Üç Adımda İçinizdeki Merici Öldürün

Meriçlik çağımızın büyük vebası. Her erkek, özellikle de genç yaşlarda, bu derde düşüyor. Hatta yıllar geçse de hala bunun farkına varamayıp kadınlara iyilik yaparak, destek olarak yatağa giden yolu açacağını düşünenler var. Daha kötüsü darbe yediği halde yaptığını savunmaya devam edenler var. Ben de geçmişte bunlardan biriydim ve kırmızı hap sonrası aşağıdaki üç kurala dikkat ederek içimdeki merici tahtalı köye yolladım.

1. Anne, kız kardeş, babaanne, anneanne, hala, teyze gibi birinci dereceden akrabalarınız dışında hiçbir kadına iyilik yapmayın. Meriçliğin temel başlangıç noktasıdır bu iyilik meselesi. Kıza yaranmak için yaptığınız her iyilik onun gözündeki pısırık, yalaka erkek imajını güçlendiriyor. Bahsettiğim iyilikler bilgisayar tamir etme, kızın eşyasını taşıma, ödevine/sunumuna yardım etme, yiyecek veya içecek ısmarlama gibi şeyler. Örnekleri elbette çoğaltabiliriz. Burada ana fikir, kızın siz olmadan halledebileceği her sorunu (ki kızların sorunların çoğu zaman eften püften meseleler olduğu için bu sorunların neredeyse yüzde 95’idir) kıza bırakmak. Merak etmeyin, ölmeyecek. Ölüm veya sağlık gibi hayati meseleler varsa o başka tabii. Ama o konularda da zaten elinizden gelen pek bir şey olacağını sanmıyorum.

2. Hiçbir kadınla samimi arkadaş olmayın. İsterse karşınızdaki ilgi duymadığınız bir kadın olsun. “Onunla bir ilişki düşünmüyorum ne olacak ki?” demeyin. Hele de okul ve iş yaşamında ister istemez artan samimiyet sizi kadınlarla arkadaşlık fikrine daha çabuk alıştırıyor. Bu durum, uzun vadede ilişki/seks düşündüğünüz kadınlara da aynı biçimde yaklaşmanıza neden oluyor. Yani bir nevi alışkanlığa dönüşüyor ve aradaki gizemi azaltarak arzuyu anında öldürüyor. Hele ki uzun mesajlaşma falan kesinlikle 10 kusurlu hareketten biri.

Peki kadınla görüşmeden, konuşmadan nasıl işi ilerleteceğiz? Benim demek istediğim yabani gibi davranmak değil; sadece kadınla kanka moduna girmeyin. Günde 7-8 saati birlikte geçirmeyin, her boku birlikte yapmayın, yapışık ikiz gibi dolaşmayın. Sadece baş başa buluşma olduğunda kadınla samimi olun. Zaten orası kendine güvenen esprili bir dille ve dokunarak kadını kendimize bağlayacağımız yer.

3. Hiçbir kadının derdini dinlemeyin. Bu davranış, ağzınızdan tek kelime çıkmadan sizi pasif meriç konumuna sokuyor. Unutmayın ki kızlar kendi aralarında boktan bir meseleyi bile saatlerce tartışma kapasitesine sahip. Diğer kızlarla yapmaya alışık olduğu bu hareketi sizle de yapmasına izin verdiğiniz zaman bilin bakalım ne oluyor? Kızın derdini saatlerce dinleyebilecek “başka bir kız arkadaş” oluyorsunuz. Yani kız sizi bırakın sevgili/seks adayı olarak görmeyi erkek olarak bile göremiyor.

Tabii bunları ilk yaptığınızda kadınlar size “öküz, odun, kaba herif” diye kızacak. Hatta bazıları feminik masallarıyla soslanmış şövalyelik dersleri verecek. Gülüp geçin, çünkü kendisini kullandırmayan bir erkekle karşılaşmanın şokunu yaşayıp shit test atıyorlar. Bunları duymanız doğru yolda olduğunuzu gösteriyor. Belki o kadınla ilişkiniz bozulacak; ama meriçlik yapmamanın getirdiği özsaygı kendinize bakışınızı ve duruşunuzu değiştirecek.

Daha da önemlisi kadın bu kararlı davranışlarınızdan ötürü sizi kafasında etrafındaki meriç topluluğundan çok daha farklı ve üstün bir yere koyacak, eliniz güçlenecek. Tecrübeyle sabit.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Çeviri Manyağı

Sitenin anti-feminist ve gözlemci abisi, kardeşi. Kendisine thalesengeditor@gmail.com adresinden karı-kız meseleleri için ulaşabilirsiniz.

36 thoughts on “Üç Adımda İçinizdeki Merici Öldürün”

 1. Abi şindi burda, iyi gözlemciyseniz (ki bu da iyi dinleyicisiniz demektir) sorunlu hatunlar, size giydiği tanganın götünü nasıl sıkıştırdığına kadar anlatmaya başlıyor. Ortam da bazen öyle bir oluyor ki, kaçamıyorsunuz ya da sıvışamıyorsunuz. Kadını dinlemediğiniz alternatif gerçeklikte de hatun adınızı sapığa veya yürüyüp başarısız olmuş andavala çıkarıyor. Böyle “kendinden bahsetme ve dert anlatma” seanslarından nası sessizce uzarız?

  1. Zaten böyle sıfatlarla karşılaşacağını yazdım. Derdini dinlemedin diye seni ezecek kadınla zaten görüşmeyin, uzaklaşması hayrına olur.

   1. Evet kendimi kullandırmadım ama hatun beni instagram dan takibi biraktı bende bıraktım,şimdi görüşmüyoruz..tabak tencere felan da yok..siki tuttuğumuzun resmidir..şaka bi tarafa,sanki iyiydikte bi halt mı oluyordu!baktık kız kendini yedirmiycek boşuna pastanecileri zengin etmeye gerek yok dedik. (Benim tecrübem ister dark triad deyin ister yobaz deyin ister hayvan adam deyin yada hilekar kendini kullandirmayan ,nankör evet nankör doğru duydunuz bunlar ekmek çıkartır,efendi,dürüst, iyi niyetli asla.sen efendi olunca hatun “salak lan bu kullandiriyo kendini diyebilir hatta diyorlar)bir söz vardır “at biniciyi karı sikiciyi tanırmış..eğer efendiysen yürü git lan işine mal seninle işim olmaz…piç alfaysan tamam ben tokmakcı yı buldum ,diyecek hatun aslında işin özü bu

   2. Selam bi konuda sizinle konuşmak istiyorum. Zamanınız varsa çok mutlu olurum. Size mail atsam cvp verir misiniz

  2. Hatunlarla bu noktaya geliyorsan çok yanlış yapıyorsun. Hiçbir hatunla sana bunları anlatacağı kadar yakın olma. İyi dinleyici olma mesela. Motivasyonunu bilmen lazım. Belki verir diye fazla saçma muhabbet çekmiş isen sonu böyle olabilir.

   Genç erkeklerde gördüğüm en büyük problemlerden biri de, kızlarla çok sıkı fıkı olmaları. Babanızın nesli de dahil önceki hiçbir erkek nesli böyle değildi. Çevrenizde çok fazla kadın arkadaş var. Kadınlarla konuşmayın demiyorum ama yakın arkadaş çevrenizi erkeklerle sınırlayın.

   Bir de kız kankası olanlar var ki onlara diyecek söz bulamıyorum.

   1. Hocam benim bir arkadaşım var etrafında sürekli kız var her akşam bir kızla oturuyor neredeyse çok fazla kız arkadaşı var ve hepsine kankam arkadaşım diyor.Ama fuckbuddy leri de var ve kendine sevgili yapmak istediğinde hiç zorlanmıyor bunu bir türlü çözemiyorum.Gerçi sevgilileri hep çirkin 10 üzerinden 4 5 lik ler.Çocuk yakışıklı.Yani hem o kadar kanka arkadaşım dediği kız var ve hem de kız tavlamakta zorlanmıyor.

 2. Hocam ve erkekler dostlar ciddi bir durumdayım lütfen yardım edin.
  8 ay oldu Trp ile tanışalı 17 yaşındayım.Ders,spor,müzik vb alanlarda elimden gelen en iyileri yapıyorum lakin bir bezginlik geldi.
  Önce insanlara karşı bezdim ve sıvadım sonra geçmiş yıllarda tanıştığım cidden kaliteli bir kız dediğim kızla buluşmamda sıçtım sıvadım.Geliştim ama gelişmeler çoğu alanda işe yarasada daha çok alanda çöküntü ile sonuçlandığını gördüm.
  Dersleri sporu ve müziği bırakacağım yok ama şu an içimde ciddi bir bezginlik var.Bunu nasıl aşarım.Küçük şehirde yaşıyorum(hatay da olan varsa buluşalım ) ve cidden sıkıldım.
  A.insanlarla ilişkim kötü bir hal aldı.Eskiden aşırı sosyal iken şimdi asosyal oldum(bunu o kız bile vurdu,bildiğiniz kendi kendime negativ sosyal kanıt vermişim)
  B.sıkıldım ve bu benim performansını düşürüyor.Örn sporda son seti yapmıyorum bazen ya da sıkılıp ders çalışmak yerine yatıyorum.
  C.Cpd beni anca tatmin eden zeka ve mizahda enaz benim kadar iyi olan bir kıza karşı bütün shit testlerde(aslında geçtiklerim de var ama totalde kalmışım) kaybettim ve lafları ağırdı.
  D.çoğu insan ve kız beni bayıyor antisosyal bir hal aldım

  Lütfen ne yapabilirim,yardım edin?Şu saçma ruh halinden çıkasım var.

  PS:nofap nogame gibi boşa zaman öldüren çoğu şeyi kaldırdım ve dopaminsizim

  1. Bu yaptıklarını kendin için yapıyorsun.Kadınlar için yaptığın hissiyatındasın belki de .arada senden bu halinle hoşlanan kızları görünce SİKERİM LAN DEĞİŞMEK İSTEMİYORUM diyor olabilirsin
   Değişmek istemezsen , başarılı , güçlü olmak istemezsen emin ol sen olmazsan BAŞKALARI olacak
   Daha iyi bir kadın istersin
   Daha iyi bir araba istersin
   Daha iyi bir ev istersin
   Daha iyi bir hayat istersin
   Bunlar için mücadele etmezsen senin olmayacaklar zaten
   Emin ol BAŞKA İNSANLAR belki de SEVMEDİĞİN İNSANLAR hepsine sahip olacaktır
   Denemesi Bedava

 3. Tebrik ederim 17 yaşında hem kendini geliştirmeye çalışman hem de nofapnogame nogame uygulayabilecek iradeye sahip olman çok iyi. Bu yorulmuşluk durumu kolayca ortaya çıkabiliyor maalesef benim tavsiyem keyif aldığın yeni bir işe başlaman. Yeni bir hobi olabilir yeni bir ortama katılmak olabilir yeni kızlar olabilir 😀 İlla ki yeni bir şey olmak zorunda da değil eskiden eskiden sevdiğin bir işi de yapabilirsin. Senin şuan isteksiz olmanın sebebi bütün her şeyde bir bozulma olması değil aslında sadece bir kaç alandaki olumsuzluklar moral bozukluğuna yol açmış. O yüzden bir kaç alanda olumlu gelişme de tekrar moralini toparlayacaktır.

 4. Biliyorum çok öküz var ama rica ediyorum. Bu mecrayı başka ve ulaşılması zor bi yere taşımayın.
  Hatta yorum kısıtlaması getirip soruları başka bir yerden almanız daha sağlıklı olur. Sormak istediklerim var.

 5. Ve bu yazıda bahsedilen şekilde davrandığınızda sadece kadınlar değil diğer uykudaki erkeklerden, arkadaşlarınızdan da aynı tepkileri alacaksınız, yeri gelecek dışlamaya çalışacaklar (çok da s..) ama unutmayın ki güneş balçıkla sıvanmaz 20 ye 1 de olsanız koyvermeyin kendinizi, içten içe size saygı duyacaklar.

  1. Sorun şu ki fazlasıyla yalnız kalıyorum. Zeki olmak benim için önemli bir meziyet değil aptal olmakta ama aptal insanlarla cidden geçinemez bir hal alıyorum.
   Kızlar bayıyor,o bayıyor, bu bayıyor.Kendimi yarışmalara ve derslere verip kaçar gibi oluyorum ama arada bıkıntı geliyor son yorumu yaptığım zamanki gibi ve bu bıkkıntı kaybetmeme neden oluyor(örn nofap sıfırlıyorum)
   Bana bu bıkkıntıları aşmak lazım.
   Stoa felsefesine bakmayı düşünyorum az.Sizin bu bıkkıntı ve yalnız olmayı kolaylaştırıcı önerileriniz var mı?

   1. Senin anlattığın şeyde bayağı bir narsisizm de var. Sırf kırmızı hap yutmak seni diğerlerinden akıllı yapmaz. Hala arkadaşların ve çevren içinde senden daha zeki bir sürü insan var. Onlarla takıl.

    Eğer KH yuttun diye böyle hissediyorsan hayatın kadın erkek ilişkileri olmuş olabilir. Başka şeyler yap.

    1. Trp ile akıllı değilim. Hatta aptal alfaların gerisindeyim.Devletin sınavları ile de üstün(açıkçası üstün demeyi cidden sevmiyorum) ıq alıp ek bir eğitim kurumuna gidiyorum.
     Eskiden de insanları sevmezsim pek ama o zaman kabahati başka yere atardım.Şimdi de sevmiyorum kabahat bende ben onlara istediklerini veriyorum ama açıkçası vermek de istemiyorum.
     Kabahatli miyim ben?İnsanlar suçluyor,sorun çıkarıyor. İnsanlardan cayıyorum hocam sonrasında ise bu sorun çıkarıyor.
     Iq eq sktir edin benim ruh halimi stabil ve dışarıdan bağımsız tutmam lazım bunu nasıl yaparım?
     No fap gibi reseptör çıksın diye konumama kuralı ile mi?
     Saygılar

   2. Yaş daha 17, hayat yeni başlıyor ve keşfedecek tonla şey var. Yalnız olmaktan memnunsan bunu kolaylaştırmaya gerek yok ki. Ama sen yalnızlıktan kurtulmak istiyorsun dolayısıyla çözüm kendini hapsedip bunu kolaylaştırmaya çalışmak olamaz. İnsanları oldukları gibi kabul ettiğin sürece onlarla geçinebilirsin. Sadece insanları değil her şeyi olduğu gibi görmek ve kabul etmek. Kendimiz de buna dahil. Ne olduğumuzdan az ne fazla.

 6. Hocam bu yazıya kadar her şey iyiydi de bu yazılanlar bi garip geldi . üstteki maddeler uzun ilişkide de geçerli mi ?

  Mesela Adamın 8 aylık ilişkisi var ve kendi çerçevesi konusunda da taviz vermiyor . Kızla samimi sohbet etmek veya kahve ısmarlamak bu adamı nasıl olumsuz etkiler ? Bir gün o ısmarlar bi gün adam ısmarlar mesela konu kapanır . Aradan 8 ay geçmiş , arada herhangi sohbet olmadan sadece seksle ilerleyen bi ilişki sağlıklı yürür mü ?

  1. Hayır yahu orada not düştüm bak başbaşa buluşma farklı diye. Ben kızla bulaşmayın demiyorum, buluşma dışında kızla çok fıkı olmayın diyorum. En azından ilk 3 ay. Aşırı samimiyet, cinsel yakınlık ile arkadaşlık arasında ince bir çizgi oluşturur. Dozunu kaçırırsan birden “ben seni arkadaş olarak görüyorum” lafıyla şok olursun.

   Ismarlama konusuna gelince, Alman usulü veya bir sen bir o iyidir. Sürekli kızla olmak için bir şeyler almaya çalışırsan kız bunu yalakalık görür ve seni gösterip vermeyeceği adam kategorisine yani friendzona atar.

   1. Hocam peki uzun süreli ilişkide nasıl yapıcaz eğlenceli kişilik olayını ? Çok fazla güldürürsek cinsel çekim azalır mı ?

    1. Dediğimin uzun dönemle hiç alakası yok. Bu anlattığım tanışma döneminde hata yapmamak için. Uzun deneme girdi ise kız zaten seni sevgili olarak görmüş. Ama cıvıklık yaparsan elbet soğur. Ağırlığı yerinde esprilerle dengelemek lazım.

     1. Demek istediğim mesele oyunun bokunu çıkarmak gibi her lafına shit test muamelesi yapmak gibi

 7. Benim problemim yalnızlık.Arkadaşım çok var erkek olarak.Ama bir akşam şöyle çıkalım bara gidelim veya gezelim veyahut da gündüz sahile avm lere falan gidelim yok.Okul dışında arkadaşlarımla neredeyse hiç görüşmüyorum.Üniversite de okuyorum bu arada.Samimi arkadaşlarım var 1 yıl olmadı tanışalı.Ama beni kimse bir yere çağırmaz şuraya gidelim mi falan diye sormaz.Ben de bunu kendime yediremiyorum beni takmayanı ben hiç takmam diyorum.Yalnız başıma da bir yere gitmek canım istemiyor.Genellikle online oynuyorum ama onunda meyvesi az oluyor.Bu sorunu nasıl çözerim?

  1. Hocam arkadaşım çok demişsin ama arkadaşın yok senin. En samimi olduklarını sen bir şeyler yapmaya çağır. Gelmezlerse ya da gelip de sonra seni çağırmazlarsa o zaman düşünürsün.

   Sen öylesin demiyorum ama senin derdinden muzdarip adamların çoğu ilk adımı diğerlerinden beklerken diğerlerine hiç de gruba girmek istemeyen bir adam gibi görünür.

 8. Geçen gün kızın elinde kahve vardı. O kapının arkasında, ben önünde. Kapı da hayvan gibi, abanmadan açılmıyo. Kapıyı açmasını bekliyodum, kahveyi görünce ben açayım bari dedim. Kapıyı ittim kız tam geçerken arada kaldı. Bence beceriksiz gibi göründüm, utandım biraz.

  1. Hocam fırsatı niye değerlendirmedin? Hemen gidip yanına “bi işi de bensiz yapın ya herkesin derdine nasıl koşayım süpermen miyim” desen kız gülerdi ve harika bir açılış cümlesi olurdu. Böyle anları kaçırmayın.

   1. Abi çenem tutuluyo biliyo musun? Düşünme yetimi kaybediyorum sanki. Bu gün çok hoş bi kız vardı, konuşacaktım sözde. Yine erteledim. Elime kız eli değmedi, blogun genel profilini de bozmak istemiyorum. Gelip bunu okuyarlar sonra herkes benim gibi sanıyorlar. Benim durumum farklı, iletişim konusunda sıfırım. Askeri okulu bıraktım ben, iletişim kuramadığım için yani dolaylı olarak arkadaşım olmadığı için. Ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası, aklıma gelen tek çözüm 100 gün boyunca her gün reddedilme seansları düzenlemek. Ancak problem belki de reddedilme korkusu değildir, bilmiyorum yani.

    1. Bunun çözümü sosyal hayata karışmak, başka yolu yok. Önce erkek arkadaş yapıp insanlarla iletişimi kuvvetlendireceksin, sonra da kızlara yürüyüp reddedilerek nerede hata yaptığını çözeceksin ve sonrasında da kendi oyununu geliştirip başarıya ulaşacaksın. Korkunla yüzleşmeden yenemezsin. Merak etme, onlar da etten kemikten insan. Senin gibi yiyip içip sıçıyor. Tersleyen olursa da öyle bir insanla muhatap olmadığın için sevin.

     1. Abi yarın çıkıp day game için elimden geleni yapacağım. Saçmalasam da, zırvalasam da gidip konuşacağım. Bu işin böyle çözüleceği yok, beklemekle olmuyor. İnsan merak etmeye başlıyor bi noktadan sonra, kız eli nasıl bir şey falan diye. Aslan gibi 1.86 boyunda ufak çaplı bir Superman’im sonuçta ne olacak.

    2. Öncelikle bu konuda kendinize fazla haksızlık etmeyin. Reddedilme korkusu herkeste olan ve güçlü bir korkudur. Yani sende bir şey eksik diye reddedilmekten korkuyor değilsin. Ha sende eksik olan bir şey var; pratik.

     Kızlar konusunda çekingenliği ve utangaçlığı aşmak ile ilgili yazımızdaki gibi aşamalı aşamalı çık sahaya.

     Bir de hatırlatayım, bu siteye yazanlar da dahil her erkek zamanında, cinsel olarak aktif olabileceği halde eline kız eli değmemiş bir erkekti.

 9. Merhabalar erkek adamlar .. Hepinize iyi oyunlar diliyorum .
  Sizlere bir sorum olucak yasim 22 üniversite öğrencisiyim , 5 yıldır birlikte oldugum bir sevgilim var . Üniversite’nin ilk yillarinda tam bir beyaz şövalye olarak takılıyordum ancak son bir senedir algilarim degisti. Gerek pua gerekse burada okuduklarim sayesinde kadinlara karsi artik daha curetkar ve gercek erkek benligimi hissederek bakmaya basladim. Ancak icimin rahat etmedigi bir husus var. Kiz arkadaşim ile aynı sehirde degiliz UMİ yasiyoruz yani ancak herhangi bir karsi cins ile konuşmaya basladiktan sonra aldatmis olmayi yediremiyorum.Zira yeni tanistigim bir kiz değil ailesi ile tanisiyorum o da ayni sekilde tanisiyor. Nacizane bir dis gorunusum var yani etrafimdan tipim giyim zevkim hakkinda cok ovgu aliyorum . Ama konustugum kiz ne kadar guzel olursa olsun bi sure sonra sıkılıyorum. İstedigim sekilde ilerlese de sıkılıyorum. Spor salonundaki hocamin bir kuzeni vardı hatta kiz minyon tipli bir 5 esmerdi. Bir gun spor salonunda iken bench press sonrasi kizin baktigini farkettim karsilik verdim ben de sonra o da devam ettirdi. Sonra yanima cagirdim ve o kadar seyrettin bir bedeli olmali dedim nasi yaaeenee dedi. Telefonumu uzatip numarani yaz da iki lafin belini kiralim dedim. Kizla konusmaya basladik ikinci gun eve cagirdim geldi . Yakinlastik ama tam bir cinsellik yasamadik . Sonra sogudum kizdan. Ayni sekilde ayni sınıfta okudugumuz bir baska kiz vardi kiz 6.5 bir kumraldi. Eski bir arkadasimin kardeşi idi. Onunla da bakistiktan sonra disari davet ettim . Konustuk muhabbet ettik ama sonra bu icsel sorum yuzunden kizdan uzaklastim yani sorum su bu icselsoruna kulak verip aldatma olayını sonlandirmali miyim yoksa koy g*tune rahvan gitsin deyip yoluma mi bakmaliyim ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *