Kırmızı Hapın 50 Tonu Bölüm IV

 1. Eğer kadın ilginizi artık talep etmiyorsa aynı veya daha fazla ölçüde ilgiyi başkasından görüyor demektir.
 2. Kadının yaşı ne kadar büyükse o kadar aceleci, erkeğin yaşı ne kadar büyükse bağlanmaya o kadar isteksiz olur.
 3. Sizi terk edip başkasına gitmekle korkutmaya çalışan kadına yaptığının misliyle karşılık vermeniz gerekir.
 4. Bir kadının egosunu kontrolde tutmak için yaptığı her hareketten şüphelenin, hatalarını yüzüne vurun, dalga geçin, görmezden gelin. Yaptığınızın farkında olsa bile bu taktik etkisini kaybetmez, sonuçta dominant olan sizsiniz.
 5. Kadınlar kaypak davrandığı için söyledikleri her lafın sonuna “şu anda canım böyle istiyor” diye kafanızda ekleyin, o zaman onları daha iyi anlarsanız.
 6. Kadınların düşünceleri içinde bulundukları ruh halinin bir sonucudur; dolayısıyla bağlayıcı ifadeler değildir. Ruh halleri değiştiği zaman tüm söylediklerini ve düşüncelerini anında inkâr edebilirler.
 7. Kadınlar beğenilmek, erkekler ise sevişebilmek için çok çalışır.
 8. Bir kadın biraz zamana ihtiyacım var diyorsa asla tartışmaya girmeyin. Tüm ilginizi çekin ve ortada kaybolun. Bu kadar kolay gitmeniz kararını sorgulamasına neden olacaktır.
 9. Bir kadının güvende hissetme isteği, her şeyi egoistçe ve sorumlu tutulmaksızın kontrol etme isteğinden ağır basmalıdır.
 10. Bir çocuğun yetişkin olmanın getirdiği varoluşçu baskıları anlaması zordur. Bu durum, tamamen değilse bile kısmen, kadınlar için de doğrudur.
 11. Özgüven sorunu olan kadınlar yüksek statülü bir adamı elde etmekte zorlanmaz; çünkü pasiflik kadınsı bir özelliktir. Cesaret ise erkeğin omzundaki bir yüktür.
 12. Evlilik potansiyelini mahvetmiş her genç kadının ya bir adam tarafından kalbi kırılmıştır ya da kulağına sürekli zehirli düşünceler fısıldayan erkek düşmanı bir kadın arkadaşı vardır.
 13. Kadınlar başkalarını cezbederek kandırmakta her ne kadar hünerli olsalar da aynı beceriyi karar vermekte gösteremezler. Hilede bu kadar iyi olmalarının sebebi kötü bir karar verici olmalarıdır. Kadınlar uyum sağlamak üzere evrimleşmiştir, mantıkla değerlendirmek harçları değildir.
 14. Bir kadınla ilişki kurduğunuzda ya siz onu ayağa kaldırırsınız ya da o sizi süründürür.
 15. Kadınlar kazanırsa kadın dâhil herkes kaybeder; çünkü kadınlar kendilerini mahvetmeye meyilli mazoşistlerdir, kendilerine yardım edenleri de mahvederler. Tabii siz buna izin verirseniz.
 16. Egoist kadınlar kendi yerlerini unuttukları için asla boyun eğecek karakterde olmadıklarını düşünürler; ama alfa erkekler çatışma değil boyun eğme ister.
 17. Çoğu genç kadın karşısındaki erkeğin sevişme niyetini bildiği için temkinli davranır; ama kendilerini yoldan çıkaran sinsi olgun kadınlar tarafından kolayca kandırılırlar.
 18. Erkekler gerçeği gördükleri zaman büyürler, kadınlar ise gerçekten uzak oldukları zaman. Çünkü masumiyetini kaybetmek erkeği güçlendirirken kadını yaralar.
 19. Toplumlar aldatmaya meyilli tarafın erkekler olduğunu söylerseler de aldatma sonucu gelen boşanmaların çoğunda kadın sorumludur. Çünkü kadınların eline daha çok aldatma fırsatı geçer ve erdemleri de erkeğe göre azdır. O yüzden ancak sürekli ve tavizsiz bir disiplin görürlerse düzgün davranırlar.
 20. Bir kadının erdemi, erkeğinin ona karşı ne kadar acımasız olabileceğiyle doğru orantılıdır.
 21. Eğer bir kadın sizin kötü, ahlaksız, etik değerleri olmayan biri olduğunuzu söylüyorsa kazandınız demektir.
 22. Boyun eğermiş gibi numara yapmakla övünen bir kadın gerçek kadın değil kurnaz bir şarlatandır. Bunun erkekteki karşılığı dominant görünmeye çalışan erkektir.
 23. Sadakat, kadınlarda pek bulunan bir özellik değildir.
 24. Her ne kadar kadınlar aksini iddia etse de erkeğin ahlakından çok onun genlerini ve başarılarını önemserler. Hal böyleyken erkeğin nimetlerinden yararlanmak için onun tüm ahlaksız davranışlarına mutlaka bir kılıf bulacaktır.
 25. Kadınlara liderlik etmek erkeğin görevidir; ancak kadınlar erkeğe göre daha kurnaz olduğu için en başarılı erkekler kurnaz olan liderlerdir.
 26. Kendisini öldürebilecek bir erkeğin yanında güvende hissetmek, kadını inanılmaz ölçüde tahrik eder; çünkü nazik olup aynı anda da çekici davranabilen adamlar kadınların afyonudur.
 27. Attığınız shit testleri umursamayan bir kadını siz de görmezden gelin.
 28. Eğer size karşı ilk adımı atan kadınsa kazandınız demektir. Kadını kovalamazsanız ona ihtiyacınız olmadığını ve başka seçeneklerinizin bulunduğunu düşünecektir. Böylece o sizi kovalamaya başlar ve size ihtiyacı olduğunu bilinçaltında da olsa kabullenir.
 29. Kadınlar erkeğin çıkarına ters gelen isteklerini yaptırabilmek için erkeğin performans yükümlülüğünü ve erkekliğini kanıtlama isteğini silah olarak kullanırlar.
 30. Kadınlar öyle iflah olmaz egoistlerdir ki ne kadar zarar görseler de düzelmeyi reddederler ve yaptıklarına rağmen kabul görmek isterler.
 31. Kadınlar konusunda talihin yüzünüze gülmesini beklemeyin. Kötü bir kadın seçerseniz sürekli istekte bulunup ukala davranacaktır. Haddini bildirseniz bile zırt pırt isyan edecektir. Kaliteli bir kadın seçerseniz de bu defa özgüveni düşük ve muhtaç davrandığı için duygusal açıdan dengesiz olacaktır. Yani hangi kadın olursa olsun güvenli ve dominant olduğunuzu görebilmek için sürekli sizi test edecektir.
 32. Kadınlar duygusal açıdan bencil ve benmerkezli oldukları için erkeklerin duygularını önemsemezler. Kadınların saygı duyduğu şey, erkeğin onda farklı duygular uyandırmasıdır. Böylece acı ve arzuyu bir arada yaşama tutkularını gerçekleştirirler.
 33. Uyum sağlamaktan çok çatışmayı seven bir kadın ilişkiye uygun ve layık değildir.
 34. Gerçek kadınlar boyun eğer, boyun eğen kadın da kontrol değil güvenlik ister. Boyun eğiyormuş gibi yapan kadınlar, kendi doğalarıyla feminizm arasında gelgitler yaşayanlardır.
 35. Bir kadının niteliği ne olursa olsun, sürekli olarak kendisine geçmişteki savaş eseri kadınlara davranıldığı gibi davranacak bir kötü adam arar.
 36. Tutarsız ve dedikleriyle sürekli çelişen yapılarından ötürü kadınların düşünceleri çoğu zaman değersizdir.
 37. Kadınlarla her daim savaştasınız. Size ihtiyacı olduğunu bile bile ve ikinizin de mahvolması pahasına sizinle çatışır. Patronun kim olduğunu göstermezseniz asla sizi saymaz.
 38. Kadınlar, içlerindeki mazoşist dürtülerinden ötürü, kendilerini ve yardımcı olmaya çalışan erkekleri mahvetmeye çalışırlar.
 39. Bir erkek, kadının yarattığı kaosu bastıramaz ve onun duygusal dalgalarına karşı set çekemezse kendini cehennemde bulması kaçınılmazdır.
 40. Kadınların kaos yaratmak, erkeklerinse düzeni sağlamak için dünyaya gönderildiğini asla unutmayın. Dolayısıyla disiplinden taviz vermeyerek kadının kaosunu bastırmak erkeğin görevidir.
 41. Bir kriz esnasında amacınız kadının sorununu çözmek değil duygusal durumunu idare etmek olmalıdır. Kadının duyguları yatışmadan gerçek soruna asla odaklanamazsınız; çünkü o ana kadar sürekli panik yaparak ve mızmızlanarak durumu daha da zorlaştırır.
 42. Bir kadın endişeliyse duyguları hareket geçmiş demektir. Kadınların çoğu için sadece duyguları vardır; mantığını kullanmaya çalışan azınlık için bile önce duyguları gelir. Mantığı iğrenç bir şey olarak görmeseler bile sevdikleri de söylenemez.
 43. Zeki ve egoist kadınlar boyun eğiyormuş gibi yaparak istediklerini elde etmeye çalışırlar.
 44. Bir kadının size ihtiyacı olduğunu hissetmesi gerekir; yoksa sizden iyi olduğunu düşünecektir. Erkeklerin muhtaç davranma lüksü yoktur, zayıflık kadınlara özgü bir ayrıcalıktır.
 45. Kadının boyun eğmesi erkeğin yumuşak karnıdır.
 46. Erkekler daha sağlam çalışır, kadınlar ise doğurmakta iyidir. Erkeklerin ekonomiyi yönetmesi, kadınlarınsa üremesi gerekir.
 47. Kadın üretmeyi bilmiyorsa hayatındakilere de değer vermez. Tembel bir kadından ne iyi bir eş ne de iyi bir anne olur.
 48. Eğer uzun bir süre boyunca seks yapmadıysanız işler sizin için kötüye gidiyor demektir. Kadının size karşı arzusunun sönmesi ilişkinin geleceği açısından kötüdür.
 49. Bazen en iyisini elde etmek için yapmadan önce yıkmak gerekir. Bu bakış açısıyla, bir erkeğin de gerekli beceriye sahip olması durumunda kadını kendi istediği şekle sokacağını söyleyebiliriz; ancak bir kadına erkeği mahvetme hakkı verilirse adamı çürütmeden gitmez.
 50. Eğer kadın sizi rahatlıkla çiğneyebiliyorsa yeterince sert davranamıyorsunuz demektir.

– SERİNİN SONU –

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Çeviri Manyağı

Sitenin anti-feminist ve gözlemci abisi, kardeşi. Kendisine thalesengeditor@gmail.com adresinden karı-kız meseleleri için ulaşabilirsiniz.

18 thoughts on “Kırmızı Hapın 50 Tonu Bölüm IV”

   1. Abi konuyla alakasız, nofapla ilgili bir sorum var.

    4 ay sonra üni sınavı var yoğun tempoda çalışıyoruz, bi yandan ağırlık kaldırıp vücudumu şekle sokuyorum.

    Sence, 31i bırakayım mı, bırakınca dikkatim çok dağılıyor, aklım sürekli am göt memeye kayıyor, düzgün ders çalışılmıyor lakin bırakmak da güzel bir şey. Sence napmalı?

 1. 200.madde beni anlatiyor, ne kadar tahammül edersem o kadar kolay harcaniyorum. zayif erkeğin sadece kadinlardan değil, erkek ve çocuklardan yana da şansi yok. aksi istisna.

 2. Bir kadının niteliği ne olursa olsun, sürekli olarak kendisine geçmişteki savaş eseri kadınlara davranıldığı gibi davranacak bir kötü adam arar.”

  Eğer bir kadın sizin kötü, ahlaksız, etik değerleri olmayan biri olduğunuzu söylüyorsa kazandınız demektir.

  Seriyi başından sonuna okudum.. Yukarıda yazdığım maddeleri okuduğumda gözümde canlanan model aşırı agresif, her durumda sert, geçimsiz, saldırgan, psikopat bir model oldu. Bu özellikler benim gözümde olumsuz değil. Yeri geldiğinde saldırgan olmalı, tartışmalı, dövüşmek gerekiyorsa dövüşmeli. Fakat gözümün önüne gelen tipleme her durumda bu şekil uyumsuz bir erkek oldu. Böyle düşünen tek ben miyim? Bu yapıda bi erkeğin sağlıklı bir ilişki sürdürmesi bir yana; sağlıklı bir hayat sürmesi, mutlu olması dahi zor diye düşünüyorum.

 3. 177. Shit test atmak, feminen bir davranış değil miydi?
  178. TR’de bu pek yemiyor. Hatta hiç yemiyor.
  179. Benim en çok tıkandığım yer burası. Genellikle çocuklukla veya büyümemişlikle suçlanıyorum.

  Blogdaki belki de en iyi post serisi.

  1. Shit test dediği aslında kızdığın zaman kadının özür dilememesi, telafi falan etmeye çalışmaması. Seni önemsemezse bunları yapmıyor.

  1. Hocam açıkçası o seriye pek katılmıyorum, çok sinsi ve çıkarcı geliyor bana. Tasvip etmediğim bir şeyi çevirmek istemem.

 4. Özellikle lise yıllarımda umursamazca davranışımla kendime çekiyordum hatunları. Daha sonra hatunu etkilediğimi sahip köpeği olmuşum. Hatırladıkça üzülüyorum.

 5. Gençler, abilerim kardeşlerim

  Kırmızı hapı yutmak kolay da etkisini göstermesi için sizin çaba sarf etmeniz gerekiyor. Burada yazan herşeyi tek bir seferde tek bir kadına yapamazsanız sorun yok, adım adım herşey. Ama önemli olan teoriyi doğru anlamak. Sonuçta kırmızı hapı alanlar bunu aldığına göre konuya hakim değiller ki alıyorlar ama burada yazanları uyguladıkça zamanla hapı almaya gerek kalmıyor, zihin kendisi zaten bu şekilde hareket etmeye alışıyor.

  Kırmızı hap kadınların da doğasını anlayıp onları da düşünüyor ama kadınlar kendi doğalarını erkek gibi asla kavrayamaz o yüzden kırmızı hapa düşmanlar. Hepimizin annesi kız kardeşi var netice olarak, burada konu kadınları kullanıp köşeye atmak değil, ha bunun için yaşayan kadınları tenzih ederim, ama burada amaç female doğasını ve mindset nasıl işliyor onu görmek.

  Sabredin ve yazılanları uygulayın, isterseniz hangi kadına nasıl davrandığınızı ve ne netice aldığınızı yazın bir deftere. Bu bir süreç ve bu süreci biz erkeklerden başka hiçbir canlı yönetemez unutmayın.

 6. Serinin 200 maddesinin en fazla 50 tanesi gerçeği yansıtıyor bana göre,geriye kalanları,abartı,yorum,felsefe ve tekrardan ibaret.Fakat o 50 madde bile gerçekten özümsenebilirse,insanın hayatında çok büyük değişiklikler olabilir..

  Ama yinede kadınlar şöyle şeytandır böyle uyanıktır diye anlatılsa bile,gerçekten insan evladı kadınların olduğu gerçeğini kimse inkar etmemeli.

  Tamam hipargami gerçekliği hepsinde var ama,uç kuruş maaşla geçindiği halde,genç olmasına rağmen memnun değilim deyip gitme özgürlüğü elindeyken,bunu yapmayıp o evliliğe devam eden,üstelik hiçbir mecburiyeti yokken 10 yıldan fazla,altına büyük abdestini kaçırıp,sonra onu birşeyin üstüne oturduğunu zannedip eline bulaştıran,sonra o pislenmiş elini evin duvarlarına sürterek dolaşacak kadar hasta kaynanasına bakan bir kadın buradaki hangi kategorinin içine tabi olabilir ki..Herhalde onun hipergamisi uyanmamıştır deyip geçiştiremeyiz..

  Refah içindemi yüzüyor hayır,beta öder durumunda mı hayır,gerizekalı yada enayimi hayır,çirkin yada hastalıklı mı hayır,kocasını büyülü gözlerle mi görüyor kesinlikle hayır,hipergamisinin farkında mı kesinlikle evet…Bunun gibi çok örnek var çevremde..Peki nedir bu,önce Allah rızası,sonra saygı,sonra varsada biraz sevgi…

  Demem oki dostlar,henüz çoğumuz karşılaşmamış olsak ta, bu onetislik filan değildir,insan evladı kadınlar hala var ve var olmaya devam edecek..

  1. Katılıyorum. Çeviride kendi kafama göre değişiklik yapmaya karşıyım ama Illimitable Man 1 tane dengeli bir doğrunun yanında 5 tane abartı şey söyleyen biri.

   İnsan evladi kadınlar hala varlar ve sayıları azalsa da çoğunluktalar. Ama ortam öbür türlüsünü arttıracak ve karşınıza daha çok çıkaracak kadar kötü. Siz önünüzü kış tutun bırak yaz gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *