Güzelliği görmezden gelmek

X. Onun güzelliğini görmezden gel

Güzel bir kadını düşünürken beyninin ödül merkezini kontrol altına alabilen erkek, kadınlarla olan etkileşimini inanılmaz bir şekilde dönüştürebilir. Böyle yapabilirse, heyecanı ve endişesi kaybolur ve arzularının nesnesi ile daha samimi ve içten bir etkileşime girebilir. Büyük çapkınların idare edebileceklerinden çok fazla aşka boğulmalarının sebeplerinden biri budur – bir sürü güzel kadınla bir sürü pozitif deneyimden sonra güzellik önünde ortaya çıkan saygı ile karışık korkuları kaybolur, ve bununla beraber güzellik karşısındaki güçsüzlük de ortadan kalkar. Hoşunuza giden kızları tanımlamak için “güzel”, “tatlı”, “bomba”, “afet” gibi kelimeleri tamamen lugatınızdan çıkarmak size çok doğru bir zihinsel çerçeve kazandırır. Bunun yerine kendinize “bu kız ilginç” ya da “bu kız tanımaya değebilir” gibi şeyler söyleyin. Bir kadına asla güzelliği konusunda iltifat etmeyin, özellikle de henüz sikmediğiniz hatunlara. Beyninizin onları “gökten düşmüş meleğe” ya da “nadide bir kar tanesine” dönüştürmeye çalışan kısmının fişini çekin. Bu tür bir Zen Nirvanası seviyesine ulaşmak için yapabileceğiniz ileri eğitim tekniklerinden biri de yatabileceğiniz kadar güzel kadınla yatmanız (gerilemek istemiyorsanız çok fazla çirkin kadınla yatmayın). Kısa zamanda bir Jedi aşığa dönüşeceksiniz.
Amcığın 16 Buyruğu

Güzelliğe karşı nötr olmayı öğrenmeniz önemli. Bu sadece kendi kız arkadaşınız ve karınız ya da hedefinizdeki kızlar (kız değil kızlar umarım) için olduğu kadar, gündüz oyununda karşınıza çıkan kızlar için de geçerli.

Daha önce Meksikalı güzel Lore Garciae’nın tam bize hitap eden latino güzelliği ve şirinliği ile ağızlarınızı kulaklarınıza vardırmaya zorladığı aşağıdaki video ile alıştırma yapmanızı tavsiye etmiştik.

 

Hatun size olumlu tepki verdi mi bundan daha hafif ama yine de etkili şirinlikler yaptığında, suratınızdaki alaycı sırıtışın, sahibi eve dönmüş köpek yavrusu sevincine ve ağız kulaklarında sırıtışa dönmemesi lazım 😀 O sırıtış ki en istekli hatunu bile saniyesinde bitse de gitsek moduna sokar.

Ek olarak üniversite yıllarımdan bir kırmızı hap anı anımı paylaşayım. 2. senemiz sanırım, 2 eleman tuvalette el yıkıyoruz ve aynaya bakıp konuşuyoruz. Diğer eleman sevdiği ama kendine varmayan kızı anlatıyordu.  Boğazımıza kadar mavi haplıyız tabii. “Abi bu kız bana ne zaman bakacak” deyince yanımızda el yıkayan ama tanımadığımız bir abi aynadan arkadaşın suratını göstererek “belki kızdan bahsederken suratındaki şu şapşal sırıtış olmadığı zaman” dedi ve gitti.  Tam o an farkettik o ağız kulaklarda sırıtışı. Bir sessizlik oldu, elemanın surat ciddileşti vs.

Bazıları doğal kırmızı haplı, herif birkaç dakikalığına da olsa bize kırmızı hap bilgeliği anı yaşattı. Öyle ki biraz yürüdükten sonra eleman “abi adam doğru diyor” deyince ben de “evet ya, doğru söylüyor” demiştim düşünceli düşünceli.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

41 thoughts on “Güzelliği görmezden gelmek”

 1. kız dehşet güzel. böyle bir kız türkiye’de var mıdır acaba? hepsinin suratında 5 kilo makyaj. bir de makyajla daha çirkin olanlar var amınakoyayım,nasıl beceriyorlar anlamıyorum. ama netice de bunlardan biriyle evleneceğiz. çekilecek dert değiller aslında anaçlıkları olmasa bu türk kızlarının.

 2. Kırmızı hapla ilgili anlamadıgım bir nokta var. Bazı yerlerde kızları umursamayın siklemeyin iltifat etmeyin, yeri geldigi zaman sesinizi yükseltin falan denilio dogru bunları anlıyorum ama bir şey gözden kaçırılıyor. İliskinin olup olmadigina kadin karar veriosa, iliski başlatan güç de erkek. Yani kadınlar ne kadar hoşlansada çok nadir yaklaşıp ilişki başlatır. Erkek gidip bişeyler yapmalı ve buda kendini çekerek siklemeyerek olmuyor. Burada bir denge kurulmalı anlıyorum ama bu kısımda büyük bir boşluk oldugunu düşünüyorum

  1. Bir kadın ile bir erkek arasında ilişki olup olmayacağına erkek karar verir. Seks olup olmayacağına da kadın. Zira erkeğin sekse, kadının da ilişkiye ihtiyacı varken seks kadında ilişki ise erkektedir. Feminenleşen erkeğin en büyük yanılgısı ikisinin de kadın tarafından verilen ve kadının istemesi gereken bir şey olduğunu sanmasıdır.

   Yani gözden kaçırdığımız bir şey yok. İlişkinin olup olmayacağına erkek karar verir. Tabii erkek erkekse. Kadınların ilişkiye ihtiyacı olduğunu ve ilişkinin sizin ihtiyacınız olan seksten daha değerli olduğunu (seks çok sünepeleşen erkek almak istemese de satılan bir şey) bilmeniz zaten sizin ilişki hayatınızı inanılmaz iyileştirir. Bunu bilmeyen erkek doğal olarak kadının elinde oyuncak olur. Nasıl olmasın? İhtiyacı olan şey kadında, kadının ihtiyscı olanın insiyatifi de kadında ise kendisinin elinde ne var !?!? Asıldığı sikinden başka.

   Kızları umursamayın, siklemeyin falan mavi haptan yeni gelenlerin fantazisidir. Biz umursamayın demiyoruz. Fazla yatırım yapmayın ve fazla umursamayın diyoruz. Özellikle de ilişki başlamadan tek kadın olmasın diyoruz. Duruşumuz fazlaca sikleyen ile fazlaca siklemeyen arasında, siklemeyene biraz daha yakın.

   İlişkinin başında iltifat, seni seviyorum ve hediye olmaması kadına gerçekten istediğini vermektir. İster inanın ister inanmayın.

 3. Konuyla alakası yok ama Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ tartışması hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konuda zaten toplumumuz da ikiye bölünmüş gibi, bizim gibi düşünenler ve feminizme göre düşünenler. Ve sanki feminizme göre düşünenler toplumda daha fazla artık

  1. Toplumun her kesiminde olmasa da bir kesiminde fazlaca baskın artık. Hülya Avşar’a yüklenilmesi problem yoksa Mehmet Aslantuğ’un argümanı güçlüydü ve medenice dile getirdi, katılmasam da. Hülya Avşar kadınlar böyle olmalı demedi, bence bu daha iyi dedi. Antipatik biri olmasının ve kendisinin bunun tam tersi bir hayat sürmesinin de etkisi ile topa tutuldu.

   Mehmet Aslantuğ’un katılmadığım kısmı argümanının kadın temelli olması ama çocukları es geçmesi. Hülya Avşar’ın modelinde çocuklara bir referans var.

   Ben bu devirde kadın çalışsın çalışmasın kendi kararı olduğunu düşünüyorum ve hatta kadının çalışmasının daha avantajlı olabileceğini düşğnüyorum. Ama 20li yaşlarda evlenip çocuk yapmayı ya da ev hanımı olmayı yenilgi olarak yaftalayan feminizmden rahstsızım. Bir de feminizmin bazı konularda argümanlarına çocukların çıkarını zerre kadar katmaması mide bulandırıcı. Feminist argümanda çocuk sanki çok önemsiz ya da yok.

   Son 8 Mart yürüyüşünde de gördük. Aile ile ilgili o kadar aşağılayıcı ve küçültücü pankartın hepsi .erkeklere.nispet ama pratikte çocukların nasıl bir ortamda yaşayacağına referans yok. Neden? benim gözlemime göre feministler çocukların babaya ihtiyscını sıfır görüyor.

 4. Hocam birine Onetisleniyor gibiyim,bunu nasıl çözerim.
  Açıkçası üst değer olarak gördüğüm birisiydi ve yaşadığım küçük yerde beni gerçekten doyuran bir ilişki vardı en son aramızda (arkadaşlık gibiydi ama bağ yoktu,beraberken eğleniyorduk o kadar).
  Bir yıl geçti ben red pilli aldım kendimi geliştirdiğimi düşündüm ama onun gözünden hala eksiğim.
  Gelen shit testler hala tam olmadığımı hissettirdi hatta red pilli alınca bıraktığım yanlar(bilim ve sanat üzerine şeyler)dan bayağı salvolar yedim.
  Açık ara arzuladığım birisi diğer kızlara göre ve arada resimlerini açasım geliyor.Bunun önüne geçmem lazım ama diğer kızlarda fazla ilgimi çekmiyor.
  Kendimi geliştirip onu yenme gibi bir hırsım da vardı Red Pill öncesi ama buluşmada yediğim darbeler relapse olmama sebep oldu ve şu an kötü bir haldeyim.
  Bu kıza onetislenmem,berbat geçen buluşmadan sonra ne yapacağıma karar vermem lazım lütfen yardım edin.
  Not:kızla tek ortak ortamım atölye tarzı bir yerdi.Sırf birkaç yarışma alırım da kaportayı az düzeltirim diye(bilinç altında)onun gitmediği günler gitmeye bile başladım.
  Not:Buluşma bok gibiydi.Zeki hatun olduğu için tahminen kendini HB üst düzey görüyordu geçen yıl kilolu 6 iken şimdi kilo verip lens takıp iyice uçtu bile.
  Son not:kendimi eksik hissediyorum sizce bir lise öğrencisi olarak ders spor müzik dışı değerimi nasıl artırırım.

  1. Kırmızı Hap der ki bir kız oneitisleşiyorsa NEXT. Bunu yapmazsan güçsüzleşirsin. KH tekil bir kızı nasıl elde ederim ya da beni erkeği olarak kabul etmesini sağlarım işi değil. Hatta KH bunların saçmalık ve acizlik olduğunu söyler. KH eğer kız sana feminen bir ilgi göstermiyorsa anında NEXT etme sanatıdır.

   Bu kızı hemen hayatından çıkar. Bunu yapmak seni daha güçlü kılacaktır. Yok ben bu kızı elde edeceğim dersen belki elde edersin ama erkekliğinden bayağı ödün vererek.

   Next. Hemen next.

  2. Bu “mavi haplıyken sıçtığım kızı kırmızı haplandım dönüp kazanayım istiyorum bir el atın” sorusu çok geliyor. Fantazi bu. Sıçtığını kabul edip önüne bakacaksın.

  3. Pua cemiyetinde bir söz vardır, hatta sözden ziyade sitenin mentalitesi:
   ‘Cemiyet sıçmayı önlemek içindir, sıçtığın boku temizlemek için değil.’

   1. Cemiyetin lafına aynı anda hem gülüp hem ağladım.Arada bu ruh haline gidiyorum hocam sonra hemen çıkıyorum

 5. Benim arkadaşın eski sevgilisi ile konuşuyorduk birden çocukla ilgili sorular sormaya başladı amk ilişki 5 yıl önce bitmiş. Tam Meriç gibi cevap verecekken dedim sikerim anasını mericin kız güzel seksi ama kendimi asagilayamam.(başlığı görünce geldi aklıma)

  Bir daha bana unutamadığın o aşkın hakkında sorular sorma dedim.
  Hemen özür dilerim kb li tonla laf etti.
  Sonra ben konuyu kızın işine çektim
  Naptin açmadım mi hala bı dükkan bizim oralarda xx semtte iyi tutar bu işler düşünürsen ortaklı açarız dedim tabi bunu cidden yapmam sadece kız üzerinde benligimi geliştirme ve kadin piskolojidini daha iyi anlamak için random daliyorum

  Kader ya belli mi olur diyerek göz kirpti.
  O gün bir kaç kez eli popoma değdi özür dilerim yanlışla oldu vb diyerek ahmak ahmak siritti hep.

  Şimdi asıl soru bu kız bnm arkadaşı kıskandırmak için beni yiyor mu.

  Üstadlardan analiz bekliyorum.

  1. Merhaba yaklaşık bir senedir red pill felsefesiyle ilgiliyim ve teorik olarak özümsediğimi düşünüyorum. Üniversitede toplumsal cinsiyet dersinde feminist hocamdan iyi not almak için hazırladığım iğrenç bir ödev dahi hazırladım. Neyse ki başarısız geçen son birkaç buluşmadan sonra skeptico sayesinde redpille tanıştım. Aslında içinde fırtınalar kopan biriyim ama çevreme karşı istemeden de olsa çok saygılı ve anlayışlıyım bu da gardımı düşüren bir etken oluyor hem kız ilişkilerinde hem de sosyal hayatta. Yazılarınızı okuduktan sonra daha maskulin davranmaya başladım aslında içimden de öyle davranmak geliyor. Çerçevemi hep üstte tutuyorum artık ve çok da yararını görüyorum. Sadece oyunu oynamak istiyorum artık eskiden de az çok yapmışlığım vardı. Okulu uzattım okulda tek tabanca takılıyorum. Kantinde okulun en güzel kızları devamlı bulunuyor ama tek başımayken set açamaya götüm yemiyor henüz. Benim gibi bir arkadaşımla sürekli gündüz oyununa çıkmak faydalı olur mu sizce?

   1. Kızlarla ilişkine faydalı olur ama üniden mezun olacak yaşta olup da hala okuyan adamın bir an önce üniden çıkıp para kazanmaya başlaması lazım (eğer hazırda para kaynağı yok ise). Çünkü 20 yaşında bazı şeylere sahip olmama bahanen var ama 25 yaşında yok.

    Bir de wingman olsa bile kıza yalnız yürüyeceksin. Wingman uzaktan izler. Umarım wingmanden ikişer üçer yürüme anlaşılmıyor.

 6. benim farklı bir konu da sorum olacak: beyin baskı altındayken, kendini rahatlama biçimi nasıl olmalı. Bazen karşı cinsle konuşurken bu sorunları yaşıyorum. Stres denen şey de zaten burada ortaya çıkıyor. Bu konu da ki yorumunuzu merakla bekliyorum.

 7. Maalesef erkeklerimiz zavallı.Hiç unutmam lisedeyken beden eğitimi dersine karnım ağrıyor diye girmeyip boş sınıfta bana oral seks yapan kıza, dersanede kızı hiç tanımayan ve kızla hiçbir muhabbeti olmayan çocuk benim yanımdayken kızı öyle bir övdü ki ,yemin ediyorum kendi öz annesini bu kadar övmez.Zannedersin ki kız cennetten düşmüş melek amk.Böyle tiplerle karşılaşınca insan acımayla karışık bir tiksinti duyuyor.Bebişim kızla en ufak bir muhabbetin yok ve kız kişilik olarak görüp görebileceğin en leş ve yüzsüz kızlardan birisiydi,klişe lise kaşarı işte ve sen bu kızı zerre kadar tanımamana rağmen kız güzel diye yani malını mülkünü istese her şeyi vereceksin.Azıcık omurgalı olun amk.Öz ananızı,anneannenizi bu kadar övmezsiniz.

 8. Üstad online datingden bir hatunla tanışmıştım aynı ünide ama 2 farklı kampüsteydik
  Mesajlaşırken 2 gün ben yazdım 3.gün kendisi mesaj attı konuşmak istiyordu
  Biraz siklemedim diğer hatunla konuşmak için
  Hatta niye cevap vermiyorsun diye yazdı bu sefer
  Daveti iki defa erteledi saçma bahanelerle
  ” bahanenen varsa sen bilirsin zorlamayacağım”dedim
  Kız sinirlendi bu sefer
  Bana ” lafı nerenle anlıyorsun dedi ”
  Hatta 2 tane uzun mesaj daha yazdı.
  Eskiden olsa küfür ederdim ama siklemeden dedim ki ” bu saygsızlığın sayesinde artık bana mesaj atmanı istemiyorum” dedim
  İyi geceler dedim ve bitirdim
  Ardından yine mesajlar attı ama okumadım bile kızı sildim ve NEXTLEDİM
  Eskiden olsa kızın bu lafını sineye çekip devam ederdim ama zerre taviz vermeden kızı siktir ettim
  Yaşadığım huzur ve özgüven inanılmaz 🙂
  Hiçbir şey özsaygıdan önemli değil
  Hele bir am hiç değil!!!

  1. Nextlerken en zoruma giden şey zaman ve enerji yatırımımın boşa gitmesi ama tek tessellim tecrübe kazanmak ve özsaygımı korumuş olmam

   1. Nextlemediğin zaman kaybedeceğin zaman ve enerji yanında lafı olmayacak bir kayıp (!) Ben bu nextlenen kadınları, benim masküliniteme olumlu tepki verecek bir kadına gelene kadar yürüdüğüm yoldaki köşe taşları olarak görüyorum. Ne kadar hızlı test edilip geride bırakılırlarsa o kadar iyi.

 9. Bunun için çeşitli NLP teknikleri mevcut ama aslolan şey daha fazla tercihen güzel kızlarla konuşmaya çalışmandır beynin bir süre sonra onların melek değil insansı bir geçiş formu olarak algılayacaktır.

 10. Hocam daha güzeli yok mu bunun, çirkinmiş bu. Eski yazılardan birinde de vardı. Bide hocam subdomain’e forum açsana, güzel olur bence. Herkes fikrini söyler, reddit gibi bir ortam oluşur.

  1. Sana bir abi tavsiyesi. Kız arkadaş bulma problemi olan adamlarının çoğunda gerçekçi olmayan bir güzellik kriteri vardır. Kriter olmamalı demiyorum ama gerçek dışı da olmamalı. Yıllardır kız yok o nedenle açılışı Elfle yapmam lazım psikolojisi midir bilmem ama çok yaygın gördüğüm bir durum bu. Ben şahsen ONEitisin bir uzantısı olarak görüyorum bunu. Kafada her birine 10000 USD emek harcanan photoshoplu model fotoları ile bozulmuş bir hayali hayallerin adını imajı. Bu kızı güzel bulmaman bununla bağlantılı olabilir. Biraz üstünde çalış bence.

   1. Haklısın abi. Dün 2 saat hedef belirlemeye çalıştım önümden yüzlerce kız geçti, 3-4 tanesi ilgimi çekebildi. Güzel bulmamak dışarıdan egoist görünüyor biliyorum ama isteyerek yapılan bir şey değil. Kriterleri biraz daha düşürüp öyle hedef ararım bugün, bakalım umarım her şey yoluna girer.

     1. Şahsen yüzü güzel olduğu için burnu havada gezen buzlar kraliçesi bir kezban yerine ortalama tipli ama cilveli, cana yakın bir hatunu tercih ederim. Kadında tip kadar feminen tavırlar da önemli.

    1. Güzel kardeşim yüz güzelliği ülkede en temel güzellik kriteri olduğu için beğenmiyorsun galiba. Ama yüzü pek matah olmayıp vücudu harika kızlar da mevcut. İstersen önce onlardan başla, ligden önceki hazırlık maçları gibi düşün. Hem onlar da yüzü pek güzel olmadığı için diğerleri kadar egoist olmaz, yaklaşman daha kolaydır. Direkt hb9-10 bekleme, onun yerine hb5-6 ile başla. Emeklemeden koşmaya çalışırsın düşersin.

     1. Bu da doğru. Sırf yüzü güzel diye bariz şişman bir kadının, çok iyi vücutlu (ki bu devirde emek gerektirir) bir kadından daha fazla prim yaptığı bir memleketteyiz. Kollektif aşağılık kompleksi temelli, illa Avrupai tipli olsun mantalitesini de eklemek lazım.

     2. Fakat benim bahsettiğim farklı. HB8.5 altına güzel demeyen bir mantık bu. Şimdi düşündüm de bu da bir buffer olabilir.HB8 altı güzel değil yürümem. HB8 ve üstü bana bakmaz yürümem 🙂

      Stormdan bahsetmiyorum. Böyle benim yaşımda bir arkadaşım var. Bakirse şaşırmam. Üniversitede hep tepe 5% kadını isterdi. Ha istemesi kendi başına sprun değil. Onlara da bbir kere bile yürümedi. 30larına el değmemiş olarak girdi.

     3. Mahmut abi beni anlatıyorsun, bu güzel değil yürümem bu çok güzel bana bakmaz arasında sıkıştım. Bir şekilde bu huyumdan kurtulmam lazım. Hatta bu da yetmezmiş gibi bir de sosyal olarak da bana yakın bir kadın arayınca sonuç 0 oluyor haliyle. Hatta ben bunun çok sağlam bir feminen kültür baskısı ve oneitis mentalitesinin ortak bir ürünü olduğuna inanıyorum. Bu konunun dışında bir şey sanışmak istiyorum. Okula -üniversiteye- otobüs ile gidiyorum ve yol neredeyse 1 saat sürüyor. Otobüste aldığım tüm yürüme davetiyelerini çarçur ettim. Bu sırada aldığım davetiyelere yürüyemiyorum çünkü otobüs kalabalık ve taciz suçlamasından korkuyorum bunu nasıl aşarım?

 11. Mahmud abi dark triad serseri sayko yazılar gelsin artık,kısır döngüye girdik.Mesut tv diye bir kanal var bir incelesene yurtdışında kızları öpüyor filan.Kendi fikrim kızı tavlamak için uğraşmamak eğlence için kıza yaklaşmak olursa olur olmassa next.Testleri geçin geri kalan şeylerde de kızın beklemediği şeyler yapın onu şaşırtın. Ha birde kızı tavlamaya çalışmayınca beyniniz rahat oluyor ona odaklanmıyorsunuz rahat bir şekilde kendiniz egleniyorsunuz o size tav oluyor zaten deneyin verdiğim örnekte çoçuk gülüyor eğleniyor kızlarda etkileniyor.Ama şunu yapsaydı ben seni görünce etkilendim toplarına girseydi çekim oluşmazdı.Mantık aramayın genjler.

 12. Kız tavlamayla ilgili videolar fake gerçeklik algınızı bozabilir samimi bir dillen yazılmış saha raporları daha faydalıdır. Akabinde erkek adamın yaptığı yapıcı eleştirileri okuyun.

 13. Merhaba,
  Göz teması ile ilgili anlamadığım bir mesele var. (Belki de başka bir yazıda ele alınmış olabilir) Göz temasını sürdürürken karşımızdaki insanın bir tek gözüne (sağ veya sol) mi odaklanmak gerekir yoksa bakışımızı zaman zaman bir gözden diğerine kaydırmak mı gerekir? Uzun süren göz temasında ve takip esnasında, göz ister istemez sıçrama hareketi (saccadic eye movement) yapıyor. Bunu engellemek mi gerekir, ne dersiniz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *