli etmeyin. Asla bu konuda konuşmayın.

Feminen öncelikle beyni yıkanmış bir erkek (çoğunluk) bu konuları konuşmaya meyillidir. Açık iletişimin ilişkinin temeli olduğu yalanına inanan bu erkek, açık iletişim ile babayı alır.

Yukarıdaki ideal tepkiyi vermek zordur. Bitmesini istemediğiniz bir ilişkinin bitmek üzere olduğunu bilmek, ancak ciddi duygusal güce sahip bir erkeğin dayanabileceği bir baskıya neden olur. Bu baskıyı azaltmanın yollarından biri, asla Disney masalı hikayelerine kanmadan, böyle bir ayrılığın ihtimalini her zaman bilerek yaşamaktır ki, olay bu aşamaya geldiğinde sadece yakalayabilmekle kalmayın, şaşırmayın da.

Öncelikle şunu kabul edin ki, aksine duygusallaşır ve arabeskleşirseniz şansınız sıfır iken yukarıdaki gibi davranırsanız şansınız 100% değil. İstatistiki bir sonuçla karşı karşıyasınız, size düşen iyi oynamak ve beklemek.

Peki kız ayrılalım derse ne olacak? Araştırmalar gösteriyor ki, terk eden kişinin yanlızlık ve nostalji duyguları, eğer yeni bir dal yoksa, ayrılmanın 3. haftasında tavan yapıyor. Senin görevin Jim, kızın hayatından tam 3 hafta kaybolmak. Kız senden ayrıldıktan sonra, eğer hala kızı geri döndürme ihtimalini sıfırdan yüksek bir noktada tutmak istiyorsan, buhar olman lazım. Kızın zaten gelecek olan nostalji ve yalnızlık hissini, arada tabii bunları bastıracak biri çıkmaz ise, yangına çevirirsin. Tam 3 hafta telefon yok, mesaj yok, bunlara cevap yok, sosyal medyadan iletişim yok (bloklayın), karşılaşıp konuşmak yok, vs … MIŞ gibi yapmak da yok! Yani bütün bu kaybolma süresi boyunca kızı sosyal medyadan takip etmek, sürekli onu düşünmek vs … gibi şeylerden de kaçının. Ve tam 3 hafta sonra birden dünyaya dönüp “selam” deyin. Kısa, nazik, ikiniz hakkında olmayan bir muhabbet yapın. Bu konuşma sonucu kız sizi bir yere davet ederse, o şansınız var. Etmezse, NEXT! Yeni limanlara yelken açın.

Bütün bu yazdıklarımın, terkedilen tipik bir erkeğin yapacaklarının tam tersi olduğunu farketmişsinizdir. Tipik bir erkeğe bunları yapmak mantıksız gelir. Ayrılık sonrası genelde yapılanlara bakalım :

-Konuşarak veya mesajla kızı ikna etme çabası : İstediğin kadar cool olmaya çalış,kıza beni terk etme diye yalvarmaktır. Kıza vereceği tek mesaj, sizin sandığından da beta olduğunuzdur ve ne kadar doğru bir karar verdiğinin onaylanmasıdır.

– Uzun bir ayrılık sonrası maili : Yapmayın! Yukarıdakinin daha tescilli versiyonu. Ben  o kadar alternatifsizim ki, oturup bu maili yazmaya mesai harcıyorum.

– “Seni benim kadar seven çıkmayacak ve geri geleceksin ama o zaman çok geç olacak” arabesk cooluğu : Favorimdir. Memleket sınırları içinde çok yaygındır. Feminen fantazisi Türk filmlerinin ve dizilerinin vazgeçilmezi. Gerçek hayatta beyler bu arabeskliğin anlamı açıktır. Bir kızı, hayatına giren en ezik ve en feminen erkek en çok sever. Bana sorarsanız bunu yazan adamı terk eden kız, kendisi için çok hayırlı bir iş yapmıştır.

Bir kadın, ancak terk ettiği adamın hipergami değerini yanlış hesapladığını düşünürse geri döner. Yukarıdaki gibi davranışlar ise kadının bu değeri çok doğru hatta fazlasıyla yüksek hesapladığını gösterir.

Durup düşünün. Diyelim ki kadın bir erkeği yanlış hesapladı. Adam aslında alfa ama kadın beta sandı terk etti. Bu adam ne yapar? Hay salak karı der, gider kendine başkasını arar ve bulur. Bunu yaparken ise kadına ayıracak vakti olmadığından, terk eden kadın için adam ortadan kaybolmuştur. İşte bu nedenle bizim verdiğimiz tavsiyeler çalışır : bunlar hipergami için yüksek değerli erkeklerin göstereceği ilgisiz davranışlar.

Birgün yeterince taşak büyütürseniz bir tavsiyem daha olacak. Kız geri geldiğinde ona pis bir sırıtışla şunu deyin : “Biliyorsun, seni geri kabul etmemeliydim. Bu ilişki muhtemelen yürümeyecek”.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

60 thoughts on “Eski sevgiliyi geri kazanma (eski sevgili olmadan hemen önce)”

 1. Ilk cumle mantikli da ikincide bu iliski yurumeyecek demek ona yeniden ayrilacagimizi telkin etmis olmaz mi, bunun kadin psikolojisindeki etkisi nasil olur ?

  1. Söyleyiş şekline bağlı ama doğru piçlikle söylersen dişi kalbe “gözümdeki eski yerinden düştün şimdi benimle olmak istiyorsan eskisinden 1o kat kedi olman lazım” korkusu salarsın. Unutma, erkeği terk edip geri dönen, suçlu bir kadından bahsediyoruz. Suçluluk duygusuna bu korku eklenirse bu ilişki için çırpınan ve tek hata yapmamaya dikkat eden bir kadın olarak geri döner.

   1. Yukarıda soylenilen son cümle dışında tamamen aynı olan şeyler var fakat ben kızı her terk ettiğimde salya sümük ağlıyor kalp rahatsızlığı cıktı hastaneye gitti ben acıyıp affettim ama son zamanlarda siteyi kesfetmemle istediğim şeyler oluyor işin ilginc tarafı kasmadan yapıyorum okudugum şeyler sanki hayatıma büyülü şekilde girdi fakat şunu merak ediyorum kızla devam ediyim mi yoksa önümdeki maçlara mi bakiyim?

 2. Bu süreçte ortadan kaybolacak gücü gösteremeyen erkeğin yaptığı en büyük hatalardan birisi de kızın saçma sapan hareketlerini “ya sınavı vardı, işi yoğun, anası hasta, kedisi hırçın” gibi dış sebeplere bağlamak. Kızlar, kendi hareketlerinden manayı kapmayan bu adamdan daha da tiksinir, çünkü bu adam kızın açıkça sergilediği “saygısızlığa” tahammül etmektedir. O yüzden en ufak şüphede yavaşlayın, her an arabadan inmeye hazır olun.

 3. Zamanla bazı şeyleri daha iyi öğrendim
  1) Flört yada sevgililiğin bütün dönemlerinde SAYGIYI elden bırakmayın .O benim canımmmm ya her bokumu bilir diyen mal betaların dediği şeyin yapılmayacağını biliyorsunuz.Bir arkadaşım ilk sevgilisi için her şeyimi bilir demişti sonra kız ayrıldı sanırım …Kadın saygıyı kaybetti ne yaptın sen.
  2)Robert Greene nin dediği varlık yokluk ilkesi flörtte de sevgilil döneminde de işe yarıyor ama DEĞERLİ OLDUĞUNUZU KANITLAMALISINIZZ.Yokluk zamanlarınızda DAHA DEĞERLİ BİR ŞEYLE UĞRAŞTIĞINIZI DÜŞÜNSÜN.”Ortalarda yok kesin boş işler peşinde yine “değil…
  3)Ay ağzımdan kaçtı , ay pardon gibi arada kaçan incitici sözler de bizleri test etmek için yapılıyor.Saygısızlığa kapını aç nasıl devamı geliyor dene gör

  Ayrıca kesinlikle hocamın dediği gibi sinyaller önceden geliyor kestirmekte fayda var .Önceleri bir kızla mantıklı konuşarak sorunları çözeceğimi sanırdım ama şimdi anladığı dilden anlaşıyorum.Sinyalse sinyal, iyise iyi , kötüyse kötü .Geçen duygusal yatırım yazısında olduğu gibi ;
  Ayrılık öncesi kızın yatırımı azalınca
  Benn çooook değerliyim yüz üstü bırakma :((( diyeceğimize biz de yatırımı çekiyoruz sonra çarkın dönüşünü izliyoruz

  Muhteşem yazı için Teşekkürler

 4. Sorun genelde sinyaller görmezden gelindiği için çıkar (nedense?). Yok benim kızım yapmaz öyle birşey kafası. Çünkü oneitis yelleri alttan alttan esmektedir. Ayrıca genelde kadın bunu erkeğin iyiliği için yapar, bu davranışlarınla hiçbir zaman bir yola çıkamazsın der. Kaybetmekten korkan kaybeder.

 5. bu yazı, bugün bitcoin başlığına girilen şu entryi aklıma getirdi:

  “ahmet ağa eşeğini satmaya karar verir ve 50 lira etmeyen eşek için pazarlık paylı 100 lira fiyat verir. komşu köyden acil eşeğe ihtiyacı olan mehmet ağa ise pazarlık etmeden 100 lirayı öder ve eşeği alır. ama ahmet ağa’nın içi rahat etmez ve mehmet ağa’nın neden böyle yaptığını anlayamaz. sonra eşeğini geri almaya karar verir. pazara gittiğinde ise mehmet ağa’nın eşeği 200 liraya satışa çıkardığını görür. bunu görünce kesin olarak eşeği geri almaya karar verir. pazarlık etmeden 200 lirayı verir ve eşeği geri alır. bu sefer de mehmet ağa’nın mantığına yatmaz ve eşeği geri almaya karar verir. ertesi gün eşeği 400 liraya geri alır. bu alışveriş her gün bu şekilde fiyat artarak devam eder ve bir gün farklı bir köyden gelen hüseyin pazarda karşılaştığı bu manzaraya şaşırır. yaşlı eşeğin fiyatı ise 1000 liraya çıkmıştır. yanındakine sorar; ‘hemşerim nedir bu iş? bu eşek 1000 lira eder mi hiç!’ der. adam cevap verir; ‘valla grafikler ortada, eşeğin fiyatı 1 haftada 50 liradan 950 liraya geldi. 1000 lirayı kırarsa 1500 liraya kadar yolu var’ der.” ( https://eksisozluk.com/entry/73935231 )

  zaten buradaki taktikler hayatın her alanında kullanılması gereken şeyler. duygusal yatırım yazısında da bahsi geçiyordu bunun.

  “Bu yazı açıkça kız tavlama üzerine ama burada bahsedilen prensipler hayatınızın her alanına uygulanabilirler. En basiti, sizi siklemeyen ya da sizin yatırımınıza karşılık yeterli dönüşü olmayan insanlara, yerlere, kurumlara ve aktivitelere duygusal yatırım yapmamalısınız. “

 6. Sayın üstadlar, bir ben mi anlamadım acaba merak ediyorum, bizi terk eden veya edecek noktaya gelmiş hatunu neden geri kazanmaya çalışıyoruz? Onun yerine başkasını bulmak daha mantıklı değil mi?

  1. Eh işte başından verdik uyarıyı.tomassinin kanunu. Pratikte ise çoğu erkek eldekini kaybedip yine piyasaya dalmaya üşenir. O nedenle bu bilgiler pratikte işe yarar.

 7. Selamlar, konuyla alakasız ama siz abilerimden bir konuda yardım istiyorum

  Üniversite sınavına hazırlanıyorum eşit ağırlık öğrencisiyim, sınava bir kez girdim ve 11bindeydim birçok önemli hukuk fakultesi geliyodu ama daha iyisi olsun diye ve hapı sindirmiş biçimde üniversiteye gideyim diye tercih yapmadım.

  Sizce iyi bir hukuk fakultesinde mi okumalıyım yoksa boğaziçinde işletme-iktisat-uai-psikoloji gibi bölümlerden birine mi gitmeyi düşüneyim. Hukuk bölümünün iş alanı daha elle tutulur ama boğaziçi de imkanlarıyla,hocalarıyla,eğitimiyle ne bileyim kattığı vizyonla felan türkiyede gidilebilecek en iyi devlet ünisi (hukuk fakultesi yok malasef)

  Siz görmüş geçirmiş büyüklerim olarak işletme iktisat vs. Oralardan iyi yerlere gelinebilir mi, durumu hangi açıdan değerlendirmem gerek?

  1. boğaziçinde 1 sene tecrübesi olan ama şuan başka bir ünide okuyan bir olarak söyleyebilirim
   Kurumsal hayatı seviyorsan gir
   Sırf elektronik vb. puanı yüksek elemanların sana tepeden bakmalarını sindirebilirsen gir(Mühendislik terkim)
   Kapitalist bir kafan varsa gir
   Girişmci olmak istiyorsan gir
   Sosyalleşmek ve kız ilişkileri rahat bir ortam istiyorsan gir
   Özgürlük istiyorsan gir
   Yurtdışı düşünüyorsan gir
   Kulüpleri ile baya şirket geziyorsun sosyalleşiyorsun falan
   Yani 3 lük erkek olarak girip 9-10 luk olarak çıkarsın
   Yemekleri güzel spor imkanları baya geniş
   Öğrenciler özgürlükçü bence bunlar muhteşem şeyler.Vedamın son günü Güney kampüsün muhteşem manzarasına bakıp ağladığımı bilirim…
   Boğaziçi çok güzel okuldu ilk göz ağrım…
   Ama iyi ki ayrılmışım diyebilirim

   1. ekonomi okuyup işletme ile çift anadal , yan dal gibi şeylerle o alanda da uzmanlaşabilirsin
    Okulun tek sıkıntısı yökün artırdığı kontejanlar .Okul küçük .yurtlar yetersiz .Derslikler düğün salonu gibi kalabalık master ve phd gibi şeylerde diğer öğrencilerden sıyrılman gerekli .Rekaber ortamı baya fazla ayrıca arkadaşlık ortamı baya samimiyetsiz .Kafa dengi insanlar bulursun onlarla anlaşsan Boğaziçi Üniversitesi Türkiyede Devrimdir her anlamda…

  2. Bu soruya senden başka kimsenin cevap verebileceğini sanmam. Boğaziçinin imkanları ve yurt dışı avantajları çok iyi. Yöneticilik ve avukatlık aynı karakter tipi gerektiriyor ama hangisi seni daha mutlu eder?

   İngilizcen varsa Jordan Peterson’ın future authoring programını tavsiye ederim.

   1. Abi geçen sene işletme 800 lere kadar inmişti bu sene 1500 lere gerilemiş sıralama sürekli oynuyor
    Tedbiri elden bırakmadan sıkı çalışın dostlar
    Obsesyon , çok çalışma , yüksek IQ bir tutam da kırmızı hap büyük iş yapar ⚡️

 8. eski kız arkadaşlarından birine aklın takıldıysa sorunun neyden kaynaklı olduğunu bulabilir miyiz? ve bu soruna alternatif çözüm üretimi olarak neler yapmamız gerekiyor. bir kız arkadaşıma mavi haplı dönemlerde manevi değeri yüksek bir hediye teslim etmiştim. yaşadığım durum ONEITIS gibi sayılırdı ama tam olarak değildi. kısaca şunu söyleyebilirim belleğe kazınmış güçlü bağları silmek nasıl mümkün olabilir?

  1. Bu duygusal yatırım yazısında değinilmeyen bir şey var. Yatırımın sürekli tazelenmesi gerektiği. Eski kız arkadaş hala aklında ise ona düzenli yatırım yapıyorsun demektir. Muhtemelen onu düşünerek. Hatun aklına her geldiğinde kafanı başka şeye zorlasan yatırım kısa sürede tükenir.

   Önündeki şekeri yememesi gereken çocuğun “yememeliyim yememeliim” kıvranışı gibi düşünmemeye çalışman gerekse de asla düşünce zamanı ayırma. Başkasını bulmak da hızlı.bir çözüm.

   Çoğu erkeğin bir kadına fazlaca yatırım yapması, bu erkeğin hayatının bir misyonu olmamasının belirtisidir. Yani senin bahsettiğin şey hastalığın kendi değil hastalığın belirtisi muhtemelen. Modern genç erkeğin hayatı çok rahat. İki nesil öncesi gibi hayatta kalmak, çocuklarını hayatta tutmak gibi misyonları yok o nedenle de boşluğu bu aşk meşk saçmalığı dolduruyor.

   1. zaten dediğin gibi boş anlarımda denk geliyor o kişiyi düşünmem. bir etkisi de ona kendime ait olan bir değerli eşyayı teslim etmem, bu yüzden de etkisi varmış gibi zihnimde çarpıtıyorum o kişiyi. halbuki hiçbir kız uranyum kaplamalı amcığa sahip değildir düsturunu kırmızı hapla benimsemiş. duygusal yatırım meselesi çok önemli. bu konuların altı çizilerek tekrar tekrar okutulması gereken bir ders niteliğinde. hayatım için konuşmak gerekirse beyaz yakalı bir çalışana göre o kadar da vizyonsuz ve misyonsuz değil aslında. bu etkiden kurtulmak için doğru yol daha çok kişisel gelişimime önem kazandırmalıyım. umarım dediğin gibi bu sorunun bir çözümü olur. (olmasa da en azından olaylara daha reel bir bakış açısı sağlayacağından eminim.) ayrıca bir erkeğin en önemli hayati vazifesi, maddi ve manevi olgunlaşmaktır. bu konuda da senden yazılar bekliyorum. teşekkürler erkek adam.

 9. sizin allahınıza kurban, mermer gibi gerçekleri çat çat söylüyorsunuz, verdiğiniz kamu hizmetinin yüksekliğinin ve etkisinin belki farkında değilsiniz, hayatla ilgili daha “gerçekçi rasyonalist” bakış açısına ihtiyacımız var, arkanızdayız.

 10. Hocam beni terkeden kızın bana kendi isteğiyle dönmesi cpd’mi yükseltir mi yoksa olumsuz mu karşılanır? Daha üst seviye birkaç kız var okulda onlara giden yolda basamak olarak kullanmayı düşünüyorum acaba yanlış mı yapıyorum doğrudan onlara mı yürümeliyim
  Cevabı mailime de atabilirsiniz

 11. Gerçekten erkeklerin kafasını bu saçmalıklarla mı dolduruyorsunuz? Karşısındaki kadına duvarlar örmek, kendini çekmek ilişki sonrası onu korumaz sadece ilişkinin süresini kısaltır ve kadını yıpratır. Hangi devirde yaşıyoruz ki kaçan kovalanır mantığında söylemler yapılabiliyor. Çocuk ilişkileri hakkında konuşuluyorsa doğru fakat yetişkin iki insanın ilişkisi için yanlış olan bir şeyi savunmak ne kadar doğru?

  1. Betül… biz kadınlardan tavsiye almıyoruz. Kadınların söylemleri ve eylemleri farklıdır, ne dedikleri ve ne yapmak istedikleri farklıdır. O yüzden senin burada yazdığın ciddiye alınmaz. Burada saçma dediğin şeyler, %100 çalışan bir sistem. Kadının doğasını tecrübeyle çözmüş erkeklerin dünyası burası. Seni şuraya alalım; cosmopolitan.com

  2. Bu yazıya bir kadının bu yorumu yaparak yazıda belirttiğimiz şeyleri doğrulaması güzel. Soğuduğu bariz olan kadına B planı olmak yerine ilişkiyi kısaltmak erkek için daha hayırlıdır. Kadın yıpranmasın diye kendisi soğuyan ve ikinci senaryodaki gibi terk eden kadınla araya çizgi çekmemek ve ona duygusal enerji harcamak ise kadınların hak sandığı bir olay. Bir erkeğin bir kadına böyle bir borcu yok. Giden ya da gitsem mi gitmesem mi diye düşünen kadın bırakın kendi kendisine yıpransın.

   Bu yazılanlardan kadınların ve kadın ruhlu erkeklerin kaçan kovalanır tavsiyesi verdiğimizi sanması çok şaşırtıcı değil. Seni önceliği yapmayan hatunu belki bir şans daha verdikten sonra bırak git diyoruz. Kovalanmak asla amaç olmamalı. Amaç NEXT ve yeni kadın bul. Ya da yalnız kal.

 12. son iliskimde yaptigim hareketleri ozetlemissin resmen. yapmasaydim cok daha guclu bir pozisyonda kazanacaktim, ve beni kaybetmemek icin elinden gelenden daha iyisini yapmaya cabalamak zorunda olan birisi ile iliskim devam edecekti.

  zaten gitmis redpille ters degil mi diyen arkadaslar sure olayini atliyorlar. 3-4 yillik bir iliskide kaybettiginiz sey kari degil beyler. kari ne amk? karidan bol ne var? zamam en degerli seydir. harcadiginiz zamani cope atiyorsunuz. o yuzden eliniz daha guclu olarak eskiyi kazanmak, yeniye yatirim yapmaktan daha mantikli olur cogu zaman.

  ha tabii biz mavi hapli gibi davrandik. o yuzden yeni yatirimlar yapmak mecburiyetindeyiz artik. o yatirimlara kadar tabii ari gibi her cicekten nektar almak lazim bir sure tabii.

 13. Hahahaha. Reklama gel :

  Aşık olduğum şey, savunmasızlığımı indirgemek, cezalandırmak ve küçük düşürmek için bir fırsat olarak kullanmıştı. Onun duygusal kölesi oldum. Beni istismar etti. Yürüdüm. Benim dünyam, algılayışımın, aşkımın tamamen paramparça oldu. İstismar, kalbimde kalan şeyi bitirdi. Rasyonel olarak kötüye gittiğini biliyordum. Duygusal olarak onu sevdim ve onu tamir edebileceğimi düşündüm. Onu her zaman düşünüyorum ama o benimle konuşmuyor. Hayatımın olabildiğince en kötü zamanda hayatım boyunca olabileceğine inanamayacağım kadar sevdiğim kişi tarafından tabi tutulduklarımdan dolayı değersiz olduğum ve tekrar tekrar sevilmeyeceğime dair yoğun bir korkudan dolayı çok fazla yüküm vardı. önceydi. Bu beni çok fazla incitti ve korkuttu, hiç kimsenin bu kadar acı çeken biriyle hiç ilgilenmeyeceğinden korkuyorum. Bu duruma her panzehir – içmek, seks yapmak, konuşmak, yemek yemek – başka bir problem katmanı yaratır, bu yüzden kaçınmak gerekir, fakat istediğiniz her şey, onu incitmek için bir şeydir. Acı daha dayanılmaz hale geldiğinde, o zaman ben Online büyü yardımı için Dr.Chamberc’e ulaşmam gerekti, ve onun hakkında daha fazla bilgi okuduğumda ve onun Asya’daki en güçlü Rahip olduğunu öğrendiğimde, rahatlama hissettim ve daha fazla cesaret aldım denemek için onun büyülerine. Bana kocamın beni ve çocuklarımı% 100 sevgiyle eve geri döneceğini ve ailemin bir büyü yaptıktan sonra tekrar bir araya geleceğini söyledi. Gördüğüm en büyük mucize, onun büyü dökümünden 24 saat sonra, kocamın beni bıraktığım için üzüldüğünü ve beni ne kadar özlediğini anlattığını söyledi. Ve bu, bu büyü caster Dr.Chamberc’in gücü ile eve geri döndü. Hep birlikte barış içinde yaşıyorduk ve Dr.Chamberc’i büyüttükten sonra beni koşulsuz sevmişti. Sorununuzu çözmede benzer sorunlar için ona da başvurabilirsiniz

  E-posta: blablablablablabla@zartzurt.com

 14. Eski sevgiliniz sizi terketiginde,Beyindeki dopomin miktarı düşerek size karşı bilinçaltınız oyunlar oynamaya başlar,Bu oyunlar şu şekildedir,Hemen onu ara!Ona mesaj gönder!Ona ne kadar değerli ollduğundan bahset!Bala bla bla! Ben bunları yaparak eski sevgililerini getiren kimseyi görmedim…
  Eski sevgili bundan sonra sadece intikam alınmak için getirtilir,Öyle bir düşünceniz varsa hala onu önemsiyorsunuz anlamına gelirki bu hala mavi hap etkisinde oldugunuzu gösterir..

  Zeigarning etkisi bunda önemli bir rol penceresi yarım kalmışlık hissi,Depomin düşmeleri,tek geçilen sendromu..

  Her katil olay mahallini kontrole gelmek zorunda psikolojik olarak bu böyle,KENDİNE YENİ BİR TARZ YARAT VE ONU İPLEME..

  Eski sevgilim benden ayrılma kararı aldığında ileri derecede rahatsızdım ve beyin ameliyatı oldum,Haplardan dolayı sağlıklı kararlar veremiyor ve boşluğa düşmüştüm,benim için tek geçilendi,düşünsenize psikolojik olarak enkazınız kaldırılacak üstüne birde sevgiliden ayrılma olayı oluyor,ne kadar profesyonel olsakta o kimya bozulmasında (benim için geçerli antidepresan kullanıyordum)Mavi hap etkisine düştüm ,seviyeli şekilde yazdım ama cevap vermedi tipik kaçan kovalanır taktigi yaptı.7 8 defa yazdım olmadı.Ameliyattan sonra ona bir mesaj cektim ve seni içimden atmam için ameliyat iyi geldi dedim.Gördü fakat cevaplamadı..Evet oyun başlıyor beyler,Eski sevgili yeni sevgili olmaz ama benim önemsedigim taraf sadece değişimin onda yarattığı travmaların zevkli bir şekilde elimde pop corn ile izlenmesi olacak..

 15. Hocam bu yazı çok gereksiz ve bizim mentalitemize ters değil mi ?Bir kere bu kadını bu seviyeye getirmşsek asıl yapılması gereken ders alıp kendimize yatırım yapmaktır.Son paragrafta dendiği gibi “Biliyorsun, seni geri kabul etmemeliydim. Bu ilişki muhtemelen yürümeyecek”. Bir kadını neden kaybetmek istemeyesiniz ki ?

 16. Merhaba. Böyle güzel ortamdan yeni haberim oldu, maalesef mavi hap fabrikasının test kobayı bir erkeğim. Öylesine vasat ve ezik. Yeni ayrıldım, her ayrılığımda olduğu gibi tülay geri dön moduna girdim. 5 senedir beni sevdiğini söyleyen o kız gitti yerine -çok önce bittiğini yeni anladım, -çok özür dilerim, -boşa hayaller kurma, -içimden gelmiyor diyen o tanımadığım kız geliverdi. Neye uğradığımı şaşırdım. 1 hafta, her gün mesaj attım, yanlış yaptığımın farkındaydım ama bunu yaptım. Daha önceki ilişkim de birden bitmiş ortada kalmış aynı hataları yapmıştım. Ayrılığın temel sebebi artık onda bir ilgi, istek kalmaması farkındayım. Yani özetle arzu edebileceği erkek değildim. Maddi, manevi her açıdan. En son ben artık ilişki istemiyorum, bu konuda söz verebilirsen arkadaş kalabiliriz seni arkadaşım olarak görmek isterim kaybetmek istemem dedi. Tüm engellerimi geri açtı. Ancak mesajlar kısa, soğuk, mesajlaşma uzayınca işim var, uykum var moduna giriyor. Her neyse, şimdi ben onu tekrar elde etmek istiyorum. Bunun sebebi yaş, yatırım,zaman. Eski ayrılığımda olduğu gibi karalar bağlayıp, çöktüm bittim modunda olmak istemiyorum ve bu yazı beni çok cesaretlendirdi. Kendime yatırım yapıp onun benim hakkımda sürekli eziklediği her şeyi kısa sürede düzelteceğim. Merak ettiğim bazı şeyler var yanıtlarsanız çok sevinirim. Öncelikle hayatıma çeki düzen vermeye başladığımı, onun beklediği şeyleri yaptığımı direkt olarak söylemeyeceğim ezik durmamak için ancak whatsapp hikayesinden göstermeli miyim abartmadan? Kız sosyal medya kullanmıyor tek görsel noktamız whatsapp. Bir diğer nokta, yaklaşık 1 ay sonra görüşebilme fırsatımız olacak şuan uzaktayım görüşebilmek için o gün yaklaştığında geçerli bir bahane bulup görüşmeli miyim? Görüşmek için yaklaşımım nasıl olmalı ve görüşme esnasında nelere dikkat etmeliyim nasıl davranmalıyım? Görüşene kadar selam bile yazmamak görüşme için etkili olur mu? Bunun haricinde görüşme imkanım hiç olmayacak, daha ilersinde başarılarımı selam verip muhabbet açtığımda mesajlarıma iliştirmeli miyim -ya ben de şu işle uğraşıyorum, şöyle oldu böyle oldu gibi? Kızın hayatında başka biri yok, bir süre de olmayacak, bunun için özel sebepleri var bu süreyi iyi değerlendirmek istiyorum atağa geçmek için en az ne kadar beklemeliyim? İlişkinin başladığı günlerde aramızda sembol olan nesneleri, beraber çektiğimiz fotoğrafları veya eski günler ne zaman kullanmalıyım kız yelkenleri suya indirince mi? Yoksa daha erkenden yelkenleri indirmesine yardımcı olur mu? Cevaplarsanız çok sevinirim, fikirlerinize çok ihtiyacım var.

  1. Hayal kovaliyorsun. Bir kadinj geri elde etme motivasyonu ile kendini gelistirmek icin istersen gunde 16 saat calis (a) bir kadina takili kafan yuzunden maskulen olamazsin (b) daha mavi hapli bir ezik olmak icin caba harcarsin (c) piyasan olmadigi icin seni daha sevkle reddedecek bir kizla basbasa kalirsin.

   Bu yazi seni cesaretlendirmesin. Sizin isiniz coktan bitmis. Kizi engelle, asla gorusme ve arkadas falan da kalma. Bunlari yapamayacaksan zaten kiz senin gibi bir erkegi terk ederek kendisi icin dogru olani yapmis ve bunu ona defalarca kanitlamanin sana bir yarari yok.

   Ister bizi dinlersin simdi mavi haptan kurtulmaya baslarsin ister dinlemez bir iki yil aci ceker kendin gorursun.

   Hala kendine birini bulamamis ve onun pesinde olman eziklik bagirirken ezik degilim imaji veremezsin. Cope atlayip curuk bir iliskiyi eselemek ama temiz gorunmek istiyorsun.

   Sen beni dinle bu kizi 100% hayatindan cikar ve asla bulusma. Eski sevgiliyi geri kazanmak icin duydugun arzu alternatifsiz ve arzu edilmez biri oldugunu hem sana hem de kiza bagiracak. Olmak istedigin sey bu mu? Bu siteyi en alttaki yazidan itibaren oku. Masmavi haplisin.

   1. Mahmut Abi peki biz bu durumda kadının kazanmış olmasını kabul etmiyor muyuz? Kadın bizi kullanıp bir köşeye fırlattı ve kazandı biz de boyun eğip kendi yolumuza bakıyoruz resmen. Bu ne kadar kabul edilebilir?

    Geri elde etme motivasyonu biz mavi haplılar için önem teşkil etmekte çünkü hayal kurup yapamadığımız her şeyi gerçekleştirme kudretine erişebiliyoruz bu en azından gideni döndürmese bile kendimize yatırım yapmış olacağız yeni kadınları elde etmede bizim işimize yaramış olmayacak mı?

    Buluşma isteme kısmı riskli olabilir, aklımdan çıkardım onu. Hiç bir şekilde yazmıyorum, yazmayacağım da. Whatsapp hikayesi atmayan biri olarak bunlara başlarsam zaten kendisi üzerine yoracak hepsini ve sürekli bak unutamadı, benim için atıyor kafası yaşayacak o nedenle ondan da vazgeçtim. Hayalet olarak kalacağım.

    Ayrıca amacım karşı tarafa senin için değiştim, senin için yaptım mesajı vermek değil tam aksine gidişin umrumda değil, seninleyken yapamadıklarımı sensizken yapabildim benim için zaman kaybıydın, daha çok geliştim ve kaşem arttı mesajı vermek. Bunu başarabilirsem kafasını karıştırabilirim.

    Bu yaklaşım yine de yanlış mıdır?

    Sabahtan beri okuyorum, mavi hap için örnek gösterilen çocuğun ta kendisiyim ancak bahsettiğim gibi yaşım geçti artık, yaptığım yatırımın haddi hesabı yok, hayatımın yarısı yatırım yapıp batmakla geçti, ne tabak çevirecek maddi ve manevi gücüm ne de başka bir hatunla sıfırdan yola çıkacak zamanım var.

    1. Bu duruma sen dustun ve cikmak da senin sorumlulugun. Kiz sana bir sey yapmadi, sen erkekligi elden biraktin. O seni kullanip atmadi. Superman ile cikmaya basladi ama superman 100% Klark Kente donustu. Kendi bokunu kabul et.

     Kazanmak mi istiyorsun kaybetmek mi? Kaybetmek istiyorsan ac ve alternatifsiz bir ezik olarak tek bir kizin pesinde kos dur ve bunu kazanma terimleriyle tanimla. Kazanmak istiyorsan maskulen bir erkek ol ve daha iyisine ve daha fazlasina ulas.

    2. Bu kizi siktir edip kendi yoluna bakmak ve maskulen bir erkege donusmek harici kazancli yol yok. Bu kizin pesinden kosup en karizma halinle bile olsa yalvarip reddedilmek mi kazanmak? 90% olacak bu! Ya da 10% kiz evet diyecek ama sen yalvaran bir ezik olarak tamamen onun ipleriyle hareket eden bir zavalliya donusunce mi kazanacaksin?

    3. Ayrıca amacım karşı tarafa senin için değiştim, senin için yaptım mesajı vermek değil tam aksine gidişin umrumda değil, seninleyken yapamadıklarımı sensizken yapabildim benim için zaman kaybıydın, daha çok geliştim ve kaşem arttı mesajı vermek. Karşı tarafa mesaj verme arzunun kendisi problem, ne mesaj vermeye çalıştığın çok dert değil. Karşı tarafı bu kadar merkeze alırsan kaybetmekten kurtulamazsın.

     Whatsapp hikayesi atmayan biri olarak bunlara başlarsam zaten kendisi üzerine yoracak hepsini ve sürekli bak unutamadı, benim için atıyor kafası yaşayacak o nedenle ondan da vazgeçtim. Hayalet olarak kalacağım. Karşı tarafın ne düşündüğünden sana ne? Karşı taraf isterse senin onun aşkından öldüğünü düşünsün sana ne? Karşı tarafı zihin merkezine bu şekilde aldığın andan itibaren sen kendini kaybeden olarak konumluyorsun. Kaybeden ruh haliyle kazanma peşinde gideceksen ne diyeyim, işin çok zor.

     yaptığım yatırımın haddi hesabı yok, hayatımın yarısı yatırım yapıp batmakla geçti, ne tabak çevirecek maddi ve manevi gücüm ne de başka bir hatunla sıfırdan yola çıkacak zamanım var. Bu dünyanın en yaygın ama saçma düşüncesidir. Tehlikelidir de. Kumarbazın hayatını karartan da budur, ilişki yatırımı diye bir şey olduğunu sanan mavi haplının da. Ölmüş eşeği dirilteceğim zira 5 yıldır balla sütle besledim gibi abuk bir şey söylüyorsun. Birincisi o eşek dirilmez, sen kokan eşeğin üstüne bal süt dökmeye devam edersin. İkincisi diyelim dirildi, o çürümüş zombiye binmek yerine kendine yaşayan bir eşek bulsan daha iyi edersin. Zombi eşek seni eninde sonuda yer ya da 3 – 5 adım sonra yine geberir.

     başka bir hatunla sıfırdan yola çıkacak zamanım var. Bu daha gülünç. Başka bir hatunla yola çıkmak için gerekecek zaman bunu döndürmeye harcayacağının onda biri. O nedenle 10 Lira ödeyecek gücüm yok 100 lira verip bunu almam lazım gibi abuk bir şey söylüyorsun.

     Bu hatun sana evet demez zaten de hadi dedi (olur böyle şeyler) diyelim. Hayat boyu eşeklik edersin. Eğer beni dinlemeyeceksen umarım kız sana dönmez yoksa yazık sana.

     1. Peki teşekkür ederim Mahmut Abi. Unutup, ailenin bulacağı bir piremsesle evlenip çocuk yaparak keşkelerle ömrümüzü tamamlarız artık.

     2. Mahmut abi kız durduk yere nasılsın diye yazdı, iyi olduğumu belirttim. Bu arada ben ne mesaj ne bişey yazmadım hiç günlerdir. Bana haksızlık yaptığını arkadaşlığımı çok özlediğini günlerdir beni düşündüğünü yazmış. Ben tabi mavi haplı olarak atladım sonra yazdıklarını ilişki açısından demiyorum, o bitti bende, arkadaşlık açısından arkadaşlık günlerimizi özlüyorum dedi. Biraz soğuk yazıp tersledim yazışmayı sonlandırdım, bozuldu.

      Kızın derdi ne? hani ben geri elde etmekten, dönmekten vazgeçtim derdini öğrenmek istiyorum bu kızın ne amacı olabilir?

     3. Kızın derdi ne? hani ben geri elde etmekten, dönmekten vazgeçtim derdini öğrenmek istiyorum bu kızın ne amacı olabilir?

      Kızın derdi seni ilgilendirmez, senin derdin değil. Zaten sen de kızın derdini merak etmiyorsun “tanrıçanın acaba senin gibi bir ölümlüyü geri istemesi gibi bir umut var mı” diye merak ediyorsun. İçindeki beta ölmek istemiyor. Yaşamak ve tanrıça önünde diz çökmek istiyor.

      İletişimi tamamen kopar.

  2. kırmızı hapla mavi hap hayalleri kurmaya devam edersen mutsuz olursun. kırmızı sana takıntı haline getirdiğin kızı elde etmenin yollarını öğretmez. kırmızı hap sana nasıl daha güçlü bir erkek olacağını öğretir. beylik laflar etmek istemiyorum ama işin aslı budur.

   bence yapacak işin yoksa siteyi en baştan oku. özümse. pişman olmayacaksın. bunu iki yıl için hayatını baştan kurmuş biri olarak söylüyorum.

 17. kız arkadaşımla entresan bir hafta yaşadım ufak bir tartışmamız olmuştu birgün konusmamıştık ondan sonra bana geri mesaj attı samimiydi sonra aradan 2-3 gün geçti bana bakıp gülmesine rağmen bir soğukluk hissettim ona sebebini sordum konusmalarımız son zamanlarda biraz cinselliğe kaçmıştı ama espiri niyetinde öyle ufak şakalaşmalar vs şeklinde gidiyordu bana bu konustuklarımızdan mahcup olup ailesine karşı utandığını kendinden nefret ettiğine söylemeye başladı günaha girmek istemiyorumlar vs vs benden bu yüzden uzaklaşmak istediğini söyledi ama ben ilişkşnin bitmesini istemiyorum ki benide gerçekten seviyor 1 hafta öncesine kadar arkadaşının ayrılıdığını bizede böyle birşey olmasından korktuğunu söyledi ama şimdi böyle davranınca şaşırdım devam etmek istemediğini daha fazla kendinden nefret etmek istemediğini söyledi ne yapmam lazım bu durumda diğerlerinden farklı bir konu bu

  1. Sorunun cevabı bu yazı zaten. Bu konu diğerlerinden farklı değil. Senin canını acıtınca sen farklı olmasını diliyorsun sadece.

 18. wp den engellemiş instagram takipten çıkmış çok hızlı davranıyor ve hani gerçelten aramızda hiçbirşey yaşanmadan birden bu konuyu sebep gösterdi ve durumundanda anlaşılıyor tek başına takılıyor arkadaşlarıylada pek muhatap değil kendisini kirlettiğimi söylüyor

  1. Senden ayrılmaya bahanedir o konu. Eğer2 5 ay gibi çok kısa süreli ise zaten aniden biter gider.

   Hatunu engelle, telini sil, instagramdan blokla ve önündeki maçlara bak.

   Neden ayrıldı? Sebebini söylemiyorsa sebebi benim derdim değil diyeceksin.

   1. 1 seneyi doldurmuştuk geçende uzun süreli ilişkilerde erkek kadın düşüncesi tarzı bi yazı vardı onu okumuştum öyle birşey olduda o anın rehavetine mi kapıldı öyle yaptı anlamadım

   2. şimdi nasıl bir kültürden geldiğini bilmediğim için bir şey diyemiyorum. eğer kızın geldiği aile çok tutucuysa ve siz de henüz lise çağına çocuklarsanız verdiği bu tepki çok normal. böyle kızların çevrelerinde kendileri gibi muhafazakar kızlar olur ve ne yaparlarsa yapsınlar inkar etme-ilişkiyi lanetleme gibi şeylerin peşine düşüyorlar.

    ama gene de mahmut abimin dediklerine katılıyorum. öncelikle bu kadar kafana takmana değmez. ne olursa olsun. millet 30-40 yıllık evliliğini bitiriyor, sen son derece sağlıklı bir şey yaşadığın kızın tribini mi çekeceksin. salla.

 19. ailesi çok muhafazakar benim dışında erkek arkadaşı vs hiç yok böyle mesela okulda vs bi konusma olursada bana hep söylerdi bugün şöyle oldu şu konuşma geçti aramızda diye kendini başkalarından uzak tutardı hep bu yüzden hani burda yazanları uygulasaö hiç gözükmssem vs yeniden bir ilişki kurabilirmiyim dediğim gibi konu belli kız belli dün mahmut abiye yazarlen de söylemeyi unuttum bana bir iki defa böyle şeyler konusmayalım çok utanıyorum demişti konusmuyordukta ama işte en son öyle şakalaştık o an oda şakalaşıyordu somradan böyle oldu daha fazla günaha girmel istemiyorumvs

  1. @jack

   Kız senden ayrılmak için suratına suratına bağırarak bu mazeretleri öne sunmuş(halen göremiyorsun). O söylediği şeylerin hepsi sendne ayrılmak için uydurduğu mazeret. Gör artık şunu kızın söylediği şeylere bakma yaptıklarına bak diyor bu site sürekli.

   Kız cinsel muhabbet girmek istemiyorum diyor sonra kendisi o muhabbetlere giriyor.
   Kız senden ayrılmakdan korkuyorum diyor kendisi aniden ayrılıyor.

   Bu olanlarda kızın söylediği şeylere değil yaptıklarına bak. Cinsellik konuşmak istemese konuşmaz ama konuşuyor. Senden ayrılmakdan korksa ayrılmaz ama ayrılıyor.

   Ve halen seni sevdiğini sanıyorsun…!

 20. Mahmut abi merhaba peki sevgilimizleyken ortadan kaybolmamız ne kadar sürmeli yani ne zaman tekrardan sahaya döneceğimizi anlayacağız.

   1. “Şimdi yapmanız gereken şey : Kadının sizinle ilişkisine olan şüpheleri kesinleşmeden HEMEN BAĞLANTIYI KESİP ULAŞILMAZ OLUN! Sahayı terk eden siz olmalısınız! Kadını arayıp ayrılın demiyorum, kaybolun! Tamamen değil ama yüzyüze görüşmeyi minimuma indirin. Kızı aramayın ya da mesaj atmayın. ”

    Paragraftaki bu kaybolma süresi ne kadar olmalı çunkü bu taktiği uygulamaya başladım şuan 2. gündeyim benim hatun kedi oldu kedi ben böyle birşey görmedim. Artık kafayı yiyecek hergün 10 da uyuyan kız uyuyamiyor surekli yanima gelmek istiyor nerde nasil ne zaman bitirmeliyim bu taktiği cünkü paranoyak oldu bu hatun.

 21. beyler bir sorun var yaşça gencim.
  kız arkadaşımla 6 aydan fazla oldu saymıyorum.Bazen ikimizde karşılıklı soğuyor gibi oluyoruz bazen o geri çekiliyor bir süre görüşmeyince(bazen bir gün bazen 3 gün,genelde yüz yüze götürülmeyen 2. günde mesaj yağmuru olur.)ilk karşılaşmada koluma yapışıp bırakmıyor beni.
  Kısaca bazen birbirimizden anlık uzak duruyoruz sonra alev almışcasına yanıma geliyor.
  Sizce neden olabilir?
  not:yaşama jocko willink ve peterson arası bir gözle bakıyorum davrananların rollodan çok peterson yakın

  1. Bazen 1 – 2 gün görüşmemeyi özellikle görüşmemek algılıyorsan muhtemelen fazla yapışkan ya da belki daha fazlası sırnaşık bir erkek arkadaşsın. Normali zaten sıklıkla 1 – 2 gün mesajlaşmamak ya da görüşmemektir.

 22. Aramızda sürtüşmeler olan 6 aylık kız arkadaşımız, gerekirse ayrılalım ama fuckbody olarak devam edelim teklifi yapması ne anlama gelir yani kadın seviyorsa fuckbody olarak devam edebilir mi ? Bu tekliften ne anlayabiliriz? Bu kızın uzun ilişki meteryali olması için kırmızı alarm mıdır?

  1. “Ben başkaları ile de yatacağım” demek. Muhtemelen zaten yatmaya başlamış da olabilir. Ağzından fuckbuddy olalım ya da açık ilişki çıkan kadından ilişki materyali olmaz.

   Hiç coolunu kaybetmeden hemen kabul et, kızdan hemen ayrıl arada canın çekerse sik. Hevesini alınca ben böyle yapamıyorum diye geri dönecektir o nedenle söylüyorum. Kanma. Ben böyle iyiyim de o zaten siktir olur gider.

   Uzgunum dostum bir insanın 6 aylık kız arkadaşım dediği kadından bunu duyduğunu ilk defa gördüm. Teori kasıp zihin mastürbasyonu mu yapıyorsun yoksa gerçek mi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *