Arada kaybedeceksin ama kaybeden değilsin

Kirmizi hap ile karşılaşan, bu yolda kendini değiştirmek için çabalayan ve hatta bu bilgi sonucu kızgınlık ve umutsuzluk duyan arkadaşlar. Aşağıdaki fikirleri bir an önce içselleştirmeye bakın. Cinsel etkileşimlerinizde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

1. Tüm kızları elde edemezsin ama kızları elde edeceksin.

Hayatın değişmez yasasıdır : herkes sizi sevmeyecektir, sizden hoşlanmayacaktır. Eğer kırmızı hapı tamamen yutunca tüm kızların sizin varlığınızda eriyip biteceğini sanıyorsanız, çok sert bir tokat yemeye hazır olun. Tüm kadınların ilkel beynindeki arzuları harekete geçirebilmek gibi bir gizli sır falan yok. Ne kadar maskülinite ve yüksek statü gösterirseniz gösterin, bazı kızlar sizden zerre kadar hoşlanmayacak. Bu bazı kızlar içinde, mavi hapın birtanesi / kartanesi kızları da olacak.

Ama kızları etkilemeyi ve onlarda arzu yaratmayı öğreneceksiniz. Bunun hangi kız olduğu konusunda çocukça ısrarı, yani mavi hapı, bırakırsanız, hayatınız çok güzelleşecek. Aslına bakarsanız, kırmızı hap tavsiyelerini uygulayınca, eskiden sizinle birlikte olabilecek bazı kadınlar sizden tiksinmeye bile başlayabilir. Ama eskisine göre çok daha fazla kızın yürümelerinize olumlu tepki verdiğini ve yürüme davetiyesi gönderdiğini göreceksiniz.

Bazı kızlar sizin için eriyecek, bazıları sizden tiksinecek. Ama çoğu kız, görelim bakalım senin numaran neymiş diyecek.

2. Tüm kadınlar sizi sevmeyecek ama  bazı kadınlar sizin için eriyecek.

Sizin için hazır ve nazır olan kızlarla birlikte olmak isteyeceksiniz, beraber iken sizi #1 erkek olarak gören kızlarla. Kızların beraber olmak için zaman yarattığı adamlardan olmaya bakın, beraber olmak için kızların çizelgesinde uygun boşluk bulmaya çalışan adamlardan olmayın.

Sizi sadece “Himm, BELKİ bir şeyler yaparız, sana döneceğim ben” erkeği olarak gören kızları etkilemeye yatırım yapmayın. Özellikle sizin için zaman yaratmak için yanıp tutuşan bir tabağınız varsa. Çeşit güzel şeydir ama öte tarafta sizin ağzınızın içine bakan bir kadın varken, alt tarafı başka bir kadın için deveye hendek atlatmaya çalışmanın gereği nedir? Sizden hoşlanan kızlar, hayatı sizin için kolaylaştıracaklardır.

Tamam, işe yeni koyulduğunuzda, çevrenizde sizin için yanıp tutuşan bir kadın hazır olmayacak. Ama biraz pratik, zaman ve kendini yürümeye maruz bırakarak bazı “himm, BELKİ sen …” kadınlarının bazılarını “LÜTFEN SEN OL” kadınına, bazılarını da “benden 500 metre UZAK dur” kadınına çevireceksiniz.

“Birader benim bu kıza ihtiyacım yok, zaten beni bekleyen başka kız(lar) var” demeye başladığınızda, hayat güzelleşecek.

3. Sizin için (yaratılmış) özel bir kız yok – ama sanki sizin için yaratılmış on binlerce kız var.

Ve bu orduya hergün 18, 20, 22, … yaşlarına gelerek binlerce hatun ekleniyor.

Bu kızların hiç biri tek tek özel değil, hayatınızın aşkı değil. Sizin yürüme cesareti ve maskülinite göstererek karşılaştığınız o hatunlardan biri. Aranızda bir kıvılcım var, hepsi bu. Bu olmasa idi, eğer o kahve kuyruğunda bir adam daha az olsa idi, servisi kaçırmasaydınız, otobüs durağına yürümeseydiniz ve durakta onunla karşılaşmasaydınız, başkası olacaktı.

4. Beraber olduğunuz zaman hariç hiçbir kız size ait değil.

Hatununuz ile beraberken aklında tek siz olmalısınız. Telefonda uzun uzun arkadaşları ile konuşmalar falan olmamalı. Yalnız ve başbaşa olmalısınız. Sizin zamanınız, başkasına ayıramaz. Fakat tabii seks yaptıktan sonra siz masanızda çalışmaya, o da telefonunda arkadaşları ile muhabbete başlayabilir. İkinizde kendi yolunuza gidebilirsiniz.

Ama bir kez kızı evine bıraktınız mı, kız artık kendi başına ve size ait değil. Uydu erkekleri ile konuşabilir, bazı B planı erkeklerle flört edebilir, vs … Böyle bir şey olabilir diye kıskançlık krizine girmeyin.

Fakat eğer sizle bir şey yaparken (yemek yaparken, seks yaparken, kahve içerken, bilardo oynarken), başka erkeklerle mesajlaşıyor ise, bir şeyi çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

5. Tüm kadınlar öyledir ama tüm kadınlar yapmaz.

Kadınlar silah gibidir. Eğlenceli, tehlikeli ve size ciddi zarar verme potansiyeli olan. Doluymuş gibi davranın.

Şu kırmızı hap korku hikayesini çok duymuşsunuzdur : erkek ve kadın ayrılmalarına imkan olmayan bir ilişki içindedir ama birgün daha iyi bir sik gelir ve kadın o dala atlar.

Kendinizi bir sürü kalp kırıklığından koruyun ve Tüm Kadınlar Öyledir (AWALT)ı kafanızın bir köşesine yazın. Başınıza gelme ihtimali olan şeyleri ve doğanın işleyişini kabul edin. Hatun tek eşli değil hipergamik olmak için yaratılmış.

Bunun olabilme ihtimalini kabul edip, riskleri azaltarak hayata devam etmek, bir köşede korku ve olasılıklar paranoyası ile felç olmaktan çok daha iyidir.

Eğer hatununuzun karşısına sizin daha iyi bir versiyonunuz çıksa, sizin aynınız ama sizden daha güçlü ve statülü biri, hatun sizi onun için terk eder miydi? Çoğu kadının bu şansı olmayacak ama bana göre birçok kadın bu fırsatı değerlendirecektir. Bunu kabul edin.

Tüm silahlar ateş alabilir ama hepsi dolu değildir.

Tüm kadınlarda aldatma POTANSİYELİ vardır ama tüm kadınlar aldatmaz.

Tüm kadınlar öyledir ama tüm kadınlar yapmazlar.

6. Kaybedeceksiniz ama kaybeden değilsiniz.

Kızlara yürüdüğümde alay edeni oldu, yanındaki kıza tip tip bakıp basıp gideni oldu, beni aylarca bekletirken yağız bir delikanlı ile vuruşanı oldu. Hepsi başıma geldi. En olabilecek kızları bile betalık yapıp kaçırdığım oldu. Çok kaybettim.

Ama şunlar da oldu. Bir afetin dikkatini çekip sikiştiğim en afet kadınla birlikte oldum. Bir mankeni uzun dönem tabak yaptım. Fuckbuddy olmayı teklif edip yediğim kızlar oldu.

Bu iş karate gibi. Beyaz kuşaklar binbir kere binbir şekilde minderi öperler. Arada sırada yenerler ve zamanla kötü durumdan nasıl kurtulacaklarını, kendilerini iyi durumlara nasıl sokacaklarını öğrenirler. Bir de bakmışsın usta onu yeni gelenleri mindere sermeye çağırıyor.

Hiçbir kara kuşak karateci oraya sayısız kere minderi öpmeden gelmedi. Ve kara kuşak alınca ne olacak biliyor musunuz? Hala ara ara minderi öpeceksiniz.

Kara kuşak bilgisi ile daha sık ve kolay yeneceksiniz ama hala kaybetmeye de devam edeceksiniz. Tüm doğru hareketleri bilip otomatikleştirmiş olmanıza rağmen kaybedeceksiniz.

Hayat bu. Alışın.

7. Sizin suçunuz değil.

Asla yeterince alfa olmayacaksınız. Kadına ayı verin güneşi isteyecek. Hatununun aldatmayacağı, ihanet etmeyeceği ya da çizgiyi aşmayacağı bir alfa seviyesi yok.

Kadın eğer aldatmak isterse aldatır. İstersen en zengin ve güçlüsünden ünlü biri ol, yine de aldatılabilirsin. Kimse hipergamiye karşı bağışıklık kazanamaz.

Bunu ne kadar erken kabul ederseniz, o kadar iyi. Hayat acımasız. İstersen dünyanın en statülü alfası ol, dünyanın en sefil erkeklerinden biri senin cebindeki 10 lira için kafana sıkabilir. Bir saniyede alfa malfa kalmaz.

Ölme ihtimali sizi yaşamaktan alıkoyuyor mu? Reddedilme ve aldatılma ihtimali de sizi cinsellikten alıkoymasın.

Hayat mükemmel değil ama oldukça eğlenceli olabilir.

Yarı çeviri kaynağı : You will lose – but you are not a user. O yazının üslubu tadında (kadın dediğin am deliğinin etrafındaki ettir üslubu) bana göre değil. Ana fikre sadık kalıp kendi üslubunla yazdım.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

18 thoughts on “Arada kaybedeceksin ama kaybeden değilsin”

 1. Erkekadam muhteşem bir yazı-çeviri olmuş …
  Eski sevgilisini unutamayan yada bir nedenden dolayı acı çeken kim varsa bu yazıyı okusun okutun…

 2. Mahmut abi, Pc’de porno izlemeyi, instagramı, facebook’u ve oyun oynamayı bıraktığımdan beri boş boş duruyorum. PUA dünyasına girmemi önerir misin, önermiyorsan şu site de seni aydınlatır şu sitedeki yazıları hatmet diyebileceğin türden bir site/forum var mı?

 3. Konuyla alakasız. Bir defa aldatan/aldatmaya yeltenen kadına güvenebilir miyiz? Bir defa yapan birdaha yapan gibi bir durum var mıdır ? Diyelim ki sorun da bizde.

  1. Ayrıyetten bir defa seni veya başkasını aldatan bir kadının aldatma ihtimali, hiç aldatmamışlara göre daha yüksektir, büyük ihtimal aldatır.

   Ama burda senin meselede aldattıysa evet, o kızla yolu ayıracaksınç

  2. Şu “aldatmaya yeltenmek” nasıl birşey oluyor tam olarak? Seni kıskandırmaya çalışmak falan mı?

 4. Ne mükemmel me harika ne olgun bir yazı?
  The Red Pill nedir, sorusuna bu Yazı hem özet hem de yanıt, emeklerine sağlık Mahmut Hocam.

 5. Erkek adam olmak zordur ama yöntemini bilirsen her işte olduğu gibi yönlendiren sen olursun. Asıl meseleye gelirsek ben Alfa statüsüne yetkinliğe olan kişilerin kendini sıkı bir disiplinle, Alfalığın getirdiği forma sokması gerektiği düşüncesindeyim. Modern kitle iletişim araçları bize Erkek Adam olmanın kötü birşeymiş gibi olarak gösteriliyor. Her gün kadın cinayetleri altında feminist propaganda yapılıyor ve Erkeklik ayaklar altına alıyor. Doğamız Erkeğe ve kadına da kendine münhasır roller biçmiş, Doğaya karşı gelenler ve doğadan üstün olmaya kalkanlar Tarihte hep cezalandırılarak yerini bulmuştur. TRP ile artık yavaş yavaş bir farkındalık ateşi başladı. İnsan doğası kendi benliğine dönüyor diyebiliriz. Uygarlık gibi kurum her ne kadar insan doğasına tahribat verse de, olması gereken bir yaşayış biçimi zamanla kendi rayına oturacaktır. Bu blogda emeği geçen herkese teşekkürlerimi arz ederim.

 6. ofiste çalışıyorum. yazıyı çıktı alıp arşivime koyacaktım ki arkadaşım gördü ve ” nedir o” gibi bir soru sordu. attım önüne ” bu iyiliği babama yapmam la, al oku dedim” dikkatlice okudu ve “dostum bu senin gibi adamlar için” dedi.

  yemin ederim taşaklarım serinledi. belki hatırlarsın nisan ayı gibi tanışmıştım erkekadam.org la daha sık yorum atıyordum o zamanlar. benim dönüm noktam “YAPMAN GEREKTİĞİNİ BİLDİĞİN HALDE SÜREKLİ YAPMAYI ERTELEDİĞİN ŞEYLER ” oldu. kitap okumadım (red pill dışında) statümü artıracak bir şeyler de yapmadım. sadece ağırlık kaldırdım ve erkek gibi davrandım. oturuşum, kalkışım, hareketlerim, sakinliğim..

  her neyse geçen 10 aydan bu yana çok doğru yürümüşüm. teşekkürler erkekadam.org

   1. kardeş anlamaman gayet normal çünkü anlatmayı bilmiyorum amk.

    neyse; şöyle oluyor dostum, bu arkadaşım ofis dışında özel hayatımı da biliyor. haftada kaç hatun kaldırdığımı; temizlik işçisinden, doçente kadar kimleri altıma aldığımı, evli kadınları nasıl reddettiğimi, bakire isen görüşmeyelim dediklerimi liste uzar ama anlatabildim sanıyorum, saygılarımla.
    ve bir kez daha teşekkürler erkekadam.org

 7. “Ölme ihtimali sizi yaşamaktan alıkoyuyor mu? Reddedilme ve aldatılma ihtimali de sizi cinsellikten alıkoymasın. Hayat mükemmel değil ama oldukça eğlenceli olabilir.”

  Öff öff laflara bak. Özellikle ilk cümle çok sağlam.

 8. Hocam 4.maddeyi okuyunca gerçekten de rahatladım
  Haklısınız kızı bu kadar kasmaya gerek yok
  Yanımızdayken bizim onun dışında kontrol edemeyiz…

 9. Hani şu rekabet duygusu var ya,işte onu ben farklı bir biçimde,pazarlarda çok gözlemliyorum.Bildiğin mahalle pazarlarında..
  Herhangi bir ürünün başına birkaç kadın toplandığında,diğer kadınların da dürtüsü harekete geçiyor.Ürün gerçekten değerli olabilir ama,kadınları,en az ürünün kendisi kadar harekete geçiren şey yine diğer kadınların ta kendisi..Tıpkı erkek konusunda,elbise yada çanta konusunda olduğu gibi…

  1. PUA camiasında ona preselection (önseçim) deniyor ve bunu yansıtmak High Value Display (yüksek değer yansıtma)dan sonra en güçlü tekniktir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *