Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak IV – En Sık Karşılaşılan Test Türleri

GÜZEL KADINLARIN SIKÇA KARŞILAŞACAĞINIZ 6 TESTİ VE BUNLARI ARZU UYANDIRACAK ŞEKİLDE GEÇME YÖNTEMLERİ

1. Kıza yürüdünüz, merhaba dediniz, o da yüzünü ekşitti veya sizi görmezden geldi.

Onun size cevap vermesini bekliyormuş gibi konuşmaya devam edin. Çünkü gergin ve ne söylemesi gerektiğini bilemiyor. Bu yüzden de suratsız görünüyor. Çünkü siz onun için çok değerlisiniz ve o da bu durumdan telaşlanıp sakin görünmeye çalışıyor. Gereksiz tepki göstermeyin. Vücut diliniz iletişime açık ve rahat olsun. Nazikçe gülümseyin, göz temasını bırakmayın. Konuşmaya devam edin. En sonunda konuşmaya ve olumlu cevap vermeye başlayacaktır. 

2. Siz konuşmaya çalışırken kız ilgisiz veya dalgın görünüyor, tek kelimelik cevaplar veriyor ya da başka tarafa bakıyor.

Daha önce dediğim gibi buna DAYANMAK durumundasınız. Konuşmaya, işi oyuna dökmeye devam edin. Kıza hafif takılmaktan asla zarar gelmez. “Diğer erkeklere karşı da bu kadar davetkâr davranıyor musun?” “Bu huysuz kız pozların beni cidden tahrik ediyor, lütfen devam et” gibi sözler söyleyebilirsiniz. Sizin işin ucunu kolay kolay bırakmayacağınızı gördüğü zaman çerçevesi ister istemez sarsılacak ve gülümsemeye başlayacaktır. Bu da arzusunun uyanmaya başlaması demektir.

3. Bir kızla konuşuyorsunuz ve birden tuvalete gitmesi gerekti, “Arkadaşlarımın yanına dönmem lazım” dedi veya hiçbir sebep belirtmeden yanınızdan ayrıldı.

Bırakın gitsin. Daha sonra aynı kıza yeniden yürüyün. İlk yürüğümde kaç tane kızın benden böyle kaçtığını söylesem inanamazsınız. Yarım saat sonra onlara tekrar yürürüm, bu sefer beni tanıdıkları için daha uzun süre takılırız.

Peki kadınlar niye kaçıyor? Sebep yine GERGİN olmaları. Hiç seksi bir hatuna yürüdüğünüzde işlerin inanılmaz iyi gittiği oldu mu? Hani kız gülüyor, hatta kahkaha atıyor, söylediklerinize cevap veriyor ve sonunda siz kafayı yiyorsunuz! Çünkü devamında ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ama işi de batırmak istemiyorsunuz, bunun için kızın yanından ayrılıyorsunuz.

İŞTE KIZLAR DA BUNU YAPIYOR. Kadınların da bazen “söyleyecek hiçbir şeyi kalmıyor” ve kaçıyorlar. Çünkü gergin, daha doğrusu yüksek değeri olan bir insanın varlığının altında ezilmiş hissediyorlar. Böyle bir durumda bırakın gitsin, onu tekrar gördüğünüz zaman bir daha şansınızı deneyin. Tecrübelerime dayanırsam, kız ikinci seferde ilkine göre yüzde 90 oranında daha olumlu cevap verecek. Tabiri caizse ona ikinci bir şans tanıdığınız için size MİNNETTAR kalacak. Bunu kadınların ağzından bizzat duydum.

4. Bir kızla konuşurken sizden gitmenizi istiyor ya da “arkadaşlarının yanına dönsene”, “seninle tanıştığıma memnun oldum” gibi şeyler söylüyor.

Gülümseyin, tamam demiş gibi görünün ve ardından kız hiçbir şey dememiş gibi konuşmaya devam edin. Sırf kız istiyor diye konuşmayı sonlandırmayın. Zaten o isterse kendisi gider. Bu hakkı her zaman var. Ama bar veya gece kulübü gibi halka açık bir alandaysanız sizin de istediğiniz her insanla konuşma hakkınız var. Çünkü Cumartesi gecesi sosyal bir çevredesiniz ve insanlarla kaynaşıyorsunuz. İstediğiniz herkesle konuşmakta özgürsünüz, tabii onun da istediği zaman gitme hakkı var. Ama size gitmenizi söylüyorsa bu tamamıyla çerçevenizi test etmek içindir. Sosyal baskı altında sarsılmadığınızı görmek istiyor. Bu testi de görmezden gelerek geçin. Gitmenizi tekrar isterse manalı bir gülümsemeyle gözlerine bakın ve “canın istiyorsa sen git” deyin. Gözlerindeki ışığı göreceksiniz, muhtemelen of yaa diyerek kolunuza vuracak. Yatağa giden yol açıldı demektir.

(Çeviren notu: Bence ilk konuşmada bu kadar uzatmanın anlamı yok. Bir kızla ilk konuşmanın amacı her zaman numara almak olmalıdır. 4-5 dk konuştuktan sonra devam ederseniz muhtaç bir görüntü çizersiniz, hani kız cevap verince peşini bırakmamış gibi. Kız madem pozitif cevap veriyor, numarayı alıp uzamak en iyisi.)

5. Bir kızla konuşurken aniden konuşmada uzun bir sessizlik oldu.

Gözlerini içine bakarak hiçbir şey söylemeyin. Cinsel gerilimi artıran bir harekettir.

6. Bir kıza ya da kız grubuna yürüyorsunuz, onlar da sizinle dalga geçiyor veya küçük düşürmeye çalışıyor.

Yine bunun da sebebi kızların gerginliği, çünkü ortamdaki alfa erkek sizsiniz. Bunun kanıtı da onlara yürüyecek cesaretinizin olması. Sizin varlığınız karşısında rahatsız hissediyorlar, çünkü değeriniz yüksek. Onlar da gergin şakalarla kendi çerçevelerini korumaya çalışıyorlar.

Bu durumda da gülümseyin ve o kızlar sanki size mükemmel davranmış gibi konuşmaya devam edin. Sanki çok naziklermiş gibi davranın, en sonunda onların çerçevesi sizinkinin altında ezilecek ve istediğiniz nezaket seviyesine gelecekler. Bu da sağlam bir çerçeveye sahip olmanın sonucudur. Gerçeği siz kontrol edersiniz, diğerleri ancak size uyum sağlar.

– SERİNİN SONU –

Çeviri: How to Get Laid Like A Warlord

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Çeviri Manyağı

Sitenin anti-feminist ve gözlemci abisi, kardeşi. Kendisine thalesengeditor@gmail.com adresinden karı-kız meseleleri için ulaşabilirsiniz.

29 thoughts on “Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak IV – En Sık Karşılaşılan Test Türleri”

 1. Son maddeyi anlamadım. Kız madem bizi azarlıyor, biz niye tepkimizi göstermeyelim ki? Tabii bunu kızların karşısında ezik, heyecanlı ve gergin biri gibi yapmayarak.

 2. İngilizcesini yarım yamalak okuyup anlamaya çalıştıktan sonra üzerine cila oldu bu çeviri serisi. Emeğine sağlık, teşekkürler…

 3. Açıkçası ben bu seriyi beğenmedim. Genel olarak ısrarcı olun ve çerçeveyi geliştirin vurgusu yapılmış ama verdiği örnekler çok yanlış. Bu söylediklerinin yüzde doksanı erkeğin küçük düşürülmesiyle biter türkiyede.

 4. Bu yazı mükemmeldi. Keşke bi daha yazsa orospu çocuğu. Admin youtube’da RsdMax videolarına hiç baktın mı? bakmadıysan kesinlikle tavsiye ediyorum. <3

 5. Bu listeyi özellikle bizim ülkemiz açısından çok da yeterli bulmadım ben. Yurt dışında farklıdır belki bilemiyorum. liste öyle bir hazırlanmış ki kız ağzımıza sıçsa ses etmeyin diyecek neredeyse.

  Yazarın anlatmak istediği bazı şeyler bizim tarafımızdan kültürel anlamda biraz farklı anlaşılabilecek şeyler. En basitinden,

  1. Hatun gülerek veya çok da ciddi olmadan sana git diyorsa bunu anlarsın zaten. Ama kalkıp sinirli bir şekilde git buradan diyorsa buna rağmen orada durmak biraz fazla riskli değil mi?

  2. Veya küçük saçma sakalar tamam da abartı derecede aşağılama ve dalga geçme olduğu bir durumda da o top dönmez bence.

  1. ”Ayağa kalkıp sinirli bi şekilde git” cümlesi fazlaca etik olmayan bi davranış. Aklı başında hiç bi insan böyle yapmaz. Alaycı davranır, gergin olur ama, fazla adrenalinden kaçar gider ordan bi bahaneyle. Ama aklında yer ettiniz bi kere ve bi daha gelmeyeceğinizi düşünürken siz onu yanıltıp tekrar yanına gidince şarşırtırsınız. Ufakta olsa bi tanışıklık vardır ve bu sefer olur.

    1. La bi siktir git manyak manyak yorumlar yazıp durma. Gündelik hayatta nasıl biri olduğunu tahmin edebiliyorum. Genelde rumuzu alfalı bir şeyler olarak alanlarda saçma saçma eğilimler görülüyor.

  1. Kızın frame ni hafiften sarsma amacıyla yapılır .Şakayla karışık dalga geçme aşağılamadır
   Tanışma aşamalarında yapılır ama zamanla her alanda dengeyi kurmak yada kızı aşağıya çekmek için yapılır
   Eskiden Lisede yürüme amacı olmadan normal konuştuğumuz kız bize böcek muamelesi yaparken , serseri boş tiplerin her aşağılamasınıa gülerlerdi .Mesela bu da negleme ama yıllar sonra öğrenince NEGi bu insanlara sokasın gelir ama yıllar oldu …

 6. 1- Israr yemez. Karı beğenmediyse, istemediyse yüzünü ekşitmesi çok normal. O halde sanayideki Şükrü abinin de Kıvanç Tatlıtuğ ile şansı eşit.

  2-Yine aynı şekilde başka şeyle ilgilenen kadının önceliği kesinlikle ben değilimdir. Mesaj atmayan kıza “noldu ya, niye yazmıyosun?” demenin reeli bu.
  Hatta bu durumda zorlayıp, hafiften değdirmek epic fail olur.

  3-O kadın benim muhteşemliğimden değil, muhtemelen beni sıkıcı bulduğu için kalkıp gidiyor. Piç Berkay’ın hayatı daha eğlenceli?

  4-Çeviri Manyağı demiş zaten, numarayı alıp diğerlerine uzamak iyidir.

  5-Yüksek oranda doğru. Kızın aklında bile yoksa sizinle sevişme ihtimalini anlık olarak aklından geçirir.

  6-Salak olduğunu farketmeyen cahil özgüveni de olabilir bu. Tekinden böyle ağır shit testler geliyor, bir de bunların ekip halinde olduğunu düşünün. Aslan bile avını sürüden ayırıp peşine düşüyor.

  1. Aynen.aga kiz grubuna yurumek nedir ya istedigin kadar alfa ol erkek orospusu gibi gorunmekten kendini alamazsin.

 7. Bu adamın başka yazısı falan yok mu? Yeni çevirilerini heyecanla bekliyorum bu herifin.

  İş başına dön Ey Çeviri Manyaaaaa.. Azalttın iyice çevirileri.

 8. Aslında hem haklısınız hemde haksız şu “ısrar” konusunda.

  Eğer yapabileceğine inanıyorsan, yani gerçek anlamda inanıyorsan hatta biliyorsan seviyesinde ısrar edersin ve devam edersin risk büyük olsada getiride büyük, çok güzel olduğunu varsayıyorum.

  Bu bir atlama taşı gibi, kırmızı hap ile oyun iç içe olmasına rağmen kendi arasında izlediğinde iyi bir PUA kesinlikle o yürümeye devam etmeyi yapar.

  Bunun kırmızı hap, mavi hap ya da beta davranmakla alakası yoktur, hatta bir nebzeye kadar oyunlada alakası yok, karakterinle ve tamamen risk alıp rezil olabilme yani “gerçek alfalıkla” alakalı bir şeydir.

  Çok pis şekilde reddedilmeden, sınırı öğrenemezsin.

  Gerçekten test mi yoksa hakaret mi, senden hoşlanmadı mı bunu denemeden bilemezsin.

  Reddedilsen, rezil olsan ne kaybedersin hatta beta davranmış olsan?

  Sanki her an alfasın?

  Her an kırmızı haplısın?

  Öyle mi?

  Çoğunuzun sınırlarını aşacak bu laflar biliyorum.

  Malesef kimse doğrular basittir demedi.

  Bir PUA ile Kırmızı Haplıyı ayıran temel şey, biri hipergamik düşünüp kabul etmesede bir nevi reddettiği lig kavramıyla hareket ederken gerçek bir PUA sınırlarını zorlamak için hareket eder çünkü bilirki eğer olabilme ihtimali var hatta sandığından çok daha büyük bir şekilde ancak reddedilse bile güzel kızlarla nereye kadar ve ne şekilde ısrarcı olacağının bilgisini edinmiş olur.

  İki ucu şekerli değnek.

  Kabul etmesende içinde “ben yapamıyorum, sizde yapamazsınız var” çook derinlerde, bana küfredecek kadar belki

  umruma değil, doğrusu budur.

 9. Mahmut abi selam. Benim hoşlandığım bir kız var fakat ne sebep bulup yürüyeceğim bilmiyorum. Yürümeye çalışırken de beta olmak istemiyorum. Ne yapmak lazım?

  1. Bir bahane ile tanış. Olmadı hoşuma gittin gelip bi selam vermek istedim de. en az 10 dk falan konuş. Eğer iyiyse tel no al. 1-2 gün sonra ara bi yerde buluşma teklif et. Eğer olmazsa aradan biraz zaman geçtikten sonra bir daha teklif et. Kabul etmiyorsa NEXT. Buluşma olursa fiziksel temas kurarak ilgilen.
   Algoritma bu 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *