Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak I – Kadınların İlgisini Çekmek

En göz alıcı kızları elde etmek için bildiğim her şeyi size anlatacağım. Rehberimiz çerçeve kontrolü, içsel oyun ve testleri geçmek olmak üzere üç bölümden oluşuyor. Ben bunlara “9 ve 10’luk hatunların kutsal üçlüsü” diyorum. Bu rehber, beden dili, kadına şaka yollu takılmak veya lojistik işleriyle (çeviren notu: lojistikten kasıt, kızı eve atmak veya bir yere davet etmek için yapılan şeyler) ilgili DEĞİLDİR. Elbette bunlar da önemli konular; ama zaten başka başlıklarda yeteri kadar anlatıldı, dolayısıyla benim yazımın konusu değil.

Geçmişte nasıl biriydim?

Okulda sürekli itilip kakılan, ufak tefek bir çocuktum. 18 yaşına kadar sevgilim olmadı. Zaten o da 2 sene sonra terk etti ve üniversitenin ilk iki senesini yalnız geçirdim. Chateau Heartiste isimli blog sayesinde kırmızı hap fikirleriyle tanıştım. Ardından dışarı çıkıp düzenli olarak kızlara yürümeye başladım. Aylarca endişeler içerisinde yürümeye devam ettim, sayısız defa reddedildim; ama yılmadım. Ara sıra başarılı olduğum durumlar da yok değildi.

Aradan geçen iki yılda şunu diyebilirim ki neredeyse iki haftada bir yeni bir hatunla yatıyorum, hatta şansım yaver giderse bunlar 8-9’luk hatunlar oluyor. Zaten şu anki sevgilim de 9’luk bir kız, daha önce mankenlik yapmıştı. Dolayısıyla aşağıdaki şeyler 9 ve 10’luk diye tabir ettiğimiz taş gibi hatunları elde etmek ve bunlardan gelecek testleri savuşturmak için yazıldı.

KADINDA İLGİ OLUŞTURMAK

1. Kadınlar, onlardan daha güçlü bir çerçeveniz olduğu için size ilgi duyar.

Olay bundan ibaret. Daha da üstüne laf söylemeye gerek. Kadının ilgisi şu koşullara bağlıdır: Erkek olacaksınız ve çerçeveniz kızdan daha güçlü olacak.

Aslında erkeklerin kadınlara göre gerçekliğe dair çerçevesi daha güçlüdür. Kadınlar da buna değer verir. Güçlü bir çerçeve, yüksek testosteron seviyesinin bir getirisidir.

2. Kadınlar, güçlü bir çerçevesi olan çirkin adamı yakışıklı ama çerçevesi zayıf adama tercih ederler.

Kadınlar, ilgi duyacakları erkek konusunda çok esnek davranacak şekilde evrimleşmiştir. Korkak ve ne yapacağını bilmeyen yakışıklı bir adam yerine doğal liderlik özelliklerini sergileyen çirkin bir adamla yatmaları daha olasıdır. Çünkü ikinci erkeği seçen kadının genleri atalarımızın dönemindeki zorlu yaşam koşullarını aşarak hayatını sürdürebilmiştir. Bu yüzden kadınların uyum sağlama becerisi çok yüksektir. Çerçevesi kendilerine göre daha sağlam olan NEREDEYSE her erkeğe ilgi duyabilirler.

3. Bir kız ANCAK çerçeveniz onlardan daha sağlam ise sizi arzular.

Bunu matematiksel bir denklem gibi düşünün. Bundan kaçmanın yöntemi yok, hile kodu yok, kestirme yolu yok. Bu doğanın değişmez bir kanunu. Kadınlar size boyun eğmek istiyor. Daha doğrusu güçlü bir adama boyun eğmek istiyor. Ama çerçeveniz sağlam değilse bu gerçekleşmez. Psikolojik açıdan, kadınların zayıf bir erkek için kukusunun ıslanması mümkün değildir.

4. “Erkek olun. Her zaman bir çözümünüz varmış gibi davranın.” (Bill Burr)

Peki güçlü çerçeve dediğimiz şey nedir? Temel olarak yaptığınız her şeyde kendine güven havası vermektir. Bunun da en önemli göstergesi sosyal baskı altında sakinlik sergileyebilmektir. Daha basit bir ifadeyle hatunlara yürürken onlardan daha rahat bir şekilde davranırsanız size ilgi duymaya başlarlar.

Dediklerim size garip gelebilir, ama gerçekten değil. Bir kıza sırf yürüyor olmanız bile inanılmaz ölçüde bir özgüven ve sosyal değer göstergesidir. O yüzden bir kıza yürümeniz ve bir konuşma başlatmanız durumunda oyunu kazanmak sizin elinizdedir. Erkek gibi davrandığınız ve güçlü bir çerçeve sunduğunuz zaman kız eninde sonunda size ilgi duyacaktır.

5. Rahat olun

Kadınlara yürürseniz hata da yapacaksınız demektir. Bu da normal bir durumdur. Kadınlar sizin mükemmel olmanızı değil sadece erkek olmanızı bekliyor. Fizik olarak hiçbirimiz mükemmel değiliz. Ben de değilim. Kadınlar da mükemmeli değil sadece kendilerinden psikolojik olarak daha sağlam bir çerçevesi olan erkeği arıyor. İyi haber şu ki zaten erkeklerin kadınlara göre genellikle daha sağlam bir çerçevesi var. Mesela bir kadın örümcek veya fare gördüğünde korkudan ölür. Zıplar, kaçar, bağırır, ağlar. Aynı durumda bir erkek çerçevesini bozmadan durumu sakince idare eder.

6. Kadınlar, erkekliğinizi ölçmek için çerçevenizi test eder. Çerçeve ve erkeklik temelde aynı şeydir.

Kadınlar, erkeksi davranışlara ilgi duyar. Bir adamın erkekliği de baskı altında çerçevesini bozmadan ne kadar dayanabildiğiyle ölçülür. Seksi bir kadına yürüdüğünüz zaman anında çerçevenizi bozacak hareketler yapmaya başlar. Bu aslında bir güç testidir. Eğer kadının gözü önünde çerçeveniz hemen bozulursa erkek olmadığınıza hükmeder, çünkü kadınlar da bilir ki erkeğin çerçevesi kadınınkinden güçlüdür. Ama kadının birkaç testini başarıyla geçerseniz kadın yavaş yavaş önünüzde diz çökmeye başlar, bu içgüdülerinde vardır. Kadınlar her zaman güçlü erkeği ister, çerçevesi sağlam bir adam gördüğü zaman da ıslanmaya başlar.

7. “Dinleyin, gülümseyin, tamam deyin – ardından ne yapmak istiyorsanız yapın.” (Robert Downey Jr.)

Kadınlar beni sürekli test ediyor. Bana çok acımasız laflar ediyorlar. Mesela kısa boylu olduğumu, çirkin olduğumu, ezik olduğumu söylüyorlar. Yürümeye çalıştığım hatunların çoğu ilk 15-20 saniyede beni ekşimiş bir suratla karşılıyor veya görmezden gelmeye çalışıyor. Ama bu durum bana sirayet edemiyor. İçimde asla duygusal bir tepki uyandıramıyor. Gülümsüyorum, yaptığına tamam diyorum ve ardından sanki bana çok nazik davranmış gibi konuşmaya devam ediyorum.

Ve sonunda hatun da bana cevap vermeye başlıyor. Sonra da gülmeye… İşin sonu yatakta bitiyor. Kadının çerçevesi sizinki altında ezilmeye MAHKUMDUR. Bu durum şarta bağlı değildir, sadece zaman ister.

8. Seksi hatunları kovalamak size “heyecan” getirir.

Oyunu ilk öğrenmeye başladığınız zamanlarda 5-6’lık hatunlara yürümeniz normaldir. Zaten bu kızların çoğu size güzel davranır ve genellikle yatakta da süperdir. Ancak biraz tecrübe kazandığınız zaman doğal olarak merdivenin basamaklarını çıkmak ve 9’luk, 10’luk kızları yatağa atmak istersiniz. Bu doğal bir içgüdüdür, bir kızı seksi diye elde etmeye çalışmak son derece normaldir. Zaten seksi kızlar da kovalanmak istiyor, öyle olmasa süslenip dışarı çıkmazlar.

Erkek olmanın bir kısmı da bir kadının güzelliğini ve kadınlığını görebilmekten geçer. Bu heyecan verici bir durumdur. Toplumun aşıladığı yanlış algılara kanıp seksi kızları “bana bakmaz” diyerek kovalamamak, bu heyecanın getirdiği pozitif enerjiyi yok eder.

9. 10’luk bir hatunu tavlamakla 5’lik bir hatunu tavlamak arasında fark yoktur.

İkisinin de ilgisini çekme sürecinde yapılanlar aynıdır. Aradaki tek fark, taş gibi vücudu olan kızın çerçevesi balık etli kızınkine göre daha güçlüdür. Ancak olayın temelinde hatun ne kadar taş olursa olsun sizin çerçeveniz her zaman daha sağlam olmalıdır; çünkü erkek olan sizsiniz.

10. Bir kadın sizle yatmayı düşünüyorsa testleri daha acımasız olacaktır.

Seksi bir hatuna yürüdüğünüzde çerçevenizin sağlamlığını ölçmek için sizi ÇOK SERT test edecektir. Tabiri caizse kaltak gibi davranacaktır. Sizi görmezden gelme numarası yapacaktır. Hatta defolup gitmenizi isteyecektir.

Bunların sebebi sizin sosyal baskı altında ne kadar dayanabildiğinizi ölçmek ve dış etkilere bakmaksızın ne kadar sakin ve özgüvenli durabildiğinizi anlamaktır. Aslında sizinle yatmak İSTİYOR, ama gücünüzü test etmeden bu aşamaya geçmek huyu değil. Sergilediği huysuz davranışlar sizi asla şaşırtmasın, bu çok ustaca hazırlanmış bir TEST. Çoğu erkek bunun daha test olduğunu bile anlayamadığı için oyunu başlamadan kaybeder.

(Çevirenin notu: Bu maddeye katılmıyorum. “Hatun nasıl olsa benle yatmak istiyor, dur ben yazılmaya devam edeyim” demek feminikler ve ilgi fahişelerinin taciz iftiralarının kol gezdiği bu devirde pek akıllıca bir hareket değil. Kaldı ki kız cidden o anda iyi bir ruh halinde olmayabilir; yani siz ne yaparsanız yapın kendi sorunu ilgisini size çevirmesini engelleyebilir. Adriana Lima dahi olsa böyle rahatsız olduğunu belli eden kızlarla “aman beni test ediyor sağlam durayım” diye düşünerek konuşmaya devam etmeyin. Dışarıda yazılacak binlerce hatun var, siktir edip geçin. Kendisi kaybeder.)

11. Fight Club Benzetmesi

Taş gibi bir kadını yatağa atmak, Fight Club’ta iş mülakatına çağırılan adayların görüşme odasının kapısında beklediği sahneye benziyor. Tyler Durden bu adayları “Çok yaşlısın, çık”, “Çok şişmansın, çık” gibi aşağılayıcı ifadelerle azarlıyor. Onları günlerce kapıda bekletiyor, içeri girmelerinin asla mümkün olmadığını söylüyor. Çoğu aday da vazgeçiyor. Ama beklemeye dayanan birkaç kişi en sonunda içeri davet ediliyor.

İşte seksi kadınlar da aynı taktiği uyguluyor. Bu bir YIPRATMA SAVAŞI. Bir kadın, çerçevesi kendisinden daha güçlü olan herhangi bir adamla gecenin sonunda mutlaka yatar. Tabii bu sizin ne kadar amacınıza sadık olduğunuza bağlı. Sizi aşağıladığı veya konuşma istemediği durumlarda ipi bırakmamanız gerekir. Vazgeçerseniz testten kaldınız demektir.

(Çevirenin notu: Bu maddeye de katılmıyorum. Hele ki bir hatunla yatacağım diye hakarete veya görmezden gelinmeye katlanmak asla doğru değil. Verdiği örnek bence konuyla uyumlu değil, false analogy olmuş. Dediği sahnedeki kişilerin mesleki niteliklerinden ötürü kısıtlı iş seçenekleri var ve beklemek zorundalar. Başka yerde aynı işi bulamayabilirler. Ayrıca bir iş bulup para kazanmak hayati bir mesele, insanların bu tip zorluklara katlanması da normal. Kadınlarda ise buna katlanmanıza gerek yok, dışarıda onun kadar güzel ve belki de yatakta daha tatmin edici kadınlar var. Ayrıca o anda onunla seks yapmak da hayati bir mesele değil. Azarlayan kezbanlara asla hoşgörü göstermeden yenisini arayın.

Madem bu yazıya katılmıyorsun niye çevirdin amk demeyin, sikerün.)

Devam edecek…

Çeviri: How to Get Laid Like A Warlord

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Çeviri Manyağı

Sitenin anti-feminist ve gözlemci abisi, kardeşi. Kendisine thalesengeditor@gmail.com adresinden karı-kız meseleleri için ulaşabilirsiniz.

43 thoughts on “Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak I – Kadınların İlgisini Çekmek”

 1. En popüler film ve dizilerden alfa-beta (özellikle alfa) örneklerinin olduğu bir yazı hazırlayabilir misiniz? Örneğin;
  x filmindeki y kişisi baştan sona alfa veya z kişisi alfa ama şu hareketi betaydı, yanlıştı gibi.
  Ben bir örnek vermek istiyorum. Alfa dediğimde aklıma ilk gelen Game of Thrones dizisindeki Eddard Stark. Bence Jon Snow vs.den bile daha alfaydı.

  1. Eski James Bond serilerinde Sean Connery güzel bir örnek. Baba (Godfather) serisindeki baba ve oğlu da fena örnekler değil, özellikle ikinci filmdeki mafyada yükseliş hikayelerini ve vücut dillerini iyi izlemek lazım.

   Sadece alfa örnekleri değil, nasıl “davranmamamız” gerektiğini gösteren beta örneklerin de olduğu bir liste yapmayı düşünüyorum vaktim olunca.

  2. the red pill’in kurallarından biri asla bir filme/diziye/kitaba referansta bulunmamaktır zira medya her zaman erkeklere blue pill’i empoze eder

   ha alfa-beta örneği çıkabilir mi? çıkar ama gerçek hayatı düşünmek her zaman daha iyidir

   1. Zaten empoze ettiği blue piller esas ipuçlarını veriyor. Ben alfa özelliklerini onların zıttını düşünerek buluyorum.

  3. Sen bunu yazınca aklıma geldi. Kadınların tüketimi için hazırlanan tüm dizilerde resmedilen alfalar, kadın fantazisi alfalardır. Bunlar ele avuca sığmaz aygırlar iken bir kadının aşkı ile evcilleşip beygire dönerler. Bunun ilk örneği hatırladığım kadarıyla Özcan Deniz’in canlandırdığı Seymen Ağa idi. Meral Okay’ın bu karakteri tipik kadın fantazisi idi : sert erkek ama kadının aşkı ile hizaya geliyor. Kazak ama duygularını da bu hayatının kadınına açabiliyor. Falan da filan … Bu fantazinin uç noktasında bu alfa kadın için kendini feda eder ve alfa dulumuz artık onun fedakarlığına yaraşır bir hayat sürer. Titanik filminde Rose koca götünü kenara çekmediği için donarak ölen Jack kardeşimizi hatırlayın :p

   Kadınlara hitap etmek için bu tip adamları örnek almak, bir kadının erkeklere hitap etmek için porno filmindeki aktrisleri örnek almasına benzer. Bu adamlar alfa olmadıklarından değil (porno filmlerdeki kadınlar erkekler tarafından arzulanmaz olmadığından değil) ama tüm paket fantazidir o nedenle gerçek hayatta örnek alınmaları hüsrana yol açar.

   Kadınların tüketimi için hazırlanan dizilerden uzak durun (maalesef bu hemen hemen tüm Türk dizilerini kapsıyor).

   Tristan bana daha önce Kıvanç Tatlıtuğ alfa mı diye sormuş ve ben de soruyu aktör Tatlıtuğ olarak algılayıp evet demiştim. Kıvanç Tatlıtuğ’un filmlerde canlandırdığı alfalar ise bu fantazi alfalardır, örnek alınmamalıdır. Zaten bu dizilerin senaryo yazarları çoğunlukla kadındır ve kafalarındaki kitle kadınlardır.

   1. Kesinlikle, zaten bu sebepten alfadan çok beta örneklere odaklanmak lazım diyorum.

    Bu arada dediğin Seymen ağa karakterini yazan da Çağan Irmak olması lazım. Yani erkeğin kadın fantezisine hitap eden bir karakter oluşturması ilginç.

    1. Asmalı Konak’ın senaryosu Meral Okay’a aitti. Yönetmen Çağan Irmak idi. Ama Çağan Irmak olsa da fark etmez, burada asıl nokta tüketici kitlesi. Bunların tüketicisi kadınlar ve onların fantazilerine göre yazılıyorlar.

     1. Game of Thrones’daki Khal Drogo da böyledir. Görüntü ve davranış olarak manyak bir alfadır ama Daenerys Targaryen’e zamanla alışıp aşık olunca götü başı dağıtır ve sonrası malum.

      Robert Downey’nin Iron Man’i de böyledir. Pepper’ın karşısında “toy-boy” oluverir. Robert Downey Jr’ın kendisinin taşşaklı bi alfa olduğunu düşünüyorum.

      Fast and Furious’daki Dom’u hatırlayın. Herif filmde müthiş şeyler yapıyor ve tam bir lider. Ama Letty’nin karşısında yumuşuyor. Gerçi Letty’yi oynayan Michelle Rodriguez de kendi yaşamında dominant lez ve taşşakları olan bir hatun. Bunu hadi pas geçeyim:)

      Verebileceğim iki örnekten biri The Walking Dead’deki Negan olur. İstediğine ulaşmak için her türlü orospu çocukluğunu yapabilecek ve tahmin edilemez biri. Kafa patlatıyor herif. Her ıslık çaldığında izlerken ben huzursuz oluyorum.

      Diğeri de Dean Winchester. Herif tam olarak kriterleri karşılıyor ve her bölüm başka hatuna atlıyor. Bir kadının karşısında da öyle çok yamulduğunu görmedim. Dizi de 13 sezon.

      Bunların hepsinin toplamı, Grinin Elli Tonu filminde var.

     2. hocam benim farkettiğim bir şey varsa bu tür filmlerde alfaların kendilerinden düşük olan elemanlara ağır yenilmeleridir.

      Mesela the walkıng dead ilk sezon shane gibi bir alfa(hayranıyım kendisinin :D) gidiyor rickin karısını düdüklüyor ve rick bunu öldürüyor.

      Başka ha aklıma geldi troy achilles vsside böyle. Aşili canlandıran brad pitt ama karşısında hayvan gibi ayı kalıbında, kasbombası, özgüveni yüksek bir savaşçı olan troya 10 saniye içinde tek atıyor.

      Dahada çok örnek verebilirim bu tür filmlere ama neden insalara, iyi efendi adamların maximum seviyedeki kötü adamları eninde sonunda yeneceklerini empoze ediyolar. Ya en betanın betası görünümlü bir adamı bile böyle yaptıkları filmler var.

      Bu arada dean wincesterın yakışıklılığı bile yetiyor mesajı veriyorlar dizide 😀 hocam zaten adamın kötülük fantasizi+yakışıklılığı birleşince götürüyor tabi. Sevdiğim bir karakterdir işini biliyor.

  4. Oz dizisindeki dino ortolani gördüğüm en alfa karakter bence.
   izlemek isterseniz bi bakın derim karakter zaten ilk bölüm haricinde gözükmüyor.

 2. Valla ne yalan söyleyim ben bu makaleyi yazana katılıyorum.Çünkü iki farklı hatuna yazdığım vakit ikisininde ağır shit testlerine(görmezden gelme, başkalarıyla kıskandırma gibi) maruz kalıp,ikinci hamleyi yaptığımda daha rahat ve sıcakkanlı davrandıklarını gördüm.Bunun sebebi hem kızın kendini rahat hissetmemesi hem sağlamlığımı test etmek için shit test uyguladığını düşünüyorum.

  1. Katılmadığım tüm yazı değil, sadece son iki madde. Onlar da hakaret konusuyla ilgili. Kötü konuşmaya asla tahammül etmem. Hakaret etse bile devam etmek nedir ya dünyanın merkezi o kız mı niye katlanacağım? O anda belki ortamın müsait olmamasından ötürü sesimi çıkarmasam da o kızı silerim. Bunların shit testten ziyade ilgiyi çok gören hatun şımarıklığı olduğunu düşünüyorum.

   1. Peki İlgi gören hatun şımarıklığıyla(ecnebice attention whore deniyor galiba) shit test yapan hatun arasındaki daha belirgin başka bir fark ne olabilir? Hakaret dışında…

    1. Buna genel bir cevap veya formül vermek zor. Kendi tecrübemden yola çıkarsam, attention whore olanlar sürekli olarak nükleer shit test atıyor. Yani testi geçtikçe yumuşamıyor. Ama normal shit testte ise zorluk seviyesi tanışma anından yatağa kadar gitgide düşüyor, pamuk gibi oluyorlar. Ama sen buna güvenip beta hareketlere başlarsan tekrar seviye artıyor.

     1. Kadını sırf kadın olduğu için üst tarafa koyan, ilişki için ona yaranmacı hareketlerde bulunan, ilgisine karşılık almadığı halde sürekli kızın peşinden koşan, bir kızı takıntı haline getiren erkek hareketleri. Aşk filmi dediğimiz şeylerin çoğu bu döngüde.

 3. Çeviri tam da ilaç gibi geldi. Çok sağlam yazılardan biri. Burdan aldığım tam taktiklerle amlılara meydan okuyorum. Bence 10. Madde kesinlikle 100% doğru. Bugün bizzat yaşadım bu durumu.

 4. çeviri için teşekkürler ama adam hikayesini sallamış gibi. lisede ezilen bir tip bir blogu okuyup nasıl 2 hafta da 1 hatunla yatıyor? trp topluluğunda böyle hikayeler çok okudum,bir çoğu sallamasyon. ama dediklerinin çoğu doğru. bu sallamasyon hikayeler yüzünden meriçler,kezolar,feminaziler ekşide dalga geçiyor bu toplulukla.

  1. Bu adamın anlattıklarında yalan olabilir ama heartiste bloğunu okuduktan sonra sahaya çıkıp aylarca uğraşıp defalarca reddedildiğini söylüyor. O kısmı neden atladın? Bir kitap okudum sonra “i know kunfu” dedim diye iddia etmiyor.

   1. Hikayesi yalan veya doğru bilemem, Ama hocamın dediği gibi taktikleri işe yarayan şeyler. Katılmadığım kısımları belirttim zaten.

    1. Senin katılmıyorum dediğin yerlere ben de katılmıyorum. Tamam, abartı kendine güven (hatun zaten benle yatmak istiyor) abartı kendine güvensizlikten iyidir ama daygame acemisi bir erkek için risklidir zira ayarı kaçırırsa tacizci yaftası yer.

   2. atlamadım. gelişim kitaplarında ”fakir bir mahallede iken şuan bu yazıyı havuzlu villa dan yazıyorum” tarzı olmuş anlattığı. ama saydığının bir çoğu doğru.

 5. Bende bir ara çok seksi bir hatunla takılırken bazı dönemlerde hatunun bana mal , salak dediğine şahit oluyordum

  Bazı günler umursamadan evet çok salağım diye tassaga alıyordum
  Bazı günlerde sakın bir biçimde düzgün konuş diye ayar çekiyordum

  Bence her iki cevabımda da testlere sinirlenmeden duygusal tepki vermeden cevap verdiğim için işe yazıyordu. Fakat bu testlerin gelmesi benim için iyiye işaret değildi tabi 🙂

    1. Sevgilimiz böyleyse nabacaz 🙁 yaş 18 ilk sevgilim olunca biraz daha esnek tabi sınırlarım ister istemez 🙁 iyi değil tabi ama hap daha boğazımda..

 6. Bu Fight Club göndermesini yanlış anlamışsın. O sahnede işten çok kulübe katılma şartının değiştirilmesinden ve kabul direncinin artmasından dolayı kabul edilenlerin kulübe daha çok bağlanmasıyla ilgiliydi

  1. Tamam da güzel kardeşim başka kulüp (bu durumda hatun) yok mu niye illa o kulübe bağlılık kanıtlamak zorundayım?

   1. Görüşüne birşey demedim zaten. Sadece o kısmı yanlış anlamışsın belki bu görüşüne etki etmiş olabilir diye belirttim

 7. merhaba bu fight club benzetmesinde ki sınır ne olmalıdır. hakaret bir shit test değil midir veya nereye kadar shit testtir ne zaman siktir etmeliyiz.

 8. En güzel hatunun bile kendinde beğenmediği fiziksel özellikleri vardır (şehladır, memeleri küçüktür, elleri büyüktür vs.). Hakaret eden şımarık bir hatuna buradan imalı ateş edip anında iletişimi kesmek yakışıklı olur.

 9. arkadaşlar mümkünse 5 7 9 10 numaralı hatunlardan bir kaç örnek resim koyarlarmı bizde anlayalım. bana göre 7 lik dedğiniz sana göre belki 5 lik hatundur konuyu bir aydınlatırsanız memnun olurum. Bu başlıkta bir konu olabilir bilgileniriz.

 10. Bazı sosyal faaliyetlere gidiyorum. Bununla ilgili whatsapp grupları açılıyor.
  Katıldığım ortamlarda orada bazı hatunlardan hoşlanıyorum. En fazla yanlarına gidip muhabbet açmaya çalışıyorum. Hiç bir zaman “felan zaman felan yerde buluşalım, kahve içelim” diyemiyorum, götüm yemiyor. Ancak konuşmaya çalışarak ilgi kurmaya çalışıyorum. Alfa olmaya çalışan bir beta olduğum için genelde kötü denemeler oluyor bunlar ve verimsiz bitiyor. Ya hiç ilgi görmüyorum, ya da yanlarında hep hatun arkadaşlarından ayrılmadıkları için konuşmayı beceremiyorum.
  Yaptığım en ileri şey; whatsapp grubundan telefonlarını kaydedip etkinlikten bir iki gün sonra mesaj atıp buluşma teklif etmek.
  Ortamda gördüğüm kadına yürüme cesareti edemeyip, telefonunu bir şekilde elde edip whatsapp’tan yazmak ağır bir betalık, farkındayım.

  1. Yüzyüze teklif etmek varken mesaja sığınman kadına cesaretsizlik olarak görünür ki hiç de çekici birşey değil. Kendin de farkındasın.

 11. Şu sıralar maalesef siteyi çok takip edemiyorum ve vizelerim olduğu için ayriyeten finallere de hemen başlayacağım için kırmızı hapın kızlarla ilgili olan kısmına vakit ayıramamakla birlikte finallerin bitişiyle başlamayı düşünüyorum. Bugün metrobüs beklerken bir kız önümde duruyordu. HB 8.5 olduğunu abartısız söyleyebilirim ki 9 bile olabilir. Kızın güzelliğinden etkilenmemek ana husus bunun farkındaydım. Açıkçası metrobüsü kaçırmamak da benim için kızdan önemliydi. Gözleri renkli olduğu için nereli olduğunu vs. sordum sırada yanlış yerde duruyordu bir daha metrobüs bekleyecek vaktim olmadığı için açıkcası konuşmasına devam ederken metrobüse atladım. Burada aklıma farklı bir şey takıldı. Kızları etkilemek için çok da yakışıklı olmaya gerek yok bunu biliyoruz. Ama her ne kadar beni toplumda yakışıklı statüsüne koysalar da ben kendimi hep bu konumlandırmadan uzak tuttum. Açıkcası lisedeyken anksiyeteyle boğuştuğum için hala izleri var. Bunun bir örneği yakışıklı bulunmama rağmen aynada da kendimi iyi bulmama rağmen fotoğraflarda yanaklarım sanki şişik saçım bir dandik çıkıyor aynanın tersine ve bu yakışıklısın laflarına liseden beri inanmamayı tercih ettim. Benden hoşlanan bir kız cok iyisin ileride de böyle ol demişti hatta ama beni ilişkiye bağlamak amacıyla deyip sallamamıştım. Birisi tinderda çok iyisin unarım fotodaki gibisindir demişti hass*ktir lan demiştim. Asıl bahsetmek istediğim nokta ise şu: bu hb 8.5-9 kızın yanına yaklaşmaya cesaret edemeyenlerin aksine cesaretim var, 3 adet flörtüm de var biriyle cinsel ilişkimiz de var. Fakat diyorum ki bu hb 8.5-9 kızın yanında ben de bir (abartarak söylüyorum tabi aklıma kimse gelmedi) bir beckham, brad pitt yakışıklılığının %80’i olsa diyorum ve kendimi mavi haplı beta gibi ezik ve morali bozulmuş hissediyorum. Kırmızı hapı yaklaşık 1.5 aydır takipteyim ve bu 1.5 ayda kırmızı hapın ana noktalarını kapmışım ama bu durumda kendi özeleştirimi yaparak mavi hapın izlerini barındırdığımı da söylemeliyim. Bu durumu nasıl aşarım veya tavsiyeniz hatta varsa böyle bir düşunceniz eleştirerek de tavsiye verebilirsiniz. Teşekkürler şimdiden.

  1. Kırmızı hapı yaklaşık 1.5 aydır takipteyim ve bu 1.5 ayda kırmızı hapın ana noktalarını kapmışım ama bu durumda kendi özeleştirimi yaparak mavi hapın izlerini barındırdığımı da söylemeliyim. Kırmızı hapı sindirmek aylar sürer. İçselleştirmek ise yıllar. Yaşınız ne kadar gençse bu süreler o kadar uzar. Öyle bir site okudum hayatım değişti ile olmuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *