Hipergamiye kafayı yaktırmak

Hipergaminin umrunda değil yazısı erkeklerin hipergamiden çekebileceklerini listeler ama bu dürtünün, özellikle bu dürtüyü hizaya sokmayan ve açıkça destekleyen kültürel bir ortamda, kadının da hipergaminin umrunda olmadığı ile ilgili uzunca bir liste yapılabilir.

Daha önceki Aldatan kadını silmek ve Eski sevgiliyi yeniden kazanma yazısında dolaylı olarak yazdığım bir şeyi burada daha detaylandıracağım.

İlişkiye alfa başlayıp, ilişki içinde “artık sevgili olduk gerçek benliğime ( = feminen beyin yıkama kaynaklı ve ‘gerçek’ sanılmasının tek nedeni herkesin yapıyor olması olan yapay beta iyi çocukluk)  dönebilirim” diyerek betalaşmak çok yaygın bir hatadır. Bunun sonucunda genellikle terkedilmek ve aldatılmak vardır. Özellikle hipergamisinin peşinde koşabilme lüksü olan CPDsi yüksek bir kız tarafından. Böyle bir erkeğin CPDsi çok düştüğünden hipergami açısından kızın yeni tuttuğu dal ile rekabet edemeyeceği malum. Ama benim gözlemim, aldatma ve terk etme durumlarında kadının bilinç altında işleyen bir mekanizma daha olduğu : “yeni dalın değeri sandığım gibi yüksek değilse eski dala dönebilirim”.

Bunun şimdiki sevgili eski sevgili olmadan önce yapılması gerekliliğini ve mekanizmasını orada anlattık. Hipergamik dal değiştirmeler kadın için risklidir (çoğumuzun ilişki materyali gördüğü normal kızlardan bahsediyorum). Eski dal ilişkide betalaşmıştır ve bir ihtimal bekar kalınca alfalaşabilir. Yeni dal alfa numarası yapan bir sünepe olabilir ya da ilişkide betalaşabilir. Yani hep bir şüphe vardır. “Ya yanlış yaptıysam” şüphesi.

Kendisini terk eden kızın ardından salya sümük ağlayan, Müslüm Gürses arabeskine bürünen, “sensiz yaşayamıyorum bitanem” ile “pis kaphe” uçlarında dalgalanan mesajlar atan aşk böcükleri, bu kaygıyı ortadan kaldırarak kadına dolaylı yoldan “yavru köpeğin burda dili dışarda bekliyor, hipergami riskini alabilirsin ben nasılsa burdayım” mesajı verirler.

Bizim dediğimiz gibi kadının hayatından buhar olan adam ise bu kaygıyı körükler. Şimdi başka erkeğe giden kadını asla geri kabul etmemeniz lazım. Asla. Sizi aldatması ya da sizden ayrıldıktan sonra başkasını bulması önemli değil (ki onların önemli kısmı da ortaya çıkmamış aldatmadır). Kızı hızlıca NEXTlemeniz kızı pişman edip geri döndürmek için olmamalı (o zaman zaten NEXT hiç olmamıştır). Bunu bir taşla başka üç kuş vurmak için yapmalısınız :

1 – Terk edilmek erkeğin egosunu zedeler ama ruhunu zedeleyemez. Terk edilmek ve aldatılmak sizi daha az maskülin yapmaz. Tam tersi doğru kullanırsanız bu olaylar sizi daha maskülin bir erkek yapar. Erkeğin ruhunu zedeleyen, terk eden ve başkası ile olan kadının dönmesini umarak beklemek ve daha kötüsü dönmesi için ona yalvarmaktır. Bu olaya kadını hızlıca NEXTleyerek tepki vermek erkeğin kendi ruhuna pozitif etki yapar. Demir tavında dövülür  diye bir atasözü var. Eriyecek kadar yanmadan sizden kılıç olmaz ama erimeyi abartırsanız (fazlaca ateşte kalırsanız) ocağın dibine akar bitersiniz.

2 – Hiç inkar etmeyelim, ne kadar asıl amaç olmasa da böyle bir durumda intikam tatlıdır ve en büyük intikam şansı buhar olma stratejisinde vardır. Yukarıda bahsettiğim “doğru tercih mi yaptım” şüphesi hep vardır, emin olun. Kız isterse özel uçağı olan bir elemana varsın. Size tabii ki göstermeyecektis ama bundan şüphe etmeyin. Bugün bir okur kendisinden ayrılıp hemen başka bir adama varan eski kız arkadaşının “o beni asla unutamaz” gibi bir şey gevelediğini duymuş, yorumlara yazdı. Eğer kızın arkasından salya sümük oldu iseniz ve kız bunu biliyorsa (ki bilir) “o beni asla unutamaz” gibi bir laf eşekliğinizin tescilidir. Ama durum öyle olsa idi kız “o beni unutamıyor” şeklinde olurdu. Eğer buhar olduysanız (bu ortak arkadaşlarınıza kızla ilgili en küçük bir falso vermemek anlamına da gelir) bu lafın anlamı genelde değişiktir. Orada yoruma da yazdım :

Kız senin onu kısa zamanda unutmuş görünmenden rahatsız olmuş olmalı. Yoksa uluorta böyle beni unutamaz falan demezdi. Doğru yoldasın bozma bunu …  Unutma, sen kendini birden çekince kızın hipergamisi error verdi. Acaba diyor. Zaten “O beni unutamaz” demek “O beni unutamaz umarım, yanlış dala atlamışsam kafa üstü yere düşeceğime yine ona asılayım”. Kuşkun olmasın. Seni küçültür gibi söylüyor elbet ama diline vuran kendi şüphesi. Yanlış mı yaptım şüphesi. Eğer kızı silersen ve o görüşme ve sonrasında sana dönemeyeceğini anlarsa bu şüphe içini kemirip duracak. Bu amcayla evlense bile. Sen o toplantıda betalaşıp kızın içine su serpmezsen (evet ben ona dönebilirim o zaman şimdi bu dalda zevk ve gönül rahatlığıyla hoplayayım dedirtmezsen) senin gururun için çok iyi olur. Kızdan intikam istiyorsan da böyle alırsın. O amcayla her kötüye gittiğinde acı çeker. Ama bence kızdan intikam işin en önemsiz tarafı.

Maalesef aşırı betalaşan erkeğin terk edilmesinin en büyük nedenlerinden biri kıza bilinç altında “git o dalı tut, maceranı yaşa bir tanem ben burda arabesk şarkılar eşliğinde uluya uluya ağlayarak seni beklerim, o dal kırılırsa bana atlarsan seni bağrıma basarım” mesajı vermesi. Bilinçaltı işler bunlar ama yine de orada arka planda dinamik bu. Bu başınıza gelmişse yapabileceğiniz en iyi şey hatuna size geri atlayamayacağını göstermek. Bu da kasıntı davranışlarla değil ama kızın geri dönüşsüz hata yaptığını ve kızı bir daha kabul etmeyeceğinizi içselleştirerek olur.

3 – Kıza bir ders vermiş olursunuz. “Amk koyayım ben onun kızdan bana ne” diyebilirsiniz ama hepimiz artık “mesela gitse beni aldatsa sonra gelip yine seni seviyorum dese hemen affederimAFC ucubelerinin, kızların ruhlarını dejenere edişlerinin yarattığı, gereksiz sorunlarla uğraşıyoruz. Bu memlekette zaten yerel, arabesk adlı bir olgu var. Kendisini terk edip daha zenginine varan kadına inat zengin olup , sonra gidip kendine başka kadın bulacağına “nikahına beni çağır sevdiğim, istersen şahidin olurum ben senin” diye ağlayan ruh hastası filmlerle büyüdük. Üstüne de feminenleşme eklendi, sonuçta etrafta kızları dejenere eden bir “ne olursa olsun, ne yaparsan tüm ilgim sende” sürüsü dolanıyor. Bunlardan olmayın.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

45 thoughts on “Hipergamiye kafayı yaktırmak”

 1. Hocam kızın geri dönmesi 3.5 seneyi bile bulabiliyor. Beni sevdiğini söyleyip ilk buluşma sonrası “ya ben senle anlaşamadım arkadaş kalalım” diyen bir hatun olmuştu. Ben de o zaman kırmızı haplı olmadığım halde nasılsa bu teklifi reddedip kızın hayatından kayboldum. Taa 3.5 sene sonra “Kalbin ne kadar iyiymiş ben farkemedim” diye bana mesaj atmış Facebook’tan. Tabii bunu benim kariyer başarılarımı gördükten demesinin konuyla hiçbir alakası yoktu, yersen.

  1. Hocam bende hatuna maddi olarak destek çıktım ve cok sevindi (senin hatunun sana dediği gibi) kalbin pırıl pırıl senin hiç şımarık değilsin,bana yaptığını kimse yapmaz dedi..bende ondan minnacık bir para istedim verdi(bu hatun benim kasabada esnaf)ve sonra geri istedi,ben görmezden gelince beni instagram dan takibi biraktı..beni sosyal medyada üç kızla gördükten sonra parayı istedi benden..iyide beni 6 ay önce friendzone atmıştı zaten..Hatun milletini çözmek zor.yada ben çözemedim

   1. Hatun milletini çözdük halbuki biz burda 😀 Hüsnükuruntu yapmazsan aslında her zaman herşey çok açık seçik ortada oluyor.

   1. Ya işte hocam iltifat değil zaten, konuya oradan giriyor ki ben de “kız değerimi anladı” deyip atlayayım 😁

   2. Hocam kalbim iyiymiş ya benim hatunun dediğine göre ,kalbi kötü olanlarla hadi bu akşam bi kafa çekelim☺ bize öyle bi teklif maalesef yok. .neden çünkü kalbim temiz..O hadi bu akşam içelim dedikleri dark triad tipli(karısını döven,piyasayı dolandıran,sahtekar ,acımasız )işte bu tipler baştacı

    1. birader karısını döven tipe ilgi duyan kız sayısı bayağı az. ha bu arada bu dediğin adamların ilgi çekiciliği azalacak diğer erkekler akıllandığı zaman.

    2. Defalarca yazdım.Dark triad tiplerin baştacı olma nedeni bugün sadece bu adamlarda başkalarını takmadan maskülin olacak taşağın olması. Kadınların özellikle bu tipleri sevmesi değil. Ortamda sadece maskülin ama dark triad adamlarla maskülin olmaya cesareti olmayan iyi çocuklar var. O iyi çocuklarda da kimseyi takmadan maskülin olacak taşak yok. Bunu itiraf etmek yerine hatunlar dark triadı seviyor hacı demek daha kolay ve acısız.

  2. selam benim yaşadğım olay şu sıkıcı olmasın diye maddeler halinde yazacağım:
   1) kızı sanal ortamdan ekledim kabul etmedi (ikimiz de malatayadayız)

   2) kızı 2.kez ekledim kabul etmedi.

   3) kızı 3.kez ekledim kabul etti evlilikten bahsedince işim olmaz deyip çıkardım

   4) bir süre geçtikten sonra 4.kez ekledim baktım artsit artist konuşuyor güle güle dedim. bana sen
   benimle sadece seks istiyorsun dedi. ben de anlaıdm ki bu seks istiyor 🙂

   5) bir gün sonra buluştuk arabada seviştik ama çok istememe rağmen oral yapmadı.

   6) seviştikten sonra (tereddüt etmeme rağmen götü kalkar mı diye korkmama rağmen) onu arabayla bir yere bıraktım sonra ordan alıp evine bıraktım.

   7.sonraki gün mesajlarında eski sevgilisindne bahsetmeye başladı.

   8.siktir git dedim. tamam dedi. 1 saat sonra sen ruhumu da doyur sadece seks yapma vs dedi. şimdi öyle pek takmıyorum mesaj atmıyorum o da atmıyor. velhasıl bunu eve atmadan siktir etmek istemiyorum ne yapmalıyım arkadaşlar?

   1. Bekle o kendi gelir. Senin pek bir şey yapmana gerek yok. Sadece orospu gibi görünmemek için naz yapıyor.

    1. inş gelir 🙂 işte tam bu anlarda kaybediyorum ben. çoğu kişiyi böyle kaybettim. buluşma etkileme vs bunları yapıyorum ama erken seks talebi ve bu durumlarda ne yapacağımı bilmemem yüzünden belki 20 kişiyi kaçırdım 🙂 teşekkür ederim beklemeye devam bakalım.

 2. Hocam Hülya Avşar’ın en erkek egemenliği ile ilgili yorumunu okudunuz mu? Kadın kendi feminen benliğini ortaya çıkarıyor. “Erkek çalışsın, kadın çocuk büyütsün.” diyor ama medya “rerörö erkek tahakkümü!1!” diye kadıncağıza karşı çıkıyor. Yorumunuz nedir?

 3. Ama eğer kızı tam manasıyla next’leyemediyseniz, kız hareketlerinizden hala aklınızın onda olduğunu şıp diye anlar, ufacık bir mimikten bile. Oh ne iyi etmişim de ayrılmışım der ve huzur içinde yoluna devam eder. Umursamamak (her şekilde) en güzel intikam. Ulan iyi ki beni terk etmiş, iyi sıyırmışım diyebiliyorsanız gerçekten olay bitmiş, intikam alınmıştır.

 4. İlişki yada flört gibi konularda kızlara karşı o kadar toleransız oldum ki .Hiçbir şey özsaygıdan önemli değil
  “Kendisini terk edip daha zenginine varan kadına inat zengin olup , sonra gidip kendine başka kadın bulacağına “nikahına beni çağır sevdiğim, istersen şahidin olurum ben senin” diye ağlayan ruh hastası filmlerle büyüdük. Üstüne de feminenleşme eklendi”
  Hocam bunlara ek olarak baba figürünün eksikliği de eklenince yeni nesil o kadar bozuk bir şekilde geldi ki…
  Babası ile erkek ortamına girmesi gereken çocuk , annesi ile ev gezmelerine gidip kısır,kek yiyor
  Erkeklerden alması gereken özellikleri kadınlardan alıyor
  Özgüveni eksik
  Her söyleneni kafaya takan
  Hamur işi yemekten göbek bağlamış Kolları kadın gibi sarkmış
  Çalışkan olmayan, hayat amacı olmayan
  Mast ve Porn bağımlısı
  Pasif beta gençlik geliyor…
  Çevremizi gözlemlediğimizde BAŞARISIZ , GÜÇSÜZ ,EZİK olmamız için gereken her şey var ve güçlenerek geliyorlar üstümüze.
  Sesimizi kısmamız gerektiği , efendi olunca düzeleceğini söylediler her şeyin.Dönüp arkaya bakınca her şey kontrolümüz dışında birilerini daha iyi daha zengin daha güçlü hale getirmiş…
  Pua Cemiyetinden olan varsa YAPMAMIZ GEREKEN ŞEYLER adlı bir muhteşem bir liste vardı onu atabilir mi ? .Tamamen ters örnekler vererek yazılmıştı

 5. bro , bir kızın sende şeytan tüyü var diyip kikiki sırıtması neyi gösterir ? umarım çok konuştuğumdan dememiştir bu lafı.

  1. çok çekim olduysa, itiraf-test karışımı

   hafif çekimde – test

   ama taşak geçiyorda olabilir senin konuşmana göre, sen seç

 6. Şu an bir seminer icin Bayern eyaletindeyim (Bamberg). Seminerde red pill taktikleri ışığında gece bir kizla görüşme ayarladim. Red pill inanılmaz bir büyü ya. Ayrintilari anlatcam eve döndüğümde 🙂

 7. İlgisizlik,kafaca ulaşabileceğiniz en yüksek seviyedir.Gavurcası da İndifference,gavurcada en sevdiğim kelimedir.Size bir yarar sağlamayan ya da sizi ilgilendirmeyen meselelerle ilgili,ilgisizlik tavrını takınabilirseniz kafaca çok yüksek seviyelere çıkarsınız .Abi Game of Thrones’un yeni bölümünü izlendin mi? Banane ben dizi izlemem ki.Abi şu senin sarı değil mi?Yanındaki kim acaba?Banane beni ilgilendirmiyor.Dediğim gibi ilgisizlik kafaca ulaşabileceğiniz en yüksek seviyedir,zamandan tasarruf edersiniz,işinize yarayan ve sizi ilgilendiren şeylere yoğunlaşırsınız.Öteki türlü yok onunla ilgilen yok bununla ilgilen,banane amk.

  1. Beden dilininde bu tavrı desteklemesi lazım, yoksa tek çakal sen olmuyorsun.

   Anca lafta kalırsa daha kötü bir etki yaratır, ilgilenmekten.

   Öyle bir ruh haline gelmen lazımki “ilgilenmiyorum” diye açıklama yapmaya bile gerek duymaman lazım, ciddi manada düşünmemen.

   Neden afrikalılar beyaz değili düşünmediğin, önemsemediğin derece ilgi alanına girmemeli

   Bu maskülen benlikle olur, sadece ağırlık kaldırıp Nofap yapmaya başlarsan bir haftadan başlayıp daha maskülen ve ilgisiz olmaya başlarsın.

   Yoksa sabah akşam porno-mastürbasyon, göt büyüt.

   “beni ilgilendirmiyor” deyince taşak geçerler adamla, beden dilin her şeyi açığa çıkarır

   buna dikkat edelim

   saygılar

 8. Red pille göre erkeğin cpd si yaşı ilerledikçe artıyor 40 a doğru en tepe noktasına çıkıyor. Burdan çıkan sonuç evlenmek için en yüksek cpd ye sahip kadınları bu yaşta bulması daha yüksek ihtimal. O yüzden evliliği cpd nin düşük olduğu 20 li yaşlarda değil de daha ileriki yaşlara bırakmak daha mantıklı. Yalnız burda toplumdan topluma değişecek bir durum söz konusu. Çünkü Türkiye gibi Müslüman insanlardan oluşan bir toplumda eğer dini inanışına ters düşmek istemiyorsa bir erkek evlendiği zamana kadar cinselliğe ulaşamayacak demektir. Böyle bir durumda da evliliği 35 e ertelemek hiç mantıklı olmaz. Daha erken bir yaşta da evlendiğimizde ulaşılabilecek iyi kızlar kısıtlanıyor. Bu duruma mantıklı bir çözüm fikriniz var mı?

 9. Beyler beyler şimdi ki sorum herkese gelsin.
  İş yeri,okul yani karşı cins ile aynı ortamda bulunduğunuz uzun saatlerce kaldığınız ortamda size rakip olan erkekler de var. Kadınlar baskın olanı seçmeye programlanmış felan fistan diğer erkeklerin de olduğu ortamlarda nasıl daha baskın oluruz? Bir alfanın silahları nelerdir? Fiziksel olarak belirli davranışlar var mıdır?

  1. Alfa dediğin adam öyle dar alanlarda avlanmaz. Sosyal ve iş çevresinde avlanmaya betalar mahkumdur zira onların avlanmaya cesaretleri olsaydı bile dışarda avlanmaya cesareti yoktur.

   Dar alanda, az sayıda kadına caka satmaya çalışan yokluk zihniyeti içinde olur. O kafayla da alfalık zor.

  2. ” kizlarin oldugu ortamda seni engellemeye çalışan rakip erkekler daima olacaktır.
   Başka erkeklerle mücadele etmekte en temel kural duygularını tamamen kontrol etmektir.
   Adam ne yaparsa yapsın duygularının daima stabil kalmasına dikkat et. Eğer
   duygularınla oynayabilirse karşıdaki insan, seninle de oynar. Sinirlenirsen iyice sinirlendirir
   ve üzerine “kızdın mı lan” diye dalga geçer. Üzülürsen “ağlama bee” der. Tamamen sabit
   kalın. Nötr’e yakın bir duygusal seviyeniz olsun.
   Karşınızda insanla zıtlaşıp işi it dalaşına çevirme. İlk önce onaylayın o kişiyi, hatta takdir
   etki ki bütün savunmasını yere indirsin, sonra ölümcül darbeyi vur. Misal herif sürekli sana
   laf sokup işini bozuyor diyelim. Adamın ayakkabıları için “adamım çok güzel ayakkabıların
   varmış, tıpkı Charlie Chaplin’inkiler gibi” deyip o kişiyi bozabilirsin. Hiçbir saldırı yok,
   tamamen akıllıca laf sokmakla alakalı tüm mevzu. Ya da o kişinin zayıf noktasını bulup
   umursamaz şekilde dikkati o yöne çekip kişiyi silahsız bırakabilirsin. Misal adamın
   tırnaklarının arası kirliyse, “tırnaklarının rengini beğendim” diyebilirsiniz. Ama dikkat et
   asla aşırıya kaçma ve karşı tarafı iyi analiz et. Eğer karşındaki kişi niyeti bozup kavgaya
   meyilliyse fazla tahrik etme o kişiyi. Hatta onu sakinleştirmeye çalışarak ondan daha üstün
   konuma geçebilirsin. Yani sen onun duygularını kontrol ettin şimdi de sakin olmasını
   istiyorsun. Herifin kontrolü tamamen senin elinde…Karsida ki adamin mi cercevesi güclü yoksa senin mi ? İşte bu güç galibiyeti belirler. Gücün kaynağı ise
   çerçevenin büyüklüğü, çerçevene olan inançların ve çerçevenin sağlamlığına bağlıdır.
   Karşı taraf senle bir konuda zıtlaştığı zaman geri adım atma . Olduğun yerde dur ve
   karşı tarafı kontrol etmeye çalış. Kontrol eden kazanır.” iliskilerokulu.blogspottan alintidir.

 10. Sevgiliyle çok fazla gülüp eğlenmek iyi birşey midir ? Yani eğlenceli kişiliğin bokunu çıkarıp frienzone yemeyek abi :d

  1. Sevgiliysen zaten friendzoneda değilsin
   En kötü olasılık gittikçe değerin düşer masküleniten azalır kızın gözünde
   Ve aldatılma yada sudan sebeple terkedilme yaşanır

   1. Ağzından yel alsın birader 🙂 masküleniteden ödün vermiyorum canım sadece fazla güldürüyorum

 11. Harika bir yazi olmuş. Bana yazmis olduğunuz yorumdaki düşünceler bu yaziyla zihnimde tam anlamiyla yerine oturdu. Süper

 12. Hocam Allah razı olsun sizden. İflah olmaz bir betayım ben de. Bu sitede yazan ve yapılmaması gereken ne varsa hepsini yaptım, hâlâ çoğunu yapıyorum ama kararlıyım, bu böyle gitmeyecek. Patreon’dan da desteğimizi verdik 🙂

  Neyse hocam benim durumum ve sorum şu: Bana kızlar geliyor, fırsat çıkıyor, ama onları birkaç gün içinde pişman etmeyi başarıyorum. Gittiğim bir kurs var. Orda da beni kesen en az 3 kız var. Bi tanesini ben beğendim. Bakıyorum, ben yanımdakiyle konuşurken kız da arkasını dönüyor yani takip ediyor, komik olmayan esprime dönüp gülüyor falan. Benim sorum şu: İlk adımla ilgili bir yazınız var mı? Yani süreç nasıl ilerlemeli? İlk 3-4 ay olmaması gerekenleri okudum tamam. Ama ben bu kızla daha iletişim kurmadım? Yepyeni bir vak’a ve ben ne yapacağımı bilmiyorum. Hamleler nasıl olmalı?

 13. Eşimizin çalıştığı işyerinde başka maskülen erkekler varsa tepkimiz ne olmalı? Eşimize onlarla fazla yakın olmamasını mı söylemeliyiz? Eşimizin iş arkadaşlarına karşı yaklaşımımız nasıl olmalı? Bunun hakkında genel bir şey söyleyebilir misiniz?

 14. Hocam gene konuyla alakasız ama 😅😅 bi kızın ilk buluşmaya arkadaşıyla gelmesini nasıl karşılarsınız? Bu ne anlama gelir? (Herkese soruyorum, teşekkürler, iyi geceler 😁)

  1. Anlamını sikeyim der direk NEXT ederim.

   Ha illa merak ediyorsan kendisine sor, “yanında kuyruk getirdin ya, sebebi neydi ki?” diye dalga geçerek. Sonuçta ilk buluşmada niyetinin belli olması lazım. Bu soruyu soracak kadar niyetini belli etmemişsen kız muhtemelen arkadaşça buluşmaya gelmiştir 😀

 15. Flort doneminde terk edip aniden baskasiyla evlenen ( o zamanki meriçliğin dibindeki halimden dolayı) bir kac yıl sonra bugün birden irtibat kurup görüşmek isteyen hatun kişisiyle kedi gibi oynama taktiği verin millet

  1. Görüşme. Dünyada hatun mu bitti böylesine zaman ve enerji harcayacaksın?

   Sen yüzeyde cinlik yapıp intikam aldığını düşünürsün ama ne yaparsan yap kendi bilinçaltına “hatun arar aramaz onun için ulaşabilir oldum” mesajı gönderir ve güçsüzleşirsin.

   1. Anladım üstad, bunu hesaba katmamıştım. Haftasonu goruselim dedi ben de bakarız demiştim. İptal edeyim kudursin hipergamik zilli hehe

 16. Belirli bir oyun planı olmayınca veya oyun planı eksik kalınca çoğu kız normal olarak olayı arkadaşlığa sürüklüyor. Kırmızı Hapın etkilerini yaşamaya başladım. Bu akşam gerçekten güzel bir day game raporuyla döneceğim.

 17. Güzel tespitler için teşekkürler ancak kız ayrıldıktan sonra başka biriyle bir şey yaşamamışsa da geri dönmek istediğinde asla kabul etmememiz mi gerekir? Yani evet anlıyorum, kız ayrıldığında arabeske bağlayıp -adeta- “başkalarıyla bir şeyler yaşamasının sigortası” olmamalıyız ve geri dönmek istediğinde her türlü en başta kızı takmamamız gerekir, ancak kız başka bir dala atlamamış, sadece derslerinin yoğunluğuna kendisini kaptırmış ve biraz da kafa dinledikten sonra geri dönmek istiyorsa ASLA geri dönmemeli miyiz?

  1. emin misin birşey yaşamadığına? takılmaktan öteye geçmeyin o tür kızlarla bence. fuckbuddy tarzında devam edin kabul ederse kız.

  2. Evet, asla geri dönmemelisin. Eğer kırmızı kaplı kitap ne der diye soruyorsan.

   Tomassi’nin 7 Numaralı Demirden Kanunu
   Yeni bir ilişki kurmak için zaman harcamak, eski ve bitmiş bir ilişkiyi yeniden canlandırmak için çaba harcamaktan her zaman çok daha iyidir. Çöp, çöp kutusuna atıldıktan sonra ASLA çöp kutusunu karıştırıp onu ordan çıkarmaya uğraşma. Üstün başın kirlenecek, insanlar bunu yaptığını görecek ve sen ne kadar “buna değer” desen de, buna zerre kadar değmeyecek.
   http://erkekadam.org/2017/06/09/tomassinin-demirden-kanunlari/

 18. Baska bi erkege gittikten sonra asla kabul etmemeliyiz dediniz , pisman olmus olamaz mi yada biz ona cok kotu davranmis ve kirmissak ona bi sans daha verme hakkimiz yok mu??

  1. Yok.

   Sana gelip dert yanacak, eski sevgililerini anlatacak, o içini döküp rahatlarken sana stres yükleyecek. Işık gördüğü ilk anda tekrar eski sevgiliye gidecek ve ona daha sıkı bağlanacak çünkü eski hataları yaparsam yine beni terkeder diye düşünecek. Terkedilince tekrar sana gelecek ve bu kısır döngü böyle devam edecek.

   Burada yazılanları iyi okuyun. Kadının para birimi ilgidir. İlgi istiyorsa ve ilgiyi bulabileceği en beta gördüğü meriçe gider.

   Sakın, aman, kesinlikle sana dönmesine izin verme. Bu tuzaklara düşme. Nereye gidiyorsa oraya gitsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *