Optimum alkol eşiği

Merhaba size avucumun içindeki bir kadını kendimden nasıl tiksindirdim vakası anlatacağım.

Kızı daha önce görmüşlüğüm vardı. Hafta sonu da klüpte karşılaştık. Aynı 5 – 6 kişilik arkadaş ortamındayız, ortamda sadece bir kişinin tanıdığı sıfatı ile, kuzenim ile gelen ben varım.

Işık’lar, müzik ve alkol derken ben kendimi bu kıza yapışmış buldum. Standart dans, kulaktan kulağa muhabbet falan derken optimum düzeyi kaçırmamak için sigara bahanesiyle dışarı çıkarıp öpüşme yakınlaşma faslına geçtim.

Sonra içeri girdik. Buradan gidip bir yerde oturup bir şeyler içelim denildi. Tamam dedim, toplandık gittik. Kalabalığın arasından geçerken bu elimi tutuyor, yakın temas o gecenin en enerjik olduğu anda kuruldu ya kopmuyor o yüzden.

Hikaye burada başlıyor arkadaşlar.

Gittiğimiz mekanda ben, Ams***dam bira, tekila derken masada a*ı g*tü dağıttım. Çenem düştü. Kız oradayken herhangi bir şey içmedi. Ben masada benimle aynı kafada olanlarla muhabbete tutuldum.

Sonra bir de bu kıza dönüp muhabbet etmeye çalıştım ama muhabbet BENİM KENDİMDEN BAHSETTİĞİM ve kızla sık sık dalga geçerek küçümsediğim şakalarla doluydu. Kız üzülmüş ve hayal kırıklığı yaşamış haldeydi.

Bu hikayeyi neden anlattım?

Alkol eşiği.

Çoğumuz kafamız iyiyken daha rahatız daha keyifliyiz ama asla daha cool daha Alfa değiliz.

Yetişkin bir erkek adam böyle bir olayda sarhoş olmamalı. Benim hatam ikinci mekana geçtiğimizde içmek oldu. Oradayken herhangi bir içki söyleyip çok çekelemeden kontrolü elden bırakmamalı ve kızla olan güzel muhabbeti sürdürmeliydim.

O an içkinin kafasıyla kolay olan eğlence için herşeyi Kesin bir gecede ayakta zor durarak eve döndüm.

Mutlu son: neyseki kızında bende gönlü varmış bir kaç gün sonra takmadı bu olayı.

Konuk Yazar : Bay Pipo

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

21 thoughts on “Optimum alkol eşiği”

 1. En iyisi hiç içmemek. Alkol çok zararlı ve oyun bozan bir şey. Kötüsü, pek çok erkek daha rahat davranırım diye içip eşiği aşıyor. Sen bundan çok içmişsindir demiyorum ama içtin mi sıçtın 🙂

  Ben böyle ortamlarda bir – iki bira ve üstüne sonra bol bol soda ve diyet kola tavsiye ederim. Gaza gelip içmeyin.

 2. maddi boyutu da var hocam. böyle gecelerin sabahında millet ayılmaya çalışır. ben kredi kartı sliplerini çıkartıp, ne kadar harcamışım onun hesabını yapıyorum.

 3. Şu sitedeki her yazıyı okudum bunlardan anladığım alkolden uzak durmamız gerektiğidir.avlanırken abartmamak suretiyle alınabilir ama onun dışında ağzına değdirmemek lazım.testestoron salgılatmaya çalışıyoruz zaten alkolün zararlı olduğu açık

 4. Geçtiğin dalgaların ve rahatlığının kızı tavladığını hiç düşündün mü? Nasıl konuştuğunu tam olarak bilmiyorum ama neg ve rahatlık eğer kaliteli yapılmışsa çekim oluşturacak şeyler.

 5. Konuyla alakasız

  Hocam siz şimdi bir sürü yazılar yazıyorsunuz öğretiyorsunuz bizler için çok teşekkürler. Nasıl hayatımızın merkezine kendimizi koyarız, nasıl çekici ve güçlü oluruz, ne yaparız falan fistan. Siz şimdi bunları bize anlatıyorsunuz da alfa erkeği bunları zaten DOĞAL olarak yapıyor. Bize bunca şey öğretmek yerine bizi direkt alfa yapsanıza. Sonuçta alfa olmak illa adam öldürmek demek değil. (Belki de saçmaladım bilmem ama bir sebebi varsa bilmek isterim)

  1. Saçmaladın. Alfa doğmadın oldurmamızı mı istiyorsun? Alfa olma ilacı mı istiyorsun yoksa kılıçla sör ilan eder şekilde ritüel mi?

  2. Baba – Oğul ve Kutsal Mahmut ismiyle müritler toplayıp, ritüellerden hayvan para kaldırırsın Mahmut abi, bi düşün bunu. Bi de asa yaptırırsın, yarrak kafası şeklinde, tövbe tövbe yaa:)

   1. Topuz yerine de taşak koyarız. Müritlerin suratına sallarım artık … Tey tey tey, Tristan Bey’in Gündüz Düşleri.

 6. Dövüş , savaş veya ekonomik buhran içinde yaşayarak kastettiğin alfayı olabilirsin de Erkek Adam bunları sana nasıl sağlar orasını bilemiyorum 😂

 7. Ben alkolü kaçırınca bir çenem düşüyor, ikincisi gerçekleri söylemeye başlıyorum (ki herkeste oluyordur). İnanılmaz cool ve harika başladığım geceyi Gollum olarak bitiriyorum. Çünkü içimi açmış ve gizemimi kızın kucağına kendi ellerimle bırakmış oluyorum. “Hmm e sonra görüşelim ozmn” yanıtı alıyorum. Dozunda alkolse itici güç bile olabilir. Dozunda ama.

  1. İnanılmaz cool ve harika başladığım geceyi Gollum olarak bitiriyorum.

   Her kadehte hatun da güzelleşip “kıymetlimis” olunca sen de tabii Gollum oluyorsun.

   1. Hatunların erkekler gibi hayvani içmemesi de çok sinsicedir bence. Ya da değildir belki. Zum olmuyorlar yani. Biraz da erkeklerin tam da bu kısmını rahatça irdeleyebilmek için yapıyorlar bunu.

 8. ” İnanılmaz cool ve harika başladığım geceyi Gollum olarak bitiriyorum.” ahaha kopardın beni reis ahhaha

 9. en iyi alkol hiç alkoldür. aralık 2016’dan beri ağzıma vurmuyorum. arkadaşlarımla içmeye gittiğimde limonlu-tuzlu-soda istiyorum. hem kimin ne düşündüğü umrumda değil hem de ortama ayak uydurabildiğiniz sürece ne içtiğimin önemli olmadığını biliyorum.

  ben alkole şartlandırıldığımızı düşünüyorum. eğlenmek için alkole ihtiyacımız yok. bence sıkıcı-kasıntı adamlar alkolle gevşerler. bu açıdan alkol faydalıdır ama kişi ne kadar ilginçse alkole ihtiyacı o kadar azdır.

  1. Katiliyorum. En iyisi hic alkol almamak. Keseye zarar, sagliga zarar, icip icip sacmalarsin karizmaya zarar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *