Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak II – İçsel Oyun

İÇSEL OYUN

12. Savaş dışarıda yaşanmadan önce içinizde kaybedilir ya da kazanılır.

Bir kadının size karşı duygularını harekete geçirip yatağa atmanın tek yolunun onun testlerini geçmek olduğunu söylemiştik. Peki bu testleri nasıl geçersiniz?

Anlamanız gereken birinci ilke, bütün testlerin bir ÇERÇEVE testi olduğudur. Testlerin bütün amacı sizin sağlam bir çerçeveye sahip olup baskı altında sarsılmadığınızı görmektir. Dolayısıyla “testleri nasıl geçerim?” gibi bir soruyla işe başlamak faydasızdır. Esas değer, işin en başında sağlam bir çerçeveye sahip olmaktır. Sun Tzu’nun Savaş Sanatı kitabında da dediği gibi “her savaş daha yaşanmadan kaybedilir veya kazanılır.”

13. “Ben Yeterliyim” Çerçevesi = 9 ve 10’luk hatunlara götüren altın anahtar

İçsel oyunuzun temeli “ben yeterliyim” düşüncesi olmalıdır. Diğer bir deyişle, sırf erkek olduğunuzdan ötürü kadınlar için değerlisiniz. Her şey bu temel düşünce üzerine kuruludur. Bir kadının ilgisini çekmek için hiçbir şey “yapmak” zorunda değilsiniz. Zaten siz ondan daha rahat davrandığınız için kadın size ilgi duyar. Hiçbir şeyi değiştirmenize gerek yok. Şu andaki “oyununuzu” geliştirmenize gerek yok. Daha yakışıklı olmanıza gerek yok. Bunları onlar isterse ve size yardım ederlerse zaten YAPABİLİRSİNİZ. Ama yapmak zorunda değilsiniz. Zaten erkek olduğunuz için “yeterince iyi” bir adamsınız. Çünkü testosteronunuz ve bir sikiniz var. Kadınlar da buna değer veriyor.

14. Kadınlar ve erkekler birlikte olmak için yaratılmıştır.

Anahtar ve kilit gibi birbirimize uyuyoruz. Kadınların erkeklerin terli tişörtlerini kokladığı zaman beyin kimyalarının değiştiğini ve daha rahat, sakin olduklarını gösteren çalışmalar mevcut. Nasıl ki onların kadınlığı size çekici geliyor, sizin “erkekliğiniz” de doğal olarak kadın için çekici bir şey. (Çeviren notu: terli seviyorlar diye duş almayı bırakmayın amk ortak alanlarda leş gibi kokuyorsunuz. Sizi koklayan erkek de var bize de yazık.)

15. Standard kelimesi bir efsanedir – Herkesin içinde bir azgın vardır.

Modern kültür, insanların (özellikle de kadınların) standartları olduğu konusunda beynimizi yıkamıştır. Kadınların standartları yoktur. Erkeklerin de yoktur. Örneğin 4’lük bir kadınla yattığınızı hayal edin. Biraz tombul, yüzü pek güzel değil, onunla yattığınız için kendinizi pek de şanslı görmüyorsunuz. Ama teni yumuşak, kokusu güzel, yanınızda çıplak bir halde yatıyor. Yok ben sevişmem mi diyeceksiniz?

Muhtemelen demeyeceksiniz, birbirimizi kandırmayalım. Size verdikten sonra gitmesi ve kimsenin bundan haberinin olmaması kaydıyla kesinlikle bu hatunla sevişirdiniz. Çünkü erkekler ve kadınlar arasında doğal bir çekim var. Birbirimize karşı koyamıyoruz. Kadınlar da aynı şekilde. Yoksa etrafımızda “bana bakmaz” dediği hatunla yatmış hiçbir erkek göremezdik. 

16. Onun aşk kaçamağı olun.

Diyelim ki sen 4’lük bir adamsın, o da 9’luk bir hatun. Şartlar oluştuğu zaman eğer bundan zarar göreceğini düşünmüyorsa kadın zaten seninle yatacaktır. Niye mi? Çünkü seks zevkli bir şey. Kilosuna azami ölçüde dikkat eden yoga hocası bile arada bir pizza yiyor. Bu insanın doğasında var. Güçlü değiliz, zayıfız. Dış dünyaya karşı standardımız var gibi yapıyoruz. Ama aslında içten içe kimsenin standartları olmadığının farkındayız. İrademiz yok, kendimizi kontrol edemiyoruz.

Seksi kadınlar da aynı şekilde. Eğer çerçevenizi koruyor ve testlerini geçiyorsanız, ona sekse ilerleyen olaylar zincirinde “nasıl oldu anlamadım” diyeceği bahaneler sunabiliyorsanız, sizinle mutlaka YATAR. Bu işi becerdiğiniz zaman nasıl kolay olduğuna siz bile şaşıracaksınız.

17. Seksi hatunları tavlamak için “alfa” olmanız gerektiğini düşünmeyin – başlarda işe yarar ama daha sonra gereksiz stres oluşturur.

Çerçeveniz şu: “Ben Yeterliyim.” Şu çerçeve değil: “Ben herkesten daha iyi olduğunu düşünen götün teki bir alfayım.”

Çünkü bu dediğinizle çelişen kanıtlar oldukça bu çerçeveyi korumak zorlaşacak ve üstünüzde gereksiz bir stres oluşacaktır. Şöyle basit bir şekilde düşünün: “Kadınlar ve erkekler birlikte olmak için yaratılmıştır. Ben de bir erkeğim ve bundan ötürü zaten kadınlar bana ilgi duymaya hazır.” Bence bu koruması zor bir çerçeve değil. Gerçeği eğip bükmüyor. Gereksiz stres oluşturmuyor.  Ve en önemlisi testler ve direnç geldiğinde ÇOK DAHA DAYANIKLI bir çerçeve, bu da en taş hatunları götürmek için EN KRİTİK unsur.

18. Kendinize bir “Gerçeklik Çarpıtma Alanı” Oluşturun.

Bunu da yapmak için “Ben Yeterliyim” felsefesini tamamen içselleştirmeniz gerekir. Teoride bu düşünceyi anlamak yetmez. Bütün “benliğinizle” bunu hissetmeniz lazım. Tamamıyla, sorgulamadan, beyin yıkamasına maruz kalmadan inanmanız lazım. Bu fikre alıştıkça aslında yetersiz olduğunuzu düşünmek için bir sebep olmadığını göreceksiniz ve fikrin doğruluğuna gitgide inanacaksınız. Olaylar ancak tekrarlama yoluyla sağlamlaşır, mantıkla değil.

Gerekirse kendinizi hipnoz edin. Yeterli olduğunuzu düşünmenizi sağlayacak sebepleri tek tek bulun, bu fikirle çelişecek her şeyi görmezden gelmeye devam edin. Mantığınızın kölesi olmayın. Mantığınız sizin köleniz olsun. Böylelikle bahsettiğim “gerçeklik çarpıtma alanı” ortaya çıkacaktır.

19. Moral bozucu inanışlardan uzak durun.

Manosphere camiası dediğimiz toplulukta “kaltak gibi davranan” kızların siz yanlış biçimde yürüdüğünüz için böyle bir tavra girdiğine ve dolayısıyla “kovalamaya değmediğine” dair yaygın bir inanış var. Bu tamamen gülünç. İşin aslı, bu bir “mundar ciğer” hadisesi. Yani zihnimiz ciğere ulaşamadığımız zaman bizi ciğerin mundar olduğuna inandıracak oyunlar oynuyor. Fakat gerçek şu ki eğer bir kızın sizin gözünüzde değeri varsa MUTLAKA sizi test edecektir, özellikle de ilk yürüdüğünüz zamanlarda.

(Çeviren notu: İlk yazıdaki son iki maddede belirtmiştim, yine bu benzer maddeye katılmıyorum. Kaltak gibi davranmak test değildir, “ben aşırı ilgiden götü kalkmış şımarık bir kız çocuğuyum” demektir. Haddini bildirmezseniz o test dediği şey asla geri çekilmez, artarak devam eder. Özellikle de sözlü saldırılarda ya ağzının payını verin, ya da kızı silip devam edin.)

20. Kadınların yeri Starbucks değil Afrika ormanlarıdır.

Kadınlar modern dünyaya göre değildir. Doğa için yaratılmışlardır, dişlerinde ve pençelerinde kan vardır. Bunu anlarsanız olaylara yaklaşımınız değişir. Ona yürüdüğünüz zaman sizi alt etmeye çalışan bir kadın olduğunda bunu şahsi olarak algılamayın. Bu gerekli bir stratejidir.

Kadınlar feminizmden ötürü size kötü davranmıyor. Sizinle yatmak İSTEDİKLERİ için size kötü davranıyorlar. Fakat çerçevenizin onlardan daha sağlam olduğunu kanıtlamazsanız ardından seks de gelmeyecek. Bu içgüdüsel bir durum, doğanın düzeni böyle. Kadınların içindeki doğal huysuzluk feminizmden önce de vardı. Kendisine yazan erkekleri test etmek, kadının DNA kodlarına işlenmiş bir huy. Dolayısıyla kadınlar sizi test ettiğinde kızarsanız tıpkı feministler gibi doğaya savaş açmış bir insan olursunuz.

(Çeviren notu: Evet kadınlar eskiden de test ederdi, ama en fazla yüz vermeyip devam ediyorlardı. Feminizm, kadınların beğenmedikleri erkeklerden gelen yürümeleri taciz adı altında (ve buna dair hiçbir kanıt olmasa bile) meşrulaştırıp hukuki çıkar ve ayrıcalık elde etmelerini sağladı. Dolayısıyla bu konuda temkinli olmak lazım.)

Devamı gelecek …

Çeviri: How to Get Laid Like A Warlord 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Çeviri Manyağı

Sitenin anti-feminist ve gözlemci abisi, kardeşi. Kendisine thalesengeditor@gmail.com adresinden karı-kız meseleleri için ulaşabilirsiniz.

66 thoughts on “Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak II – İçsel Oyun”

  1. Sevgili dostum olayları olduğu görürsen kafanda bu kız benimle yatmaz algısıyla hareket edersen, o kız tabii ki seninle yatmaz. Lakin yazan kişi çok uç bir örnek koymuş, bu olgunun gerçekleşmesi için 4’lük adam KH felsefesini (öğreti, disiplin vs.) yalayıp yutmuş olması lazım. Yoksa imkansızdır falan böyle düşünme. Efsane değil. blogun adı gibi “ERKEK ADAM” olmak gerekir.

  2. Yazıya bakınca haklısın ama bu elemanın aslında anlatmak istediği “abi at gibi karı bu maymun gibi herifte ne buluyor?” dediğimiz kişilerin kafa yapısı.

  3. 4’ü bilmem ama oyun dediğin şey zaten senin duygusal güç hariç CPDnin 2 – 3 puan üstü hatunla beraber olmana yarar. Kendisi 9 olan adam duygusal olarak ezik değilse zaten 9 olan kadınla yatar. Kendi 5 olan adamın 5 olan kadınla beraber olması için oyuna değil normal sosyal yeteneklere sahip olması yeterlidir. Bu “kendinizden 1 – 2 puan hatunlara yazmayın, nafile çaba harcarsınız” lafını çok duyuyorum ama bu yanlış. Kadının masaya getirdiği değerlerden biri güzellik zaten. Kadın erkekten oyun hariç çekici olmalı zaten.

   Ne demişler;

   1) Para
   2) Tip
   3) Oyun

   En az ikisine sahip olun. Sadece birine sahip olabilecekseniz de o “oyun” olsun.

   1. Hocam direkt oyuna yönelik Türkiye şartlarında kullanılabilecek döküman tavsiye eder misiniz? Bazı elemanların hazırladığı ücretli pdf ler var onlar hakkında tavsiyesi olan var mı? Buradaki yazılarda oyunun özü anlatılıyor ara ara değiniliyor fakat spesifik bir yazı dizisi isteriz😃

 1. Hocam nemfomanyak bir hatuna nasıl yaklaşmalı? Şu ana kadar çok temkinli ilerliyorum fakat bazı hal ve hareketleri kestirelemez oluyor. Çeviri manyağı ve Erkek adam, ikinizinde yorumlarını bekliyorum.

  1. Bu hatunların yediği küsküyü yan yana koyunca dördüncü boğaz köprüsünü kurabileceğimiz için bir erkeğe bağlanma sıkıntısı olur, ondan da dengesiz hareket eder. Sen konuştuğun zaman onu ciddiye alma, kendine güvenli halde devam et. Verirse verir yani senin yapacağın pek bir şey yok bunlar alışmış.

  2. Hocam çok az bilgi vermişsin. Nemfomanyak kadın yorar adamı, erkek sekse yeter der mi demeyin, diyor. Günde 4 kere, gece saat 2de ve sabah 5’te kaldırılarak seks yapmaya zorlanırsa ediyor 😀 Bir de tabii hatunun tek senle olmama ihtimali daha yüksek.

   Kadın nemfomanyaksa ama senle yatmıyorsa, bak o dram işte. Onu konuşmak lazım 😀

   1. Şimdi hatunu yatağa atma kısmı cepte de, bazen dengesiz tavırları oluyor. Shit test mi yapıyor yoksa ciddiyetsiz mi davranıyor kestiremiyorum. Her ne kadar nemfomanyak olsa da dişiler default olarak erkeklere shit test uyguluyor. Erkeğin fiziksel ve karaktersel olarak güçlü mü diye bakıyor. Ben yine de temkinli olacağım. Freni patlamış tır gibi bodoslama dalmayacağım ama bu hatunu fuck buddy listesine ekleme oranım nedir? Nasıl yaparım bunu?

    1. Sen kızla yatarsın ve sonra da sadece yatmaya devam edersin. Kız bunu kabul eder ya da etmez. Sana ilişki adamımısın diye bir sürü shit test atar (örneğin sen beni sadece sikmek istiyorsun diye ağlar ki senin “yok canım ben öyle bir erkek değülüm” diye ağlayıp ağlamadığına bakar) sen de düşmezsin.

     1. Hocam kızın ilişki gibi bir derdi yok. Hatunun tek derdi skor yapmak, benim amacım bu hatunu fuck buddy listesinde bir koz olarak düşürmek. Elimde kartları sağlamlaştırdığım zaman bu kızı da sallarım zaten.

  3. Şefim, ciddi nemfomanyaklık psikozluk bir durumdur ve tedavi edilmesi gerekir. Nemfoman diyorsun ama koyduğun teşhis ne üzerinden? Kendisi mi söyledi, hareketlerinden mi anladın yoksa nemfomanyak kelimesini sekse düşkünlüğünü belirtmek için sen mi kullandın? Onu tam anlayamadım. Çünkü gerçek nemfomanyakların çoğunluğu başka semptomlar da gösterir ve bilirkişi tarafından teşhisi konulduktan sonra klinik tedavi görürler. Boşta kalmasın diye apartmandaki kapıcıya, sütçüye ve tüpçüye tipi farketmeksizin siktiren, hatta evindeki köpeğe, köpek yoksa dışarıdaki sokak köpeğini bile eve alıp, kendini köpeğe siktiren bir bozukluktan bahsediyoruz. Gerçekten eminsen, bu hatunun akli dengesi bozuk, ayrıca karıya vursan dahi hastalık kapma riskin çok yüksek. Bence uğraşma. Buraya detaylı şekilde bahsettiğine göre kıza kapılma ihtimalin de var.

 2. İyi günler abi sana danışmak isterim .
  Kızın tekiyle okul başından beri bir iyi bir kötü bir flört bir durgunluk dönemi olan ilişkimiz vardı.En son aramızda arkadaşları temeli tartışma çıktı ben cevap dahi vermedim arkadamdan iş çevirdiler köprüleri attım şu an soğuk bir ortam var.
  Kendime hedefler arasında gold sişver ve bronz madalyalar koyuyorum onu bul yıl içinde pick uplamaya gold verdim mesela .Bu sebepten ötürü bittiye getirmek istemiyorum.
  Hazır 14 şubat yaklaşırken(masrafa girme fikrim yok) tahmin ona yalnızlşık vuracakken aniden okul çıkışı “Ben … Ya gidiyorum istersen gel ” diye nükleer giriş yapsam yanlış mı olur?
  1.istenilen etkiyi vermez mi?
  2.uzun vadede bana kötü etkileri mi olur?
  3.reddedilme durumunda okul içi statü vb sorun mu olur?

  1. Arkadaş temelli tartışma çıktıysa ve sen de köprüyü attıysan senin tarafından atılacak her ilk adım onun zaferi olacak ve egosunu şişirmekten başka bir amaca hizmet etmeyecek. O yüzden herhangi bir girişimde bulunma, onun gelmesini bekle. Ve evet dediğini yaparsan tüm okula “o bana asıldı ben yüz vermedim” diye konuşup itibarını zedeler. Beklemede kal, o gelince sakin bir tavırla geçmişi açmadan konuş. Olursa olur olmazsa sen bilirsin havasında takıl.

   Daha garanti çözüm ise başka bir kız bulup ona göstermektir, kıskançlık kızların harekete geçme güdüsünü tetikler. “Oha ben aslında değerli bir erkeği mi kaçırdım?” düşüncesi oluşturur.

  2. Spesifik bir kızı hedefin yapmışsın, daha da mor haplısı, en önemli hedefin yapmışsın. Bunun üstüne herhangi bir şeyi doğru yapamazsın ki. Çoğu erkeğin “ben hedef koydum, azimli adamım, zoru severim ve bu kızı tavlayacağım” böbürlenmesi, ONEITIS ezikliğine kılıftır.

   1. Hocam 10 üzerinden 2 tane 6 1tane 7 lık tanıdığım hoşuma giden kızları hedef koydum.Açıkçası hepsiyle iyi gidip sonrasında şartlar yüzünden bozmak zorunda kaldım.
    Hepsine ana sorun frame idi.Frame ciddi saldırılar yedim bende nükleer saldırıya nükleer cevap verdim sonrasında post apokaliptik dünya başladı.
    Hocam ayrıca bir soru olarak.Mesela benim hocalarla aram iyi bacak bacak üstüne de otururum genelde bozmam onlara karşı onlarda dert etmez ama mesela arkadaşlarım bana böyle yapma diyor veya başka bir örnekte yükseldikçe frame saldırıyorlar sonra da bozuşuyoruz (egolarına sert vuruyorum herhalde) ve onların gözünde olmaması gereken bir şey.
    Fazla uzatmadan sizce benim yaptığım işleri ve frame kontrollü benim üstümde mi görüyorlar?Tepkinin sebebi biz seni tilki biliyoruz bu nasıl aslan framei gibi?Sen tilkisin tilki gibi otur yayılma.Sizce nedeni ne?

    1. Yazdıkların çok aytıntısız ama

     1) shit testten kavga ve soğukluk çıkıyorsa o testte fena yenilmişsin demektir

     2) Arkadaşlarınla anlattığın olayda bana sen çerçevesi sağlam bir alfadan ziyade cool kasan serseri imajı çizdin.

     3) Herşey shit test değildir. Bu sitede kendi hatalı davranışlarına yönelik her tepkiyi “shit test bunlar” diye es geçiyor izlenimi veren yorum sayısı arttı.

 3. Hocam bi sorum olacak.
  Day game açılışı yaptığımız kız nazikçe reddetmek yerine meydanda çığlık atıp “Tacizci! Sapık!” diye ortalığı ayağa kaldırırsa ne yapacağız? Başıma gelmedi ama merak ediyorum. Malum esnafı, sağdan soldan apaçisi saldırırsa ne olacak? Bunu önleyebilir miyiz?

  1. Bu dediğinin olmaması için kıza doğal yaklaşman lazım. Yani kız o anda yürüdüğünü hissedecek ama sözlerinden buna kanıtı olmayacak. Gidip de pardon tanışabilir miyiz demeyeceksin tabii. Esprili bir dille yapılan açılışlar bunun için en uygunudur. Zaten kız seni istemiyorsa öyle bağırıp çağıracak sözlü kanıtı da olmadığı için en fazla uff slk.s.s deyip geçecektir.

   Bizim dediğimiz sokakta hatunla tanışmayın değil, yüz vermezse ısrar etmeyin diyoruz.

  2. Takip etmediğin, uzun süre kesmediğin, ısrar etmediğin, kavga etmediğin ve aşırı cinsel içerikli bir şey söylemediğin sürece bu çok düşük ihtimaldir. Bunları yapmadın mı ve kız sert tepki gösterirse özür dileyip gidersin.

   Kızlara yaklaşamamanın ya da yaklaşayım derken kilitlenmenin temel sebebi zaten bu tür uç tehlikeler. Kimse “hayır beyefendi ilgilenmiyorum” tepkisinden çekinmez ki.

 4. Hocam geçen gün gezdiğim bir sitede bir kadının ilginç bir makalesine rastladım. Postun resmide”I have the pussy so ı make the Rules” idi. Burdaki kadın feminikleşmiş yada alfa erkeği olması gerektiğine kendini inandırmışmıdır hocam? Yada egoist kadınlar ne derse eşşek gibi erkekler onu yapmak zorundasınız zira am bizde biz istemessek başka kapıya gibi bir mesajmı vermiş anlamadım. Bi yorumlarmısınız acaba?(yalnız biraz uzun)

  Şöyle yazmış kadınımız :

  Kadınların kuralları vardır. Belli bir çanta ile giydikleri ayakkabıları vardır en azından. Makyajsız sokağa çıkmayanı vardır. Omzu askılı tşört giymem Allah diyeni vardır. Ayakkabısının topuğu bilmem kaç santim olacak diye tutturanı vardır. Mercimek yemem diyeni vardır. Müslüm dinlemem diyeni. Saçlarımı asla kısa kestirmem diyeni. Valla evlenmeyi düşünmüyorum diyeni.

  Kadınların kuralları vardır. Ve kadınlar bütün kurallarını yıkacak olanı beklerler, hayal ederler, arzularlar. Bunu sorduğunuzda ne alakası var ya, derler. Sonuna kadar inkar ederler. Bir parça bu hayallerindeki resimlere benzeyen erkeği bulmaya görsünler. Şartları kuralları bir kenara bırakıp, onu elde etmek- ki bu kadınlara yetmez!- onu elde tutmak- ki bütün kadınlar bunu ister- için çırpınırlar. Bütün kuralları yıkarlar. Bildiklerini, bugüne dek söylediklerini unuturlar. Sorsan güler geçerler, gayet mantıklı gerekçelerle dünden niçin farklı olduğunu anlatırlar. Kadınların yalanları bu yüzden mükemmeldir. Kendileri inanıncaya kadar uğraşırlar. Daima mükemmeldir.

  Dedik ya, hepsi bir şekilde kurallarını bozacak erkeği ararlar. Ararken arada kazaya kalırlar. Yanlışa düşerler. Hesapları Bağdat’tan dönerken kadınlar daha büyük yeminlere sığınırlar. Şemsiyesiz şapkasız güneş gözlüksüz, kremsiz sokağa çıkmam diye ayak diretirler. Dinlediğinizde bu disipline hayran kalıverirsiniz. Ne ilginç kız diye düşünüverirsiniz. Biz kızlar ilginç olmaya bayılırız çünkü. Ama bunu başkaları bilmeyecekse ilginç olmanın da bir anlamı olmaz öyle değil mi?

  İlginçliğim bilinmelidir. Siz de benim istediğim tepkiyi vermek zorundasınız.

  Bütün kadınlar bunun için çırpınır. Oyunları bunun üstünedir.Kadınlar bu kuralları bir kere bozulduğunda, sanırsınız ki bundan sonra o kurallara olan inancını yitirecek. Mantıklı olan böyle olmasıdır. Lakin kadınlar daha da beter savunurlar kurallarını. Bir erkek için verdiklerini öteki erkeğe vermeyeceklerdir kolayca. Bu mümkün değildir. O nedenle çevrenizde gördüğünüz ve hikayesini bildiğiniz hanımefendilerin size fazla kuralcı davranmasına sakın ha şaşırmayın!

  Kadınlar bu kuralları niye koyarlar sahi? Kadınlar size önce kurallarını anlatırlar. Sonra o kuralları gözünüzün içine baka baka sırf sizin için bozmaya başlarlar. Bu ‘bunu senin için yaptım’ demektir. Sadece bu mu? ‘Bana borçlusun’ demektir. Yeter mi? ‘Kuralları bozduğum gibi yeni kurallar koymasını da bilirim’ demektir. ‘Madem ki kuralı senin için bozacağım, bana buna değeceğini ispatla bakalım’ demektir.

  Daha ne çok şifre vardır altında saymakla bitmez.

  Kadınlar ve kuralları oyunun ayrılmaz bir parçasıdır. Kimi en başından beri stratejiktir kimi zamanla öğrenir. Kimi gerçekten sevdiği için yıkar kuralları, sonradan anlar elinde gücün ederini. Öyle yada böyle hepimiz bu kuralları ve kuralları yıkmayı, sonra yeniden yapmayı ve yeniden bozmayı severiz. Biz kadınlar sırf anlatılacak bir hikayemiz olsun diye bazen en umulmadık olanı umar, boşa kürek sallar, sonra da küreği sallamayı öğreniriz.

  Kadınlar söz konusu ise bıçağın iki yüzü de keskindir…

  1. Bunu bir kadının yazdığından emin misin valla şüphelendim 😁😁 birkaç yerde gereksiz ukalalık yapsa da doğru tespitler var. Hele de kurallarını yıkacak erkeğe olan ilgisi konusunda.

   Ama yine de diyorum ki: I have the dick, I fuck the rules😁

  2. Bence bu yazı bol feminizm sosuyla soslanmış yemek gibi sizin önünüze sunulmuş, tabii yersen. Yazıyı yarısında okumayı bıraktım. Çeviri manyağı yazmış ama ben de yazıyım “I have the cock, i fuck the rules”

   1. ahhahaha ” I have the dick, I fuck the rules and ”I have the cock, i fuck the rules” kesinlikle aynı fikirdeyim. Hocam yazan kadın az bir şey kırmızı hap az bir şeyde pua yuttuğu için sanırsam evolve geçirdiğini düşünmüş. Daha çok uçuk sözleri var bunun kaynağıda kadın az kh kabul etse bile demekki böyle bir varlığa dönüşüyormuş. Eskisini tercih ederim 😀

 5. Çeviri Manyağı bence burda 19 numarayı hemen es geçme. HB8 – 9 hattı kızlar yapar bunu hemen götü kalkmış diye es geçmemek lazım. Böyle bir hatunun tabii götü kalkık olacak.

  Unutma bu yazı a) model seviyesi hb9 kızları b) yatağa atma klavuzu diye yazılmış.

  Ben başlangıçta göt kalkıklığı ile insanı çileden çıkarabilecek bir davranış sergilemeyen hb9 civarı hatun görmedim ben.

  1. Hocam benim kaltakça davranış eşiğim baya yüksek zaten öyle hemen bu damgayı vurmam. Ama sözlü sataşma hakaret vs varsa da tahammül etmem yani had bildiririm. Elimde değil dayanamam. Ki her güzel kızda da olmuyor bence, ilgilenmese de bunu nazikçe gösteren de var.

   1. Adam bitchy derken onları kastetmiyor muhtemelen 🙂 HB9 kadınlar aslında öyle sert tepkiler vermezler. Bunun nedeni komik aslında. Bu kızlara yaklaşma cesareti olan erkek sayısı hb7ye yaklaşanın onda biri bile değildir :)) zaten kız modelse çevresinde pek hetero erkek de yoktur.

    1. Hocam bugün aklıma geldi, yeri değil sormanın ama yine de bu sorunun temelinde yatan nedenleri araştıran ve öğrenmek isteyen biriyim. Hocam şimdi intihar olgusu kadınlarda daha yoğun duygular içinde oluşsa da gerçekte intihar eden kişilerin çoğunluğu erkektir. Bunu altında birçok sosyolojik sebep yatıyordur mutlaka ama ERKEK ADAM olmanın yükümlülüğünü her bünye kaldıramıyor ne yazık ki. Biyolojik olarak organizma hayatta kalma mücadelesi verirken, intihar olgusu hep komplike bir kargaşa (kaos) duygusu olarak kalacak sanırım. Bunun temelinde yatan rasyonel sebepleri merak ediyorum. Bunun üzerine bir yazı gelir mi acaba?

     1. Bununla ilgili yazmak lazım. Erkekler üzerindeki performans baskısı daha çok ve kadınlar için duygusal destek daha fazla.

    2. Evet hocam cüneyt arkadaşın dediği doğru bende merak ediyorum o durumu. Oyundaymışız misali yenildiğimizi anladığımızda veya haksızlığa uğrayıp bir de üstüne onca sorunla debeleşirken erkeğin ”amaan başlarım lan böyle işe nerde yük var bana atmışlar sikerler böyle kaderi” diyip fişi çekesi geliyor. Gerçekten güzel bir noktaya değinmiş arkadaş.

 6. Hocam Bu sex duskunu hatunlarin ( menfomanyak) diger normal iliski isteyen kiza gore davranissal olarak nasil bir farki var?

  1. Hocam illa çok farkı olması gerekmez. Benim öyle bir kız arkadaşım olmuştu. Her gece oral seksle uyanmak kulağa iyi geliyor ama her gece sabaha kadar seks yapmak ilginçtir hiç iyi bir şey değil … evde bir de oyuncak bulundurmak gerekiyor. Fakat bu kızlar arasında önüne gelenle yatan oranı normal.nüfusa göre fazladır.

     1. Flörtöz hatun yazıma bak, orada bunları anlatmıştım. Ayrıca namuslu rolü yapıp nemfomanyak çıkanlar da var, her gördüğüne inanma derim.

  2. Benim demek istediğim tanışma anında bir hatunun Sex isteyen karakterde biri mi yoksa benimle sevgili olmak isteyen biri mi onun ayrımını nasıl anlarız.Örnekle açıklayım sorumu daha anlaşılır olsun.Şimdi yaban kedileri vardır.Normal kedilere benzer ama vahşi ve tehlikelidirler şimdi yaban kedisine normal kız diyelim.Evcil kediye de seksomanyak kız diyelim.Görünirde aynı ama birini seversen (bu sevgideki karşılık kızla seks e yapma isteğine karşılık geliyor) muhtemelen etini parçalar diğerini seversen zaten sevilmekten (sikilmekten) hoşlandığı için mırlar. İşte bu ikisi arasında biz yaklaştığımız anda nasıl bir karakteristik farklılık oluşturuyor ki (gel beni sik tarzı davranış) ben bir erkek olarak o hatunu Seksomanyak olarak ya da ilk başta sevgili olmak isteyen hatun arasındaki farkı anlayıp ona göre hareket edeyim.

   1. Karşındaki kızla ilgili bu kadar aşırı analiz yapmak zaten mavi yeteneği. Kızın ne istediğini dediklerinden değil davranışlarından çıkarırsın ama senin asıl amacın kendine ve ne istediğine odaklanmak. Ciddiyim, cevaptan kaçmıyorum ama kadınları bu kadar fazla analiz etme eğilimi sizin ciddi aleyhinize.

    Kadınların hepsi senin ne istediğini bilir. Kadınların 99%sinin ise buluşmada baştan çıkarılması gerekir. Yani oraya seninle yatacak diye gelmez. Sen bunun bir cinsel ilgi olduğunu belli eder, oyununu oynarsın. Hatun tahrik olur ya da olmaz onu gözlemlersin. Olmazsa başka sefere ya da kadına.

    1. Mahmut abi sadece kıyaslama sorusu sordum.Samsung s5 le s5 mini arasındaki fark ne gibi.Bu kızları hb1 den hb9 a kadar ayıran analizcilerde mavi haplı o zaman.

     1. Alakası yok. Kızları asıl hb derecelerine göre kırmızı haplılar ayırır. Mavişlerin götü yemez kızlara güzellik derecesine göre ayırmaya.

     2. Arkadaş sanırım sikilecek kız ile ilişki yürütülecek kız arasındaki farkı soruyor.Bunu nasıl anlarız diye? İşte hocamızda bu bazen sikilecek olan ilişki kızı bazen ilişki kızı olan tam tersi olabilir diyor. Yani erkeğin bu kadar takmaması kızın ona kendini zaten belli edeceğini söylüyor sanırım. Bencede dostum, erkek beyninin bu kızları ilişki içersinde hangi kategoriyi ait olduğunu anlayacak mekanizması oldugunu düşünüyorum 😀

     3. Herhangi bir kızla ilişkinin ilk 6 ayında “aşkımdan ölüyorum, ayrılamam, senden çocuğum olsun” moduna girmek yerine radarı açık tutan erkek için ilişki materyali olan / olmayan kızı anlamak zor değil.

 7. Selam..yaz başında bir hatuna maddi açıdan yardım ettim baya iyi bir yardım dı..ama daha olayın başında beni frendzona kaydetti. Ve borcunu ar zor ödedi. O arada bir daha istedi vermedim. O sıralar bende ondan çok küçük bir miktar para aldım dört aydır iletişimimiş yok denecek kadar az dı. Sonra ben sosyal medyada kadınlarla görüldüm instagramdan beğenmiş..ama bu hatunlarla olayım sırf ön seçim muhabbeti olayına destek olsun diye hiç sesi çıkmayan bu 38 yaşındaki hatun benden o aldığım o minik parayı geri istedi bende anlamazdan geldim ve beni whatsapp ve instagram dan takibi bıraktı ama benim onu takip etmemi engellememiş yani ben onu gorebiliyordum ama bir müddet sonra da bende onu takipi bıraktım..şimdi bunlar bir shit test midir nedir sevgili hocalarım değerli tecrübelerinizi görüşlerinizi bekliyorum

  1. Para verip friendzone’a girmişsin. Hatunlar friendzonedaki erkekleri (ilişki materyali olmayan erkekleri) shit teste maruz bırakmazlar. Shit test ihtimali düşük.

 8. Merak ettiğim bir konu var.
  Hipergamik olarak bizden yukarda bir hatuna PUA uygulamalarını uygulayınca veya burada anlatıldığı gibi çerçeveyi sağlam tutma gibi şeyleri yapınca hipergaminin bir önemi kalmıyor mu ?

  1. Hipergami bitmez. Oyunu bilerek ilişkini uzun tutarsın ve shit testleri azaltırsın. Ama hipergami kadının doğasında olan bu güne kadar evrile gelmiş bir mekanizma. Kh farkındalığı+pua+çerçeve+birazda cpd değerini artırsan kendi seviyene göre veya altında gördüğün bir kızı alır kontrol edersin. Ama hiçbir zaman tamam bunları yaptım salayım artık nede olsa bende diye düşünme.

   Hiç ummadığın bir anda birden ipi keser kalırsın ortada.Sebebini bile anlayamazsın.

  2. Tam tersi hipergamiyi yüklüyorsun. En güçlü ve arzu edilir erkek en zengin ya da en yakışıklı değil duygusal olarak en güçlü erkektir. Çelik.gibi sinirli, başkalarından etkilenmeyen ve çerçevesi sarsılmaz erkek. Erkek egemenlik hiyerarşisinin tepesinin ruh hali budur. Oyun ile bunu öğreniyorsun ve yansıtıyorsun.

  1. Youtube’da şikayetten kapamışlar 🙁 Google gibi taraflı ve geri kafalı bir şirketin ortamında yayın yapmanın zararları.

 9. 13. maddedeki “sırf erkek olduğunuz için değerlisiniz” kısmına katılmıyorum. En azından TR’de katılmıyorum. Yoksa bu kadar ince eleyip sık dokumazlardı. TR erkek nüfusu an itibariyle kadınlarınkinden fazla. Belirli erkekler dışındakiler ciddi anlamda mikrop bile değiller. Benim gördüğüm kadarıyla TR’de hakikaten ortalama hatunları kaldırmak için bile alfa olmak gerekiyor. Alfadaki bütünlüğü de kontrol edecek şekilde davranıyor zilliler.

  18.maddede kişisel gelişim zırvalarına pek benziyor. “Pozitif enerjiyi çekip, negatifi atıyoruuuuz” gibi. Fazla hayalcilik iyi değil.

  1. Aslında eleman haklı bence ama dediğini açıklamıyor. Potansiyelini bilen erkek her zaman kadından değerlidir, çünkü erkek tek başına ayakta kalabilirken kadın bir erkek olmadan zar zor yaşar. Ondandır mesela kızların birini bırakıp hemen diğerine koşması. Yalnız kalamazlar. Ya da hem kavga çıkarırlar, ondan sonra da sen ne biçim erkeksin beni korusana diye çemkirirler. Hani güçlü bağımsız kadındın amk? Erkeğe ihtiyaçları var aslında ama o kadar Meriç var ki erkeklerin paspas edilmesi normal hale gelmiş.

   Senin dediğin erkeğin topluma bakış açısı. Arada fark var. Evet toplum bizi harcanacak mal olarak görüyor, erkek değer üretmezse kimsenin umrunda değil. Kadın sırf kadın olduğu için yardım görüyor. Ama bu dediğin işte götü yayan adamlar için geçerli. Erkekteki azim ortaya çıkarsa tek vasfı Starbucks tuvaletinde kahveyle selfie çekmek olan tiki kızlardan her zaman değerlidir.

   Şu andaki bütün medeniyeti yüzde 99 oranında erkekler kurdu. Biz olmasak hatunlar mağaradan çıkamazdı amk. Feminiklerin eril tahakküm dediği dünyayı ileriye götüren azim aslında.

 10. Dolayısıyla kadınlar sizi test ettiğinde kızarsanız tıpkı feministler gibi doğaya savaş açmış bir insan olursunuz.

  Burada verilen mesajı tam olarak anlamadım. Kızdığımız zaman iyi mi yoksa kötü mü?

 11. Herkes yararlansın sorumu burada soracağım.
  Sevgilimin test olup olmadığını bilmediğim bir takım davranışları var. Başka erkek arkadaşlarıyla buluşma, bunu benim gözüme sokmaya çalışma. Benle çıkmaya soğuk bakarken başka erkek ile buluşma planı yapması. Ben parka oturalım deyince sevmiyorum öyle şeyleri deyip ertesi gün benim de arkadaşım olan bir elemanla parkta bana snap atması. Giymesini istediğim kombine olmaz deyip aynı elemanla buluşurken giymesi, benle olduğundan çok makyaj yapması vs vs.

  Eğer bunları test kabul edeceksem gerektiği gibi görmezden gelme, onayla abart, soğuk yap taktikleri durumu bazen kurtarsa da buluşmasını ve bunları yapmasını engellemiyor. Test değil miydi bunlar. Geçmedim mi?

  Eğer test değilse böyle bir durumda nasıl tartışılmalı, iletişim kurulmalı.

  Next demeyin 18imde ilk defa manita yaptım kız çekici ve tecrübeli ama biraz çocuk ruhlu. Anlamıyor…

   1. Arada yaptığı güzel şeyler, bunları daha hafif hissetmeme yardımcı oluyor. Direk nextleyecek psikolojide değilim ama daha da şiddetlenirse dayanamayıp siktir çekecek kadar da saygılıyım kendime.

    Biraz ben de sert anlatmış olabilirim. Dün buna yakın bir konuyla ilgili tartışma geçtiğinde tavrımı koruyunca hata ettiğini düşünüp barışmak istedi. Arada hatasının farkına varabiliyor.

    Duruşunu korumak, eğer gerçekten haklıysan ve kız da bunu biliyor ama değiştirmeye çalışıyorsa cidden işe yarıyor.
    Ama haksız olduğunuz ve cidden sinirlendirdiğiniz bir durumda ustaca davranamıyorsanız kızı inandırmanız çok zor.

    Şuan ki anlattığım haliyle, çok da saygısız olmayan biri, gençlik festivalinin bir gününe arkadaşlarıyla gitmek istiyorsa, kalacakları evde muhtemelen “kesinlikle yakınında bulunmasını istemediğim bir tip” olacaksa bu konudaki duruşumu biliyorsa ama inatla güvenmem gerektiğini, ona yaklaşamayacağını söyleyen bu kıza nasıl davranılmalı.

    Açıkçası çok sık kıskançlık gösterdiğimi düşünüyorum bu yüzden yasaklama şeklinde bişi yapmaya çekiniyorum. Aksi halde arkadaşlarından ayrı kalma, etkinliği kaçırma kartını oynarsa Jordan gibi sakin dinleyemem…

     1. Hafif Oneitis gibi yazmışım olley! Ama bi bakman çok iyi olur mahmut abim.

    1. @Hap boğazıma takıldı su getirin.
     Kardeşim direk next etmen lazım. Kız zaten sen izin verdiğin için nextleyemediğin için o erkeklerle senin giymeni istemediğin kombinleri giyerek, seninle oturmak istemediği parkta oturarak, orospuluğun dibine vurmuş. kız seni sürekli erkek olarak davranman için daha da büyük test ediyor. Sen izin verdiğin sürece hep daha büyük orospuluk yapıcak. Sen sıçıp batırmışsın.Biraz geç cevap verdim çünkü yeni gördüm. Zaten eminim kız senden bugüne kadar çoktan ayrılmış/aldatmıştır. Oneitis gibi yazmışım demişsin oneitis olmuşsun çoktan haberin yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *