Eski sevgiliyi geri kazanma (eski sevgili olmadan hemen önce)

Bir erkeğin kadınların davranışlarına değil de sadece dediklerine bakmasının en fazla zararlı olduğu zamanlardan biri de ilişkinin son haftalarıdır. Birçok erkek, davranış okuyamadığından ya da okuduklarını doğru yorumlayacak cesaretleri olmadığından, pat diye terk edildiğini sanır. Oysa kadınların resmi olarak eski kız arkadaşınız olmadan yaşadıkları kısa bir geçiş dönemi vardır. Eğer illa ayrılmamak istiyorsanız, kızın fikrini değiştirmek için bu dönemde kısa bir şans pencereniz var. Unutmayın, bir kadın resmi olarak eski sevgiliniz olduktan sonra onu geri döndürme ihtimali çok düşüktür ve zaten Rollo Tomassi’nin Demirden Kanununu hatırlarsanız, bu konuda zaman harcamamanız gerekir :

Tomassi’nin 7 Numaralı Demirden Kanunu
Yeni bir ilişki kurmak için zaman harcamak, eski ve bitmiş bir ilişkiyi yeniden canlandırmak için çaba harcamaktan her zaman çok daha iyidir. Çöp, çöp kutusuna atıldıktan sonra ASLA çöp kutusunu karıştırıp onu ordan çıkarmaya uğraşma. Üstün başın kirlenecek, insanlar bunu yaptığını görecek ve sen ne kadar “buna değer” desen de, buna zerre kadar değmeyecek.

Bir kadınla ne kadar süredir birlikte iseniz o kadın size o kadar fazla “ben yakında gidiyorum” mesajı verir. Çoğu kadın 2 yıllık ilişkiyi bir gecede bitirmez (bitirenini gördüm ama bunlar sayıları az ve gittiğine ilerde sevineceğiniz rahatsız insanlardır); 2 yıllık bir sevgili, size en az bir ay “ben gidiyorum” sinyali verir. Senin görevin Jim, bu tehlike sinyallerini yakalamak ve ona göre tavır almaktır. Seks sıklığının azalması ve kızın sekse isteksizliği tabii ki bir alarm. Ama asıl alarmlar kadının aramalarınıza ve mesajlarınıza geç ve eskiye nazaran soğuk cevap vermesidir. Gülerken gözleri de gülüyor mu? Bu da bir sinyal. Kızların ses tonları da asla yalan söylemez : kız mutlu iken sesi müzik gibidir, kedi iken sesi kız çocuğuna döner, azdığında nefesi kesilir gibidir ve size saygısı bittiğinde tamamen monotonlaşır. Yaptıklarınızın ona batması (gözlerini küçümser şekilde çevirmesi, onaylamaz manada şeyler söylemesi ya da sesler çıkarması, dırdır, vs …) bir başka işarettir. Eğer size enteresan sorular soruyor ve konuşma garip yerlere gidiyorsa, bu da bir alarm. Aslına bakarsanız, kendinizi kandırmazsanız ve kızların davranışları ile söylediklerinin ağızlarından çıkandan daha önemli olduğunu yakalarsanız, bu tür ipuçlarını hissedersiniz. Eğer “Merve’ye birşey oldu, eskisi gibi sıcak değil” diyorsanız, 90% doğrudur.

Kadının bu tür davranış değişikliği, hatunun sinsiliğinden olmaz. Normalde hatunların genellikle bir dalı bırakırken diğer bir dalı tutması lazımdır ama yeni dalın eski daldan daha iyi olduğu çoğunlukla bariz değildir. Yani bir bocalama dönemi olur. Eğer tabii siz inanılmaz feminenleşmemişseniz (mesela “o çok sevdiğim küçük parmaklım saçlarını her duştan sonra kuruttuğum” gibi). Normalde dedim zira günümüzde erkekler o kadar betalaşabiliyor ki, hatrı sayılır sayıda erkek, yenisi bulunmadan terk ediliyor. Yanlızlık bu adamlarla çıkmaktan daha iyi!

Neyse, bu geçiş döneminin farkına varmak işin yarısı. Bunu yakaladığınız an ise tamamen soğukkanlı davranmanız gerekiyor. Önemli birini ya da bir şeyi kaybetme ihtimaliniz yüzünüze çarptıktan sonra kafanıza üşüşecek hain duygusallıklara karşı koymanız lazım. Eğer bunlara karşı koyarsanız, hala kazanma ihtimaliniz var ama karşı koyamazsanız, kazanma ihtimaliniz SIFIR! Kazanmak mı istiyorsunuz (kaybetme ihtimali olsa da), duygusallaşıp (ve siz nasıl kendinizi kandırırsanız kandırıp pratikte “beni terk etme” diye yalvarmak olan şeyler yapıp) kaybetmeyi mi?

Şimdi yapmanız gereken şey : Kadının sizinle ilişkisine olan şüpheleri kesinleşmeden HEMEN BAĞLANTIYI KESİP ULAŞILMAZ OLUN! Sahayı terk eden siz olmalısınız! Kadını arayıp ayrılın demiyorum, kaybolun! Tamamen değil ama yüzyüze görüşmeyi minimuma indirin. Kızı aramayın ya da mesaj atmayın. Kız ararsa kibar olun ama kısa kesin. ASLA ONUN HAYATINI ARAŞTIRMAYIN! Yanılıp şaşırıp buluştuğunuzda gördüğünüz saçma hareketlerine gülün. Ve HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ DAVRANIN. Sakın ha ilişkinizin geleceği ile ilgili konuşmaya çalışmayın.

Eğer kadın sizin soğuduğunuzu sezerse, atlayacağı dalın büyüsü kırılır. Siz daha değersiz olan daldınız ama öyle iseniz neden değersiz bir dal gibi davranmıyorsunuz? Sizin onu elde etmek için çabalamanız, o sizden soğuyunca onu ısıtmak için eksta romantik hatta arabesk olmanız lazım gelmez miydi? Ha siktir yoksa siz daha değerli misiniz? Kendisi seksi, sıcaklığı, kediliği ve muhabbeti soğuttuğu için sizi kaybetmekte mi? Bunun sonu her zaman olmasa da kadının kendi değerlendirmesini sorgulamasına ve size geri dönmesine sebep olacaktır. Burada Oyununuza devam edin. Kesinlikle oyununuzu ele vermeyin : yani kızın size soğuduğunu bildiğinizi asla belli etmeyin. Asla bu konuda konuşmayın.

Feminen öncelikle beyni yıkanmış bir erkek (çoğunluk) bu konuları konuşmaya meyillidir. Açık iletişimin ilişkinin temeli olduğu yalanına inanan bu erkek, açık iletişim ile babayı alır.

Yukarıdaki ideal tepkiyi vermek zordur. Bitmesini istemediğiniz bir ilişkinin bitmek üzere olduğunu bilmek, ancak ciddi duygusal güce sahip bir erkeğin dayanabileceği bir baskıya neden olur. Bu baskıyı azaltmanın yollarından biri, asla Disney masalı hikayelerine kanmadan, böyle bir ayrılığın ihtimalini her zaman bilerek yaşamaktır ki, olay bu aşamaya geldiğinde sadece yakalayabilmekle kalmayın, şaşırmayın da.

Öncelikle şunu kabul edin ki, aksine duygusallaşır ve arabeskleşirseniz şansınız sıfır iken yukarıdaki gibi davranırsanız şansınız 100% değil. İstatistiki bir sonuçla karşı karşıyasınız, size düşen iyi oynamak ve beklemek.

Peki kız ayrılalım derse ne olacak? Araştırmalar gösteriyor ki, terk eden kişinin yanlızlık ve nostalji duyguları, eğer yeni bir dal yoksa, ayrılmanın 3. haftasında tavan yapıyor. Senin görevin Jim, kızın hayatından tam 3 hafta kaybolmak. Kız senden ayrıldıktan sonra, eğer hala kızı geri döndürme ihtimalini sıfırdan yüksek bir noktada tutmak istiyorsan, buhar olman lazım. Kızın zaten gelecek olan nostalji ve yalnızlık hissini, arada tabii bunları bastıracak biri çıkmaz ise, yangına çevirirsin. Tam 3 hafta telefon yok, mesaj yok, bunlara cevap yok, sosyal medyadan iletişim yok (bloklayın), karşılaşıp konuşmak yok, vs … MIŞ gibi yapmak da yok! Yani bütün bu kaybolma süresi boyunca kızı sosyal medyadan takip etmek, sürekli onu düşünmek vs … gibi şeylerden de kaçının. Ve tam 3 hafta sonra birden dünyaya dönüp “selam” deyin. Kısa, nazik, ikiniz hakkında olmayan bir muhabbet yapın. Bu konuşma sonucu kız sizi bir yere davet ederse, o şansınız var. Etmezse, NEXT! Yeni limanlara yelken açın.

Bütün bu yazdıklarımın, terkedilen tipik bir erkeğin yapacaklarının tam tersi olduğunu farketmişsinizdir. Tipik bir erkeğe bunları yapmak mantıksız gelir. Ayrılık sonrası genelde yapılanlara bakalım :

-Konuşarak veya mesajla kızı ikna etme çabası : İstediğin kadar cool olmaya çalış,kıza beni terk etme diye yalvarmaktır. Kıza vereceği tek mesaj, sizin sandığından da beta olduğunuzdur ve ne kadar doğru bir karar verdiğinin onaylanmasıdır.

– Uzun bir ayrılık sonrası maili : Yapmayın! Yukarıdakinin daha tescilli versiyonu. Ben  o kadar alternatifsizim ki, oturup bu maili yazmaya mesai harcıyorum.

– “Seni benim kadar seven çıkmayacak ve geri geleceksin ama o zaman çok geç olacak” arabesk cooluğu : Favorimdir. Memleket sınırları içinde çok yaygındır. Feminen fantazisi Türk filmlerinin ve dizilerinin vazgeçilmezi. Gerçek hayatta beyler bu arabeskliğin anlamı açıktır. Bir kızı, hayatına giren en ezik ve en feminen erkek en çok sever. Bana sorarsanız bunu yazan adamı terk eden kız, kendisi için çok hayırlı bir iş yapmıştır.

Bir kadın, ancak terk ettiği adamın hipergami değerini yanlış hesapladığını düşünürse geri döner. Yukarıdaki gibi davranışlar ise kadının bu değeri çok doğru hatta fazlasıyla yüksek hesapladığını gösterir.

Durup düşünün. Diyelim ki kadın bir erkeği yanlış hesapladı. Adam aslında alfa ama kadın beta sandı terk etti. Bu adam ne yapar? Hay salak karı der, gider kendine başkasını arar ve bulur. Bunu yaparken ise kadına ayıracak vakti olmadığından, terk eden kadın için adam ortadan kaybolmuştur. İşte bu nedenle bizim verdiğimiz tavsiyeler çalışır : bunlar hipergami için yüksek değerli erkeklerin göstereceği ilgisiz davranışlar.

Birgün yeterince taşak büyütürseniz bir tavsiyem daha olacak. Kız geri geldiğinde ona pis bir sırıtışla şunu deyin : “Biliyorsun, seni geri kabul etmemeliydim. Bu ilişki muhtemelen yürümeyecek”.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

30 thoughts on “Eski sevgiliyi geri kazanma (eski sevgili olmadan hemen önce)”

 1. Ilk cumle mantikli da ikincide bu iliski yurumeyecek demek ona yeniden ayrilacagimizi telkin etmis olmaz mi, bunun kadin psikolojisindeki etkisi nasil olur ?

  1. Söyleyiş şekline bağlı ama doğru piçlikle söylersen dişi kalbe “gözümdeki eski yerinden düştün şimdi benimle olmak istiyorsan eskisinden 1o kat kedi olman lazım” korkusu salarsın. Unutma, erkeği terk edip geri dönen, suçlu bir kadından bahsediyoruz. Suçluluk duygusuna bu korku eklenirse bu ilişki için çırpınan ve tek hata yapmamaya dikkat eden bir kadın olarak geri döner.

 2. Bu süreçte ortadan kaybolacak gücü gösteremeyen erkeğin yaptığı en büyük hatalardan birisi de kızın saçma sapan hareketlerini “ya sınavı vardı, işi yoğun, anası hasta, kedisi hırçın” gibi dış sebeplere bağlamak. Kızlar, kendi hareketlerinden manayı kapmayan bu adamdan daha da tiksinir, çünkü bu adam kızın açıkça sergilediği “saygısızlığa” tahammül etmektedir. O yüzden en ufak şüphede yavaşlayın, her an arabadan inmeye hazır olun.

 3. Zamanla bazı şeyleri daha iyi öğrendim
  1) Flört yada sevgililiğin bütün dönemlerinde SAYGIYI elden bırakmayın .O benim canımmmm ya her bokumu bilir diyen mal betaların dediği şeyin yapılmayacağını biliyorsunuz.Bir arkadaşım ilk sevgilisi için her şeyimi bilir demişti sonra kız ayrıldı sanırım …Kadın saygıyı kaybetti ne yaptın sen.
  2)Robert Greene nin dediği varlık yokluk ilkesi flörtte de sevgilil döneminde de işe yarıyor ama DEĞERLİ OLDUĞUNUZU KANITLAMALISINIZZ.Yokluk zamanlarınızda DAHA DEĞERLİ BİR ŞEYLE UĞRAŞTIĞINIZI DÜŞÜNSÜN.”Ortalarda yok kesin boş işler peşinde yine “değil…
  3)Ay ağzımdan kaçtı , ay pardon gibi arada kaçan incitici sözler de bizleri test etmek için yapılıyor.Saygısızlığa kapını aç nasıl devamı geliyor dene gör

  Ayrıca kesinlikle hocamın dediği gibi sinyaller önceden geliyor kestirmekte fayda var .Önceleri bir kızla mantıklı konuşarak sorunları çözeceğimi sanırdım ama şimdi anladığı dilden anlaşıyorum.Sinyalse sinyal, iyise iyi , kötüyse kötü .Geçen duygusal yatırım yazısında olduğu gibi ;
  Ayrılık öncesi kızın yatırımı azalınca
  Benn çooook değerliyim yüz üstü bırakma :((( diyeceğimize biz de yatırımı çekiyoruz sonra çarkın dönüşünü izliyoruz

  Muhteşem yazı için Teşekkürler

 4. Sorun genelde sinyaller görmezden gelindiği için çıkar (nedense?). Yok benim kızım yapmaz öyle birşey kafası. Çünkü oneitis yelleri alttan alttan esmektedir. Ayrıca genelde kadın bunu erkeğin iyiliği için yapar, bu davranışlarınla hiçbir zaman bir yola çıkamazsın der. Kaybetmekten korkan kaybeder.

 5. bu yazı, bugün bitcoin başlığına girilen şu entryi aklıma getirdi:

  “ahmet ağa eşeğini satmaya karar verir ve 50 lira etmeyen eşek için pazarlık paylı 100 lira fiyat verir. komşu köyden acil eşeğe ihtiyacı olan mehmet ağa ise pazarlık etmeden 100 lirayı öder ve eşeği alır. ama ahmet ağa’nın içi rahat etmez ve mehmet ağa’nın neden böyle yaptığını anlayamaz. sonra eşeğini geri almaya karar verir. pazara gittiğinde ise mehmet ağa’nın eşeği 200 liraya satışa çıkardığını görür. bunu görünce kesin olarak eşeği geri almaya karar verir. pazarlık etmeden 200 lirayı verir ve eşeği geri alır. bu sefer de mehmet ağa’nın mantığına yatmaz ve eşeği geri almaya karar verir. ertesi gün eşeği 400 liraya geri alır. bu alışveriş her gün bu şekilde fiyat artarak devam eder ve bir gün farklı bir köyden gelen hüseyin pazarda karşılaştığı bu manzaraya şaşırır. yaşlı eşeğin fiyatı ise 1000 liraya çıkmıştır. yanındakine sorar; ‘hemşerim nedir bu iş? bu eşek 1000 lira eder mi hiç!’ der. adam cevap verir; ‘valla grafikler ortada, eşeğin fiyatı 1 haftada 50 liradan 950 liraya geldi. 1000 lirayı kırarsa 1500 liraya kadar yolu var’ der.” ( https://eksisozluk.com/entry/73935231 )

  zaten buradaki taktikler hayatın her alanında kullanılması gereken şeyler. duygusal yatırım yazısında da bahsi geçiyordu bunun.

  “Bu yazı açıkça kız tavlama üzerine ama burada bahsedilen prensipler hayatınızın her alanına uygulanabilirler. En basiti, sizi siklemeyen ya da sizin yatırımınıza karşılık yeterli dönüşü olmayan insanlara, yerlere, kurumlara ve aktivitelere duygusal yatırım yapmamalısınız. “

 6. Sayın üstadlar, bir ben mi anlamadım acaba merak ediyorum, bizi terk eden veya edecek noktaya gelmiş hatunu neden geri kazanmaya çalışıyoruz? Onun yerine başkasını bulmak daha mantıklı değil mi?

  1. Eh işte başından verdik uyarıyı.tomassinin kanunu. Pratikte ise çoğu erkek eldekini kaybedip yine piyasaya dalmaya üşenir. O nedenle bu bilgiler pratikte işe yarar.

 7. Selamlar, konuyla alakasız ama siz abilerimden bir konuda yardım istiyorum

  Üniversite sınavına hazırlanıyorum eşit ağırlık öğrencisiyim, sınava bir kez girdim ve 11bindeydim birçok önemli hukuk fakultesi geliyodu ama daha iyisi olsun diye ve hapı sindirmiş biçimde üniversiteye gideyim diye tercih yapmadım.

  Sizce iyi bir hukuk fakultesinde mi okumalıyım yoksa boğaziçinde işletme-iktisat-uai-psikoloji gibi bölümlerden birine mi gitmeyi düşüneyim. Hukuk bölümünün iş alanı daha elle tutulur ama boğaziçi de imkanlarıyla,hocalarıyla,eğitimiyle ne bileyim kattığı vizyonla felan türkiyede gidilebilecek en iyi devlet ünisi (hukuk fakultesi yok malasef)

  Siz görmüş geçirmiş büyüklerim olarak işletme iktisat vs. Oralardan iyi yerlere gelinebilir mi, durumu hangi açıdan değerlendirmem gerek?

  1. boğaziçinde 1 sene tecrübesi olan ama şuan başka bir ünide okuyan bir olarak söyleyebilirim
   Kurumsal hayatı seviyorsan gir
   Sırf elektronik vb. puanı yüksek elemanların sana tepeden bakmalarını sindirebilirsen gir(Mühendislik terkim)
   Kapitalist bir kafan varsa gir
   Girişmci olmak istiyorsan gir
   Sosyalleşmek ve kız ilişkileri rahat bir ortam istiyorsan gir
   Özgürlük istiyorsan gir
   Yurtdışı düşünüyorsan gir
   Kulüpleri ile baya şirket geziyorsun sosyalleşiyorsun falan
   Yani 3 lük erkek olarak girip 9-10 luk olarak çıkarsın
   Yemekleri güzel spor imkanları baya geniş
   Öğrenciler özgürlükçü bence bunlar muhteşem şeyler.Vedamın son günü Güney kampüsün muhteşem manzarasına bakıp ağladığımı bilirim…
   Boğaziçi çok güzel okuldu ilk göz ağrım…
   Ama iyi ki ayrılmışım diyebilirim

   1. ekonomi okuyup işletme ile çift anadal , yan dal gibi şeylerle o alanda da uzmanlaşabilirsin
    Okulun tek sıkıntısı yökün artırdığı kontejanlar .Okul küçük .yurtlar yetersiz .Derslikler düğün salonu gibi kalabalık master ve phd gibi şeylerde diğer öğrencilerden sıyrılman gerekli .Rekaber ortamı baya fazla ayrıca arkadaşlık ortamı baya samimiyetsiz .Kafa dengi insanlar bulursun onlarla anlaşsan Boğaziçi Üniversitesi Türkiyede Devrimdir her anlamda…

  2. Bu soruya senden başka kimsenin cevap verebileceğini sanmam. Boğaziçinin imkanları ve yurt dışı avantajları çok iyi. Yöneticilik ve avukatlık aynı karakter tipi gerektiriyor ama hangisi seni daha mutlu eder?

   İngilizcen varsa Jordan Peterson’ın future authoring programını tavsiye ederim.

   1. Abi geçen sene işletme 800 lere kadar inmişti bu sene 1500 lere gerilemiş sıralama sürekli oynuyor
    Tedbiri elden bırakmadan sıkı çalışın dostlar
    Obsesyon , çok çalışma , yüksek IQ bir tutam da kırmızı hap büyük iş yapar ⚡️

 8. eski kız arkadaşlarından birine aklın takıldıysa sorunun neyden kaynaklı olduğunu bulabilir miyiz? ve bu soruna alternatif çözüm üretimi olarak neler yapmamız gerekiyor. bir kız arkadaşıma mavi haplı dönemlerde manevi değeri yüksek bir hediye teslim etmiştim. yaşadığım durum ONEITIS gibi sayılırdı ama tam olarak değildi. kısaca şunu söyleyebilirim belleğe kazınmış güçlü bağları silmek nasıl mümkün olabilir?

  1. Bu duygusal yatırım yazısında değinilmeyen bir şey var. Yatırımın sürekli tazelenmesi gerektiği. Eski kız arkadaş hala aklında ise ona düzenli yatırım yapıyorsun demektir. Muhtemelen onu düşünerek. Hatun aklına her geldiğinde kafanı başka şeye zorlasan yatırım kısa sürede tükenir.

   Önündeki şekeri yememesi gereken çocuğun “yememeliyim yememeliim” kıvranışı gibi düşünmemeye çalışman gerekse de asla düşünce zamanı ayırma. Başkasını bulmak da hızlı.bir çözüm.

   Çoğu erkeğin bir kadına fazlaca yatırım yapması, bu erkeğin hayatının bir misyonu olmamasının belirtisidir. Yani senin bahsettiğin şey hastalığın kendi değil hastalığın belirtisi muhtemelen. Modern genç erkeğin hayatı çok rahat. İki nesil öncesi gibi hayatta kalmak, çocuklarını hayatta tutmak gibi misyonları yok o nedenle de boşluğu bu aşk meşk saçmalığı dolduruyor.

   1. zaten dediğin gibi boş anlarımda denk geliyor o kişiyi düşünmem. bir etkisi de ona kendime ait olan bir değerli eşyayı teslim etmem, bu yüzden de etkisi varmış gibi zihnimde çarpıtıyorum o kişiyi. halbuki hiçbir kız uranyum kaplamalı amcığa sahip değildir düsturunu kırmızı hapla benimsemiş. duygusal yatırım meselesi çok önemli. bu konuların altı çizilerek tekrar tekrar okutulması gereken bir ders niteliğinde. hayatım için konuşmak gerekirse beyaz yakalı bir çalışana göre o kadar da vizyonsuz ve misyonsuz değil aslında. bu etkiden kurtulmak için doğru yol daha çok kişisel gelişimime önem kazandırmalıyım. umarım dediğin gibi bu sorunun bir çözümü olur. (olmasa da en azından olaylara daha reel bir bakış açısı sağlayacağından eminim.) ayrıca bir erkeğin en önemli hayati vazifesi, maddi ve manevi olgunlaşmaktır. bu konuda da senden yazılar bekliyorum. teşekkürler erkek adam.

 9. sizin allahınıza kurban, mermer gibi gerçekleri çat çat söylüyorsunuz, verdiğiniz kamu hizmetinin yüksekliğinin ve etkisinin belki farkında değilsiniz, hayatla ilgili daha “gerçekçi rasyonalist” bakış açısına ihtiyacımız var, arkanızdayız.

 10. Hocam beni terkeden kızın bana kendi isteğiyle dönmesi cpd’mi yükseltir mi yoksa olumsuz mu karşılanır? Daha üst seviye birkaç kız var okulda onlara giden yolda basamak olarak kullanmayı düşünüyorum acaba yanlış mı yapıyorum doğrudan onlara mı yürümeliyim
  Cevabı mailime de atabilirsiniz

 11. Gerçekten erkeklerin kafasını bu saçmalıklarla mı dolduruyorsunuz? Karşısındaki kadına duvarlar örmek, kendini çekmek ilişki sonrası onu korumaz sadece ilişkinin süresini kısaltır ve kadını yıpratır. Hangi devirde yaşıyoruz ki kaçan kovalanır mantığında söylemler yapılabiliyor. Çocuk ilişkileri hakkında konuşuluyorsa doğru fakat yetişkin iki insanın ilişkisi için yanlış olan bir şeyi savunmak ne kadar doğru?

  1. Betül… biz kadınlardan tavsiye almıyoruz. Kadınların söylemleri ve eylemleri farklıdır, ne dedikleri ve ne yapmak istedikleri farklıdır. O yüzden senin burada yazdığın ciddiye alınmaz. Burada saçma dediğin şeyler, %100 çalışan bir sistem. Kadının doğasını tecrübeyle çözmüş erkeklerin dünyası burası. Seni şuraya alalım; cosmopolitan.com

  2. Bu yazıya bir kadının bu yorumu yaparak yazıda belirttiğimiz şeyleri doğrulaması güzel. Soğuduğu bariz olan kadına B planı olmak yerine ilişkiyi kısaltmak erkek için daha hayırlıdır. Kadın yıpranmasın diye kendisi soğuyan ve ikinci senaryodaki gibi terk eden kadınla araya çizgi çekmemek ve ona duygusal enerji harcamak ise kadınların hak sandığı bir olay. Bir erkeğin bir kadına böyle bir borcu yok. Giden ya da gitsem mi gitmesem mi diye düşünen kadın bırakın kendi kendisine yıpransın.

   Bu yazılanlardan kadınların ve kadın ruhlu erkeklerin kaçan kovalanır tavsiyesi verdiğimizi sanması çok şaşırtıcı değil. Seni önceliği yapmayan hatunu belki bir şans daha verdikten sonra bırak git diyoruz. Kovalanmak asla amaç olmamalı. Amaç NEXT ve yeni kadın bul. Ya da yalnız kal.

 12. son iliskimde yaptigim hareketleri ozetlemissin resmen. yapmasaydim cok daha guclu bir pozisyonda kazanacaktim, ve beni kaybetmemek icin elinden gelenden daha iyisini yapmaya cabalamak zorunda olan birisi ile iliskim devam edecekti.

  zaten gitmis redpille ters degil mi diyen arkadaslar sure olayini atliyorlar. 3-4 yillik bir iliskide kaybettiginiz sey kari degil beyler. kari ne amk? karidan bol ne var? zamam en degerli seydir. harcadiginiz zamani cope atiyorsunuz. o yuzden eliniz daha guclu olarak eskiyi kazanmak, yeniye yatirim yapmaktan daha mantikli olur cogu zaman.

  ha tabii biz mavi hapli gibi davrandik. o yuzden yeni yatirimlar yapmak mecburiyetindeyiz artik. o yatirimlara kadar tabii ari gibi her cicekten nektar almak lazim bir sure tabii.

 13. Hahahaha. Reklama gel :

  Aşık olduğum şey, savunmasızlığımı indirgemek, cezalandırmak ve küçük düşürmek için bir fırsat olarak kullanmıştı. Onun duygusal kölesi oldum. Beni istismar etti. Yürüdüm. Benim dünyam, algılayışımın, aşkımın tamamen paramparça oldu. İstismar, kalbimde kalan şeyi bitirdi. Rasyonel olarak kötüye gittiğini biliyordum. Duygusal olarak onu sevdim ve onu tamir edebileceğimi düşündüm. Onu her zaman düşünüyorum ama o benimle konuşmuyor. Hayatımın olabildiğince en kötü zamanda hayatım boyunca olabileceğine inanamayacağım kadar sevdiğim kişi tarafından tabi tutulduklarımdan dolayı değersiz olduğum ve tekrar tekrar sevilmeyeceğime dair yoğun bir korkudan dolayı çok fazla yüküm vardı. önceydi. Bu beni çok fazla incitti ve korkuttu, hiç kimsenin bu kadar acı çeken biriyle hiç ilgilenmeyeceğinden korkuyorum. Bu duruma her panzehir – içmek, seks yapmak, konuşmak, yemek yemek – başka bir problem katmanı yaratır, bu yüzden kaçınmak gerekir, fakat istediğiniz her şey, onu incitmek için bir şeydir. Acı daha dayanılmaz hale geldiğinde, o zaman ben Online büyü yardımı için Dr.Chamberc’e ulaşmam gerekti, ve onun hakkında daha fazla bilgi okuduğumda ve onun Asya’daki en güçlü Rahip olduğunu öğrendiğimde, rahatlama hissettim ve daha fazla cesaret aldım denemek için onun büyülerine. Bana kocamın beni ve çocuklarımı% 100 sevgiyle eve geri döneceğini ve ailemin bir büyü yaptıktan sonra tekrar bir araya geleceğini söyledi. Gördüğüm en büyük mucize, onun büyü dökümünden 24 saat sonra, kocamın beni bıraktığım için üzüldüğünü ve beni ne kadar özlediğini anlattığını söyledi. Ve bu, bu büyü caster Dr.Chamberc’in gücü ile eve geri döndü. Hep birlikte barış içinde yaşıyorduk ve Dr.Chamberc’i büyüttükten sonra beni koşulsuz sevmişti. Sorununuzu çözmede benzer sorunlar için ona da başvurabilirsiniz

  E-posta: blablablablablabla@zartzurt.com

 14. Eski sevgiliniz sizi terketiginde,Beyindeki dopomin miktarı düşerek size karşı bilinçaltınız oyunlar oynamaya başlar,Bu oyunlar şu şekildedir,Hemen onu ara!Ona mesaj gönder!Ona ne kadar değerli ollduğundan bahset!Bala bla bla! Ben bunları yaparak eski sevgililerini getiren kimseyi görmedim…
  Eski sevgili bundan sonra sadece intikam alınmak için getirtilir,Öyle bir düşünceniz varsa hala onu önemsiyorsunuz anlamına gelirki bu hala mavi hap etkisinde oldugunuzu gösterir..

  Zeigarning etkisi bunda önemli bir rol penceresi yarım kalmışlık hissi,Depomin düşmeleri,tek geçilen sendromu..

  Her katil olay mahallini kontrole gelmek zorunda psikolojik olarak bu böyle,KENDİNE YENİ BİR TARZ YARAT VE ONU İPLEME..

  Eski sevgilim benden ayrılma kararı aldığında ileri derecede rahatsızdım ve beyin ameliyatı oldum,Haplardan dolayı sağlıklı kararlar veremiyor ve boşluğa düşmüştüm,benim için tek geçilendi,düşünsenize psikolojik olarak enkazınız kaldırılacak üstüne birde sevgiliden ayrılma olayı oluyor,ne kadar profesyonel olsakta o kimya bozulmasında (benim için geçerli antidepresan kullanıyordum)Mavi hap etkisine düştüm ,seviyeli şekilde yazdım ama cevap vermedi tipik kaçan kovalanır taktigi yaptı.7 8 defa yazdım olmadı.Ameliyattan sonra ona bir mesaj cektim ve seni içimden atmam için ameliyat iyi geldi dedim.Gördü fakat cevaplamadı..Evet oyun başlıyor beyler,Eski sevgili yeni sevgili olmaz ama benim önemsedigim taraf sadece değişimin onda yarattığı travmaların zevkli bir şekilde elimde pop corn ile izlenmesi olacak..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *