Day Game saha raporu ( birlikte değerlendirelim. )

Son 1 aydır tatil ve finaller dolayısıyla paylaşım yapamadım, daha doğrusu paylaşacak bir şeyim yoktu. Dün 1 tane set açabildim, onun raporunu paylaşıyorum arkadaşlar.

Akşam saat 11 civarı yalnız başına yürüyen kıza arkasından hızlı adımlarla
yaklaştım. Durup “merhaba ben epavarman’ diyerek güler bir yüzle selam verdim.
Duruşum, ses tonum, enerjim gayet yerindeydi.

Çok hoş göründüğünü ve az ilerde bir kafe de otururken onu fark ettiğimi söyledim.
2 – 3 dakika konuştuktan sonra acelesi olup olmadığını öğrendim. Gecenin o vakti başka bir kafeye kahve içip fal baktırmaya gidiyormuş. Tabii ben bakayım gel
diyerek kendi oturdugum cafeye davet ettim onu ilk önce. Sonra bilen biri baksın gibi bir bahane ile reddetti. Sonra görüşmek için telefon numarasını istedim.
Telefon numarasını vermek istemeyince instagram hesabından takipleştik her şey buraya kadar çok güzel. Karşılıklı gülüşmelerle geçen güzel bir setti.

Gelelim instagram da ki konuşmalara kafam burada çok karıştı. Acaba shit teste mi maruz kaldım yoksa red mi edildim kararsızım oyun da en çok tıkandığım noktalardan bir tanesi tam da burası.

instagram da geçen konuşma tam olarak böyle
1 – 2 saat aralıklarla gerçekleşiyor.
Ben : Falında çıkmışımdır bence 😀
Kız : Valla çıkmadın.
Ben : Yanlış olmuş o, dedim sana ben bakayım diye 😀
Kız : Ahahahahah keşke ya beğenmedim.
Ben : Peki o zaman kabul etmemeni şaşkınlığına veriyorum ben de bakarım sana başka bir gün 🙂
Kız : Keşke gerçekten bakabilsen.
Ben : Bakarım bu akşam.
Kız : Olur.
Ben : Akşam haberleşiriz o zaman.
Kız : Tamam.
Ben: Saat 9 da çıkalım olur mu 🙂 (saat akşam 7 civarında gönderilmiş bir mesaj ve bir daha mesaj gelmedi görüldü de yapılmadı ben de tabi ki kızın bu tavrına karşılık tekrar mesaj atmadım)

Anlamadığım nokta tam olarak şu mesajımın görülmemesi cevaplanmaması bir test midir yoksa reddediliş midir ? Bu durumdan sonra nasıl davranmalı. Oyun da tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum herkes fikrini paylaşabilir.
Epavarman

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Epavar Man

Erkek Adam sitesinin, genç ve dinamik daygame icraacısı.

38 thoughts on “Day Game saha raporu ( birlikte değerlendirelim. )”

 1. bence kız şu an ilgi odağını başka bir erkekte tutuyor, kahve falı olayından o erkeğin çıkmasını umduğunu sezdim ama tabi ki birebir görüşmediğim için kızın tavırlarıyla daha iyi bir sonuç çıkarabilirdim. yakın zamanda ben de böyle bir şeyle karşılaştım, uzunca ilgilimi gösterdim ve ilgi göstermesini bekledim. ilgi gördükten sonra ben de bir adım attım lakin ondan bir adım gelmedi çünkü sevgilim var diyordu ve ben dinlemiyordum tabi ki 😀 “keşke bakabilsen” demiş buradan seni yetkin bir erkek görmediği açık ki yetkin erkek olmanın yeter şartı kahve falı bakabilmek midir orası ayrı konu. “bakarım bu akşam” diyerek bolluk zihniyetini yitirmişsin. “saat 9da çıkalım olur mu?” diyerek de zaten çerçeveni kendi kendine sarsmışsın. kızların hiç telefonunu elinden düşürmemek gibi bir huyu var, mesajını görmemiş olması mümkün değil.

  yani kısacası kardeşim kibarca reddedilmişsin, en azından saçmalamamış 😀

  1. “Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak” bu yazı dizisindeki pasif testler de görmezden gelinmek ,umursanmamak shit testtir diyordu. aklım hep burada karışıyor. Bu nasıl test bro kız cevap vermiyor @erkekadam @çevirimanyağı bi yorumlayın burayı 🙂

   1. kardeşim o seride şu minvalde bir şey diyordu ki “hemen üstüne gitmeyin, bir kaç gün sonra tekrar yürüyün. kız o an kendini aşağı gördüğü için(seni yürüyecek kadar erkek gördüğünden) saçmalar. o yüzden bir kaç gün sonra yürüyün o zaman olumlu etkileşim başlar”.

    kızın cpd’si eğer senden yüksekse zaten +1 puan almışsın gidip merhaba diyerek lakin sonrasında yaptıkların hatadan ibaret.

     1. anladığım kadarıyla ertesi gün mesaj atmışsın, bu 1. hata zaten. biraz düşünmesine fırsat verebilirdin mesela 2. günün akşamı ya da 3. gün yazabilirdin ki bu süre zarfında kız “beni arayacak mı acaba?” diye seni düşünüp seni idealize edecekti. tabi ne zaman olduğunu söylememişsin. bolluk zihniyetini ve çerçeveni diri tutamamışsın. burayı açayım.

      “bakarım bu akşam”
      benim gözümde bolluk zihniyetinin düşüşü burada, “denemeden bilemezsin” gibi bir cevap verip hem gizemli hem de küstah bir intiba çizebilirdin.

      “akşam haberleşiriz o zaman”
      kız tamam demiş, “acaba yazacak mı?” heyecanı bırakman gerekirdi ve bunun üstüne de demişsin ki;

      “saat 9da çıkalım olur mu?”
      burada çerçeveni kırdın, onay bekledin, ona arzunun değil ihtiyacın olduğunu hissettirdin. acaba yazacak mı heyecanının önünü kestin. halbuki burada bir hatadan dönüp “şu zamanda şu yerde seni bekliyorum” değil bu da bir hatadır, arkadaşlar ikinci seçenek olarak görmesin diye yazıyorum. “şu yere şu saatte gel” ya da “ben şu saatte şu yerde olacağım” de.

      son söylediklerim biraz şans işi, diyelim gelmedi ama ileri zamanda bir yakınlaşmayı daha kolaylaştıracak bir hareket olur. bunu yaparak bolluk zihniyetini göstermiş oluyorsun.

   2. Hocam anladığım kadarıyla instagram mesajını hemen atmışsın. Bu da kıza alternatifi olmayan erkek görüntüsü vermiş. Ayrıca 9da buluşalım olur mu lafları falan hep zorlama hareket, yine kıza aceleci alternatifsiz adam görüntüsü veriyor. Ayrıca kızın mesaj atıp atmadığını da kontrol etmek yine alternatifi olmayan adam zihniyeti.

    Her şeyden önce kız seni gece 11de ve yolda pat diye tanıdı. Eğer kıvanç tatlıtuğ değilsen hemen paldır küldür samimiyet bekleme. Normal yani bu. O tabak oradayken hemen başkasına yönel derim. Kızı gereksiz yere hedef yapıp kasma.

 2. Selam Epavar. Kırmızı sahalara hızlı dönüş yapmışsın.

  Öncelikle şunu söyleyeyim, kızların “ekmesi” artık yeni normal. Özellikle de seni sadece daygamede 5 dk görmüş bir kız. Yani 10 kızdan 4ünün numarasını alsan, bunların 3ü ya hiç cevap vermiyor ya da evet evet deyip gelmiyor.

  Yani ben bu tür ekmeleri doğal karşılıyorum. Yürüdüğün ve başarılı şekilde yüksek statü sergilediğin her kadından dönüş almak mümkün değil.

  Zaten tel yerine instagram almak şansını azaltır. Yanlış anlama, telde ısrar et demiyorum. Instagram veriyorsa alacaksın ama bu kendi başına kızın ekme şansının yüksek olduğunu gösterir.

  Fakat benim gördüğüm iki hata var ki bu iki hata da temel hatalar. Bunlardan en önemlisi “akşam haberleşiriz o zaman” demen. Buluşmada insiyatifi yarı yarıya kıza bırakan ve dominant olmayan bir söz bu. Herkese söylüyorum. Her zaman “Akşam 8de benim oturduğum kafede buluşalım” gibi spesifik yer, tarih ve zaman söylemelisiniz. Soru yok. Kıza uymazsa başka zaman söyleyin. O da uymazsa kızın alternatif söylemesini bekleyin (sormayın). Söylemezse bu kızdan zor iş çıkar (kızın o dönem şehirde olmaması gibi bir istisna yoksa). Kızın ilgi seviyesi sizin için çizelgesini değiştirecek kadar yüksek değilse benim tavsiyem yürümeye değmez.

  Bu yazdığım şey mantığa ters ya da kaba görünebilir. Değil. Birincisi bu sizin kızın ilgi seviyesini test edip kızı elemeniz için büyük şans. Ben iki yer – tarih – zaman önerisini reddeden ve kendi alternatif önermeyen kızı mesajlamayı orda bırakırım. Bu kızla uğraşmak kendi bolluk zihniyetime zarar. Kendi özdeğerime bunu yapmam. Kıza beni tanıma şansı vermişim, yakalamıyorsa şansını kaybetti (ben ödülüm zihniyeti). İkincisi, böyle dominant ve nokta atışı davranırsanız, kız sizin bolluk ve ben ödülüm zihniyetinizi yakalayacaktır. Bu da kızın o buluşmaya gelme şansını arttır.

  Stilo ikinci hatanı yakalamış “saat 9da çıkalım olur mu?” demeni. Stiloya katılıyorum. Aslında yukarda yazdığım hatayı daha da kötü şekilde tekrarlamışsın. Maalesef olur mu sorusu ciddi hata. Saat 9da çıkalım demeliydin.

  Bir de ben numarasını böyle aldığım kıza 2 günden önce mesaj yazmazdım. 2. veya 3. gün iyidir. Bunun tek istisnası ise kızın mesajlaşmaya başlamasıdır. O zaman yok 2gün sonra cevap vereceğim demez muhabbete girerdim. Fazla gecikirsen kız seni unutur zaten. Bir de genel kural olarak numarasını aldığınız kıza ilk mesajı haftasonu atmamaya bakın. Ne boş adamsınız haftasonu yeni tanıştığınız kızı düşünecek vaktiniz var. Haftasonu da buluşmayın. Aynı şekilde, yeni tanıştığınız kıza haftasonunu ayıracak kadar boşta görünmeyin.

  Savaş lordu yazısının bağlamını ve neden öyle tavsiye verdiğini unutmayın. Model seviyesi HB9 kızlara yürüme rehberidir o yazı. Sokaktaki kıza yürümeler için de çok faydalı bilgiler içerse de sonuna kadar, rasyonel olmayan bir özgüvenle yürü olayı ancak HB8.5 ve üstüne uygulamaya değer. Zira birincisi bu kızlar nadirdir (kadın nüfusunun %3ü falan) ve onlar için o son adımı atmaya (dönüşü düşük olsa da) değebilir. İkincisi de bu kızlara yürümek bu açıdan daha kolaydır zira HB9 bir kıza yürüme cesareti olan erkekler de nadirdir. O nedenle HB6 bir kıza 10 erkek yürüyorsa HB9a bir erkek yürür. Bu kızlardan bitchface alırsınız ama şu meşhur kezban tepkisi almanız daha zor.

  1. Saat 9 da çıkalım olur mu diye sormasaydın keşke.Mahmut abi de hak verdi
   Ben gidiyorum istersen sen de gel demek daha doğru olmaz mıydı ?
   Muhtaç gibi görünmüş olabilir
   Ayrıca biraz daha geç yazsaydın keşke
   Ek olarak negleme yapmamış gibisin
   daygamede gerçekten işe yarar
   Mesajlaşmada kahve falı için farklı bir açıdan negleme yapabilirdin
   “keşke gerçekten bakabilsen “bence shit test alaya alabilirdin.

   1. Ben gidiyorum istersen sen de gel demek daha doğru olmaz mıydı ?

    İlahi BenLark. “Saat 9’da çıkalım olur mu” cümlesinde problemin aslı olur mu kısmı, aynı problem nasıl daha iyi olabilir 😀 Olur mu, olmaz mı aynı şey … Bunda bir de istersen var ki duble kötü.

    NOT : Saat 9’da çıkalımın bir başka problemi de daha önce kesin yer – saat ayarlanmadığı için mecbur kalınmış.

    Kesin, emir vari ve fikir sormadan konuşmaktan her kaçış, kadın tarafında zayıflık olarak algılanır. “Ben çıkıyorum kadın, geleceksin … gelmem yok” falan demiyorsun sonuçta. Burada aslında kadının beklediği bu : senin bu lojistiği ayarlaman. Ona sorman değil. Zaten gökten pat diye düşmüşsün, bir de böyle ne zaman gitsem, nereye gitsek diye şeylerle uğraşmak istemez.

 3. Hocam buradaki hatadan biri en başında “ben bakayım gel” dedikten sonra hatunun “bilen biri baksın” diyerek attığı shit’e karşılık vermemek olmuş bence. Her şeye tamam diyen bir adam olmuşsun. Fal bakmayı teklif ettiysen, o işe tutun ve iyi yaptığını savun en azından. “Tamam ama seni kandırmışlar ordakiler bilmiyor aslında ama şanslı hatunmuşsun bak bana denk gelmişsin. Neyse şuradaki ABC kafeye gidiyoruz falın bende” gibi bir yaklaşım daha etkili olabilirdi.

  “Falında çıkmışımdır bence :)” cümlesinde bir özgüvensizlik var yani o falda çıkmama ihtimalin de var ve bunu sen kabul etmişsin. Bu mesajdan ziyade “Ee anlat bakalım falında nasıl çıktık? :p” gibi bir soru daha mantıklı olabilirdi. 😀

  “Peki o zaman kabul etmemeni şaşkınlığına veriyorum ben de bakarım sana başka bir zaman :)” Bu cümlede de kızın kabul etmemiş oluşunun bir cezası yok mesela. Tam tersine kızla buluşmak için senin kızın hatasını telafi etmen ve bunu direk ona sunman söz konusu. “Valla ne yalan söyleyim çok şey kaçırdın, böyle bir şansın bir daha eline geçeceğini de sanmıyorum geçmiş olsun napalım.” Tarzı bir cümle daha iyi olabilirdi. Gördüğüm diğer hatalardan da zaten bahsedilmiş.

  Her mesajda bir ego gösterisi yapmamız doğru olmasa da zaman zaman shit testleri daha ağır şekillerde karşılamamız gerektiğini düşünüyorum. İnce eleyip sık dokumaya çalıştım, benim de hatam olabilir. Diğer oyunlarda başarılar kardesim 🙂

  1. Ben “Akşam haberleşiriz o zaman.” bölümünde ciddi bir hata görmüyorum. Tabii ki daha dominant versiyonları olabilirdi ama ölümcül hatalar değil bunlar.

   Bu arada kadın fal baktırmaya gidiyorsa, falda belli bir erkek var mı yok mu ona baktırmaya gidiyordur. Yani kızın kafa zaten aşırıya kaçmış şekilde başka yerde. Ben tamamen boşta kızları tercih ederim. Gerçi bu tip kızların rebound olarak kullandığı adam olabilirsin (keşke hep böyle kullanılsak) ama olmasa da olur.

 4. Bu arada eleştirilerimizi yazıyoruz ama gece 11’de set aç, instagram al falan … Bunlar erkeklerin yüzde 90’ının yapmaya cesaret edemeyeceği şeyler. Yani yiğidi öldürelim ama hakkını yemeyelim. Bu cesaret veoyun olduktan sonra bu olmaz, başkası mutlaka olur.

 5. ”Ben: Saat 9 da çıkalım olur mu 🙂”
  Yanıt burada gizli zaten OLUR MU ne demek?

  Bir de bu tarz saha raporları yazarken lütfen biraz detay yazın.
  Çünkü buradaki herkes sizin kadar tecrübeli olmayabilir. Bu yazıyı okurken, ohaa nasıl direkt konuştun ve kız hiç terslemedi vs, diye düşünen onca kişi illa ki vardır.

  Ayrıca, biliyorum kızacaksın ama bana çok düzgün gelmedi bu saha raporu çok gerçek dışı.
  Direkt sokaktaki kıza adını diyorsun, kafede gördüm diyorsun ve soğukluk yok hatta başka kafeye fal bakmaya gideceğini söylüyor vs çok gerçekçi gelmedi, belki yazım şeklin nedeniyle öyledir ya da Bradd Pitt’in Türkiye şubesisindir.

  İkincisi Instagram mesajlaşmalarında çok çok beta yazmışsın ve o sondaki sana muhtacım lütfen o lağım ve mantar dolu kukundan beni mahrum etme, senin için ölürüm, düşüncesi akıyor buram buram.

  Yorumum; inşallah kız gelmez sen de Next yapar baska hatunlara yürürsün, sonuçta sokaktaki kıza çat diye tanışabilen birisisin, çünkü bu kız kabul ederse bir sonuç alamayacaksın zamanın boşa gidecek gibi geliyor.

  Herkese sevgiler.

  1. Ayrıca, biliyorum kızacaksın ama bana çok düzgün gelmedi bu saha raporu çok gerçek dışı.
   Direkt sokaktaki kıza adını diyorsun, kafede gördüm diyorsun ve soğukluk yok hatta başka kafeye fal bakmaya gideceğini söylüyor vs çok gerçekçi gelmedi, belki yazım şeklin nedeniyle öyledir ya da Bradd Pitt’in Türkiye şubesisindir.

   Hocam tek tek her saha raporuna kefil olamam ama daygame budur ve böyle çalışır. Hiç yapmayana ya da bunlardan ekmek çıkaracak kadar dirençli bir şekilde yapmayana fantazi görünmesi anlaşılır. Ama bunlar fantazi şeyler değil.

   1. Kızlara bunu yapabilecek erkek sayısı az olduğu için fantezi gelmesi normal. Kızlar da bunu bildiği için bu cesareti gösteren adamları tanımak ister. Eparvarman yalan söyleyecek olsa o gece numarayı aldım eve götürdüm vs yazardı yani hikayede fake detay olduğunu sanmıyorum.

   2. ”Bir de bu tarz saha raporları yazarken lütfen biraz detay yazın.”
    deme nedenim buydu Mahmut Hocam.
    Asla, arkadaş yalan söylüyor demiyorum, aksine birçok kardeşimiz işin bu kısmında ağa takıldığı için merak ediyor ki sen de Çeviri Manyağı da Epavar Man da açıklama yapmış.

    Hepinize teşekkür ediyorum. Bol şanslar.

  2. merhaba ben epavarman diyerek elimi uzattım. evet tam olarak böyle bir açılış başka hiç bir şey yok başka bir şeye gerekte yok ve altına ölümcül önemli olan şeyleri yazdım. “duruşum, enerjim, ses tonum gayet yerindeydi” bak burası ben çok değerliyim mesajını karşıya ilettiğin yerdir sözlerin fazla bir önemi yok. Ve kadınlar yüksek değerli erkeklere güzel tepkiler verirler bune hep anlattık.. Day game öğrenilebilen ve yeterince pratikten sonra otomatikleşen, doğallaşan bir şey ve öğrendiğin zaman gerçekten çok kolay. şu instagram da ki konuşmalar yerine daha farklı bir iletişim olsaydı bu kızı ayarlamıştım belki de ..

   1. Detaylı bilgi için teşekkürler hocam, bu sorumu asla; kendini kanıtla, diye sormadım.
    Bunun mümkün olduğunu kendi hayatımdan biliyorum.
    Sadece buradaki birçok insan için -ben de buna dahilim- önemli olan o ilk adımın hızlı anlatımı yüzünden bu soruyu sordum.
    İlgin için teşekkür ederim.

 6. Yorumları şu an okuyacak vaziyette değilim boş kalınca detaylı bakacağım. söyleyeceklerim yazıldıysa affola.

  Şuna değineceğim benzer durum bir iki kez başıma geldi. Buradaki hata bence gereğinden fazla atılgan olup çok fazla istekli görünmek. Muhabbetin başında hemen iki saat sonrası için randevulaşma çabası..

  Çok daha olumlu bir pozisyonda yaşadığım şeyi anlatmak istiyorum ; arkadaşım sevgilisi ile buluşacaktır. Aynı salondan arkadaşın sevgilisinin ekurisi ile ben de olaya dahil oluyorum(aynı yerde antrenman yapıyoruz) . Kız öncesinde beni instagramdan takip etmiş ve az biraz konuşmuşuz. Buluşma gününden bi gün önce yarın görüşürüz muhabbeti oluyor ve ben muhabbetin sonunda numaramı atıyorum.. “Al bu numaram xxxx”Kaydedip mesaj atar kafası ile. Kız mesaja görüldü dahi atmıyor tıpkı sende olduğu gibi ertesi gün bahane ile buluşmayı ekiyor. Buluşma komple iptal oluyor. (ilginç notumuz ise şu: hastane kayıtlarından numarasını daha önce almıştım. Numarası esasında bende var. Beni rehbere kaydettiğini WhatsApp’da fotoğrafın görünür olmasından anlıyorum)

  Dhaa sonra kız türlü imalar yapıyor piskletci niye yazmıyor vs vs aynı ortamda bulunulmaya çalışılıyor. Hepsini görmezden geliyorum. (bu kısmı eleştirecek arkadaşlar olabilir bazı shit testler tarafımdan komple siktir edilerek sonuçlanıyor ve elimi sikiyorum.. Evet..)

  Hikaye Benzer olduğu için anlattım bence hatalarımız da benzer.

  1. Şuna değineceğim benzer durum bir iki kez başıma geldi. Buradaki hata bence gereğinden fazla atılgan olup çok fazla istekli görünmek. Muhabbetin başında hemen iki saat sonrası için randevulaşma çabası..

   Hocam daygame’in yapısı böyle. Hiç tanımadığın bir kıza yanaşıyorsun. Başından niyetin açık olmalı ve hemen buluşma ayarlamalısın. Ben başka türlü daygame görmedim henüz.

   Senin anlattığın arkadaşın ekürisi farklı bir konu. Sosyal çevre yaklaşması o. Orda Oyun tamamen farklıdır.

   Dhaa sonra kız türlü imalar yapıyor piskletci niye yazmıyor vs vs aynı ortamda bulunulmaya çalışılıyor. Hepsini görmezden geliyorum. (bu kısmı eleştirecek arkadaşlar olabilir bazı shit testler tarafımdan komple siktir edilerek sonuçlanıyor ve elimi sikiyorum.. Evet..)

   Evet ya, sebebi ne ki? Niye böyle yapıyorsun?

   1. Aşırı istekli görülme kısmını tam izah edemedim. Diğer arkadaşların da söylediği gibi çok istekli görünmek derken muhtaç bir portre çiziyor olmayı kastettim. Onay bekleyen, insiyatifi karşılaya bırakan bir profil. İnstagramdaki konuşmaları benim çat diye instagramdan numaramı atmamla benzer bir etki bıraktığını düşünüyorum.

    Evet neden böyle yapıyorum; Şımarıklığa tahammülsüzleştim. Üzerine bir yazıda bahsettiğiniz maskülenlik açığını, ego( daha çok kibir belki) ile kapatma olayı oluştu sanırım. (öz eleştiri)

 7. Merhabalar herkese
  Öncelikle bu şekilde diyaloğa başlaman çok güzel. Türkiye şartlarında nadir ve etkileyici. Ancak mesajlaşmayla başlayan bir seviye düşüşü var. Yani sokaktaki iletişim üst seviyede ancak her yeni mesajda çerçevenin, maskülen duruşun, bolluk psikolojisinin giderek vasatlaştığını görüyoruz. Birkaç gün beklemeden mesaj atmak, her cümlenin sonunda kullandığın gülen suratlı arkadaş ve birkaç ayrıntı daha önceki mesajlarda ifade edilmiş. Yani sen mesaj atarken kız sonuçta seni hayal ediyor. Ancak her cümlenin sonunda ağzı kulaklarına varmış bir emoji var. Senin durumunda bence ikinci mesajdan sonra akşam şu saatte şurda olacağım (kahve içelim, yemek yiyelim? vs vs ) diye net bir şekilde ifade etmeliydin. Bu durumda ilk baştaki etkileyici ve üst seviye duruşun bile aslında senin çerçeveni kötü etkiliyor. Finans tarihindeki balonların ikili ilişkilere yansıması gibi Dot-com balonu, mortgage krizi, bitcoin düşüşü gibi.

 8. Sevgili Epavar kardeşim, öncelikle cesaretinden ötürü seni tebrik ederim. Benim analizimde bazı kısımlarda fazlasıyla gerçekçi olabilirim, o yüzden alınmaca, gücenmece yok. Burda bayadır bizbizeyiz. Red Pill bromance’iyiz hepimiz, unutmayın.

  Hocam öncelikle daygame denilen şeyde zaten başarı ihtimali sıfıra yakındır. %3, çok iyimser olunursa %4 belki.

  1-Kız numarasını değil, Instagram’ını vermiş sadece. Şöyle düşün, telefon numarasında çok extreme durumlar olmadıkça kıza ulaşman mümkün. (Arama, SMS, vs) Instagram’da ise, onunla etkileşme parametrelerini kızın kontrolüne veriyorsun: Sadece mesajı engelleyip, seni takipleyebilir, seni engelleyebilir, ama hala gönderilerini görebilir, kafası atarsa direkt engelleyebilir, vs. Kızlar, işlettikleri madeni iyi bilirler. Yerinde olsam, Instagram’ını aldıktan sonra takipleyip, bir müddet sonra da engellerdim.

  2- “Falında çıkmışımdır bence:D” cümlesi, yazılış itibariyle aradaki 2-3 saatte zar zor sabredebilmiş heyecanlı erkek mesajına çok benziyor. Falı ondan daha çok merak etmişsin imajını yavaşça kızın aklına sokmuşsun. Kızın da “yok be babuş” tarzı cevabı da bunu doğrulamış.

  ŞAHSİ FİKRİM, KADINLARLA YAZIŞIRKEN SMİLEY KULLANMAMAYA ÇALIŞIN. HİÇ KULLANMAYIN DEMİYORUM TABİİ AMA BUNU MİNİMUMA İNDİRİN. EĞER İLLAKİ KULLANACAKSANIZ DA, CİDDEN KOMİK DURUMLARDA “:)” İŞARETİNİ KULLANMANIZ GÖRECE DAHA İYİDİR. SMİLEY CİMRİSİ OLUN YANİ. BELKİ YANLIŞ DÜŞÜNÜYOR DA OLABİLİRİM, BU KONUYU DA MAHMUT ABİ AÇIKLASIN. BENCE KÜÇÜKMÜŞ GİBİ GÖRÜNEN AMA BAYA ÖNEM ARZ EDEN Bİ KONU.

  2- “Ahahahahah keşke ya beğenmedim” cevabında da kız, kafasında fal bakma eylemini, senin ona yürümenle eşdeğer tutmuş. “Falıma bakabilecek kadar olabilsen” anlamı var. Artı, Mahmut abi de demiş zaten; kız, o falda başkasını görmeyi umarak kahve içmeye gidiyor. Kızın alfa dul olma ihtimali yüksek.

  3- “Peki o zaman kabul etmemeni şaşkınlığına veriyorum ben de bakarım sana başka bir gün” cümlesinde de kızı onaylamamak gerektiğini düşünüyorum. Dozunu iyi ayarladığın takdirde kıza karşı sivrilmek iyi olabilir. Özellikle de gündüz oyununda. Sana kıl olma ihtimali de yüksektir tabii. Riski daha fazla, götüne güveniyorsan, bunu da deneyebilirsin. “Peki, olur, tamam” kelimeleri, durumuna göre tesiri yüksek kelimelerdir ama burada değil bence.

  4- “Keşke bakabilsen” sözüne istinaden verdiğin “Bakarım bu akşam” yanıtı da, güzel kızın ödevini yaptırmak istediği inek elemanı kıvama getirmek için kullandığı bir dürtme sözüymüş gibi geldi. Sen de kuzu kuzu “bakarım bu akşam” demişsin.

  5- “Akşam haberleşiriz o zaman” cümlesindeki “o zaman” kelimesi, kızdan bişeyler beklediğini ve hemen bir cevap beklediğini ima etmiş. En küçük virgül bile karşı tarafa çok farklı şekillerde gidebilir, farklı anlaşılabilir.

  6- “Saat 9’da çıkalım, olur mu?” cümlesi. “Olur mu?” kelimesi ve beşinci maddenin aynısı.

  Şöyle bişey de var kardeşim, ben dahil çoğu kişinin götünün yemediği bişeyi denemişsin, sırf bu yüzden seni alnından öpüyorum. İşler iyi gitse, hoş bir tabağın olabilirdi mesela, buraya da saha raporu olarak anlatabilirdin. Aynı durumda ben olsam veya bir başkası, ya uğraşmazdı ya da denemeye götü yemezdi. Seni takdir ediyorum. Umarım burdaki herkes de oyununu geliştirecek.

  1. yahu bu alfa dul terimi biraz bana saçma geliyor. o zaman etrafta alfa dul olmayan kız kalmadı. twitter’a,instagram’a bakarsak herkes birini özlüyor,birini unutamamış. terimin değişmesi lazım bence.

   1. Öncelikle şunu söyleyeyim : Benim gözlemlediğim çoğunlukla spesifik seviyede bir narsisizme sahip ve önüne gelenle yatma performansı gösteren kadınlar alfa dul olmaya meyilliler. Yoksa yanılıp şaşırıp bir kere bir alfayla yatmış bir kadının yüzde 100 alfa dul olacağını söyleyemezsin. İkincisi, 30una kadar her haltı yemiş kadın, Sceptico’nun da yazdığı gibi “sefam olsun” modeli sayıca çok partnere sahip, uzun dönemli ilişkileri beceremeyen, ekstrem denebilecek deneylerde bulunmuş (grup seks, tek gecelik ilişkiler, uyuşturucu, illegal aktiviteler vs)”. Yoksa kadın 20lerinde bekaretini kaybetmiş, uzun dönemli 3- 5 ilişkisi olmuş ise ona bu yaftayı yapıştıramazsınız.

    http://erkekadam.org/2017/12/22/bekaret/

    1. peki bu kızıl-mor saçlı,yüzünün herhangi bir tarafında piercing olan,feminist takılan hatunlar hakkında ne düşünüyorsunuz hocam? alfa dul kısmına bu hatunlarda girer mi veya potansiyelleri var mıdır?

     1. Bu tiplerin fışkırdığı bir okuldaydım
      Tipsiz fakir eziksen sigarana çakmak istesen tacizci damgası yemen bile mümkün
      Zengin yakışıklı parti boy efekan berke tunç isen FEMİNİZMMM ÖZGÜRLÜKKK
      KEDİLER YAŞASINN LGBTTT DİYEN bir hatunla bir parti sonrası kulüp odasında bile yatarsın ve köpek gibi muamele ederek.(Tecrübeyle Sabit)
      Piercing yada ekstrem dış görünüş gibi şeyler how to understand girl is a slut diye bağırır istisnalat var elbette
      Hb8-9 lukların bu tiplerde olduğunu görmedim
      geneli daha az seviyede

     2. Ek olarak bu bahsettiğin model kızları düşününce
      bunlar neyin kafasını yaşıyor aq diye düşünüyor insan
      Set açarken yada ilişki açısından düşünürken eskiden çok hayal dünyasında yaşardım
      Kız mesela güzel ama sigara içiyor ben sigara kullanmıyorum
      Trp sonrası ben kimin ne istiyorum gibi şeyler üzerine daha fazla yoğunlaşıyor insan
      Yani demem o ki bahsettiğin tipteki kızlar bir sike yaramaz
      Fb olur one night olur onun dışında meriçlerin dert ortağı , bira arkadaşlarıdır bunlar

     3. Alfa dulun feminist olma ihtimali az. Çünkü o tarz erkeklerin tadını bir kez alan hatun, kendi doğasına ters giderek feminist olamaz. Senin dediğin piercing pembe saç kombinasyonu olanlar ise genelde okula yeni başlamış özenti tipler. Dahil olacak bir grup aramak için feminist oluyorlar. Yoksa erkeklerle kötü deneyim yaşadıkları falan yok.

    2. Ya Mahmut abi… (Ozan Güven tonuyla)

     Şimdi ısrarla öyle olmadığını söyliyceksin ama alfa dul oluyorlar hepsi valla çok ciddiyim abi. Özellikle bekaretini alan adamı alfaları yapıyorlar. Bizdeki oneitis gibi bir hale getiriyorlar. Ben alfası için yıllarca sap gibi gezen ve yanına kimseyi yaklaştırmayan götü kıpkırmızı maymunlara dönen kızlar gördüm. Tabii muhtemelen bunda alfanın baya yakışıklı olması durumu da var.

     1. Değil Tristan. O dediğin kızlardan ben de görüyorum ama bu kızlar 90% falan değil. Fakat bu paranoya sadece sana özgü değil. AWALT paranoyası gibi. Seni tamamen kilitler bu düşünce. Kurtul bundan. Kızların çoğu alfa dul değil.

   2. Mahmut abi ve skeptico aksini iddia etse de ben piyasadaki kızların %90’ının alfa dul olduğunu düşünüyorum. Tabii ben kendi yaş grubuma istinaden (25-28) söylüyorum. Yaşı gençse bu ihtimal daha da azalır.

    1. Alfa dul tek bir erkeğe bağlı kalan hatun değildir. Ondan daha iyisine denk gelmeyendir. Yani kız o adamdan iyisine (maskülen davranış olarak) denk gelirse yine kendini kaptırır. Senin o oranı vermenin sebebi, erkeklerin çoğunun kızın kötü sevgili hikayesine inanıp iyi çocuk rolü çizmeye çalışması.

  2. tabi ki iyi kötü eleştirilere her zaman açığım hepimizin de böyle olması gerekir.Hızlı gelişmenin en iyi yolu fikir alışverişi bnim fark edemediğim hataları sizler fark ediyorsunuz. Değindiğin noktalar çok doğru yorumun için teşekkürler

 9. İçerisi de Şampiyonlar Ligi gibiymiş 😀 Madem bana da yardımcı olun.
  Küçük bir şehirde yaşıyorum. Büyük şehirde yaşayan bir arkadaşıma buradaki kızlarla ilgili dalga geçmiştim ve biraz ihtiyaç ve yokluk mentalitesiyle konuşmuştum ama arkadaşla aynı erkek lisesindeydik, yani muhabbetler hep böyleydi.
  Bu mal da gitmiş beni instada paylaşmış, bir tane kıza da buna dmden yaz demiş.
  Kızla konuşurken bana sadece evet cevabı veriyordu. Muhabbeti kısa kesip yazın buluşup bira içicez gelsene dedim ve İşim var olmaz dedi.
  Shit test olduğu belli buranın, yeniden muhabbet başlatıp kaynaşmalı mıyım, veya yazı mı beklemeliyim? Yoksa ilgiyi alakayı kesmeli miyim? Ne de olsa arkadaşım rica etmiş konuş diye, ezik durumuna düşüyorum biraz

  1. Shit test değil bence kızı nextle .
   Kısa cevap veya reddedişler shit test diyelim ama karşı negleme ile framesini kırıp sızmana rağmen halen reddediyorsa ilgisizilik belirtisi kocaman bir NEXT
   Ayrıca arkadaşın bunu yapması saçma geldi
   Kız hayrına mı konuşuyor nedir yani anlamadım mevzuyu ?
   Değer yükselt daha iyilerle tanış bence

 10. Kız, senin onu sikmek istediğini açıkça bilmiyor. Tabii ki konuşmanın alt metni bu ama açık değil, kızın kafasında seninle birlikte olmayı isteyecek bir şey yaşanmamış, senin esprili, özgüvenli olduğunu düşünmüş olması onu etkiler ama seks için yeterli değil. Bu tip konuşmaların yarattığı hafif tatlı heyecan, “Hmm çok hoş çocukmuş” tarzı düşünceler, iş telefona gelince soğuyor.
  Senin setin için belki el falı bakabilirim gibi bir giriş ile fiziksel teması sağlamak daha iyi olabilirdi. Belki setten ayrılırken, sarılmayı uzun tutmak, kendine güveniyorsan, kızı kucaklayıp seni mağarama kaçırıyorum gibi şeyler (çok aykırı dursa da) kızın aklında cinselliği çağrıştıracaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *